میرنیوز

با پروژه «جلادستایی» ضدانقلاب آشنا شوید/ تروریست‌ها چگونه قهرمان شدند؟+ تصاویر

 با پروژه «جلادستایی» ضدانقلاب آشنا شوید/ تروریست‌ها چگونه قهرمان شدند؟+ تصاویر 2020-09-30T10:32:19+03:30

به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، به نقل از فارس انفجار، قتل، ترور و عملیات‌های خرابکارانه تنها گوشه‌ای از جنایاتی است که دشمنان خارجی و وابستگان داخلی آنان برای سلب آسایش عمومی مردم انجام میدهند. از طرفی تبرئه جنایتکاران و انکار واقعیات؛ شیوه‌هایی است که حامیان خارجی و رسانه‌های بیگانه برای فریب مردم درپیش گرفته اند. در این گزارش با برخی از این جنایتکاران و حامیان رسانه‌ای آنان بیشتر آشنا خواهیم شد.

پروژه ضدانقلاب در ماجرای قصاص نوید افکاری را باید در چاچوب این گزارش تحلیل کرد.

**دیاکو رسول زاده و صابر شیخ عبدالله؛ قاتلان مهاباد

این دو نفر، عضو گروهک تروریتسی کومله بوده و به دستور مهتدی، رئیس آن گروهک، مأموریت داشتند تا با اجرای چند عملیات تروریستی؛ نظم و امنیت در کشور را با اخلال رو به رو کنند و متاسفانه در رژه نیرو‌های مسلح در مهاباد بخشی از اهداف خود را محقق کردند.

جرائم:

انفجار یک بمب در رژه نیرو‌های مسلح در 31 شهریور ماه 1389
قتل 11 زن و 1 کودک
مجروح کردن 40 نفر از شهروندان

این دو قاتل، پس از بمب گذاری سال 89، به کردستان عراق گریختند. در سال 1392 زمانی که این دو قصد ورود به کشور و انجام عملیات دیگری را داشتند؛ دستگیر شدند.

رسانه‌های بیگانه سعی داشته اند تا از این دونفر چهره‌هایی مظلوم بسازند و آن‌ها را بی گناه جلوه دهند. از حیله‌های رسانه‌های بیگانه این بوده است که بر کرد بودن متهمان تاکید می‌کنند و سعی دارند این گونه جلوه دهند که این متهمان به صرف کرد بودن و فعالیت سیاسی دستگیر شده اند. جالب آنکه به گفته غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه، این پرونده در دو مرحله به کمیسیون عفو و بخشودگی قوه قضاییه ارسال شد. در هر دو مرحله با حضور اعضای کمیسیون عفو، بررسی‌های جامع انجام شد و به جهت جنایت هولناک صورت گرفته؛ این افراد را مستحق عفو و تخفیف مجازات ندانستند. نهایتا این دو نفر در تیر ماه سال 1399 پس از گذشت 10 سال از حادثه، با حضور چندتن از خانواده‌های قربانیان حادثه مهاباد، به سزای اعمال خود رسیدند.

**مصطفی صالحی، جلاد دی 96

مصطفی صالحی معروف به مصطفی فتل از عوامل اصلی آشوب در دی ماه 96 در اصفهان بود. او که به قتل نفس محکوم بود؛ بعد از ٣ سال بررسی و طی مراحل قضایی، در مرداد ماه سال 99 به سزای اعمال خود رسید.

به شهادت رساندن نیروی مدافع امنیت، شهید سجاد شاهسنایی
مجروح نمودن 6 نفر
انجام عملیات مسلحانه

از شگرد‌های رسانه‌های بیگانه، معرفی مصطفی صالحی به عنوان تنها یکی از معترضین در دی ماه 96 است. این رسانه‌ها با سرپوش گذاشتن بر جنایات انجام شده توسط صالحی، به نحوی جلوه می‌دادند که گویی وی تنها برای اعتراض، دستگیر و محکوم شده است!

