میرنیوز

نگهداری ۳۳۰۰ دستگاه ماینر در انبار اموال تملیکی یزد/ ۱۷۵۵ ردیف کالا تعیین تکلیف شد

 نگهداری ۳۳۰۰ دستگاه ماینر در انبار اموال تملیکی یزد/ ۱۷۵۵ ردیف کالا تعیین تکلیف شد 2024-02-09T08:54:48+03:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، جمع‌آوری و فروش کالا‌های متروکه و قاچاق که پیش از انقلاب اسلامی از وظایف گمرک بود پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، با تصویب شورای انقلاب و آیین‌‎نامه اجرایی آن به کمیته‌ای متشکل از نمایندگان بنیاد مستضعفان، جهادسازندگی، بنیاد مسکن و دادستانی کل کشور واگذار شد.

هدف اصلی از تشکیل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی تمرکز کلیه امور مربوط به جمع آوری نگهداری، اداره و فروش اموالی که به موجب قانون به تملک، تصرف، تحت توقیف و یا مدیریت دولت در می‌آید عنوان شده است.

اموال متروکه دولتی و غیردولتی، کالا‌های قاچاق که طبق قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز توقیف می‌شوند، اموال، کالا‌ها و حقوق مادی که طبق احکام قطعیت یافته قضایی به نفع دولت ضبط می‌شوند، اموال، کالا‌ها و حقوق مادی که به دولت اهدا می‌شوند و اموالی که در اجرای اصل 49 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین تملک و یا به تصرف دولت درمی‌آید، اموالی است که به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تحویل داده می‌شود؛ بنابراین، این اموال بیت المال هستند.

تعیین تکلیف اموال موجود در انبار‌های سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی موضوع جدیدی نیست و حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در جریان سفر‌های استانی و در محافل مختلف همواره به رفع موانع و مشکلات این انبار‌ها تاکید دارد.

رئیس عدلیه: روند مبارزه با گلوگا‌های فساد و هدر رفت بیت المال در گمرکات، اموال تملیکی، پارکینگ‌های وسایل نقلیه توقیفی را ادامه دهید اگر رها کنید دوباره به حالت اولش برمی‌گردد

رئیس دستگاه قضا 19 آبان ماه سال جاری در نشست شورای عالی قوه قضاییه که با حضور رؤسای کل دادگستری و دادستان‌های مراکز استان‌ها برگزار شد، تاکید کرد: مقامات قضایی ذی‌صلاح، در راستای صیانت از بیت‌المال و اموال عمومی و خصوصی، نهضتی را که در قضیه ساماندهی جامع اموال تملیکی و توقیفی آغاز شده، با قدرت ادامه دهند.

غلامعلی دهشیری رئیس کل دادگستری استان یزد در رابطه با اقدامات انجام شده پیرامون وضعیت انبار‌های اموال تملیکی استان اظهار کرد: بازدید از وضعیت انبار اموال تملیکی استان در راستای اجرای دستورات ریاست قوه قضاییه مبنی بر ساماندهی وضعیت این انبار‌ها و حفاظت و صیانت از این اموال که به نوعی بیت‌المال محسوب می‌شوند در دستور کار دستگاه قضایی استان قرار دارد.

وی افزود: در همین راستا در 9 ماهه سال جاری 13 مورد بازدید از انبار‌های اموال تملیکی استان انجام شده و در تمامی این بازدید‌ها بنده و یا دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و یا هر دو نفر به صورت همزمان حضور داشته‌ایم.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، قاضی ویژه‌ای برای این موضوع تعیین شده و یکی از معاونان دادستان مرکز استان به طور مرتب از انبار‌های اموال تملیکی استان بازدید دارد و وضعیت این انبار را به دادگستری استان گزارش می‌کند.

دهشیری در ادامه وضعیت حال حاضر انبار اموال تملیکی استان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: کالای موجود در این انبار شماره‌گذاری شده و مشکل خاصی در رابطه وجود ندارد و تنها مشکل ما در این زمینه مکان استقرار این انبار است چرا که مکان این انبار در حال حاضر استیجاری و متعلق به بخش خصوصی است و سالانه مبلغ زیادی بابن اجاره بها پردخت می‌شود که لازم است متولیان امر برای حل این مشکل چاره‌ای اساسی بیاندیشند.

