میرنیوز

چه خبر از انتخابات در خراسان جنوبی/ بازار گرم تبلیغات نامحسوس در فضای مجازی

 چه خبر از انتخابات در خراسان جنوبی/ بازار گرم تبلیغات نامحسوس در فضای مجازی 2024-02-16T10:14:55+03:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، در حالی 15 روز دیگر تا انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری زمان باقی مانده است که روز به روز برحال و هوای انتخاباتی جامعه و کنشگری‌های سیاسی انتخاباتی احزاب و تشکل‌ها افزوده می‌شود.

در این روز‌ها، فعالان سیاسی به دنبال اقناع مردم به حضور در انتخابات هستند. این روزها نقل هر محفل و مجلسی حرف از انتخابات و نامزدهای انتخاباتی است واین درحالی است که زمان رسمی تبلغیات برای انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز نشده اما برخی از نامزدها به ظور نامحسوس و برخی هم به طور محسوس چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی تبلیغات خود را آغاز کرده‌اند.

 برخی نامزدها به هوای اینکه تایید صلاحیت شده‌اند، تحرکات تبلیغاتی غیر رسمی خود را به بهانه‌های گوناگون در مناطق روستایی استان آغاز کرده‌اند. هرچند برخی از کاندیداها از مدت‌ها قبل با یارکشی‌ها و برگزاری نشست‌های شبانه زنگ تبلیغات زودهنگام را به صدا درآورده‌اند.

با اعلام اسامی نامزدهای تأیید صلاحیت شده این افراد با خیال راحت بر تحرکات تبلیغاتی خود افزوده و هر روز سر از یک منطقه استان درمی‌آورند و با وجود ممنوعیت تبلیغات زود هنگام و هشدارهای مسئولان برگزاری انتخابات، همچنان نشست‌ها و دیدارهای نامزدها با بزرگان و فعالان اجتماعی روستاها به بهانه‌های بررسی مشکلات و راهکارهای توسعه آن منطقه برگزار می‌شود. آنها از ظرفیت فضای مجازی نیز برای معرفی خود غافل نشده و همچنان شاهد شکل‌گیری قارچ گونه گروه‌ها و کانال‌هایی با عناوینی منتسب به نامزدها هستیم.

استاندارخراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار تسنیم با بیان اینکه تمامی تدابیر لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه در استان انجام شده است گفت: امروز دشمن در تلاش است در انتخابات اثر بگذارد و رمز این فتنه جدید هم تلاش برای کاهش مشارکت مردم است.

جواد قناعت با اشاره به اهمیت حضور باشکوه مردم پای صندوق‌های رأی افزود: افزایش مشارکت مردم در انتخابات یکی از مؤلفه‌های مهم قدرت سیاسی نظام است.

وی به برخی خدمات دولت سیزدهم در کشور و استان اشاره کرد و گفت: نهضت ملی مسکن از جمله این خدمات است که روند رو به رشدی دارد.

رئیس هیئت نظارت برانتخابات خراسان جنوبی نیز با بیان اینکه از مجموع 220 داوطلب انتخابات مجلس در استان، 118 نامزد تأیید صلاحیت شدند که حدود 54 درصد کل آمار داوطلبان است گفت: در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف 44 نامزد، در حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه 34 نامزد، در حوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه 27 نامزد و در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه 13 نامزد تأیید صلاحیت شدند.

حجت الاسلام یعقوبی افزود: داوطلبان عدم تأیید یا عدم احراز صلاحیت شده 3 روز فرصت دارند شکایت‌شان را در سامانه ثبت کنند و شورای نگهبان نیز 7 روز فرصت رسیدگی به این اعتراض‌ها را دارد. نتایج نهایی و قطعی بررسی صلاحیت‌های نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز اول اسفند ماه اعلام خواهد شد.

