میرنیوز

وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید

 وحشت اسرائیل از بروز پدیده «نصرالله دوم» در غزه/ با یحیی السنوار رییس دفتر سیاسی حماس آشنا شوید 2021-07-25T11:00:11+04:30

به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، به نقل از مشرق، یکی از دستاوردهای جنگ اخیر نوار غزه، به فعلیت رسیدن پتانسیل‌های ناشناخته یحیی السنوار رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در نوار غزه بود. فردی که بعد از تحمل سختی‌های زندان رژیم صهیونیستی در سال 2011 در عملیات تبادل اسرا آزاد شده و بلافاصله بر اساس سابقه خود وارد دفتر سیاسی حماس شد. رهبران فلسطینی و حتی رژیم صهیونیستی گرچه پیش از جنگ غزه شناخت دقیقی از شخصیت السنوار داشتند، اما رفتارهای شجاعانه و جسورانه السنوار در زمان جنگ و بعد از آن و سخنرانی‌های قوی وی وحشت را به اردوگاه صهیونیست‌ها آورده است. چرا که اسرائیل از وجهه کاریزماتیک یکی دیگر از چهره‌های سرشناس مقاومت می‌ترسد و نمی‌خواهد نسخه برابر اصل سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله را در غزه نیز شاهد باشد.

در همین راستا رسانه‌های رژیم صهیونیستی از تشکیل تیم ویژه‌ای برای ارزیابی مجدد شخصیت السنوار خبر داده‌اند. روزنامه صهیونیستی هاآرتص در شماره روز دوشنبه خود نوشت که محافل امنیتی بعد از جنگ غزه پروفایل جدیدی را برای یحیی السنوار رهبر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در نوار غزه تهیه کرده‌اند، چرا که آنها به این نتیجه قطعی رسیده‌اند که رویکرد سنوار و عملکرد وی بعد از تجاوز اخیر به نوار غزه متفاوت شده و او خود را به عنوان یک فرمانده غیر قابل پیش بینی نشان می‌دهد!

این گزارش می‌افزاید که با توجه به اهمیت شخصیت السنوار برای رژیم صهیونیستی، سرویس‌های جاسوسی اسرائیل و افسران ارشد ارتش و همچنین مسئولان عالی‌رتبه از سرویس امنیت داخلی اسرائیل(شاباک) و متخصصان ارشد علم روانشناسی و کارشناسان زبان بدن و تحلیلگران سخنرانی‌های مختلف در تدوین پروفایل جدید السنوار مشارکت خواهند داشت.

السنوار کیست؟

یحیی السنوار در 13 فوریه سال 2017 به عنوان رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در نوار غزه انتخاب شد. او یکی از موسسان سرویس امنیتی جنبش حماس (مجد) است که مسئولیت اصلی آن تعقیب و بازداشت جاسوسان رژیم اسرائیل است.

السنوار بعد از اینکه در عملیات تبادل اسرا با گلعاد شالیت در سال 2011 از زندانهای رژیم صهیونیستی آزاد شد به موقعیت گذشته خود به عنوان یکی از رهبران برجسته جنبش حماس بازگشت و یکی از اعضای دفتر سیاسی این جنبش شد. وی به عنوان نماینده گردان‌های عزالدین قسام در دفتر سیاسی، مسئولیت هماهنگی بین دفتر و فرماندهی این گردان ها را عهده دار بود.

یحیی سنوار در روز آزادی از زندان در کنار اسماعیل هنیه

السنوار پیش از این و در پایان تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه در سال 2014 دستور انجام تحقیقات و ارزیابی گسترده رهبران میدانی حماس را داده بود که در نتیجه این تحقیقات تعدادی از رهبران برجسته میدانی حماس کنار گذاشته شدند.

آمریکا در سپتامبر سال 2015 نام السنوار را در لیست بین‌المللی تروریسم خود قرار داد.

