میرنیوز

امکانات ما برای ۳ ساعت برنامه در روز است

 امکانات ما برای ۳ ساعت برنامه در روز است 2021-11-03T14:16:02+03:30

به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، به نقل از فرهیختگان، حسن نجمی، معاون فنی صداوسیمای استان مرکزی ضمن اشاره به شرایط کلی زیرساخت‌های فنی و سخت‌افزاری رسانه‌ای این استان به حاشیه‌های پیش‌آمده در پخش بازی پرسپولیس و آلومینیوم اراک هم واکنش نشان داد. مصاحبه با معاون فنی صداوسیمای استان مرکزی را در ادامه می‌خوانید.

یکی از جلوه‌های وجود امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مراکز استان‌ها در برنامه‌های زنده خود را نشان می‌دهد و یکی از این برنامه‌های زنده پوشش برنامه‌های زنده ورزشی است. سوال اول و درواقع سوال اصلی اینجاست که آیا مرکز شما امکانات مناسبی برای پوشش برنامه‌ها در همه زمینه‌ها دارد و آیا اوضاع کلی شما مطابق با انتظاراتی است که از شما می‌رود؟

بحث نوسازی ناوگان صدا و تصویر و ارتباطاتی صداوسیما، چه در شبکه‌های ملی و چه شبکه‌های استانی، محدود به اعتباراتی است که به سازمان صداوسیما داده می‌شود، برای اینکه بتوانند امکانات و تجهیزات به‌روزتر و بهتری داشته باشند یا نه، با همان تجهیزات قبلی خودشان ادامه بدهند. این حوزه اعتباراتی را دوستان ما و روسای سازمان مطرح می‌کنند و ما به‌تبع آن در استان همیشه مطرح می‌کنیم که اگر ما بخواهیم طبق امکانات و تکنولوژی روز دنیا پیش برویم، باید همان امکانات را فراهم کنیم و دراختیار افرادمان بگذاریم که بعد هم توقع داشته باشیم تجهیزات فنی و خوب و امکانات خوب تصویری را ارائه دهیم. امکاناتی که الان داریم برای یک شبکه استانی درواقع با دو سه ساعت تولید تلویزیونی است نه برای یک شبکه استانی که توقع 24 ساعته از آن هست؛ امکاناتی که طعنه بزند به شبکه‌های ملی حتی در جذب مخاطب. اما این امکانات ما محدود و تعداد افراد ما هم محدود است. اما نکته‌ای که وجود دارد این است که ما دادن خدمات به مخاطبان‌مان را محدود به این محدودیت‌ها نمی‌دانیم که درنتیجه این خدمات را ندهیم. تمام تلاش‌مان و تمام امکانات و نفرات‌مان را بسیج می‌کنیم تا بهترین خدماتی که می‌شود را ارائه کنیم. در همین بازی اول آلومینیوم در لیگ که شهر اراک میزبان فولاد خوزستان بود، ما تمام امکانات‌مان را بسیج کردیم و این بازی هم با کیفیت عالی هم در شبکه آفتاب و هم در شبکه ورزش و هم در شبکه خوزستان پخش شد و همه هم تقدیر کردند. سال گذشته هم همین اتفاق در لیگ برتر افتاده بود.

این اتفاقی که روز گذشته در بازی پرسپولیس و آلومینیوم افتاد را می‌شود گفت واقعا یک اتفاق نادر فنی بود که امکان داشت پیش بیاید. این اتفاقی هم نبوده که قابل‌پیش‌بینی باشد و ما به‌عنوان افرادی که موظفیم دربرابر مردم خدمات خوب ارائه دهیم، این پیش‌بینی را از قبل نکرده باشیم. ما یک واحد سیار سه‌دوربینه در اختیار داریم، اما در روز بازی، با 6دوربین، این رقابت را آماده پخش کردیم. کمااینکه در بازی قبلی هم همین کار را کردیم. سه دوربین دیگر اضافه‌تر و بیش از حجم استاندارد این واحد سیار به آن اضافه کردیم. دانش فنی بچه‌هایمان هم الحمدلله در این سطح خوب است و توانستند خدمات خوبی ارائه دهند. این اتفاق یا نقص فنی در دوربین مستر استادیوم افتاد که خبرنگار ما و گزارشگر فوتبال هم در برنامه اعلام کرد و حین گزارش ورزشی هم گفته شد که دوربین ما دچار اشکال شده و آن سطح بالایی که باید از استادیوم به بیننده تقدیم بشود در 15 دقیقه اول اتفاق نیفتاد. ولی بعد از آن 15 دقیقه که دوربین اصلاح شد ما با بهترین کیفیت، ادامه بازی را رفتیم و اسلوموشن‌هایی که باید از صحنه‌ها پخش می‌شد را هم پوشش دادیم. صحنه‌های آهسته را باکیفیت و از دو یا سه زاویه و بعضا چهار زاویه پوشش دادیم و در صحنه‌های خطا و صحنه گل هم توانستیم صحنه‌های آهسته را ارائه دهیم و درواقع این اتفاق پیش‌آمده ابتدای بازی، اتفاق فنی غیرقابل پیش‌بینی بود که افتاد.

