X دانلود اهنگ نکس وان کلیپ ویدیاب کلیپ جدید ویدجین

میرنیوز

چرا نماز عید فطر در مصلی تبریز برگزار نمی‌شود؟

 چرا نماز عید فطر در مصلی تبریز برگزار نمی‌شود؟ 2020-05-23T17:24:37+04:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در گفت‌وگو با خبرنگاران با تاکید بر اینکه سلامتی مردم از همه چیز مهمتر است، اظهار داشت: نماز عید فطر در محل‌هایی مانند مصلی که امکان تجمع زیاد است، برگزار نمی‌شود و به خاطر شرایط کرونا مراسم فقط در مساجد برگزار می‌شود.

امام جمعه تبریز افزود: بر اساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا در مناطقی که وضعیت سفید باشد با استفاده از یک چهارم ظرفیت مساجد برگزاری نماز عید فطر بلامانع است.

وی اضافه کرد: علاوه بر این در مساجدی که امکان برگزاری نماز عید فطر وجود دارد که هیات امناء، پایگاه مقاومت، انجمن اسلامی و روحانیت به توافق برسند که مسجد شرایط برگزاری این فریضه بر اساس پروتکل‌های بهداشتی وجود دارد.

نماینده ولی فقیه در استان در ادامه گرامیداشت روز جهانی قدس؛ قضیه فلسطین را یکی از لکه‏ های ننگ بزرگِ تاریخ معاصر دانست و گفت: در مسئله فلسطین، یک ملت را از کشور خودش بیرون کردند.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه سال‏ها است که بعضی‏ ها می‏ خواهند این‏طور وانمود کنند مسأله فلسطین پایان یافته است، گفت: ملت انقلابی ایران و سایر ملت‏ های آزاده دنیا، در روز قدس اعلام می ‏کنند که مسأله فلسطین به هیچ وجه خاتمه یافته نیست.

آل هاشم با اشاره به اهداف استکبار و صهیونیزم جهانی در مسئله فلسطین گفت: استکبار و صهیونیزم جهانی در تلاش هستند که نام فلسطین به دست فراموشی سپرده شود، کاری کنند که اصلاً فراموش شود که چنین چیزی وجود داشت؛ اما ملت انقلابی ایران و ملت‏های آزاده جهان نمی‏گذارند، روز قدس فراموش شود.

وی با بیان اینکه با وقوع انقلاب اسلامی، درباره مسئله فلسطین دو اتّفاق مهم افتاد گفت: نخست این‏که نهضت فلسطین که یک نهضت غیر دینی بود به یک نهضت اسلامی تبدیل شد و مقاومت اسلامی به‏وجود آمد و رنگ اسلامی گرفت و مبارزان با انگیزه اسلامی، که یک انگیزه بسیار قوی است، وارد میدان شدند و دوم اینکه «انتفاضه» به‏وجود آمد.

نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر اینکه در قبال رژیم اشغال‏گر صهیونیستی، هیچ راهکاری غیر از جهاد و مقاومت اسلامی، برای امت اسلامی وجود ندارد، گفت: طبیعت رژیم صهیونیستی، متجاوز است و امروز وجود اسرائیل، از لحاظ اسلامی، از لحاظ انسانی، از لحاظ اقتصادی، از لحاظ امنیتی و از لحاظ سیاسی، یک خطر بزرگ برای ملت‏ها و کشورهای منطقه است. برای منطقه غرب آسیا، یک راه بیشتر وجود ندارد و آن انحلال و زوال دولت صهیونیستی است.

امام جمعه تبریز با یادآوری تعبیر امام راحل در مورد اسرائیل گفت: این رژیم کودک کش امروز از هر روز ضعیف‏تر و شکننده‏تر است، درست مثل حامی اصلی‏اش آمریکا که گرفتار افول موریانه‏وار است.

