میرنیوز

سردار شریف: شیرازه ارتش اسرائیل بدون کمک آمریکایی‌ها ازهم‌پاشیده شده بود/ سیستم اطلاعاتی صهیونیست‌ها دیگر کارایی ندارد

 سردار شریف: شیرازه ارتش اسرائیل بدون کمک آمریکایی‌ها ازهم‌پاشیده شده بود/ سیستم اطلاعاتی صهیونیست‌ها دیگر کارایی ندارد 2023-11-18T22:36:46+03:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم تجمع محکومیت جنایات رژیم غاصب صهیونیستی که عصر امروز در صحن امام رضا (ع) حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد اظهار کرد: 43 روز از قیام منحصربه‌فرد رزمندگان مقاومت علیه رژیم صهیونیستی می‌گذرد و 43 روز همه مردم جهان چهره وحشی رژیم صهیونیستی را لمس کردند.

وی با بیان اینکه 75 سال جهان شاهد اشغال حقیقی، آوارگی و کشتار مردم مظلوم فلسطین بود و 75 سال خانه‌های فلسطینی‌ها تخریب شد و به‌جای آن شهرک‌های صهیونیست‌های غاصب و مسلح در آن جای گرفت، افزود: در این مدت امت عربی و امت اسلامی در مقاطع مختلفی خشم و انزجار خود را از رژیم صهیونیستی در قالب گروه‌های متعدد و با نام‌ها و نشان‌های متعدد ابراز کردند.

 سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه تاریخ 75ساله مبارزات مردم فلسطین با رژیم صهیونیستی تاریخ پر غم و غصه‌ای است، گفت: 75 سال صهیونیست‌ها تلاش کردند مسئله فلسطین به فراموشی سپرده شود و جایگزین آن رژیم صهیونیستی در قلب خاورمیانه و کشورهای اسلامی به‌عنوان نماینده غرب تثبیت‌کننده منافع آنها باشد؛ ولی موفق نشدند.

 وی با بیان اینکه با وقوع انقلاب اسلامی در ایران و راه نورانی که امام راحل پیش پای امت اسلامی، عربی و فلسطینی گذاشت تاریخ به‌گونه‌ای دیگر رقم خورد، افزود: رژیم صهیونیستی تا قبل از انقلاب اسلامی میدان گسترش اندیشه‌های آمریکایی و استکباری بود؛ ولی تحقق انقلاب اسلامی ایران و بیداری مردم ایران رؤیای آنها را منکوب کرد.

مردم فلسطین خواستار بازپس‌گیری سرزمین واقعی خود و آزادی بیت‌المقدس هستند

 رمضان شریف با بیان اینکه اولین توقف صهیونیست‌ها با احداث دیوار بلندی که خودشان کشیدند پایان پیدا کرد، اظهار داشت: مردم فلسطین خواستار بازپس‌گیری سرزمین واقعی خود و آزادی بیت‌المقدس هستند و بنیان‌گذار انقلاب اسلامی این وعده را دادند که حتماً اسرائیل از صفحه روزگار محو می‌شود و این تکلیف فرزندان امام در سراسر عالم بوده است.

 وی با اشاره به اینکه امروز در شهر مقدس قم که پیام امام و انقلاب از این شهر مقدس به گوش جهانیان رسید شاهد این هستیم یکی از آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام در حال تحقق است، افزود: صهیونیست‌ها از بمباران و کشتار زنان و کودکان هرگز به هدف خود نخواهند رسید؛ امروز اقتدار مصنوعی که از خود تولید کرده بودند و به خورد افکار عمومی داده بودند ازهم‌پاشیده است.

 سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: صهیونیست‌ها ادعا داشتند که اگر ارتش‌های همه کشورهای عربی با هم متحد شوند قادر نیستند یک شکست نظامی را به اسرائیل تحمیل کند؛ اما شاگردان الهام گرفته از مکتب امام و رهبر معظم انقلاب در جنگ 33 روزه لبنان اولین طعم شکست نظامی را به اسرائیلی‌ها چشاندند به‌گونه‌ای که خودشان رسماً اعلام کردند که ما باید بپذیریم که برای اولین‌بار در یک جنگ نظامی شکست خوردیم.

