میرنیوز

بهادری‌جهرمی: اتاق عملیات اصلی آشوب ایران در منطقه نبود/ فروش نفت رو به افزایش است

 بهادری‌جهرمی: اتاق عملیات اصلی آشوب ایران در منطقه نبود/ فروش نفت رو به افزایش است 2023-01-30T16:36:02+03:30

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، علی بهادری‌جهرمی سخنگوی دولت در گفت‌وگو با شبکه خبری «المیادین» لبنان به مسائل مختلفی از جمله آشوب چند ماه اخیر در ایران، مذاکرات هسته‌ای و حل مشکلات کشور پرداخت.

بهادری‌جهرمی ضمن اذعان به ضعف‌های رسانه‌ای در کشور تأکید کرد همانطور که ایام دفاع مقدس ثابت کرد که ایران نیازمند تقویت خود در عرصه نظامی است، امروز این آشوب و جنگ رسانه‌ای علیه ایران ثابت کرد که کشور نیازمند سرمایه‌گذاری در امر رسانه است.

متن این مصاحبه را در ادامه می‌خوانید:

اهداف پروژه دشمن محقق نشد

بهادری‌جهرمی گفت: دشمن تمام تلاش خود را کرد تا ضمن بهره‌برداری از موقعیت پیش‌آمده، «در ذهن بخشی از مردم و هم در ذهن بخشی از کسانی که اختلاف دیدگاه‌هایی درون کشور دارند یا ناراحتی‌هایی دارند، خطای محاسباتی ایجاد کند اما نتیجه این طراحی، این شد که علی‌رغم اینکه تمام قوای‌شان را به‌کار گرفتند، نتوانستند به اهدافی که طراحی کرده بودند برسند. آن‌ها تمام تلاش‌شان را می‌کنند تا مانع پیشرفت بشوند، مانع توسعه و حرکت کشور شوند؛ البته هدف‌گذاری آنها طبیعتاً در فضاهای آرمانی خودشان به سمت تجزیه‌طلبی همیشه بوده و هست. برای اینکه هم ناآرامی در منطقه ایجاد شود هم قدرت منطقه‌ای ایران کاهش یابد؛ اما خودشان هم می‌دانند این یک هدف آرمانی است که در خواب هم نمی‌توانند آن را ببینند.

گزارش سازمان‌های اطلاعاتی ایران قبل از آشوب

وی ضمن ابراز تأثر از ماجرای فوت خانم مهسا امینی و «دردناک» و «تلخ» توصیف کردن آن، به بُعد دخالت‌های خارجی اشاره کرد و گفت: دستگاه‌های اطلاعاتی داخل کشور از ابتدای سال متعدد گزارش‌هایی داده بودند که سرویس‌های جاسوسی و برخی از کشورهای معاند و برخی کشورهای هم سویشان در منطقه برنامه‌ریزی‌هایی دارند برای شورش‌آفرینی و اغتشاش در نیمه دوم امسال.

سخنگوی دولت افزود: طبیعتاً برای اینکه بتوان یک اغتشاش را از بیرون یعنی ایجاد ناامنی و ایجاد شورش از بیرون را مدیریت کرد نیاز به زمینه داخلی هم هست؛ حالا این زمینه‌ها یا باید طراحی بشود یا در طول زمان آماده‌سازی شود یا یک فرصتی مهیا شود برای بهره‌برداری. طبیعی است که در هر کشوری حوادث تلخی ممکن است اتفاق بیفتد. همین چند ماه پیش؛ یک شهروندی در یکی از ایالات آمریکا وارد یک مدرسه شد و نوزده دانش‌آموز را به قتل رساند. این یک حادثه تلخ است؛ می‌شود از چنین حادثه‌ای، اگر کسی قصدش شورش‌آفرینی درون یک کشور را دارد بهره‌برداری و شبهه‌افکنی کند که این فرد چه کسی بوده به کجا وصل بوده است. آیا دولت کوتاهی داشته یا برنامه‌ریزی سازماندهی شده‌ای در این زمینه داشته یا نداشته، شبهات متعددی می‌شود مطرح و افکار عمومی را تحریک کرد.

