X دانلود اهنگ نکس وان کلیپ ویدیاب کلیپ جدید ویدجین

میرنیوز

بهارستان مردم

 بهارستان مردم 2020-05-31T15:24:44+04:30

به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، ایشان با تاکید بر این نکته که «در دهه‌ پیشرفت و عدالت، نمره‌ مطلوبی در باب عدالت به ‌دست نیاورده‌ایم»، گفتند: «این واقعیت ناخواسته باید همه را به تلاش فکری و عملی در باب معیشت طبقات ضعیف، به‌مثابه‌ اولویت وادار کند.» ایشان در ادامه تاکیدشان بر توجه به عدالت تصریح ‌کردند که اشتغال، تولید، ارزش پول ملی، تورم، اسراف و امثال آن، راه درست نایل‌شدن به این مقصود عالی است. «صبح‌نو» در گفت‌وگویی با چهار نماینده منتخب مجلس یازدهم، راه‌های دست یافتن به عدالت بیشتر و بهبود معیشت طبقات ضعیف را مورد بررسی قرار داد. تاکید بر لزوم اثرگذاری قوانین روی زندگی مردم، اعمال فرهنگ نظارت بر قوانین، پیگیری تحریم کالاهای خارجی در ایران، جایگزینی حمایت‌های اشتغالی جای حمایت‌های معیشتی و ایجاد کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا در مجلس، از جمله مهم‌ترین گزاره‌های مطرح‌شده توسط این چهار نماینده بود.

عباس گلرو: فرهنگ، پایه توسعه و حرکت اقتصادی ماست
عباس گلرو، منتخب مردم سمنان در مجلس یازدهم با اشاره به اهمیت فرهنگ در بیانات رهبر انقلاب گفت: فرهنگ، پایه توسعه و حرکت اقتصادی ماست؛ به این معنا که اگر فرهنگ آسیب‌دیده باشد و فرهنگ در مدار صحیح نچرخد، طبیعتا بعضی از بدی‌ها و ناهنجاری‌ها و کژی‌ها، همیشه خوب جلوه داده می‌شود. وی با تاکید بر اینکه «گسترش فساد و رانت و ویژه‌خواری و قانون‌گریزی، مذموم است»، گفت: همگی این موارد در بستر فرهنگی ناصحیح شکل می‌گیرند و اگر عمومیت پیدا می‌کنند، به این دلیل است که دارد یک فرهنگ‌سازی غلط صورت می‌گیرد، یعنی رانت و ویژه‌خواری به‌عنوان موضوعات عادی و مطلوب تلقی و جلوه داده می‌شود. منتخب مردم سمنان با اشاره به لزوم عبور نمایندگان مجلس از تعصبات شخصی و جناحی، اضافه کرد: نمایندگان باید از حواشی زائد و بی‌مورد دوری کنند چون مجلس حافظ منافع نه یک قشر بلکه حافظ منابع عموم جامعه است و یک نماینده نمی‌تواند بگوید که فقط برای کسانی که مرا انتخاب کرده اند، قانون‌گذاری می‌کنم؛ بنابراین نگاه فراجناحی‌‌داشتن و دوری از مصلحت‌های گروهی و شخصی، باید مورد توجه نمایندگان مجلس قرار بگیرد.
گلرو در بخش دیگری از این گفت‌وگو با اشاره به لزوم دوری جستن مجلس از کلیشه‌ها گفت: نمایندگان باید یک حرکت عملیاتی، کارکردگرایانه و با رویکرد مساله‌محوری در دو بعد؛ یکی درازمدت و دیگری کوتاه‌مدت را طراحی و تدوین کنند. بُعد درازمدت به فرهنگ‌سازی مربوط می‌شود. بعد کوتاه‌مدت یعنی اینکه باید تعدادی از مسائل جامعه که مردم ما را دچار مشکل کرده را شناسایی کرده‌وبرای رفع آن‌ها، در قالب اعمال نظارت یا وضع قوانین، نقشه‌راه طراحی کنیم و آن را به نتیجه برسانیم و وسط راه کار را رها نکنیم.

