میرنیوز

زمان رئیس‌جمهور پرسپولیسی هم ۲ جام آوردم

 زمان رئیس‌جمهور پرسپولیسی هم ۲ جام آوردم 2020-02-24T14:37:48+03:30

به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، گفته می‌شود علی فتح‌الله‌زاده یک‌بار دیگر در آستانه مدیرعاملی استقلال قرار گرفته تا به این ترتیب او از این لحاظ پوکر کرده باشد. در همه این سال‌ها همواره نامش برای مدیریت استقلال مطرح بود، اما برخی حواشی ساخته و پرداخته‌شده توسط برخی‌ و اینکه او بدهکارترین مدیر تاریخ استقلال است، او را از صندلی مدیریت یکی از تیم‌های محبوب ایران و آسیا دور می‌کرد. با این حال، این چهره محبوب استقلالی‌ها خود را یک‌بار دیگر در آستانه مدیریت باشگاه می‌بیند، هرچند به قول خودش ابتدا باید وضعیت باشگاه را دیده و شرایط و جوانب را بررسی کند. عضو هیات‌مدیره استقلال که در همین مدت اخیر 2 بار هم از سمت خود استعفا کرد، در این خصوص هم صحبت‌های جالبی را مطرح می‌کند و هرگز این تصمیم را مرتبط با تحت فشار گذاشتن فرد یا جناحی خاص برای رسیدن به صندلی مدیریت استقلال نمی‌داند. گفت‌وگو با علی فتح‌الله‌زاده در آستانه برگزاری مجمع سالیانه این باشگاه را در ادامه می‌خوانید.

مجمع استقلال درحالی هفته آینده برگزار می‌شود که از شما به‌عنوان گزینه اصلی مدیریت این تیم نام برده می‌شود.

از یک‌سو درحال حاضر در تصمیم‌گیری‌ها نیستم و از سوی دیگر متاسفانه مدام با اسمم بازی می‌شود، اما من سکوت می‌کنم. با این حال، برخی صحبت‌هایی که مطرح می‌شود، به نوعی جفاست. عده‌ای می‌گویند که فتح‌الله‌زاده برای مدیریت زور می‌زند ولی به‌خدا نه زوری می‌زنم و نه با کسی لابی می‌کنم. من سرباز استقلالم و اگر خواستند، می‌آیم در غیر این صورت دعا می‌کنم. الان هم تا روزی که حکمی نگرفته‌ام، دیگر اظهارنظری نمی‌کنم. ولی مدام با اسم من بازی می‌کنند و این موجب تاسف است.

ولی خلیل‌زاده به صراحت از شما به‌عنوان گزینه مهم مدیرعاملی نام برد!

ایشان و سایر دوستان به من لطف دارند و تلاش می‌کنند این اتفاق بیفتد، اما این کارها مراحل خاص خود را دارد و الان هم شرایط باشگاه طوری است که با صحبت‌های ما تحت‌تاثیر قرار می‌گیرد، چون شرایط ویژه‌ای دارد. بنابراین چون درحال حاضر حدود یک ماهی هم می‌شود که در جلسات هیات‌مدیره شرکت نمی‌کنم و از تصمیمات خبر ندارم و مثل خود شما این اظهارات را می‌شنوم، اگر در این خصوص خیلی صحبت نکنم، بهتر است.

بالاخره شما عضو هیات‌مدیره هستید، هرچند در این مدت 2 بار هم استعفا کرده‌اید.

بعد از استعفا دیگر در جلسات شرکت نکرده‌ام و به همین دلیل هیچ اطلاعی در این زمینه ندارم.

در هرصورت اگر قرار باشد حکمی بدهند، شما باید حضور پررنگ‌تری داشته باشید.

باید شرایط باشگاه را بسنجم و ببینم می‌توانم از عهده کار بربیایم یا خیر.