**سعید ملک پور؛ طراح سایت‌های مستهجن

او در سال 1384 به کانادا عزیمت کرده و در آنجا با حمایت فنی و مالی یک شرکت آمریکایی اقدام به راه‌اندازی و مدیریت سایت‌های مستهجن و ضد دین با نام‌های آویزون، ایکس پرشیا و... نمود. پس از بازگشت به ایران، در سال 1387 دستگیر و از سوی دادگاه انقلاب محکوم به اعدام شد؛ اما در شهریور 1392 اعلام شد که حکم او با یک درجه تخفیف به حبس ابد تغییر یافته‌ است. در نهایت او در تیر ماه سال 1398 در حالی که با وثیقه یک و نیم میلیارد تومانی به مرخصی آمده بو؛ به کانادا گریخت.

برخی از جرائم او عبارت اند از:

-انتشار تصاویر برهنه دختران و بانوان ایرانی از طریق دوربین مخفی و هک وب‌کم

-تولید و انتشار کلیپ‌های مستهجن ایرانی با مضامین دوربین مخفی، همجنس‌بازی، دوجنسه‌ها، رابطه جنسی کودکان و...

-توهین و فحاشی به معصومین (علیهم السلام) و اعتقادات اسلامی

-تهیه و انتشار تصاویر تجاوز به عنف و زورگیری از دختران و بانوان ایرانی

تنها یکی از سایت‌هایی که به دست ملک پور مدیریت می‌شد؛ بیش از 300.000 کاربر ثبت‌نام شده و روزانه 20 تا 40 هزار بازدیدکننده داشته است و بسیاری از جوانان ایرانی به وسیله همین سایت‌ها به ورطه‌های فساد اخلاقی افتاده اند. اما رسانه‌های بیگانه بدون اشاره به جرائم وی، تلاش داشتند تا چهره‌ای مظلوم از او بسازند و به هنگام لغو حکم اعدام وی نیز ابراز خرسندی نمودند.

سازمان‌های غربی مدعی حقوق بشر نیز با انتشار بیانیه‌ها و برگزاری کمپین‌هایی از این مدیر سایت‌های مستهجن حمایت کردند

**زانیار و لقمان مرادی؛ دو تروریست کومله

لقمان و زانیار مرادی از اعضای گروهک تروریستی کومله، سه جوان از جمله فرزند امام جمعه اهل سنت مریوان را به قتل می‌رسانند. این دو پیش از آن نیز دارای جرائم امنیتی بوده اند. لقمان دارای دو فقره سابقه‌ی دستگیری در سال‌های 1386 و 1387 بوده و زانیار نیز سه سال حبس به دلیل جرائم امنیتی را در سابقه خود دارد.

رسانه‌های بیگانه نلاش داشتند علت اعدام این دو محکوم امنیتی را به شکلی خلاف واقع، سیاسی جلوه دهند و چهره این دو تروریست را تطهیر کنند. همزمان نیز برخی ازسلبریتی‌ها با بیگانگان هم‌نوا شده و سعی کردند توجه بخشی از افکار عمومی را به خود جلب کنند.

**رامین حسین پناهی و فعالیت مدنی با تفنگ!

جرائم:

حمله به مرزبانان به هنگام ورود غیر قانونی به داخل خاک ایران
تلاش برای انفجار بمب در راهپیمایی روز قدس

پناهی برای انجام ماموریتی مسلحانه با سه نفر دیگر از اعضای کومله در تاریخ 2 تیر 96، همراه با سلاح و مهمات وارد ایران میشود. در این هنگام پس از درگیری با نیرو‌های امنیتی، دستگیر میشود. پس از دستگیری، از وی تعداد 2 قبضه سلاح کلاشینکف، چند تیغه خشاب کلاش، 2 قبضه سلاح کمری، 4 عدد نارنجک بدست می‌آید. با این حال رسانه‌های بیگانه وی را فعال مدنی و سیاسی معرفی می‌کنند!

منافقین، پهلوی و آمد نیوز و بی بی سی به صورت ویژه از این تروریست دفاع کردند. جالب آنکه رسانه‌های بیگانه برای لو نرفتن نقشه فریبکارانه خود، عکس‌های با اسلحه‌ی حسین پناهی را برش می‌دادند تا اسلحه را مخفی کرده باشند!

