میرنیوز

مردم گناباد دیگر امیدی به اجاره خانه هم ندارند/ افزایش عجیب اجاره خانه در جنوبی ترین شهر خراسان رضوی

 مردم گناباد دیگر امیدی به اجاره خانه هم ندارند/ افزایش عجیب اجاره خانه در جنوبی ترین شهر خراسان رضوی 2023-11-17T09:03:47+03:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گناباد، افزایش عجیب اجاره بها در شهرستان گناباد موضوعی است که صدای مردم در این شهرستان را در آورده و دست کمک به سوی همه مسئولان دراز کرده اند و این مهم سبب شد تا حجت الاسلام صادقی نسب امام جمعه گناباد در خطبه‌های نماز جمعه هفته گذشته از وضعیت موجود اجاره بها انتقاد کند. بررسی‌های میدانی خبرنگار تسنیم نشان می‌دهد در برخی مناطق شهر گناباد اجاره بهای خانه تا دو برابر هم رشد داشته و صحبت از قیمت‌هایی می‌شود که حتی در مرکز استان این اجاره بها وجود ندارد.

در گفت‌وگو با کارشناسان موارد مختلفی در خصوص افزایش قیمت اجاره بها اشاره شد که شامل افزایش هزینه‌های تمام شده ساخت مسکن ،عدم اجرای طرح بازآفرینی بعد از گذشت یک دهه توسط شهرداری گناباد، کاهش شدید سطح درآمد ملی،عدم برخورد و اخذ مالیات با خانه‌های خالی، عدم مساعدت سیستم بانکی از جمله پرداخت وام ودیعه مسکن به مستاجران،عدم هدفمندی صحیح طرح ملی نهضت مسکن درشناسایی واقعی افرادی که فاقد مسکن هستند، توقعات و اصرار خود مالکین بر فروش و اجاره بالا، عدم اجرای طرح تفصیلی شهر گناباد و کمبود شدید نیروی کارماهر ونیمه ماهر در بخش ساختمان سازی در گناباد می‌شود.

صاحبخانه میزان اجاره را تعیین می‌کند نه مشاور املاک

مسعود رضایی،یکی از مشاوران املاک فعال گناباد در گفت‌وگو با تسنیم اظهارداشت: تابستان امسال، «بالاترین رشد ماهانه اجاره‌بها» طی سالهای گذشته، به ثبت رسید؛ و بالاترین تورم سالانه اجاره برای ماه‌های تابستان و منتهی به مهرماه رقم خورد.

وی ادامه داد: افزایش اجاره مسکن نسبت به سال‌های قبل غیر متعارف است و ساختمان‌سازی هم در رکود است و این افزایش نامتعارف بازار اجاره به از بین رفتن قدرت خرید مسکن، در بازار مسکن برمی‌گردد.

این مشاور املاک عنوان کرد: اینکه بر خلاف تصور عموم مردم، قیمت اجاره‌بها را صاحبخانه‌ها تعیین می‌کردند و نظر کارشناسی مشاورین املاک هیچگونه تاثیری در متقاعد کردن صاحبخانه‌ها نسبت به کاهش قیمت اجاره‌بها ندارد و دیگر مورد اساسی اینکه ساخت و ساز مسکن با رکود مواجه شده که این هم چند دلیل دارد؛ از جمله افزایش قیمت مصالح و دستمزد نیروی کار ساختمانی و از طرفی کمبود نیروی کار متخصص و کارگر که مشکل آفرین شده است.

رضایی خاطر نشان کرد: در شهرستان گناباد متولیان و دست‌اندرکاران حوزه مسکن، با قوانین پیچیده و سختگیری در امور اداری، همکاری مناسب و راهکاری جهت سهولت صدور پروانه و ترغیب شهروندان یا سرمایه‌گذاران جهت ساخت مسکن، ندارند.

وضعیت طرح تفضیلی شهر گناباد بعد از گذشت 17 سال نامعلوم است

مصطفی طالبی،یکی دیگر از مشاوران املاک در گناباد نیز اظهارداشت:60 هزار زمین هم که به مردم بدهند شرایط بهتر نخواهد شد و راه چاره نیست زیرا زیر ساخت شهر خراب است که به عنوان مثال برای همین تعداد واحد فعلی مشکل آب داریم و برای واحدهای ساخته شده هیچ برنامه ای وجود ندارد.

