میرنیوز

تخلف در قرارداد ویلموتس محرز است

 تخلف در قرارداد ویلموتس محرز است 2021-05-12T09:00:24+04:30

به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، به نقل از فرهیختگان، قرارداد ویلموتس پشتوانه محکمی نداشته و از بندهای قرارداد به خوبی استفاده نشده و تخلف در آن محرز است. تخلف عمدی را باید دستگاه‌های قضایی و دادگاه تشخیص بدهد و هر چقدر ما فریاد بزنیم تا آنها به قطعیت نرسند و به آن رسیدگی نکنند، اثری ندارد. درباره تخلف سهوی هم باید کمیته فنی فدراسیون فوتبال نظرش را بدهد.

روز گذشته غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه در بخشی از نشست خبری صبح خود در پاسخ به سوالی درباره محکومیت فدراسیون فوتبال برای پرداخت رقمی به دستیار مارک ویلموتس، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال اظهار کرد: «این پرونده در دادسرای تهران با گزارش سازمان بازرسی تهران تشکیل و بخشی از تحقیقات آن انجام شده و بخش دیگری درحال انجام است هرچند اولویت را در این تشخیص دادیم که خود فدراسیون فوتبال بدون دخالت قوه قضائیه، بررسی‌های لازم را داشته باشد و از حقوق مردم و فوتبال دفاع کند.» به این ترتیب یک بار دیگر این بحث داغ شده و این درحالی است که طی آخرین اخبار و اطلاعات با مشخص شدن رای فیفا درخصوص مطالبات دستیاران این سرمربی بلژیکی به نظر می‌رسد عواقب قرارداد مهدی تاج با مارک ویلموتس همچنان برای هیات رئیسه جدید فدراسیون فوتبال، تیم ملی و اهالی فوتبال ادامه داشته باشد و حالاحالا‌ها تبعات آن دست از سر فوتبال کشور برندارد. جالب اینکه هنوز برخوردی با عاملان این فاجعه صورت نگرفته و مشخص نیست پرونده در چه مرحله‌ای قرار دارد. درخصوص این اتفاقات و تخلفات صورت گرفته با یکی از روسای اسبق فدراسیون فوتبال به صحبت پرداختیم. از نظر او یک تخلف علنی رخ داده که باید با متخلفان برخورد شود. گفت‌وگو با داریوش مصطفوی را در ادامه می‌خوانید.

صحبت‌مان را از قرارداد ویلموتس و تبعات آن شروع کنیم. به نظر می‌رسد دردسر این قرار داد حالاحالاها گریبان فوتبال را رها نمی‌کند.

بالاخره آقایان یک قراردادی را بسته و به هر جهت این قرارداد پشتوانه محکمی نداشته و از بندهای قرارداد به خوبی استفاده نشده و تخلف در آن محرز است. با این حال ما یک تخلف عمدی داریم و یک تخلف سهوی، تخلف عمدی را باید دستگاه‌های قضایی و دادگاه تشخیص بدهد و هر چقدر ما فریاد بزنیم تا آنها به قطعیت نرسند و به آن رسیدگی نکنند، اثری ندارد. درباره تخلف سهوی هم باید کمیته فنی فدراسیون فوتبال نظرش را بدهد و به نظرم باید آنها در راستای شفاف‌سازی در این خصوص برای مردم اطلاعیه بدهند که اصلا قرارداد ویلموتس چطور نوشته شده است. اصلا این قرارداد با v نوشته شده یا w هرچند ما داریم با چیزهای دیگر این قرارداد را می‌خوانیم و هنوز ویلموتس واقعی را به مردم اطلاع ندادند. الحمدلله که اصلا صحبت هم نمی‌کنند و حالا قرارداد می‌ماند و ما و شما و خدا و دستگاه‌های قضایی.

در هر صورت نکته عجیب آنجایی است که این دوستان نه‌تنها پاسخگو نیستند بلکه به صورت آزادانه و بدون هیچ تهدیدی زندگی روزمره خود را سپری می‌کنند و انگار قرار نیست درخصوص این قرارداد که از پول بیت‌المال خسران زیادی را متحمل شده پاسخگو باشند.

