میرنیوز

۲ داوطلب مجلس خبرگان در استان زنجان را بشناسید + تصویر

 ۲ داوطلب مجلس خبرگان در استان زنجان را بشناسید + تصویر 2024-02-20T09:42:01+03:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری 11 اسفند همزمان با دوازدهمین مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد. بعد از بررسی صلاحیت شرکت کنندگان از سوی شورای نگهبان، بالاخره دو نامزد انتخاباتی برای استان زنجان مشخص شدند و در همین راستا این دو نامزد انتخاباتی طبق قانون تبلیغات خود را از 25 بهمن ماه آغاز کردند. برگزاری نشست خبری با اصحاب رسانه جزو نخستین تبلیغات انتخاباتی این دو کاندیدای مجلس خبرگان رهبری بود.

حجت‌الاسلام اسماعیل نوری

حجت‌الاسلام اسماعیل نوری زنجانی داوطلب نمایندگی ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری استان زنجان متولد سال 1329 اهل روستای کهریزبیک زنجان و در حال حاضر ساکن قم است. طبق گفته خود قسمت عمده‌ای از اوقات زندگی خود را در استان زنجان سپری کرده است و هدفش از سفر به قم کسب مراتب بالاتر علوم حوزوی بوده است.

نوری دروس مقدماتی را در زادگاهش آموخت و در سال 1344 وارد حوزه علمیه زنجان شد؛ دروس ادبیات عربی و کتاب‌های شرح لمعه، اصول الفقه را در حوزه علمیه زنجان آموخت و در سال 1351 به شهر قم سفر کرد و وارد حوزه علمیه قم شد. در این حوزه علمیه، نوری مشغول آموختن کتاب‌های رسائل، مکاسب، کفایه الاصول شد و در سال 1354 پس از قبولی در امتحانات پایانی دروس سطح حوزه شروع به آموختن دروس خارج (آشنایی با کیفیت استنباط احکام فقهی) کرد.

نوری پس از پیروزی انقلاب اسلامی، در مدسه عالی تربیتی و قضایی طالب قم که امروز به عنوان دانشگاه قم نامیده می‌شود، مشغول تحصیل شد و پس از گذراندن دوره آن، در پاییز سال 60، به زنجان بازگشت و در مراکز تربیت معلم و دانشگاه‌های زنجان مشغول تدریس شد. نوری مجدداً در سال 1371 برای ارتقای دانش خود به قم بازگشت و ضمن تحصیل در حوزه علمیه قم، در مرکز تربیت معلم آیت‌الله طالقانی که امروز به عنوان دانشگاه فرهنگیان پردس طالقانی نامیده می‌شود، مشغول تدریس شد. نوری امروزه در حوزه علمیه قم مشغول تدریس کتاب فقهی "جواهر کلام" است.

این داوطلب انتخابات مجلس خبرگان در دوره سوم و پنجم از زنجان و همینطور دوره چهارم از قم به‌عنوان داوطلب نمایندگی در انتخابات خبرگان رهبری شرکت کرده بود. وی می‌گوید اگرچه در سه دوره قبل توفیق خدمتگزاری نصیبم نشد اما کنار نکشیده و همواره خود را مدیون محبت مردم عزیز کشورم می‌دانم.

حجت‌الاسلام نوری در گفت‌وگو با تسنیم می‌گوید: ارتباط تنگاتنگی با روحانیت و طلاب زنجانی دارد که حاصل آن حضور در برنامه‌ها و مباحثات و فعالیت‌های مشترک بوده است.

وی خاطرنشان می‌کند: در سال 73 موفق به اخذ مدرک سطح چهار از حوزه علمیه قم شده است. در سال 77 پس از اعلام آمادگی برای نمایندگی مجلس خبرگان رهبری و موفقیت در امتحانات مربوطه به عنوان نامزد نمایندگی دوره سوم از استان زنجان شرکت می‌کند.

حجت‌الاسلام نوری می‌افزاید: بنده بارها از طرف مسئولان به عنوان مدرس نمونه استانی یا کشوری مورد تقدیر قرار گرفتم. حتی تا زمان بازنشستگی به عنوان مدیر گروه آموزشی و پژوهشی معارف اسلامی دانشگاه فرهنگیان قم (مراکز تربیت معلم استان قم) مشغول فعالیت بودم.

