میرنیوز

رئیس جمهور فرانسه را یک منبع آلوده سازمان سیا هدایت می‌کند/ حامیان اغتشاشات به آن مبتلا می‌شوند

 رئیس جمهور فرانسه را یک منبع آلوده سازمان سیا هدایت می‌کند/ حامیان اغتشاشات به آن مبتلا می‌شوند 2022-12-07T14:31:55+03:30

به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، به نقل از ایرنا، آشوب‌های اخیر و اغتشاشات در کشور را شاید بتوان یکی از فتنه‌های بزرگ طراحی شده در دستگاه‌‌های اطلاعاتی متخاصم برشمرد که منجر به آن شد تا سرویس‌های اطلاعاتی دشمنان هر آنچه طی سال‌های اخیر برای توسعه شبکه خود برای ایجاد ناامنی در کشور سرمایه‌گذاری کرده بودند را به میدان بیاورند.

البته این هزینه سنگین و شبکه‌سازی تنها اقدام آنها نبود، بلکه در راستای جنگ ترکیبی دشمن در کنار مواردی چون جنگ رسانه‌ای و عملیات روانی سنگین، فشار سیاسی و اقتصادی و… تنها یکی از تکه‌های پازلی بود که آنها برای به آشوب کشیدن کشور و پروژه سوریه‌سازی ایران در نظر گرفته بودند.

با این حال یکی از اقدامات دیگر غربی‌ها در این آشوب‌ها، به میدان آمدن تمام‌قد سیاستمداران و مقامات آنها، با دست پایین‌ترین ادبیات ممکن بود که می‌توان آن را در راستای عملیات روانی و جنگ رسانه‌ای تعریف کرد.

بررسی نقش کشورهای غربی به ویژه اروپایی در اغتشاشات و ناآرامی‌های اخیر موضوعی بود که برای بررسی بیشتر آن به سراغ حجت‌الاسلام سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات رفته‌ایم.

آنچه در ادامه می‌خوانید گفتگو با وزیر اطلاعات است.

این روزها بعضی موضع‌گیری‌ها از مقامات غربی دیده می‌شود که به نظر می‌رسد در حد لزوم به آنها پاسخ داده نمی‌شود. آیا پشت پرده‌ای در این موارد وجود دارد؟

خطیب: اتفاقاً علت خیلی واضح و به اصطلاح «رو» است. علت در رفتار و گفتار برخی رهبران غربی است. گاهی اقدامات و موضعگیری آنها چنان سبک است که شما شگفت زده می‌شوید یا در شأن خود نمی‌بینید که با چنین پدیده‌ای طرف شوید. همچون زمانی که در خیابان یک معتاد متجاهر ژولیده آلوده خیابان‌خواب به شما ناسزا بگوید. آیا شما حاضرید با او طرف شوید؟

** واکنش وزیر اطلاعات به اظهارات مقامات غربی

ممکن است مثال یا مصداقی از این مورد را بیان کنید؟

خطیب: متأسفانه نمونه زیاد شده است. مثلاً اخیراً رئیس جمهور لوده یکی از کشورهای سابقاً تراز اول اروپایی با یک زن از همان مدل معتادان متجاهر آلوده خیابانی ملاقات کرد و سخنانی که آن زن لوده سیاسی در دهانش گذاشت را تکرار کرد. واقعاً قابل مطالعه و تأمل است که بر آن دولت چه گذشته که از میزبانی افتخارآمیز و تاریخی رهبران بزرگ عدالت طلب و آزادی خواه و تاریخ‌ساز جهان همچون حضرت امام خمینی(ره) به پایگاه اراذل و اوباش آلوده تبدیل شده است؟ شما شخصیت و سوابق آن زن را مرور کنید، کسی که بر اساس مدارک فاش شده آشکار و اسناد پنهان مزدور و متکدی سرویس‌های اطلاعاتی امریکا است، امروز بـا بالاترین مقام رسمی یک کشور سابقاً تراز اول اروپایی ملاقات می‌کند و سخنان سخیف خود را در دهان آن مقام می‌گذارد؛ یا صدراعظم یک کشور دیگر سابقاً تراز اول اروپایی را می‌بینید که چقدر خام و به دور از واقعیت‌های کشور ما دهان باز می‌کند و هر آنچه را که دیگران القا کرده‌اند بیرون می‌ریزد یا نخست وزیر نپخته کانادا را می‌بینید که در توئیتی عین ادعای بی‌پایه ضد انقلاب فراری را تکرار و ادعا می‌کند که 15 هزار نفر در جریانات اخیر ایران به اعدام محکوم شده‌اند! 15 هزار نفر!! یعنی لازم نیست یک نخست‌وزیر، آمار دقیق اعدامی‌های ایران را داشته باشد؛ کافی است مختصر عقلی داشته باشد تا چنین ادعای هجوی نکند. پس از آن حدود 12 ساعت طول می‌کشد تا آدم مطلعی پیدا شود و به او تذکر دهد و با محرز شدن بی‌پایگی و سبکی این ادعا و خطر سلب اعتبار باقیمانده‌اش (اگر اعتباری برایش باقی مانده باشد) مجبور بـه حذف آن توئیت سخیف می‌شود. آیا این رفتار در تراز رهبری یک کشور بزرگ است؟