 وی افزود: بعد از جنگ 33 روزه هم چندین نبرد دیگر را گروه‌های مقاومت، جهاد اسلامی و حماس در همین غزه و کرانه باختری و سرزمین‌های 1948 داشته‌اند و در همه این درگیری‌ها صهیونیست‌ها شکست خوردند و برای مذاکره و صلح و سازش پیام دادند.

اقتدار اطلاعاتی رژیم صهیونیستی در عملیات طوفان الاقصی فروریخت

 رمضان شریف با بیان اینکه در جنگ اخیر صهیونیست‌ها می‌خواهند چهره شکست‌ناپذیری را از خود ارائه کنند، افزود: اقتدار صهیونیست‌ها در طول 70 سال گذشته بر سه‌پایه اساسی بنا نهاده شده بود؛ اول اقتدار اطلاعاتی و امنیتی فناورانه که از ابزارهای روز استفاده می‌کنند و می‌گفتند که ما می‌توانیم بگویم در خانه فلسطینی‌ها چه می‌گذرد در صورت وقوع خطر به‌موقع اقدام کنیم؛ ولی این اقتدار اطلاعاتی در این عملیات فروریخت و هزار رزمنده فلسطینی از این دیوار عبور کردند و تا 43 کیلومتر به عمق سرزمین‌های اشغالی حضور پیدا کردند و سلاح‌های صهیونیست‌ها را از پایگاه‌هایشان بیرون کشیدند.

اگر کمک آمریکایی‌ها نبود شیرازه ارتش اسرائیل ازهم‌پاشیده بود

 وی دومین عامل اقتدار رژیم صهیونیستی را ارتش این رژیم دانست و ابراز کرد: اگر نبود کمک‌هایی که آمریکایی‌ها کردند و در روز چهارم به دادشان رسیدند مطمئن باشید شیرازه ارتش رژیم صهیونیستی ازهم‌پاشیده بود.

 سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: امروز 43 روز می‌گذرد هنوز هم ارتش رژیم صهیونیستی سردرگم است و حتی غیرنظامی‌ها این را خوب می‌فهمند که بمباران شهر فاقد پدافند هوایی و مساجد، مدارس، بیمارستان‌ها و خانه‌های مردم اقتدار نیست؛ بلکه آبرو و حیثیت هر چه نظامی بود را یک جا بردند.

2 هزار رزمنده فلسطینی منتظر شکار تانک‌ها، سربازان و ژنرال‌های رژیم صهیونیستی هستند

 وی با تأکید بر اینکه در همه جای دنیا جنگ آدابی دارد و بمباران فرمولی و اندازه‌ای دارد؛ ولی صهیونیست‌ها عصبانی از ضربه‌ای که خوردند نمی‌دانند چه‌کار می‌کنند و 43 روز است که هزاران بمب روی یک شهر ریختند؛ ولی هنوز جرئت اشغال شهر را ندارند؛ آنها می‌دانند که این هزار رزمنده‌ای که در شب اول به آنها تهاجم کردند یک‌سوم نیروهای حماس بودند و 2 هزار نفر آنها منتظر فرصت برای شکار تانک‌های اسرائیلی و سربازان و ژنرال‌های رژیم صهیونیستی هستند.

تنها دستاورد رژیم صهیونیستی بردن آبروی نداشته غرب بود

 رمضان شریف با بیان اینکه دستاورد ارتش رژیم صهیونیستی غیر از بردن آبروی نداشته صهیونیست‌ها که همواره تبلیغ می‌کردند ما نماد حکومت معتقد به آزادی و نتیجه دموکراسی غرب هستیم چیز دیگری نبود، گفت: بمباران هنر نیست؛ بلکه هنر کاری بود که بچه‌های مقاومت کردند و از آن دیواری که خودتان آن را تسخیرناپذیر نامیدید عبور کردند و اکنون هم 2 هزار نفر آنها منتظر شما هستند.