وی افزود: در انتخابات مجلس خبرگان رهبری نیز تعداد نامزد‌های تأیید صلاحیت شده به دو نفر رسید و تبلیغات این نامزد‌ها از 25 بهمن شروع شده و تا 24 ساعت قبل از شروع رأی‌گیری ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه به علت تغییر احتمالی حوزه انتخابیه برخی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی، پیش‌بینی می‌شود در آمار نهایی افراد تایید صلاحیت شده در استان تغییراتی ایجاد شود گفت: تاکنون 4 نامزد از حوزه‌های انتخابیه سایر استان‌ها شامل 2 نامزد از حوزه انتخابیه استان خراسان رضوی و 2 نامزد از حوزه انتخابیه استان تهران درخواست انتقال به استان ما داشته‌اند.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان خراسان جنوبی افزود: 2 نامزد هم از یکی از حوزه‌های انتخابیه خراسان جنوبی درخواست انتقال به حوزه انتخابیه استان تهران را داشته‌اند.

یعقوبی با بیان اینکه هنوز روند بررسی قانونی این انتقالات به پایان نرسیده و در جریان است گفت: هر زمان نتایج قطعی اعلام شد به اطلاع هم استانی‌ها خواهد رسید.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندارخراسان جنوبی نیز در جلسه ستاد انتخابات استان گفت: استفاده از وسایل و امکانات دولتی برای نامزد‌ها ممنوع است و به تخلفات انتخاباتی نیز رسیدگی می‌شود.

سیدمحمدرضا طالبی با تأکید بر آموزش دقیق عوامل اجرایی انتخابات افزود: تعداد شعب اخذ رای در استان 766 شعبه و در هر شعبه 20 نفر عوامل اجرایی و نظارتی حضور دارند.

وی با اشاره به آغاز تبلیغات مجلس خبرگان رهبری از امروز تا 9 اسفند به مدت 15 روز است گفت: تبلیغات کاندیدا‌ها باید در شهر‌ها و مکان‌های مشخص شده صورت گیرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گفت: تبلیغات موثر کاندیدا‌ها نیز از طریق صدا و سیما و رسانه ملی در شبکه‌های انتخاباتی خواهد بود.

طالبی با بیان اینکه از مدت‌ها قبل بر اساس زمان بندی‌های انجام شده اقدامات لازم صورت گرفته است افزود: در حوزه آموزش و موضوعات فنی آمادگی کامل داریم و با برگزاری مانور‌ها و تجهیز لوازم مورد نیاز مشکلی در استان نداریم.

وی گفت: در حوزه ارتباطات مشکلات ارتباطی کاملا برطرف شده در شعب اخذ رای، آمادگی لازم و کامل برای برگزاری انتخابات را داریم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار همچنین از حضور افرادی به عنوان افراد ذخیره آماده برای کمک به اجرای انتخابات در شعب اخذ رای در استان خبر داد.

مدیرکل صداوسیمای خراسان جنوبی نیز با بیان اینکه پخش مناظرات نامزد‌های انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با آغاز رسمی تبلیغات انتخابات، سوم اسفند آغاز می‌شود اظهارداشت: مرحله دوم ضبط مناظرات نامزد‌های انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی هفته آینده انجام خواهد شد.

علیرضا آینه‌دار با بیان اینکه نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی صاحب یک صفحه اختصاصی در تلوبیون رسانه ملی برای تبلیغات می‌شوند گفت: رسانه ملی و شبکه خاوران امسال بر اساس قانون جدید انتخابات مجلس شورای اسلامی، تمامی ظرفیت‌ها و امکانات رسانه‌ای‌اش را برای تحقق راهبرد عدالت انتخاباتی و دادن فرصت برابر به نامزد‌ها به میدان آورده است.

وی افزود: درکنار راه‌اندازی 4 کانال انتخاباتی در استان، امکانات و ظرفیت جدیدی را در تلوبیون ایجاد کرده ایم تا نامزد‌ها از فرصت فضای مجازی، خود و برنامه هایشان را به مردم معرفی کنند.

مدیرکل صداوسیمای خراسان جنوبی گفت: برای هر نامزد یک صفحه در تلوبیون اختصاص داده شده تا بیش از 10 ساعت محتوا و ویدئو‌های کوتاه تبلیغاتی را بارگذاری کنند.

آینه‌دار اظهار داشت: برای فعال شدن این صفحه، به تمام نامزد‌ها پیامک ارسال خواهد شد تا آن را فعال و محتوا‌ها را بارگذاری کنند.