** رئیس جمهور فرانسه توسط یک منبع آلوده و دست چندم سازمان سیا هدایت می‌شود

شما برای برخی کشورها از لفظ «سابقاً تراز اول» یاد کردید؛ چرا؟

خطیب: برای اینکه آن کشورها روزگاری کشورهای اثرگذار و تعیین کننده‌ای بودند و رهبران اثرگذار و تعیین کننده‌ای در معادلات جهانی داشتند و این موضوع فارغ از ارزش‌گذاری خوب و بد و نوع اثرگذاری آنها است. شما می‌بینید نام برخی رهبران حتی معاصر آلمان و فرانسه در تاریخ اروپا، ماندگار شده (تأکید می‌کنم فارغ از ارزش‌گذاری‌ها). اما آن نام‌ها را مقایسه کنید با برخی رهبران نپخته فعلی آن کشورها. فاصله نجومی است. شما در گذشته می‌بینید برخی رهبران کشورهای اروپایی نسبت به استقلال کشورشان از ایالات متحده و حتی استقلال اروپا از امریکا نظریه‌پردازی می‌کردند و تعصب داشتند. حالا مقایسه کنید مثلاً با رئیس جمهور فعلی فرانسه که دیگر لازم نیست رئیس جمهور امریکا به او خط کاری دهد، بلکه یک منبع آلوده دست چندم اطلاعاتی سازمان سیا به او دیکته می‌کند که چه بگوید و چه موضعی بگیرد! اینها دیگر آن رهبران مستقل و مقتدر کشورهای درجه اول اروپایی نیستند.
این کشورها با چنین رهبران و با این گونه سیاست‌های دنباله‌روانه‌ای، عملاً به دنباله صهیونیست‌ها و امریکا تبدیل شده‌اند، گرچه هر از چندی تلاش می‌کنند با یک ژست یا یک عبارت یا یک بازی دیپلماتیک، علایم حیاتی از استقلال خود مقابل امریکا نشان دهند اما علایم کاملاً مصنوعی و پوچ هستند.

** هزینه جنگ اوکراین از جیب مالیات‌دهندگان اروپایی پرداخت می‌شود

آیا این نوع دنباله‌روی آنها از آمریکا صرفا مربوط به مسائل ایران است؟ مصداق به‌روزی از دنباله‌روی آنها از امریکا دارید؟

خطیب: یکی از مصادیق ماجرای اوکراین است، در این موضوع اروپایی‌ها برای بازی آمریکایی - انگلیسی - صهیونیستی هزینه سنگینی دادند و هزینه‌های سنگینی هم در پیش دارند. اینها با فشار امریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی در دنباله‌روی از آنها وارد مناقشه‌ای شدند که مناقشه آنها نبود؛ اما هزینه‌اش از جیب مالیات دهندگان اروپایی و بویژه آلمانی و فرانسوی پرداخت می‌شود و تازه اکنون ابتدای پیامدها برای اروپا است و هنوز زمستان اروپا شروع نشده است و در ابتدای راه است که برخی مقامات اروپایی می‌گویند «مردم در زمستان آتی باید بـیـن غذا و گرما یکی را انتخاب کنند!» حتی ذخایر راهبردی و نظامی آنها در این جنگ هزینه شده است یا هزینه مهاجرت و پشتیبانی نظامی و تدارکات این جنگ به عهده کشورهای اروپایی است که اخیراً فریاد مردم آنها بلند شده است.

