میرنیوز

اژه‌ای در اصفهان: مسئولان نظام در قبال عظمت مردم وظیفه بسیار سنگینی دارند

 اژه‌ای در اصفهان: مسئولان نظام در قبال عظمت مردم وظیفه بسیار سنگینی دارند 2024-02-11T13:15:12+03:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، همزمان با حضور گسترده و پرشور اقشار مختلف مردم ایران اسلامی در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن در اقصی‌ نقاط کشورمان، مراسم راهپیمایی شهر اصفهان با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضائیه برگزار شد.

رئیس قوه قضائیه در جریان راهپیمایی باشکوه امروز مردم اصفهان در یوم‌الله 22 بهمن، ضمن حضور در صفوف و طی مسیر در کنار راهپیمایان و شهروندان اصفهانی، با تعدادی از آنها بصورت مستقیم و بلاواسطه به گفت‌وگو پرداخت و سخنان و مسائل آنان را استماع کرد.

محسنی اژه‌ای سپس برای ایراد سخنرانی در اجتماع عظیم مردم اصفهان، در‌ میدان نقش جهان حضور پیدا کرد و گفت: خدا را شاکر هستم که در اولین روز ماه شعبان در جمع مردم متدین اصفهان حضور پیدا کرده‌ام؛ ماه رجب را پشت سر گذاشتیم و به ماه شعبان که متعلق به رسول خدا(ص) می‌باشد رسیدیم و امیدواریم بتوانیم از برکات این دو ماه عزیز استفاده کرده و خود را منزه کنیم تا با دل و فکری پاک وارد ماه رمضان، ماه ضیافت‌الله شویم.

رئیس دستگاه قضا با بیان اینکه مردم دیار اصفهان، مردمی شهیدپرور، انقلابی و متدین هستند، گفت: مردم دیار اصفهان از ابتدای نهضت امام خمینی(ره) و پیروزی انقلاب تا دوران 8 سال دفاع مقدس و امروز که بیش از 4 دهه از انقلاب اسلامی می‌گذرد، همواره در به ثمر رساندن آرمان‌ها و اهداف اسلام عزیز، پیشتاز بوده‌اند.

رئیس قوه قضائیه گفت: مردم خطه اصفهان، شایسته خدمت بی‌منت کارگزاران کشور هستند چرا که به نظام و انقلاب و مردم، خدمات بسیار زیادی را ارائه داده‌اند؛ مردم دیار اصفهان در استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران کمک شایانی کردند؛ در زمان 8 سال دفاع مقدس نیز، بخش قابل توجهی از مسئولیت‌های جنگ بر عهده عزیزانی از خطه اصفهان بود که شاهد مثال آن شمار بالای امیران و سرداران و شهدای این دیار است. همچنین از دل مردم اصفهان، خدمتگزاران زیادی در هر سه قوه کشور حضور داشته و دارند که تعداد قابل توجهی از آنها نیز در گذشته به شهادت رسیده‌اند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در ادامه، ضمن تشریح و تبیین دوران پیش از پیروزی انقلاب در سطح جهان گفت: ساختارهای بین‌المللی در دوران پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، به هیچ کشوری اجازه نمی‌داد که مستقل باشد و روی پای خودش بایستد و از خود اراده داشته باشد؛ از سوی دیگر همه امکانات و فناوری‌های روز و پیشرفته دنیا، در سیطره یکی از بلوک‌های شرق یا غرب بود؛ ساختارهای بین‌المللی به شکلی بود که هر کشوری که می‌خواست پیشرفت کند، باید به یکی از دو بلوک شرق یا غرب وابسته می‌شد.

