میرنیوز

دعوت علمای شیعه و سنی گلستان برای مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۱ اسفند

 دعوت علمای شیعه و سنی گلستان برای مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۱ اسفند 2024-02-15T13:15:04+03:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی به برکت حضور مردم در همه صحنه‌هاست و علمای شیعه و سنی از مردم استان گلستان برای مشارکت حداکثری در انتخابات 11اسفند ماه دعوت کردو تاکید کردند که دشمن تلاش برای کاهش مشارکت در انتخابات را با جدیت دنبال می‌کند ئ قطعاً با حضور گسترده مردم این توطئه‌ها را شکست خواهد داد.

رئیس مرکز اسلامی شمال کشور گفت: جنگ نرم دشمن برای ناامید کردن مردم از انتخابات و جنگ تمام عیار دشمن برای برهم زدن کانون گرم خانواده برنامه ریزی شده است.

حجت الاسلام  نورعلی دیلم تصریح کرد: امروز جنگ تمام عیار و هیبریدی دشمن در بستر فضای مجازی برای برهم زدن کانون گرم خانواده، سکولار کردن، تحریف و منحرف کردن مسیر خانواده است.

وی با بیان اینکه، حضور مردم، وحدت کلمه و رهبری نظام سبب پیروزی انقلاب اسلامی شد، افزود: امروز مردم ما به آرمان‌های نظام و انقلاب پایبند هستند و در همه عرصه‌ها حضور گرمی دارند.

رئیس مرکز اسلامی گلستان با تاکید بر اینکه، حضور پرشور مردم در انتخابات خار چشم دشمن است، افزود: امروز جنگ نرم دشمن برای ناامید کردن مردم از انتخابات است.

‌دیلم با تاکید بر نقش وحدت کلمه در بین مردم و آحاد جامعه اسلامی افزود: امروز مقام معظم رهبری به زیبایی مدیریت جامعه اسلامی را برعهده دارند و در کنار هم در امنیت و آسایش زندگی می کنیم در حالی که کشورهای اطرف دچار جنگ و خون ریزی هستند.

حضور حداکثری با جهاد تبین علما محقق می‌شود

امام جمعه بندرترکمن هم تاکید کرد: هدایت مردم برای حضور در صحنه‌های نظام و خصوصا در انتخابات برعهده علما و روحانیون است.

حجت‌الاسلام شیخی با اشاره به اینکه انقلاب به اسلام و علمای دین عزت داد تصریح کرد: عزت امروز ملت ایران را هیچ ملتی ندارد و این عزت و اقتدار به برکت حضور علما است و دعوت علما از مردم قطعا بر شور حضور در انتخابات خواهد افزود.

امام جمعه بندرترکمن با اشاره به اینکه، انقلاب به اسلام و ملت ایران به ویژه علما و روحانیون عزت داد، گفت: امروز علما جایگاه والایی در نظام دارند و مردم علما را در طول تاریخ هادی و چراغ راهشان می‌دانستند و اعتقاد داشتند.

‌شیخی با بیان اینکه، قبل از انقلاب‌ شان و جایگاهی برای علما قائل نمی‌شد، اطهار کرد: حتی حاضر نبودند لباس روحانیت را بر تن علما ببینند و چه ظلم‌ها و ستم‌هایی که در حق علما نشد اما امروز در زیر سایه پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارای شان و جایگاه واقعی خود شدند.

امام جمعه بندر ترکمن با تاکید براینکه، نظام در بالاترین جایگاه عزت، سربلندی و پیشرفت قرار دارد، گفت: امروز یکی از نمونه‌های تقویت نظام، حضور در میدان های انقلاب و خصوصا انتخابات است.

آرای مردم خاری بر چشم دشمنان است

رئیس شعبه گنبد مرکز اسلامی گلستان گفت: تبیین و تشریح عوامل به ثمر رسیدن انقلاب بر نوجوانان و جوانان برعهده علما و مسئولان است و تک‌تک آرای مردم خاری بر چشمان دشمنان نظام و انقلاب است.

آخوند عبدالباسط قره باش با اشاره به تلاش معاندین برای دلسرد کردن مردم از انقلاب، افزود: با حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب فرد اصلح حماسه باشکوهی خلق خواهیم کرد.

دشمن به دنبال نا امید کردن مردم است‌

امام جمعه اهل سنت سیجوال گفت: دشمن امروز می‌خواهد انتخابات باشکوه برگزار نشود ولی گول خورده است .