** آمریکایی‌ها اروپا را گروگان گرفته‌اند؛ این تحلیل نیست، اطلاعات پنهان است

این یعنی اینکه امریکایی‌ها عملاً اروپا و مشخصاً فرانسه و آلمان را گروگان گرفته‌اند. این سخن بنده صرفاً تحلیل مشاهدات آشکار نیست بلکه اطلاعات پنهان ما نیز گویای نوعی اسارت اروپا توسط امریکاست. ما اسنادی داریم از نحوه مواجهه امریکا حتی با فرانسه و آلمان و نیز از نحوه مدیریت روابط برخی کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس با اروپا توسط امریکا.

** اسنادی از امر و نهی آمریکا به کشورهای جنوبی حاشیه خلیج فارس داریم

ما سند داریم از امر و نهی به برخی کشورهای نفت‌خیز خلیج فارس توسط امریکا که حوزه روابط اقتصادی، نظامی و خریدهای تسلیحاتی آنها از کشورهای مختلف، از جمله آلمان و فرانسه را مشخص می‌کند. صراحتاً برای روابط آنها با اروپا مرز و سقف تعریف می‌کنند. حتی در مواردی به آنها می‌گویند به اروپایی‌ها چه جوابی بدهند! اروپایی‌ها هم کاملاً از این وضعیت بی اطلاع نیستند اما دیگر آن رهبران گذشته اروپا حضور ندارند که مقابل افزون‌طلبی‌های امریکا ایستادگی کنند.

** اروپایی‌ها شهامت بیان آشکار مواضع خود در قبال آمریکا و رژیم صهیونیستی را ندارند

آیا شما معتقدید که افزون‌طلبی‌های امریکا و حتی رژیم صهیونیستی بر بروز چالش‌های اجتماعی در اروپا تأثیر داشته؟

خطیب: بی‌شک چنین است. در پاسخ قبلی عرض کردم که ما سند داریم از محدودسازی روابــط اقتصادی کشورهای ثروتمند حاشیه جنوبی خلیج فارس با برخی کشورهای اروپایی. خب این قبیل مداخلات به این منطقه محدود نمی‌شود و قطعاً تأثیر منفی بر اقتصاد و مردم اروپا می‌گذارد. الان اضافه می‌کنم ما اخبار پنهانی داریم از قضاوت‌های برخی اروپایی‌ها نسبت به عملکرد آمریکا و رژیم صهیونیستی و تأثیرات منفی آنها بر اوضاع اقتصادی و اجتماعی اروپا. ما عین برخی از اطلاعات و بعضی از قضاوت‌های پنهان اروپایی‌ها را داریم. آنها متأسفانه جرأت و شهامت بیان آشکار آن را ندارند.

** موارد فراوانی از نقض حقوق بشر در کشورهای غربی داریم

غربی‌ها مدعی نقض حقوق بشر در ایران هستند، در مقابل آیا شما هم مصادیقی از نقض حقوق بشر در اروپا دارید؟

خطیب: فراوان داریم. در برخی از کشورهای اروپایی که ادعای حقوق بشری دارند، موارد زیادی از نقض حقوق بشر به صورت آشکار مشاهده می‌شود که گاهی در رسانه‌های خودشان هم بـه آن‌ها اشاره می‌شود، از جمله این موارد: محروم نمودن مسلمانان از برخی آزادی‌های فردی و اجتماعی، ممانعت از تحصیل دختران محجبه، هتک حرمت مساجد، بدرفتاری با رنگین پوستان و ضرب و شتم و حتی قتل آنها توسط پلیس، اعمال شرایط تحقیرآمیز و غیر بشری و نقض حقوق مهاجران و ده‌ها مصداق دیگر که نشانگر نقض صریح حقوق بشر در کشورهای اروپایی و امریکا می‌باشد. همچنین، عربده‌های حقوق بشری آنها در همین قرن‌های اخیر با کشتار مردم کشورهای مختلف در جنگ‌های جهانی و کشتار مردم آفریقا و آسیا به منظور غارت ثروت‌ها و منابع طبیعی آنها و امثال آن را براحتی می‌توان راستی‌آزمایی کرد. به عنوان مثال، در مورد نسل‌کشی در کانادا و آفریقا چه کسی پاسخگوست؟ چند صدهزار نفر است؟

