میرنیوز

تعیین ۱۴۰۰ مکان برای تبلیغات کاندیداهای مجلس در اصفهان/ قانون شفافیت اجرایی می‌شود

 تعیین ۱۴۰۰ مکان برای تبلیغات کاندیداهای مجلس در اصفهان/ قانون شفافیت اجرایی می‌شود 2024-02-12T13:08:19+03:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، مهدی سلیمانی در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن گرامیداشت حلول ماه شعبان و فرا رسیدن اعیاد شعبانیه، با بیان اینکه در انتخابات امسال میزان ثبت‌نام داوطلبان نسبت به ادوار گذشته 187 درصد رشد کرده است، اظهار داشت: در قانون جدید انتخابات با برخی نوآوری‌ها در حوزه انتخابات مواجه هستیم که در ادوار گذشته وجود نداشت اولین نکته فاصله زمانی اندک نهایی شدن قانون انتخابات و فرآیند پیش ثبت‌نام داوطلبان بود و بر همین اساس قانون انتخابات در اول مرداد ماه گذشته نهایی و بلافاصله از 16 مرداد ماه فرآیند پیش ثبت‌نام داوطلبان آغاز شد و در این مرحله سه هزار و 171 نفر ثبت‌نام کردند.

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان خاطرنشان کرد: ما قبل از آنکه ستاد انتخابات آغاز به فعالیت کند، کارمان را از فروردین ماه گذشته در قالب کمیته هماهنگی و آمادگی تشکیل ستاد انتخابات آغاز  و تا زمان تشکیل ستاد، چهار جلسه برگزار کردیم و پس از ابلاغ وزیر در اردیبهشت ماه گذشته ستاد انتخابات استان تشکیل شد و تاکنون به صورت هفتگی 35 جلسه برگزار کردیم و اقدامات لازم برای هماهنگی بین فرمانداری‌ها و بخش‌داری‌ها انجام شد.

وی با تاکید بر اینکه ستاد انتخابات استان اصفهان هفت کمیته تخصصی دارد، افزود: کمیته‌های مالی ـ پشتیبانی، حراست و استعلامات، اطلاع‌رسانی، حقوقی، امنیتی، فناوری اطلاعات و کمیته آموزش انتخابات، هفته کمیته تخصصی هستند که در ستاد انتخابات تشکیل شد. همچنین در شهرستان‌ها نیز کارگروه اجرای انتخابات تشکیل شد که کمیته‌های این کارگروه‌ها مشابه با ستاد انتخابات استان بوده و علاوه بر هفت کمیته اصلی، دو کمیته اجرایی و مشارکت همگانی نیز به آنها اضافه شده است.

تعداد ثبت‌نام نهایی داوطلبان مجلس

سلیمانی با بیان اینکه استان اصفهان مجموعه 16حوزه انتخابی دارد، متذکر شد: در استان اصفهان پانزده حوزه جغرافیایی تعریف شده و تنها حوزه انتخابی اصفهان 5 نماینده دارد و سایر حوزه‌ها هر کدام یک نماینده دارند و شانزدهمین حوزه انتخابی استان که مرکز آن فرمانداری اصفهان است، مربوط به حوزه مسیحیان ارمنی جنوب ایران است.

وی با بیان اینکه در انتخابات گذشته تعداد ثبت‌نام کنندگان هزار و 242 نفر بود، اذعان داشت: در مرحله ثبت‌نام هزار و 768 نفر در استان اصفهان ثبت‌نام کردند که این میزان نسبت به دوره گذشته افزایش 42 درصدی را نشان می‌دهد.

شروع مهلت قانونی تبلیغات داوطلبان مجلس از سوم اسفند ماه

دبیر ستاد انتخابات استان با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس خبرگان تاکید کرد: در استان اصفهان برای انتخابات مجلس خبرگان 37 نفر ثبت‌نام کردند که شورای نگهبان صلاحیت 13 نفر را تایید کرد که بعد از نهایی شدن بررسی صلاحیت‌ها، 2 نفر از آنها به سایر استان‌ها نقل مکان کردند و در حال حاضر 11 نفر کاندیدای انتخابات مجلس خبرگان هستند که اسامی آنها رسانه‌ای شده است.