حاج یوسف آخوند ایری افزود: امروز این امنیت و آرامش که ماداریم به برکت جمهوری اسلامی است و این انقلاب  امانتی است که در گردن ماست و باید 11اسفند با شرکت در انتخابات  این امانت را پاسخ دهیم و مردم ترکمن صحرا این کار را با شور و شوق انجام می دهند .

حضور حداکثری در انتخابات وظیفه همه جامعه است

امام جمعه پیشکمر کلاله هم با اشاره به اهمیت حضور در انتخابات، گفت: حضور پرشور در انتخابات و خصوصا حضور رای اولی‌ها و جوانانی که به سن قانونی رای دادن رسیده‌اند، لازم و ضروری است.

آخوند محمد امین آدینه  با بیان اهمیت رونق بخشیدن به انتخابات، تصریح کرد: همه و همه با حضور هماهنگ و وجود قلبی خود به وظیفه دینی خود عمل کنیم.

امام جمعه پیشکار کلاله با تاکید بر انتخاب فرد اصلح، بیان کرد: انتخاب افرادی که قابلیت نماینده منتخب مردم شدن را داشته باشند را به مجلس شورای اسلامی رهسپار کنیم زیرا بقا و فعالیت مجلس به وجود نمایندگان منتخب مردم نیاز دارد تا بتوانند مسائل کلیدی را مطرح کرده و تصویب کنند تا در ادامه برای مردم، جامعه و کشورمان مفید واقع باشند.

آخوند آدینه تصریح کرد: حضور پرشور و با عشق و علاقه ما در انتخابات مشت محکمی بردهان دشمنان است تا با حمایت از مقام معظم رهبری همیشه سربلند باشیم و ظالمان و خصوصا حکومت هایی که بر مسلمانان روی زمین ظلم می کنند را با خاک یکسان کنیم.

نوید مژده حضور حداکثری در انتخابات را می‌دهیم

آخوند یوسف ایری امام جمعه سیجوال هم تاکید کرد:دشمنان به حماسه انتخابات کشورمان چشم دوخته‌اند و ائمه جمعه و جماعات، مبلغین و روحانیون دستاوردهای انقلاب را تبیین کنند.

وی با اشاره به اینکه امروز دشمن کارهایی را که نکرده و نمی تواند انجام دهد را تبلیغ می کند، گفت: ائمه جمعه و جماعات، مبلغین و روحانیون دستاوردهای انقلاب را تبیین کنند.امروز جوان ما آشفته است و فضای مجازی بر ذهن جوانان و نوجوانان ما می کوبد.

آخوند ایری با تاکید براینکه، دغدغه اول امامین انقلاب دین و اسلام است، اظهار داشت: دشمنان به حماسه انتخابات کشورمان چشم دوخته اند و دشمن در نظر دارد که انتخابات شلوغ نشود و شور و شوق انتخابات را برباید، ولی کور خوانده است.

امام جمعه سیجوال گفت: ترکمن صحرا جلوی نقشه‌های شوم یهود را خواهد گرفت و اجازه چنین کاری را نخواهد داد و از همین حالا نوید مژده حضور حداکثری ترکمن صحرا در انتخابات را می دهیم.

آخوند ایری با بیان اینکه، دشمن به اقلیت‌ها چشم دوخته و هرلحظه در پی ایجاد اختلاف است، گفت: به قول امام راحل هر کاری که دشمن کرد شما برعکسش را انجام دهید و این فرمول مهمی است.

حضور حداکثری در انتخابات ادای دین ما به نظام و انقلاب است

امام جمعه گلیداغ  گفت: امامان جمعه و جماعت پرچمداران سنگر اسلام هستند و به برکت انقلاب، تیرها و نقشه های شیطان را در هم کوبید.

آخوند عباس علیزاده با اشاره به اینکه، به برکت نظام و انقلاب در این مکان گرد هم آمده ایم، افزود: مسئولیت سنگینی بر دوش داریم و باید امانتدار خوبی باشیم تا در روز محشر و قیامت روسفید باشیم.

امام جمعه گلیداغ با تاکید بر مشارکت حداکثری در انتخابات، گفت: با حضور حداکثری در انتخابات دین خود را به نظام و انقلاب ادا کنیم.

انتهای پیام/581/.