رسیدگی به 508 پرونده اموال تملیکی در 9 ماهه سال جاری 

وی از رسیدگی به 508 فقره پرونده در ارتباط با اموال تملیکی استان در 9 ماهه سال جاری خبر داد و تصریح کرد: ارزش ریالی این پرونده‌ها بیش از یک هزار و 287 میلیارد ریال بوده است.
رئیس کل دادگستری یزد یادآور شد: اموال این تعداد پرونده از طریق فروش، اعاده، استرداد، امحاء، واگذاری و تعیین تکلیف شده است. 

کار جهادی برای ساماندهی به انبار اموال تملیکی استان یزد

علی محمدزمانی مدیرکل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان یزد نیز در گفت‌وگو با میزان اظهار کرد: در دی ماه سال 1400 و در اولین قدم حضور بنده در این سمت، ساماندهی انبار اموال تملیکی استان در دستور کار قرار گرفت، چرا که پیش از این وضعیت این انبار به شدت نا به‌سامان بود و کالا‌ها بدون دسته بندی خاص و مستقیم در کف انبار قرار گرفته بود.

وی افزود: علاوه بر تجهیز انبار موجود به قفسه‌های صنعتی با تخصیص 100 میلیارد ریال، با همکاری دادگستری استان، تقریبا تمامی کالاهای رسوبی در انبارهای اموال تملیکی استان تعیین تکلیف شد و با تلاش مجموعه همکاران در حال حاضر وضعیت مطلوبی بر انبار‌های استان حاکم است.

تعیین تکلیف  11 دستگاه خودرو دپو شده پس از 10 سال

محمدزمانی در ادامه گفت: چندی پیش معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در سفر به استان یزد از انبار اموال تملیکی استان بازدید و از وضعیت موجود در انبار اعلام رضایت کرد، اما بر تعیین تکلیف هرچه سریعتر تعدادی خودرو که بیش از 10 سال بود در این انبار‌ها دپو شده بودند تاکید داشت.

مدیرکل اموال تملیکی استان یزد ادامه داد: در رابطه با خودرو‌های مذکور با قید فوریت پیگیری‌های لازم انجام شد.

وی افزود: این خودروها، به دلیل صدور دستور توقف عملیات اجرایی توسط شعبه سوم دیوان عدالت اداری، امکان تعیین تکلیف آن‌ها با مانع مواجه شد اما پس از پیگیری‌هایی که از دیوان عدالت اداری انجام شد، دادنامه قطعی برای فروش این خودروها اخذ و بلافاصله اقدامات مقتضی در رابطه با اخذ مجوزات لازم از اداره کل استاندارد و محیط‌زیست صورت گرفت و در مزایده الکترونیک شماره 588 عرضه و با بالاترین قیمت به فروش رسید.

رکورد 180 میلیارد تومانی در یک مزایده برای فروش خودرو‌

محمد زمانی تصریح کرد: در جریان این مزایده رکورد بالای 180 میلیارد تومانی در یک مزایده برای این خودرو‌ها ثبت شد که این اتفاق در اداره کل اموال تملیکی استان بی سابقه بوده است.

وی یادآور شد: در مزایده اخیر 11 دستگاه خودرو به فروش رسید که یک دستگاه از این خودرو‌ها متروکه و 10 دستگاه دیگر ضبط قطعی گمرک بود.

مدیرکل اموال تملیکی استان یزد خاطر نشان کرد: یکی از دلایل اصلی عدم تعیین تکلیف این خودروها، منع قانونی پلاک‌گذاری خودروهای با حجم بالاتر از 2500 سی‌سی بود اما حسب ظرفیت ایجاد شده بر اساس بند 5 جدول تغییرات متفرقه قانون بودجه سال 1402 این اجازه به سازمان اموال تملیکی داده شدتا با اخذ مجوزهای لازم اعم از اداره کل محیط‌زیست و استاندارد خودروهای مذکور را به شرط فروش داخلی و پلاک‌گذاری ملی تعیین تکلیف کند.

وی بیان کرد: در حال حاضر وضعیت انبار و اموال موجود در آن طبق گفته مقامات قضایی استان و دستگاه‌های نظارتی استان مطلوب ارزیابی شده، اما در گذشته این انبار با مشکلاتی مواجه شد و از مهمترین آن‌ها می‌توان به وجود خودرو‌های لوکس، موتورسیکلت و تعدادی ماینر‌ در این انبار اشاره کرد.