رئیس عدلیه افزود: بسیاری از سیاستمداران و صاحب‌نظران دنیا به هیچ‌وجه باور نمی‌کردند که یک ملت با اتکا به فرهنگ، آرمان و اراده قوی خود و بدون وابستگی به یکی از قطب‌های شرق و غرب، به استقلال برسد؛ آنها معتقد بودند امکان ندارد یک روحانی بدون هیچگونه سازوکاری، بدون هیچگونه پشتوانه مالی و بدون در اختیار داشتن نیروهای مسلح، بتواند بر یک نظام شاهنشاهی که از قضا به هر دو بلوک شرق و غرب وابسته بود، غلبه کند. از همین رو، حقیقتاً پیروزی انقلاب اسلامی در آن دوران، یک شِبه‌معجزه بود.

رئیس قوه قضائیه گفت: امام خمینی(ره) با اتکا به خداوند متعال و اعتماد به مردم و تکیه بر آموزه‌های دینی و برپایی قیامی که نشأت گرفته از قیام امام حسین (ع) بود، نهضت انقلاب را آغاز کرد و آن را به نتیجه رساند؛ به طور کلی، «تکیه بر اسلام ناب محمدی»، «رهبری فردی که به خداوند متعال، نبوت، معاد، امامت و ولایت، ایمان کامل داشت و به آموزه‌های قرآنی عمل می‌کرد» و «حضور مردمی متدین، اسلام‌دوست و معتقد به ولایت در صحنه»، از جمله عوامل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57 بود.

رئیس قوه قضائیه گفت: در 12 بهمن سال 57 و زمانی که هنوز نظام شاهنشاهی مستقر بود، شاهد بودیم که امام خمینی با اتکا به خداوند متعال و اعتماد و اطمینان به مردم، بیان داشتند که من به پشتیبانی از ملت، دولت تعیین می‌کنم»؛ انقلاب‌های زیادی در دنیا اتفاق افتاده اما همانگونه که شاهد بوده‌ایم، بسیاری از این انقلاب‌ها یا تحریف و مصادره شدند و یا از بین رفتند اما انقلاب اسلامی ایران با رهبری امام خمینی(ره) دستخوش این اتفاقات نشد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، قانون اساسی نظام جمهوری اسلامی تدوین و دولت و مجلس تشکیل شدند و مردم نیز به پاکسازی ته‌مانده‌ها و بازمانده‌های اجانب یا دست‌نشاندگان آنها پرداختند.

رئیس دستگاه قضا با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران به بسیاری از نهضت‌های مقاومت در سرتاسر جهان، روح و جان تازه‌ای بخشید، گفت: به دنبال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بسیاری از مردم جهان بیدار شدند و باور کردند که یک کشور می‌تواند بدون وابستگی به بلوک‌های شرق یا غرب، به استقلال دست پیدا کند؛ این موضوع برای نظام سلطه، بسیار گران تمام شد؛ از همین رو، مستکبران عالم درصدد برآمدند که با محاصره اقتصادی، تحمیل جنگ نظامی، توطئه و کودتا، نگذارند پیام انقلاب اسلامی به دنیا مخابره شود.

رئیس عدلیه گفت: فراموش نمی‌کنیم که تنها یک سال و نیم پس از پیروزی انقلاب، رژیم صدام به نیابت از دو قطب شرق و غرب به کشور ما حمله کرد و تصور داشت می‌تواند ظرف چند روز به تهران برسد؛ در این جنگ، بلوک‌های شرق و غرب، پیشرفته‌ترین امکانات و تجهیزات و همچنین عوامل ستون پنجم خود را در اختیار صدام قرار دادند و یک جنگ تمام عیار را علیه ایران اسلامی به راه انداختند. از سوی دیگر، همزمان با تحمیل جنگ صدامیان علیه ایران اسلامی، همه جریان‌های ضدانقلاب نیز در داخل کشور دست به دست هم دادند تا نظام اسلامی را سرنگون کنند اما به فضل الهی، رهبری امام راحل و حمایت و جانفشانی مردم، همه این توطئه‌ها ناکام ماند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در ادامه این مراسم، اظهار کرد: 45 سال است که دشمنان، انواع و اقسام جنایت‌ها و راهبردها و اندیشکده‌ها را برای منکوب کردن انقلاب اسلامی به کار گرفته‌اند، اما راه به جایی نبردند و کارشان به شکت انجامید؛ اصلی‌ترین دلیل این امر، حضور مردم در همه صحنه‌ها در حمایت از انقلاب اسلامی بوده است.