سلیمانی با بیان اینکه مهلت قانونی تبلیغات داوطلبان مجلس خبرگان دو برابر داوطلبان مجلس شورای اسلامی است، گفت: مهلت قانونی تبلیغات داوطلبان مجلس خبرگان 15 روز بوده و از ساعت صفر روز چهارشنبه 25 بهمن ماه آغاز شده و تا ساعت 8 صبح روز دهم اسفند ماه ادامه خواهد داشت؛ همچنین مهلت قانونی تبلیغات کاندیداهای مجلس شورای اسلامی 7 روز خواهد بود که از تاریخ 3 اسفند ماه آغاز و تا روز دهم اسفند ادامه خواهد داشت.

شناسایی یک هزار مکان دولتی ویژه تبلیغات انتخاباتی داوطلبان 

وی با تاکید بر اینکه به شهرداری‌ها و دهداری‌ها ابلاغ شده که مکان‌هایی را برای تبلیغات انتخاباتی پیش‌بینی و در اختیار داوطلبان قرار دهند، افزود: در این دوره با تشکیل هیئت استانی بررسی تبلیغات یک ظرفیت جدید برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ایجاد و این امکان فراهم شده که از امکانات دستگاه‌های دولتی استفاده شود و بر همین اساس طبق استعلامی که از همه دستگاه‌های دولتی انجام دادیم، یک هزار و 400 مکان دولتی از جمله سالن‌های اجتماعات، مکان‌های روباز، تابلوهای تبلیغاتی شناسایی و به فرمانداران و کاندیداها ابلاغ شده و این اولین بار است که در قانون انتخابات اجازه داده شده که از امکانات دولتی برای تبلیغات انتخاباتی به شرط رعایت عدالت و تساوی استفاده شود.

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان با بیان اینکه در حوزه ستادهای انتخابی شفافیت نسبت به گذشته افزایش یافته است، اظهار داشت: در این راستا داوطلبان می‌توانند در مرکز حوزه انتخابی یک ستاد به عنوان ستاد اصلی تعیین و به ما معرفی کنند و در هر شهر، روستا و منطقه شهرداری دو ستاد فرعی ویژه آقایان بانوان داشته باشد و همچنین کاندیداها اجازه داشتن یک ستاد مجازی و تارنمای اینترنتی را هم دارند.

وی در ادامه به ممنوعیت‌های تبلیغات ویژه کاندیداها اشاره کرد و گفت: تبلیغات خارج از زمان قانونی، استفاده از اماکن دولتی خارج از بستر تعریف شده توسط ستاد استانی، الصاق در امکان غیرمجاز از جمله مهم‌ترین موارد ممنوع شده در تبلیغات انتخاباتی است و حداکثر اندازه برگه‌ها و بنرهای تبلیغات انتخاباتی 100×70 است.

قانون شفافیت و نظارت بر تامین مالی فعالیت‌های انتخاباتی اجرایی می‌شود 

سلمانی با بیان اینکه قانون شفافیت و نظارت بر تامین مالی فعالیت‌های انتخاباتی برای اولین بار در انتخابات امسال اجرا خواهد شد، گفت: این قانون اولین بار سال 1398 به تصویب رسید اما زمینه اجرای آن فراهم نشد و برای اولین بار است که اجرایی می‌شود؛ بر اساس این قانون همه هزینه‌کرد نامزدهای دوازدهمین دوره مجلس باید به صورت شفاف در سامانه‌‌ای که توسط وزارت در اختیار داوطلبان گذاشته شده، به ثبت برسد و میزان هزینه‌کردها نباید از سقف اعلام شده بالاتر باشد.