**محمد ثلاث؛ درویش داعشی

جرائم:

قتل سه نفر از حافظان امنیت
مجروح نمودن تعدادی از نیرو‌های انتظامی

ثلاث در جریان آشوب دراویش در گلستان هفتم، با اتوبوسی به نیرو‌های انتظامی حمله میکند و آن‌ها را زیر میگیرد. نکته درناک این قضیه آنجاست که محمد ثلاث برای آنکه تعداد بیشتری از مامورین و همچنین مردم را زیر بگیرد، با اتوبوس به چپ و راست حرکت می‌کرده است.

با دستگیری ثلاث، عناصر خارج نشین موتور رسانه‌ای خود را در جهت تطهیر و حمایت از محمد ثلاث و همچنین اغتشاشگران به راه انداختند. به راه انداختن پروپاگاندای رسانه ای، تنها به این رسانه‌ها محدود نشده؛ بلکه حتی پای وزارت خارجه آمریکا نیز به میان آمد.

**جمشید شارمهد؛ تندر جلاد‌ها

او سرکرده گروهک تروریستی تندر (انجمن پادشاهی) است و از آمریکا عملیات‌های مسلحانه و خرابکارانه را در ایران هدایت می‌کرد. وی در پی عملیاتی پیچیده، اکنون در دستان قدرتمند سربازان گمنام امام زمان (عج) قرار دارد.

برخی از جرائم:

در 24 فروردین 1387 با کارگذاشتن یک بمب 8 پوندی در میان عزاداران حسینۀ شهدا متعلق به کانون رهپویان وصال شیراز باعث به‌شهادت‌رسیدن 14 تن و مجروحیت 200 تن دیگر شد.
گروهک تندر در روز 30 خرداد 1388 در حرم حضرت امام خمینی (ره) قصد بمب گذاری داشتند. اما فرد بمب‌گذار موفق به واردکردن محمولۀ انفجاری به حرم حضرت امام (ره) نشد و بمب را در مقابل کفشداری حرم منفجر کرد که بر اثر انفجار آن 8 تن از هم‌وطنان مجروح شدند.

-انفجار در مقابل منزل امام جمعه نهاوند در 24 دی 1388

-نقش داشتن در ترور مسعود علی‌محمدی از دانشمندان صنعت هسته‌ای کشور

علوه بر این ها، این گروه تروریستی گروهک تروریستی به‌دنبال عملیات تروریستی شیمیایی و میکروبی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و عملیات تروریستی در کنسول‌گری روسیه در رشت نیز بوده است؛ اما با هوشیاری نیرو‌های امنیتی موفقیتی به دست نیاوردند. از دیگر طرح‌های تروریستی ناموفق این گروهک می‌توان به طرح انفجار مخازن و خطوط انتقال نفت در بندر گناوه، بمب‌گذاری در حرم حضرت معصومه (س) و مجلس شورای اسلامی اشاره کرد که این طرح‌ها نیز عقیم ماند و اجرایی نگردید.

گذشته از این‌ها شارمهد و گروهش همواره از طریق رسانه‌های خود و در شبکه‌های اجتماعی، به آموزش خرابکاری و اغتشاش پرداخته‌اند و مطالب و ویدئو‌های متعددی در این‌باره در رسانه‌های این گروه موجود است که از آن جمله می‌توان مطلبی با عنوان «فتح تهران» را نام برد که به آموزش ایجاد اغتشاش و تسخیر مراکز مهم دولتی و در نهایت به فتح تهران می‌پردازد! با وجود همه این خرابکاری ها، رسانه‌های بیگانه گروهک تروریستی تندر را یک شبکه رادیویی و شارمهد را تنها رئیس این شبکه رادیویی مینامند! البته شاید عصبانیت این رسانه‌ها و سازمان منافقین از دستگیری همکار سابقشان تا حدودی طبیعی باشد.