رئیس قوه قضائیه تصریح کرد: 45 سال از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته است اما همچنان مردم و بویژه نسل جوان در حمایت از این انقلاب، راهپیمایی می‌کند و این امر در حالی است که مشکلات معیشتی و اقتصادی وجود دارد و بویژه جوانان ما در فشار و مضیقه هستند؛ بدون تردید، این حضورِ مردم در صحنه در دفاع و حمایت از انقلاب اسلامی علی‌رغم همه مشکلات، موهبت الهی است و باید قدردان آن باشیم.

رئیس دستگاه قضا بیان داشت: وظیفه ما مسئولان و کارگزاران نظام در برابر عظمت این مردم و حمایت‌های بی‌دریغ‌شان از انقلاب اسلامی، بسیار سنگین و ثقیل است؛ ما مسئولان بیشترین دِین را به مردم و اسلام و خانواده شهدا و جانبازان و ایثارگران و نسل جوان داریم و باید تمام همت و تلاش خود را برای خدمت بی‌دریغ و بی‌منت به مردم و جوانان به کار گیریم.

رئیس عدلیه با اشاره به جلوه‌هایی از حضور مستدام مردم در صحنه‌های حمایت و دفاع از انقلاب اسلامی افزود: چه در مقطع اوایل انقلاب و جولان جریان‌ها و گروهک‌های نفاق و التقاطی و سلطنت‌طلب و چه در زمان جنگ تحمیلی، حضور مردم در صحنه‌ی دفاع از انقلاب اسلامی چشمگیر و برجسته بود؛ این حضور حمایتگرانه مردم از انقلاب اسلامی، در زمان جنگ اقتصادی و ترکیبی دشمن در مقطع فعلی نیز، مشهود و نمایان است؛ این مردم در انتخابات پیش‌رو نیز حضوری حماسی خواهند داشت تا بار دیگر به جهانیان ثابت کنند برای تعیین سرنوشت خود و دفاع از نظام اسلامی و عزت و اقتدار ملی، پیشتاز و پیشگام هستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای با بیان اینکه انقلاب اسلامی، عطیّه الهی بود، گفت: انقلاب اسلامی نه فقط برای ایران بلکه برای جهان و تمامی آزادگان و حقیقت‌جویان عالَم یک عطیّه الهی بود؛ انقلاب اسلامی، ایران را مستقل کرد و به آن عظمت بخشید و برای مردم سرافرازی و آزادی به ارمغان آورد و دست بیگانگان را در همه جهات از کشور قطع کرد.

رئیس قوه قضائیه افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی، جریان مقاومت در سطح منطقه گسترش یافته و همین جریان، آمریکا و رژیم صهیونیستی را ذلیل و خوار کرده است؛ «حماس» که فقط بخشی از مقیاس بزرگ محور مقاومت است، بیش از سه ماه است در برابر رژیم متجاوز و غاصب صهیونیستی ایستاده است و این رژیم را بیش از هر زمان دیگری در تاریخ نامشروعش، مستاصل کرده است، به گونه‌ای که شعار نیل تا فرات صهیونیست‌ها، دیگر شنیده نمی‌شود و آنها صرفاً بدنبال بقا هستند.

رئیس دستگاه قضا بیان داشت: امروز ایران اسلامی به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی، به قدرت منطقه‌ای و جهانی تبدیل شده است و از اقتدار و بازدارندگی برخوردار است؛ آمریکایی که روزگاری در سودای دهکده جهانی و کدخدا شدن برای این دهکده بود، امروز در برابر ایران اسلامی، ناتوان شده است.