اقبال شاکری: آثار قوانین باید بر زندگی مردم لحاظ شود
اقبال شاکری، منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم با اشاره به سخنان رهبر انقلاب و توصیه به توجه به موضوعات اقتصادی و معیشتی در مجلس یازدهم، عنوان کرد: اولویت‌های مجلس موضوعات اقتصادی است که مقام معظم رهبری در پیام‌شان به مجلس هم بر آن تاکید ‌کردند؛ البته موضوعات دیگری همچون بالا‌بودن نرخ تورم، گرانی کالاها، کسب وکار، اشتغال و... در عرصه اقتصاد مورد توجه است و در فراکسیون اکثریت که بالای 90 درصد هستند، از اولویت‌های مهم ماست تا اقشار عموم مردم و به‌خصوص طبقه کم‌درآمد و نیازمند مورد توجه بیشتر قرار بگیرند.
وی افزود: برای این موضوعات باید کنترل قیمت‌ها را در دستور کار قرار دهیم. دولت نمی‌تواند خودش را از این موضوعات مبرا کند و بگوید افزایش قیمت‌ها قابل مدیریت نیست. دولت می‌‌تواند با مکانیزم‌هایی که در دست دارد، قیمت‌ها را کنترل و با متخلفان برخورد کند. این نماینده مجلس ادامه داد: بی‌نظارت‌بودن بر قوانین و موضوعات اقتصادی کاملا محرز است و باید اقداماتی کنیم تا بر مردم فشار نیاید. شاکری تصریح کرد: باید از قوه‌قضاییه بخواهیم که با متخلفان با شدت برخورد کنند. هر مصوبه و قانونی که از مجلس می‌‌گذرانیم، باید آثارش بر زندگی مردم نیز لحاظ شود و باید دارای یک شاخصی برای کنترل در این‌باره باشیم تا مردم متضرر نشوند.
شاکری با اشاره به دیگر موضوعات مورد نیاز مردم تصریح کرد: در بحث مسکن هم مجلس باید نظارتی داشته باشد و به منازلی که برای سودجویی و احتکار به منظور افزایش قیمت‌ها ساخته می‌‌شوند، رسیدگی کنند تا قیمت‌ها را حبابی بالا نبرند. باید بر منزل‌های خالی عوارضی را لحاظ کنیم و از افزایش بهای مسکن حتی‌المقدور با شدت تمام جلوگیری کنیم.
وی با بیان اینکه توسعه کسب‌وکارها و حمایت از فعالیت‌های زودبازده باید مورد توجه مجلس قرار گیرد، تاکید کرد: با ارائه وام‌های کم‌بهره به صنعتگران می‌‌توان شاهد چرخه بازار و صنعت بود. متاسفانه تسهیلات مالی بخش صنعت را به بنگاه‌داری پرداختند و آشفتگی بازار را رقم زدند. باید ورود کنیم تا دولت در این زمینه نهایت تلاش خودش را داشته باشد و دارایی و تسهیلات را کنترل کند؛ البته می‌‌توان با نظارت بر بانک مرکزی و استارت‌آپ‌ها و مطالعه و ارزیابی آنها شاهد بهبود زندگی مردم نیز بود.