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

اما و اگرهای ساماندهی دستفروشان در بیرجند

 اما و اگرهای ساماندهی دستفروشان در بیرجند
2024-04-14T14:39:26+03:30
شهرداری بیرجند در پی گلایه‌مندی مردم از سد معبر دستفروشان در شهر اعلام کرد: فقط اجازه جمع آوری دارد که اقدامی بازدارنده نیست و حق پلمب اصناف متخلف با سایر د...

تداوم دست‌اندازی‌ها به چشمه مرغک رونیز استهبان فارس

 تداوم دست‌اندازی‌ها به چشمه مرغک رونیز استهبان فارس
2024-04-14T14:12:13+03:30
درحالی که دست اندازی‌ها به چشمه مرغک رونیز استهبان اصفهان همچنان ادامه دارد، فرماندار استهبان درخصوص تخلفات صورت گرفته در این محوطه گفت: طی یکی دو هفته آیند...

دستگیری ۸۹ قاچاقچی ارز و کالا در شهریار

 دستگیری ۸۹ قاچاقچی ارز و کالا در شهریار
2024-04-14T13:45:59+03:30
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهریار گفت: طی شش ماه گذشته بیش از ۵.۱ میلیون لیتر فراورده‌های نفتی، ۲۵ تن مواد خوراکی، ۲۹ هزار قلم انواع لوازم خانگی آشپزخان...

کشف ۱۰۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در سواحل عسلویه

 کشف ۱۰۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در سواحل عسلویه
2024-04-14T13:32:41+03:30
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف یک فروند شناور حامل سوخت قاچاق در نوار ساحلی استان در بندر عسلویه خبر داد و گفت: این شناور بیش از ۱۰۲ هزار لیتر سوخت گا...

مهاجرت یک میلیون بال پرنده تابستان‌گذران به مازندران

 مهاجرت یک میلیون بال پرنده تابستان‌گذران به مازندران
2024-04-14T13:32:40+03:30
رییس اداره حیات وحش محیط زیست مازندران با اشاره به مهاجرت پرندگان تابستان‌گذران به مازندران گفت: هر سالهه بیش از یک میلیون بال پرنده تابستان‌گذران وارد مازن...

حمایت آیت الله نوری همدانی از پاسخ کوبنده ایران به اسرائیل

 حمایت آیت الله نوری همدانی از پاسخ کوبنده ایران به اسرائیل
2024-04-14T11:59:17+03:30
مرجع تقلید شیعیان از پاسخ کوبنده ایران و گروه‌های مقاومت به رژیم صهیونیستی حمایت کرد.

انتقام ایران پاسخی به خباثت‌های رژیم صهیونیستی بود

 انتقام ایران پاسخی به خباثت‌های رژیم صهیونیستی بود
2024-04-14T11:46:54+03:30
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به انتقام سپاه پاسداران از رژیم صهیونیستی گفت: شب گذشته تنها شبی بود که مردم فلسطین با آرامش خوابیدند و این نشان می‌ده...

دپوی چوب آلات برای قاچاقچیان ناامن خواهد بود

 دپوی چوب آلات برای قاچاقچیان ناامن خواهد بود
2024-04-14T11:46:53+03:30
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران منطقه نوشهر گفت: با همکاری دستگاه قضا هرگونه دپوی چوب آلات زیر ذره بین ماموران یگان حفاظت قرار دارد.

حملات سپاه ثابت کرد رژیم صهیونیستی مترسکی بیش نیست

 حملات سپاه ثابت کرد رژیم صهیونیستی مترسکی بیش نیست
2024-04-14T11:46:53+03:30
نماینده مردم  خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: ضرب‌شست شب گذشته به رژیم جعلی صهیونیستی، در کنار حملات جبهه مقاومت که هیمنه گنبد آهنین پوشالی را در ه...

جزئیات رقابت‌های جهانی تکواندو در کیش

 جزئیات رقابت‌های جهانی تکواندو در کیش
2024-04-14T11:05:38+03:30
رقابت‌های جهانی تکواندو و مچ‌اندازی قهرمانی آسیا در دو بخش بانوان و آقایان در سالن چندمنظوره المپیک جزیره زیبای کیش برگزار می‌شود.