رئیس عدلیه با اشاره به توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران و مردم ایران، گفت: دشمن، جنگ ترکیبی را علیه کشور و مردم ما در پیش گرفته است؛ دشمن در فکر ناامن کردن کشور ماست و اگر چه نمی‌تواند اما گزینه جنگ را همه در مُخیله خود نگاه داشته است؛ یکی از وجوهِ جنگ ترکیبی دشمن علیه مردم ما، مخدوش کردن عفت و حیا و حجاب است؛ امروز فردی که هنجارهای اجتماعی را زیر پا می‌گذارد اگر چه ممکن است به سبب بی‌قیدی مرتکب این کار شود اما باید توجه داشت پشت صحنه این قضیه، توطئه دشمن است.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن و اهمیت رفع مشکلات معیشتی مردم، گفت: هدف اصلی دشمن از تحمیل فشارهای اقتصادی به کشور ما، خارج کردن مردم از میدانِ حمایت از نظام است؛ امروز مسئله روز ما مسئله اقتصادی است؛ دولت و مجلس و قوه قضاییه در حال تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی کشور هستند اما ضرورت دارد که این تلاش مضاعف شود؛ برای تقویت بنیه اقتصادی کشور باید به مقوله تولید و اشتغال و حمایت از سرمایه‌گذاری و پشتیبانی از بخش خصوصی که به دنبال فعالیت سالم اقتصادی است، اهتمام دوچندان داشته باشیم؛ باید توجه داشت که بدون حمایت از تولید و اشتغال و تأمین امنیت سرمایه‌گذاری (که نقش قوه قضاییه از این حیث، برجسته است) رفع مشکلات اقتصادی ممکن نیست.

رئیس قوه قضائیه با اشاره به مشکل «آب» در کشور از جمله استان اصفهان، گفت: یکی از ملزومات برای رشد تولید در برخی از بخش‌ها، بهره‌گیری از منابع آبی است؛ ما در کشور با مشکل خشکسالی نیز مواجه‌ایم؛ ضمن دعا به درگاه خداوند برای ریزش باران رحمت الهی، باید تدبیر نیز به خرج دهیم و منابع آبی را افزایش دهیم و مدیریت کنیم و الگوی مصرف را در بخش‌های مختلف تغییر دهیم؛ قابل ذکر است که در استان اصفهان گام‌های خوبی در این زمینه‌ها برداشته شده است.

رئیس دستگاه قضا با اشاره به تاثیر و تأثر سه مقوله «امنیت»، «فرهنگ» و «اقتصاد» نسبت به یکدیگر گفت: امنیت و فرهنگ، دو مقوله زیربنایی هستند و چنانچه این دو مقوله لطمه بخورند، اقتصاد و معیشت نیز آسیب می‌بیند؛ لذا باید به تقویت و تحکیم هر چه بیشتر این سه مقوله مبادرت ورزیم.

قاضی‌القضات پایان گفت: از خداوند می‌خواهیم که ما را در به تیغ عدالت سپردن مفسدین، غارتگران و دست‌درازان به بیت‌المال و حقوق مردم، یاری دهد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

اما و اگرهای ساماندهی دستفروشان در بیرجند

 اما و اگرهای ساماندهی دستفروشان در بیرجند
2024-04-14T14:39:26+03:30
شهرداری بیرجند در پی گلایه‌مندی مردم از سد معبر دستفروشان در شهر اعلام کرد: فقط اجازه جمع آوری دارد که اقدامی بازدارنده نیست و حق پلمب اصناف متخلف با سایر د...

تداوم دست‌اندازی‌ها به چشمه مرغک رونیز استهبان فارس

 تداوم دست‌اندازی‌ها به چشمه مرغک رونیز استهبان فارس
2024-04-14T14:12:13+03:30
درحالی که دست اندازی‌ها به چشمه مرغک رونیز استهبان اصفهان همچنان ادامه دارد، فرماندار استهبان درخصوص تخلفات صورت گرفته در این محوطه گفت: طی یکی دو هفته آیند...