آل هاشم در ادامه با بیان اینکه با رشد انقلاب اسلامی ایران و پیروزی ما در دفاع مقدس جوانه ‏های مقاومت ابتدا در لبنان و سپس در فلسطین رویید، گفت: پس از جنگ های نمایشی سران عرب و سازش ننگین کمپ دیوید، شجره طیبه انتفاضه سنگ رویید و اکنون مقاومت فلسطین از مرحله تهیه قلاب سنگ انتفاضه به تولید موشک نقطه زن رسیده است و شکست رژیم پوشالی صهیونیسم را از شکست شش کشور بزرگ عرب به شکست پنجمین ارتش جهان در جنگهای 22 روزه و 8 روزه و 2 روزه با چند گروه مقاومت، تقلیل داده است.

وی با بیان اینکه این اولین روز قدس است که بدون حضور ظاهری "شهید قدس" حاج قاسم سلیمانی برگزار می‏ شود، اضافه کرد: شهید سلیمانی راهبرد "دفاع" را تبدیل به راهبرد "هجوم" کرد و مقاومت اسلامی را از پرتاب سنگ به پرتاب موشک سوق داد و برای تسلیح کرانه غربی رود اردن همت کرد و با شرکت مستقیم در جنگهای 22 روزه و... هدایت عملیات مقاومت اسلامی برعهده گرفت و "راهبرد مبارزه به جای مذاکره" را سیاست اصلی مقاومت و الگوی آن در سراسر منطقه کرد. با طرح های او بود که افسانه شکست ‏ناپذیری صهیونیسم باطل شد و زنگ نابودی اسرائیل پلید به صدا در آمد.

نماینده ولی فقیه در استان در ادامه و در پاسخ به این سؤال که علت نگرانی شدید آمریکا برای پایان تحریم تسلیحاتی ایران در مهرماه چیست؟ گفت: اظهارات پیاپی و مصاحبه ‏ها و مقالات مسئولان، صاحبنظران آمریکایی و حامیان منطقه ‏ای ایشان حکایت از یک نگرانی عمیق دارد. در سطح راهبردی و کلان، پایان تحریم تسلیحاتی ایران در مهرماه کاملاً برطبق معاهده برجام بوده و رفع این تحریم عملاً آمریکا را در تشدید فشارها و فشار حداکثری، خلع سلاح خواهد کرد و به انزوای آمریکا خواهد انجامید.

امام جمعه تبریز با اشاره به سطح دیگر، نگرانی آمریکا از ایران انقلابی گفت: آمریکا تصور می‌کند کشور ما بعد از پایان تحریم‌ها به خرید سلاح های راهبردی برای تکمیل بسته تسلیحاتی خود روی بیاورد و مهمتر این که به فناوری آن دست یابد.

آل هاشم اضافه کرد: همچنین آمریکایی‌ها فکر می‌کنند ایران با فروش سلاح های خود به کشورهای دیگر به ویژه کشورها و سرزمین های مقاومت، انحصار چند دهه‏ ای فروش سلاح را که در اختیار برخی قدرت ها بوده، شکسته و اولین کشور مخالف استکبار و صهیونیسم است که در این عرصه وارد می ‏شود.

وی در ادامه با تبریک پیشاپیش عید سعید فطر شرایط تحقق این عید بزرگ در وجود انسان‌ها را اینگونه توصیف کرد: ماه رمضان بهترین فرصت برای شروع سیر و سلوک خوش ‏اخلاقی است و اگر می‏ خواهیم ببینیم که ضیافت الله در وجود ما محقق شده، باید جانمان را به نسخه طبیب عالم عرضه نماییم.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه برای شروع سیر و سلوک حُسن خلق، از خانواده باید شروع کرد، گفت: علمای شیعه مانند علامه طباطبایی به عنوان ریاضت و ذکر مخصوص به شاگردانشان می‏گفتند که «بهترین ریاضت شما اخلاق خوب با همسر در خانواده است.

امام جمعه تبریز دلیل اعزام نفتکش‏ های ایران به ونزوئلا را اینگونه پاسخ داد: دو کشور ایران و ونزوئلا در حلقه‏ های تنگ تحریم ظالمانه آمریکا هستند. طبعاً برای شکستن تحریم اقدام کرده و دچار انفعال و بی‏عملی نخواهند شد.

آل هاشم اضافه کرد: جمهوری اسلامی نشان داد که در عرصه فروش نفت؛ از خام فروشی که هدر دادن منابع ملی است، فاصله گرفته است و در صدد اجرای سیاست‏های اقتصاد مقاومتی است.