ابعاد شخصیتی السنوار که باعث وحشت صهیونیست‌ها شده است

این روزنامه صهیونیستی مدعی است شخصیت السنوار طی ماههای اخیر متفاوت از آنچه که اسرائیلی‌هابهآنرسیدهبودند، شدهواوازیکشخصیتپراگماتیکبهفردیتبدیلشدهکهتصمیماتیفوریمی‌گیرد.

نگاهی به مطالب رسانه‌های مختلف صهیونیستی شخصیت السنوار را در ابعاد زیر برای اسرائیلی‌ها خطرناک نشان می دهد.

الف: شخصیت کاریزماتیک السنوار در کل فلسطین

السنوار در جنگ غزه خود را به تنها رهبر عرب تبدیل کرد که برای دفاع از قدس آمادگی ورود به جنگ ضد اسرائیلی ها را دارد. این امتیاز بالایی در میان افکار عمومی بود. این منبع امنیتی می‌افزاید: السنوار نه به عنوان یک سیاستمدار، بلکه به عنوان فردی که در یک جنگ به دفاع تمام عیار از قدس پرداخت، مورد توجه و شگفتی بسیاری از افکار عمومی واقع شده است.

منابع صهیونیستی تاکید دارند که السنوار برخلاف سایر فرماندهان جنبش حماس خود را رهبر تمامی ملت عربی و فلسطینی در غزه و کرانه باختری و اراضی اشغالی سال 48 می‌شناسد.

سخنرانی‌های حماسی و تاثیرگزار اخیر السنوار نقش قابل توجهی در افزایش نگرانی‌های رژیم صهیونیستی داشته است. او در یکی از سخنرانی‌های خود به تمجید از عرب‌های ساکن فلسطین اشغالی و عرب های قدس پرداخته و تاکید کرد که اینها کسانی بودند که ایستادگی کرده و از مسجد الاقصی و منطقه شیخ جراح محافظت و ثابت کردند که تلاش‌های یهودی‌سازی رژیم صهیونیستی به یک باره با شکست مواجه شده است.

ب: روحیه مردمی و مبارزاتی

موضوع دیگری که نگرانی رژیم صهیونیستی را برانگیخته، حضور السنوار در یک بازدید میدانی از خیابان‌های غزه بدون تدابیر امنیتی قابل توجه و دیدار وی با بسیاری از مردم فلسطین بود که در نتیجه حملات صهیونیست‌ها، خانه و کاشانه خود را از دست داده بودند. یک مقام امنیتی رژیم اسرائیل در این رابطه می‌گوید که نحوه نزدیک شدن فلسطینی ها به وی و اقدام او در برگزاری جشن‌های بعد از جنگ اخیر مایه تعجب است و این رفتاری است که مشابه آن را پیش از این از السنوار ندیده‌ایم.

حضور یحیی السنوار با اسلحه کمری غنیمت گرفته شده از سربازان اسرائیلی در جشن پیروزی مقاومت

این مسئول امنیتی تاکید می‌کند که تصاویر السنوار که روی یک صندلی در برابر منزل ویران شده وی بعد از پایان تجاوز اخیر اسرائیل به غزه نشسته است، نشان می‌دهد که او با چه منظوری این تصویر را منتشر کرده و می‌خواهد به تمامی فلسطینی‌ها و حتی عرب‌های ساکن سرزمین‌های اشغالی بگوید که منزل وی نیز مانند دیگر فلسطینیان توسط اشغالگران اسرائیلی تخریب شد. این تصویر تأثیر قابل توجهی در افکار عمومی فلسطینی‌ها داشت و بعد از انتشار آن در سایت‌های اجتماعی، بسیاری از فلسطینی‌ها برای اعلام همبستگی با السنوار تصاویر خود را مشابه این صحنه به صورت نشسته روی صندلی منتشر کردند.