وجود 3300 دستگاه ماینر در انبار اموال تملیکی

محمد زمانی در ادامه از وجود 3 هزار و 300 دستگاه ماینر در انبار اموال تملیکی استان خبر داد و گفت: در حال حاضر خودرو‌ها و موتورسیکلت‌های موجود در این انبار تعیین تکلیف شدند و در ارتباط با ماینر‌ها نیز، چون تا کنون امکان تعیین تکلیف نداشتند، اما حسب دستورالعمل جدید و ضوابط خاص تعیین شده، مقرر شد که با قید فوریت این دستگاه‌های ماینر اعم از نو، استرداد یا ضبطی با سرعت تعیین تکلیف شوند.

وی ادامه داد: در این فرایند قطعات دستگاه‌های فاقد استاندارد امحاء فنی شده و ضایعات حاصل از آن به فروش می‌رسد.

حکایت خانه به دوشی اموال تملیکی استان یزد

مدیرکل اموال تملیکی استان یزد در ادامه به مشکل استیجاری بودن انبار اموال تملیکی استان اشاره کرد و گفت: علی‌رغم اینکه زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع از سال 1393 به این اداره کل واگذار شده است ولی اقدام موثری جهت ساخت انبار صورت نگرفته و طی چند سال اخیر به دلیل عدم تخصیص بودجه مناسب تنها 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی در ادامه گفت: خوشبختانه امسال با پیگیری‌هایی که در این ارتباط انجام شد، ضمن افزایش وسعت زمین مذکور به 20 هزار متر مربع، 300 میلیارد ریال اعتبار برای ساخت این انبار تخصیص یافته و امیدواریم طی 6 ماه آینده این ساختمان آماده بهره‌برداری شود.

محمدزمانی همچنین با بیان اینکه مزایده‌های ما به طور ماهانه و منظم برگزار می‌شود، عنوان کرد: در این مزایده‌ها کالا‌هایی که دادنامه قطعی از سوی مرجع رسیدگی کننده برای آن‌ها صادر شده و ممنوعیت فروش نداشته باشند با قید فوریت تعیین تکلیف می‌شوند.

1755 ردیف کالا در استان یزد تعیین تکلیف شد

وی افزود: از آغاز سال جاری تاکنون هزار و 755 ردیف کالا شامل 579 مورد پرونده در اداره کل اموال تملیکی استان یزد تعیین تکلیف شده است.

مدیرکل اموال تملیکی استان همچنین به رشد قابل توجه تعیین تکلیف کالاها در استان اعم از فروش، انهدام، اعاده و استرداد کالا اشاره و عنوان کرد: میزان تعیین تکلیف کالاها در سال 1400 مبلغ 643 میلیارد ریال، در سال 1401 مبلغ هزار و 231 میلیارد ریال و در 10 ماهه سال‌جاری نیز 4 هزار و 600 میلیارد ریال بوده است.

حراج خرده‌فروشی شیوه جدید عرضه کالا

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: با راه‌اندازی شیوه جدید عرضه کالا تحت عنوان حراج خرده فروشی، خانواده‌ها به راحتی می‌توانند اقلام مورد نیاز خود از جمله لوازم خانگی را به آسانی و با قیمت مناسب خریداری کنند و همچنین در این نوع عرضه محدودیت حضور کارمندان دولت برداشته شده است. متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با برگزاری این مزایده‌ها می‌توانند به سایت سازمان اموال تملیکی، به آدرس www.tamliki.ir مراجعه کنند.

و برنامه ریزی برای سال 1403...

وی در تشریح برنامه‌های پیش روی این ادره کل در سال 1403، گفت: مهمترین برنامه پیش روی ما در سال آینده پیگیری تعیین تکلیف مابقی کالا‌های موجود در انبار که در حال حاضر فاقد دادنامه قطعی هستند از جمله تعیین تکلیف 20 دستگاه خودرو موجود در این انبار است. با توجه به اینکه استان یزد در کوریدور شمال به جنوب کشور قرار دارد معمولاً و به طور ماهانه تعدادی خودرو به مجموعه انبار اموال تملیکی استان اضافه می‌شود که فرایند صدور دادنامه برای این زمانبر است و نیاز به تسریع در امر رسیدگی و صدور دادنامه در این رابطه احساس می‌شود تا بتوان این اموال را هرچه سریعتر تعیین تکلیف کرد. همچنین تکمیل و بهره‌برداری از ساختمان جدید انبار طی 6 ماهه آتی در اولویت کاری برنامه‌های این سازمان در سال 1403 قرار دارد.