نوری می‌گوید: بعنوان یک زنجانی در ارتباط با مردم کوچه و بازار و مجامع علمی و سازمان‌ها و نهادها با مسائل و مشکلات و انتظارات مردم این خطه آشنایی دارم و قبل از ورود به انتخابات به فکر حل برخی از مسائل و دغدغه‌های مردم با همکاری خودشان هستم که به لطف خدا اگر توفیق خدمت یافتم در حوزه ارتباطات مردمی و برنامه‌های مشترک و رونق فعالیت‌های مجامع فرهنگی، اجتماعی و حوزوی در زنجان تلاش خواهم کرد و برای گر‌ه‌گشایی از مشکلات مردم توصیه‌هایی به مدیران و مسئولین محترم استانی ارائه خواهم کرد.

حجت‌الاسلام جواد جعفری

حجت‌الاسلام جواد جعفری مدیر سابق حوزه علمیه استان زنجان متولد اول دی‌ماه سال 1350 هجری شمسی در شهرستان زنجان در محله شوقی متولد شده است. وی برادر شهید است و نام پدرش سیف‌الله جعفری مغازه‌دار و از معتمدین بازار زنجان است.

جعفری به خبرنگار تسنیم می‌گوید:  پدر و مادرم، غیر از فرزند شهیدشان، زحمت تربیت پنج پسر و سه دختر را کشیده است. سال اول مدرسه رفتنم مصادف بود با پرشورترین لحظات پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در ایران عزیز لذا چند ماهی بیشتر به دبستان سعادت نرفتم و عملاً تحصیل از کلاس دوم ابتدائی شروع شد. دوره راهنمایی را در مدرسه شهیدمصطفی خمینی زنجان گذراندم. در دوران راهنمایی عضو فعال پایگاه بسیج مسجد محله شدم که با بچه‌های محل شب‌ها برای تأمین امنیت شهر گشت شبانه داشتیم و در مناسبت‌ها به رژه می‌رفتیم.

وی ادامه می‌دهد: تابستان سال 1367 از طرف بسیج عازم جبهه غرب شدم و در شهر کرمانشاه (باختران) با استاد فقیدم حضرت آیت الله حاج شیخ محمد تقی خاتمی رئیس معنوی حوزه علمیه زنجان آشنا شدم. مهرماه همان سال با ارشاد و توصیه ایشان وارد حوزه علمیه مقدسه حضرت ولی عصر(عج) زنجان شدم. به روال معمول حوزه به ترتیب از محضر حجج اسلام شیخ سلطانعلی اصحابی، شیخ توکل بیات، شیخ ابوالفضل مصطفوی ادبیات عرب را آموختم. کتاب شرح معالم (اصول فقه) را در منزل حضرت حجت الاسلام مرحوم حاج شیخ بیوک خاتمی اول صبح درس می‌گرفتم. بسیاری از قسمت‌های کتاب شرح لمعه (علم فقه) را نیز در محضر ایشان تلمذ کردم. مقداری از کتاب اصول مظفر (اصول فقه) را در محضر حضرت آیت الله حاج شیخ محمد اسماعیل صائنی از شاگردان مهم علامه طباطبائی فراگرفتم.

جعفری ادامه می‌دهد: حدود دو سوم کتاب معرفتی رساله الولایه علامه طباطبائی را نیز در محضر ایشان تلمذ کردم. هم‌زمان با دروس حوزه، دوره دبیرستان را به‌شکل شبانه در دبیرستان شهید محمد منتظری زنجان ادامه دادم و در سال 1371 دیپلم تجربی گرفتم. با افتتاح حوزه علمیه امام جعفر صادق(ع) زنجان به آن حوزه منتقل شدیم. بنده مسئول تدارکات پایگاه بسیج طلاب بودم و پایه ششم حوزه را هم در آنجا خواندم. سال 1373 به شهر مقدس قم آمدم و وارد حوزه علمیه مقدسه قم شدم و در مدرسه دارالشفا نزدیک حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها با یکی از دوستان حجره گرفتم. مدت دو سال در حجره بودم. از بدو ورود به قم به دلیل اشتیاق به فلسفه در درس شرح منظومه حاج ملا هادی سبزواری که استاد مرحوم حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمد مهدی مهندسی تدریس می‌کردند شرکت کردم و هم زمان با نوارهای صوتی آیت الله حاج شیخ غلام‌رضا فیاضی کتاب بدایه الحکمه و نهایه الحکمه (فلسفه) را خواندم. کتاب رسائل (اصول فقه) را نزد حضرت آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری خواندم و کتاب مکاسب (فقه) را نزد مرحوم حضرت آیت الله قدرت الله وجدانی فخر و آیت الله مسجدجامعی بودم.