علی حدادی: معیشت مردم با نظارت بر قوانین مجلس بهبود می‌‌یابد
آقای علی حدادی، دیگر نماینده منتخب مجلس یازدهم با اشاره به سخنان رهبری و توصیه به موضوعات اقتصادی و معیشتی در مجلس یازدهم گفت: همانگونه که رهبر انقلاب هم اخیرا عنوان ‌کردند، اولویت‌های اصلی مجلس یازدهم موضوعات اقتصادی هستند و باید توجه جدی به اشتغال و تولید داشته باشیم؛ البته مطالبه‌ای که در سخنان رهبری دیده می‌‌شود، تلاش فکری و عملی برای معیشت اقشار ضعیف است که در دستور مجلس خواهد بود.
منتخب مردم استان البرز با اشاره به اینکه یکی از وظایف مجلس قانون‌گذاری است، افزود: هر چند قانون‌گذاری وظیفه مجلس است اما موانعی که در مسیر کسب‌وکار و چرخه تولید دیده می‌‌شود باید رفع شود. نماینده باید این اقدامات و نظارت‌ها را از کف جامعه لحاظ کند و اقشار کم‌درآمد را در نظر داشته باشد.
وی با بیان اینکه همه ظرفیت‌های اقتصادی و تولیدی باید شناسایی شوند، ادامه داد: ما باید براساس ظرفیت‌های اقتصادی و صنعتی و حتی کشاورزی یا گردشگری وظایف‌مان را انجام دهیم و موانعی که بر سر توسعه قرار دارد را حذف کنیم. حدادی افزود: امروز با این موضوع مواجه هستیم که تولید‌کننده یا کارآفرین، مجوزی که برای سرمایه‌‌گذاری می‌‌خواهد بگیرد، زیاد طول می‌‌کشد یا موانعی بر سر راه آن است که باید این موانع و زمان را به حداقل برسانیم.
این نماینده مجلس با اشاره به اینکه ضعف بزرگ مشهود امروز در جامعه بخش نظارت است، تصریح کرد: هرچند مجلس گذشته نمره خوبی در بخش نظارتی نداشت اما مجلس یازدهم تلاش می‌‌کند تا فرهنگ نظارت بر قوانین اعمال شود یا برخی از قوانین که مصوب شده‌اند، به آیین‌نامه‌های خود برسند. نظارت موجب می‌‌شود تا قوانین به‌خوبی اجرا یا اعمال شوند. حدادی گفت: البته نباید نگاه جناحی داشته باشیم و بدون نگاه قومی و قبیله‌ای بر نظارت قوانین، به‌صورت شفاف عمل کنیم تا مطالبه‌گری در عرصه‌های مختلف، خروجی و فرایند خوبی داشته باشد.
حدادی در بخش دیگری از این گفت‌وگو با اشاره به اینکه مبارزه جدی با مفاسد از مولفه‌هایی است که می‌‌تواند در اقتصاد یا صنعت به وضوح دیده شود، افزود: وظیفه ذاتی ما این است که نظارت و بررسی قوانین را داشته باشیم. کف جامعه امید واقعی به امور مجلس و حل مشکلات اقتصادی دارند و این امر با نظارت و اصلاح قوانین است که می‌‌تواند تحقق یابد، به ویژه در عرصه‌های معیشتی و اشتغال که اگر تلاش ما در همین راستا باشد، مطمئنیم که ظرفیت‌های کشور می‌‌تواند به‌خوبی خودش را به بروز‌و‌ظهور برساند.

حسن نوروزی: مجلس باید تحریم کالاهای خارجی را در کشور دنبال کند
حسن نوروزی، نماینده مجلس یازدهم با اشاره به دو نگاه داخلی و خارجی پیام رهبر انقلاب به مجلس یازدهم، گفت: مجلس یازدهم برای رسیدگی به موضوعات داخل باید در همین آغازین روزهای کاری خود، قاچاق کالا و ارز را مورد توجه قرار دهد. یک گزارش کامل از چگونگی قاچاق کالا داشته باشد و با تحقیق و تفحص خود جویا شود که آیا قاچاق کالا همان 25 میلیارد دلاری است که قبلا دولت اعلام کرده یا بیشتر یا کمتر شده است.
وی افزود: دولت تسهیلاتی به مولدان و فعالان اقتصادی می‌‌دهد و باید عنوان شود که این تسهیلات اقتصادی در سال 99 چقدر است و گزارش کاملی در این‌باره به بانک مرکزی و مجلس اعلام کند. آیا سودی را که از مولدان می‌‌گیرد، کم شده و آیا تسهیلات به اندازه لازم به تولید‌کنندگان ارائه می‌‌شود و به همه اختصاص می‌‌یابد؟ نوروزی ادامه داد: با کنترل بازار و ایجاد دو معاونت بازرگانی و معاونت صنعت در دولت می‌‌توانند صنایع کوچک را بیشتر مدیریت کنند و بهتر است دولت با ایجاد معاونت‌های مختلف اقتصادی، زمینه فعالیت کارگاه‌های متوسط و زودبازده را دنبال کند. عضو کمیسیون حقوقی مجلس دهم با اشاره به اینکه ارتباط بین دادسراها و معاونت‌های بازرگانی و صنعت باید قوی‌تر از گذشته باشد، تصریح کرد: بهتر است برنامه‌هایی در خصوص استفاده از کالاهای تولید داخل و ممنوع‌کردن کالای خارجی لحاظ شود و مجلس هم در این زمینه «بانکداری بدون ربا» را بازخوانی کند و با اولویت در مجلس مطرح شود. مجلس باید طرح خاصی برای استفاده از کالاهای داخلی بگذارد و تحریم کالاهای خارجی را در کشور دنبال کند.
نماینده منتخب مردم در خانه ملت تصریح کرد: مجلس باید جزو وظایف خود بداند که یک کمیسیون مبارزه با مفاسد و قاچاق کالا را در کنار کمیسیون‌های کسب‌وکار ایجاد کند تا در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی، بیشتر از گذشته فعال باشد. همچنین بهتر است دولت به جای اختصاص برخی حمایت‌های معیشتی، اقدام به حمایت‌های اشتغالی و تولیدی کند تا مردم در تولید سهم بسزایی داشته باشند.
وی افزود: کمیته امداد، بهزیستی و میراث فرهنگی که از سوی برخی سازمان‌ها مورد حمایت اقتصادی قرار‌می‌‌گیرند، بهتر است در گزارشی‌هایی به مجلس یا دولت مشخص کنند که چقدر در ایجاد اشتغال واقعی و مولد نقش داشتند.