پس استعفاهایتان به خاطر این نبود که برای مدیرعاملی فشاری بیاورید؟

اصلا این‌طور نیست. از هر کسی می‌خواهید بپرسید که آیا در این چندسال یک نفر را فرستاده‌ام تا برای بازگشتم لابی کنم، یا خودم با کسی صحبتی کرده‌ام؟ اصلا و ابدا! به هر حال همیشه گفته‌ام من استقلالی هستم، اما یک‌عده از عشق من به باشگاه سوءاستفاده کرده و تهمت می‌زنند. 7 سال است که رفته‌ام و مدام می‌گویند بدهی زیادی بالا آورده‌ام. 20 میلیارد بدهی برای سازمان بود و من تعهداتم را ادا کرده‌ام و هنوز این صحبت‌ها تمام نشده است. الان هم می‌گویند حراج لوگوی باشگاه برای بدهی‌های دوران من است. درحالی که من تیم را با 7 ملی‌پوش تحویل داده و نوشتم از پولی که فدراسیون بابت تیم ملی می‌دهد، با 5 ملی‌پوش تسویه شود. زمان من این پول را ندادند، اما آقایان این پول را گرفتند و جاهای دیگر خرج کردند و بدهی‌های قبلی را ندادند تا بگویند فتح‌الله‌زاده بدهکار است. این بی‌مرامی و بی‌معرفتی است. باشگاه استقلال به گفته خادم 2 برابر آن زمانی که من رفتم، بدهی داشته است. چرا کسی در این مورد صحبت نمی‌کند؟ این بی‌اخلاقی و بی‌انصافی است.

پس چون در جمع تصمیم‌گیران نبودید، رفتید و این استعفاها برای فشار به کسی نبود؟

درست است.

برخی معتقدند زوج شما و فرهاد می‌تواند زوج رویایی برای هواداران باشد.

نقطه ضعفم این است که چون به هوادار استقلال یک ستاره قول داده‌ام، پس به آنها بدهکار هستم. این موضوع من را اسیر کرده است. خداکند روزی که دوباره آمدم بتوانم این قول را با لباس مدیران استقلال عملی و با تقدیم این ستاره از جایگاهم خداحافظی کنم و جایم را به افراد دیگر بدهم تا بیایند و خدمت کنند.

الان زوج فتح‌الله– فرهاد موفق می‌شود؟

صددرصد.

اگر برایتان حکم مدیریت بزنند، آن را قبول می‌کنید؟

قطعا قبل از حکم با من صحبت می‌کنند. ما باید صورت‌های مالی را ببینیم و خودم به‌شخصه ببینم که از عهده این کار برمی‌آیم یا خیر. اگر شرایط مهیا باشد، چراکه نه. اگر حتی 20 میلیارد بیشتر از بدهی‌هایی که از دوران قبلی مانده هم الان بدهی باشد، می‌توان کارهایی کرد، اما بیشتر از این باشد، نمی‌توان مسئولیتی پذیرفت.

صحبت از بدهی 200 میلیاردی است و می‌گویند این باعث ترس شما و سایر دوستان شده!

بحث ترس نیست. با 200 میلیارد بدهی و پرونده‌هایی که از فیفا و AFC می‌رسد که توان پرداخت‌شان نیست، درنهایت محکوم می‌شویم. این تیم نیاز به تقویت دارد و اگر تقویت نشود، چه می‌شود؟ شرایط سخت است. اگر از بدهی‌های زمان خودم که اعتقاد دارم متعلق به من نیست، 20 میلیارد هم بیشتر باشد، من با شهامت می‌پذیرم. یک‌بار نمی‌گویم که بدهی زمان افتخاری چقدر است و در آن زمان چقدر پیشخور کردند یا هیچ‌وقت درباره بدهی‌های زمان افشارزاده حرفی نزده و نمی‌زنم. یا قبول می‌کنم یا خیر و اگر قبول کنم، آن را انجام می‌دهم.

صحبت‌های فتحی درخصوص آواربرداری بمب‌ها از دوران خودتان را به یاد دارید؟

فتحی راست می‌گفت، چون وجدانا آوار سنگینی بود. به او گفتم چطور 8 جام قهرمانی را برداشتی. چطور آوار کمپ حجازی را برداشتند؟ یادتان هست چقدر می‌گفتند اینجا برای ما نیست؟ بعد هیچ‌کس نمی‌گوید که الان کمپ هزار میلیارد می‌ارزد. این هزار میلیارد را چه کسی آورده است؟ کسی چرا از این موضوع حرفی نمی‌زند. با این حال، باز هم من دست این هوادار را می‌بوسم که انقدر بامرام است که می‌فهمد با وجود این بمباران تبلیغاتی منفی که علیه من انجام شد، یک ماه پیش در یک نظرسنجی 2 میلیون به من رای دادند. من بیشتر از جام‌هایم به این 2 میلیون رای افتخار می‌کنم و می‌نازم.