** سرکوب معترضین در 12 شهر آلمان

پیرامون چالش‌های داخلی این مدعیان، شما می‌بینید آلمان به طور روزافزون مواجه با چالش‌های ناشی از کمبود سوخت و افزایش قیمت آن است و تظاهرات موسوم به «دوشنبه‌های اعتراض علیه دولت آلمان» است و ده‌ها هزار نفر در اعتراض به عملکرد ضعیف دولت آلمان و نارضایتی گسترده درخصوص مسائل مربوط به سوخت، رفاه، مسکن و... در اعتراضات حضور می‌یابند. دولت آلمان هم که ایران را متهم به خشونت می‌کند در بیش از 12 شهر آلمان، اقدامات قهری علیه معترضین به انجام رسانده و نیروهای پلیس فدرال خود را برای خاموش کردن معترضین به میدان آورده است. علاوه بر آن، مواردی از قبیل: بی‌عدالتی تحصیلی نسبت به دانش آموزان خارجی مقیم آلمان، نژادپرستی در حوزه اشتغال (بویژه نسبت به بانوان محجبه)، بحران کودکان فقیر در این کشور، تضییع حقوق و دستمزد زنان شاغل و... از دیگر موارد نقض صریح حقوق بشر در این کشور است. شما می‌توانید به اقدامات ضدانسانی آلمان در جنگ نابرابر ایران و عراق و ارسال جنگ‌افزارهای شیمیایی به حکومت دیکتاتور عراق برای سرکوب مردم مظلوم ایران و عراق اشاره کنید.

** تجمع کامیونداران کانادا منجر به فرار جاستین ترودو شد

دولت کانادا در حالی در مسائل ایران دخالت می‌کند که عملکرد ضعیف و دنباله‌روانه آن از امریکا و انگلستان از سوی نخست وزیر آن، اعتراضات و نارضایتی‌های فراوانی در آن کشور موجب شده است. به طوری که هزاران نفر از اعضای اتحادیه کارمندان عمومی کانادا و کارمندان حوزه آموزش (معلمان) در شهر تورنتو تظاهرات گسترده برگزار کردند. مهم‌تر از آن، تجمعات سال گذشته کامیونداران کانادا بود که موجب شد جاستین ترودو (نخست وزیر) به همراه خانواده‌اش به مکانی مخفی منتقل شوند! پلیس برای متفرق کردن معترضین در اتاوا از سلاح صوتی برد بلند LRAD استفاده کرد که صدمات مغزی و شنوایی در پی داشت.

فرانسه نیز چند سال است گرفتار اعتراضات موسوم به جلیقه زردها است و به جای حل مشکل، به قتل و جرح معترضین می‌پردازد. علاوه بر آن متعاقب جنگ روسیه و اوکراین و افزایش بی سابقه نرخ تورم در اروپا و مشخصاً در فرانسه، اعتراضات خیابانی به وضعیت اقتصادی فرانسه و عملکرد ضعیف دولت مکرون افزایش داشته است. تجمع کم‌سابقه 80 هزار نفری مخالفین دولت علاوه بر تجمعات جلیقه زردهاست. از سوی دیگر حزب متبوع رئیس جمهور فعلی فرانسه، پیروزی ضعیفی در انتخابات مجلس ملی فرانسه در ابتدای سال جاری داشت و از این لحاظ بشدت تحت فشار احزاب مخالف است.

علاوه بر آن، حمایت صریح فرانسه از صدام در جنگ علیه ایران و ارائه تسلیحات شیمیایی و هواپیماهای میراژ به رژیم عراق، حمایت گسترده از گروهک تروریست منافقین، پرونده خون‌های آلوده و جاسوسی علیه ملت ایران، از دیگر مصادیق نقض معاهدات بین‌المللی و نقض حقوق بشر توسط این کشور می‌باشد.

** حضور و نفوذ فرانسه در آفریقا در حال نزول است

در بعد بین‌المللی نیز حضور و نفوذ سنتی فرانسه در کشورهای مختلف بویژه در آفریقا بیش از پیش در حال نزول است و اختلافات سیاسی این کشورها با فرانسه بتدریج ظهور پیدا کرده و می‌کند. در چنین فضایی شما ملاحظه می‌کنید که به جای رسیدگی به مسائل و مشکلات داخلی و مقابله با فزون‌طلبی‌های امریکا و هزینه‌های تحمیلی رژیم صهیونیستی، به فرافکنی مشکلات و خلق موضوعات موازی برای انحراف افکار عمومی فرانسویان می‌پردازد.