وی افزود: اگر مسئولین امر می‌خواهند ساخت و ساز افزایش یابد و عرضه و تقاضا درست شود باید در ابتدا زیرساخت‌های لازم برای یک شهر را ارتقا دهند.

این مشاور املاک تصریح کرد: طرح تفضیلی شهر گناباد 17 سال است که در شرایط نامعلومی به سر می‌برد؛ اگر فقط همین یک مورد را زودتر پیگیری می کردند می2توانست در قیمت‌ها اثرگذار باشد.

پیشاهنگ دلویی مشاور املاک در خیابان شوریده گناباد نیز اظهارداشت: در سال 1400 اجاره بهای منازل 1میلیون بوده و اکنون اجاره سه برابر شده، گوشت در سال 1400 کیلویی 200 هزار تومان بوده الان هر کیلو گوشت به 500 هزار تومان رسیده است پس تورم در همه زمینه‌ها صورت گرفته است.

وی ادامه داد: اگر یک سال شهرداری پروانه رایگان به مردم بدهد، ساخت و ساز افزایش می‌یابد و قیمت‌های مسکن کاهش پیدا می‌کند چرا که عرضه و تقاضا باعث افزایش قیمت مسکن در گناباد شده است.

ترس از آینده میزان عرضه و تقاضای مسکن در گناباد را بهم زده است

درویش، رئیس اتحادیه املاک شهرستان گناباد نیز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهارداشت:جلسات مختلفی برای بازار املاک تا کنون برگزار کرده ایم، اما مقطعی بوده و نظارت نمی‌شود.

وی ادامه داد:گستردگی وسعت شهرستان و تورم و عرضه و تقاضای مردم نسبت به جمعیت از عوامل گرانی مسکن در گناباد است.

رئیس اتحادیه املاک شهرستان گناباد گفت:ترس از آینده باعث شده که مردم گناباد بیشتر برای خانه دار شدن فرزندانشان دنبال تهیه مسکن باشند و تقاضای بالای زمین و مسکن سب افزایش قیمت و گرانی شده است.

درویش عنوان کرد:قیمت تمام شده منزلی در گناباد تا 5 میلیارد تومان است و نمی‌شود با نرخ مصوب آن را به اجاره داد، چون مالک با پول این خانه در بانک می‌تواند سود بگیرد.اگر بقیه دستگاه‌های اداری در طول 40 سال انقلاب به وظایف خود عمل می‌کردند، اکنون مسکن گناباد دچار هرج و مرج نمی‌شد.

 رئیس اتحادیه املاک شهرستان گناباد تصریح کرد:با واگذاری زمین مسکن شاهد کاهش قیمت زمین در گناباد نخواهیم بود، مردم گناباد در منزل آپارتمانی زندگی نمی‌کنند و مشکل مسکن مقطعی حل نمی‌شود، نظارت در واگذاری زمین باید صورت بگیرد و حق به حق دار برسد، باید با مالکینی که تمکین نم‌ کنند برخورد شود.

ناصر چیتگر رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان گناباد نیز در گفتگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: بازرسی و برخورد جدی در خصوص تنظیم قراردادهای بنگاه‌ها باید انجام شود، بنگاه‌ها با قراردادهای اجاره بها و قیمت‌های نامتعارف باعث این وضعیت قیمتی شده‌اند.

وی افزود: هر چند که در 8 سال دولت گذشته هیچ مسکنی ایجاد نشد و نتیجه آن در این 2 سال گذشته خود را نشان داد که در گناباد باعث افزایش بی حساب و کتاب مسکن شده است، در دو سال گذشته 2400 قطعه زمین واگذارشده که همین امر باعث شده افزایش قیمت نداشته باشیم.

نظارت بر مشاورین املاک حلقه مفقوده افزایش اجاره بها

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان گناباد گفت: بنگاه داران تعرفه منازلی که اجاره بالیای دارد را ننویسند چون اگر همه این کار را انجام دهند مالک مجبور است قیمت را واقعی کند و از دادستان شهرستان درخواست داریم که بحث بازرسی را در این حوزه فعال کند تا با متخلفین برخورد جدی شود.

چیتگر یادآور شد: در بحث خرید و فروش امتیاز زمین‌های نهضت ملی مسکن این کار خلاف است و من بعنوان یک دستگاه متولی،موظفم که این قرارداد را فسخ کنم.