تجمع خیابانی مردم تبریز در حمایت از عملیات سپاه علیه اسرائیل

 تجمع خیابانی مردم تبریز در حمایت از عملیات سپاه علیه اسرائیل
2024-04-14T11:05:38+03:30
مردم تبریز در حمایت از عملیات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه رژیم صهیونیستی به خیابان آمدند.

پیش‌بینی رگبار برف در ارتفاعات لرستان

 پیش‌بینی رگبار برف در ارتفاعات لرستان
2024-04-14T11:05:37+03:30
مدیرکل هواشناسی لرستان از صدور هشدار زرد هواشناسی و رگبار برف در ارتفاعات خبر داد.

توزیع ۶۰۰هزار تن نهاده‌های دامی بین دامداران لرستان

 توزیع ۶۰۰هزار تن نهاده‌های دامی بین دامداران لرستان
2024-04-14T11:05:36+03:30
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی لرستان از توزیع حدود ۶۰۰هزار تن نهاده‌های دامی بین دامداران این استان در سال ۱۴۰۲ خبر داد.

انتخابات دور دوم زنجان، طارم و خدابنده نیمه‌الکترونیکی است

 انتخابات دور دوم زنجان، طارم و خدابنده نیمه‌الکترونیکی است
2024-04-14T11:05:36+03:30
رئیس ستاد انتخابات استان زنجان با اشاره به دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: این مرحله از انتخابات در ۲ حوزه انتخابیه زنجان- طارم و خدا...

هواشناسی هشدار داد؛ سرمازدگی در کمین باغات استان سمنان

 هواشناسی هشدار داد؛ سرمازدگی در کمین باغات استان سمنان
2024-04-14T11:05:36+03:30
مدیرکل هواشناسی استان سمنان ضمن اعلام هشدار زرد برای بخش کشاورزی این استان گفت: احتمال خسارت ناشی از ریزش تگرگ وجود دارد و کشاورزان باید در این زمینه تمهیدا...

وزارت نفت برای جمع‌آوری فاضلاب ‌جزیره خارگ ‌پای کار بیاید

 وزارت نفت برای جمع‌آوری فاضلاب ‌جزیره خارگ ‌پای کار بیاید
2024-04-14T11:05:36+03:30
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان گفت: تاکنون اراده جدی برای ساماندهی وضعیت آبرسانی، توزیع آب شرب و جمع‌آوری فاضلاب در جزیره خارگ دیده نمی‌شود و امید ...

سرریز ‌فاضلاب شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل به قره‌سو

 سرریز ‌فاضلاب شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل به قره‌سو
2024-04-14T11:05:35+03:30
رودخانه قره‌سو در شهرستان نمین این روزها با سرریز شدن فاضلاب شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل، آلوده به فاضلاب شده است.

خبر ‌وزیر کشور از احداث ۱۶۰۰ کلاس درس در سیستان و بلوچستان

 خبر ‌وزیر کشور از احداث ۱۶۰۰ کلاس درس در سیستان و بلوچستان
2024-04-14T11:05:35+03:30
وزیر کشور با اشاره به اینکه تخصیص های بودجه ای که در بحث آموزش به استان داده شده است، گفت: در حال حاضر نیز احداث یک هزار و ۶۰۰ کلاس درس در دستور کار قرار دا...

قدردانی علمای اهل سنت خراسان شمالی از عملیات «وعده صادق»

 قدردانی علمای اهل سنت خراسان شمالی از عملیات «وعده صادق»
2024-04-14T11:05:35+03:30
جامعه روحانیون اهل سنت خراسان شمالی ضمن ابراز شادمانی و خرسندی در پی حملات هوایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اسرائیل جنایتکار و گرفتن انتقام خون پاک سردا...

پهلودهی ‌۲۵۰۰ فروند شناور کانتینری در بندر شهید رجایی

 پهلودهی ‌۲۵۰۰ فروند شناور کانتینری در بندر شهید رجایی
2024-04-14T11:05:34+03:30
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از افزایش ۱۱ درصدی عملیات کانتینری بندر شهید رجایی و گفت: با وجود شرایط متاثر از تحریم‌ها با اتکا بر ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها...

قدردانی علمای برجسته اهل‌سنت از سپاه؛ دلِ جهان اسلام شاد شد

 قدردانی علمای برجسته اهل‌سنت از سپاه؛ دلِ جهان اسلام شاد شد
2024-04-14T11:05:34+03:30
علمای برجسته اهل‌سنت استان کردستان از حملات گسترده سپاه ‌علیه اسرئیل قدردانی کردند و این اقدام را باعث خوشحالی نه تنها ملت ایران بلکه جهان اسلام عنوان کردند.