وی گفت: نامزد‌ها می‌توانند فایل‌های ویدئویی، لینک اخبار انتخاباتی و حتی نشانی صفحات مجازیشان را در صفحه اختصاصیشان در تلوبیون بارگذاری کنند.

مدیرکل صداوسیمای خراسان جنوبی افزود: ظرفیت عظیم تلوبیون با مخاطب فعال روزانه 25 میلیون نفر، می‌تواند در معرفی نامزد‌ها و برنامه‌هایشان بسیار مؤثر و موفق باشد. تبلیغات نامزد‌ها در تلوبیون رایگان است و با تفاهم نامه میان رسانه ملی و شرکت مخابرات ایران، استفاده از اینترنت برای مردم هنگام مشاهده برنامه‌های تبلیغاتی نامزد‌ها رایگان شده است.

وی افزود: همانند مدل شبکه‌های اجتماعی، مسئولیت انتشار محتوا در صفحه اختصاصی تلوبیون با خود نامزدهاست و انتظار می‌رود در تولید و انتشار این محتوا مراقبت و نظارت کافی را داشته باشند.

آینه‌دار گفت: سامانه تلوبیونی آرا مخصوص تبلیغات را از 22 بهمن با ارسال پیامک در اختیار نامزد‌ها قرار دادیم تا محتوا‌های تبلیغاتی را بارگذاری کنند و از سوم اسفند همزمان با آغاز رسمی تبلیغات، این برنامه‌ها برای مردم قابل دریافت و مشاهده است.

مدیرکل صداوسیمای خراسان جنوبی عنوان کرد: ایجاد فرصت‌ها و امکانات برابر تبلیغاتی برای نامزد‌ها در شبکه‌های انتخاباتی و تلوبیون می‌تواند به شناخت بهتر و دقیق مردم از نامزد‌ها و برنامه‌های آنها کمک کند تا در نهایت شاهد تشکیل مجلسی قوی با مشارکت پرشور مردم در انتخابات امسال باشیم.

مسئول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان بیرجند نیز گفت: بیش از 54 نقطه شامل سالن‌های ورزشی، سالن‌های همایش و اماکن پر تردد برای تبلیغات نامزد‌ها در نظر گرفته شده است.

درمحمدی افزود: این نقاط پس از تایید هیئت استانی تبلیغات و همچنین تأیید هزینه آنها بر اساس موقعیت مکان، هفته آینده به اطلاع نامزد‌ها و نمایندگان تام الاختیار آنها رسانده می‌شود و علاوه بر این نقاط، 20 نقطه دیگر در شهر بیرجند برای تبلیغات رایگان نامزد‌ها در نظر گرفته شده است.

مدیر روابط عمومی شهرداری بیرجند نیز اظهار داشت: این نقاط شامل میدان ابوذر، میدان شهدا، میدان ابن حسام، میدان امام خمینی(ره)، میدان امام حسین(ع)، میدان طالقانی، میدان قدس، میدان حضرت ولی‌عصر(عج)، میدان شعبانیه، میدان الهیه، میدان آیت الله مصباح مهرشهر، میدان مادر، میدان راه و شهرسازی، میادین اول و سوم سجاشهر و میدان پمپ بنزین معصومیه، خیابان محلاتی، خیابان ولیعصر مهرشهر، چهارراه بهداری و چهار راه مسافر است.

حبیبی افزود: بر اساس اعلام هیئت استانی ستاد انتخابات شهرستان بیرجند، تبلیغات نامزد‌ها در مکان‌هایی غیر از اماکن تعیین شده، ممنوع است.

شهرداری بیرجند همچنین تاکنون با نصب 10 بنر تبلیغاتی در سطح شهر و همچنین تبلیغات پوستری بر بدنه 30 دستگاه اتوبوس شهری، مردم را دعوت به شرکت در انتخابات کرده است. استان خراسان جنوبی در صحنه های مختلف شاهد حضور مردم بوده است و پیش‌بینی می‌شود در انتخابات امسال هم شاهد حضور حماسی مردم باشیم.

انتهای پیام/254/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

‌‌دیدار رئیسی و علی‌اف آغاز شد + تصاویر

 ‌‌دیدار رئیسی و علی‌اف آغاز شد + تصاویر
2024-05-20T00:18:59+03:30
دیدار مهم و تاریخی روسای جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان در نقطه مرزی دو کشور در حاشیه رود ‌ارس آغاز شد.