من خدمت شما عرض کردم اگر این اتفاق برای فردی مثل داریوش مصطفوی می‌افتاد او را اعدام می‌کردند اما باز هم تاکید می‌کنم شاید این موضوع یعنی قرارداد ویلموتس اصلا قابل دفاع باشد ولی آنها چرا نمی‌آیند صحبت کنند و از خود دفاع کنند. هرچند سال‌هاست صحبت نمی‌کنند. آنها باید برای تنویر افکار عمومی قدم جلو گذاشته و پاسخگوی رسانه‌ها باشند. حالا که صحبت نمی‌کنند حتما مردم می‌گویند اینها خیلی در دستگاه‌های مختلف کشور نفوذ دارند که با آنها کاری ندارند در صورتی که شاید این‌طور نباشد اما اینکه به مردم پاسخگو نیستند این موضوع خودش شک و ابهام تولید می‌کند که ما هرکاری می‌خواستیم کردیم و شما هم هیچ کاری نمی‌توانید بکنید.

در هر صورت الان مجلس شورای اسلامی به قضیه ورود کرده و قرار است این دوستان را به شکل جدی دادگاهی و بازخواست کنند.

در مجلس هم یک نفر بیشتر نیست که با صراحت انتقاد می‌کند که ایشان هم آقای قاضی‌زاده‌هاشمی هستند و البته او آن‌قدر انتقاد کرده که دیگر برای انتقادات درستش نیز ترتیب اثر داده نمی‌شود. هرچند نماینده مجلس باید به همین شکل باشد و وقتی که به مجلس می‌رود این‌گونه از حق مردم و مملکت دفاع کند اما جای انتقاد کردن و نکردن او باید مشخص باشد. ظاهرا قاضی‌زاده‌هاشمی توپ پری دارد اما تا حالا نتوانسته است کاری بکند.

سخنگوی قوه قضائیه روز گذشته اعلام کرد به خاطر برخی مسائل در اساسنامه فدراسیون فوتبال ما نمی‌توانیم به صورت مستقیم در مسائل داخلی فدراسیون ورود کنیم اما به تخلفات اشخاص کار داریم.

من این احساس را دارم که در قوه قضائیه جدید آن‌قدر گرفتاری آنها در این مملکت زیاد است که شاید به برخی مسائل از سر کمبود وقت رسیدگی نشود. به‌طور مثال الان شاید هر خانواده در این مملکت 85 میلیون نفری یک پرونده را در قوه قضائیه داشته باشد و زمان می‌برد که دوستان به یک‌سری مسائل رسیده و بخواهند به آنها ورود کنند. با این حال من معتقدم می‌توان با همکاری اعضای فعلی فدراسیون و اعضای گذشته و از زمان ریاست فدراسیون فوتبال کفاشیان به بعد را سوال و جواب کرده و ضمن شنیدن درددل‌های آنها درنهایت یک رای عادلانه داوری نیز صادر شود. با این حال اگر قرار باشد دوستان ما باز هم پاسخگو نباشند مطمئنا نمایندگان مجلس و رسانه‌ها آنها را رها نخواهند کرد. برهمین اساس به نظر من باید این افراد در یک نشست غیررسمی با حضور نمایندگان مجلس و نمایندگان قوه قضائیه مطالب خود را عنوان کنند و افرادی که از این جریان آگاهی دارند به شکل بی‌طرف حرف آنها را گوش دهند تا دادگاه تشکیل شود. حداقل در این خصوص یک رای داوری داده شود. درواقع لازم است یک مجموعه 10، 12نفری نشسته و در این خصوص تصمیم‌گیری کنند. این موضوع خیلی مهم است چراکه تا الان نه رای داوری داده شده و نه رای قضایی.

نکته عجیب اینکه اعضای قبلی هیات‌رئیسه نیز زیربار این موضوع نمی‌روند و می‌گویند این قرارداد از طرف مهدی تاج به آنها تحمیل شده و آنها مجبور بودند این قرارداد را امضا کنند.

