میرنیوز

مقدم‌فر: دشمنان ۲۲ بهمن و انتخابات همان موافقان قتل‌عام غزه هستند/ بکوشیم ریسمان انقلاب دست نامحرمان نیافتد

 مقدم‌فر: دشمنان ۲۲ بهمن و انتخابات همان موافقان قتل‌عام غزه هستند/ بکوشیم ریسمان انقلاب دست نامحرمان نیافتد 2024-02-09T14:00:54+03:30

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، حمیدرضا مقدم‌فر مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران صبح امروز (20 بهمن) در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران با تبریک ایام مبعث پیامبر اکرم(ص) و دهه فجر انقلاب اسلامی و چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تعظیم این حادثه و تحول بزرگ، گفت: در سالگرد انقلاب اسلامی یکی از نکاتی که باید به آن توجه داشت، این است که چه عواملی باعث شد امروز علی‌رغم توطئه‌های بزرگی که علیه انقلاب شده، 45 سالگی این رویداد بزرگ را ببینیم.

 

مقدم‌فر با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند همان عوامل و پیدایش و پیروزی انقلاب، عوامل بقا و دوام انقلاب است، به سه عامل رهبری امام، مردم ایران و مکتب اسلام در پیروزی انقلاب اشاره کرد و اظهار داشت: در کنار این سه مولفه ساختاری، دو عامل دیگر هم هست که دشمن نیز همان دو را هدف قرار داده است: ایمان و امید که هر دو در پیروزی نقش اساسی داشتند. 

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه منظور از ایمان، ایمان به نصرت الهی و معجزه الله اکبر است، تصریح کرد: دشمنان هم این انقلاب را انقلابی به نام خدا می‌دانند که خدامحور است و مردم با دست خالی و فریاد الله اکبر توانستند رژیم سرتا پا مسلح را که ژاندارم منطقه محسوب می‌شود، در این سرزمین پایان ببخشند. ایمان به «من کان لله کان الله له»؛ یعنی اگر همه چیز را در اختیار خدا قرار دهیم، خدا هم جبران خواهد کرد و همانگونه که ما را در پیروزی انقلاب یاری کرد، امسال هم سالگرد انقلاب را جشن می‌گیریم.

وی با یادآوری اینکه ما با چشمان خودمان نصرت خدا را در دوران مبارزه و پیروزی و همچنین دفاع مقدس و فتنه‌های ریز و درشت دیدیم، خاطرنشان کرد: ایمان به شعارها و آرمان‌های انقلاب و از همه مهم‌تر شعار «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» موجب شد تا علی رغم همه توطئه‌های دشمنان، برای اولین‌بار طعم شیرین استقلال را در این کشور بچشیم.

مقدم‌فر ادامه داد: آمریکا و شوروی و ده‌ها کشور، دیوانه‌ای به نام صدام را به جان ما انداختند، اما در برابر جنگ و تحریم فائق شدیم و این مرهون ایمان و ایستادن پای استقلال کشور بود. می‌خواستند ایران عزتمند را وادار کنند استقلال را پای منافع پوچ کشورهای سلطه به فروش برساند و سازش را بر مقاومت ترجیح دهد اما دیدیم در این 45 سال امام و خلف صالح‌شان مقام معظم رهبری انقلاب را براساس همان  اصول پیش بردند و نگذاشتند خواب آنها که ایران را تحت سلطه نظام استکبار می‌خواستند، تعبیر شود. 

** جمهوری اسلامی در عمل و صادقانه نشان داده به مردمسالاری معتقد است

این کارشناس مسائل راهبردی با بیان اینکه جمهوری اسلامی نظام برخاسته از انقلاب اسلامی، صادقانه و در عمل نشان داده به مردمسالاری دینی معتقد است و برای‌ آحاد مردم نقش سرنوشت‌ساز قائل است و این را حق‌ آنها و تکلیف و وظیفه می‌داند، گفت: برگزاری چهل انتخابات نشان دهنده همین صداقت است و امروز هم مردم در معرض آزمایش دیگری در این صحنه هستند.