وی با تاکید بر اینکه فروش بنزین و گازوئیل کاملاً بر طبق موازین بین الملل بوده است، گفت: آمریکا و حتی سازمان ملل نمی ‏تواند در این باره بهانه ‏ای بیاورد چون نفتکش ‏ها در روز روشن با پرچم رسمی و دستگاه هدایت کننده روشن در آبراه‏ هایی بین‏ المللی و آب‏های آزاد در حال حرکت است و اتهام قاچاق دیگر کاربردی ندارد، دوم اینکه آنچه مشمول تحریم است نفت نه بنزین و گازوئیل و فرآورده‏ های نفتی.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه ایران این معامله را با حذف دلار انجام داده و ساز وکارهای نظارتی تحمیل شده نیز نمی ‏توانند بر آن نظارت داشته باشند، گفت: در صورتی که آمریکا که اکنون چهار ناو جنگی خود را به منطقه آورده کشتی‏ های ایران را توقیف کند قطعاً ایران پاسخ و واکنش مناسب خواهد داد. نمونه توقیف کشتی انگلیسی در پاسخ به توقیف کشتی نفتکش ایران به سمت سوریه و تجربه تلخ روباه پیر انگلیس در پیش روی ترامپ است.

امام جمعه تبریز گفت: اما اگر بدون هیچ گونه تعرضی در رفت و برگشت کشتی ‏ها فقط نظاره‏ گر باشد و صرفاً برای خالی نبودن عرصه آمده باشد. آمریکا یکی از تاریخی‏ ترین شکست های خود را نه در کنار مرزهای ایران بلکه در حیاط خلوت خود و در کنار گوش ایالات متحده متحمل خواهد شد.

وی با اشاره به نتایج توافق دو طرف منازعه در افغانستان گفت: روز یکشنبه 28 اردیبهشت ماه، توافق بین این دو رقیب با شرکت سران احزاب و روسای قبائل مهم افغانستان برگزار گردید. طبق این توافق عبدالله، ریاست شورای عالی مصالحه را برعهده خواهد داشت و سهم پنجاه درصدی را در تعیین اعضای دولت از آن خود کرده است، علاوه بر این که استانداران 34 ولایت این کشور بر اساس بیشترین رأیی که هریک از دو طرف آورده ‏اند انتخاب خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان اضافه کرد: در این دوره، اگر چه عبدالله معاون اول نیست و به حسب ظاهر مقام پایین‏تری را دارد، اما ریاست شورای مصالحه به معنای ایفای نقش اصلی در هدایت مذاکره با طالبان است و همین جایگاه قدرت زیادی را به عبدالله خواهد داد.

امام جمعه تبریز اضافه کرد: ایران به عنوان همسایه قدرتمند افغانستان برای این توافق تلاش های زیادی کرد و به نتایج دلخواهش رسید. این توافق به نوعی پیروزی ایران نیز تلقی می ‏شود.

‌آل هاشم با بیان اینکه افغانستان هنوز روزهای سخت و دشواری را پیش رو دارد، گفت: باید دید احزاب و جریانهای قدرتمند در این کشور برای آینده باثبات و مقتدرانه خود چه تصمیمی خواهند گرفت. آنچه مسلم است، در آینده افغانستان، آمریکا جایی نخواهد داشت.

انتهای پیام/111/ش

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

سینماهای چهارمحال و بختیاری با اعلام وضعیت سفید بازگشایی می‌شوند

 سینماهای چهارمحال و بختیاری با اعلام وضعیت سفید بازگشایی می‌شوند
2020-05-30T08:24:54+04:30
مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: به محض اعلام‌شدن وضعیت سفید در استان، سینماها بازگشایی خواهند شد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس: برای شکوفایی اقتصاد و فرهنگ فساد باید ریشه‌کن شود

 نماینده مردم اصفهان در مجلس: برای شکوفایی اقتصاد و فرهنگ فساد باید ریشه‌کن شود
2020-05-30T08:24:54+04:30
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای قدم برداشتن در حوزه فرهنگ و اقتصاد باید زمینه فساد و دزدی برچیده شود و سپس در مسیر رشد و شکوفایی قدم بردا...