به گفته این مقام مسئول سقف هزینه‌کردها بر اساس گستره جغرافیایی و جمعیت حوزه‌های انتخاباتی مشخص شده و به صورت رسمی اعلام خواهد شد. همچنین بر اساس این قانون دریافت کمک‌های مالی از ارگان‌های اقتصادی، کارخانه‌ها، محکومان جرائم اقتصادی، اتباع و افراد غیر ایرانی ممنوع بوده و نامزدها از هر شخص حقیقی می‌توانند حداکثر 20 درصد هزینه‌کردها را دریافت کنند.

افتتاح 15 شبکه تبلیغاتی در صدا و سیمای مرکز استان اصفهان 

وی در بخش دیگری از سخنانش تبلیغات تلویزیونی نامزدهای انتخاباتی را تشریح کرد و گفت: قانون برای صدا و سیما در حوزه تبلیغات ظرفیتی بیش از 200 شبکه فراهم کرده و در همین راستا دو هفته قبل 15 شبکه را در استان افتتاح کردیم و یک زمینه جدید برای تبلیغات داوطلبان فراهم شده و تبلیغات کاندیداهای مجلس شورای اسلامی از روز سوم اسفند ماه بر اساس حروف الفبا پخش خواهد شد.

دبیر ستاد انتخابات استان ادامه داد: همچنین برای داوطلبان مجلس خبرگان یک برنامه 20 دقیقه‌ای توسط صدا و سیمای مرکز استان تهیه و از روز چهارشنبه در بستر شبکه استانی پخش خواهد شد و شبکه‌های انتخاباتی تنها در اختیار داوطلبان مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

سلمانی در پاسخ به سئوال خبرنگاران پیرامون این موضوع که امکان رد‌صلاحیت شدن کاندیداهای تایید شده تا چه بازه زمانی وجود دارد، گفت: در این مورد هیچ‌گونه محدودیت قانونی وجود ندارد و اگر فرد تا فرآیند نهایی انتخابات تخلفی انجام‌ دهد و یا اسنادی به شورای نگهبان برسد، امکان رد صلاحیت وجود دارد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه از مجموع 88 کرسی مجلس خبرگان رهبری، 5 کرسی به استان اصفهان تعلق دارد، افزود: در استان اصفهان دو نوع برگه رای پیش‌بینی شده که بر اساس آن در برگه‌های رای حوزه انتخابی اصفهان امکان درج اسامی 5 کاندیدای مجلس شورای اسلامی و 5 کاندیدای مجلس خبرگان وجود دارد و در برگه‌های رای سایر حوزه‌های انتخاباتی نیز امکان درج اسامی 5 کاندیدای مجلس خبرگان و یک کاندیدای مجلس شورای اسلامی پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/170 /.

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

رونمایی از دیوارنگاره جدید میدان ولیعصر(عج) زنجان/ "‌روشن شود جهانی؛ وقتی که تو بیایی"

 رونمایی از دیوارنگاره جدید میدان ولیعصر(عج) زنجان/ "‌روشن شود جهانی؛ وقتی که تو بیایی"
2024-02-24T08:54:53+03:30
در آستانه نیمه شعبان، از جدیدترین دیوارنگاره میدان ولیعصر(عج) زنجان رونمایی شد.

تب تند رقابت‌های انتخاباتی در اصفهان/ تشکیل ائتلاف بانوان و ائتلاف آبی نظرها را جلب کرد

 تب تند رقابت‌های انتخاباتی در اصفهان/ تشکیل ائتلاف بانوان و ائتلاف آبی نظرها را جلب کرد
2024-02-24T08:28:10+03:30
در دومین روز از رقابت‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، تشکیل ائتلاف بانوان کاندیدا و ائتلاف آبی با محوریت شرق اصفهان بیشتر از همه نظرها را به ...