نظارت مجلس دهم در خواب بود و غفلت کرد
نوروزی با اشاره به اینکه رها‌کردن بازار و عدم‌کنترل آن به ایجاد سلطان ‌خودرو، سلطان شکر و.. انجامید، گفت: اینکه یک زوج به‌عنوان مفسد اقتصادی در زمینه خودرو به اعدام محکوم می‌‌شود به این معناست که ما خواب بودیم یا غفلت یا تجاهل کردیم که سلطان خودرو یا سلطان شکر و... ایجاد شده است. باید کمیسیون اقتصادی، کمیسیون نود و قوه قضاییه به میدان بیایند و جلوی فساد را بگیرند، در واقع ما باید بازخواست شویم که بازار یا کار را رها کرده یا کم‌کاری می‌‌کنیم.
این نماینده مجلس با بیان اینکه دولت همانگونه که در مبارزه با کرونا مصاحبه و گزارش‌های تلویزیونی می‌‌دهد، باید در خصوص موضوعات اقتصادی و قاچاق کالا هم گزارش ارائه دهد، یادآورشد: دولت با ارائه گزارش‌هایی درباره مقابله با تورم اقتصادی یا قاچاق کالا می‌‌تواند جلوی تحلفات گسترده اقتصادی را بگیرد و چه‌بسا برای برخی موضوعات باید تدبیری بیندیشد.

منبع : صبح نو

انتهای پیام/

بازگشت به صفحه رسانه‌‌ها

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار رسانه

جزئیات لغو مزایده مشکوک فروش زمین ۱۵ هزار متری دولتی در استان گلستان

 جزئیات لغو مزایده مشکوک فروش زمین ۱۵ هزار متری دولتی در استان گلستان
2020-06-30T09:41:06+04:30
با پیگیری رحمت‌الله نوروزی نماینده علی‌آباد کتول در مجلس شورای اسلامی و لغو مزایده مشکوک فروش زمین کارخانه پنبه علی‌آباد، قرار شده قیمت‌گذاری زمین مذکور مور...

علایم غیرمعمولِ کرونا

 علایم غیرمعمولِ کرونا
2020-06-29T10:27:46+04:30
یک فوق تخصص عفونی با اشاره به اظهارات برخی افراد درباره موارد غیرمعمول مانند درد زانو و پس از آن رخداد مرگ ناگهانی به علت ابتلا به کرونا، اظهار کرد: این‌ مو...