جزییاتی از چگونگی گردآوری آمار مبتلایان به کرونا در آذربایجان شرقی

جزییاتی از چگونگی گردآوری آمار مبتلایان به کرونا در آذربایجان شرقی
2020-05-30T08:08:05+04:30
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: آمار مبتلایان به کرونا و بستری‌ها در آذربایجان شرقی کاملا صحیح و به روز بوده و شایعاتی مانند کم و زیاد کردن تعداد م...

تهران|آتش‌سوزی تانکر حمل سوخت در محور جاجرود/ تردد تنها از مسیر آزادراه تهران- پردیس امکان‌پذیر است

 تهران|آتش‌سوزی تانکر حمل سوخت در محور جاجرود/ تردد تنها از مسیر آزادراه تهران- پردیس امکان‌پذیر است
2020-05-30T08:11:30+04:30
فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران از انسداد مسیر جاجرود در محور قدیم تهران بر اثر حریق تانکر حامل مواد سوخت خبر داد.

سپری سه دهه از صخره‌های هتل صخره‌ای!

سپری سه دهه از صخره‌های هتل صخره‌ای!
2020-05-30T07:54:46+04:30
ترجیع‌بند بیشتر پروژه‌های بزرگ در لرستان؛ نقش چندین دولت، استاندار، نمایندگان مجلس و در مجموع مسئولان زیادی بوده که بارها بازدید کرده و وعده‌ها داده‌اند اما ...

آمار مبتلایان به کرونا کاملا صحیح است/ از ابتدای شیوع کرونا در "بابا باغی" محدویت اعمال شد

آمار مبتلایان به کرونا کاملا صحیح است/ از ابتدای شیوع کرونا در "بابا باغی" محدویت اعمال شد
2020-05-30T07:54:45+04:30
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: آمار مبتلایان به کرونا و بستری‌ها در آذربایجان شرقی کاملا صحیح و به روز بوده و شایعاتی مانند کم و زیاد کردن تعداد م...

مسجدی که دو سوم جزئی از قرآن را در خود جای داده است

مسجدی که دو سوم جزئی از قرآن را در خود جای داده است
2020-05-30T07:54:44+04:30
مسجد جامع سنندج اثر تاریخی و کتیبه‌ای است که دو سوم جزئی از قرآن را در خود جای داده است.

جزیره‌ای دوردست، حتی برای پست

جزیره‌ای دوردست، حتی برای پست
2020-05-30T07:28:00+04:30
مشکل مرسولات پستی در جزیره خارگ مدت هاست که برای مردم مسئله ساز شده، مرسوله از همه جای ایران تا بوشهر یکی دو روزه می رسد ولی گاه که کشتی نباشد و یا هوا نامسا...

آغاز به کار چهارمین آزمایشگاه کرونا در اهواز

آغاز به کار چهارمین آزمایشگاه کرونا در اهواز
2020-05-30T07:14:43+04:30
چهارمین آزمایشگاه کروناویروس در اهواز آغاز به کار کرد.

دستگیری عوامل تیراندازی در شهرستان کارون

دستگیری عوامل تیراندازی در شهرستان کارون
2020-05-30T07:14:43+04:30
فرمانده انتظامی کارون از دستگیری دو عامل تیراندازی در این شهرستان خبر داد.

کشف دو شیء تاریخی با قدمتی از دوره ایلخانیان در رشتخوار

کشف دو شیء تاریخی با قدمتی از دوره ایلخانیان در رشتخوار
2020-05-30T07:14:42+04:30
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رشتخوار گفت: فردی که از طریق حفاری غیر مجاز دو شی تاریخی با قدمتی از دوره ایلخانیان را به دست آورده بود...

درخواست کمک استاندار کهگیلویه‌وبویراحمد برای مهار آتش‌سوزی خائیز

درخواست کمک استاندار کهگیلویه‌وبویراحمد برای مهار آتش‌سوزی خائیز
2020-05-30T06:48:02+04:30
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پی آتش سوزی در منطقه حفاظت شده خاییز کهگیلویه برای تامین تجهیزات مورد نیاز با رایزنی با معاون اول رئیس جمهور، وزیر کشور، وزار...