 وی با بیان اینکه خداوند چشم و گوش صهیونیست‌ها را کور و کر کرد و هزار نفر از دیوار مجهز صهیونیست‌ها عبور کردند و نظامی‌های صهیونیست و شهرک‌نشینان مسلح را به اسارت و امکانات آنها را به غنیمت گرفتند، گفت: سومین عامل اقتدار صهیونیست‌ها ایجاد رعب و وحشت بود و می‌گفتند هیچ‌کس را یارای مقابله با ما نیست؛ ولی امروز همه افکار عمومی دیدند که چگونه این ارتش پوشالی که توپ و تانک دارد، اراده‌ای برای مبارزه ندارد و بزدلانه عدوات نظامی خود را ترک و فرار کردند.

 تمام کشتاری که اسرائیل از مردم گرفته به‌پای آمریکایی‌ها نوشته می‌شود

 سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه اگر فرمانده سنتکام آمریکایی‌ها که امروز هم در تل‌آویو نشسته و فرمان‌های نظامی را صادر می‌کند دیرتر به داد آنها می‌رسید امروز شیرازه ارتش صهیونیست‌ها ازهم‌پاشیده بود، خاطرنشان کرد: تمام کشتاری که اسرائیل از مردم گرفته به‌پای آمریکایی‌ها نوشته می‌شود و ماهیت جنایت‌کار آمریکا را به دنیا نشان می‌دهد.

 صهیونیست‌ها در عرصه رسانه و افکار عمومی هم شکست خوردند

 وی با بیان اینکه عملیات طوفان الاقصی خیرات و برکات زیادی برای جبهه مقاومت، مردم فلسطین و آزادی‌خواهان جهان داشت گفت: اسرائیلی‌ها در عرصه رسانه و افکار عمومی هم شکست خوردند و نشانه آن تظاهرات میلیونی است که در کشورهای مختلف برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین صورت می‌گیرد و اعلام انزجار از رژیم صهیونیست می‌کنند درحالی‌که همه دنیا می‌دانند که رسانه‌های اصلی دنیا در اختیار صهیونیست‌ها است و دریغ از اینکه بتوانند در این 43 روز حتی یک تظاهرات و تجمع کوچکی را در حمایت از خود در گوشه‌ای از زمین به نمایش بگذارند.

 حمایت آمریکا از این رژیم صهیونیستی به منزله به‌باددادن همه امکانات آمریکا در منطقه غرب آسیا است

 رمضان شریف تصریح کرد: موج اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی و جنایاتشان علیه کودکان و زنان فلسطینی آن‌چنان موج خشمی را در دنیا ایجاد کرده است که اندیشکده‌ها و سفارت خانه‌های آمریکایی‌ها در روزهای اخیر پیام‌های محکمی را برای حاکمان آمریکایی فرستادند و به آنها گوشزد کرده‌اند که حمایت از این رژیم جنایت‌کار به منزله به‌باددادن همه امکانات آمریکا در منطقه غرب آسیا است.

درس‌آموختگان مکتب قاسم سلیمانی این پیروزی را تا آزادی قدس و پیروزی مقاومت امتداد خواهند داد

 وی با بیان اینکه امروز در دنیای اسلام و حتی کشورهای عربی موضوع برقراری ارتباط با رژیم صهیونیستی و طرح جنایت‌کارانه ترامپ به‌عنوان طرح صلح آبراهام به بایگانی سپرده شد و از بین رفت، افزود: خدا روح قاسم سلیمانی را شاد کند که شاگردان تربیت‌یافته در مکتب او در یک عملیات حیثیت صهیونیست‌ها را به باد دادند؛ مطمئن باشید فرزندان الهام گرفته از مکتب امام و رهبر معظم انقلاب و درس‌آموختگان مکتب قاسم سلیمانی این پیروزی بزرگ را تا آزادی قدس و پیروزی مقاومت امتداد خواهند داد.