صادق زیباکلام: موسوی خوئینی‌ها متکبرترین فردی است که به عمرم دیده‌ام

 صادق زیباکلام: موسوی خوئینی‌ها متکبرترین فردی است که به عمرم دیده‌ام
2020-06-28T13:27:44+04:30
صادق زیباکلام گفت: هنر موسوی‌خوئینی‌ها این است که هرچندوقت یک بار انگشت اتهام را به سمت یکی از شخصیت‌های نظام نشانه می‌گیرد و روزی علیه آقای هاشمی سخن می‌گو...

شهیدی که خار چشم منافقان بود

 شهیدی که خار چشم منافقان بود
2020-06-28T10:21:05+04:30
با ایمان و متعهد است، متعهد به خانه و خانواده، عاشق زن و فرزندانش است؛ اما تعهدی بالاتر در وجودش ریشه دوانده، تعهد به تمام زنان و مردان و فرزندان میهنش. آرا...

نمایشگاه مجازی کتاب‌های آموزشی برگزار می‌شود

 نمایشگاه مجازی کتاب‌های آموزشی برگزار می‌شود
2020-06-28T09:27:46+04:30
امین آصفی، از برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب‌های آموزشی با مشارکت ناشران، موزعان و کتاب‌فروشان خبر داد.

ابتذال در شبکه نمایش خانگی؛ از عشق‌های مثلثی تا ترویج همباشی

 ابتذال در شبکه نمایش خانگی؛ از عشق‌های مثلثی تا ترویج همباشی
2020-06-28T09:14:27+04:30
سریال‌های شبکه نمایش خانگی برخلاف توفیقاتی که می‌توانست داشته باشد به سمت هنجارشکنی‌های اخلاقی و ابتذال رفته است، این تأثیرگذاری به‌نوعی به‌صورت زیرپوستی در...

خرید خبرنگار توسط صاحبان پول‌های آلوده در سینما و شبکه خانگی!

 خرید خبرنگار توسط صاحبان پول‌های آلوده در سینما و شبکه خانگی!
2020-06-28T09:14:27+04:30
جریان‌های فاسد اقتصادی که با هدف پولشویی به تولید فیلم و سریال شبکه نمایش خانگی مشغول هستند تلاش می‌کنند تا از میان رسانه‌های مختلف دست به یارگیری بزنند!

خاتمی تکلیف خود را روشن نمی‌کند

 خاتمی تکلیف خود را روشن نمی‌کند
2020-06-27T15:34:27+04:30
عباس عبدی، فعال اصلاح‌طلب گفت: خاتمی تکلیف خود را روشن نمی‌کند. مثلاً این حرفی که در گفت‌وگوی اخیر بیان کرد، نوعی حکایت از بی‌تکلیفی است. کسی که رهبری را بپ...

آیا «مصطفی الکاظمی» گزینه بازی در زمین آمریکایی‌ها را انتخاب کرده است؟

 آیا «مصطفی الکاظمی» گزینه بازی در زمین آمریکایی‌ها را انتخاب کرده است؟
2020-06-27T14:27:48+04:30
تقابل آشکار «الکاظمی» با «حشد» نشان داد آمریکایی ها این بار با اهرم نیروهای مبارزه با تروریسم به دنبال اجرای سناریوی حذف سازمان بسیج مرد...

آیا مجلس به مدرس خیابانی برای وزارت صمت اعتماد می‌کند؟

 آیا مجلس به مدرس خیابانی برای وزارت صمت اعتماد می‌کند؟
2020-06-27T11:47:47+04:30
انتظار می رود منتخبان مجلس که مدعی دفاع از منافع مردم و نظام و کشور هستند، از دولت بخواهند تا افرادی معرفی کنند که مورد اعتماد باتجربه و دلسوز و کاردان و شن...

آدم کشی برای اثر انگشت!

 آدم کشی برای اثر انگشت!
2020-06-24T12:01:20+04:30
متهمان پرونده جعل اسناد، راز آدم کشی برای اثر انگشت را درحالی فاش کردند که سگ های جسدیاب نیز استخوان‌هایی از بقایای یک جسد را در اطراف محل جنایت پیدا کردند.