وی چهارمین بخش ایمان را ایمان به واقعی بودن دشمنان برشمرد و خاطرنشان کرد: توطئه‌های دشمنان توهم نیست و سالها ما را به توهم توطئه متهم می‌کردند اما این 45 سال نشان داد که انقلاب اسلامی دچار توهم توطئه نشد و توطئه را با گوشت و پوست خود لمس کرد و برای خنثی سازی‌ آن چه جان‌های پاکی تقدیم شد و این فداکاری‌ها موجب نشد انقلاب اسلامی مسیرش کند شود. متأسفانه برخی کشور را در سراب خوشبینی به دشمن معطل نگه داشتند و دستاوردی کمتر از هیچ در کارنامه خودشان به جا گذاشتند و در بزنگاه ضربه نهایی را از دشمن خوردند؛ این تجربه برای ملت ما ثابت شد که راه پیشرفت انقلاب اسلامی از استقلال و افزایش قدرت بازدارندگی و در یک کلمه ایران قوی می‌‌گذرد. 

** هم‌سرنوشتی با محور مقاومت منجر به تضعیف دشمنان مشترک شد

مقدم‌فر با اشاره به اینکه در غزه، لبنان و یمن جبهه مقاومت است که با دشمن می‌جنگند نه نیروهای ایرانی، به هم‌سرنوشتی ملت سلحشور ایران با مردم مستضعف و آزاده و تحت ستم در کشورهای محور مقاومت اشاره کرد و گفت: تجربه این روزهای عراق، یمن، لبنان و غزه نشان داده باید به این هم‌سرنوشتی ایمان بیاوریم؛ عمق استراتژیک انقلاب اسلامی برای مردم برکاتی داشت و منجر به تضعیف دشمنان مشترک ما از جمله رژیم صهیونیستی و آمریکا شده است. باید به این سیاست راهبردی رهبرمان اعتماد داشته باشیم تا هم ملت ما و هم سایر ملل مسلمان طعم پیروزی‌های متعدد را بچشند. 

** مسئولان در برابر مردم فوق طاقت‌شان بکوشند تا بر مشکلات غلبه کنند

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران، یکی دیگر از وجوه ایمان را ایمان به راه طی شده در انقلاب برشمرد و گفت: ما ضعف و قوت‌هایی داشتیم اما راهی که پیمودیم درست بوده است؛ در کنار دشمنی‌های مستمر، ما دچار برخی مشکلات در داخل از جمله مشکلات اقتصادی و معیشتی هستیم و این از نقاط ضعف و آسیب‌های ماست که هم ریشه در دشمنی‌ها و هم ریشه در ناکارآمدی‌ها دارد. مردم هم در فشارند و گلایه‌های برحقی دارند اما باید توجه کنیم این آسیب‌ها در برابر نقاط قوت اندک است ولی باید مسئولان در برابر مردم فوق طاقت‌شان بکوشند تا بر مشکلات غلبه کنند.

وی با اشاره به نفوذی‌ها، ناکارآمدی‌ها و بی عرضگی ‌ها و فشار دشمن، متذکر شد: با وجود همه اینها باید تلاش کرد فشار را از دوش مردم برداریم. مردم هم توجه کنند علت دشمنی‌ها نه برای برطرف کردن این مشکلات بلکه برای ازبین بردن نقاط قوت است، لذا عوام و خواص نباید اسیر توطئه دشمن و تبلیغات سوء آنها شوند؛ البته مردم عزیز ما سر بزنگاه‌ها نشان دادند اهل صبر و بصیرت‌اند و در راه‌پیمایی 22 بهمن و نیز مشارکت پرشور در انتخابات دشمن را به خاک سیاه خواهند نشاند. 

مقدم‌فر با اشاره به عامل امید که در پیروزی و بقاء انقلاب موثر بود و دشمن هم آن را هدف قرار داده است، گفت: امید یعنی اینکه خدای این دهه، خدای دهه شصت است و مردان هم در میدان‌های انقلاب آماده‌اند و خداوند اجر کسانی که در راه خدا، مال و جان خود را احسان می‌کنند، ضایع نمی‌کند.  امید به شکسته شدن طلسم شکست ناپذیری دشمن که بارقه‌های‌ آن را در غزه دیدیم، امید به اینکه خمینی کبیر گفت این همه از نتایج سحر است و ما در امید طلوع خورشیدیم. خدای امروز خدای 21 بهمن است که قلب امام را‌ آنقدر سرشار از امید کرد که با فراخوان مردم به شکستن حکومت نظامی، پیروزی را تثبیت کرد.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه امروز باید بکوشیم ریسمان انقلاب دست نامحرمان نیافتد و این رسالت بزرگ در دست مردم است که در انتخابات نشان خواهند داد، اظهار داشت: حق انتخاب ایرانیان برای سرنوشت‌شان از دستاوردهای بهمن 57 است و دشمن هم مخالف آن است؛ مشکل اصلی دشمنان استقلال و حق تعیین سرنوشت مردم است. میلیاردها دلار سرمایه گذاری کردند و با به کارگیری جاسوسان و نفوذی‌ها در تلاش‌اند مردم پای صندوق نیایند، چراکه دشمنان قسم خورده ما مثل اسرائیل کودک کش و آمریکا، دلشان برای ما نسوخته بلکه استقلال ما را نمی‌خواهند؛ هویت ایرانی اسلامی ما را نمی خواهند. طی 45 سال گذشته مردم نشان دادند که نه به ارتجاع و دیکتاتوری گذشته برمی‌گردند و نه تن به آشوب و تجزیه می‌دهند؛ مردم اجازه‌ی بازگشت به قبل از 57 را نخواهند داد. 