وی ادامه داد:متاسفانه قیمت مسکن سلیقه ای بالا می‌رود؛ ما در یک روستا چهل واحد ساختمان ساختیم با قیمت 460 میلیون تومان اما هنوز واحدها تحویل داده نشده قیمت هر واحد یک میلیارد و سیصد میلیون شد،چه کسی این قیمت‌ها را گذاشته؟ مسلما بنگاه‌های همین منطقه!

زمین‌های خالی شهر گناباد تعیین تکلیف شود

محمد صابری، نائب رئیس شورای شهر گناباد نیز در گفتگو با خبرنگار تسنیم اظهارداشت:گزینه مسکن ملی راهکار خوبی است که قطعاً در کنترل قیمت مسکن در گناباد تاثیر گذار خواهد بود و با توجه به قانون جدیدی که در شهرداری آمده است زمین‌هایی که در مجموعه کاربری مسکونی دارند اگر به مدت سه سال ساخته نشوند کاربری این زمین‌ها واگذار می‌شود و قطعاً اجرایی کردن این قانون می‌تواند تاثیر زیادی روی قیمت آن داشته باشد.

وی افزود: متاسفانه رشد قیمت مسکن در گناباد از مشهد بالاتر است که باید کنترل شود؛ یکی از راهکارهای کنترل رشد قیمت مسکن با همکاری فرمانداری، شهرداری و شورای شهر این است که زمین‌های خالی که در سطح شهر کاربری مسکونی دارند شناسایی کرده و به تمام مالکین این زمین‌ها اعلام شود که طی شش ماه باید این زمین ها دیوار کشی شود و بعد از دیوار کشی مالک می‌داند که در شش ماه دوم تبصره دوم اجرا خواهد شد و در آخر سه سال ( طبق قانون جدید ) کاربری زمین حذف می‌شود و با این شرایط مالک مجبور می‌شود یا ملک خود را بفروشد یا شروع به ساخت و ساز ملک خود کند.

انتهای پیام/282

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

شناسایی پیکر شهید ‌«رضا عباسی»‌/ کرمانشاه میزبان پیکر هفتمین شهید مدافع حرم + اینفوگرافی

 شناسایی پیکر شهید ‌«رضا عباسی»‌/ کرمانشاه میزبان پیکر هفتمین شهید مدافع حرم + اینفوگرافی
2023-11-28T16:19:26+03:30
معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: پیکر شهید مدافع حرم «رضا عباسی» همراه هفت شهید دیگر بعد از سال‌ها شناسایی شده و به وط...

ایران ۵ برابر نرخ جهانی فرونشست دارد/بیشترین فرونشست در استان کرمان

 ایران ۵ برابر نرخ جهانی فرونشست دارد/بیشترین فرونشست در استان کرمان
2023-11-28T16:19:26+03:30
دبیرکل ژئودوزی و نقشه‌برداری زمینی سازمان نقشه‌برداری کشور گفت: ایران ۵ برابر نرخ جهانی فرونشست دارد.

حفاظت از ۳۵ هزار اثر تاریخی ایران با ۲ هزار نیرو!

 حفاظت از ۳۵ هزار اثر تاریخی ایران با ۲ هزار نیرو!
2023-11-28T16:19:25+03:30
فرمانده یگان حفاظت میراث‌ فرهنگی گفت: در کشور ۲ هزار نیرو برای حفاظت از آثار تاریخی داریم و به حدی با کمبود امکانات و وسایل نقلیه مواجه‌ایم که برخی از همکار...

پیکر پاک نخستین شهید مدافع حرم استان گلستان به کشور بازگشت + عکس و اینفوگرافی

 پیکر پاک نخستین شهید مدافع حرم استان گلستان به کشور بازگشت + عکس و اینفوگرافی
2023-11-28T15:25:56+03:30
پیکر پاک شهید مدافع حرم «غلامعلی تولی» با تلاش پاسداران سرافراز انقلاب اسلامی تفحص و به میهن بازگشت.

پیکر شهید مدافع حرم "الیاس چگینی" در سوریه شناسایی شد + اینفوگرافی

 پیکر شهید مدافع حرم "الیاس چگینی" در سوریه شناسایی شد + اینفوگرافی
2023-11-28T15:25:55+03:30
پیکر مطهر شهید مدافع حرم الیاس چگینی در عملیات تفحص در سوریه کشف و شناسایی شد و پیکر وی پس از ۸ سال انتظار به آغوش خانواده‌اش بازگشت.