وی تشریح کرد: در سال 1375 ازدواج کردم و سه فرزند دارم. در سال 1376 دروس سطح (پایه دهم) تمام شد و وارد درس خارج شدم. خارج فقه را در محضر حضرت آیت الله العظمی حاج سید موسی شبیری زنجانی شروع کردم که تا 1390 (14 سال) ادامه یافت. درس خارج اصول حضرت آیت الله العظمی حاج شیخ حسین وحید خراسانی را از سال1376 تا 1382 شرکت کردم. همزمان به درس تفسیر قرآن حضرت آیت الله العظمی حاج شیخ عبدالله جوادی آملی نیز می‌رفتم. در ادامه درس‌های فلسفه در سال 1375 شرح اشارات مرحوم بوعلی را در محضر استاد فیاضی خواندم که ادامه تدریس را به استاد حشمت‌پور واگذار کردند و با ایشان ادامه دادم. از همین سال سفرهای تبلیغی خود را آغاز کردم و در ایام ماه مبارک رمضان، محرم و تابستان به شهر زنجان باز می‌گشتم و در مساجد و مدارس تبلیغ می‌کردم.

حجت‌الاسلام جعفری گفت: دو سال نیز کلاس‌های حفظ قرآن برای دانش‌آموزان در حوزه علمیه زنجان برگزار کردیم. سال 1379 به عنوان روحانی کاروان توفیق زیارت عتبات عالیات را یافتم. در سال 1380 که مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم شروع به جذب دانش‌پژوه نمود به دعوت دوستان برای تحصیل به آنجا رفتم و در سال1383 فارغ‌التحصیل شدم. از مهر همان سال در آن مرکزمشغول تدریس شدم که تا 1398 ادامه یافت. در سال 1382 در کلاس‌های حدیث شناسی مؤسسه دارالحدیث قم شرکت کردم و از محضر حجت الاسلام و المسلمین استاد سیدکاظم طباطبائی و حجت الاسلام و المسلمین استاد عبدالهادی مسعودی بهره بردم. دراواخر سال 1383 از طرف مرکز تحقیقاتی آینده روشن (پژوهشکده مهدویت قم) دعوت به همکاری شدم و فعالیت پژوهشی خود را در آنجا آغاز کردم.

به افتخارات علمی حجت‌الاسلام جعفری می‌توان به مقاله جمال یار (اوصاف ظاهری امام عصر) تنها مقاله برگزیده در رشته شخصیت شناسی جشنواره مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 82، مقاله امام، تعیین الهی، انتخاب مردم در حدیث رضوی، مقاله برگزیده دومین همایش علمی پژوهشی جلوه‌های معرفتی در مناظرات و بیانات رضوی، زنجان، آبان 1387، پژوهشگر برتر در پنجمین همایش بین المللی دکترین مهدویت در سال 88، پایان نامه سطح چهار حوزه پاسخ به شبهات احمد الکاتب در انحصار ائمه در دوازده امام شایسته تقدیر در کتاب سال حوزه در سال 1390، مدیر برتر پژوهش، در هشتمین همایش بین المللی دکترین مهدویت، تهران سال 1391، کسب رتبه اول در دومین همایش بین المللی تقدیر از آثار تقریبی در مشهد اشاره کرد.

جعفری همچنان تجربه تبلیغی در داخل و خارج کشور را نیز در کارنامه کاری خود دارد که می‌‌توان به حضور در برنامه‌های مختلف صدا و سیما، مساجد داخل و خارج استان و همینطور تبلیغ در کشورهای ترکیه، لبنان، روسیه و ارمنستان اشاره کرد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

‌‌دیدار رئیسی و علی‌اف آغاز شد + تصاویر

 ‌‌دیدار رئیسی و علی‌اف آغاز شد + تصاویر
2024-05-20T00:18:59+03:30
دیدار مهم و تاریخی روسای جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان در نقطه مرزی دو کشور در حاشیه رود ‌ارس آغاز شد.