وی با تصریح بر اینکه مردم ایران صندوق رای را بهترین وسیله برای پیشرفت می‌دانند و دیکتاتورها و ارتجاعیون و نفوذی‌های دشمن مردم را به مخالفت با صندوق رای فرا می‌خوانند، متذکر شد: امروز میدان غزه، نمایشگر بزرگ حق و باطل است و همه افکار عمومی به آن اذعان دارند. مخالفان 22 بهمن و دشمنان انتخابات را هم در این صحنه ببینید کدام سو ایستاده‌اند؛ بزرگترین موافقان قتل عام ده‌ها هزار زن و کودک در غزه همان‌ها هستند که مخالف رای دادن مردم ایران و دشمن مردمسالاری هستند. وقتی دشمن دعوت به رای ندادن و راهپیمایی نرفتن می‌کند، جبهه باطل همانجاست. 

مقدم‌فر با اشاره به توضیح اخیر مقام معظم رهبری درباره نقش خواص، گفت: خواص جامعه و افراد موثر در هر قشر و صنفی بدانند در معرض امتحان بزرگی قرار دارند و بخاطر این اثرگذاری نباید منفعل شوند و به تردید بیفتند؛ چرا که این انفعال خواست دشمن است؛ امروز خواص در معرض امتحان‌اند؛ صحنه انتخابات صحنه هماوردی دشمن شده است که یک طرف آن مردم و نظام اسلامی و یک طرف جبهه استکبار است. 

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: دشمن می‌خواهد خواص در باورها دچار تردید شوند؛ امروز باید به میدان بیایند و به قول شهید بشتی باید آبرو برای انقلاب گذاشت. نباید از شماتت‌ها ترسید و اگر بتوانید یک رای اضافه کنید، تودهنی به دشمن است؛ امروز این صحنه، صحنه جهاد است چون مقابل ما دشمن قرار دارد. امروز مقابل ما در انتخابات دشمن است و دشمن نمی‌خواهد انتخابات پرشور باشد پس حضور در 22 بهمن و انتخابات جهاد فی سبیل الله است. 

وی با بیان اینکه انتخابات پرشور اقتدار و قدرت ملی پدید می‌آورد و اقتدار منجر به امنیت ملی می‌شود و امنیت یعنی کندن دندان طمع دشمن برای جسارت به کشور و این مسیر به پیشرفت کشور منتهی خواهد شد، اظهار داشت: باید به تکلیف و وظیفه خودمان عمل کنیم  و خواص تلاش کنند همه پای صندوق‌های رای بیایند. امام(ره) می‌فرمودند گاهی رای ندادن و عدم مشارکت در بین بالاترین گناهان کبیره است. این سخن امام(ره) بخاطر همین آثاری است که انتخابات دارد. انتخابات هم در بعد داخلی اقتدار آفرین و کمک به مسئولان برای تشکیل مجلس و دولت قوی است و هم در بعد بیرونی دشمن را از طمع دست‌اندازی دور می‌کند، پس مشارکت نکردن بعضی اوقات بالاترین گناه کبیره است.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار سیاسی

تجاوز دشمن با پاسخ مهلک پدافند هوایی مواجه می‌شود

 تجاوز دشمن با پاسخ مهلک پدافند هوایی مواجه می‌شود
2024-04-14T14:25:50+03:30
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) با بیان اینکه کریدورها کاملا باز شده و پروازها در حال انجام است، گفت: اعلام می‌کنیم آسمان ایران در مقابل هرگونه...