منظورتان همان داستان‌های زمان استراماچونی است؟ حتی گفته شد به خاطر شما استرا برنگشت.

دیدید که استرا را کسانی دیگر بیرون انداخته بودند، اما زورکی می‌خواستند آن را به من بچسبانند. این مربی حتی گفت اصلا مذاکره‌ای نبوده که اسم کسی را بیاورد. او مربی حرفه‌ای است و هیچ‌وقت نمی‌گوید چه کسی مدیرعامل باشد و چه کسی نباشد. درحالی که در آن‌سو کالدرون با صراحت اسم آورد و گفت انصاری‌فرد را نمی‌خواهم، اما شما دیدید کسی در پرسپولیس چیزی بگوید؟ این‌ور اما یک‌سری‌ها از اسم من می‌ترسند و دوست ندارند من بیایم. پیش خودشان فکر می‌کنند اگر بیایم می‌خواهم دوباره جام را بگیرم و آوار درست کنم. می‌دانند اگر بیایم، همه جام‌ها را می‌برم و شروع می‌کنند علیه من تبلیغات منفی درست کردن.

خلیل‌زاده می‌گفت با شما خیلی مشورت می‌کند، اما عده‌ای می‌گویند در باشگاه چندصدایی وجود دارد.

این‌طور نیست. خلیل‌زاده به من لطف دارد. او انسان صادقی است و همه‌چیز را می‌داند. هر زمان که با من مشورت کرده، با افتخار در خدمتش بوده‌ام. یا موسوی را خیلی پیش از اینها که الان اسمش مطرح شده است، می‌شناسم. من چندسال پیش از او قرض کردم و جالب اینکه به همین هم رحم نکردند و گفتند موسوی از فتح‌الله‌زاده شکایت کرده و اینها با هم مشکل دارند. یعنی همه‌چیز را به هم می‌بافند. فکر می‌کنم باید یک کارخانه بافندگی بزنیم، می‌توانیم به کل دنیا لباس گرم بدهیم که سرما نخورند!

برخی با نگاه رنگی می‌گویند بعد از شما، مدیرانی را به استقلال آوردند که این تیم موفق نشود، قبول دارید؟

مگر سعیدلو و علی‌آبادی قرمز نبودند؟ یا رئیس‌جمهور وقت که به او ارادت داریم هم قرمز نبود؟ اما در همان زمان هم، من در 4 سال 2 جام آوردم. مدیر اگر خودش مدیر باشد، کارش را بلد است و می‌تواند کار کند. یکی از کارهایی که انسان را از موفقیت دور می‌کند، تهمت زدن به دیگران است. من بدهی نداشتم، اما می‌خواستند تلقین کنند که من بدهی از زمان خود داشته و دل من را با این حرف‌ها می‌شکستند. کسی به دیگران تهمت بزند، خدا اجازه نمی‌دهد در کارش موفق شود. اگر کسی سالم باشد، خدا هم به او کمک می‌کند.

از لیونل مسی چه خبر. کی او را استقلالی می‌کنید؟

مسی الان 33 ساله است و تا 37 سالگی که قولش را دادیم، 4-3 سال دیگر مانده و تا آن زمان باید بچرخد تا به 37 سالگی برسد، چون قول و قرار ما تا 37 سالگی بود!

منبع : فرهیختگان

انتهای پیام/

بازگشت به صفحه رسانه‌‌ها

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار رسانه

شیب تند تشدید نابرابری در استان‌های محروم

 شیب تند تشدید نابرابری در استان‌های محروم
2020-11-29T09:43:16+03:30
هماهنگی بین اهداف برنامه‌های توسعه در سطح کشور و در سطح مناطق بسیار مهم است. کاهش سطح اختلاف منطقه‌ای در موضوعات مختلف و دستیابی به اهداف توسعه متعادل و پای...

آرامشان نگذارید که آرامتان نمی‌گذارند!

 آرامشان نگذارید که آرامتان نمی‌گذارند!
2020-11-28T12:29:58+03:30
بعد از ظهر دیروز دانشمند هسته‌ای برجسته کشورمان آقای محسن فخری‌زاده، توسط عوامل موساد در آبسرد دماوند ترور شده و به شهادت رسید. این چندمین دانشمند هسته‌ای ا...