محمدزمانی در پایان از تعامل بسیار خوب دستگاه قضا به‌ویژه رئیس کل دادگستری و دادستان مرکز استان و سایر دستگاه‌های نظارتی و همکاران اداره کل اموال تملیکی استان تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

‌‌دیدار رئیسی و علی‌اف آغاز شد + تصاویر

 ‌‌دیدار رئیسی و علی‌اف آغاز شد + تصاویر
2024-05-20T00:18:59+03:30
دیدار مهم و تاریخی روسای جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان در نقطه مرزی دو کشور در حاشیه رود ‌ارس آغاز شد.

بهره‌برداری از بزرگ‌ترین مرکز درمان ناباروری شرق کشور

 بهره‌برداری از بزرگ‌ترین مرکز درمان ناباروری شرق کشور
2024-05-20T00:18:58+03:30
با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و تولیت آستان قدس رضوی، بزرگترین مرکز درمان ناباروری شرق کشور با عنوان «بشری» در بیمارستان رضوی مشهد به به...

هدفگذاری رشد ۴۴ درصدی بخش صنعت، معدن و تجارت ایران

 هدفگذاری رشد ۴۴ درصدی بخش صنعت، معدن و تجارت ایران
2024-05-20T00:18:58+03:30
رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور گفت: امسال هدفگذاری رشد اقتصادی در بخش صنعت ۸ درصد، معدن ۱۳ درصد و تجارت ۲۳ درصد است.

اهمیت استراتژیک "سد قیزقلعه‌سی" برای ایران و آذربایجان

 اهمیت استراتژیک "سد قیزقلعه‌سی" برای ایران و آذربایجان
2024-05-20T00:18:58+03:30
وزیر نیرو با تشریح اهمیت استراتژیک "سد قیزقلعه‌سی" برای ایران و آذربایجان گفت: سد قیزقلعه‌سی ‌نمادی از دوستی و مودت بین مردم دو کشور ایران و آذربا...

۱۰ هزار نفر در قوه قضائیه استخدام می‌شوند

 ۱۰ هزار نفر در قوه قضائیه استخدام می‌شوند
2024-05-20T00:18:58+03:30
معاون قوه قضائیه، گفت: در قانون جدید شوراهای حل اختلاف ۱۰ هزار نفر با اولویت اعضای شوراهای حل اختلاف به استخدام قوه قضائیه در خواهند آمد.

دستگیری فرد مرتبط با شبکه‌های معاند در اصفهان

 دستگیری فرد مرتبط با شبکه‌های معاند در اصفهان
2024-05-20T00:18:57+03:30
سازمان اطلاعات فراجا از دستگیری فرد مرتبط با شبکه‌های معاند در اصفهان خبر داد.

روند نزولی جمعیت ‌متوقف شد/ جلوگیری از سقط ۴هزار جنین سالم

 روند نزولی جمعیت ‌متوقف شد/ جلوگیری از سقط ۴هزار جنین سالم
2024-05-20T00:18:57+03:30
وزیر بهداشت جلوگیری از سقط جنین را یکی از موضوعات بسیار مهمی که در حال پیگیری است، عنوان ‌کرد و گفت: در این راستا گروه‌های مردمی نفس در تمامی استان‌ها راه‌ا...

افتتاح سد قیزقلعه‌سی با حضور رؤسای جمهور ایران و ‌آذربایجان

 افتتاح سد قیزقلعه‌سی با حضور رؤسای جمهور ایران و ‌آذربایجان
2024-05-20T00:18:57+03:30
سد قیزقلعه‌سی با حضور رؤسای جمهور ایران و آذربایجان افتتاح شد و سد خداآفرین نیز همزمان با افتتاح این سد به بهره‌برداری نهایی رسید.

اذعان آمریکا به کمک ۱۱ کشور به اسرائیل در حمله موشکی ایران

 اذعان آمریکا به کمک ۱۱ کشور به اسرائیل در حمله موشکی ایران
2024-05-20T00:18:56+03:30
سخنگوی سپاه پاسداران گفت: رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد ما و ۱۰ کشور دیگر به اسرائیل در وعده صادق کمک کردیم ولی با مشخص شدن ابعاد این عملیات، تعداد کشورها بیش...