اتاق عملیات کجا بود؛ دخالت اروپایی و اسناد آن

بهادری‌جهرمی درباره دخالت کشورهای غربی گفت: بر اساس گزارش‌های امنیتی که از پیش از شروع این اغتشاشات تهیه شده، گزارش‌های مستندی ارائه شد، مبنی بر وجود برنامه‌ریزی‌های متمرکز ایالت متحده امریکا و اسرائیل، سرویس‌های جاسوسی این دو بودند. متاسفانه در این ایام اخیر هم برخی از کشورهای اروپایی، برخی از سرویس‌های جاسوسی‌شان و برخی کشورهای منطقه که هم سو با این‌ها فعالیت می‌کردند، حضور داشتند. همه اینها سرویس جاسوسی‌شان، اتاق مشترکی داشتند با اتاق‌های مشترک عملیاتی. در منطقه اتاق عملیات داشتند ولی اتاق عملیات اصلی در منطقه نبود و طراحی مشترکی انجام می‌دادند. ابزار رسانه‌ای هم در اختیار این اتاق قرار گرفته بود، یعنی این شبکه‌هایی که در ایران، تروریستی هم اعلام شدند، اینگونه نبود که خودشان به صورت مستقل یا به صورت ابتدایی فعالیت کنند بلکه ابزارهای عملیاتی این اتاق فکر و اتاق عملیات بودند که با هدایتگری مستقیم این اتاق‌ها را مدیریت می‌کردند. اسناد مقدماتی اینها از پیش از آنکه این اتاق در حال شکل‌گیری است و برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته از پیش از شروع این آشوب افرینی‌ها گردآوری شده بود. بعد از این هم اسناد متعدد گردآوری شد از نقش‌آفرینی و مداخلات و مشارکت هم سفارت‌خانه‌ها و برخی فعالان برخی از این کشورها داخل خاک جمهوری اسلامی ایران.

وی ادامه داد: هم اظهارنظرهای رسمی که شاهد بودیم، هم شاهد بودیم برخی از مقامات رسمی کشورهای اروپایی در همان روزهای اول نظراتی مداخله ‌جویانه در همین حوزه در خصوص کشورمان داشتند چیزهایی که اصلاً عرف و آداب دیپلماتیک اجازه انجام چنین کارهایی را نمی‌دهد که نسبت به فوت و درگذشت یک شهروندی که حاکمیت درحال رسیدگی به چرایی آن هست همان روزهای ابتدایی مقامات در این سطح سیاسی در این سطح وزیر امور خارجه چندین کشور بیایند اظهار نظر و شبهه‌برانگیزی کنند و مداخله در امور داخلی کشور دیگری کنند.

بهادری‌جهرمی از اسناد دیگر سخن گفت و بیان کرد:حتی گزارش‌هایی بعضاً که از داخل کشور گردآوری و برای فراهم کردن مقدمات پروژه بعدی (به خارج ارسال می‌شده)، به دست ماموران امنیتی ما رسیده که اینها مستند هست و همچنین اقداماتی که به صورت رباتی با حمایت بسیاری از کشورها و نیروهای امنیتی و حتی نظامی برخی از کشورها به صورت رباتی در فضای مجازی صورت می‌گرفت.

آشوب‌ها مرتبط با کدام رئیس جمهور آمریکاست؟

وی در پاسخ به سوالی درباره نقش رئیس جمهور فعلی و سابق آمریکا در آشوب‌ها گفت: اینکه آیا این اتفاقات، مربوط به رئیس جمهوری فعلی یا قبلی ایالات متحده است، بنده عرض می‌کنم، خیر، این خط سیاست خارجی ثابت ایالت متحده است که جمهوری اسلامی ایران نباید بتواند در مسیر استقلال خودش حرکت کند اما این که این اقدام به‌طور خاص طی یک خط ثابت آمریکا برنامه‌ریزی شده و اینکه در این دولت یا دولت قبل بوده، باید گفت، طبیعتاً در این دولت اتفاق افتاده است.