جلسه نماینده اسرائیل با منافقین در آلبانی درپی حمله ایران

 جلسه نماینده اسرائیل با منافقین در آلبانی درپی حمله ایران
2024-04-14T14:25:50+03:30
در پی حمله تلافی جویانه شب گذشته ایران علیه رژیم صهیونیستی، یک مقام اطلاعاتی این رژیم برای انجام عملیات روانی در داخل ایران، با منافقین در البانی گفتگو کرده...

هشدار فرمانده کل ارتش به آمریکا: مداخله نکنید

 هشدار فرمانده کل ارتش به آمریکا: مداخله نکنید
2024-04-14T14:25:49+03:30
فرمانده‌کل ارتش گفت: به سردمداران آمریکا نیز هشدار می‌دهیم که اگر در حمایت از رژیم صهیونیستی بخواهند ورود و یا مداخله کنند، تمام پایگاه‌ها و منافع آنها اهدا...

۹۰ درصد نمایندگان جدید با آرزوهایشان وارد مجلس می‌شوند

 ۹۰ درصد نمایندگان جدید با آرزوهایشان وارد مجلس می‌شوند
2024-04-14T11:58:39+03:30
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: ۹۰درصد نمایندگان جدید مجلس واقعیت‌های مجلس را نمی‌دانند و با آمال و آرزوهایشان به مجلس می‌روند ولی آنجا که می‌روند پی می‌بر...

نامه به آملی‌ لاریجانی درباره طرح ساماندهی کارکنان دولت

 نامه به آملی‌ لاریجانی درباره طرح ساماندهی کارکنان دولت
2024-04-14T11:58:39+03:30
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در نامه‌ای به آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، خواستار حضور نماینده هیات عالی نظارت در این کمیسیون درباره بررسی طرح سامان...

ایران متناسب با منافعش پاسخ رژیم صهیونیستی را خواهد داد

 ایران متناسب با منافعش پاسخ رژیم صهیونیستی را خواهد داد
2024-04-14T11:58:38+03:30
نائب رئیس مجلس تاکید کرد: جمهوری اسلامی ضمن تاکیدی که بر حمایت از معنوی از غزه دارد، حق انتقام را برای خود محفوظ می‌داند ولی نوع عمل را متناسب با منافع خودش...

تکذیب پیامکهای هشدار به نام سازمان پدافند غیرعامل

 تکذیب پیامکهای هشدار به نام سازمان پدافند غیرعامل
2024-04-14T11:58:38+03:30
سازمان پدافند غیرعامل پیامکهای ارسالی مبنی بر هشدار شرایط سخت و امنیتی در کشور را جعلی خواند و آنها را تکذیب کرد.

نیروی دریایی سپاه کشتی صهیونیستی را توقیف کرد

 نیروی دریایی سپاه کشتی صهیونیستی را توقیف کرد
2024-04-14T11:58:37+03:30
نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک کشتی باری مرتبط با رژیم صهیونیستی را توقیف کرد.

حمله گسترده موشکی و پهپادی ایران به اسرائیل آغاز شد

 حمله گسترده موشکی و پهپادی ایران به اسرائیل آغاز شد
2024-04-14T11:58:36+03:30
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از دقایقی پیش حملات همه‌جانبه خود علیه رژیم صهیونیستی را آغاز کرد.

تجمع مردم تهران در حمایت از عملیات سپاه علیه اسرائیل

 تجمع مردم تهران در حمایت از عملیات سپاه علیه اسرائیل
2024-04-14T11:58:36+03:30
مردم تهران در حمایت از حمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رژیم صهیونیستی در مناطقی از پایتخت تجمع کردند.

شاهد۱۳۶؛ پهپاد انتحاری سپاه علیه اسرائیل را بشناسید

 شاهد۱۳۶؛ پهپاد انتحاری سپاه علیه اسرائیل را بشناسید
2024-04-14T11:58:36+03:30
یکی از مأموریت‌های پهپادهای انتحاری شاهد انهدام و یا اشباع سایت‌های پدافندی دشمن است تا موشک‌های بالستیک و سایر پهپادها بتوانند با گذر از سد سامانه‌های پداف...