بهره‌برداری از بزرگ‌ترین مرکز درمان ناباروری شرق کشور

 بهره‌برداری از بزرگ‌ترین مرکز درمان ناباروری شرق کشور
2024-05-20T00:18:58+03:30
با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و تولیت آستان قدس رضوی، بزرگترین مرکز درمان ناباروری شرق کشور با عنوان «بشری» در بیمارستان رضوی مشهد به به...

هدفگذاری رشد ۴۴ درصدی بخش صنعت، معدن و تجارت ایران

 هدفگذاری رشد ۴۴ درصدی بخش صنعت، معدن و تجارت ایران
2024-05-20T00:18:58+03:30
رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور گفت: امسال هدفگذاری رشد اقتصادی در بخش صنعت ۸ درصد، معدن ۱۳ درصد و تجارت ۲۳ درصد است.

اهمیت استراتژیک "سد قیزقلعه‌سی" برای ایران و آذربایجان

 اهمیت استراتژیک "سد قیزقلعه‌سی" برای ایران و آذربایجان
2024-05-20T00:18:58+03:30
وزیر نیرو با تشریح اهمیت استراتژیک "سد قیزقلعه‌سی" برای ایران و آذربایجان گفت: سد قیزقلعه‌سی ‌نمادی از دوستی و مودت بین مردم دو کشور ایران و آذربا...

۱۰ هزار نفر در قوه قضائیه استخدام می‌شوند

 ۱۰ هزار نفر در قوه قضائیه استخدام می‌شوند
2024-05-20T00:18:58+03:30
معاون قوه قضائیه، گفت: در قانون جدید شوراهای حل اختلاف ۱۰ هزار نفر با اولویت اعضای شوراهای حل اختلاف به استخدام قوه قضائیه در خواهند آمد.

دستگیری فرد مرتبط با شبکه‌های معاند در اصفهان

 دستگیری فرد مرتبط با شبکه‌های معاند در اصفهان
2024-05-20T00:18:57+03:30
سازمان اطلاعات فراجا از دستگیری فرد مرتبط با شبکه‌های معاند در اصفهان خبر داد.

روند نزولی جمعیت ‌متوقف شد/ جلوگیری از سقط ۴هزار جنین سالم

 روند نزولی جمعیت ‌متوقف شد/ جلوگیری از سقط ۴هزار جنین سالم
2024-05-20T00:18:57+03:30
وزیر بهداشت جلوگیری از سقط جنین را یکی از موضوعات بسیار مهمی که در حال پیگیری است، عنوان ‌کرد و گفت: در این راستا گروه‌های مردمی نفس در تمامی استان‌ها راه‌ا...

افتتاح سد قیزقلعه‌سی با حضور رؤسای جمهور ایران و ‌آذربایجان

 افتتاح سد قیزقلعه‌سی با حضور رؤسای جمهور ایران و ‌آذربایجان
2024-05-20T00:18:57+03:30
سد قیزقلعه‌سی با حضور رؤسای جمهور ایران و آذربایجان افتتاح شد و سد خداآفرین نیز همزمان با افتتاح این سد به بهره‌برداری نهایی رسید.

اذعان آمریکا به کمک ۱۱ کشور به اسرائیل در حمله موشکی ایران

 اذعان آمریکا به کمک ۱۱ کشور به اسرائیل در حمله موشکی ایران
2024-05-20T00:18:56+03:30
سخنگوی سپاه پاسداران گفت: رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد ما و ۱۰ کشور دیگر به اسرائیل در وعده صادق کمک کردیم ولی با مشخص شدن ابعاد این عملیات، تعداد کشورها بیش...

سانحه برای بالگرد رئیس‌جمهور در آذربایجان شرقی/ درحال تکمیل

 سانحه برای بالگرد رئیس‌جمهور در آذربایجان شرقی/ درحال تکمیل
2024-05-20T00:18:56+03:30
برخی اخبار حاکی از آن است که بالگرد حامل آیت‌الله رئیسی، رئیس‌جمهور در آذربایجان شرقی دچار سانحه شده است.