تخریب یادگار ساسانیان در فسا/ نابودی تلِ قلعۀ پل فَسای شیراز همچنان دنباله دارد! + تصاویر‌

 تخریب یادگار ساسانیان در فسا/ نابودی تلِ قلعۀ پل فَسای شیراز همچنان دنباله دارد! + تصاویر‌
2024-02-24T08:28:10+03:30
کنشگر و پژوهشگر میراث فرهنگی و تاریخ ایران به حفاری‌های غیرمجاز گسترده و جاده کشی بر بلندای بر روی تلِ قلعۀ پل فَسا انتقاد کرده است.

گلایه کاندیداهای زنجان از تخلف تبلیغاتی برخی نامزدها

 گلایه کاندیداهای زنجان از تخلف تبلیغاتی برخی نامزدها
2024-02-23T21:21:23+03:30
از روز گذشته، برخی کاندیداها در زنجان، اقدام به نصب بنرهای خود در نقاطی غیر از محل‌های تعیین‌شده برای تبلیغات، اقدام به نصب بنر و پوستر کردند که این کار گلا...

وزیر اقتصاد: نرخ ارز در بازار آزاد را به رسمیت نمی‌شناسیم/ سرمایه‌گذاری خارجی ‌به ۱۰ میلیارد دلار می‌رسد

 وزیر اقتصاد: نرخ ارز در بازار آزاد را به رسمیت نمی‌شناسیم/ سرمایه‌گذاری خارجی ‌به ۱۰ میلیارد دلار می‌رسد
2024-02-23T17:08:31+03:30
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: نرخ ارز در بازار آزاد را به رسمیت نمی‌شناسیم و هدف دولت همان روش های توافقی است و از همه ابزارها باید در این ارتباط استفاده ...

۲۱ تروریست و عناصر معاند در اصفهان دستگیر شدند/ ‌کشف ۵۵ بمب دست‌ساز/ بازداشت ۲۲ قاچاقچی داروهای حساس

 ۲۱ تروریست و عناصر معاند در اصفهان دستگیر شدند/ ‌کشف ۵۵ بمب دست‌ساز/ بازداشت ۲۲ قاچاقچی داروهای حساس
2024-02-23T15:48:08+03:30
رئیس کل دادگستری اصفهان گفت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان اصفهان، طی ماه‌های گذشته تعدادی تروریست و عناصر معاند ‌در سطح استان ‌دستگیر شدند.

۸ تروریست در آستانه راهپیمایی ۲۲ بهمن در اصفهان دستگیر شدند/ بازداشت ۲۲ قاچاقچی داروهای حساس

 ۸ تروریست در آستانه راهپیمایی ۲۲ بهمن در اصفهان دستگیر شدند/ بازداشت ۲۲ قاچاقچی داروهای حساس
2024-02-23T15:34:58+03:30
رئیس کل دادگستری اصفهان از بازداشت هشت تروریست در ‌آستانه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در اصفهان خبر داد.

امام جمعه موقت بوشهر: چرا دشمنان ‌مردم را از مشارکت گسترده در انتخابات منع می‌کنند؟

 امام جمعه موقت بوشهر: چرا دشمنان ‌مردم را از مشارکت گسترده در انتخابات منع می‌کنند؟
2024-02-23T15:01:28+03:30
امام جمعه موقت بوشهر گفت: اگر انتخابات خوب نبود و اثر نداشت چرا دشمنان با راه‌اندازی تبلیغات گسترده مردم را در عرصه مشارکت در انتخابات منع می‌کند، پس معلوم ...

اهمیت حضور در انتخابات از زبان امام جمعه زاهدان/ نگذارید دیگران جای شما تصمیم غلط بگیرند

 اهمیت حضور در انتخابات از زبان امام جمعه زاهدان/ نگذارید دیگران جای شما تصمیم غلط بگیرند
2024-02-23T15:01:28+03:30
امام جمعه زاهدان با اشاره به اینکه مشارکت در انتخابات و انتخاب اصلح به سرنوشت روز‌مره ما ارتباط دارد، گفت: شرکت در انتخابات و انتخاب با بصیرت و چشم باز بهتر...