سخنگوی دولت توضیح داد: طبیعتاً آنها [دشمنان ایران] علاقه به این ندارند که منطقه بتواند بازیگر اصلی در قدرت باشد و همیشه باید پیرو و مصرف کننده پیش برود. به همین دلیل تمام ابزارشان را استفاده می‌کنند، همیشه هم در این ادوار یکی از سیاست‌هایشان تجزیه‌طلبی ایران بزرگ بوده است به این دلیل که اگر ایران بزرگ با این وسعت سرزمینی با این وسعت منابع، نیروی انسانی گسترده، جمعیت بسیار، موقعیت جغرافیایی ویژه و منابع غنی زیرزمینی که دارد طبیعتاً رقیب قدری برای آنها باید باشد. هرچه بتوانند انجام می‌دهند تا بتوانند تجزیه‌طلبی کنند.

جمهوری اسلامی ایران از موضع ضعف مذاکره نمی‌کند

بهادری‌جهرمی به مذاکرات هسته‌ای نیز پرداخت و با بیان اینکه اصلی‌ترین هدف آشوب‌ها صرفاً امتیازدادن ایران در میز مذاکرات نبود، گفت: یعنی هدف اصلی این نیست که پای مذاکره ما بتوانیم مثلاً امتیازات بیشتری بگیریم؛ وقتی شما کشور را تضعیف می‌کنید، آثار متعددی از او بار می‌شود. یکی از آثار این است که تصور کنی پای میز مذاکره بتوانی امتیازات بیشتری بگیری؛ یکی از آثار این است که شما به جهانیان نشان دهید که الگوی حرکت مستقل برمدار نگاه‌های درونی و درون‌زا برای رشد الگویی است که موفق نخواهد شد. یکی از آثارش این است. بالاخره ایران به عنوان یک الگو و نماد مقاومت مطرح است در جهان؛ وقتی آمریکا بتواند مانعی بر مسیر رشد ایران حاصل کند، به جهانیان وانمود می‌کند که مقاومت راهکار پیروزی نیست. خب البته که هدف فقط این نیست که پای میز مذاکره امتیاز بگیری.

وی افزود: یکی از اهداف هم می‌تواند این باشد که پای میز مذاکره شما بتوانید امتیازات بیشتری بگیرید. باز هم در حوزه مذاکره عرض می‌کنم این دولت سیاستش این بوده هرگز در موضع ضعف پای میز مذاکره نمی‌نشیند به همین دلیل خط مسیر خنثی‌سازی تحریم‌ها را از ابتدا به پیش گرفته و همیشه هم پیش خواهد برد فارغ از نتیجه مذاکره فارغ از نتیجه مذاکرات چه به هر سویی که حرکت کند مسیر خنثی سازی تحریم‌ها برگرفته خواهد شد چرا که اعتماد به کسی که و کسی که زیر میز مذاکره خودش میزند و توافق امضا شده را نقض می‌کند نمی‌توان کرد لذا باید مسیرهای دیگری طراحی کرد و به پیش گرفت لذا جمهوری اسلامی به ویژه در این دولت معطل میز مذاکره نمی‌ماند دولتی که معطل میز مذاکره نماند طبیعتاً امتیازی برای مذاکره نخواهد داشت برای اینکه مسئله اینجا خودش رو نگه نداشته لذا تفاوتی نداشته که هجمه چگونه به کشور آورده بشود امتیازی فوق العاده یعنی خلاف حقوق کشور خلاف حقوق مردم کشور خلاف حق واقعی و طبیعی مردم کشور داده نخواهد شد مذاکره یعنی اینکه بنشینیم بر سر حقوق این توافق کنیم نمی‌شود بالاخره حقی پایمال شود. اساساً دولت صلاحیت این را ندارد که از حق خودش بگذرد اگر حقی ثابت است در حوزه بین الملل و واقعی طبیعتاً امکان عدول از آن وجود ندارد.