ج: توان بالا در جنگ روانی

منابع صیونیست هشدار می‌دهند که با وجود آسیب‌های زیادی که حماس در روزهای مبارزه دریافت کرد، اما ملت فلسطین در نتیجه رفتارها و سخنرانی‌های السنوار به این اعتقاد رسیدند که السنوار پیروز این جنگ شده است. او تسلیم ارتش اسرائیل نشد و همبستگی را میان غزه و قدس ایجاد کرد.

او در یکی از سخنرانی‌های خود دامنه وحشت افکار عمومی اسرائیلی‌ها را بالاتر برده و تاکید کرد: من اطمینان دارم که برادران ما در اراضی اشغالی در داخل اسرائیل وارد انتفاضه خواهند شد. من کاملا یقین دارم که ما در داخل اراضی اشغالی بیش از 10 هزار فرد آماده مبارزه با اسرائیل داریم.

د: موضع‌گیری قاطع

اتخاذ مواضع قاطع از دیگر مولفه‌های شخصیتی السنوار است که نگرانی اسرائیلی‌ها را بر انگیخته است. او بعد از جنگ غزه با «تور وینسلاند» فرستاده سازمان ملل در امور خاورمیانه دیدار کوتاهی داشت، اما خیلی زود به علت «خود برتر بینی این فرد» خواستار پایان این دیدار و خروج وینسلاند از غزه شده و گفت که این دیدار بد بود.

ه: هماهنگی کامل با شاخه نظامی حماس

منابع صهیونیست یکی دیگر از عوامل نگرانی رژیم صهیونیستی را هماهنگی کامل یحیی السنوار با گردانهای شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش حماس معرفی کرده و معتقدند که وجوه تفاوت میان وی و محمد ضیف فرمانده این گردان‌ها از بین رفته است.

و: شهادت طلبی

روحیه شهادت طلبی السنوار از دیگر نکاتی است که مورد توجه محافل امنیتی رژیم صهیونیستی قرار گرفته است. هنگامی که بنی گانتس وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در سخنانی تهدید به ترور السنوار می‌کند، وی با کم اهمیت جلوه دادن این تهدیدات پاسخ می‌دهد: بهترین هدیه‌ای که او می‌تواند به من بدهد، ترور کردن من است. وی با لحنی تمسخرآمیز نسبت به این تهدید می‌افزاید: من الان با خودرو از اینجا راه می‌افتم و به منزل خودم باز میگردم. طبعا صهیونیست‌ها می‌دانند که من کجا زندگی می کنم، پس من منتظر آنها هستم!

تأثیرات ابعاد شخصیتی السنوار بر تصمیم‌سازی‌های رژیم صهیونیستی

ابعاد شخصیتی یحیی السنوار تا حدی موجب نگرانی رژیم صهیونیستی شده که تصمیمات کلان سردمداران این رژیم را تحت الشعاع خود قرار داده است و مقامات امنیتی اسرائیل معتقدند که با توجه به تغییرات صورت گرفته در شخصیت السنوار، موسسات امنیتی اسرائیل باید سیاست این رژیم در قبال نوار غزه را تغییر دهند.

یک مسئول امنیتی رژیم صهیونیستی در همین رابطه به هآرتص گفت که از منظر اسرائیل تغییرات اخیری که در رفتار یحیی السنوار به وجود آمده، وی را به فرماندهی بسیار خطرناک تبدیل کرده و نیاز فوری برای تصمیم گیری در خصوص سیاست‌های آینده رژیم صهیونیستی در قبال نوار غزه وجود دارد.