این موضوع اصلا پذیرفته شده نیست و عذر بدتر از گناه است. اتفاقا این دوستان با این حرف‌ها دو جرم را مرتکب می‌شوند. یکی اینکه خودشان را از مساله‌ای که اتفاق افتاده مبرا می‌کنند و دوم اینکه مساله‌ای که اتفاق افتاده است را انکار می‌کنند. به نظر می‌رسد دوستان به نوعی فرار روبه جلو که چه عرض کنم فرار روبه پشت‌بام می‌کنند! بنابراین درحال حاضر تا قبل از اینکه دادگاه قضایی حکم بدهد باید یک رای داوری که از دل آحاد مطلعان فوتبالی بیرون می‌آید داده شود. اگر می‌گویم فوتبالی مطمئن باشید قوه قضائیه هم فوتبالی دارد و مجلس هم از افراد فوتبالی بهره می‌برد هرچند حتما می‌دانید رای داوری در مجامع قضایی پذیرفته شدنی است و از آنجایی که این موضوع، موضوع کوچکی نیست باید این کار صورت بگیرد و اگر قرار باشد به این موضوع رسیدگی نشود و ول کنند و بروند بعدی‌ها می‌گویند به اینها کاری نداشتند و ما هم هر کاری دل‌مان خواست بکنیم در صورتی که ممکن است اینها کسانی باشند که کسی نمی‌تواند آنها را محاکمه کند.

الان هم که فقط یک فوتبال ورشکسته باقی مانده با دوستان جدید در فدراسیون فوتبال.

در هر صورت ما درخصوص فدراسیون جدید هنوز چیزی ندیده‌ایم و اولین آزمایش آنها آزمایش بسیار بزرگ تیم ملی است و پیرامون تیم ملی باید فضا با تدبیر درست شود. الان امکان پیروزی و موفقیت با این ماجرای سپرده شدن میزبانی بحرین در این گروه ممکن است بالای 30 درصد هم نباشد اما امکان موفقیت با گذاشتن آدم‌های به‌جا و تمرینات منظم و مستمر بالا می‌رود نه این‌طور که سرمربی تیم ملی امروز فریاد بزند من زمین برای تمرین کردن ندارم.

زمانی که عزیزی‌خادم می‌خواست رئیس فدراسیون فوتبال شود با اشاره به بدهی فدراسیون فوتبال اعلام کرده بود این ارقام که چیزی نیست اما الان می‌گوید چون پول‌های فدراسیون فوتبال ایران در فیفا بلوکه است این موضوع کار را سخت کرده. بالاخره باید کدام صحبت را باور کنیم؟

در هر صورت عزیزی‌خادم هم به یک شکل درست می‌گوید چون پولی به دست ما نرسیده، الان چیزی حدود 10 میلیون یورو توسط فیفا بلوکه شده و واقعا نمی‌دانم چرا فوتبال را به مسائل سیاسی مرتبط کرده و پول ما را نمی‌دهند. هرچند تحریم‌ها وجود دارد و نمی‌توان آن را منکر شد. تحریم‌ها هم شوخی ندارد و می‌بینید که زندگی‌ها را فلج کرده است.

اگر صحبت خاصی باقی‌مانده بفرمایید.

دیگر درخصوص کسانی که کارهایشان را کردند و رفتند حرفی ندارم اما به فدراسیون جدید توصیه می‌کنم که موتور محرک خود را قوی‌تر و کوشش‌ خود را بیشتر کنند. با رابطه و ملاقات با افرادی مثل اینفانتینو و شیخ سلمان مطالبات فدراسیون فوتبال را زنده کنند تا وضعیت فوتبال بهتر از این شود. اگر پول نداشته باشید حتی اگر بزرگ‌ترین مرد جهان هم باشید نمی‌توانید کاری بکنید. باید پول داشته باشید چون بی‌مایه فطیر است. من خیلی وقت پیش درخصوص مسائل مالی فدراسیون که آنها باید به هر شکل ممکن با زنده کردن مطالبات از فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا وضعیت فوتبال را تقویت کرده و بهبود ببخشند، صحبت کردم و باز هم تاکید می‌کنم که باید در قدم اول و اولویت نخست به این موضوع بپردازیم.

اخبار گروه سایر رسانه‌ها صرفا بازنشر اخبار سایت‌ها و خبرگزاری‌هاست و خبرگزاری تسنیم هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

انتهای پیام/

بازگشت به صفحه رسانه‌‌ها

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار رسانه

تکرار حادثه پلاسکو پیش روی ۱۲۹ ساختمان ناایمن تهران

 تکرار حادثه پلاسکو پیش روی ۱۲۹ ساختمان ناایمن تهران
2021-12-08T11:24:32+03:30
طبق اعلام مسئولان شهری ۱۲۹ ساختمان پر خطر در تهران وجود دارد که ممکن است یک بار دیگر حادثه ای مانند پلاسکو در آنها رخ دهد.