جلسه شبانه وزرا و فرمانده سپاه در منطقه سانحه ‌بالگرد رئیسی

 جلسه شبانه وزرا و فرمانده سپاه در منطقه سانحه ‌بالگرد رئیسی
2024-05-20T00:05:54+03:30
پس سانحه برای بالگرد رئیس جمهور بلافاصله جمعی از وزرا، فرمانده کل سپاه و معاونین رئیس جمهور به منطقه سانحه آمدند.

علی‌اف: دخالت بیگانگان‌ را برنمی‌تابیم/ از ایران حمایت می‌کنیم

 علی‌اف: دخالت بیگانگان‌ را برنمی‌تابیم/ از ایران حمایت می‌کنیم
2024-05-19T23:13:16+03:30
رئیس‌جمهور آذربایجان با بیان اینکه در حوزه مسائل بین‌الملل نظرات‌ ایران و آذربایجان بسیار به هم نزدیک است، گفت: در چارچوب همه سازمان‌های بین‌المللی از یکدیگ...

امیر نصیرزاده: دشمنان علیه ایران تغییر رویکرد داد‌ه‌اند

 امیر نصیرزاده: دشمنان علیه ایران تغییر رویکرد داد‌ه‌اند
2024-05-19T23:13:15+03:30
جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ‌با بیان اینکه دشمن تغییر رویکرد داده و ما باید در جبهه دیگری آماده باشیم، گفت: در غزه هرشکلی از نقص حقوق بشر و جنایت جنگی ...

رئیسی: روابط ایران و آذربایجان گسسته نخواهد شد

 رئیسی: روابط ایران و آذربایجان گسسته نخواهد شد
2024-05-19T23:13:15+03:30
رئیس‌جمهور با بیان اینکه روابط ایران و آذربایجان گسسته نخواهد شد، گفت: اراده برای توسعه روابط در تمام حوزه‌ها بین دو کشور داریم.

همه مقصران و متهمان سیل دردناک مشهد

 همه مقصران و متهمان سیل دردناک مشهد
2024-05-19T23:13:14+03:30
مشهد کم‌آب بود و سدهایش خشک؛ سازمان هواشناسی پیام نجات آورد و به مشهدی‌ها مژده بارش‌های چندروزه داد؛ مشهد اما به‌قدری بی‌آبی چشیده بود که کسی مژده هواشناسی ...

وحیدی:‌ هنوز به نقطه مدنظر سانحه بالگرد نرسیده‌ایم

 وحیدی:‌ هنوز به نقطه مدنظر سانحه بالگرد نرسیده‌ایم
2024-05-19T23:13:14+03:30
وزیر کشور با ارائه گزارشی از وضعیت جستجو برای یافتن بالگرد رئیس جمهور گفت: دامنه دید در منطقه بسیار محدود است و به همین دلیل، نیروهای امدادی متاسفانه هنوز ب...

محل دقیق سانحه بالگرد شناسایی شد

 محل دقیق سانحه بالگرد شناسایی شد
2024-05-19T23:13:13+03:30
فرمانده سپاه آذربایجان شرقی از شناسایی محل دقیق سانحه بالگرد خبر داد.

فرمانده کل سپاه به محل سانحه بالگرد رئیس جمهور رفت

 فرمانده کل سپاه به محل سانحه بالگرد رئیس جمهور رفت
2024-05-19T23:13:13+03:30
فرمانده کل سپاه، فرمانده نیروی زمینی سپاه و جمعی از فرماندهان سپاه پس از سانحه برای بالگرد رئیس جمهور، به منطقه رفتند.

اما و اگرهای ساماندهی دستفروشان در بیرجند

 اما و اگرهای ساماندهی دستفروشان در بیرجند
2024-04-14T14:39:26+03:30
شهرداری بیرجند در پی گلایه‌مندی مردم از سد معبر دستفروشان در شهر اعلام کرد: فقط اجازه جمع آوری دارد که اقدامی بازدارنده نیست و حق پلمب اصناف متخلف با سایر د...