 اندیشه را نمی‌شود با بمب و موشک از بین برد

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه آمریکایی‌ها اعلام کردند که ما وقتی جنگ را پایان می‌دهیم که حماس تمام شده باشد، اسرای ما آزاد شده باشند و اداره غزه را به کسانی غیر از حماس و جهاد اسلامی بدهیم، افزود: فکر و اندیشه مقاومت برگرفته از مکتب اسلام، تعالیم پیامبر و متن قرآن کریم است و الهام گرفته از انقلاب اسلامی و راهی که امام پیش پای امت اسلامی گذشته‌اند و مقام معظم رهبری حکیمانه و باتدبیر آن را ادامه داده‌اند است و تفکر مبارزه با رژیم صهیونیستی در ذهن فلسطینیان نهادینه شده است و نمی‌شود فکر، اندیشه، اعتقاد، ایمان و باور را با بمب و موشک از بین برد.

مردم فلسطین حماس را الگوی خود می‌بینند

 وی خاطرنشان کرد: مردم فلسطین با همه فشاری که در این روزها زیر بمباران وحشتناک دشمن تحمل کرده‌اند حماس، جهاد اسلامی و مقاومت را به‌عنوان الگوهای خود می‌بینند و از آنها ستایش می‌کنند و بارها زنان و مردانی که فرزندان خردسال قطعه‌قطعه خود را روی دست گرفتند و در حمایت از مقاومت شعار می‌دهند را دیده‌ایم و این واقعیت امروز مردم مظلوم فلسطین است.

 رمضان شریف گفت: مردم فلسطین به این نتیجه رسیدند که یا باید در یک جنگ روبرو و بااقتدار و سربلندی بایستند و یا با مرگ تدریجی توسط صهیونیست‌ها بمیرند بنابراین مردم فلسطین راه اول را انتخاب کردند و امتداد می‌دهند و دریافته‌اند که نتیجه جهاد در راه خدا پیروزی است و این پیروزی را لمس کردند.

 ایجاد رنج و درد و محنت برای فلسطینی‌ها روحیه مقاومت را افزایش می‌دهد

 وی با تأکید بر اینکه ایجاد رنج و درد و محنت برای فلسطینی‌ها روحیه مقاومت را افزایش می‌دهد، افزود: کسانی که این عملیات را انجام دادند هزار نفر بودند و 2 هزار نفر دیگر ذخیره هستند و اکثرشان پدران و مادران و اقوام خود را در نبرد با صهیونیست‌ها ازدست‌داده‌اند و کسانی که امروز فرزندانشان در بیمارستان‌های غزه به شهادت می‌رسند سربازان پابه‌رکاب جریان مقاومت هستند و مطمئن باشید که آینده از آن مردم فلسطین است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه واردشدن با تانک به بیمارستان در هیچ جای دنیا سابقه ندارد، خاطرنشان کرد: صهیونیست‌ها اعلام کردند که اگر بیمارستان الشفا را بگیریم مقر فرماندهی حماس را نابود کرده‌ایم؛ ولی بعد از تصرف هر آنچه پیدا کردند و ارائه دادند یک قبضه سلاح کلاشنیکف بود و یک چاله آسانسور را نشان دادند و گفتند این تونل حماس است و دنیا به آنها خندید.

 سیستم اطلاعاتی صهیونیست‌ها کارایی خود را ازدست‌داده

 وی با بیان اینکه حتی گروگان‌هایی که نتانیاهو ادعا می‌کرد هم در داخل بیمارستان نبودند گفت: این وقایع نشان داد که سیستم اطلاعاتی صهیونیست‌ها کارایی خود را ازدست‌داده و جریان مقاومت این ضعف‌ها را رصد کرد و شناخت عمیقی از رژیم صهیونیستی پیدا کرده و عملیات های خود را امتداد می‌دهد.