اختصاصی| حمایت جبهه ایستادگی ایران اسلامی زنجان از لیست شورای ائتلاف

 اختصاصی| حمایت جبهه ایستادگی ایران اسلامی زنجان از لیست شورای ائتلاف
2024-02-26T06:01:30+03:30
دبیر جبهه ایستادگی ایران اسلامی در استان زنجان اعلام کرد که این جبهه از نامزدهای منتخب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی حمایت خود را اعلام می‌کند.

رئیس دیوان عدالت اداری: قوه قضائیه ‌استقلال وکلا را در هر زمان به رسمیت می‌شناسد

 رئیس دیوان عدالت اداری: قوه قضائیه ‌استقلال وکلا را در هر زمان به رسمیت می‌شناسد
2024-02-26T06:01:30+03:30
رئیس دیوان عدالت اداری کشور گفت: عقل و قانون حکم می‌کند وکیل در جریان دادرسی با شجاعت از موکل و حق دفاع کند و این استقلال را قوه قضائیه در هر زمان به رسمیت ...

دستگیری اکرم لاهوری تروریست + جزئیات

 دستگیری اکرم لاهوری تروریست + جزئیات
2024-02-26T06:01:29+03:30
سخنگوی پلیس از دستگیری یک عضو "سپاه صحابه "در استان هرمزگان خبر داد.

لیست ‌شورای ائتلاف برای انتخابات مجلس خبرگان و شورای اسلامی در همدان + اسامی

 لیست ‌شورای ائتلاف برای انتخابات مجلس خبرگان و شورای اسلامی در همدان + اسامی
2024-02-26T06:01:29+03:30
لیست انتخاباتی شورای ائتلاف ‌استان همدان ‌برای مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی اعلام شد.

محکوم مالی فراری هنگام خروج غیرقانونی از کشور بازداشت شد + جزئیات

 محکوم مالی فراری هنگام خروج غیرقانونی از کشور بازداشت شد + جزئیات
2024-02-26T06:01:29+03:30
رئیس کل دادگستری هرمزگان از دستگیری یک محکوم مالی فراری با بیش از ۳۰ فقره محکومیت قطعی هنگام خروج از کشور خبر داد.

دغدغه‌های نخبگان خراسان جنوبی با نامزد انتخابات خبرگان رهبری + تصاویر

 دغدغه‌های نخبگان خراسان جنوبی با نامزد انتخابات خبرگان رهبری + تصاویر
2024-02-26T06:01:28+03:30
جمعی از نخبگان خراسان جنوبی در دیدار با نامزد ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری دغدغه های خود را در زمینه های مختلف مطرح کردند.

رئیسی: امیدواریم مجلس قوی برای پشتیبانی از مردم و ‌کمک به دولت تشکیل شود

 رئیسی: امیدواریم مجلس قوی برای پشتیبانی از مردم و ‌کمک به دولت تشکیل شود
2024-02-26T06:01:28+03:30
نامزد ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در خراسان جنوبی بر اینکه شرکت در انتخابات عمل به حق و تکلیف است گفت: امیدواریم مجلسی قوی شکل بگیرد که هم پشتیبان...

رونمایی از دیوارنگاره جدید میدان ولیعصر(عج) زنجان/ "‌روشن شود جهانی؛ وقتی که تو بیایی"

 رونمایی از دیوارنگاره جدید میدان ولیعصر(عج) زنجان/ "‌روشن شود جهانی؛ وقتی که تو بیایی"
2024-02-24T08:54:53+03:30
در آستانه نیمه شعبان، از جدیدترین دیوارنگاره میدان ولیعصر(عج) زنجان رونمایی شد.

تب تند رقابت‌های انتخاباتی در اصفهان/ تشکیل ائتلاف بانوان و ائتلاف آبی نظرها را جلب کرد

 تب تند رقابت‌های انتخاباتی در اصفهان/ تشکیل ائتلاف بانوان و ائتلاف آبی نظرها را جلب کرد
2024-02-24T08:28:10+03:30
در دومین روز از رقابت‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، تشکیل ائتلاف بانوان کاندیدا و ائتلاف آبی با محوریت شرق اصفهان بیشتر از همه نظرها را به ...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)