بعثی‌ها پدرم را بعد از اسارت به شهادت رساندند

 بعثی‌ها پدرم را بعد از اسارت به شهادت رساندند
2020-11-28T10:30:07+03:30
من پس از شهادت پدرم؛ پدری را بالای سر خودم دیدم که اسمش خدا بود. شاید اگر پدرم بالای سرم بود، این همه موفقیت نداشتم که خدا نقش پدری را برای من ایفا کرد. این...

ترور سـرچشمه

 ترور سـرچشمه
2020-11-28T10:30:07+03:30
وقتی رسانه‌ها و دیگر منابعی را که پیش‌تر درمورد دکتر محسن فخری‌زاده نوشته بودند، مرور می‌کنیم اولین مطلبی که مشاهده می‌شود، جایگاه علمی وی نزد مجموعه‌های عل...

فرار مالیاتی و پولشویی با۳میلیون و ۸۰۰ هزار کارت‌خوان بی‌هویت

 فرار مالیاتی و پولشویی با۳میلیون و ۸۰۰ هزار کارت‌خوان بی‌هویت
2020-11-25T21:36:33+03:30
با وجود فعالیت ۵ /۸ میلیون دستگاه کارت‌خوان در سراسر کشور، حدود ۴۰ درصد این دستگاه‌ها از نظر سازمان امور مالیاتی فاقد هویت مشخص و بستری برای فرار مالیاتی و ...

عرضه داروی تقلبی کرونا در ناصرخسرو/ بی‌توجهی نهادهای نظارتی به بازار سیاه فروش دارو

 عرضه داروی تقلبی کرونا در ناصرخسرو/ بی‌توجهی نهادهای نظارتی به بازار سیاه فروش دارو
2020-11-25T13:36:41+03:30
این‌روز‌ها دلالان با حضور در بازار ناصرخسرو اقدام به فروش قاچاقی دارو‌ی تقلبی کرونا با قیمت چند ده میلیونی می‌کنند.

ماجرای یک واگذاری عجیب؛ ۱۸ هزار هکتار زمین در قبال یک سیر نبات!

 ماجرای یک واگذاری عجیب؛ ۱۸ هزار هکتار زمین در قبال یک سیر نبات!
2020-11-25T13:36:41+03:30
۱۸ هزار و ۷۶۵ هکتار از زمین‌های دولتی و ملی مازندران در یک فرایند عجیب و در قبال دریافت ۷۵ گرم نبات به یک شرکت واگذار شد.

۱۶ سال حبس برای سوزاندن یک پرچم

 ۱۶ سال حبس برای سوزاندن یک پرچم
2020-11-25T11:10:04+03:30
سؤالی که با مشاهده این نمونه برخورد‌هابانقض به اصطلاح آزادی بیان مطرح می‌شود، این است که چرا کشور‌های غربی در چارچوب مأموریت ادعایی خود در حفاظت از آزادی بی...

اتاق زایمان خالی

 اتاق زایمان خالی
2020-11-24T10:49:55+03:30
همه‌چیز از یک توئیت در فضای مجازی شروع شد، هرسال همین است، پارسال هم ۹۸.۸.۸ این اتفاق افتاد، البته کمرنگ‌تر از ۸۸.۸.۸!

دلار ۴۲۰۰ به خوراک مرغ رسید، به مرغ نه!

 دلار ۴۲۰۰ به خوراک مرغ رسید، به مرغ نه!
2020-11-24T10:23:14+03:30
طبق بررسی‌ها از آمارهای گمرک ایران، درحالی نهاده‌های دامی به قیمت نرخ دولتی به دست تولیدکنندگان نرسیده که طی هفت‌ماهه امسال درحالی ۱.۲ میلیون تن کنجاله سویا...

وزیر خارجه احتمالی بایدن چه دیدگاهی درباره ایران دارد؟

 وزیر خارجه احتمالی بایدن چه دیدگاهی درباره ایران دارد؟
2020-11-24T10:23:14+03:30
هرچند بلینکن ادبیات مودبانه‌تر و دیپلماتیک‌تری نسبت به دونالد ترامپ و مایک پمپئو در سیاست خارجی دارد اما آنچه او بیان داشته، دقیقا همان مطالبات ترامپ از ایر...

واکاوی‌ قد‌قد‌ مدیریت‌!