پس از مساله آب، مشکلات دیگر غیزانیه را حل خواهیم‌ کرد

پس از مساله آب، مشکلات دیگر غیزانیه را حل خواهیم‌ کرد
2020-05-30T06:48:02+04:30
استاندار خوزستان گفت: پس از حل مساله آب منطقه با اولویت، دیگر مشکلات غیزانیه را حل خواهیم‌ کرد.

«خارگ»، نقطه‌ی کورِ پستی

«خارگ»، نقطه‌ی کورِ پستی
2020-05-30T06:48:01+04:30
مشکل مرسولات پستی در جزیره خارگ مدت هاست که برای مردم مسئله ساز شده، مرسوله از همه جای ایران تا بوشهر یکی دو روزه می رسد ولی گاه که کشتی نباشد و یا هوا نامسا...

کشف دو شی تاریخی با قدمتی از دوره ایلخانیان در رشتخوار

کشف دو شی تاریخی با قدمتی از دوره ایلخانیان در رشتخوار
2020-05-30T06:48:01+04:30
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رشتخوار گفت: فردی که از طریق حفاری غیر مجاز دو شی تاریخی با قدمتی از دوره ایلخانیان را به دست آورده بود...

مرمت ساختمان «باشگاه افسران» پایان یافت/ تهیه طرح ایجاد موزه «سکه و اشیای مفرغی»

مرمت ساختمان «باشگاه افسران» پایان یافت/ تهیه طرح ایجاد موزه «سکه و اشیای مفرغی»
2020-05-30T02:31:36+04:30
خرم‌آباد- با اتمام مرمت ساختمان «باشگاه افسران» در حریم قلعه «فلک الافلاک»، تهیه طرح محتوایی ایجاد موزه «سکه و اشیای مفرغی» در این بنای تاریخی در دستور کار ق...

زلزله‌ای ۳.۳ ریشتری شهرستان گرمه در خراسان شمالی را لرزاند

زلزله‌ای ۳.۳ ریشتری شهرستان گرمه در خراسان شمالی را لرزاند
2020-05-30T01:51:37+04:30
بجنورد- زلزله‌ای به بزرگی ۳.۳ ریشتری دقایقی پیش شهرستان گرمه در استان خراسان شمالی را لرزاند.

مرزبانی خواستار گشت مشترک ایران وعراق برای مقابله با تروریستها شد

مرزبانی خواستار گشت مشترک ایران وعراق برای مقابله با تروریستها شد
2020-05-30T00:31:27+04:30
ارومیه – فرمانده مرزبانی کشور خواستار انجام گشت‌های همزمان و مشترک در دو سوی مرز ایران و عراق برای برخورد با اقدامات تروریستی شد.

ایران برای حفظ تمامیت ارضی و امنیت کامل تلاش می کند

ایران برای حفظ تمامیت ارضی و امنیت کامل تلاش می کند
2020-05-30T00:18:05+04:30
ارومیه – فرمانده مرزبانی کشور گفت: جمهوری اسلامی ایران برای حفظ تمامیت ارضی و آرامش و امنیت کامل پایدار شبانه روزی تلاش می کند.

پیکرپاک شهدای مرزبانی سردشت تشییع می شود

پیکرپاک شهدای مرزبانی سردشت تشییع می شود
2020-05-30T00:18:05+04:30
ارومیه – پیکر پاک سه شهید مرزبان ناجا در شهرستان مرزی سردشت امروز شنبه با حضور مردم شهیدپرور آذربایجان غربی و جمعی از مقامات کشوری و استانی تشییع می شود.

مدارس خوزستان همچنان تعطیل / فعالیت ادارات با ظرفیت کامل

مدارس خوزستان همچنان تعطیل / فعالیت ادارات با ظرفیت کامل
2020-05-29T23:38:11+04:30
اهواز - مدارس استان خوزستان برخلاف سایر استان‌های کشور که فعالیت‌های خود را با صورت محدود آغاز کرده‌اند، نه‌تنها در این مدت بازگشایی نشده‌اند بلکه تعطیلی آنه...