یعنی ممکن است این اتفاق (خطای فنی در پخش و اختلال در دوربین مستر) در بازی بعدی یا مثلا بازی با استقلال در اراک هم بیفتد؟

ببینید، شما همین هفته اول که بازی پرسپولیس با فولاد خوزستان که از شبکه استانی خوزستان پخش شد را خاطرتان هست که چه اتفاقی افتاد؟ آنجا واحد سیار تهران رفته بود و واحدسیار خود صداوسیمای خوزستان هم نبود. ارتباط سیار تهران که بهترین ارتباط سیار فنی است، رفته بود. همه آدم‌ها هم فنی‌تر از مراکز بودند، چون آنها کارشان دائما فوتبال است؛ اما برای ما دوهفته‌ای یک‌بار پخش فوتبال وجود دارد. حجم کاری آنها بالاتر از ماست. اتفاق آنجا خطای انسانی نبود و خطای تجهیزاتی بود. یک لحظه ممکن است دوربین برود یا یک امکانی از واحد سیار برود. معمولا این‌طوری است که دو واحد سیار کنار هم نمی‌گذارند. مثلا به‌جای 6 تا دوربین 12 دوربین نمی‌گذارند. نمی‌شود برای هر دوربین رزرو گذاشت. واقعا این انتظار از بازی‌های باشگاهی و حتی ملی هم نیست. البته مثلا شنیدم در بازی‌های آسیایی به‌جای 6 تا دوربین 12 دوربین می‌کارند، آن‌هم برای اینکه صحنه را بهتر ضبط کنند، وگرنه اینکه یک دوربین بتواند جایگزین یک دوربین دیگر باشد نیست. ما داریم با تهران و استان خودمان رایزنی می‌کنیم که اگر بتوانیم تجهیز جایگزینی بگیریم که اگر این دوربین مستر ما از بین رفت، بتوانیم یک تجهیز دقیقا همان لحظه کنارش وجود داشته باشد که فورا بتواند پشتیبانی کند.

یعنی این پیش‌بینی‌ها از قبل شده بوده، اما آن اتفاق نادر رخ داد؟

یک نکته را عرض بکنم. از دو ساعت قبل از بازی، بچه‌های فنی تمام تجهیزات را روشن کرده و آماده ارائه خدمات بودند. ما از ساعت 12 ظهر وارد ورزشگاه شدیم و دو ساعت قبل از شروع بازی تمام تجهیزات‌مان آماده بود. هماهنگی‌ها را هم انجام دادیم. این تجهیزی هم که می‌گویم اشکال برایش پیش آمد دقیقا چهار دقیقه به شروع بازی بود. زمانی که روی آنتن شبکه سه بودیم این اشکال پیش آمد. وقتی ما روی آنتن زنده باشیم، عملا تعویض دوربین‌ها غیرممکن است، چون همه دوربین‌ها استفاده می‌شوند و ما مجبوریم آن دوربینی را که حین خدمات‌رسانی دچار اشکال فنی شده، همان‌جا فورا تعویض و وارد مدار کنیم. مثل یک خط تولید که وقتی یک قطعه‌اش مشکل پیدا کند، نمی‌شود خط تولید را تعطیل کرد. همه‌چیز روی آنتن زنده بود و باید در کمترین زمان اصلاح می‌شد. انصافا 15 دقیقه برای رفع اشکال دوربینی که فاصله‌اش با واحد سیار بیش از 15 متر ارتفاع است و متراژ طول گیت‌های مختلف حراستی که باید عبور کنیم هم هستند تا برسیم به آن نقطه و تجهیز را عوض کنیم زیاد نیست. ما 15 دقیقه فرصت تعمیراتی گرفتیم و فورا هم وارد مدار شد. ضمن اینکه ما از مردم عزیزمان و همچنین از کسانی که مخاطبان خوب شبکه‌های ملی و استانی هستند تا این بازی را که حق‌شان بود با بهترین کیفیت دریافت کنند، عذرخواهی می‌کنیم. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم برای بازی‌های بعدی و همزمان از مسئولان محترم و کسانی که می‌توانند کمک بدهند و بودجه بدهند و امکانات دراختیار فنی سازمان قرار بدهند که شرمنده مردم نباشیم، درخواست می‌کنیم واقعا آن‌چیزی که حق و عدل مردم است را بدهند. نمی‌گوییم همانی که ایده‌آل لیگ‌های اروپایی است. آن‌چیزی که واقعا حق این وضعیت بین استان‌های کشور عزیزمان است، دراختیار استان مرکزی قرار بدهند تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه کنیم.

