میرنیوز

نگاهی به تقابل سپاهان و پرسپولیس/ پیروز ال‌کلاسیکوی معرف ایران کدام تیم خواهد بود؟

 نگاهی به تقابل سپاهان و پرسپولیس/ پیروز ال‌کلاسیکوی معرف ایران کدام تیم خواهد بود؟ 2023-11-12T10:10:18+03:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر جام خلیج فارس امروز یکشنبه 21 آبان ماه با برگزاری 2 دیدار خاتمه می‌یابد که در یکی از این رقابت‌ها تیم فوتبال سپاهان در ورزشگاه نقش‌جهان میزبان تیم پرسپولیس است.

سپاهان در حساس‌ترین بازی هفته دهم آماده برگزاری ال‌کلاسیکوی معرف ایران است و به مصاف پرسپولیس خواهد رفت؛ دیداری نفس‌گیر و جذاب که با توجه به شرایط امتیازی و جایگاه دو تیم در جدول، کسب پیروزی در آن برای هر دو تیم حیاتی بوده و نتیجه آن می‌تواند معادلات جدول را دست‌خوش تغییر کند. سپاهان و پرسپولیس در شرایطی آماده برگزاری مهم‌ترین بازی هفته می‌شوند که صدرنشین لیگ تا تیم رده پنجم جدول تنها 4 امتیاز فاصله دارند و همین امر باعث شده تا نتیجه این دیدار علاوه بر 2 تیم برگزار کننده، برای سایر مدعیان به ویژه اسقلال، ملوان، تراکتور و حتی ذوب‌آهن نیز حائز اهمیت باشد.

سپاهانی‌ها در حالی آماده مصاف با پرسپولیس می‌شوند که هفته گذشته در لیگ قهرمانان آسیا تیم آلمالیق ازبکستان را با نتیجه عجیب 9 بر صفر شکست داده و برد تاریخی را به ثبت رساندند و 3 امتیاز حساس را به حساب خود واریز کردند. زردپوشان اصفهانی در هفته نهم لیگ برتر مقابل ملوان به میدان رفته بودند و بر خلاف پیش‌بینی‌ها از تیم تارتار با نتیجه 3 بر 2 شکست خورند تا 3 امتیاز حیاتی را از دست بدهند.

شاگردان مورایس که 2 بازی کمتر از سایر تیم‌ها برگزار کرده‌اند، با توجه به سایر نتایج هفته می‌دانند که در صورت پیروزی مقابل پرسپولیس می‌توانند جهش چند پله‌ای را در جدول تجربه کنند و همین امر باعث می‌شود که با انگیزه مضاعفی آماده مصاف سرخپوشان شوند. سپاهان در 7 بازی گذشته 5 برد، یک مساوی و یک شکست به دست آورده و با احتساب کسر 4 امتیاز انضباطی از این تیم 12 امتیازی بوده و در رده نهم جدول قرار دارد.

در آن سو پرسپولیس درحالی راهی اصفهان شده که هفته گذشته در لیگ قهرمانان آسیا مقابل تیم استقلال تاجیکستان با نتیجه تساوی یک_یک متوقف شد تا کار صعود این تیم پیچیده شود؛ شاگردان گل‌محمدی در هفته نهم مقابل صنعت نفت آبادان نیز تن به تساوی 2_2 دادند تا علاوه بر از دست دادن 2 امتیاز حیاتی، بهترین فرصت ممکن برای باز پس‌گیری صدر جدول را نیز از دست بدهند.

سرخپوشان پایتخت از 3 بازی آخرشان در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر 3 مساوی متوالی را به دست آورده‌‌اند و برای بازگشت به لیگ و پایان بخشیدن به سریال تساوی‌ها باید از سد سپاهان بگذرند، از سوی دیگر شاگردان گل‌محمدی می‌دانند که در صورت پیروزی مقابل سپاهان و با در نظر گرفتن نتیجه بازی امروز استقلال مقابل تراکتور، شانس رسیدن به صدر را دارند و همین امر موجب می‌شود تا با انگیزه دو چندانی مقابل سپاهان حاضر شوند. پرسپولیس در 8 بازی قبلی خود 5 برد و 3 تساوی به دست آورده و با احتساب کسر یک امتیاز انصباطی از این تیم، 16 امتیازی بوده و در رده دوم جدول ایستاده است.