ناگفته‌های بازیگر اوکراینی سریال «سرجوخه»

 ناگفته‌های بازیگر اوکراینی سریال «سرجوخه»
2021-12-08T11:24:32+03:30
سوتلانا سوپیلنیاک بازیگر اوکراینی سریال «سرجوخه» گفت: از ۸ سال پیش، یادگیری زبان فارسی را آغاز کرده ام و به فرهنگ ایران آشنایی کامل دارم.

دلّالان، گل زعفران را ۵۰ درصد گران تر می فروشند

 دلّالان، گل زعفران را ۵۰ درصد گران تر می فروشند
2021-12-08T10:57:49+03:30
کشاورز زعفران کار، رها شده است و کسی صدای کشاورز و روستایی را نمی شود. دولت هیچ دلیلی برای عدم خرید حمایتی محصول نداشت. نباید فکر کنید اگر سالی ۵۰۰ تن زعفرا...

انتقاد نماینده مجلس از عملکرد مدیرعامل شرکت ملی مس/ مجلس پیگیر حقوق کارگران است

 انتقاد نماینده مجلس از عملکرد مدیرعامل شرکت ملی مس/ مجلس پیگیر حقوق کارگران است
2021-12-08T09:51:15+03:30
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مجلس تا احقاق حقوق کارگران دست از پیگیری و رهگیری موضوع نخواهد کشید.

اینفوگرافیک | رشد ۲۷درصدی تجارت خارجی کشور نسبت به سال ۹۹

 اینفوگرافیک | رشد ۲۷درصدی تجارت خارجی کشور نسبت به سال ۹۹
2021-12-08T07:24:36+03:30
سخنگوی گمرک گفت: با عبور یک میلیون و ۱۵۳هزارتن کالای خارجی از مسیر ایران در آبان ماه، رکورد ترانزیت ماهانه از کشورمان شکسته شد.

ورود رئیس قوه قضاییه به تخلفات بورسی؛ مدیران متخلف بازار سرمایه از گذشته تا به امروز سلب مسئولیت می‌شوند؟

 ورود رئیس قوه قضاییه به تخلفات بورسی؛ مدیران متخلف بازار سرمایه از گذشته تا به امروز سلب مسئولیت می‌شوند؟
2021-12-07T15:11:06+03:30
خواسته سهامداران از رئیس قوه قضائیه این است که دایره رسیدگی به تخلفات بورسی را به یک سال و نیم گذشته محدود نکنند و به ماجرای آکنتور که در زمان مسئولیت فطانت...

۶۵ درصد مشاغل پول‌ساز مالیات نمی‌دهند

 ۶۵ درصد مشاغل پول‌ساز مالیات نمی‌دهند
2021-12-07T14:44:30+03:30
در ۸ ماهه امسال حقوق‌بگیران بخش دولتی و خصوصی ۲۳ هزار میلیارد تومان مالیات داده‌اند اما ۱۰۱ هزار پزشک، دندانپزشک و مشاور خانواده از پرداخت مالیات فرار کرده‌...

بازی دلالان با قیمت لاستیک

 بازی دلالان با قیمت لاستیک
2021-12-07T14:44:30+03:30
دبیر کانون انجمن‌های صنفی کامیونداران گفت: قیمت لاستیک برای کامیون‌داران همچنان افزایش یافته و می‌یابد و در این میان دستگاه‌های متولی نظارتی بر این روند نمی...

اینفوگرافیک | ایرانیان سال ۹۸ هشت میلیارد دلارپوشاک خریدند

 اینفوگرافیک | ایرانیان سال ۹۸ هشت میلیارد دلارپوشاک خریدند
2021-12-06T08:12:48+03:30
تولیدکنندگان پوشاک با گلایه از حجم بالای قاچاق پوشاک استوک در سطح بازار معتقدند تولید نخ نیز در کشور با بحران مواجه است و به زودی صنعت پوشاک را دچار چالش می...

اینفوگرافیک | ایرانیان سال ۹۸ هشت میلیارد دلارپوشاک خریدند

  اینفوگرافیک | ایرانیان سال ۹۸ هشت میلیارد دلارپوشاک خریدند
2021-12-05T13:05:58+03:30
تولیدکنندگان پوشاک با گلایه از حجم بالای قاچاق پوشاک استوک در سطح بازار معتقدند تولید نخ نیز در کشور با بحران مواجه است و به زودی صنعت پوشاک را دچار چالش می...