** مهم‌ترین اقدام فرانسه در دشمنی با ایران را هنوز رو نکرده‌ایم

البته موضعگیری‌های اخیر مکرون علیه کشورمان، علت دیگری نیز دارد و آن «شناسایی و بازداشت دو مأمور اطلاعاتی فرانسوی» توسط وزارت اطلاعات است. ما چندی پیش فقط گوشه‌هایی از مأموریت آنها را برملا کردیم.

مهم‌ترین و اثرگذارترین موضوع را هنوز رو نکرده‌ایم. به هر حال مکرون آنقدر نپخته هست که براحتی سرش کلاه بگذارند. همچنان که در تحمیل ملاقات با آن زن لوده، سرش کلاه گذاشتند و بی آبرویش کردند.

** انگلیس به 107 مورد نقض حقوق بشر در دادگاه اروپا پاسخ نداد

اما در مورد انگلیس؛ کارنامه حقوق بشر انگلیس نه تنها منفی بلکه جزو بدترین‌ها در اروپا به شمار می‌رود. این توصیف به دلایل متعدد تاریخی و کنونی است. یک قلم از آن طرح 107 مورد نقض حقوق بشر از سوی دادگاه حقوق بشر اروپا و عدم پاسخگویی مقامات و وزرای ذیربط انگلیسی بوده است. مواردی همچون محرومیت فقرا از تحصیلات عالی، توسل به شکنجه تحت عنوان جنگ با ترور، توسل به شکنجه افرادی که توسط دولت انگلیس دستگیر و به نیروهای امریکایی تحویل شده‌اند، امضای تفاهمنامه انگلستان با کشورهایی که شکنجه و سایر اشکال بدرفتاری در آنها مشکل دائمی به شمار می‌رود، وضع قوانین جدید شامل لایحه تروریستی جدید که آزادی بیان، اجتماع، آزادی و محاکمه منصفانه را نابود می‌کند. یا، آوارگی بازماندگان نسل‌کشی روآندا که نه تنها پناهجویان در انگلیس را به خطر انداخته، بلکه سـبب تخلیه پناهگاه بازماندگان نسل‌کشی روآندا شده است.

در مورد آمریکا نیز باید گفت بزرگترین ناقض حقوق بشر در جهان امریکاست. از جنایت بزرگ استفاده از سلاح اتمی علیه مردم ناکازاکی و هیروشیما تا جنایت عظیم خلق داعش و کشتار صدها هزار نفری در عراق، سوریه، لیبی و افغانستان تا جنایاتی که پلیس و نیروهای امنیتی امریکا در داخل ایالات متحده به صورت مستمر مرتکب می‌شوند. به نقل از رسانه‌های خودشان، شاهد مصادیق زیادی از نقض حقوق بشر هستیم. اقدامات تحقیرآمیز نسبت به سیاه‌پوستان، بی توجهی به فقرا و تنگدستان و ده‌ها مورد دیگر را می‌توان اشاره کرد و همه اینها علاوه بر دخالت مستقیم امریکا و اعوانش در مسائل اخیر کشورمان و حمایت از اغتشاشات و اغتشاشگران است.

** حامیان فتنه و اغتشاش در ایران به آن مبتلا خواهند شد

ما، بارها گفته‌ایم که برنامه‌ریزان و حامیان فتنه و اغتشاش و آشوب در کشورهای خودشان به آن مبتلا خواهند شد و این تقدیر الهی است. در بیانیه مشترک وزارت و سازمان اطلاعات سپاه، حضور امریکایی‌ها در مقر تروریست‌های تجزیه‌طلب در کردستان عراق را افشا کردیم. اخیراً دولتمردان آلمانی نیز در سفر به اقلیم کردستان با این مسلحین تجزیه‌طلب و تروریست ملاقات کرده و قول و قرارهایی گذاشته‌اند؛ این قطعاً بی پاسخ نخواهد ماند. بنابراین خیلی بجا و مورد انتظار و طبیعی است که شاهد نتیجه آن باشند.