تداوم دست‌اندازی‌ها به چشمه مرغک رونیز استهبان فارس

 تداوم دست‌اندازی‌ها به چشمه مرغک رونیز استهبان فارس
2024-04-14T14:12:13+03:30
درحالی که دست اندازی‌ها به چشمه مرغک رونیز استهبان اصفهان همچنان ادامه دارد، فرماندار استهبان درخصوص تخلفات صورت گرفته در این محوطه گفت: طی یکی دو هفته آیند...

دستگیری ۸۹ قاچاقچی ارز و کالا در شهریار

 دستگیری ۸۹ قاچاقچی ارز و کالا در شهریار
2024-04-14T13:45:59+03:30
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهریار گفت: طی شش ماه گذشته بیش از ۵.۱ میلیون لیتر فراورده‌های نفتی، ۲۵ تن مواد خوراکی، ۲۹ هزار قلم انواع لوازم خانگی آشپزخان...

کشف ۱۰۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در سواحل عسلویه

 کشف ۱۰۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در سواحل عسلویه
2024-04-14T13:32:41+03:30
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف یک فروند شناور حامل سوخت قاچاق در نوار ساحلی استان در بندر عسلویه خبر داد و گفت: این شناور بیش از ۱۰۲ هزار لیتر سوخت گا...

مهاجرت یک میلیون بال پرنده تابستان‌گذران به مازندران

 مهاجرت یک میلیون بال پرنده تابستان‌گذران به مازندران
2024-04-14T13:32:40+03:30
رییس اداره حیات وحش محیط زیست مازندران با اشاره به مهاجرت پرندگان تابستان‌گذران به مازندران گفت: هر سالهه بیش از یک میلیون بال پرنده تابستان‌گذران وارد مازن...

حمایت آیت الله نوری همدانی از پاسخ کوبنده ایران به اسرائیل

 حمایت آیت الله نوری همدانی از پاسخ کوبنده ایران به اسرائیل
2024-04-14T11:59:17+03:30
مرجع تقلید شیعیان از پاسخ کوبنده ایران و گروه‌های مقاومت به رژیم صهیونیستی حمایت کرد.

انتقام ایران پاسخی به خباثت‌های رژیم صهیونیستی بود

 انتقام ایران پاسخی به خباثت‌های رژیم صهیونیستی بود
2024-04-14T11:46:54+03:30
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به انتقام سپاه پاسداران از رژیم صهیونیستی گفت: شب گذشته تنها شبی بود که مردم فلسطین با آرامش خوابیدند و این نشان می‌ده...

دپوی چوب آلات برای قاچاقچیان ناامن خواهد بود

 دپوی چوب آلات برای قاچاقچیان ناامن خواهد بود
2024-04-14T11:46:53+03:30
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران منطقه نوشهر گفت: با همکاری دستگاه قضا هرگونه دپوی چوب آلات زیر ذره بین ماموران یگان حفاظت قرار دارد.

حملات سپاه ثابت کرد رژیم صهیونیستی مترسکی بیش نیست

 حملات سپاه ثابت کرد رژیم صهیونیستی مترسکی بیش نیست
2024-04-14T11:46:53+03:30
نماینده مردم  خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: ضرب‌شست شب گذشته به رژیم جعلی صهیونیستی، در کنار حملات جبهه مقاومت که هیمنه گنبد آهنین پوشالی را در ه...

جزئیات رقابت‌های جهانی تکواندو در کیش

 جزئیات رقابت‌های جهانی تکواندو در کیش
2024-04-14T11:05:38+03:30
رقابت‌های جهانی تکواندو و مچ‌اندازی قهرمانی آسیا در دو بخش بانوان و آقایان در سالن چندمنظوره المپیک جزیره زیبای کیش برگزار می‌شود.

تجمع خیابانی مردم تبریز در حمایت از عملیات سپاه علیه اسرائیل

 تجمع خیابانی مردم تبریز در حمایت از عملیات سپاه علیه اسرائیل
2024-04-14T11:05:38+03:30
مردم تبریز در حمایت از عملیات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه رژیم صهیونیستی به خیابان آمدند.

پیش‌بینی رگبار برف در ارتفاعات لرستان

 پیش‌بینی رگبار برف در ارتفاعات لرستان
2024-04-14T11:05:37+03:30
مدیرکل هواشناسی لرستان از صدور هشدار زرد هواشناسی و رگبار برف در ارتفاعات خبر داد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)