ممنونم بابت توضیحات و شجاعت‌تان در عذرخواهی. اما نکته مهم این است که واضح و شفاف الان شما بحث کمبود کمی دارید یا کیفی یا جفتش؟

به‌قول یکی که می‌گفت من الان سربازی هستم که جلو ایستادم، نباید بگذارم خط بشکند؛ من سرباز می‌توانم به عقبه خودم بگویم من کمبود دارم، ولی نمی‌توانم خدماتم را کم کنم. من با تمام وجودم باید اینجا بایستم و خدمات بدهم، ولی آن کسی که مسئول من است و عقب ایستاده، از استانداری، از سازمان برنامه، از دولت، از مجلس، او وضع من را ببیند. او از من باتجربه‌تر است و متوجه می‌شود که من باید تجهیزاتم باکیفیت‌تر باشد. متوجه می‌شود که این واحد سیار من برای 20 سال پیش است و الان باید بهتر شود و ارتقای کیفیت پیدا کند. من آنچه که توان داشتم ریختم در این مهم. هرچیزی که توانستم امکانات آوردم. نفراتم را به علم روز مطلع کردم. این واحد سیار آنالوگ بوده با تمام توانم تبدیلش کردم به دیجیتال. ولی الان از من تصویر اچ‌دی می‌خواهند. یک فوتبال استاندارد لیگ برتر باید هفت دوربین داشته باشد، اینها چیزهایی است که باید در کشور حل بشود. آن مسئولی که مردم برایش واقعا مهم هستند باید بداند که صداوسیما به‌عنوان یک سرباز جلوی خط مقدم است. باید این تجهیز و ابزار را به او بدهم تا بتواند قشنگ خدمات بدهد. من اگر الان و اینجا بگویم چون کمبود داشتم نتوانستم خدمات بدهم منطقی نیست، ولی آن مسئول من باید متوجه باشد که واقعا کمبود داریم.

در برنامه‌های دیگر هم چنین مشکلی دارید؟ یا مثلا در پخش زنده فوتبال بیشتر خودش را نشان می‌دهد؟

ما در برنامه‌های زنده‌ای که با واحدهای سیارمان و با بیش از سه دوربین بخواهیم خدمات بدهیم همین اتفاق می‌افتد.

پس یعنی ممکن است این اتفاق در بازی استقلال در اراک هم تکرار شود.

ما داریم تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که این اتفاق به هیچ‌وجه در بازی بعدی نیفتد. بازی استقلال که برایمان خیلی مهم‌تر است. من دارم همه تلاشم را می‌کنم و اجازه نخواهیم داد. ما اینجاییم که هیچ اتفاق بدی نیفتد. حتما اجازه نمی‌دهیم یعنی من می‌گویم که حتی احتمال نیم‌درصد هم برایش وجود ندارد که این اتفاق تکرار بشود و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم.