روزنامه هاآرتص به نمونه‌ای از تغییرات استراتژیک رژیم صهیونیستی در سایه برداشت‌های موجود از شخصیت السنوار اشاره کرده و می‌نویسد که تعویق راهپیمایی موسوم به پرچم در قدس اشغالی برای اولین بار از این منظر صورت گرفت که تصمیم‌سازان تل‌آویو تهدیدات انجام شده توسط حماس و شخص السنوار مبنی بر موشک‌باران بخش صهیونیست‌نشین قدس اشغالی در صورت برپایی این راهپیمایی را جدی گرفتند. این مسئول صهیونیستی به نقش السنوار در این تصمیم گیری اسرائیل اشاره کرده و گفت: این چیزی بود که ما از آن می ترسیم و نسبت به آن ملاحظه داریم. ما از فرماندهی که به یک رهبر غیرقابل پیش‌بینی تبدیل شده است، می‌ترسیم.

نگرانی عمیق اسرائیل از پدیده السنوار بر اساس تجربه تل‌آویو از شخصیت کاریزماتیک سید حسن نصرالله به وجود آمده که در حال حاضر بنا به اذعان رسانه‌های اسرائیلی، صهیونیست‌ها او را بیشتر از سرکردگان خود قبول دارند و تهدیدات او را کاملا جدی قلمداد می‌کنند. لذا اسرائیلی‌ها از تبدیل شدن السنوار به نصرالله دوم می ترسند، پدیده‌ای که با وجود ادعاها و تهدیدات مکرر و بسیج تمامی پتانسیل‌های امنیتی و نظامی رژیم صهیونیستی هنوز قادر به حذف آن نشده اند.

در سایه این شرایط در حالی که نگرانی‌ها در سرزمین‌های اشغالی نسبت به رهبری السنوار در حماس در سایه تسلیحات قابل توجهی که این جنبش در اختیار دارد، افزایش یافته، اوضاع در نوار غزه به روال معمول در جریان است و نیروهای مقاومت همچنان در صدد افزایش قدرت خود برای رسیدن به آرمان اصلی و نهایی خود هستند.

اخبار گروه سایر رسانه‌ها صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌هاست و خبرگزاری تسنیم هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

انتهای پیام/

بازگشت به صفحه رسانه‌‌ها

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار رسانه

تکرار حادثه پلاسکو پیش روی ۱۲۹ ساختمان ناایمن تهران

 تکرار حادثه پلاسکو پیش روی ۱۲۹ ساختمان ناایمن تهران
2021-12-08T11:24:32+03:30
طبق اعلام مسئولان شهری ۱۲۹ ساختمان پر خطر در تهران وجود دارد که ممکن است یک بار دیگر حادثه ای مانند پلاسکو در آنها رخ دهد.

ناگفته‌های بازیگر اوکراینی سریال «سرجوخه»

 ناگفته‌های بازیگر اوکراینی سریال «سرجوخه»
2021-12-08T11:24:32+03:30
سوتلانا سوپیلنیاک بازیگر اوکراینی سریال «سرجوخه» گفت: از ۸ سال پیش، یادگیری زبان فارسی را آغاز کرده ام و به فرهنگ ایران آشنایی کامل دارم.

دلّالان، گل زعفران را ۵۰ درصد گران تر می فروشند

 دلّالان، گل زعفران را ۵۰ درصد گران تر می فروشند
2021-12-08T10:57:49+03:30
کشاورز زعفران کار، رها شده است و کسی صدای کشاورز و روستایی را نمی شود. دولت هیچ دلیلی برای عدم خرید حمایتی محصول نداشت. نباید فکر کنید اگر سالی ۵۰۰ تن زعفرا...

انتقاد نماینده مجلس از عملکرد مدیرعامل شرکت ملی مس/ مجلس پیگیر حقوق کارگران است

 انتقاد نماینده مجلس از عملکرد مدیرعامل شرکت ملی مس/ مجلس پیگیر حقوق کارگران است
2021-12-08T09:51:15+03:30
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مجلس تا احقاق حقوق کارگران دست از پیگیری و رهگیری موضوع نخواهد کشید.