سانحه برای بالگرد رئیس‌جمهور در آذربایجان شرقی/ درحال تکمیل

 سانحه برای بالگرد رئیس‌جمهور در آذربایجان شرقی/ درحال تکمیل
2024-05-20T00:18:56+03:30
برخی اخبار حاکی از آن است که بالگرد حامل آیت‌الله رئیسی، رئیس‌جمهور در آذربایجان شرقی دچار سانحه شده است.

جلسه شبانه وزرا و فرمانده سپاه در منطقه سانحه ‌بالگرد رئیسی

 جلسه شبانه وزرا و فرمانده سپاه در منطقه سانحه ‌بالگرد رئیسی
2024-05-20T00:05:54+03:30
پس سانحه برای بالگرد رئیس جمهور بلافاصله جمعی از وزرا، فرمانده کل سپاه و معاونین رئیس جمهور به منطقه سانحه آمدند.

علی‌اف: دخالت بیگانگان‌ را برنمی‌تابیم/ از ایران حمایت می‌کنیم

 علی‌اف: دخالت بیگانگان‌ را برنمی‌تابیم/ از ایران حمایت می‌کنیم
2024-05-19T23:13:16+03:30
رئیس‌جمهور آذربایجان با بیان اینکه در حوزه مسائل بین‌الملل نظرات‌ ایران و آذربایجان بسیار به هم نزدیک است، گفت: در چارچوب همه سازمان‌های بین‌المللی از یکدیگ...

امیر نصیرزاده: دشمنان علیه ایران تغییر رویکرد داد‌ه‌اند

 امیر نصیرزاده: دشمنان علیه ایران تغییر رویکرد داد‌ه‌اند
2024-05-19T23:13:15+03:30
جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ‌با بیان اینکه دشمن تغییر رویکرد داده و ما باید در جبهه دیگری آماده باشیم، گفت: در غزه هرشکلی از نقص حقوق بشر و جنایت جنگی ...

رئیسی: روابط ایران و آذربایجان گسسته نخواهد شد

 رئیسی: روابط ایران و آذربایجان گسسته نخواهد شد
2024-05-19T23:13:15+03:30
رئیس‌جمهور با بیان اینکه روابط ایران و آذربایجان گسسته نخواهد شد، گفت: اراده برای توسعه روابط در تمام حوزه‌ها بین دو کشور داریم.

همه مقصران و متهمان سیل دردناک مشهد

 همه مقصران و متهمان سیل دردناک مشهد
2024-05-19T23:13:14+03:30
مشهد کم‌آب بود و سدهایش خشک؛ سازمان هواشناسی پیام نجات آورد و به مشهدی‌ها مژده بارش‌های چندروزه داد؛ مشهد اما به‌قدری بی‌آبی چشیده بود که کسی مژده هواشناسی ...

وحیدی:‌ هنوز به نقطه مدنظر سانحه بالگرد نرسیده‌ایم

 وحیدی:‌ هنوز به نقطه مدنظر سانحه بالگرد نرسیده‌ایم
2024-05-19T23:13:14+03:30
وزیر کشور با ارائه گزارشی از وضعیت جستجو برای یافتن بالگرد رئیس جمهور گفت: دامنه دید در منطقه بسیار محدود است و به همین دلیل، نیروهای امدادی متاسفانه هنوز ب...

محل دقیق سانحه بالگرد شناسایی شد

 محل دقیق سانحه بالگرد شناسایی شد
2024-05-19T23:13:13+03:30
فرمانده سپاه آذربایجان شرقی از شناسایی محل دقیق سانحه بالگرد خبر داد.

فرمانده کل سپاه به محل سانحه بالگرد رئیس جمهور رفت

 فرمانده کل سپاه به محل سانحه بالگرد رئیس جمهور رفت
2024-05-19T23:13:13+03:30
فرمانده کل سپاه، فرمانده نیروی زمینی سپاه و جمعی از فرماندهان سپاه پس از سانحه برای بالگرد رئیس جمهور، به منطقه رفتند.

اما و اگرهای ساماندهی دستفروشان در بیرجند

 اما و اگرهای ساماندهی دستفروشان در بیرجند
2024-04-14T14:39:26+03:30
شهرداری بیرجند در پی گلایه‌مندی مردم از سد معبر دستفروشان در شهر اعلام کرد: فقط اجازه جمع آوری دارد که اقدامی بازدارنده نیست و حق پلمب اصناف متخلف با سایر د...