اخبار گروه سایر رسانه‌ها صرفاً بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌هاست و خبرگزاری تسنیم هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

انتهای پیام/

بازگشت به صفحه رسانه‌‌ها

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار رسانه

اینفوگرافیک| یک شهر و سه نرخ خودرو!

 اینفوگرافیک| یک شهر و سه نرخ خودرو!
2023-01-29T17:36:11+03:30
اوضاع قیمت‌گذاری خودرو در ایران هر روز بدتر از گذشته می‌شود.

اینفوگرافیک| اخراج فله‌ای در غول‌های فناوری آمریکا

 اینفوگرافیک| اخراج فله‌ای در غول‌های فناوری آمریکا
2023-01-25T13:24:05+03:30
گوگل، مایکروسافت، آمازون و سایر شرکت‌های فناوری آمریکا در سال گذشته بیش از ۷۰ هزار کارمند خود را به دلیل تورم و ترس از رکود اخراج کرده‌اند.

گوشی‌های هوشمند جدیدی که ماه آینده عرضه می‌شوند

 گوشی‌های هوشمند جدیدی که ماه آینده عرضه می‌شوند
2023-01-25T09:11:01+03:30
فوریه ماه شلوغی از نظر عرضه گوشی خواهد بود؛ به گونه‌ای که انتظار می‌رود بسیاری از برند‌های بزرگ، گوشی‌های هوشمند جدیدی را روانه بازار کنند.

عکس نوشت| بخشندگان خاک ایران

 عکس نوشت| بخشندگان خاک ایران
2023-01-24T12:37:39+03:30
برخلاف عهدنامه‌های گلستان و ترکمانچای که در دوره قاجار بسته شده‌اند و بسیار مشهورند، شاید کسی نام عهدنامه سعدآباد را نشنیده باشد. پیمانی که رضاخان در کاخ سع...

عکس نوشت| داستان پولداری پهلوی

 عکس نوشت| داستان پولداری پهلوی
2023-01-23T12:01:42+03:30
رضاخان مدتی پس از اینکه به قدرت رسید، زمین‌های زیادی را به نام خود زد. سیروس غنی در صفحه ۴۲۴ کتاب «ایران برآمدن رضاخان» نوشته : زننده‌ترین نقیصه ا...

اینفوگرافیک| مقایسه میزان تورم مسکن در تهران با افزایش سالیانه دستمزد کارگران

  اینفوگرافیک| مقایسه میزان تورم مسکن در تهران با افزایش سالیانه دستمزد کارگران
2023-01-11T19:00:57+03:30
مقایسه میزان تورم مسکن در تهران با افزایش سالیانه دستمزد کارگران را در اینفوگرافی زیر ببینید.

اینفوگرافیک| جزئیات بودجه ۱۴۰۲

 اینفوگرافیک| جزئیات بودجه ۱۴۰۲
2023-01-11T14:34:15+03:30
جزئیات بودجه 1402 را در اینفوگرافی زیر ببینید.

اینفوگرافیک| مقایسه میزان تورم مسکن در تهران با افزایش سالیانه دستمزد کارگران

 اینفوگرافیک| مقایسه میزان تورم مسکن در تهران با افزایش سالیانه دستمزد کارگران
2023-01-11T07:27:43+03:30
مقایسه میزان تورم مسکن در تهران با افزایش سالیانه دستمزد کارگران را در اینفوگرافی زیر ببینید.

عکس‌نوشت| فروشنده

 عکس‌نوشت| فروشنده
2022-12-25T14:25:27+03:30
چندی پیش حمید فرخ‌نژادپس از آن‌که به نهادهای امنیتی تعهد داد که مرتکب هیچ اقدامی علیه امنیت کشور نمی‌شود، توانست مجوز خروج از ایران را به بهانه دیدار فرزندش...

عکس‌نوشت| یلدا، شبی به بلندای تاریخ و فرهنگ ایران

 عکس‌نوشت| یلدا، شبی به بلندای تاریخ و فرهنگ ایران
2022-12-21T15:51:51+03:30
در عکس‌نوشت زیر بخشی از تاریخچه و آداب و رسوم شب یلدا را ببینید.

عکس نوشت| یلدا، شبی به بلندای تاریخ و فرهنگ ایران

 عکس نوشت| یلدا، شبی به بلندای تاریخ و فرهنگ ایران
2022-12-21T15:25:15+03:30
در عکس‌نوشت زیر بخشی از تاریخچه و آداب و رسوم شب یلدا را ببینید.