**روح الله زم، مدیر آشوب

جرائم:

جاسوسی و انتقال اطلاعات مهم فرماندهان محور مقاومت به سازمان‌های اطلاعاتی دشمن

تحریک افکار عمومی به اقدام علیه امنیت ملی

آموزش ساخت اسلحه و سازماندهی آشوبگران در خلال اعتراضات دی 96

روح الله زم در کانال تلگرامی خود رسما خشونت را ترویج می‌کرد؛ تا جایی که کانال او (آمدنیوز) در دی ماه 96 به دست خود شرکت تلگرام بسته شد. البته پس از اندکی با نامی دیگر تحت عنوان صدای مردم دوباره شروع به فعالیت کرد. پس از دستگیری، رسانه‌های بیگانه با چشم بستن بر ترویج خشونت‌های زم، دفاعیه‌هایی برای او تنظیم کردند و او را آدمی جسور و شجاع جلوه داند.

**نوید افکاری و تبدیل قاتل به قهرمان

جرائم:

قتل یکی از کارمندان اداره آب و فاضلاب

در حالی که افکاری شاکی خصوصی داشت و شاکیان نیز در مدت طولانی دوساله راضی به گذشت نشده بودند؛ رسانه‌های بیگانه با این خط خبری که نوید بیگناه است سعی داشتند تا افکار عمومی را فریب دهند. پس از احراز عمومی قاتل بودن نوید و اعدام او؛ رسانه‌های بیگانه این خط خبری را دنبال کردند که باید مدت بیشتری را دادگاه در اختیار خانواده افکاری قرار میداد تا از شاکیان رضایت میگرفت. این در حالی بود که از ارتکاب جنایت افکاری تا قصاص او بیش از دو سال سپری شده بود.

و نکته آخر اینکه این تلاش دشمنان در داخل و خارج؛ بهانه‌ای را در اختیار دشمنان بین المللی ایران قرار داد که از آن برای افزایش تحریم‌های حقوق بشری و ورزشی استفاده کنند.

 

اخبار گروه سایر رسانه‌ها صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌هاست و خبرگزاری تسنیم هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

انتهای پیام/

بازگشت به صفحه رسانه‌‌ها

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار رسانه

کرونا همچنان مسافر اتوبوس های بین شهری!/اختلال در سامانه "دولت الکترونیک"

 کرونا همچنان مسافر اتوبوس های بین شهری!/اختلال در سامانه "دولت الکترونیک"
2020-11-23T12:56:42+03:30
با توجه به اینکه بسیاری از مسافران اتوبوس های بین شهری در بین راه سوار می شوند راهداری رانندگان را ملزم به استعلام کد ملی مسافر کرده است.

پیشگیری از کرونا با استفاده از ۲ ماسک بیشتر است؟

 پیشگیری از کرونا با استفاده از ۲ ماسک بیشتر است؟
2020-11-23T12:56:42+03:30
یک متخصص بیماری های عفونی گفت: در شرایط فعلی نیازی به استفاده از دو ماسک برای پیشگیری از کرونا نیست.

کدام سرکرده داعش برای عملیات به ایران آمد؟

 کدام سرکرده داعش برای عملیات به ایران آمد؟
2020-11-23T09:49:59+03:30
در قسمت ۱۹ سریال «خانه امن» پخش شد و در این قسمت، نیروهای اطلاعاتی به دنبال یکی از چهره های اصلی داعش که در سریال «ابوعامر» معرفی می شود...

صفحه نخست روزنامه‌های دوشنبه ۳ آذر ماه

 صفحه نخست روزنامه‌های دوشنبه ۳ آذر ماه
2020-11-23T09:23:18+03:30
تصاویر منتخب صفحات نخست روزنامه‌های دوشنبه ۳ آذر ماه منتشر می‌شود.

ارتباط مشکوک خبرگزاری انگلیسی و بازرسان آژانس انرژی اتمی/ سکوت صالحی و سازمان انرژی اتمی درباره یک گزارش!