عیدی سپاه به مردم فارس در عید بزرگ نیمه شعبان/ افتتاح طرح‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی‌

 عیدی سپاه به مردم فارس در عید بزرگ نیمه شعبان/ افتتاح طرح‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی‌
2024-02-23T14:08:18+03:30
آیین افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی سپاه فجر فارس با حضور سرلشکر پاسدار حسین سلامی در شیراز برگزار شد.

امام جمعه موقت سنندج‌: همه اقشار پای صندوق بیایند/ مطالبه کردستانی‌ها از نمایندگان مجلس

 امام جمعه موقت سنندج‌: همه اقشار پای صندوق بیایند/ مطالبه کردستانی‌ها از نمایندگان مجلس
2024-02-23T14:08:18+03:30
امام جمعه موقت سنندج گفت: اشتغال، اقتصاد قوی و رفع معضل بیکاری مطالبه اصلی کردستانی‌ها از نمایندگان مجلس است.

فهرست نهایی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در بوشهر اعلام شد

 فهرست نهایی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در بوشهر اعلام شد
2024-02-23T14:08:17+03:30
رئیس هیئت نظارت شورای نگهبان در استان بوشهر با بیان اینکه فهرست نهایی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام شده است گفت: ملاک عمل آگهی صادره از فرماندار...

مهدی طغیانی: مجلس یازدهم نمایشی نبود/ اصفهان از فضای کنونی متضرر خواهد شد

 مهدی طغیانی: مجلس یازدهم نمایشی نبود/ اصفهان از فضای کنونی متضرر خواهد شد
2024-02-23T14:08:17+03:30
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اصفهان گفت: اقتصاد ایران به خاطر فشار ناشی از تحریم‌ها با مشکل جهش ارزی مواجه است و باید ساز و کاری ایجاد شو...

جانشین فرمانده کل سپاه: اجازه نمی‌دهیم ‌آمریکا و دشمنان ‌اشتباه محاسباتی دیگری علیه ایران انجام دهند

 جانشین فرمانده کل سپاه: اجازه نمی‌دهیم ‌آمریکا و دشمنان ‌اشتباه محاسباتی دیگری علیه ایران انجام دهند
2024-02-23T13:41:39+03:30
جانشین فرمانده سپاه پاسداران گفت: ‌با شرکت در انتخابات اجازه نمی‌دهیم که آمریکا و دشمنان نظام اشتباه محاسباتی دیگری انجام دهند.

سرلشکر سلامی: ۱۱ اسفند با دشمنان اتمام حجت ‌می‌کنیم/ مردم در انتخابات مشت محکم دیگری به دهان معاندان می‌زنند

 سرلشکر سلامی: ۱۱ اسفند با دشمنان اتمام حجت ‌می‌کنیم/ مردم در انتخابات مشت محکم دیگری به دهان معاندان می‌زنند
2024-02-23T13:41:39+03:30
فرمانده کل سپاه گفت: جمعه ۱۱ اسفندماه، یک اتمام حجت دیگر با دشمن داریم و همچون راهپیمایی ۲۲ بهمن، حضور ملت پای صندوق‌های رای، مشت محکم دیگری به دهان دشمن می...

دادستان کل کشور: رویکرد قضات در صدور رأی "اصلاحی و تربیتی" باشد

 دادستان کل کشور: رویکرد قضات در صدور رأی "اصلاحی و تربیتی" باشد
2024-02-23T13:14:36+03:30
دادستان کل کشور گفت: رویکرد قضات در صدور آرا و سایر تصمیمات قضایی باید رویکردی اصلاحی و تربیتی و در همین راستا باشد تا شاهد بازپروری و بازگشت دوباره زندانی ...