 واکاوی‌ قد‌قد‌ مدیریت‌!
2020-11-24T10:23:14+03:30
قیمت هر کیلو مرغ در بازار به بیش از ۳۰ هزار تومان رسیده است. بررسی‌ها نشان می‌دهد اصلی‌ترین دلیل این جهش قیمت، عدم مدیریت در توزیع نهاده‌های دامی و بدسلیقگی...

کمبود ویتامین D خطر ابتلا به کرونا را افزایش می‌دهد

 کمبود ویتامین D خطر ابتلا به کرونا را افزایش می‌دهد
2020-11-24T09:56:39+03:30
یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: مطابق یافته‌های جدید افرادی که به میزان کافی ویتامین D در بدنشان نداشته باشند، بیشتر به کرونا مبتلا خواهند شد.

کرونا همچنان مسافر اتوبوس های بین شهری!/اختلال در سامانه "دولت الکترونیک"

 کرونا همچنان مسافر اتوبوس های بین شهری!/اختلال در سامانه "دولت الکترونیک"
2020-11-23T12:56:42+03:30
با توجه به اینکه بسیاری از مسافران اتوبوس های بین شهری در بین راه سوار می شوند راهداری رانندگان را ملزم به استعلام کد ملی مسافر کرده است.

پیشگیری از کرونا با استفاده از ۲ ماسک بیشتر است؟

 پیشگیری از کرونا با استفاده از ۲ ماسک بیشتر است؟
2020-11-23T12:56:42+03:30
یک متخصص بیماری های عفونی گفت: در شرایط فعلی نیازی به استفاده از دو ماسک برای پیشگیری از کرونا نیست.

کدام سرکرده داعش برای عملیات به ایران آمد؟

 کدام سرکرده داعش برای عملیات به ایران آمد؟
2020-11-23T09:49:59+03:30
در قسمت ۱۹ سریال «خانه امن» پخش شد و در این قسمت، نیروهای اطلاعاتی به دنبال یکی از چهره های اصلی داعش که در سریال «ابوعامر» معرفی می شود...

صفحه نخست روزنامه‌های دوشنبه ۳ آذر ماه

 صفحه نخست روزنامه‌های دوشنبه ۳ آذر ماه
2020-11-23T09:23:18+03:30
تصاویر منتخب صفحات نخست روزنامه‌های دوشنبه ۳ آذر ماه منتشر می‌شود.

ارتباط مشکوک خبرگزاری انگلیسی و بازرسان آژانس انرژی اتمی/ سکوت صالحی و سازمان انرژی اتمی درباره یک گزارش!

 ارتباط مشکوک خبرگزاری انگلیسی و بازرسان آژانس انرژی اتمی/ سکوت صالحی و سازمان انرژی اتمی درباره یک گزارش!
2020-11-22T11:56:54+03:30
چرا باید یک خبرگزاری خارجی، گزارش بازرسان آژانس درباره تاسیسات ایران را قبل از انتشار رسمی در اختیار گرفته و آن را منتشر کند؟!

مدیریت کرونا در کشور در اختیار و زیر نظر ملک‌زاده بود/ داروی سووداک را ملک‌زاده بدون مطالعات حیوانی وارد سیکل دارویی کشور کرد/ اینها هر کاری خواستند با مردم انجام دادند

 مدیریت کرونا در کشور در اختیار و زیر نظر ملک‌زاده بود/ داروی سووداک را ملک‌زاده بدون مطالعات حیوانی وارد سیکل دارویی کشور کرد/ اینها هر کاری خواستند با مردم انجام دادند
2020-11-22T10:23:24+03:30
هاشمیان گفت: من نمی‌دانم چرا دکتر ملک‌زاده طلبکارانه صحبت می‌کنند؟ پروژه کرونای کشور، کلیه مسائل پژوهشی و کلیه نظراتی که درباره دارو است، زیر دست ایشان بود....

همه آنچه درباره تعطیلات کرونایی باید بدانید

 همه آنچه درباره تعطیلات کرونایی باید بدانید
2020-11-21T11:04:10+03:30
از امروز محدودیت‌های شدید کرونایی در شهر‌های زرد، نارنجی و قرمز آغاز شده است تا شاهد شکست زنجیره انتقال بیماری باشیم.