خسارت ۲۲ هزار میلیاردی کرونا به گردشگری

 خسارت ۲۲ هزار میلیاردی کرونا به گردشگری
2021-12-04T10:59:13+03:30
از سه‌ماه گذشته که صنعت گردشگری فعالیت خود را مجددا آغاز کرده‌، حجم کمی از گردشگران برای اقامت خود بوم‌گردی‌ها را انتخاب کرده‌اند. علت اصلی این امر نیز کاهش...

۱۰۰ روز با رئیسی به روایت آمار

 ۱۰۰ روز با رئیسی به روایت آمار
2021-12-04T10:46:01+03:30
تعداد مسئولانی که در این ۱۰۰روز از سمت‌های خود برکنار شدند قابل بررسی است. با اینکه نمی‌توان تعداد آنان را زیاد ارزیابی کرد، ولی می‌توان گفت تعدادشان چندان ...

اینفوگرافیک | افزایش ۱۳۰ درصدی اجاره‌ خانه ظرف ۲ سال گذشته

 اینفوگرافیک | افزایش ۱۳۰ درصدی اجاره‌ خانه ظرف ۲ سال گذشته
2021-12-01T11:19:15+03:30
جدیدترین گزارش بانک مرکزی از بازار مسکن نشان می‌دهد نرخ اجاره‌بهای مسکن در کشور طی آبان ۱۴۰۰ در مقایسه با آبان ۹۸ بالغ بر ۱۳۸ درصد افزایش یافته است.

اورژانس چند بالگرد دارد؟

 اورژانس چند بالگرد دارد؟
2021-12-01T10:25:59+03:30
رییس سازمان اورژانس کشور به بیان توضیحاتی در خصوص بالگرد‌های این سازمان پرداخت.

شیوع طلاق در افراد بالای ۵۰ سال در یک دهه گذشته با ازدواج فرزندان

 شیوع طلاق در افراد بالای ۵۰ سال در یک دهه گذشته با ازدواج فرزندان
2021-12-01T09:59:24+03:30
یک روانشناس گفت: نرخ طلاق در افراد بالای ۵۰ سال دو برابر و در افراد بالای ۶۵ سال سه برابر شده است.

حذف ارز دولتی قیمت دارو را ۴ برابر می‌کند

 حذف ارز دولتی قیمت دارو را ۴ برابر می‌کند
2021-12-01T09:59:24+03:30
اگر ارز ۴۲۰۰ تومانی دارو و مواد اولیه آن حذف شود رقم فرانشیز به قدری بالا خواهد بود که انگار مردم دارو را به صورت آزاد تهیه می‌کنند و بیمه‌ای وجود ندارد.

معلم فداکاری که با کمر شکسته سر کلاس می‌رفت!

 معلم فداکاری که با کمر شکسته سر کلاس می‌رفت!
2021-11-30T13:39:24+03:30
گفت‌وگو با معلم بروجردی که عکسش از تدریس با کمر شکسته و خوابیده جلوی کلاس خبرساز شد.

سقوط ۹۰ درصدی صادرات فرش

 سقوط ۹۰ درصدی صادرات فرش
2021-11-28T11:05:55+03:30
براساس آمارهای گمرک ایران، رقم صادرات فرش دستباف ایران در سال۱۳۷۸ حدود ۶۹۰میلیون دلار بوده است. نکته جالب‌توجه اینکه در همان سال کل صادرات غیرنفتی ایران که ...

سنگ اندازی در روند ساخت مسکن برای مردم

 سنگ اندازی در روند ساخت مسکن برای مردم
2021-11-27T14:32:35+03:30
برخی افراد خاص در سازمان نظام مهندسی استان تهران( که برخی رد صلاحیت شده و برخی نیز تایید شدند) در دو هفته اخیر با عدم حضور در سه جلسه پیاپی هئیت مدیره مانع ...

سبقت تاریخی قیمت تراکتور از درآمد کشاورزان

 سبقت تاریخی قیمت تراکتور از درآمد کشاورزان
2021-11-27T14:19:14+03:30
بررسی‌ها نشان می‌دهد تراکتورسازان طی یک‌سال اخیر سه بار یعنی در اواسط مهرماه ۱۳۹۹، اوایل فروردین امسال و روزهای اخیر اقدام به افزایش قیمت محصولات خود کرده‌ا...