سپاهان در آرمانی‌ترین شرایط ممکن آماده مصاف با پرسپولیس می‌شود؛ زردپوشان اصفهانی که در هفته‌های گذشته زیر فشار عجیبی قرار گرفته بودند، با برد تاریخی که مقابل آلمالیق به دست آوردند، از زیر فشار خارج شده و در اوج آمادگی به سر می‌برند. زردپوشان اصفهانی در فصل جاری به ثبات تاکتیکی بالایی دست پیدا کرده‌اند و بازیکنان این تیم با تفکرات مورایس به هم‌خوانی لازم رسیده و انجسام تیمی و تاکتیکی چشم‌گیری دارند.

در فاز تهاجمی سپاهان خطرناک‌ترین تیم لیگ است و بازیکنان این تیم در هر بازی موقعیت‌های گلزنی پرشماری خلق می‌کنند؛ زردپوشان اصفهانی با 16 گل زده خطرناکترین خط حمله لیگ را دارند و مهاجمان این تیم می‌توانند هر دروازه‌ای را باز کنند. سپاهانی‌ها در زدن ضربات ایستگاهی، شوت‌های از راه دور و نبردهای هوایی تخصص بالایی دارند و با فرصت‌طلبی از کمترین موقعیت ایجاد شده به بهترین نحو استفاده کرده و به گل می‌رسند و حضور مهره‌هایی مانند آل‌کثیر، مغانلو، اسدی و احمدزاده دست مورایس را برای چیدن ترکیب دلخواهش باز گذاشته است. در فاز دفاعی اما سپاهان امسال متزلزل نشان داده و ساختار دفاعی این تیم در هفته‌های اخیر نتوانسته است عملکرد مناسبی داشته باشد و این امر می‌تواند برای مورایس دردسرساز شود.

سپاهان مقابل پرسپولیس کار سختی را پیش رو دارد. شاگردان مورایس اگرچه صاحب بهترین خط حمله لیگ هستند، اما در این دیدار باید به مصاف تیمی بروند که از نظر ساختار دفاعی شرایط خوبی دارد. از طرف دیگر پرسپولیس در 3 هفته گذشته نتوانسته بردی را به دست بیاورد و همین امر موجب می‌شود تا بازیکنان این تیم از انگیزه بالایی برخوردار باشند.

در آن سو پرسپولیس لیگ بیست و سوم هنوز نتوانسته نشانی از آن تیم مقتدر و سرحال همیشگی را از خود نشان دهد و در هفته‌های اخیر روند سینوسی را پشت سر گذاشته با مشکلات و حواشی عجیبی روبه رو بوده است اما بدون شک انگیزه‌های زیادی در این دیدار دارد. شاگردان گل‌محمدی در خط دفاع شرایط خوبی دارند و حضور بیرانوند در کنار ولسیانی، کنعانی، علی نعمتی و اسماعیلی‌فر خیال گل‌محمدی را از خط دفاعی تیمش راحت کرده است.

در خط میانی نیز پرسپولیسی‌ها از آمادگی خوبی برخوردار هستند، سرخ‌پوشان تهرانی اگرچه در خط میانی خود، سلمانی و امیری را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهند داشت اما حضور بازیکنانی مانند رفیعی، ریگی، صادقی، اسدبیگی، سرلک، عالیشاه و ترابی دست یحیی را برای اجرای برنامه‌هایش باز گذاشته است، با این حال پرسپولیس در خط حمله با مشکل مواجه است و مهاجمان این تیم در فصل جاری نتوانسته‌اند عملکرد مناسبی داشته باشند. چالش اصلی یحیی برای این بازی  مقابله با وضعیت سلامتی بازیکنانش است؛ اردوی پرسپولیس طی هفته گذشته درگیر ویروس سرماخوردگی بوده و همین امر موجب شده تا شرایط برخی از ستاره‌هاای این تیم در هاله‌ای از ابهام باشد.