اخبار گروه سایر رسانه‌ها صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌هاست و خبرگزاری تسنیم هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

انتهای پیام/

بازگشت به صفحه رسانه‌‌ها

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار رسانه

جولان نابازیگرهایی که نقش‌های اصلی را می‌قاپند

 جولان نابازیگرهایی که نقش‌های اصلی را می‌قاپند
2021-11-24T10:09:12+03:30
پنج فیلم و سریالی که این روز‌ها در حال پخش است، با بازی ستارگان موسیقی پاپ تولید شده، ستارگانی که اکثر آن‌ها نشان دادند استعدادی در بازیگری ندارند و بهتر اس...

گروگانگیری اسپانسرها؟

 گروگانگیری اسپانسرها؟
2021-11-24T09:55:52+03:30
درصد بسیار اندکی از کسانی که تهیه‌کننده یا سرمایه‌گذار هستند، فقط به‌دلیل علاقه شخصی خود به یک بازیگر، یکی از شروط ساخت اثر را حضور آن بازیگر عنوان کرده یا ...

لباس قاچاق بنگلادشی بر تن ایرانی‌ها دوخته می‌شود!

 لباس قاچاق بنگلادشی بر تن ایرانی‌ها دوخته می‌شود!
2021-11-23T10:55:53+03:30
لباس‌های بنگلادشی ماه‌هاست که در دستفروشی‌ها و فروشگاه‌های پایتخت و سایر شهرستان‌ها خودنمایی می‌کند. اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک نیز در یک ماه اخ...

جاسوس زن چطور در دل سریال سرجوخه جا باز می کند؟

 جاسوس زن چطور در دل سریال سرجوخه جا باز می کند؟
2021-11-22T20:55:52+03:30
سریال «سرجوخه» به مثابه کلاسِ درسی است که تلاش دارد تکنیک و تاکتیک‌های سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه را برای آحاد مردم بیان کند تا از این طریق جامعه ر...

مصیبت‌های کرونا برای کارگردان «روزگار جوانی»

 مصیبت‌های کرونا برای کارگردان «روزگار جوانی»
2021-11-22T10:29:12+03:30
«پاییز سال گذشته در بحبوحه‌ی کرونا ساخت «روزگار جوانی» را شروع کردیم. متاسفانه دو ـ سه نفر از بچه‌های ما به این بیماری دچار شدند. خود من کرون...

اصفهان بیست وپنجم در بارندگی، سوم در صنایع آب بر

 اصفهان بیست وپنجم در بارندگی، سوم در صنایع آب بر
2021-11-21T10:22:39+03:30
استان اصفهان با اینکه طی ۵۲ سال اخیر کم‌بارش‌تر از ۲۴ استان کشور بوده، اما بیشترین و بالاترین بارگذاری صنایع، سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در این استان انجام ...

گران‌‌فروش‌های بازنده

 گران‌‌فروش‌های بازنده
2021-11-21T10:22:39+03:30
شاید اگر نسبت تعداد سریال‌های ناموفق به موفق نصف به نصف هم بودند، باز می‌شد از عملکرد پلتفرم‌ها دفاع کرد اما این خروجی تا اینجای سال یک شکست مطلق برای آنهاست.

صعود درآمدهای مالیاتی

 صعود درآمدهای مالیاتی
2021-11-20T10:02:35+03:30
آخرین گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهد درآمد‌های مالیاتی دولت در شش‌ماه نخست سال۱۴۰۰ نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش ۶۲/۵ درصدی همراه شده است.

دولت‌ها سالانه ۵۰۰ میلیون بشکه انرژی هدر می‌دهند

 دولت‌ها سالانه ۵۰۰ میلیون بشکه انرژی هدر می‌دهند
2021-11-17T10:22:31+03:30
سازوکار مدیریت انرژی شامل یک بسته جامع سیاست قیمتی و غیرقیمتی در کوتاه‌مدت و بلندمدت باید باشد. بهینه‌سازی مصرف در سایر صنایع عمده ازجمله سیمان و فولاد و دی...

شناسایی زوجین نابارور فاقد بیمه درمانی / جزییات پوشش ۹۰ درصدی هزینه درمان نازایی

 شناسایی زوجین نابارور فاقد بیمه درمانی / جزییات پوشش ۹۰ درصدی هزینه درمان نازایی
2021-11-16T12:09:14+03:30
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران، گفت: طبق تفاهم نامه‌ای که با معاونت درمان منعقد خواهد شد، پوشش خدمات ناباروری ‌که تاکنون ستاره بودند از جم...