جولان نابازیگرهایی که نقش‌های اصلی را می‌قاپند

 جولان نابازیگرهایی که نقش‌های اصلی را می‌قاپند
2021-11-24T10:09:12+03:30
پنج فیلم و سریالی که این روز‌ها در حال پخش است، با بازی ستارگان موسیقی پاپ تولید شده، ستارگانی که اکثر آن‌ها نشان دادند استعدادی در بازیگری ندارند و بهتر اس...

گروگانگیری اسپانسرها؟

 گروگانگیری اسپانسرها؟
2021-11-24T09:55:52+03:30
درصد بسیار اندکی از کسانی که تهیه‌کننده یا سرمایه‌گذار هستند، فقط به‌دلیل علاقه شخصی خود به یک بازیگر، یکی از شروط ساخت اثر را حضور آن بازیگر عنوان کرده یا ...

لباس قاچاق بنگلادشی بر تن ایرانی‌ها دوخته می‌شود!

 لباس قاچاق بنگلادشی بر تن ایرانی‌ها دوخته می‌شود!
2021-11-23T10:55:53+03:30
لباس‌های بنگلادشی ماه‌هاست که در دستفروشی‌ها و فروشگاه‌های پایتخت و سایر شهرستان‌ها خودنمایی می‌کند. اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک نیز در یک ماه اخ...

جاسوس زن چطور در دل سریال سرجوخه جا باز می کند؟

 جاسوس زن چطور در دل سریال سرجوخه جا باز می کند؟
2021-11-22T20:55:52+03:30
سریال «سرجوخه» به مثابه کلاسِ درسی است که تلاش دارد تکنیک و تاکتیک‌های سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه را برای آحاد مردم بیان کند تا از این طریق جامعه ر...

مصیبت‌های کرونا برای کارگردان «روزگار جوانی»

 مصیبت‌های کرونا برای کارگردان «روزگار جوانی»
2021-11-22T10:29:12+03:30
«پاییز سال گذشته در بحبوحه‌ی کرونا ساخت «روزگار جوانی» را شروع کردیم. متاسفانه دو ـ سه نفر از بچه‌های ما به این بیماری دچار شدند. خود من کرون...

اصفهان بیست وپنجم در بارندگی، سوم در صنایع آب بر

 اصفهان بیست وپنجم در بارندگی، سوم در صنایع آب بر
2021-11-21T10:22:39+03:30
استان اصفهان با اینکه طی ۵۲ سال اخیر کم‌بارش‌تر از ۲۴ استان کشور بوده، اما بیشترین و بالاترین بارگذاری صنایع، سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در این استان انجام ...

گران‌‌فروش‌های بازنده

 گران‌‌فروش‌های بازنده
2021-11-21T10:22:39+03:30
شاید اگر نسبت تعداد سریال‌های ناموفق به موفق نصف به نصف هم بودند، باز می‌شد از عملکرد پلتفرم‌ها دفاع کرد اما این خروجی تا اینجای سال یک شکست مطلق برای آنهاست.

صعود درآمدهای مالیاتی

 صعود درآمدهای مالیاتی
2021-11-20T10:02:35+03:30
آخرین گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهد درآمد‌های مالیاتی دولت در شش‌ماه نخست سال۱۴۰۰ نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش ۶۲/۵ درصدی همراه شده است.

دولت‌ها سالانه ۵۰۰ میلیون بشکه انرژی هدر می‌دهند

 دولت‌ها سالانه ۵۰۰ میلیون بشکه انرژی هدر می‌دهند
2021-11-17T10:22:31+03:30
سازوکار مدیریت انرژی شامل یک بسته جامع سیاست قیمتی و غیرقیمتی در کوتاه‌مدت و بلندمدت باید باشد. بهینه‌سازی مصرف در سایر صنایع عمده ازجمله سیمان و فولاد و دی...

شناسایی زوجین نابارور فاقد بیمه درمانی / جزییات پوشش ۹۰ درصدی هزینه درمان نازایی

 شناسایی زوجین نابارور فاقد بیمه درمانی / جزییات پوشش ۹۰ درصدی هزینه درمان نازایی
2021-11-16T12:09:14+03:30
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران، گفت: طبق تفاهم نامه‌ای که با معاونت درمان منعقد خواهد شد، پوشش خدمات ناباروری ‌که تاکنون ستاره بودند از جم...
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)