 ارتباط مشکوک خبرگزاری انگلیسی و بازرسان آژانس انرژی اتمی/ سکوت صالحی و سازمان انرژی اتمی درباره یک گزارش!
2020-11-22T11:56:54+03:30
چرا باید یک خبرگزاری خارجی، گزارش بازرسان آژانس درباره تاسیسات ایران را قبل از انتشار رسمی در اختیار گرفته و آن را منتشر کند؟!

مدیریت کرونا در کشور در اختیار و زیر نظر ملک‌زاده بود/ داروی سووداک را ملک‌زاده بدون مطالعات حیوانی وارد سیکل دارویی کشور کرد/ اینها هر کاری خواستند با مردم انجام دادند

 مدیریت کرونا در کشور در اختیار و زیر نظر ملک‌زاده بود/ داروی سووداک را ملک‌زاده بدون مطالعات حیوانی وارد سیکل دارویی کشور کرد/ اینها هر کاری خواستند با مردم انجام دادند
2020-11-22T10:23:24+03:30
هاشمیان گفت: من نمی‌دانم چرا دکتر ملک‌زاده طلبکارانه صحبت می‌کنند؟ پروژه کرونای کشور، کلیه مسائل پژوهشی و کلیه نظراتی که درباره دارو است، زیر دست ایشان بود....

همه آنچه درباره تعطیلات کرونایی باید بدانید

 همه آنچه درباره تعطیلات کرونایی باید بدانید
2020-11-21T11:04:10+03:30
از امروز محدودیت‌های شدید کرونایی در شهر‌های زرد، نارنجی و قرمز آغاز شده است تا شاهد شکست زنجیره انتقال بیماری باشیم.

۶۳ درصد بیکارشده‌ها در دوران کرونا سرپرست خانوارند

 ۶۳ درصد بیکارشده‌ها در دوران کرونا سرپرست خانوارند
2020-11-21T10:50:50+03:30
براساس نظرسنجی موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی از افراد متقاضی بیمه بیکاری، ۲۱ درصد از متقاضایان بیمه بیکاری «مجرد» و ۷۸ درصد «متأهل» هست...

با اغنیا مروت، با فقرا شقاوت

 با اغنیا مروت، با فقرا شقاوت
2020-11-21T10:37:42+03:30
زن ۳۵ ساله که حالا چیزی برای از دست دادن و سرپناهی بالای سرش ندارد، دست به خودسوزی می‌زند و دوباره به همان سیکل تکراری که سر ماجرای غیزانیه، روستای ابوالفضل...

ایلان ماسک یک شبه ۱۵ میلیارد دلار ثروتمندتر شد

 ایلان ماسک یک شبه ۱۵ میلیارد دلار ثروتمندتر شد
2020-11-18T12:13:00+03:30
مدیرعامل تسلا به پنجمین فرد ثروتمند جهان تبدیل شد.

محدودیت سفرها از شنبه/همه مسافران باید تست کرونا بدهند؟

 محدودیت سفرها از شنبه/همه مسافران باید تست کرونا بدهند؟
2020-11-18T10:39:38+03:30
در حالی که وزارت بهداشت دستور داده ۲۸ آبان ماه از ورود بیماران کرونایی به شهرهای دیگر جلوگیری شود اما زیرساخت ها آماده نیست‌.

کارت سوخت چگونه صادرات بنزین را زمینگیر کرد؟

 کارت سوخت چگونه صادرات بنزین را زمینگیر کرد؟
2020-11-17T12:59:37+03:30
اگر سهمیه‌بندی بنزین و کارت سوخت حذف نمی‌شد و از طرفی سیاست‌های مدیریت مصرف سوخت نیز فراموش نمی‌شد، ایران سال‌ها قبل صادرکننده بنزین می‌شد.

کدام عملیات دفاع مقدس به جنگ تَن‌ها با تانک‌ها معروف شد؟

 کدام عملیات دفاع مقدس به جنگ تَن‌ها با تانک‌ها معروف شد؟
2020-11-17T09:26:25+03:30
عملیات شکست حصر سوسنگرد یکی از عملیات‌های غرورآفرین دوران جنگ تحمیلی است.