آیا امکان فروش سهام عدالت وجود دارد؟

 آیا امکان فروش سهام عدالت وجود دارد؟
2021-11-16T11:15:49+03:30
هرچند از نظر قانونی فروش سهام عدالت امکان پذیر است اما از آنجایی که بازار سرمایه در شرایط نوسانی و ریزشی به سر می‌برد، سهام عدالت نیز مانند سایر سهم ها متقا...

خلق پول تورم‌زا در دولت رئیسی ۹۵درصد کاهش یافت

 خلق پول تورم‌زا در دولت رئیسی ۹۵درصد کاهش یافت
2021-11-15T10:15:53+03:30
دولت حسن روحانی به تصور دستیابی به درآمد‌های ارزی هنگفت ناشی از رفع محدودیت‌های تحریمی هم از اصلاحات اقتصادی که باید در ابتدای دهه ۹۰ اعمال می‌شد، چشم‌پوشی ...

طلب کالدرون با تسهیلات اشتغالزایی محرومان پرداخت شد!

 طلب کالدرون با تسهیلات اشتغالزایی محرومان پرداخت شد!
2021-11-15T10:02:30+03:30
طبق اسناد رسیده طلب گابریل کالدرون از باشگاه پرسپولیس که منجر به بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی قرمز‌ها شده بود در یک اقدام غیرقانونی با تسهیلات ۲۲ میلیارد ...

نوآوری‌های ایران در دفاع مقدس؛ از بولدوزر کنترل از راه دور تا لندکروز شنی‌دار

 نوآوری‌های ایران در دفاع مقدس؛ از بولدوزر کنترل از راه دور تا لندکروز شنی‌دار
2021-11-14T11:02:27+03:30
دفاع مقدس همواره در دل خود نوآوری‌هایی به همراه داشته است که شاید بسیاری با آن آشنا نباشند.

پزشک کافیست؟

 پزشک کافیست؟
2021-11-14T10:49:13+03:30
زمانی که می‌خواهیم به مساله کمبود پزشک بپردازیم باید ابعاد مختلف آن را درنظر داشته باشیم. اولین معظلی که در بررسی‌ها وجود دارد، این است که هیچ آماری از تعدا...

امداد به یک میلیون پولدار!

 امداد به یک میلیون پولدار!
2021-11-14T10:22:31+03:30
طی بررسی پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان از خانوارهای تحت پوشش نهادهای حمایتی، ۱۷۱ هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی و ۲۰۵ هزار و ۶۹۷ خانوار (معادل ب...

انتشار موبایل بانک جعلی ۸ بانک در گوگل پلی

 انتشار موبایل بانک جعلی ۸ بانک در گوگل پلی
2021-11-14T10:09:11+03:30
به تازگی خبر‌هایی مبنی بر فعالیت مجرمان سایبری در زمینه ساخت اپلیکیشن‌های جعلی بانک‌های عامل داخل کشور از سوی پلیس فتا مطرح شده است.

دود فرصت‌سوزی روحانی

 دود فرصت‌سوزی روحانی
2021-11-10T10:15:54+03:30
نظام شهرسازی شما باید براساس رژیم اتومبیل باشد، یعنی هر تصمیم شهرسازانه‌ای که گرفته می‌شود باید براساس این باشد.

درآمد صفر دولت از مالیات بر خانه‌های خالی

 درآمد صفر دولت از مالیات بر خانه‌های خالی
2021-11-09T14:09:17+03:30
بررسی‌هاازعملکرد ۷ماهه نخست سازمان امورمالیاتی نشان می‌دهد ۵۰ درصد کل درآمد مالیاتی پیش‌بینی‌شده بودجه و معادل ۶۱ درصد تکلیف سازمان امور مالیاتی محقق شده است.

امتیاز ویژه برای پرمصرف‌ها !

 امتیاز ویژه برای پرمصرف‌ها !
2021-11-09T13:15:57+03:30
میزان برقی که قشر پر مصرف (مازاد بر دو برابر الگوی مصرف) داشته‌اند، از ابتدای امسال، پنج میلیارد کیلووات ساعت تخمین زده شده است.