بهره‌برداری از بزرگ‌ترین مرکز درمان ناباروری شرق کشور

 بهره‌برداری از بزرگ‌ترین مرکز درمان ناباروری شرق کشور
2024-05-20T00:18:58+03:30
با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و تولیت آستان قدس رضوی، بزرگترین مرکز درمان ناباروری شرق کشور با عنوان «بشری» در بیمارستان رضوی مشهد به به...

هدفگذاری رشد ۴۴ درصدی بخش صنعت، معدن و تجارت ایران

 هدفگذاری رشد ۴۴ درصدی بخش صنعت، معدن و تجارت ایران
2024-05-20T00:18:58+03:30
رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور گفت: امسال هدفگذاری رشد اقتصادی در بخش صنعت ۸ درصد، معدن ۱۳ درصد و تجارت ۲۳ درصد است.

اهمیت استراتژیک "سد قیزقلعه‌سی" برای ایران و آذربایجان

 اهمیت استراتژیک "سد قیزقلعه‌سی" برای ایران و آذربایجان
2024-05-20T00:18:58+03:30
وزیر نیرو با تشریح اهمیت استراتژیک "سد قیزقلعه‌سی" برای ایران و آذربایجان گفت: سد قیزقلعه‌سی ‌نمادی از دوستی و مودت بین مردم دو کشور ایران و آذربا...

۱۰ هزار نفر در قوه قضائیه استخدام می‌شوند

 ۱۰ هزار نفر در قوه قضائیه استخدام می‌شوند
2024-05-20T00:18:58+03:30
معاون قوه قضائیه، گفت: در قانون جدید شوراهای حل اختلاف ۱۰ هزار نفر با اولویت اعضای شوراهای حل اختلاف به استخدام قوه قضائیه در خواهند آمد.

دستگیری فرد مرتبط با شبکه‌های معاند در اصفهان

 دستگیری فرد مرتبط با شبکه‌های معاند در اصفهان
2024-05-20T00:18:57+03:30
سازمان اطلاعات فراجا از دستگیری فرد مرتبط با شبکه‌های معاند در اصفهان خبر داد.

روند نزولی جمعیت ‌متوقف شد/ جلوگیری از سقط ۴هزار جنین سالم

 روند نزولی جمعیت ‌متوقف شد/ جلوگیری از سقط ۴هزار جنین سالم
2024-05-20T00:18:57+03:30
وزیر بهداشت جلوگیری از سقط جنین را یکی از موضوعات بسیار مهمی که در حال پیگیری است، عنوان ‌کرد و گفت: در این راستا گروه‌های مردمی نفس در تمامی استان‌ها راه‌ا...

افتتاح سد قیزقلعه‌سی با حضور رؤسای جمهور ایران و ‌آذربایجان

 افتتاح سد قیزقلعه‌سی با حضور رؤسای جمهور ایران و ‌آذربایجان
2024-05-20T00:18:57+03:30
سد قیزقلعه‌سی با حضور رؤسای جمهور ایران و آذربایجان افتتاح شد و سد خداآفرین نیز همزمان با افتتاح این سد به بهره‌برداری نهایی رسید.

اذعان آمریکا به کمک ۱۱ کشور به اسرائیل در حمله موشکی ایران

 اذعان آمریکا به کمک ۱۱ کشور به اسرائیل در حمله موشکی ایران
2024-05-20T00:18:56+03:30
سخنگوی سپاه پاسداران گفت: رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد ما و ۱۰ کشور دیگر به اسرائیل در وعده صادق کمک کردیم ولی با مشخص شدن ابعاد این عملیات، تعداد کشورها بیش...

سانحه برای بالگرد رئیس‌جمهور در آذربایجان شرقی/ درحال تکمیل

 سانحه برای بالگرد رئیس‌جمهور در آذربایجان شرقی/ درحال تکمیل
2024-05-20T00:18:56+03:30
برخی اخبار حاکی از آن است که بالگرد حامل آیت‌الله رئیسی، رئیس‌جمهور در آذربایجان شرقی دچار سانحه شده است.