 رمضان شریف با بیان اینکه مقاومت در مردم فلسطین به‌عنوان یک اراده مقدس شکل‌گرفته است، افزود: رویکرد انقلاب اسلامی و نام‌گذاری روز جهانی قدس و حمایت از مردم فلسطین نشان داد که راهبرد جمهوری اسلامی که می‌گوید رژیم صهیونیستی باید محو شود درست بود؛ زیرا رژیم صهیونیستی دشمن همه بشریت است و حتماً با همه ادیان غیر از نژادپرستان صهیونیست همین رفتار را می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

۲ انفجار مهیب در کارگاه غیر‌مجاز مواد محترقه فردیس/ ۲ کشته ‌و تخریب ۳ ساختمان تاکنون + تصویر

 ۲ انفجار مهیب در کارگاه غیر‌مجاز مواد محترقه فردیس/ ۲ کشته ‌و تخریب ۳ ساختمان تاکنون + تصویر
2023-12-07T17:26:01+03:30
ساعتی پیش محل نگهداری مواد محترقه در فردیس کرج منفجر شد که تاکنون ۲ نفر در این حادثه جان باخته‌اند.

تحریم نفتی ایران ‌شکست خورد/ تلاش وزارت نفت برای افزایش تولید در میادین نفت و گاز

 تحریم نفتی ایران ‌شکست خورد/ تلاش وزارت نفت برای افزایش تولید در میادین نفت و گاز
2023-12-07T16:45:33+03:30
مدیر خدمات شرکت ملی حفاری ایران گفت: بیش از ۶۵ درصد قطعات این صنعت به دست جوانان ایرانی بومی شده ‌و امروز دست بیگانه در این صنعت مهم و کلیدی قطع شده است.

سردار فدوی:‌ اطلاعات درباره شهادت "متوسلیان و ‌امام موسی" کافی نیست/ تکالیف زیادی برای مبارزه با صهیونیست داریم

 سردار فدوی:‌ اطلاعات درباره شهادت "متوسلیان و ‌امام موسی" کافی نیست/ تکالیف زیادی برای مبارزه با صهیونیست داریم
2023-12-07T16:45:32+03:30
جانشین فرمانده کل سپاه درباره احمد متوسلیان و امام موسی صدر گفت: قسمت اعظمی از شهدای ما که گمنام بودند، شناسایی شدند ولی هنوز اطلاعات موجود در راستای صحت شه...

جانشین فرمانده کل سپاه: ‌هیچ کشتی جرات نمی‌کند ‌با پرچم اسرائیل در تنگه باب‌المندب و دریای سرخ تردد کند‌

 جانشین فرمانده کل سپاه: ‌هیچ کشتی جرات نمی‌کند ‌با پرچم اسرائیل در تنگه باب‌المندب و دریای سرخ تردد کند‌
2023-12-07T16:32:19+03:30
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: ‌هیچ کشتی جرات نمی‌کند ‌با پرچم اسرائیل در تنگه باب‌المندب و دریای سرخ تردد کند‌

افزایش ۴۰ درصدی عضویت در صندوق اعتباری هنر

 افزایش ۴۰ درصدی عضویت در صندوق اعتباری هنر
2023-12-07T15:52:30+03:30
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بدو ورود به استان مرکزی در جمع خبرنگاران از افزایش ۴۰ درصدی عضویت در صندوق اعتباری هنر خبر داد.

واکنش رئیس ‌هواشناسی به پیش‌بینی‌های غلط؛ ما هم ناراحتیم

 واکنش رئیس ‌هواشناسی به پیش‌بینی‌های غلط؛ ما هم ناراحتیم
2023-12-07T15:39:06+03:30
رئیس سازمان هواشناسی درباره پیش‌بینی‌های خلاف واقع سازمان هواشناسی به ارائه توضیحاتی پرداخت.

روایت‌ از‌ دیدار رئیس قوه قضائیه با دانشجویان اردبیلی/‌ آیا پای وزیر معزول در فساد واردات نهاده‌های دامی گیر است؟

 روایت‌ از‌ دیدار رئیس قوه قضائیه با دانشجویان اردبیلی/‌ آیا پای وزیر معزول در فساد واردات نهاده‌های دامی گیر است؟
2023-12-07T15:25:41+03:30
رئیس قوه قضائیه در نخستین برنامه سفر استانی به اردبیل ‌به مناسبت روز دانشجو به دید‌ار دانشجویان در دانشگاه محقق اردبیلی رفت.