فروش نفت در حال افزایش است

بهادری‌جهرمی در بخشی دیگر از گفت‌وگو بیان کرد: دشمن دوست دارد به مردم ما القا کند که پیشرفت شما و رشد شما در گرو با تعامل با دنیای غرب است؛ بعد می‌بینند که هنوز مذاکرات در جریان است و به مذاکره قطعی هنوز نرسیده ولی همزمان دستاوردهای شگرفی در داخل کشور دارد صورت می‌گیرد؛ فروش نفت دارد افزایش پیدا می‌کند تجارت غیرنفتی دارد افزایش پیدا می‌کند مسائل و مشکلات دارد یکی یکی به مسیر درمان حرکت می‌کند؛ مسائلی که در طی ده سال گذشته که شاخص‌ها نشان می‌دهد دردها مضاعف شده ولی در طول یک سال و سه ماه گذشته در حال کاهش است، دشمن باید هم مانع این شود. دلیل آشوب‌آفرینی همین موضوع است؛ یعنی باید این رئیس‌جمهوری که این مسیر را پیش می‌رود مورد هجمه و اتهام قرار بگیرد تا امکان استمرار مسیر را نداشته باشد.

ضرورت سرمایه‌گذاری در امر رسانه

بهادری جهرمی با بیان اینکه هروقت آشوب‌آفرینی اتفاق می‌افتد، ما می‌فهمیم مسیری که می‌رویم مسیری صحیحی است، گفت: در این ایام حدود هشتاد نفر از حافظان امنیت کشور به شهادت رسیدند، یعنی مورد ترور واقع شدند؛ همان‌گونه که در ایام دفاع مقدس، ضرورت سرمایه‌گذاری در حوزه نظامی داریم بر ما ثابت شد و امروز آثار آن را داریم می‌بینیم و جمهوری اسلامی به یکی از قدرت‌های برتر نظامی جهان تبدیل شده، این ایام هم به ما نشان داد که ما نیازمند سرمایه‌گذاری در حوزه رسانه هستیم.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار سیاسی

امیرعبداللهیان:به مسکو می روم/تحقق دیپلماسی پویا درمسیر درست است

امیرعبداللهیان:به مسکو می روم/تحقق دیپلماسی پویا درمسیر درست است
2023-03-27T07:15:26+04:30
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران از برنامه سفر خود به مسکو خبر داد و نوشت: تحقق سیاست خارجی متوازن و دیپلماسی پویای دولت در مسیر درست خود قرار دارد.

وزیرخارجه لیبی به تهران سفر می‌کند

وزیرخارجه لیبی به تهران سفر می‌کند
2023-03-27T00:48:46+04:30
وزیران خارجه ایران و لیبی درباره سفرهای دیپلماتیک سطح بالا و بازگشایی سفارت گفتگو کردند.

گفتگوی وزیران خارجه ایران و عربستان/ برگزاری نشست مشترک در رمضان

گفتگوی وزیران خارجه ایران و عربستان/ برگزاری نشست مشترک در رمضان
2023-03-27T00:48:46+04:30
وزیران خارجه ایران و عربستان آخرین وضعیت توافق دوکشور را بررسی کردند.

شرح مذاکرات کاظمی قمی درکابل/ ماموریت هیات افغانستانی در تهران چیست

شرح مذاکرات کاظمی قمی درکابل/ ماموریت هیات افغانستانی در تهران چیست
2023-03-26T22:22:03+04:30
کاظمی قمی نماینده ویژه رئیس‌جمهور در امور افغانستان صبح امروز با «خلیل‌الرحمان حقانی» سرپرست وزارت امور مهاجرین افغانستان در کابل دیدار و گفت‌وگو کرد.

گفتگوی وزیران خارجه ایران و مالزی درباره تحولات جهان اسلام

گفتگوی وزیران خارجه ایران و مالزی درباره تحولات جهان اسلام
2023-03-26T21:55:27+04:30
وزیر امور خارجه ایران و وزیر امور خارجه مالزی، روز یکشنبه در یک گفتگوی تلفنی در خصوص موضوعات دوجانبه، منطقه‌ای و بین‌المللی به رایزنی و تبادل نظر پرداختند.