فوتبال، خانواده و عشق؛ اسلحه پنهان مردمان سرزمین خدا

 فوتبال، خانواده و عشق؛ اسلحه پنهان مردمان سرزمین خدا
2022-12-14T14:31:37+03:30
به بهانه دیدار مرحله نیمه‌نهایی جام جهانی بین تیم‌های مراکش و فرانسه، تاریخچه مختصری از کشور مراکش و فوتبال آن را در عکس‌نوشت‌های زیر ببینید.

فوتبال،خانواده و عشق؛ اسلحه پنهان مردمان سرزمین خدا

 فوتبال،خانواده و عشق؛ اسلحه پنهان مردمان سرزمین خدا
2022-12-14T13:38:29+03:30
به بهانه دیدار مرحله نیمه‌نهایی جام جهانی بین تیم‌های مراکش و فرانسه، تاریخچه مختصری از کشور مراکش و فوتبال آن را در عکس‌نوشت‌های زیر ببینید.

رئیس جمهور فرانسه را یک منبع آلوده سازمان سیا هدایت می‌کند/حامیان اغتشاشات به آن مبتلا می‌شوند

 رئیس جمهور فرانسه را یک منبع آلوده سازمان سیا هدایت می‌کند/حامیان اغتشاشات به آن مبتلا می‌شوند
2022-12-07T10:45:07+03:30
وزیر اطلاعات گفت: رئیس جمهور کنونی فرانسه دیگر لازم نیست رئیس جمهور آمریکا به او خط کاری دهد، بلکه یک منبع آلوده دست چندم اطلاعاتی سازمان سیا به او دیکته می...

اینفوگرافیک| در انگلیس چه خبر است؟

 اینفوگرافیک| در انگلیس چه خبر است؟
2022-11-29T06:51:32+03:30
در روزهای گذشته چند اختلال در شبکه توزیع برق و آب انگلستان رخ داده که زندگی شهروندان انگلیسی را مختل کرده است.

اینفوگرافیک| روزهای پرکار آتش‌نشان‌های تل‌آویو!

 اینفوگرافیک| روزهای پرکار آتش‌نشان‌های تل‌آویو!
2022-11-29T06:51:31+03:30
در ۶ ماه گذشته چند اتفاق مهم در سرزمین‌های اشغالی افتاده که سبب وحشت و اختلال در زندگی صهیونیست‌ها شده است.

اینفوگرافیک| جوان‌ترین بازیکنان تاریخ جام جهانی

 اینفوگرافیک| جوان‌ترین بازیکنان تاریخ جام جهانی
2022-11-21T15:45:10+03:30
جوان‌ترین بازیکنان تاریخ جام جهانی را در اینفوگرافی زیر مشاهده کنید.

اینفوگرافیک| جوان‌ترین بازیکنان تاریخ جام‌جهانی

 اینفوگرافیک| جوان‌ترین بازیکنان تاریخ جام‌جهانی
2022-11-21T12:38:26+03:30
جوان ترین بازیکنان تاریخ جام‌جهانی را در اینفوگرافی زیر مشاهده کنید.

اینفوگرافیک| پرافتخارترین مربیان تاریخ جام‌جهانی

 اینفوگرافیک| پرافتخارترین مربیان تاریخ جام‌جهانی
2022-11-19T14:25:20+03:30
در بین مربیان برتر جام جهانی تنها ویتوریو پوتسو سرمربی تیم ملی ایتالیا توانسته دوبار به عنوان قهرمانی جام جهانی برسد.

اینفوگرافیک| گران‌ترین جام جهانی

 اینفوگرافیک| گران‌ترین جام جهانی
2022-11-16T16:05:37+03:30
قطر حدود ۲۰۰ میلیارد دلار برای پروژه‌های زیربنایی جام جهانی ۲۰۲۲ هزینه کرده که همین موضوع این دوره از جام جهانی را به گران‌ترین جام جهانی تاریخ تبدیل کرده ا...

اینفوگرافیک| ایران در ادوار جام‌جهانی

 اینفوگرافیک| ایران در ادوار جام‌جهانی
2022-11-14T15:12:24+03:30
تیم ملی ایران در ۵ دوره از مسابقات جام جهانی حاضر بوده و امسال با راهیابی به جام جهانی قطر موفق شد که برای ششمین بار در این تورنمنت بزرگ حضور پیدا کند.