فرمانده مرزبانی کشور: هیچ مشکلی امنیتی در مرز ایران و آذربایجان نداریم

 فرمانده مرزبانی کشور: هیچ مشکلی امنیتی در مرز ایران و آذربایجان نداریم
2023-11-28T15:25:55+03:30
فرمانده مرزبانی انتظامی کشور با بیان اینکه هیچ مشکل امنیتی در مرز ایران و آذربایجان نداریم، گفت: مرزبانان غیور کشور ما چشمان بیدار نظام مقدس ایران اسلامی بر...

گیلان در انتظار دلاورمردی عاشق/ پیکر شهید مدافع حرم «‌محمدرضا یعقوبی» شناسایی شد + اینفوگرافی

 گیلان در انتظار دلاورمردی عاشق/ پیکر شهید مدافع حرم «‌محمدرضا یعقوبی» شناسایی شد + اینفوگرافی
2023-11-28T15:25:54+03:30
پیکر مطهر شهید مدافع حرم «‌محمدرضا یعقوبی» که به تازگی با آزمایش DNA در مرکز ژنتیک نور دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله سپاه شناسایی شده است، به گیلان...

پیکر پاک نخستین شهید مدافع حرم استان گلستان به کشور بازگشت + عکس

 پیکر پاک نخستین شهید مدافع حرم استان گلستان به کشور بازگشت + عکس
2023-11-28T14:32:38+03:30
پیکر پاک شهید مدافع حرم «غلامعلی تولی» با تلاش پاسداران سرافراز انقلاب اسلامی تفحص و به میهن بازگشت.

۲ میلیون مترمکعب روان آب به مخزن سد شمیل هرمزگان وارد شد

 ۲ میلیون مترمکعب روان آب به مخزن سد شمیل هرمزگان وارد شد
2023-11-28T14:19:16+03:30
مدیر گروه بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی شرکت آب منطقه‌ای هرمزگان گفت: طی اولین بارندگی‌های پاییزی در استان هرمزگان ۲ میلیون مترمکعب روان آب ناشی از ب...

پیکر پاک نخستین شهید مدافع حرم استان گلستان به کشور بازگشت

 پیکر پاک نخستین شهید مدافع حرم استان گلستان به کشور بازگشت
2023-11-28T14:19:15+03:30
پیکر پاک شهید مدافع حرم «غلامعلی تولی» با تلاش پاسداران سرافراز انقلاب اسلامی تفحص و به میهن بازگشت.

گیلان در انتظار دلاورمردی عاشق/ پیکر شهید مدافع حرم «‌محمدرضا یعقوبی» شناسایی شد

 گیلان در انتظار دلاورمردی عاشق/ پیکر شهید مدافع حرم «‌محمدرضا یعقوبی» شناسایی شد
2023-11-28T14:19:13+03:30
پیکر مطهر شهید مدافع حرم «‌محمدرضا یعقوبی» که به تازگی با آزمایش DNA در مرکز ژنتیک نور دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله سپاه شناسایی شده است، به گیلان...

تاخیر ۲ ماهه در تحویل کتا‌ب‌های درسی دانش‌آموزان در قوچان

 تاخیر ۲ ماهه در تحویل کتا‌ب‌های درسی دانش‌آموزان در قوچان
2023-11-28T14:05:55+03:30
با گذشت دو ماه از آغاز مدارس هنوز دانش‌آموزان رشته تجربی یکی از مدارس شهرستان قوچان کتاب‌های درس خود را دریافت نکرده‌اند که این امر سبب اعتراض والدین شد، ام...

ناوگروه صلح و دوستی نیروی دریایی عمان در بندرعباس پهلو گرفت

 ناوگروه صلح و دوستی نیروی دریایی عمان در بندرعباس پهلو گرفت
2023-11-28T14:05:54+03:30
ناوگروه صلح و دوستی نیروی دریایی عمان، همزمان با فرارسیدن ۷ آذر سالروز نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با استقبال رسمی فرماندهان نیروی دریایی...

شبکه قاچاق دام زنده قاچاق در هرمزگان متلاشی شد

 شبکه قاچاق دام زنده قاچاق در هرمزگان متلاشی شد
2023-11-28T13:52:46+03:30
رئیس کل دادگستری هرمزگان از توقیف محموله بزرگ دام زنده قاچاق در شهرستان بندرلنگه خبر داد.