دستگیری ۸۹ قاچاقچی ارز و کالا در شهریار

 دستگیری ۸۹ قاچاقچی ارز و کالا در شهریار
2024-04-14T13:45:59+03:30
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهریار گفت: طی شش ماه گذشته بیش از ۵.۱ میلیون لیتر فراورده‌های نفتی، ۲۵ تن مواد خوراکی، ۲۹ هزار قلم انواع لوازم خانگی آشپزخان...

کشف ۱۰۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در سواحل عسلویه

 کشف ۱۰۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در سواحل عسلویه
2024-04-14T13:32:41+03:30
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف یک فروند شناور حامل سوخت قاچاق در نوار ساحلی استان در بندر عسلویه خبر داد و گفت: این شناور بیش از ۱۰۲ هزار لیتر سوخت گا...

مهاجرت یک میلیون بال پرنده تابستان‌گذران به مازندران

 مهاجرت یک میلیون بال پرنده تابستان‌گذران به مازندران
2024-04-14T13:32:40+03:30
رییس اداره حیات وحش محیط زیست مازندران با اشاره به مهاجرت پرندگان تابستان‌گذران به مازندران گفت: هر سالهه بیش از یک میلیون بال پرنده تابستان‌گذران وارد مازن...

حمایت آیت الله نوری همدانی از پاسخ کوبنده ایران به اسرائیل

 حمایت آیت الله نوری همدانی از پاسخ کوبنده ایران به اسرائیل
2024-04-14T11:59:17+03:30
مرجع تقلید شیعیان از پاسخ کوبنده ایران و گروه‌های مقاومت به رژیم صهیونیستی حمایت کرد.

انتقام ایران پاسخی به خباثت‌های رژیم صهیونیستی بود

 انتقام ایران پاسخی به خباثت‌های رژیم صهیونیستی بود
2024-04-14T11:46:54+03:30
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به انتقام سپاه پاسداران از رژیم صهیونیستی گفت: شب گذشته تنها شبی بود که مردم فلسطین با آرامش خوابیدند و این نشان می‌ده...

دپوی چوب آلات برای قاچاقچیان ناامن خواهد بود

 دپوی چوب آلات برای قاچاقچیان ناامن خواهد بود
2024-04-14T11:46:53+03:30
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران منطقه نوشهر گفت: با همکاری دستگاه قضا هرگونه دپوی چوب آلات زیر ذره بین ماموران یگان حفاظت قرار دارد.

حملات سپاه ثابت کرد رژیم صهیونیستی مترسکی بیش نیست

 حملات سپاه ثابت کرد رژیم صهیونیستی مترسکی بیش نیست
2024-04-14T11:46:53+03:30
نماینده مردم  خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: ضرب‌شست شب گذشته به رژیم جعلی صهیونیستی، در کنار حملات جبهه مقاومت که هیمنه گنبد آهنین پوشالی را در ه...

جزئیات رقابت‌های جهانی تکواندو در کیش

 جزئیات رقابت‌های جهانی تکواندو در کیش
2024-04-14T11:05:38+03:30
رقابت‌های جهانی تکواندو و مچ‌اندازی قهرمانی آسیا در دو بخش بانوان و آقایان در سالن چندمنظوره المپیک جزیره زیبای کیش برگزار می‌شود.

تجمع خیابانی مردم تبریز در حمایت از عملیات سپاه علیه اسرائیل

 تجمع خیابانی مردم تبریز در حمایت از عملیات سپاه علیه اسرائیل
2024-04-14T11:05:38+03:30
مردم تبریز در حمایت از عملیات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه رژیم صهیونیستی به خیابان آمدند.

پیش‌بینی رگبار برف در ارتفاعات لرستان

 پیش‌بینی رگبار برف در ارتفاعات لرستان
2024-04-14T11:05:37+03:30
مدیرکل هواشناسی لرستان از صدور هشدار زرد هواشناسی و رگبار برف در ارتفاعات خبر داد.

توزیع ۶۰۰هزار تن نهاده‌های دامی بین دامداران لرستان

 توزیع ۶۰۰هزار تن نهاده‌های دامی بین دامداران لرستان
2024-04-14T11:05:36+03:30
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی لرستان از توزیع حدود ۶۰۰هزار تن نهاده‌های دامی بین دامداران این استان در سال ۱۴۰۲ خبر داد.