‌کیفرخواست وزیر سابق جهاد کشاورزی صادر شد/ تکذیب دخالت در پرونده شهید عجمیان/ جزئیات پرونده فساد چای

 ‌کیفرخواست وزیر سابق جهاد کشاورزی صادر شد/ تکذیب دخالت در پرونده شهید عجمیان/ جزئیات پرونده فساد چای
2023-12-07T15:25:37+03:30
رئیس عدلیه برای اولین‌بار نام شرکت متخلف در حوزه واردات چای را در جلسه با دانشجویان اعلام کرد و گفت: متاسفانه هم در مورد چای دبش و هم در مورد واردات نهاده‌ه...

آغاز صدور اسناد مالکیت ۴۲ روستا در مغان و پارس بعد از ۴۰ سال

 آغاز صدور اسناد مالکیت ۴۲ روستا در مغان و پارس بعد از ۴۰ سال
2023-12-07T14:59:08+03:30
اسناد مالکیت تمامی اراضی و املاک روستای «مرتضی کندی» شهرستان پارس‌آباد، با حضور رئیس سازمان ثبت‌اسناد و املاک کشور به مردم اهدا شد.

رئیس سازمان مالیات: قانون پایانه‌های فروشگاهی از اول دی اجرایی می‌شود

 رئیس سازمان مالیات: قانون پایانه‌های فروشگاهی از اول دی اجرایی می‌شود
2023-12-07T14:59:07+03:30
رئیس سازمان امور مالیاتی کشور از اجرایی شدن قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان از اول دی ماه سال جاری خبر داد.

چرا پیش‌بینی‌های ‌هواشناسی برای پاییز پربارش "غلط" از آب درآمد؟

 چرا پیش‌بینی‌های ‌هواشناسی برای پاییز پربارش "غلط" از آب درآمد؟
2023-12-07T14:59:06+03:30
رئیس سازمان هواشناسی درباره پیش‌بینی‌های خلاف واقع سازمان هواشناسی به ارائه توضیحاتی پرداخت.

مدیرکل خزانه وزارت اقتصاد: ۲۳۰ هزار میلیارد تومان کسری بودجه دوران کرونا را پشت‌سر گذاشتیم

 مدیرکل خزانه وزارت اقتصاد: ۲۳۰ هزار میلیارد تومان کسری بودجه دوران کرونا را پشت‌سر گذاشتیم
2023-12-07T14:19:02+03:30
مدیرکل خزانه وزارت اقتصاد و دارایی گفت: ما توانستیم که حدود ۲۲۰ تا ۲۳۰ هزار میلیارد تومان کسری بودجه دوران کرونا و همزمان با اوج تحریم را پشت‌سر بگذاریم.

ناوگروه ۹۳ نیروی دریایی ارتش پس از ۱۳۰۰۰کیلومتر دریانوردی به ایران بازگشت

 ناوگروه ۹۳ نیروی دریایی ارتش پس از ۱۳۰۰۰کیلومتر دریانوردی به ایران بازگشت
2023-12-07T14:19:02+03:30
ناوگروه رزمی ۹۳ نداجا به سر فرماندهی ناوشکن تمام ایرانی جماران پس از ۱۰۲ روز اجرای مأموریت تامین امنیت تردد کشتی های نفتکش و نجاری جمهوری اسلامی ایران در در...

سردار نقدی: اسرائیل در بن‌بست است/ نتانیاهو هیچ راهی جز خودکشی ندارد

 سردار نقدی: اسرائیل در بن‌بست است/ نتانیاهو هیچ راهی جز خودکشی ندارد
2023-12-07T13:52:22+03:30
معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: نتانیاهو هیچ راهی جز خودکشی ندارد و این عین بن‌بستی است که به واسطه حماسه رزمندگان جبهه مقاومت در طوفان‌الاقصی ایجاد شده است.

توضیحات رئیس قوه قضاییه درباره ۲ پرونده فساد مهم/ ارتباط باورنکردنی پرونده واردات نهاده‌های دامی و چای دبش

 توضیحات رئیس قوه قضاییه درباره ۲ پرونده فساد مهم/ ارتباط باورنکردنی پرونده واردات نهاده‌های دامی و چای دبش
2023-12-07T13:39:01+03:30
رئیس عدلیه برای اولین‌بار نام شرکت متخلف در حوزه واردات چای را در جلسه با دانشجویان اعلام کرد و گفت: متاسفانه هم در مورد چای دبش و هم در مورد واردات نهاده‌ه...