۵ نشانه هشداردهنده که خون بدن شما اکسیژن کافی ندارد

 ۵ نشانه هشداردهنده که خون بدن شما اکسیژن کافی ندارد
2020-11-17T09:26:25+03:30
بدن برای زنده ماندن به اکسیژن نیاز دارد و این وظیفه خون است که اکسیژن را به تمام اندام‌های حیاتی بدن، سلول‌ها و بافت‌ها منتقل کند.

زین‌الدین پایه‌گذار رویکرد‌های نوین در تاکتیک‌های عملیاتی بود

 زین‌الدین پایه‌گذار رویکرد‌های نوین در تاکتیک‌های عملیاتی بود
2020-11-16T11:33:14+03:30
واقعیت این است که ابعاد مختلف شخصیتی شهید زین‌الدین بررسی نشده است. ایشان با آن سن و سال کم و به نوعی با تجربه‌ای که هنوز حاصل نشده بود، عالی عمل می‌کرد. بر...

انتقادهای فراوان از سریال شبکه سه/ بی‌نمک‌بازی روی حوصله مخاطب!

 انتقادهای فراوان از سریال شبکه سه/ بی‌نمک‌بازی روی حوصله مخاطب!
2020-11-16T10:53:02+03:30
ساخت آثار کمدی در رسانه ملی همیشه از اولویت‌ها بوده است، اغلب این آثار از بعد انقلاب اسلامی در دهه‌های مختلف اهمیت قابل توجهی داشته است.

پوشش فساد در فوتبال با مهر محرمانه!

 پوشش فساد در فوتبال با مهر محرمانه!
2020-11-15T13:46:20+03:30
در حالی قرارداد بازیکنان فوتبال در ایران به بهانه محرمانه بودن منتشر نمی‌شود که این مسئله پوششی برای گسترش فساد و دست‌درازی بیشتر فوتبالی‌ها به بیت‌المال شد...

برق سعودی جایگزین برق ایرانی!

 برق سعودی جایگزین برق ایرانی!
2020-11-15T13:34:06+03:30
بیش از هفت سال از بلاتکلیفی میدان گازی فروز بی می‌گذرد؛ میدانی که قرار بود توسط مپنا توسعه یابد و گازش تبدیل به برق شده و به عراق صادر شود.

۸۵ درصد منابع بودجه دولت در نیمه ۹۹ محقق شد

 ۸۵ درصد منابع بودجه دولت در نیمه ۹۹ محقق شد
2020-11-15T13:06:31+03:30
آذرماه فصل ارسال لایحه بودجه سالانه کشور به مجلس است و حالا در شرایط ویژه اقتصادی اصلاح ساختار بودجه که سال‌هاست رهبر انقلاب و کارشناسان اقتصادی از دولت و م...

ان‌شاء‌الله از شنبه

 ان‌شاء‌الله از شنبه
2020-11-15T12:52:59+03:30
بگذارید این‌بار هم با خبر تلخ تعداد مبتلایان و جان‌باختگان بر اثر ویروس کرونا شروع کنم. اعدادی که مدت‌هاست حداقل برای خیلی از ما و احتمالا مسئولان فراتر از ...

ماجرای فروش نوزاد در فضای مجازی چیست؟/ گسترش تجارت سیاه در اینستاگرام

 ماجرای فروش نوزاد در فضای مجازی چیست؟/ گسترش تجارت سیاه در اینستاگرام
2020-11-15T11:06:29+03:30
امروزه بسیاری از زوج‌هایی که فرزنددار نمی‌شوند ناخواسته سروکارشان به دلال‌های فروش نوزاد می‌افتد.

نقشه ویژه «جو بایدن» برای ایرانی‌ها به روایت یک سریال جاسوسی/ چه کسی می خواهد «خانه امن» ایرانی ها را خراب کند؟

 نقشه ویژه «جو بایدن» برای ایرانی‌ها به روایت یک سریال جاسوسی/ چه کسی می خواهد «خانه امن» ایرانی ها را خراب کند؟
2020-11-14T12:06:25+03:30
در بخشی از سریال «خانه امن»، حمیدرضا پگاه در جریان بازجویی از خبرنگار عربستانی، به این موضوع که روزی جو بایدن می خواست خانه امن ایرانی ها را ویران...