اینفوگرافیک | رشد ۲۷درصدی تجارت خارجی کشور نسبت به سال ۹۹

 اینفوگرافیک | رشد ۲۷درصدی تجارت خارجی کشور نسبت به سال ۹۹
2021-12-08T07:24:36+03:30
سخنگوی گمرک گفت: با عبور یک میلیون و ۱۵۳هزارتن کالای خارجی از مسیر ایران در آبان ماه، رکورد ترانزیت ماهانه از کشورمان شکسته شد.

ورود رئیس قوه قضاییه به تخلفات بورسی؛ مدیران متخلف بازار سرمایه از گذشته تا به امروز سلب مسئولیت می‌شوند؟

 ورود رئیس قوه قضاییه به تخلفات بورسی؛ مدیران متخلف بازار سرمایه از گذشته تا به امروز سلب مسئولیت می‌شوند؟
2021-12-07T15:11:06+03:30
خواسته سهامداران از رئیس قوه قضائیه این است که دایره رسیدگی به تخلفات بورسی را به یک سال و نیم گذشته محدود نکنند و به ماجرای آکنتور که در زمان مسئولیت فطانت...

۶۵ درصد مشاغل پول‌ساز مالیات نمی‌دهند

 ۶۵ درصد مشاغل پول‌ساز مالیات نمی‌دهند
2021-12-07T14:44:30+03:30
در ۸ ماهه امسال حقوق‌بگیران بخش دولتی و خصوصی ۲۳ هزار میلیارد تومان مالیات داده‌اند اما ۱۰۱ هزار پزشک، دندانپزشک و مشاور خانواده از پرداخت مالیات فرار کرده‌...

بازی دلالان با قیمت لاستیک

 بازی دلالان با قیمت لاستیک
2021-12-07T14:44:30+03:30
دبیر کانون انجمن‌های صنفی کامیونداران گفت: قیمت لاستیک برای کامیون‌داران همچنان افزایش یافته و می‌یابد و در این میان دستگاه‌های متولی نظارتی بر این روند نمی...

اینفوگرافیک | ایرانیان سال ۹۸ هشت میلیارد دلارپوشاک خریدند

 اینفوگرافیک | ایرانیان سال ۹۸ هشت میلیارد دلارپوشاک خریدند
2021-12-06T08:12:48+03:30
تولیدکنندگان پوشاک با گلایه از حجم بالای قاچاق پوشاک استوک در سطح بازار معتقدند تولید نخ نیز در کشور با بحران مواجه است و به زودی صنعت پوشاک را دچار چالش می...

اینفوگرافیک | ایرانیان سال ۹۸ هشت میلیارد دلارپوشاک خریدند

  اینفوگرافیک | ایرانیان سال ۹۸ هشت میلیارد دلارپوشاک خریدند
2021-12-05T13:05:58+03:30
تولیدکنندگان پوشاک با گلایه از حجم بالای قاچاق پوشاک استوک در سطح بازار معتقدند تولید نخ نیز در کشور با بحران مواجه است و به زودی صنعت پوشاک را دچار چالش می...

خسارت ۲۲ هزار میلیاردی کرونا به گردشگری

 خسارت ۲۲ هزار میلیاردی کرونا به گردشگری
2021-12-04T10:59:13+03:30
از سه‌ماه گذشته که صنعت گردشگری فعالیت خود را مجددا آغاز کرده‌، حجم کمی از گردشگران برای اقامت خود بوم‌گردی‌ها را انتخاب کرده‌اند. علت اصلی این امر نیز کاهش...

۱۰۰ روز با رئیسی به روایت آمار

 ۱۰۰ روز با رئیسی به روایت آمار
2021-12-04T10:46:01+03:30
تعداد مسئولانی که در این ۱۰۰روز از سمت‌های خود برکنار شدند قابل بررسی است. با اینکه نمی‌توان تعداد آنان را زیاد ارزیابی کرد، ولی می‌توان گفت تعدادشان چندان ...