تداوم دست‌اندازی‌ها به چشمه مرغک رونیز استهبان فارس

 تداوم دست‌اندازی‌ها به چشمه مرغک رونیز استهبان فارس
2024-04-14T14:12:13+03:30
درحالی که دست اندازی‌ها به چشمه مرغک رونیز استهبان اصفهان همچنان ادامه دارد، فرماندار استهبان درخصوص تخلفات صورت گرفته در این محوطه گفت: طی یکی دو هفته آیند...

دستگیری ۸۹ قاچاقچی ارز و کالا در شهریار

 دستگیری ۸۹ قاچاقچی ارز و کالا در شهریار
2024-04-14T13:45:59+03:30
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهریار گفت: طی شش ماه گذشته بیش از ۵.۱ میلیون لیتر فراورده‌های نفتی، ۲۵ تن مواد خوراکی، ۲۹ هزار قلم انواع لوازم خانگی آشپزخان...

کشف ۱۰۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در سواحل عسلویه

 کشف ۱۰۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در سواحل عسلویه
2024-04-14T13:32:41+03:30
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف یک فروند شناور حامل سوخت قاچاق در نوار ساحلی استان در بندر عسلویه خبر داد و گفت: این شناور بیش از ۱۰۲ هزار لیتر سوخت گا...

مهاجرت یک میلیون بال پرنده تابستان‌گذران به مازندران

 مهاجرت یک میلیون بال پرنده تابستان‌گذران به مازندران
2024-04-14T13:32:40+03:30
رییس اداره حیات وحش محیط زیست مازندران با اشاره به مهاجرت پرندگان تابستان‌گذران به مازندران گفت: هر سالهه بیش از یک میلیون بال پرنده تابستان‌گذران وارد مازن...

حمایت آیت الله نوری همدانی از پاسخ کوبنده ایران به اسرائیل

 حمایت آیت الله نوری همدانی از پاسخ کوبنده ایران به اسرائیل
2024-04-14T11:59:17+03:30
مرجع تقلید شیعیان از پاسخ کوبنده ایران و گروه‌های مقاومت به رژیم صهیونیستی حمایت کرد.

انتقام ایران پاسخی به خباثت‌های رژیم صهیونیستی بود

 انتقام ایران پاسخی به خباثت‌های رژیم صهیونیستی بود
2024-04-14T11:46:54+03:30
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به انتقام سپاه پاسداران از رژیم صهیونیستی گفت: شب گذشته تنها شبی بود که مردم فلسطین با آرامش خوابیدند و این نشان می‌ده...

دپوی چوب آلات برای قاچاقچیان ناامن خواهد بود

 دپوی چوب آلات برای قاچاقچیان ناامن خواهد بود
2024-04-14T11:46:53+03:30
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران منطقه نوشهر گفت: با همکاری دستگاه قضا هرگونه دپوی چوب آلات زیر ذره بین ماموران یگان حفاظت قرار دارد.

حملات سپاه ثابت کرد رژیم صهیونیستی مترسکی بیش نیست

 حملات سپاه ثابت کرد رژیم صهیونیستی مترسکی بیش نیست
2024-04-14T11:46:53+03:30
نماینده مردم  خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: ضرب‌شست شب گذشته به رژیم جعلی صهیونیستی، در کنار حملات جبهه مقاومت که هیمنه گنبد آهنین پوشالی را در ه...

جزئیات رقابت‌های جهانی تکواندو در کیش

 جزئیات رقابت‌های جهانی تکواندو در کیش
2024-04-14T11:05:38+03:30
رقابت‌های جهانی تکواندو و مچ‌اندازی قهرمانی آسیا در دو بخش بانوان و آقایان در سالن چندمنظوره المپیک جزیره زیبای کیش برگزار می‌شود.

تجمع خیابانی مردم تبریز در حمایت از عملیات سپاه علیه اسرائیل

 تجمع خیابانی مردم تبریز در حمایت از عملیات سپاه علیه اسرائیل
2024-04-14T11:05:38+03:30
مردم تبریز در حمایت از عملیات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه رژیم صهیونیستی به خیابان آمدند.

پیش‌بینی رگبار برف در ارتفاعات لرستان

 پیش‌بینی رگبار برف در ارتفاعات لرستان
2024-04-14T11:05:37+03:30
مدیرکل هواشناسی لرستان از صدور هشدار زرد هواشناسی و رگبار برف در ارتفاعات خبر داد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)