تاخیر ۲ ماهه در تحویل کتا‌های درسی دانش‌آموزان در قوچان

 تاخیر ۲ ماهه در تحویل کتا‌های درسی دانش‌آموزان در قوچان
2023-11-28T13:52:44+03:30
با گذشت دو ماه از آغاز مدارس هنوز دانش‌آموزان رشته تجربی یکی از مدارس شهرستان قوچان کتاب‌های درس خود را دریافت نکرده‌اند که این امر سبب اعتراض والدین شد، ام...

رئیس سازمان اورژانس: ۳ هزار دستگاه آمبولانس فرسوده داریم

 رئیس سازمان اورژانس: ۳ هزار دستگاه آمبولانس فرسوده داریم
2023-11-28T13:52:44+03:30
رئیس سازمان اورژانس با بیان اینکه ۳ هزار دستگاه آمبولانس فرسوده در سطح کشور وجود دارد،گفت برای جایگزینی این آمبولانس‌ها علاوه بر تامین بودجه توسط دولت، ضرور...

علت افزایش قیمت گاز مایع در کاشان چیست؟

 علت افزایش قیمت گاز مایع در کاشان چیست؟
2023-11-28T13:39:30+03:30
رئیس شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه کاشان علت افزایش قیمت گاز مایع در کاشان را تشریح کرد.

تعادل ۴۳۰ هزار میلیاردی سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد/ تعارضات ‌مناطق آزاد برای همیشه رفع می‌شود

 تعادل ۴۳۰ هزار میلیاردی سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد/ تعارضات ‌مناطق آزاد برای همیشه رفع می‌شود
2023-11-28T13:39:28+03:30
دبیر شورای عالی مناطق آزاد گفت: کرد: در ۶ ماهه اول سال جاری ۴۳۰ هزار میلیارد تومان تعادل سرمایه گذاری در مناطق آزاد کشور برقرار شده است.

قاتل شهیدان "سپیدرو" و "کاظمی" به دار مجازات آویخته شد

 قاتل شهیدان "سپیدرو" و "کاظمی" به دار مجازات آویخته شد
2023-11-28T13:12:36+03:30
معاون حقوقــی فرماندهی انتظامی استان خوزستان از اجرای حکم اعدام قاتل شهیدان والامقام "سپیدرو" و "کاظمی" خبر داد.

پیکر شهید مدافع حرم "الیاس چگینی" در سوریه شناسایی شد

 پیکر شهید مدافع حرم "الیاس چگینی" در سوریه شناسایی شد
2023-11-28T13:12:36+03:30
پیکر مطهر شهید مدافع حرم الیاس چگینی در عملیات تفحص در سوریه کشف و شناسایی شد و پیکر وی پس از ۸ سال انتظار به آغوش خانواده‌اش بازگشت.

سوزن اشتغال‌زایی در سوادکوه فقط بر حوزه صنعت می‌کوبد/ فولاد جایگزین کُک‌سازی!

 سوزن اشتغال‌زایی در سوادکوه فقط بر حوزه صنعت می‌کوبد/ فولاد جایگزین کُک‌سازی!
2023-11-28T12:59:18+03:30
شکست طرح و وعده ساخت کارخانه کُک‌سازی سوادکوه، حالا وعده ساخت کارخانه فولاد پیش چشمان مردم قرار گرفته تا امیدی دوباره برای اشتغال‌زایی باشد.

خلبان طالب‌زاده: امپراطوری رسانه‌ای در اولویت دشمنان قرار دارد

 خلبان طالب‌زاده: امپراطوری رسانه‌ای در اولویت دشمنان قرار دارد
2023-11-28T11:52:27+03:30
معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش گفت: امروز جنگ و امپراطوری رسانه‌ای در اولویت دشمنان قرار دارد و آنها از طریق رسانه و فضای مجازی، روی ذهن و ادراک کشور‌ه...

وضعیت نامطلوب ترمینال خارجی فرودگاه شیراز

 وضعیت نامطلوب ترمینال خارجی فرودگاه شیراز
2023-11-28T11:52:26+03:30
معاون هماهنگی امور زائرین و گردشگری استانداری فارس وضعیت نامطلوب ترمینال خارجی فرودگاه شیراز، گفت: ۲۰ ایراد در ترمینال خارجی این فرودگاه شناسایی شد، در سفر ...