انهدام ۴ باند رسیدساز جعلی و اسکیمری در کرمانشاه/ ۱۵۰ میلیارد به مالباختگان عودت شد

 انهدام ۴ باند رسیدساز جعلی و اسکیمری در کرمانشاه/ ۱۵۰ میلیارد به مالباختگان عودت شد
2023-12-07T12:47:01+03:30
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با تشریح طرح هفت روزه پلیس فتا کرمانشاه گفت: دستگیری ۱۲ فروشنده اموال مسروقه، انهدام چهار باند رسیدساز جعلی و اسکمیری را از م...

دستور رئیس‌جمهور برای ادامه مسیر ریلی تا مرز باشماق/ راه‌اندازی شرکت ایرلاین بومی در سنندج

 دستور رئیس‌جمهور برای ادامه مسیر ریلی تا مرز باشماق/ راه‌اندازی شرکت ایرلاین بومی در سنندج
2023-12-07T12:47:00+03:30
استاندار کردستان از دستور رئیس‌جمهور و تصویب ادامه مسیر ریلی سنندج تا مرز باشماق مریوان خبر داد و گفت: عملیات اجرایی این‌پروژه به زودی آغاز می‌شود.

وزیر اقتصاد: ۶ سال ‌نرخ تورم بالا به کشور ‌‌و سفره مردم فشار آورد/ نوسانات بورس‌ ربطی به سازمان بورس ندارد

 وزیر اقتصاد: ۶ سال ‌نرخ تورم بالا به کشور ‌‌و سفره مردم فشار آورد/ نوسانات بورس‌ ربطی به سازمان بورس ندارد
2023-12-07T12:47:00+03:30
‌‌وزیر اقتصاد با بیان اینکه بیش‌ از ۶ سال است که نرخ تورم بالا به کشور و سفره مردم فشار ‌آورد، گفت:‌ پرونده مالیاتی را به استان ها برگرداندیم و تصمیم گرفتیم...

رئیس قوه قضاییه: به مسئولان گفته‌ایم که اگر برای آلودگی هوا کاری نکنید ترک فعل کرده‌اید

 رئیس قوه قضاییه: به مسئولان گفته‌ایم که اگر برای آلودگی هوا کاری نکنید ترک فعل کرده‌اید
2023-12-07T12:47:00+03:30
رئیس قوه قضائیه گفت: در مورد آلودگی هوا هم سال قبل و هم امسال تهدید کردیم که اگر کاری نکردید و هوا از این بدتر شد می‌گوییم ترک فعل کرده‌اید.

دیدار رئیس قوه قضائیه با دانشجویان اردبیل/ آیا پای وزیر معزول در فساد واردات نهاده‌های دامی گیر است؟

 دیدار رئیس قوه قضائیه با دانشجویان اردبیل/ آیا پای وزیر معزول در فساد واردات نهاده‌های دامی گیر است؟
2023-12-07T10:58:45+03:30
رئیس قوه قضائیه در نخستین برنامه سفر استانی به اردبیل ‌به مناسبت روز دانشجو به دید‌ار دانشجویان در دانشگاه محقق اردبیلی رفت.

سنگ‌تمام دیار میرزا در تشییع‌ شهید مدافع حرم/ خیابان‌‌های رشت معطر به شمیم حریم زینبی شد + تصویر

 سنگ‌تمام دیار میرزا در تشییع‌ شهید مدافع حرم/ خیابان‌‌های رشت معطر به شمیم حریم زینبی شد + تصویر
2023-12-07T10:32:17+03:30
پیکر مطهر شهید مدافع حرم «‌محمدرضا یعقوبی» از سپاه ناحیه مرکزی رشت به سمت گلزار شهدای این شهر بر دستان مردم ولایتمدار تشییع شد.