اصابت ده‌ها فروند موشک سپاه به اهدافی در سرزمین‌های اشغالی

 اصابت ده‌ها فروند موشک سپاه به اهدافی در سرزمین‌های اشغالی
2024-04-14T11:58:36+03:30
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از شلیک و اصابت ده‌ها فروند موشک بالستیک به اهدافی در سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

ایران در صورت اقدام اسرائیل با شدت بیشتری تنبیه خواهد کرد

 ایران در صورت اقدام اسرائیل با شدت بیشتری تنبیه خواهد کرد
2024-04-14T11:58:35+03:30
حمله گسترده جبهه مقاومت از جهت‌های گوناگون به رژیم صهیونیستی فضای بسیار متفاوتی را در منطقه ایجاد کرده است.

ایران کدام پایگاه هوایی اسرائیل را هدف قرار داد؟

 ایران کدام پایگاه هوایی اسرائیل را هدف قرار داد؟
2024-04-14T11:58:35+03:30
پایگاهی که هواپیماهای اسرائیلی از طریق آن کنسولگری ایران را زدند، با موشک هدف قرار گرفت.

منبع آگاه: اسرائیل در صورت پاسخ بلا‌فاصله تنبیه می‌شود

 منبع آگاه: اسرائیل در صورت پاسخ بلا‌فاصله تنبیه می‌شود
2024-04-14T11:58:34+03:30
یک منبع آگاه گفت: پس از پایان عملیات تنبیهی ایران و جبهه مقاومت، اگر صهیونیستها بخواهند پاسخی بدهند قطعاً تنبیه بعدی «بلافاصله» و با شدت مضاعف خوا...

حمله چهاروجهی و پیچیده ایران به اسرائیل

 حمله چهاروجهی و پیچیده ایران به اسرائیل
2024-04-14T11:58:34+03:30
عملیات گسترده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه اسرائیل پاسخی پیچیده چندوجهی و هوشمندانه به جنایات اخیر اسرائیل است.

شورای نگهبان: عملیات «وعده صادق» نمایش اقتدار نظام بود

 شورای نگهبان: عملیات «وعده صادق» نمایش اقتدار نظام بود
2024-04-14T11:58:34+03:30
شورای نگهبان با صدور بیانیه‌ای از اقدام نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمله موفق به مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های فل...

هشدار سپاه به آمریکا نسبت به هرگونه مشارکت در ضربه به ایران

 هشدار سپاه به آمریکا نسبت به هرگونه مشارکت در ضربه به ایران
2024-04-14T11:58:34+03:30
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه شماره ۲ خود به انهدام اهداف نظامی مهم ارتش تروریستی صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی و هشدار به دولت تروریستی آمریکا نس...

سرلشکر باقری: عملیات «وعده صادق» با موفقیت کامل انجام شد

 سرلشکر باقری: عملیات «وعده صادق» با موفقیت کامل انجام شد
2024-04-14T11:58:33+03:30
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: این عملیات از نظر ما پایان یافته است و قصدی بر ادامۀ آن نیست و اگر رژیم صهیونیستی اقدامی علیه ما چه در خاک ما و چه در مراکز مت...

ناکامی پدافند اسرائیل مقابل عملیات ترکیبی ایران|گزارش

 ناکامی پدافند اسرائیل مقابل عملیات ترکیبی ایران|گزارش
2024-04-14T11:58:33+03:30
ساختار پدافند هوایی اسرائیل علی‌رغم تمام سرمایه‌گذاری‌هایی که برای آن شده بود، مقابل عملیات ترکیبی ایران شکست خورد.

سلامی: اقدام بعدی درصورت واکنش اسرائیل سخت‌تر خواهد بود

 سلامی: اقدام بعدی درصورت واکنش اسرائیل سخت‌تر خواهد بود
2024-04-14T11:58:32+03:30
فرمانده‌کل سپاه درباره عملیات وعده صادق گفت: گزارش دقیق، مستند و میدانی از اصابت‌ها تا این لحظه نشان‌دهنده این است که این عملیات با موفقیتی بیش از حد انتظار...

رئیسی: ماجراجویی جدید علیه ایران پاسخ سنگین‌تر خواهد داشت

 رئیسی: ماجراجویی جدید علیه ایران پاسخ سنگین‌تر خواهد داشت
2024-04-14T11:58:32+03:30
رئیس جمهور تصریح کرد: اینجانب به پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی و به پشتوانه حمایت ملت سرافراز و نیروهای مسلح مقتدر ایران اسلامی تاکید می‌کنم که...