وزیر اقتصاد: بر خروج از چالش ‌رکود تورمی دهه ۹۰ متمرکز شده‌ایم/ ورود ایران به مرحله جدید‌ رشد تولید ‌

 وزیر اقتصاد: بر خروج از چالش ‌رکود تورمی دهه ۹۰ متمرکز شده‌ایم/ ورود ایران به مرحله جدید‌ رشد تولید ‌
2024-02-23T13:14:36+03:30
وزیر اقتصاد با بیان اینکه سیاست دولت برون رفت از رکود تورمی حاکم بر دهه ۹۰ کشور است، گفت: به مرحله جدیدی از رشد تولید ناخالص داخلی کشور وارد شده‌ایم.

حال و هوای "منتظران مهدی" در قم و ‌جمکران‌/ همه برای "حضرت صاحب‌الزمان (عج)" به خط شده‌اند

 حال و هوای "منتظران مهدی" در قم و ‌جمکران‌/ همه برای "حضرت صاحب‌الزمان (عج)" به خط شده‌اند
2024-02-23T13:01:24+03:30
شهر مقدس قم و مسجد مقدس جمکران آماده برپایی جشن های نیمه شعبان است و دستگاه های استان با همکاری و هماهنگی های لازم آماده میزبانی از زائران و مسافران نیمه شع...

سرلشکر سلامی: پاسخ توطئه‌های دشمن را در پای صندوق‌های رأی می‌دهیم

 سرلشکر سلامی: پاسخ توطئه‌های دشمن را در پای صندوق‌های رأی می‌دهیم
2024-02-23T13:01:24+03:30
فرمانده کل سپاه گفت: تک مردم برای ما به اندازه همه ملت ارزشمند هستند. برای یک نفر اینها ما همه وجودمان را می گذاریم.

آیت‌الله ‌حسینی‌بوشهری: مردم ایران با مشارکت گسترده مطمئناً پشتیبان ‌انقلاب ‌خواهند بود‌

 آیت‌الله ‌حسینی‌بوشهری: مردم ایران با مشارکت گسترده مطمئناً پشتیبان ‌انقلاب ‌خواهند بود‌
2024-02-23T12:21:30+03:30
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: مردم با آگاهی در انتخابات جمعه هفته آینده ۱۱ اسفند با حضور باشکوه در پای صندوق‌های اخذ رأی یک بار دیگر حماسه وفاداری خو...

خلبان واحدی: نیروی هوایی ارتش روزآمد شد/ باید بیش از پیش هوشیار، آماده و آگاه باشیم

 خلبان واحدی: نیروی هوایی ارتش روزآمد شد/ باید بیش از پیش هوشیار، آماده و آگاه باشیم
2024-02-23T09:28:09+03:30
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: نیروی هوایی با روزآمد شدن در حال حراست از گذشته افتخارآمیز خود است و باور داریم که وعده نصرت‌الهی بی‌شک محقق خواهد شد.

علی سعیدی: انتخابات زمان تسویه حساب نیست/ ایرانی‌ها مصالح شخصی را به مصالح عالی انقلاب گره نمی‌زنند

 علی سعیدی: انتخابات زمان تسویه حساب نیست/ ایرانی‌ها مصالح شخصی را به مصالح عالی انقلاب گره نمی‌زنند
2024-02-23T09:28:08+03:30
رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: مردم باید بدانند میانه راه زمان تسویه حساب نیست، مشکلات معیشتی را می‌بینیم و مردم را درک می‌کنیم اما این مس...

روایت تسنیم از نخستین روز انتخاباتی اصفهان/ از تأخیر شانا در اعلام لیست تا حضور حداکثر بانوان کاندیدا

 روایت تسنیم از نخستین روز انتخاباتی اصفهان/ از تأخیر شانا در اعلام لیست تا حضور حداکثر بانوان کاندیدا
2024-02-23T08:48:01+03:30
در نخستین روز فعالیت‌های انتخاباتی دوزادهمین مجلس شورای اسلامی با اعلام لیست کامل کاندیداها شاهد حضور قابل توجه بانوان در حوزه‌های مختلف انتخاباتی اصفهان هس...