معرفی ۱۰ ابرخودروی برتر سال ۲۰۲۰

 معرفی ۱۰ ابرخودروی برتر سال ۲۰۲۰
2020-11-14T10:19:44+03:30
سال ۲۰۲۰ با وجود شیوع ویروس کرونا میزبان مراسم معرفی ابرخودروهای قدرتمندی بود که در این گزارش به آن ها اشاره شده است.

وقتی کوچه‌های شهر هم پولی می‌شوند/ هفت خوانِ رستمِ عبور و مرور در برخی از معابر بالای شهر

 وقتی کوچه‌های شهر هم پولی می‌شوند/ هفت خوانِ رستمِ عبور و مرور در برخی از معابر بالای شهر
2020-11-14T10:06:20+03:30
در دل نقاط شمالی شهر تهران، مناطقی هستند که برای عبور و مرور از آنجا یا باید از هفت خوان رستم گذشت و یا سر کیسه را شل کرد و پول هنگفتی پرداخت.

تبعات یک‌ساله افزایش قیمت بنزین؛ وعده‌های دولت چه بود و چه شد؟

 تبعات یک‌ساله افزایش قیمت بنزین؛ وعده‌های دولت چه بود و چه شد؟
2020-11-14T09:39:39+03:30
مسئولان دولت در سال گذشته بارها تاکید کردند که افزایش قیمت بنزین برای رفع کسری بودجه دولت نبوده و صرفا با هدف توزیع درآمد حاصل از آن در بین اقشار متوسط و کم...

مساله وزارت بانوان حل شد، مساله ریاست‌جمهوری شاید!

 مساله وزارت بانوان حل شد، مساله ریاست‌جمهوری شاید!
2020-11-11T11:59:40+03:30
کدخدایی گفت: بحث وزارت خانم‌ها تا زمان خانم دستجردی حل نشده بود و در آن دوره با همه مباحث حل شد. مشکلاتی وجود داشت و درنهایت پذیرفته شد. در انتخابات ریاست‌ج...

درگیری نظامی میان آمریکا و ایران طی ۷۰ روز آینده محتمل نیست

 درگیری نظامی میان آمریکا و ایران طی ۷۰ روز آینده محتمل نیست
2020-11-11T11:06:31+03:30
ابوالفتح در خصوص احتمال درگیری نظامی میان آمریکا و ایران گفت: تحلیل من این است که طی ۱۰ هفته آینده هرچند احتمال وقوع این چالش‌ها به نسبت گذشته بیشتر شده است...

بازار روغن کماکان آشفته/ نان دلال‌ها در روغن افتاد!

 بازار روغن کماکان آشفته/ نان دلال‌ها در روغن افتاد!
2020-11-11T11:06:31+03:30
آن طور که بررسی های میدانی نشان می دهد، بازار روغن همچنان بدون دلیل با کمبود و احتکار دلالان مواجه است و وعده مسئولان صمت کماکان محقق نشده است.

سهم ۱۲ درصدی بورس از مالیات نیمه ۹۹

 سهم ۱۲ درصدی بورس از مالیات نیمه ۹۹
2020-11-11T11:06:31+03:30
طی سال‌های اخیر با تشدید فشارهای ناشی از تحریم‌ها، مشکلات ساختاری اقتصاد ایران که سال‌ها با درآمدهای نفتی دولت پوشش داده می‌شدند، خود را بیش از گذشته به رخ ...

دستمزد بازیگران مطرح در آگهی‌های تلویزیونی چقدر است؟

 دستمزد بازیگران مطرح در آگهی‌های تلویزیونی چقدر است؟
2020-11-11T11:06:31+03:30
چندوقتی است که حضور سلبریتی‌ها در آگهی‌های بازرگانی تلویزیون پررنگ شده است. درباره دستمزد همکاری آن‌ها با محصولات تجاری، رقم‌های مختلفی مطرح می‌شود.