ماجرای قول دختر خردسال به فرزندان حاج قاسم

 ماجرای قول دختر خردسال به فرزندان حاج قاسم
2020-06-24T09:21:20+04:30
دختر شهید مدافع حرم که حاج قاسم در گفت‌گویی تلفنی به او گفت: «فاطمه جان؛ انتقام پدرت را گرفتم»، می‌گوید: به فرزندان حاج قاسم قول می‌دهم انتقام خون...

درمان بیش از ۶هزار بیمار کرونایی در بیمارستان ها و مراکز درمانی سپاه و بسیج

 درمان بیش از ۶هزار بیمار کرونایی در بیمارستان ها و مراکز درمانی سپاه و بسیج
2020-06-24T08:41:20+04:30
سردارعبدالهی با بیان اینکه سپاه و بسیج برای مقابله با ویروس کویید ۱۹ از هیچ تلاشی دریغ نکرده است، گفت: بیش از ۶هزار بیمار کرونایی در بیمارستان ها و مراکز در...

فردوس کاویانی این روزها چه می‌کند؟

 فردوس کاویانی این روزها چه می‌کند؟
2020-06-23T14:07:55+04:30
دو، سه سال قبل تصویری از فردوس کاویانی در یک مراسم منتشر شد که خیلی‌ها را ناراحت و نگران کرد، اما این روزها خوشبختانه حال این بازیگر قدیمی خوب است و اگرچه پ...

ژاپنی‌ها قدرتمندترین ابررایانه دنیا را ساختند

 ژاپنی‌ها قدرتمندترین ابررایانه دنیا را ساختند
2020-06-23T13:14:37+04:30
اگرچه آمریکایی‌ها و چینی‌ها برای مدتی قابل توجه، صدر فهرست برترین ابررایانه‌های جهان را در اختیار داشته‌اند، اما این مقام از روز گذشته به ژاپنی‌ها رسید.

کرونا با ثروتمندان جهان چه کرد؟

 کرونا با ثروتمندان جهان چه کرد؟
2020-06-23T12:21:14+04:30
انتظار می‌رود میزان کاهش دارایی ثروتمندان جهان به دلیل کرونا بیشتر از شرایط ایجاد شده بحران مالی سال ۲۰۰۹ باشد.

وقتی که کاسه‌لیس‌ها به صف می‌شوند!

 وقتی که کاسه‌لیس‌ها به صف می‌شوند!
2020-06-23T11:01:40+04:30
اگر هنوز هم کسانی هستند که درباره هویت واقعی کاسه‌لیس‌ها تردید دارند چاره‌کار آسان است و حتی بدون مراجعه به کارنامه سیاه آنها می‌توان فهمید که در چه کارند!

امیررضا واعظ آشتیانی: ضعف دولت روحانی دلیلی بر بالابودن رأی احمدی‌نژاد نیست

 امیررضا واعظ آشتیانی: ضعف دولت روحانی دلیلی بر بالابودن رأی احمدی‌نژاد نیست
2020-06-22T14:14:22+04:30
امیررضا واعظ آشتیانی گفت: مجموعه اصولگرایان با احمدی‌نژاد رابطه خوبی ندارند و به احتمال زیاد گزینه آنها نخواهد بود اما به‌هر حال ممکن است برخی اصولگرایان ما...

۱۰ شغل مناسب برای مضطرب‌ها

 ۱۰ شغل مناسب برای مضطرب‌ها
2020-06-22T13:21:04+04:30
افرادی که قربانی اضطراب هستند در زندگی اجتماعی خود دچار اختلال می‌شوند و در استفاده از فرصت‌های تحصیلی و کاری با مشکل مواجه‌اند.

رازهای هتل دوک

 رازهای هتل دوک
2020-06-21T11:14:24+04:30
اگر گزینه دیگری به‌جز خودکشی مطرح باشد، باید سرنخ را پیش فرد یا گروهی دنبال کرد که از کشته‌شدن غلامرضا منصوری سود می‌برده و بازگشت او به تهران و حضور در داد...

ارتش تک‌نفره؛ تک‌تیراندازی که دو هزار بعثی را به هلاکت رساند

 ارتش تک‌نفره؛ تک‌تیراندازی که دو هزار بعثی را به هلاکت رساند
2020-06-21T10:07:44+04:30
شهید عبدالرسول زرین در هشت سال دفاع مقدس به ارتش تک نفره معروف شده بود.