عموعابدینی خبر داد: جذب نخبگان در دانشکده‌های علوم و فناوری‌های راهبردی

 عموعابدینی خبر داد: جذب نخبگان در دانشکده‌های علوم و فناوری‌های راهبردی
2024-02-26T06:00:56+03:30
معاون آموزشی وزارت علوم از ابلاغ دستورالعمل ایجاد دانشکده‌های علوم و فناوری‌های راهبردی با رویکرد فرادانشکده‌ای خبر داد و گفت: ماموریت اصلی این دانشکده‌ها ج...

دوستی: لیست انتخاباتی «صدای ملت» مورد حمایت ۴ حزب اصلاح‌طلب است

 دوستی: لیست انتخاباتی «صدای ملت» مورد حمایت ۴ حزب اصلاح‌طلب است
2024-02-26T06:00:56+03:30
عضو فهرست انتخاباتی صدای ملت تاکید کرد: این لیست متشکل از اصلاح‌طلبان، اعتدالیون و مستقلین بوده که از طرف چهار حزب اعتماد ملی، ندای ایرانیان، کارگزاران و اع...

داداش پور: دانشجویان دارای شرایط خاص مورد حمایت جدی قرار می‌گیرند

 داداش پور: دانشجویان دارای شرایط خاص مورد حمایت جدی قرار می‌گیرند
2024-02-26T06:00:55+03:30
رییس سازمان امور دانشجویان گفت: در بازنگری آیین‌نامه شوراهای موارد خاص ضمن صیانت از مقررات آموزش عالی دانشجویان دارای شرایط خاص مورد حمایت جدی قرار می‌گیرند.

تاکید هیات پارلمانی ایران بر توقف فوری جنگ در غزه

 تاکید هیات پارلمانی ایران بر توقف فوری جنگ در غزه
2024-02-26T06:00:55+03:30
هیات پارلمانی ایران در حاشیه مجمع مجالس آسیایی در آذربایجان با هیات های پارلمانی برخی کشورها همچون فلسطین، بنگلادش، سوریه و نایب رئیس مجلس قطر دیدار و گفت‌و...

جریمه ۶ تا ۲۴ میلیونی در انتظار کارکنان دولتی که در ساعت اداری تبلیغات انتخاباتی کنند

 جریمه ۶ تا ۲۴ میلیونی در انتظار کارکنان دولتی که در ساعت اداری تبلیغات انتخاباتی کنند
2024-02-26T06:00:54+03:30
یک جرم‌شناس گفت: اگر کارکنان دولت در ساعت اداری اقدام به تبلیغات اداری کنند به مجازات نقدی درجه ۶ موضوع ماده (۱۹) قانون مجازات اسلامی( بیش از ۶۰ میلیون ریال...

محصولی: بدنبال وحدت شاخص محور نیروهای انقلابی هستیم

 محصولی: بدنبال وحدت شاخص محور نیروهای انقلابی هستیم
2024-02-26T06:00:54+03:30
دبیرکل جبهه پایداری گفت: همچنانکه قبلاً در مورد مراحل چهارگانه وحدت نیروهای انقلابی مطرح کردیم در صورت امکان بدنبال فهرست واحد جبهه‌های انقلابی هستیم.

سرلشکر باقری: امنیت پایدار در شرایط پرتلاطم منطقه‌ای محصول رویکرد جامعه اطلاعاتی کشور است

 سرلشکر باقری: امنیت پایدار در شرایط پرتلاطم منطقه‌ای محصول رویکرد جامعه اطلاعاتی کشور است
2024-02-26T06:00:54+03:30
رئیس ستاد‌کل نیروهای مسلح تأکید کرد: امنیت پایدار در شرایط پرتلاطم منطقه‌ای و مواجهه با امواج تهدید و طمع دشمنان؛ محصول رویکرد جهادی، انقلابی و حرفه‌ای و هم...

وعده‌های نشدنی، به اعتماد مردم خدشه وارد می‌کند/ مشارکت آگاهانه در انتخابات، موجب هراس دشمن است| گفت‌وگو با محسن ردادی

 وعده‌های نشدنی، به اعتماد مردم خدشه وارد می‌کند/ مشارکت آگاهانه در انتخابات، موجب هراس دشمن است| گفت‌وگو با محسن ردادی
2024-02-26T06:00:53+03:30
جامعه‌شناس سیاسی می‌گوید اگر کاندیداها بخواهند صادقانه صحبت کنند، باید با مردم همدلی داشته باشند و به جامعه بگویند «ما هم به اندازه‌ی شما دغدغه اصلاح ک...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)