اجرای نادرست طرح خوب رتبه‌بندی معلمان/ با سوء مدیریت در پرداخت حقوق فرهنگیان برخورد شود

اجرای نادرست طرح خوب رتبه‌بندی معلمان/ با سوء مدیریت در پرداخت حقوق فرهنگیان برخورد شود
2023-03-26T21:22:05+04:30
رئیس جمهور گفت: اجرای نادرست طرح خوب رتبه‌بندی معلمان در آخر سال کام معلمان عزیز را تلخ کرد که تدابیری برای حل موضوع اتخاذ شد، اما موضوع باید تا حصول نتیجه ب...

اختصاص سهام عدالت به جاماندگان ابلاغ شد

اختصاص سهام عدالت به جاماندگان ابلاغ شد
2023-03-26T16:55:25+04:30
معاون اول رئیس جمهور اختصاص سهام عدالت به هر یک از مشمولان به ارزش حداکثر ۱۰۰ میلیون ریال را ابلاغ کرد که این سهام از محل سهام دولت در بانک‌های ملت، تجارت و...

ابلاغ آیین‌نامه اجرایی حمایت بیمه‌ای از مادران غیرشاغل روستایی و عشایری

 ابلاغ آیین‌نامه اجرایی حمایت بیمه‌ای از مادران غیرشاغل روستایی و عشایری
2023-03-26T17:02:11+04:30
معاون اول رئیس‌جمهوری آیین‌نامه اجرایی حمایت بیمه‌ای از مادران غیرشاغل مناطق روستایی و عشایری را ابلاغ کرد.

ردادی: مراقب نسخه‌های جعلی برای «تحول» باشیم

 ردادی: مراقب نسخه‌های جعلی برای «تحول» باشیم
2023-03-26T17:02:11+04:30
محسن ردادی جامعه‌شناس علوم سیاسی عنوان می‌کند که برخی با عنوان تحول و دگرگونی به دنبال ارائه نسخه‌هایی برای تغییر هویت جمهوری اسلامی ایران و دور کردن نظام ا...

مشترکین کم مصرف آب پاداش می‌گیرند

 مشترکین کم مصرف آب پاداش می‌گیرند
2023-03-26T17:02:11+04:30
معاون اول رئیس‌جمهور تصویب‌نامه هیئت‌وزیران به منظور ایجاد امکان اعمال مشوق‌های مدیریت مصرف و اختصاص پاداش به مشترکین کم مصرف آب را ابلاغ کرد.

تحول، رمز و راز زنده‌بودن انقلاب اسلامی/ مانیفست ۱۶گانه تحول‌خواهی در ۱۴۰۲

 تحول، رمز و راز زنده‌بودن انقلاب اسلامی/ مانیفست ۱۶گانه تحول‌خواهی در ۱۴۰۲
2023-03-26T17:02:11+04:30
باید ضرورت طرح موضوع تحول ازسوی رهبر انقلاب اسلامی را به‌درستی درک و افکار عمومی را در برابر مسموم‌سازی‌هایی که اغتشاشگران ید طولایی در آن دارند مصون کرد، ط...

آیین‌نامه شورای عالی استاندارد هسته‌ای تدوین شد

آیین‌نامه شورای عالی استاندارد هسته‌ای تدوین شد
2023-03-26T16:42:06+04:30
رئیس مرکز ملی نظام کیفیت و استانداردهای اتمی ایران از تدوین پیش‌نویس «روش اجرایی تدوین و بازنگری استانداردهای هسته‌ای» و «آیین‌نامه شورای عالی استاندارد هسته...

خوزستان مقصد نخستین سفر استانی رئیس‌جمهور در سال ۱۴۰۲ خواهد بود

خوزستان مقصد نخستین سفر استانی رئیس‌جمهور در سال ۱۴۰۲ خواهد بود
2023-03-26T16:42:05+04:30
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: نخستین سفر استانی رئیس‌جمهور در سال جدید به استان خوزستان و پس از ماه رمضان خواهد بود و دلیل این انتخاب هم پروژه‌های مهم در دستو...