استاندار خراسان رضوی: چابهار در توسعه فعالیت‌های تجاری و لجستیکی اهمیت دارد

 استاندار خراسان رضوی: چابهار در توسعه فعالیت‌های تجاری و لجستیکی اهمیت دارد
2023-12-07T10:05:38+03:30
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه کریدور شرقی بسیار حائز اهمیت است، گفت: چابهار در توسعه فعالیت‌های تجاری و لجستیکی اثرگذار است، بنابراین تجار مختلف باید ا...

معاون دانش و پژوهش کل سپاه: از سر تفکر غرب در دانشگاه‌ها خلاص نشده‌ایم

 معاون دانش و پژوهش کل سپاه: از سر تفکر غرب در دانشگاه‌ها خلاص نشده‌ایم
2023-12-07T10:05:34+03:30
آئین بزرگداشت روز دانشجو با تقدیر از دانشجویان برتر شیراز به همت سازمان بسیج دانشجویی فارس برگزار شد.

تصاویر زیبا از مهاجرت زمستانه پرندگان ‌به سواحل خلیج فارس

 تصاویر زیبا از مهاجرت زمستانه پرندگان ‌به سواحل خلیج فارس
2023-12-07T10:05:33+03:30
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر با اشاره به مهاجرت پرندگان از مناطق سردسیر به نوار ساحلی استان بوشهر گفت: کوچ این پرندگان ضمن جلوه زیبای بصری برای دوستدا...

خروجی دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان باید دانشجوی ایده‌محور و کارآفرین باشد

 خروجی دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان باید دانشجوی ایده‌محور و کارآفرین باشد
2023-12-07T09:39:09+03:30
استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه دانشگاه محور توسعه است، گفت: خروجی دانشگاه‌های استان باید دانشجوی ایده محور و کارآفرین باشد.

برخی افراد نمی‌گذارند امید در جامعه باشد

 برخی افراد نمی‌گذارند امید در جامعه باشد
2023-12-07T09:39:08+03:30
استاد حوزه و دانشگاه، گفت: رهبر انقلاب مرتب در سخنانشان می‌فرمایند امید را در دل مردم زیاد کنید و برخی‌ افراد نمی‌گذارند امیدی وجود داشته باشد.

اعضای هیئت منصفه مطبوعات زنجان انتخاب شدند + اسامی

 اعضای هیئت منصفه مطبوعات زنجان انتخاب شدند + اسامی
2023-12-07T09:39:08+03:30
14 عضو هیئت منصفه مطبوعات زنجان انتخاب شدند.

قاضی‌زاده‌هاشمی: فرزندان شهدا معارف جهاد و شهادت را به جهانیان تبیین کنند‌

 قاضی‌زاده‌هاشمی: فرزندان شهدا معارف جهاد و شهادت را به جهانیان تبیین کنند‌
2023-12-07T09:39:08+03:30
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: فرزندان و خانواده شهیدان و مسئولان باید جهان را با معارف شهدا، جهاد و شهادت آشنا کنند و علت این رشادت‌ها و جانبازی تبی...

جوجه‌ریزی ۸۷۶ هزار قطعه‌ای در مرغداری‌های  سیستان و بلوچستان

 جوجه‌ریزی ۸۷۶ هزار قطعه‌ای در مرغداری‌های  سیستان و بلوچستان
2023-12-07T09:39:07+03:30
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای آذرماه طی ۱۵ روز بیش از ۸۷۶ هزارو ۱۸۱ قطعه جوجه‌ریزی در واحدهای صنعتی پرورش مرغ گوشتی استان انجام ...

فراوری ۳۰ تن انجیر سیاه در لرستان/ صنایع تبدیلی حبوبات ایجاد شود

 فراوری ۳۰ تن انجیر سیاه در لرستان/ صنایع تبدیلی حبوبات ایجاد شود
2023-12-07T09:39:07+03:30
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با بیان اینکه ۳۵۰۰ هکتار انجیر سیاه در این استان وجود که در خاورمیانه بی‌نظیر است، گفت: ۳۰ تن از این محصول به‌صورت آزمایشی ف...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)