انتخابات دور دوم زنجان، طارم و خدابنده نیمه‌الکترونیکی است

 انتخابات دور دوم زنجان، طارم و خدابنده نیمه‌الکترونیکی است
2024-04-14T11:05:36+03:30
رئیس ستاد انتخابات استان زنجان با اشاره به دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: این مرحله از انتخابات در ۲ حوزه انتخابیه زنجان- طارم و خدا...

هواشناسی هشدار داد؛ سرمازدگی در کمین باغات استان سمنان

 هواشناسی هشدار داد؛ سرمازدگی در کمین باغات استان سمنان
2024-04-14T11:05:36+03:30
مدیرکل هواشناسی استان سمنان ضمن اعلام هشدار زرد برای بخش کشاورزی این استان گفت: احتمال خسارت ناشی از ریزش تگرگ وجود دارد و کشاورزان باید در این زمینه تمهیدا...

وزارت نفت برای جمع‌آوری فاضلاب ‌جزیره خارگ ‌پای کار بیاید

 وزارت نفت برای جمع‌آوری فاضلاب ‌جزیره خارگ ‌پای کار بیاید
2024-04-14T11:05:36+03:30
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان گفت: تاکنون اراده جدی برای ساماندهی وضعیت آبرسانی، توزیع آب شرب و جمع‌آوری فاضلاب در جزیره خارگ دیده نمی‌شود و امید ...

سرریز ‌فاضلاب شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل به قره‌سو

 سرریز ‌فاضلاب شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل به قره‌سو
2024-04-14T11:05:35+03:30
رودخانه قره‌سو در شهرستان نمین این روزها با سرریز شدن فاضلاب شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل، آلوده به فاضلاب شده است.

خبر ‌وزیر کشور از احداث ۱۶۰۰ کلاس درس در سیستان و بلوچستان

 خبر ‌وزیر کشور از احداث ۱۶۰۰ کلاس درس در سیستان و بلوچستان
2024-04-14T11:05:35+03:30
وزیر کشور با اشاره به اینکه تخصیص های بودجه ای که در بحث آموزش به استان داده شده است، گفت: در حال حاضر نیز احداث یک هزار و ۶۰۰ کلاس درس در دستور کار قرار دا...

قدردانی علمای اهل سنت خراسان شمالی از عملیات «وعده صادق»

 قدردانی علمای اهل سنت خراسان شمالی از عملیات «وعده صادق»
2024-04-14T11:05:35+03:30
جامعه روحانیون اهل سنت خراسان شمالی ضمن ابراز شادمانی و خرسندی در پی حملات هوایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اسرائیل جنایتکار و گرفتن انتقام خون پاک سردا...

پهلودهی ‌۲۵۰۰ فروند شناور کانتینری در بندر شهید رجایی

 پهلودهی ‌۲۵۰۰ فروند شناور کانتینری در بندر شهید رجایی
2024-04-14T11:05:34+03:30
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از افزایش ۱۱ درصدی عملیات کانتینری بندر شهید رجایی و گفت: با وجود شرایط متاثر از تحریم‌ها با اتکا بر ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها...

قدردانی علمای برجسته اهل‌سنت از سپاه؛ دلِ جهان اسلام شاد شد

 قدردانی علمای برجسته اهل‌سنت از سپاه؛ دلِ جهان اسلام شاد شد
2024-04-14T11:05:34+03:30
علمای برجسته اهل‌سنت استان کردستان از حملات گسترده سپاه ‌علیه اسرئیل قدردانی کردند و این اقدام را باعث خوشحالی نه تنها ملت ایران بلکه جهان اسلام عنوان کردند.