قهرمان اینجاست

 قهرمان اینجاست
2021-11-09T13:15:57+03:30
فیلم منصور با نام خصیصه‌نمایی که دارد، همان چیزی است که بارها روی لزوم وجود آن و جای خالی‌اش در سینمای ایران تاکید شده است. منصور یعنی پیروز و این فیلم بیشت...

وضعیت شکننده ذخایر خون در تهران/لزوم مراجعه "مستمر" مردم جهت اهدای خون

 وضعیت شکننده ذخایر خون در تهران/لزوم مراجعه "مستمر" مردم جهت اهدای خون
2021-11-09T12:49:11+03:30
مدیرکل انتقال خون استان تهران، با بیان اینکه در حال حاضر وضعیت ذخایر خونی استان تهران، وضعیت بدی نیست، اما بسیار شکننده است، گفت: بر این اساس اگر مردم به صو...

تفاوت دز سوم و دز یادآور واکسن چیست؟

 تفاوت دز سوم و دز یادآور واکسن چیست؟
2021-11-09T12:22:33+03:30
دبیر انجمن متخصصین عفونی کشور به بیان توضیحاتی در خصوص تفاوت دز سوم و دز یادآور واکسن پرداخت.

حقوق یک کارگر ۳۰ درصد هزینه‌ها را پوشش می‌دهد!

 حقوق یک کارگر ۳۰ درصد هزینه‌ها را پوشش می‌دهد!
2021-11-09T12:09:15+03:30
نماینده کارگران از برگزاری جلسه شورای عالی کار و صدور دستور تشکیل کمیته دستمزد در جلسه هفته جاری این شورا خبر داد و گفت: با افزایش قیمت‌ها در سال جاری هر رو...

یک رانت قانونی ولی غیر «شریف»!

 یک رانت قانونی ولی غیر «شریف»!
2021-11-08T10:29:12+03:30
یک رانت موجه و قانونی یا شاید هم دور زدن قانون با بخشنامه و دستورالعمل! بی‌تردید بسیاری از داوطلبان کنکور دلشان می‌خواهد در رشته‌ها و دانشگاه‌های برتر درس ب...

تهران چهارمین شهر گران دنیا در مسکن

 تهران چهارمین شهر گران دنیا در مسکن
2021-11-08T10:02:40+03:30
مسکن مقرون‌به‌صرفه بدین معنی است که سهم مسکن از هزینه خانوار بیشتر از ۳۰درصد نباشد، زیرا درصورتی‌که هزینه مسکن سایر لذت‌های اساسی زندگی را تهدید کرده یا به ...

مشهورترین دیوارهای جهان را بشناسید + تصاویر

 مشهورترین دیوارهای جهان را بشناسید + تصاویر
2021-11-07T11:15:58+03:30
از وقتی بشر شروع به ساختن شهرها و خانه ها کرد همیشه دیوار را به عنوان محافظی در برابر دشمنان و حیوانات و با برای تعیین مرز بندی می ساخته است.

لگد به قانون برای زیاده‌خواهی‌های تمام نشدنی

 لگد به قانون برای زیاده‌خواهی‌های تمام نشدنی
2021-11-07T09:42:32+03:30
زیاده‌خواهی‌های فوتبالی‌ها تمامی ندارد، یک‌بار مانند سال‌های قبل قراردادشان را طوری تنظیم می‌کنند که از زیر بار مالیات شانه خالی کنند، یک بار هم مانند امروز...

چند تفاوت علائم کرونای دلتا با آنفلوانزا

 چند تفاوت علائم کرونای دلتا با آنفلوانزا
2021-11-03T12:42:35+03:30
دبیر انجمن متخصصین عفونی کشور به بیان توضیحاتی در خصوص آخرین وضعیت شیوع و واکسیناسیون بیماری آنفلوانزا در کشور پرداخت.

گلایه بازیگر «قصه‌های مجید» از پارتی‌بازی و باندبازی در عرصه بازیگری!

 گلایه بازیگر «قصه‌های مجید» از پارتی‌بازی و باندبازی در عرصه بازیگری!
2021-11-03T12:42:35+03:30
بازیگر سریال «قصه‌های مجید» گفت: پارتی بازی و باند بازی در عرصه بازیگری سبب شده رقابت واقعی بین هنرمندان صورت نگیرد و انتخاب‌های نقش آفرینان بر اس...
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)