۶۳ درصد بیکارشده‌ها در دوران کرونا سرپرست خانوارند

 ۶۳ درصد بیکارشده‌ها در دوران کرونا سرپرست خانوارند
2020-11-21T10:50:50+03:30
براساس نظرسنجی موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی از افراد متقاضی بیمه بیکاری، ۲۱ درصد از متقاضایان بیمه بیکاری «مجرد» و ۷۸ درصد «متأهل» هست...

با اغنیا مروت، با فقرا شقاوت

 با اغنیا مروت، با فقرا شقاوت
2020-11-21T10:37:42+03:30
زن ۳۵ ساله که حالا چیزی برای از دست دادن و سرپناهی بالای سرش ندارد، دست به خودسوزی می‌زند و دوباره به همان سیکل تکراری که سر ماجرای غیزانیه، روستای ابوالفضل...

ایلان ماسک یک شبه ۱۵ میلیارد دلار ثروتمندتر شد

 ایلان ماسک یک شبه ۱۵ میلیارد دلار ثروتمندتر شد
2020-11-18T12:13:00+03:30
مدیرعامل تسلا به پنجمین فرد ثروتمند جهان تبدیل شد.

محدودیت سفرها از شنبه/همه مسافران باید تست کرونا بدهند؟

 محدودیت سفرها از شنبه/همه مسافران باید تست کرونا بدهند؟
2020-11-18T10:39:38+03:30
در حالی که وزارت بهداشت دستور داده ۲۸ آبان ماه از ورود بیماران کرونایی به شهرهای دیگر جلوگیری شود اما زیرساخت ها آماده نیست‌.

کارت سوخت چگونه صادرات بنزین را زمینگیر کرد؟

 کارت سوخت چگونه صادرات بنزین را زمینگیر کرد؟
2020-11-17T12:59:37+03:30
اگر سهمیه‌بندی بنزین و کارت سوخت حذف نمی‌شد و از طرفی سیاست‌های مدیریت مصرف سوخت نیز فراموش نمی‌شد، ایران سال‌ها قبل صادرکننده بنزین می‌شد.

کدام عملیات دفاع مقدس به جنگ تَن‌ها با تانک‌ها معروف شد؟

 کدام عملیات دفاع مقدس به جنگ تَن‌ها با تانک‌ها معروف شد؟
2020-11-17T09:26:25+03:30
عملیات شکست حصر سوسنگرد یکی از عملیات‌های غرورآفرین دوران جنگ تحمیلی است.

۵ نشانه هشداردهنده که خون بدن شما اکسیژن کافی ندارد

 ۵ نشانه هشداردهنده که خون بدن شما اکسیژن کافی ندارد
2020-11-17T09:26:25+03:30
بدن برای زنده ماندن به اکسیژن نیاز دارد و این وظیفه خون است که اکسیژن را به تمام اندام‌های حیاتی بدن، سلول‌ها و بافت‌ها منتقل کند.

زین‌الدین پایه‌گذار رویکرد‌های نوین در تاکتیک‌های عملیاتی بود

 زین‌الدین پایه‌گذار رویکرد‌های نوین در تاکتیک‌های عملیاتی بود
2020-11-16T11:33:14+03:30
واقعیت این است که ابعاد مختلف شخصیتی شهید زین‌الدین بررسی نشده است. ایشان با آن سن و سال کم و به نوعی با تجربه‌ای که هنوز حاصل نشده بود، عالی عمل می‌کرد. بر...

انتقادهای فراوان از سریال شبکه سه/ بی‌نمک‌بازی روی حوصله مخاطب!

 انتقادهای فراوان از سریال شبکه سه/ بی‌نمک‌بازی روی حوصله مخاطب!
2020-11-16T10:53:02+03:30
ساخت آثار کمدی در رسانه ملی همیشه از اولویت‌ها بوده است، اغلب این آثار از بعد انقلاب اسلامی در دهه‌های مختلف اهمیت قابل توجهی داشته است.

پوشش فساد در فوتبال با مهر محرمانه!

 پوشش فساد در فوتبال با مهر محرمانه!
2020-11-15T13:46:20+03:30
در حالی قرارداد بازیکنان فوتبال در ایران به بهانه محرمانه بودن منتشر نمی‌شود که این مسئله پوششی برای گسترش فساد و دست‌درازی بیشتر فوتبالی‌ها به بیت‌المال شد...