اینفوگرافیک| ۱۰ فرمان برای حمایت از اقتصاد دیجیتال

 اینفوگرافیک| ۱۰ فرمان برای حمایت از اقتصاد دیجیتال
2022-11-07T16:05:42+03:30
دولت سیزدهم اخیراً آیین‌نامه‌ای تصویب کرده است که بر اساس آن تمهیدات مختلفی برای حمایت عملی از اقتصاد دیجیتال لحاظ شده است.

اینفوگرافیک| ۸۸۷ میلیون دلار برای آشوب

 اینفوگرافیک| ۸۸۷ میلیون دلار برای آشوب
2022-10-29T14:12:17+03:30
از هزینه ۸۸۷ میلیون دلاری C.I.A تا اجاره حساب‌های کاربری سلبریتی‌های ساکن آلمان و امارات در گزارش منتشر شده توسط نهادهای اطلاعاتی ایران را در اینفوگرافی زیر...

اینفوگرافیک| دریوزگی آتزوری

 اینفوگرافیک| دریوزگی آتزوری
2022-10-26T11:25:35+03:30
پس از عدم راهیابی تیم ملی ایتالیا به جام جهانی۲۰۲۲ قطر، برخی از رسانه‎‌های این کشور قصد داشتند با روش‌های غیرورزشی، به هر نحوی شده تیم کشورشان را در این مسا...

اینفوگرافیک| اروپا؛ بـاغ یا جنگـل؟

 اینفوگرافیک| اروپا؛ بـاغ یا جنگـل؟
2022-10-19T17:39:15+03:30
در روزهای گذشته جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در کمال وقاحت و نژادپرستی اروپا را باغ و دیگر کشورها را جنگل نامید. اما آیا واقعا اروپا باغ است و ...

اینفوگرافیک| سیاحتی در غرب

 اینفوگرافیک| سیاحتی در غرب
2022-10-19T09:52:15+03:30
چرا هر کس هم که درباره زن و زندگی صحبت می‌کند، سیاستمداران غربی باید در این زمینه لال شوند؟

افزایش انتقادها به سخنان جدید رائفی‌پور: «استاد همه‌چیزدان» در تلویزیون چه‌کار می‌کند؟

 افزایش انتقادها به سخنان جدید رائفی‌پور: «استاد همه‌چیزدان» در تلویزیون چه‌کار می‌کند؟
2022-10-11T09:25:35+03:30
شب گذشته علی‌اکبر رائفی‌پور مهمان برنامه ثریا بود و از صبح امروز موجی از واکنش‌ها به سخنانی که در این برنامه بیان کرد، آغاز شده است؛ از تکذیبیه سازمان هواپی...

افزایش انتقادها به سخنان جدید رائفی‌پور: «استاد همه‌چیزدان» در تلویزیون چکار می‌کند؟

 افزایش انتقادها به سخنان جدید رائفی‌پور: «استاد همه‌چیزدان» در تلویزیون چکار می‌کند؟
2022-10-10T19:05:32+03:30
شب گذشته علی اکبر رائفی‌پور مهمان برنامه ثریا بود و از صبح امروز موجی از واکنش‌ها به سخنانی که در این برنامه بیان کرد، آغاز شده است. از تکذیبیه سازمان هواپی...

فاصله مرزهای ایران تا شهرهای عراق + محاسبه نرخ کرایه

  فاصله مرزهای ایران تا شهرهای عراق + محاسبه نرخ کرایه
2022-10-07T13:25:41+03:30
دانستن فاصله مرزهای مهران، خسروی، شلمچه، چذابه، تمرچین و باشماق تا شهرهای عراق (نجف، کربلا، کاظمین و سامرا) از جمله اطلاعاتی است که می‌تواند به زائران در ای...

مداحی اربعین؛ «چشماتو ببند خیال کن» با نوای امیر کرمانشاهی

  مداحی اربعین؛ «چشماتو ببند خیال کن» با نوای امیر کرمانشاهی
2022-10-03T22:01:59+03:30
یکی از مداحی‌های اربعین که در طول سالهای گذشته مورد توجه قرار گرفته است، نوحه «چشماتو ببند خیال کن که با زائرایی» با نوای امیر کرمانشاهی است.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)