۳ هکتار از مزارع روستای هلوش پلدختر در آتش سوخت

 ۳ هکتار از مزارع روستای هلوش پلدختر در آتش سوخت
2020-05-29T23:44:51+04:30
بخشدار مرکزی پلدختر با اشاره به آتش‌سوزی در مزارع روستای هلوش پلدختر گفت: این آتش‌سوزی سه هکتار از مزارع گندم روستای هلوش را به خاکستر تبدیل کرد.

تانکرهای سپاه تا زمان بهره‌برداری پروژه آبرسانی در غیزانیه حضور دارند

 تانکرهای سپاه تا زمان بهره‌برداری پروژه آبرسانی در غیزانیه حضور دارند
2020-05-29T23:44:51+04:30
فرمانده سپاه استان خوزستان گفت: پروژه آبرسانی غیزانیه دارای دو فاز است که فاز نخست آن که در ۲۴ کیلومتر خط لوله آبرسانی است که تا هفته آینده به بهربرداری می‌...

کهگیلویه و بویراحمد| امکانات جوابگوی مهار آتش سوزی جنگل‌های خائیز نیست

 کهگیلویه و بویراحمد| امکانات جوابگوی مهار آتش سوزی جنگل‌های خائیز نیست
2020-05-29T23:44:51+04:30
مدیرکل محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد درخواست تجهیزات لجستیکی و نیروی انسانی کرد و گفت: امکانات جوابگوی مهار آتش سوزی جنگل‌های خائیز نیست

همدان| «نامه سرخ ماه»؛ روایت یک دنیا رنج و دل‌تنگی مادران اسرا از زبان یک نامه‌رسان

 همدان| «نامه سرخ ماه»؛ روایت یک دنیا رنج و دل‌تنگی مادران اسرا از زبان یک نامه‌رسان
2020-05-29T23:44:51+04:30
دل‌تنگی‌هایشان تمامی نداشت؛ صدای کوبه در که می‌آمد می‌دویدند. با دستان لرزان، نامه روی قلب گذاشته و می‌بوسیدند.

رئیس‌سازمان برنامه و بودجه در رشت: اعتبارات لازم جهت مرمت ابنیه تاریخی اختصاص می‌یابد

 رئیس‌سازمان برنامه و بودجه در رشت: اعتبارات لازم جهت مرمت ابنیه تاریخی اختصاص می‌یابد
2020-05-29T23:44:50+04:30
معاون رئیس‌جمهور از اختصاص اعتبار لازم برای تکمیل پروژه‌های مرمتی کشور و گیلان خبر داد و گفت: حفظ هویت تاریخی این مساجد و بناها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد از سپاه و ارتش درخواست کمک کرد

 محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد از سپاه و ارتش درخواست کمک کرد
2020-05-29T23:44:50+04:30
مدیرکل محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: آتش‌سوزی مراتع و جنگل‌های کوه خائیز از مناطق حفاظت شده این استان از دیروز عصر آغاز و همچنان ادامه دارد.

افزایش نگران‌‌کننده میزان ابتلا به کرونا در کردستان/ مردم از «بیرون رفتن» خودداری کنند

 افزایش نگران‌‌کننده میزان ابتلا به کرونا در کردستان/ مردم از «بیرون رفتن» خودداری کنند
2020-05-29T23:44:50+04:30
با افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در استان کردستان در یک هفته اخیر، این استان در وضعیت هشدار قرار گرفته و زنگ خطر شیوع مجدد کرونا مجدداً به‌صدا در آمد...

یک کشته و ۴ مصدوم بر اثر واژگونی خودرو در محور انار به مهریز

یک کشته و ۴ مصدوم بر اثر واژگونی خودرو در محور انار به مهریز
2020-05-29T21:24:45+04:30
یزد ـ رئیس سازمان اورژانس استان یزد از واژگونی یک خودروی پراید در محور انار ـ مهریز خبر داد و گفت: این حادثه یک کشته و چهار مصدوم بر جای گذاشت.

‌پروژه باغ موزه کهن‌ترین قنات ایران ‌اجرایی می شود

‌پروژه باغ موزه کهن‌ترین قنات ایران ‌اجرایی می شود
2020-05-29T21:11:25+04:30
یزد- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با اشاره به اینکه قنات زارچ کهن‌ترین و طولانی‌ترین قنات ایران است، بر اجرایی شدن ‌پروژه باغ موزه قنات زارچ تاکید...