پایان ‌خاکبرداری جزیره هسته‌ای نیروگاه اتمی ۳۰۰ مگاواتی کارون/ آغاز بتن‌ریزی نیروگاه در پاییز ۱۴۰۳

 پایان ‌خاکبرداری جزیره هسته‌ای نیروگاه اتمی ۳۰۰ مگاواتی کارون/ آغاز بتن‌ریزی نیروگاه در پاییز ۱۴۰۳
2024-02-23T08:48:00+03:30
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: مرحله نخست خاکبرداری جزیره هسته‌ای نیروگاه اتمی ۳۰۰ مگاواتی کارون (دارخوین) به پایان رسیده و پاییز ۱۴۰۳ فاز دو ساخت این نیروگاه ...

وزیر آموزش و پرورش: دولت سیزدهم ۶۹۰۰ مدرسه ساخت/ هدایت نیمی از دانش‌آموزان ‌به هنرستان‌ها

 وزیر آموزش و پرورش: دولت سیزدهم ۶۹۰۰ مدرسه ساخت/ هدایت نیمی از دانش‌آموزان ‌به هنرستان‌ها
2024-02-23T08:48:00+03:30
وزیر آموزش و پرورش گفت: از شروع دولت سیزدهم و در این دو سال، بیش از ۶۹۰۰ مدرسه در مجموع در سراسر کشور تکمیل، تجهیز و یا به صورت کامل ساخته شده است.

رئیس سازمان انرژی اتمی: فناوری هسته‌ای به ۱۵۰ مجتمع بزرگ صنعتی وارد شد/ قطع وابستگی به خارج برای واردات تجهیزات

 رئیس سازمان انرژی اتمی: فناوری هسته‌ای به ۱۵۰ مجتمع بزرگ صنعتی وارد شد/ قطع وابستگی به خارج برای واردات تجهیزات
2024-02-23T08:47:59+03:30
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت:‌ با توجه به طرح‌های توسعه‌ای صنعت هسته‌ای، گسترش همکاری‌ها با شرکت پالایش نفت آبادان و دیگر صنایع پالایشی در دستور کار ساز...

مشارکت گسترده در انتخابات باعث استحکام‌ نظام و تشکیل مجلس قوی می‌شود

 مشارکت گسترده در انتخابات باعث استحکام‌ نظام و تشکیل مجلس قوی می‌شود
2024-02-22T19:41:15+03:30
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: مشارکت گسترده در انتخابات به مستحکم‌تر شدن نظام و تشکیل مجلس قوی می‌شود.

جلسه تبیینی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی استان کرمان برگزار شد + تصویر

 جلسه تبیینی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی استان کرمان برگزار شد + تصویر
2024-02-22T11:54:58+03:30
با حضور استاندار کرمان جلسه تبیینی آموزشی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی استان کرمان برگزار شد.

سربازان گمنام امام زمان(عج) با شجاعت از امنیت کردستان دفاع می‌کنند

 سربازان گمنام امام زمان(عج) با شجاعت از امنیت کردستان دفاع می‌کنند
2024-02-22T11:54:58+03:30
فرمانده مرزبانی استان کردستان، گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) با شجاعت و مردانگی از امنیت کشور به ویژه استان کردستان دفاع می‌کنند.

آغاز فعالیت‌های انتخاباتی۴۳۷کاندیدای مجلس در مازندران

 آغاز فعالیت‌های انتخاباتی۴۳۷کاندیدای مجلس در مازندران
2024-02-22T11:54:57+03:30
رئیس ستاد انتخابات مازندران گفت: با آغاز تبلیغات انتخاباتی ۴۳۷ کاندیدا مجلس شورای اسلامی مازندران رقابت خود را آغاز کردند.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)