پاسخ مناسب برای هر تهدیدی از سوی دشمن را داریم

پاسخ مناسب برای هر تهدیدی از سوی دشمن را داریم
2023-03-26T16:28:46+04:30
فرمانده پایگاه هوایی وحدتی دزفول با بیان اینکه در شرایط تحریم در حوزه نیروی هوایی به معنای واقعی تهدید را به فرصت تبدیل کردیم، گفت: برای هر تهدیدی پاسخ مناسب...

معاون اجرایی رئیس‌جمهور پاسخگوی تماس‌های تلفنی و دغدغه‌های مردم شد

معاون اجرایی رئیس‌جمهور پاسخگوی تماس‌های تلفنی و دغدغه‌های مردم شد
2023-03-26T16:15:31+04:30
معاون اجرایی رئیس‌جمهور با حضور در مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری پاسخگوی دغدغه‌های مردم شد.

رئیسی در ضیافت افطار با جمعی از ایتام: انسان نباید تسلیم محدودیت‌ها شود

 رئیسی در ضیافت افطار با جمعی از ایتام: انسان نباید تسلیم محدودیت‌ها شود
2023-03-26T14:22:15+04:30
رئیس‌جمهور با بیان اینکه انسان در زندگی خود نباید تسلیم محدودیت‌ها شود، خطاب به جمعی از ایتام گفت: تلاش کنید با توکل بر خدا و همت و تلاش مضاعف افرادی تأثیرگ...

کمک ۱.۵میلیاردتومانی رهبر انقلاب برای آزادی زندانیان نیازمند

 کمک ۱.۵میلیاردتومانی رهبر انقلاب برای آزادی زندانیان نیازمند
2023-03-26T14:22:15+04:30
امام خامنه‌ای در آستانه برگزاری جشن گلریزان ستاد دیه، یک‌ونیم میلیارد تومان برای آزادی زندانیان نیازمند کمک کرد.

مصوبه اختصاص پاداش به مشترکین کم مصرف آب ابلاغ شد

مصوبه اختصاص پاداش به مشترکین کم مصرف آب ابلاغ شد
2023-03-26T13:35:26+04:30
معاون اول رئیس‌جمهور تصویب‌نامه هیئت‌وزیران به منظور ایجاد امکان اعمال مشوق‌های مدیریت مصرف و اختصاص پاداش به مشترکین کم مصرف آب را ابلاغ کرد.

ابلاغ آیین‌نامه اجرایی حمایت بیمه‌ای از مادران خانه‌دار دارای سه فرزند و بیشتر ساکن روستا

ابلاغ آیین‌نامه اجرایی حمایت بیمه‌ای از مادران خانه‌دار دارای سه فرزند و بیشتر ساکن روستا
2023-03-26T12:55:25+04:30
معاون اول رئیس‌جمهور آیین‌نامه اجرایی حمایت بیمه‌ای از مادران غیرشاغل خانه‌دار دارای سه فرزند و بیشتر ساکن مناطق روستایی و عشایری را ابلاغ کرد.

انسان در زندگی خود نباید تسلیم محدودیت‌ها شود/ تلاش کنید افرادی تاثیرگذار و آینده‌ساز باشید

انسان در زندگی خود نباید تسلیم محدودیت‌ها شود/ تلاش کنید افرادی تاثیرگذار و آینده‌ساز باشید
2023-03-26T10:02:11+04:30
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه انسان در زندگی خود نباید تسلیم محدودیت‌ها شود، گفت: چه بسیار افراد موفقی هستند که محدودیت‌ها و کاستی‌های زندگی خود را تبدیل به ف...

فرانسه باید پاسخگوی عملکردش در قبال شهروندان خود باشد

فرانسه باید پاسخگوی عملکردش در قبال شهروندان خود باشد
2023-03-26T02:42:05+04:30
سخنگوی دولت گفت: تشکیل کمیته حقیقت‌یاب بین‌المللی برای رسیدگی به نقض حقوق صدها هزار معترض فرانسوی ضروری است.