اختصاصی| حمایت جبهه ایستادگی ایران اسلامی زنجان از لیست شورای ائتلاف

 اختصاصی| حمایت جبهه ایستادگی ایران اسلامی زنجان از لیست شورای ائتلاف
2024-02-26T06:01:30+03:30
دبیر جبهه ایستادگی ایران اسلامی در استان زنجان اعلام کرد که این جبهه از نامزدهای منتخب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی حمایت خود را اعلام می‌کند.

رئیس دیوان عدالت اداری: قوه قضائیه ‌استقلال وکلا را در هر زمان به رسمیت می‌شناسد

 رئیس دیوان عدالت اداری: قوه قضائیه ‌استقلال وکلا را در هر زمان به رسمیت می‌شناسد
2024-02-26T06:01:30+03:30
رئیس دیوان عدالت اداری کشور گفت: عقل و قانون حکم می‌کند وکیل در جریان دادرسی با شجاعت از موکل و حق دفاع کند و این استقلال را قوه قضائیه در هر زمان به رسمیت ...

دستگیری اکرم لاهوری تروریست + جزئیات

 دستگیری اکرم لاهوری تروریست + جزئیات
2024-02-26T06:01:29+03:30
سخنگوی پلیس از دستگیری یک عضو "سپاه صحابه "در استان هرمزگان خبر داد.

لیست ‌شورای ائتلاف برای انتخابات مجلس خبرگان و شورای اسلامی در همدان + اسامی

 لیست ‌شورای ائتلاف برای انتخابات مجلس خبرگان و شورای اسلامی در همدان + اسامی
2024-02-26T06:01:29+03:30
لیست انتخاباتی شورای ائتلاف ‌استان همدان ‌برای مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی اعلام شد.

محکوم مالی فراری هنگام خروج غیرقانونی از کشور بازداشت شد + جزئیات

 محکوم مالی فراری هنگام خروج غیرقانونی از کشور بازداشت شد + جزئیات
2024-02-26T06:01:29+03:30
رئیس کل دادگستری هرمزگان از دستگیری یک محکوم مالی فراری با بیش از ۳۰ فقره محکومیت قطعی هنگام خروج از کشور خبر داد.

دغدغه‌های نخبگان خراسان جنوبی با نامزد انتخابات خبرگان رهبری + تصاویر

 دغدغه‌های نخبگان خراسان جنوبی با نامزد انتخابات خبرگان رهبری + تصاویر
2024-02-26T06:01:28+03:30
جمعی از نخبگان خراسان جنوبی در دیدار با نامزد ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری دغدغه های خود را در زمینه های مختلف مطرح کردند.

رئیسی: امیدواریم مجلس قوی برای پشتیبانی از مردم و ‌کمک به دولت تشکیل شود

 رئیسی: امیدواریم مجلس قوی برای پشتیبانی از مردم و ‌کمک به دولت تشکیل شود
2024-02-26T06:01:28+03:30
نامزد ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در خراسان جنوبی بر اینکه شرکت در انتخابات عمل به حق و تکلیف است گفت: امیدواریم مجلسی قوی شکل بگیرد که هم پشتیبان...

رونمایی از دیوارنگاره جدید میدان ولیعصر(عج) زنجان/ "‌روشن شود جهانی؛ وقتی که تو بیایی"

 رونمایی از دیوارنگاره جدید میدان ولیعصر(عج) زنجان/ "‌روشن شود جهانی؛ وقتی که تو بیایی"
2024-02-24T08:54:53+03:30
در آستانه نیمه شعبان، از جدیدترین دیوارنگاره میدان ولیعصر(عج) زنجان رونمایی شد.

تب تند رقابت‌های انتخاباتی در اصفهان/ تشکیل ائتلاف بانوان و ائتلاف آبی نظرها را جلب کرد

 تب تند رقابت‌های انتخاباتی در اصفهان/ تشکیل ائتلاف بانوان و ائتلاف آبی نظرها را جلب کرد
2024-02-24T08:28:10+03:30
در دومین روز از رقابت‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، تشکیل ائتلاف بانوان کاندیدا و ائتلاف آبی با محوریت شرق اصفهان بیشتر از همه نظرها را به ...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)