اینفوگرافیک | افزایش ۱۳۰ درصدی اجاره‌ خانه ظرف ۲ سال گذشته

 اینفوگرافیک | افزایش ۱۳۰ درصدی اجاره‌ خانه ظرف ۲ سال گذشته
2021-12-01T11:19:15+03:30
جدیدترین گزارش بانک مرکزی از بازار مسکن نشان می‌دهد نرخ اجاره‌بهای مسکن در کشور طی آبان ۱۴۰۰ در مقایسه با آبان ۹۸ بالغ بر ۱۳۸ درصد افزایش یافته است.

اورژانس چند بالگرد دارد؟

 اورژانس چند بالگرد دارد؟
2021-12-01T10:25:59+03:30
رییس سازمان اورژانس کشور به بیان توضیحاتی در خصوص بالگرد‌های این سازمان پرداخت.

شیوع طلاق در افراد بالای ۵۰ سال در یک دهه گذشته با ازدواج فرزندان

 شیوع طلاق در افراد بالای ۵۰ سال در یک دهه گذشته با ازدواج فرزندان
2021-12-01T09:59:24+03:30
یک روانشناس گفت: نرخ طلاق در افراد بالای ۵۰ سال دو برابر و در افراد بالای ۶۵ سال سه برابر شده است.

حذف ارز دولتی قیمت دارو را ۴ برابر می‌کند

 حذف ارز دولتی قیمت دارو را ۴ برابر می‌کند
2021-12-01T09:59:24+03:30
اگر ارز ۴۲۰۰ تومانی دارو و مواد اولیه آن حذف شود رقم فرانشیز به قدری بالا خواهد بود که انگار مردم دارو را به صورت آزاد تهیه می‌کنند و بیمه‌ای وجود ندارد.

معلم فداکاری که با کمر شکسته سر کلاس می‌رفت!

 معلم فداکاری که با کمر شکسته سر کلاس می‌رفت!
2021-11-30T13:39:24+03:30
گفت‌وگو با معلم بروجردی که عکسش از تدریس با کمر شکسته و خوابیده جلوی کلاس خبرساز شد.

سقوط ۹۰ درصدی صادرات فرش

 سقوط ۹۰ درصدی صادرات فرش
2021-11-28T11:05:55+03:30
براساس آمارهای گمرک ایران، رقم صادرات فرش دستباف ایران در سال۱۳۷۸ حدود ۶۹۰میلیون دلار بوده است. نکته جالب‌توجه اینکه در همان سال کل صادرات غیرنفتی ایران که ...

سنگ اندازی در روند ساخت مسکن برای مردم

 سنگ اندازی در روند ساخت مسکن برای مردم
2021-11-27T14:32:35+03:30
برخی افراد خاص در سازمان نظام مهندسی استان تهران( که برخی رد صلاحیت شده و برخی نیز تایید شدند) در دو هفته اخیر با عدم حضور در سه جلسه پیاپی هئیت مدیره مانع ...

سبقت تاریخی قیمت تراکتور از درآمد کشاورزان

 سبقت تاریخی قیمت تراکتور از درآمد کشاورزان
2021-11-27T14:19:14+03:30
بررسی‌ها نشان می‌دهد تراکتورسازان طی یک‌سال اخیر سه بار یعنی در اواسط مهرماه ۱۳۹۹، اوایل فروردین امسال و روزهای اخیر اقدام به افزایش قیمت محصولات خود کرده‌ا...

جولان نابازیگرهایی که نقش‌های اصلی را می‌قاپند

 جولان نابازیگرهایی که نقش‌های اصلی را می‌قاپند
2021-11-24T10:09:12+03:30
پنج فیلم و سریالی که این روز‌ها در حال پخش است، با بازی ستارگان موسیقی پاپ تولید شده، ستارگانی که اکثر آن‌ها نشان دادند استعدادی در بازیگری ندارند و بهتر اس...