امسال برق کدام شهرها در معرض قطعی است؟

 امسال برق کدام شهرها در معرض قطعی است؟
2020-06-20T08:45:58+04:30
با اوج گرفتن گرما چندین استان در حالت هشدار قطعی برق قرار گرفته اند.

فرمانده‌ای که صدام در سال ۱۳۶۱ برای سرش ۱۰۰ میلیون تومان جایزه تعیین کرده بود

 فرمانده‌ای که صدام در سال ۱۳۶۱ برای سرش ۱۰۰ میلیون تومان جایزه تعیین کرده بود
2020-06-16T11:19:20+04:30
امیرسرلشکر حسنی سعدی نظرش را درباره شهید علیاری این‌گونه بیان می‌کند: «شهید علیاری، امیری سرافراز، فرمانده‌ای هوشیار، بیدار، مدیر، مدبر، دلسوز و پا در ...

خرید جهیزیه چقدر هزینه دارد؟

 خرید جهیزیه چقدر هزینه دارد؟
2020-06-15T14:32:34+04:30
حجم عظیم خرید در بازار لوازم خانگی به تهیه جهیزیه باز می گردد و همین امر ما را به بررسی آخرین قیمت ها در این بازار وادار کرد.

کی‌روش : ماموریت ایران در جام‌جهانی ممکن کردن غیرممکن‌ها بود

 کی‌روش : ماموریت ایران در جام‌جهانی ممکن کردن غیرممکن‌ها بود
2020-06-15T14:06:02+04:30
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در جام‌جهانی ٢� ١٨ روسیه در تازه‌ترین اظهارنظرش درباره خاطراتش از آن روزها می‌گوید که او اجازه نداده کمبودها روی تمرکز بازیکنان ...

یک بام و دو هوا در رعایت پروتکل‌های مقابله با کرونا

 یک بام و دو هوا در رعایت پروتکل‌های مقابله با کرونا
2020-06-14T11:43:31+04:30
پس از کش و قوس‌های فراوان و بازدید وزیر بهداشت از حرم مطهر رضوی درهای این آستان مقدس بعد از حدود ۴ ماه محدودیت موقت به روی عاشقان و دلدادگان اهل بیت(ع) باز ...

شهیدی که در حیات و ممات خلق را به حق دعوت می‌کرد

 شهیدی که در حیات و ممات خلق را به حق دعوت می‌کرد
2020-06-14T10:36:48+04:30
به زندگی شهدا که سری می‌زنی و قدم به قدم با خاطراتشان راه می‌روی، با نگاهشان به زندگی نگاه که می‌کنی، زوایای پنهان انسانیت و انسان بودن برایت به نمایش در می...

«اسماعیل طلا» سقاخانه‌ای که قرن‌ها جان‌بخش زائران خسته و شفا‌بخش بیماران است

 «اسماعیل طلا» سقاخانه‌ای که قرن‌ها جان‌بخش زائران خسته و شفا‌بخش بیماران است
2020-06-14T09:56:47+04:30
سقاخانه «اسماعیل‌طلا» یکی از بناهای قدیمی حرم امام رضا (ع) است که طی قرن‌ها زائران حضرت با نوشیدن آب سقانه‌خانه جان تازه‌ای می‌‌گیرند و شفای بیمار...

مواظب پنجره‌ها باشید!

 مواظب پنجره‌ها باشید!
2020-06-14T09:10:07+04:30
بایسته آن است که سازمان بازرسی کل کشور برای ایفای حقوق ملت وارد ماجرا شود و سره‌ها را از ناسره جدا کند، تا آنها که به عدالت از در رانده شده‌اند، از پنجره غف...

چند خوراکی مفید برای تقویت ریه‌ها

 چند خوراکی مفید برای تقویت ریه‌ها
2020-06-13T16:17:03+04:30
آنچه می‌خورید تقریباً بر همه ابعاد سلامتی شما تأثیر دارد و این شامل ریه‌هایتان نیز می‌شود.