۹۹ درصد ‌اراضی منابع طبیعی و ۲۳ درصد ‌اراضی کشاورزی ‌ایلام سنددار شد‌

 ۹۹ درصد ‌اراضی منابع طبیعی و ۲۳ درصد ‌اراضی کشاورزی ‌ایلام سنددار شد‌
2023-11-28T11:52:24+03:30
رئیس کل دادگستری ‌ایلام گفت: به منظور پیشگیری از هر گونه تصرف غیر مجاز، ۹۹ درصد از اراضی منابع طبیعی و ۲۳ درصد از اراضی کشاورزی استان سنددار شده است.

مشهدی‌ها امسال تنها ۱۱ روز هوای پاک داشتند/ بارش‌های رگباری خراسان رضوی را فرا می‌گیرد

 مشهدی‌ها امسال تنها ۱۱ روز هوای پاک داشتند/ بارش‌های رگباری خراسان رضوی را فرا می‌گیرد
2023-11-28T11:52:24+03:30
کیفیت هوای کلانشهر مشهد با افزایش حجم آلاینده‌ها، در هفتمین روز از آذر ماه ۱۴۰۲ در آستانه رسیدن به وضعیت هشدار آلودگی برای تنفس شهروندان قرار دارد و گرد و خ...

حادثه برای کارکنان شبکه بهداشت و درمان ‌رابر/ ۷ نفر کشته و مصدوم شدند

 حادثه برای کارکنان شبکه بهداشت و درمان ‌رابر/ ۷ نفر کشته و مصدوم شدند
2023-11-28T11:52:23+03:30
در پی برخورد کامیون حمل بتن و سواری پراید در محور رابر به جیرفت‌، ۷ نفر کشته و مصدوم شدند.

سردار پاکپور: همیشه ‌نقشه‌های دشمن را رصد می‌کنیم/ هیچ وقت شرایط را عادی تصور نکرده‌ایم

 سردار پاکپور: همیشه ‌نقشه‌های دشمن را رصد می‌کنیم/ هیچ وقت شرایط را عادی تصور نکرده‌ایم
2023-11-28T11:52:22+03:30
فرمانده نیروی زمینی سپاه با تحلیل شرایط امروز و حوادث فلسطین اشغالی گفت: هیچ وقت شرایط را برای خود عادی تصور نکرده و نخواهیم کرد و همواره برنامه‌ها و نقشه‌ه...

‌تشییع پیکر بازیگر نام‌آشنای سینما در رشت/ وداع هنرمندان گیلانی با ‌"پروانه معصومی‌"‌‌‌‌ + تصاویر

 ‌تشییع پیکر بازیگر نام‌آشنای سینما در رشت/ وداع هنرمندان گیلانی با ‌"پروانه معصومی‌"‌‌‌‌ + تصاویر
2023-11-28T11:25:55+03:30
مراسم تشییع پروانه معصومی بازیگر نام‌آشنای سینما و تلویزیون امروز ساعت ۱۰ صبح ‌‌در ساختمان خاتم‌الانبیاء(ص) ‌برگزار شد.

‌تشییع پیکر بازیگر نام‌آشنای سینما در رشت/ وداع هنرمندان گیلانی با ‌"پروانه معصومی‌"‌‌‌‌

 ‌تشییع پیکر بازیگر نام‌آشنای سینما در رشت/ وداع هنرمندان گیلانی با ‌"پروانه معصومی‌"‌‌‌‌
2023-11-28T10:45:36+03:30
مراسم تشییع پروانه معصومی بازیگر نام‌آشنای سینما و تلویزیون امروز ساعت ۱۰ صبح ‌‌در ساختمان خاتم‌الانبیاء(ص) ‌برگزار شد.

قاسم‌پور: برخی مدیران فوتبالی ‌مثل سیریش به صندلی‌های‌شان چسبیده‌اند/ چرا ‌مدیر خارجی ‌کاربلد نمی‌آوریم؟

 قاسم‌پور: برخی مدیران فوتبالی ‌مثل سیریش به صندلی‌های‌شان چسبیده‌اند/ چرا ‌مدیر خارجی ‌کاربلد نمی‌آوریم؟
2023-11-28T10:32:22+03:30
پیشکسوت فوتبال خوزستان گفت: برخی مدیران فوتبال خوزستان از جایی سفارش شده‌اند و حتی با عملکرد ضعیف، حاضر به استعفا نیستند.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)