جلسه شبانه وزرا و فرمانده سپاه در منطقه سانحه ‌بالگرد رئیسی

 جلسه شبانه وزرا و فرمانده سپاه در منطقه سانحه ‌بالگرد رئیسی
2024-05-20T00:05:54+03:30
پس سانحه برای بالگرد رئیس جمهور بلافاصله جمعی از وزرا، فرمانده کل سپاه و معاونین رئیس جمهور به منطقه سانحه آمدند.

علی‌اف: دخالت بیگانگان‌ را برنمی‌تابیم/ از ایران حمایت می‌کنیم

 علی‌اف: دخالت بیگانگان‌ را برنمی‌تابیم/ از ایران حمایت می‌کنیم
2024-05-19T23:13:16+03:30
رئیس‌جمهور آذربایجان با بیان اینکه در حوزه مسائل بین‌الملل نظرات‌ ایران و آذربایجان بسیار به هم نزدیک است، گفت: در چارچوب همه سازمان‌های بین‌المللی از یکدیگ...

امیر نصیرزاده: دشمنان علیه ایران تغییر رویکرد داد‌ه‌اند

 امیر نصیرزاده: دشمنان علیه ایران تغییر رویکرد داد‌ه‌اند
2024-05-19T23:13:15+03:30
جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ‌با بیان اینکه دشمن تغییر رویکرد داده و ما باید در جبهه دیگری آماده باشیم، گفت: در غزه هرشکلی از نقص حقوق بشر و جنایت جنگی ...

رئیسی: روابط ایران و آذربایجان گسسته نخواهد شد

 رئیسی: روابط ایران و آذربایجان گسسته نخواهد شد
2024-05-19T23:13:15+03:30
رئیس‌جمهور با بیان اینکه روابط ایران و آذربایجان گسسته نخواهد شد، گفت: اراده برای توسعه روابط در تمام حوزه‌ها بین دو کشور داریم.

همه مقصران و متهمان سیل دردناک مشهد

 همه مقصران و متهمان سیل دردناک مشهد
2024-05-19T23:13:14+03:30
مشهد کم‌آب بود و سدهایش خشک؛ سازمان هواشناسی پیام نجات آورد و به مشهدی‌ها مژده بارش‌های چندروزه داد؛ مشهد اما به‌قدری بی‌آبی چشیده بود که کسی مژده هواشناسی ...

وحیدی:‌ هنوز به نقطه مدنظر سانحه بالگرد نرسیده‌ایم

 وحیدی:‌ هنوز به نقطه مدنظر سانحه بالگرد نرسیده‌ایم
2024-05-19T23:13:14+03:30
وزیر کشور با ارائه گزارشی از وضعیت جستجو برای یافتن بالگرد رئیس جمهور گفت: دامنه دید در منطقه بسیار محدود است و به همین دلیل، نیروهای امدادی متاسفانه هنوز ب...

محل دقیق سانحه بالگرد شناسایی شد

 محل دقیق سانحه بالگرد شناسایی شد
2024-05-19T23:13:13+03:30
فرمانده سپاه آذربایجان شرقی از شناسایی محل دقیق سانحه بالگرد خبر داد.

فرمانده کل سپاه به محل سانحه بالگرد رئیس جمهور رفت

 فرمانده کل سپاه به محل سانحه بالگرد رئیس جمهور رفت
2024-05-19T23:13:13+03:30
فرمانده کل سپاه، فرمانده نیروی زمینی سپاه و جمعی از فرماندهان سپاه پس از سانحه برای بالگرد رئیس جمهور، به منطقه رفتند.

اما و اگرهای ساماندهی دستفروشان در بیرجند

 اما و اگرهای ساماندهی دستفروشان در بیرجند
2024-04-14T14:39:26+03:30
شهرداری بیرجند در پی گلایه‌مندی مردم از سد معبر دستفروشان در شهر اعلام کرد: فقط اجازه جمع آوری دارد که اقدامی بازدارنده نیست و حق پلمب اصناف متخلف با سایر د...