گروگانگیری اسپانسرها؟

 گروگانگیری اسپانسرها؟
2021-11-24T09:55:52+03:30
درصد بسیار اندکی از کسانی که تهیه‌کننده یا سرمایه‌گذار هستند، فقط به‌دلیل علاقه شخصی خود به یک بازیگر، یکی از شروط ساخت اثر را حضور آن بازیگر عنوان کرده یا ...

لباس قاچاق بنگلادشی بر تن ایرانی‌ها دوخته می‌شود!

 لباس قاچاق بنگلادشی بر تن ایرانی‌ها دوخته می‌شود!
2021-11-23T10:55:53+03:30
لباس‌های بنگلادشی ماه‌هاست که در دستفروشی‌ها و فروشگاه‌های پایتخت و سایر شهرستان‌ها خودنمایی می‌کند. اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک نیز در یک ماه اخ...

جاسوس زن چطور در دل سریال سرجوخه جا باز می کند؟

 جاسوس زن چطور در دل سریال سرجوخه جا باز می کند؟
2021-11-22T20:55:52+03:30
سریال «سرجوخه» به مثابه کلاسِ درسی است که تلاش دارد تکنیک و تاکتیک‌های سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه را برای آحاد مردم بیان کند تا از این طریق جامعه ر...

مصیبت‌های کرونا برای کارگردان «روزگار جوانی»

 مصیبت‌های کرونا برای کارگردان «روزگار جوانی»
2021-11-22T10:29:12+03:30
«پاییز سال گذشته در بحبوحه‌ی کرونا ساخت «روزگار جوانی» را شروع کردیم. متاسفانه دو ـ سه نفر از بچه‌های ما به این بیماری دچار شدند. خود من کرون...

اصفهان بیست وپنجم در بارندگی، سوم در صنایع آب بر

 اصفهان بیست وپنجم در بارندگی، سوم در صنایع آب بر
2021-11-21T10:22:39+03:30
استان اصفهان با اینکه طی ۵۲ سال اخیر کم‌بارش‌تر از ۲۴ استان کشور بوده، اما بیشترین و بالاترین بارگذاری صنایع، سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در این استان انجام ...

گران‌‌فروش‌های بازنده

 گران‌‌فروش‌های بازنده
2021-11-21T10:22:39+03:30
شاید اگر نسبت تعداد سریال‌های ناموفق به موفق نصف به نصف هم بودند، باز می‌شد از عملکرد پلتفرم‌ها دفاع کرد اما این خروجی تا اینجای سال یک شکست مطلق برای آنهاست.

صعود درآمدهای مالیاتی

 صعود درآمدهای مالیاتی
2021-11-20T10:02:35+03:30
آخرین گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهد درآمد‌های مالیاتی دولت در شش‌ماه نخست سال۱۴۰۰ نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش ۶۲/۵ درصدی همراه شده است.

دولت‌ها سالانه ۵۰۰ میلیون بشکه انرژی هدر می‌دهند

 دولت‌ها سالانه ۵۰۰ میلیون بشکه انرژی هدر می‌دهند
2021-11-17T10:22:31+03:30
سازوکار مدیریت انرژی شامل یک بسته جامع سیاست قیمتی و غیرقیمتی در کوتاه‌مدت و بلندمدت باید باشد. بهینه‌سازی مصرف در سایر صنایع عمده ازجمله سیمان و فولاد و دی...

شناسایی زوجین نابارور فاقد بیمه درمانی / جزییات پوشش ۹۰ درصدی هزینه درمان نازایی

 شناسایی زوجین نابارور فاقد بیمه درمانی / جزییات پوشش ۹۰ درصدی هزینه درمان نازایی
2021-11-16T12:09:14+03:30
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران، گفت: طبق تفاهم نامه‌ای که با معاونت درمان منعقد خواهد شد، پوشش خدمات ناباروری ‌که تاکنون ستاره بودند از جم...
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)