ایران حمله آمریکا به اهداف غیر نظامی در شهر دیرالزور سوریه را محکوم کرد

ایران حمله آمریکا به اهداف غیر نظامی در شهر دیرالزور سوریه را محکوم کرد
2023-03-25T23:35:26+04:30
سخنگوی وزارت امور خارجه، حمله تجاوزکارانه و تروریستی ارتش آمریکا به اهداف غیرنظامی در شهر دیرالزور سوریه را محکوم کرد.

وزرای اقتصادی برنامه‌های خود را برای مهار تورم و رونق تولید ارائه کنند

وزرای اقتصادی برنامه‌های خود را برای مهار تورم و رونق تولید ارائه کنند
2023-03-25T23:22:08+04:30
رئیس جمهور با اشاره به نامگذاری سال، وزرای اقتصادی دولت را مکلف کرد برنامه‌های پیشنهادی خود را در قالب نسخه عملیاتی و اجرایی مهار تورم و رونق تولید ارائه کنند.

سال ۱۴۰۲ تداوم تلاش مضاعف و شبانه‌روزی دولت برای خدمتگزاری است

سال ۱۴۰۲ تداوم تلاش مضاعف و شبانه‌روزی دولت برای خدمتگزاری است
2023-03-25T18:02:05+04:30
رئیس جمهور در دیدار عیدانه صدها نفر از کارگزاران نظام، گفت: سال ۱۴۰۲ سال تداوم تلاش مضاعف و شبانه‌روزی دولت برای خدمتگزاری است.

واکنش سخنگوی شورای عالی امنیت ملی به تحولات اخیر در سوریه

واکنش سخنگوی شورای عالی امنیت ملی به تحولات اخیر در سوریه
2023-03-25T17:22:06+04:30
سخنگوی شورای عالی امنیت ملی کشورمان به اظهارات مقامات آمریکایی در خصوص مشارکت ایران در حمله به پایگاه‌های غیرقانونی این کشور در سوریه واکنش نشان داد.

صهیونیستی که مثل آب‌خوردن آدم می‌کُشت، مُرد

 صهیونیستی که مثل آب‌خوردن آدم می‌کُشت، مُرد
2023-03-25T16:31:31+04:30
عامیتسور کوهن یکی از افراد حاضر در جنایت طنطوره بود، بعدها در مصاحبه‌ای گفت: «لحظاتی فرا می‌رسد که حیوان می‌شوی»، بعد توضیح داد که چطور اعراب فلسط...

خط حزب‌الله ۳۸۵ | نسخه حل مشکل اقتصاد و معیشت

 خط حزب‌الله ۳۸۵ | نسخه حل مشکل اقتصاد و معیشت
2023-03-25T16:18:06+04:30
شماره سیصد و هشتاد و پنجم هفته‌نامه خط حزب‌الله با عنوان «نسخه حل مشکل اقتصاد و معیشت» منتشر شد.

ابوترابی: بی‌انضباطی در نظام بانکی و تعدد بانکهای خصوصی از عوامل بروز تورم در کشور است

 ابوترابی: بی‌انضباطی در نظام بانکی و تعدد بانکهای خصوصی از عوامل بروز تورم در کشور است
2023-03-25T16:18:06+04:30
نماینده نجف‌آباد در مجلس با اشاره به عوامل تشدید تورم در کشور گفت: امروز در کشور ژاپن با آن تراکنش‌های عظیم بانکی تنها ۶ بانک فعال وجود دارد در حالی که...

جزئیات ساعت آغاز به کار ادارات اعلام شد

 جزئیات ساعت آغاز به کار ادارات اعلام شد
2023-03-25T16:18:06+04:30
دستگاه‌های اجرایی به شناورسازی حضور یکی از والدین کارمندی که فرزند دبستانی یا پیش دبستانی دارند، مکلف شدند.

صهیونیستی که مثل آب خوردن آدم می‌کُشت، مُرد

 صهیونیستی که مثل آب خوردن آدم می‌کُشت، مُرد
2023-03-25T16:18:06+04:30
عامیتسور کوهن یکی از افراد حاضر در جنایت طنطوره بود. بعدها در مصاحبه‌ای گفت: «لحظاتی فرا می‌رسد که حیوان می‌شوی» بعد توضیح داد که چطور اعراب فلسطی...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)