تداوم دست‌اندازی‌ها به چشمه مرغک رونیز استهبان فارس

 تداوم دست‌اندازی‌ها به چشمه مرغک رونیز استهبان فارس
2024-04-14T14:12:13+03:30
درحالی که دست اندازی‌ها به چشمه مرغک رونیز استهبان اصفهان همچنان ادامه دارد، فرماندار استهبان درخصوص تخلفات صورت گرفته در این محوطه گفت: طی یکی دو هفته آیند...

دستگیری ۸۹ قاچاقچی ارز و کالا در شهریار

 دستگیری ۸۹ قاچاقچی ارز و کالا در شهریار
2024-04-14T13:45:59+03:30
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهریار گفت: طی شش ماه گذشته بیش از ۵.۱ میلیون لیتر فراورده‌های نفتی، ۲۵ تن مواد خوراکی، ۲۹ هزار قلم انواع لوازم خانگی آشپزخان...

کشف ۱۰۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در سواحل عسلویه

 کشف ۱۰۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در سواحل عسلویه
2024-04-14T13:32:41+03:30
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف یک فروند شناور حامل سوخت قاچاق در نوار ساحلی استان در بندر عسلویه خبر داد و گفت: این شناور بیش از ۱۰۲ هزار لیتر سوخت گا...

مهاجرت یک میلیون بال پرنده تابستان‌گذران به مازندران

 مهاجرت یک میلیون بال پرنده تابستان‌گذران به مازندران
2024-04-14T13:32:40+03:30
رییس اداره حیات وحش محیط زیست مازندران با اشاره به مهاجرت پرندگان تابستان‌گذران به مازندران گفت: هر سالهه بیش از یک میلیون بال پرنده تابستان‌گذران وارد مازن...

حمایت آیت الله نوری همدانی از پاسخ کوبنده ایران به اسرائیل

 حمایت آیت الله نوری همدانی از پاسخ کوبنده ایران به اسرائیل
2024-04-14T11:59:17+03:30
مرجع تقلید شیعیان از پاسخ کوبنده ایران و گروه‌های مقاومت به رژیم صهیونیستی حمایت کرد.

انتقام ایران پاسخی به خباثت‌های رژیم صهیونیستی بود

 انتقام ایران پاسخی به خباثت‌های رژیم صهیونیستی بود
2024-04-14T11:46:54+03:30
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به انتقام سپاه پاسداران از رژیم صهیونیستی گفت: شب گذشته تنها شبی بود که مردم فلسطین با آرامش خوابیدند و این نشان می‌ده...

دپوی چوب آلات برای قاچاقچیان ناامن خواهد بود

 دپوی چوب آلات برای قاچاقچیان ناامن خواهد بود
2024-04-14T11:46:53+03:30
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران منطقه نوشهر گفت: با همکاری دستگاه قضا هرگونه دپوی چوب آلات زیر ذره بین ماموران یگان حفاظت قرار دارد.

حملات سپاه ثابت کرد رژیم صهیونیستی مترسکی بیش نیست

 حملات سپاه ثابت کرد رژیم صهیونیستی مترسکی بیش نیست
2024-04-14T11:46:53+03:30
نماینده مردم  خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: ضرب‌شست شب گذشته به رژیم جعلی صهیونیستی، در کنار حملات جبهه مقاومت که هیمنه گنبد آهنین پوشالی را در ه...

جزئیات رقابت‌های جهانی تکواندو در کیش

 جزئیات رقابت‌های جهانی تکواندو در کیش
2024-04-14T11:05:38+03:30
رقابت‌های جهانی تکواندو و مچ‌اندازی قهرمانی آسیا در دو بخش بانوان و آقایان در سالن چندمنظوره المپیک جزیره زیبای کیش برگزار می‌شود.

تجمع خیابانی مردم تبریز در حمایت از عملیات سپاه علیه اسرائیل

 تجمع خیابانی مردم تبریز در حمایت از عملیات سپاه علیه اسرائیل
2024-04-14T11:05:38+03:30
مردم تبریز در حمایت از عملیات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه رژیم صهیونیستی به خیابان آمدند.

پیش‌بینی رگبار برف در ارتفاعات لرستان

 پیش‌بینی رگبار برف در ارتفاعات لرستان
2024-04-14T11:05:37+03:30
مدیرکل هواشناسی لرستان از صدور هشدار زرد هواشناسی و رگبار برف در ارتفاعات خبر داد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)