آنچه مشخص است تقابل سپاهان و پرسپولیس یک دوئل تمام عیار بوده و تیمی پیروز میدان خواهد بود که تمرکز بالاتری داشته و از کوچک‌ترین فرصت‌ها بیشترین بهره را ببرد.

برترین گلزنان:

رضا اسدی با 6 گل و شهاب زاهدی با 4 گل برترین گلزنان این دیدار هستند.

محرومان و مصدومان:

هر2 تیم برای این دیدار بازیکن محرومی ندارند اما پرسپولیس وحید امیری را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت و در تیم سپاهان نیز رضا شکاری مصدوم بوده و به بازی نمی‌رسد.

اتفاق ویژه:

دوئل بازیکنانی مثل رضاییان، احمدزاده، مغانلو و رفیعی، مسعود ریگی، ‌آل‌کثیر،اسماعیلی‌فر و ولسیانی با تیم‌های سابق‌شان از جذابیت‌های ویژه این دیدار است.

ترکیب احتمالی سپاهان:

پیام نیازمند، میلاد زکی‌پور، محمد دانشگر، هادی محمدی، رامین رضائیان، ، محمد کریمی، محمد قربانی، محمدجواد حسین‌نژاد، فرشاد احمدزاده، رضا اسدی و آل‌کثیر.

سرمربی: مورایس

ترکیب احتمالی پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، گئورگی گولسیانی، محمدحسین کنعانی زادگان، علی نعمتی، وحدت هنانوف، مسعود ریگی، سروش رفیعی، سعید صادقی، مهدی ترابی، محمد عمری و نبیل باهویی.

سرمربی: گل‌محمدی

انتهای پیام/170/.

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

پاک‌سازی دلالان در پایانه مرزی آستارا/ مخلان حوزه تجارت در آستارا دستگیر شدند

 پاک‌سازی دلالان در پایانه مرزی آستارا/ مخلان حوزه تجارت در آستارا دستگیر شدند
2023-12-10T21:05:26+03:30
فرماندار شهرستان آستارا گفت: متخلفانی که امنیت تجار و تسهیل امر تجارت شهرستان آستارا و کشور را مختل کرده بودند دستگیر و روانه زندان شدند.

آتش‌سوزی پالایشگاه هیدروکربن ‌بیرجند مهار شد/ انفجار پی در پی در ۱۵ مخز‌ن‌‌

 آتش‌سوزی پالایشگاه هیدروکربن ‌بیرجند مهار شد/ انفجار پی در پی در ۱۵ مخز‌ن‌‌
2023-12-10T21:05:26+03:30
استاندار خراسان جنوبی گفت: ساعتی پیش آتش‌سوزی پالایشگاه هیدروکربن ‌بیرجند مهار شد و تیم های امدادی و آتش‌نشانی در حال پایش منطقه ‌هستند.

دستگیری عامل اخلال در نظام اقتصادی با ۸ هزار میلیارد تخلف ارزی

 دستگیری عامل اخلال در نظام اقتصادی با ۸ هزار میلیارد تخلف ارزی
2023-12-10T18:32:25+03:30
فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری مدیرعامل ۲ شرکت وارداتی با ۸ هزار میلیارد ‌عدم رفع تعهدات ارزی توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان البرز خبر داد

اتمام عملیات حادثه لرستان / تمامی اجساد جانباختگان به خارج از مخزن نفتی منتقل شد

 اتمام عملیات حادثه لرستان / تمامی اجساد جانباختگان به خارج از مخزن نفتی منتقل شد
2023-12-10T18:32:24+03:30
پس از تلاش‌های بی‌وقفه تیم‌های امداد و نجات تمامی اجساد جانباختگان از مخزن نفتی به بیرون انتقال داده شدند.

تحصیل ۸ هزار دانش‌آموز اتباع در ‌بهارستان ایران/ ۸ هزار کودک با نسل‌کشی اسرائیل شهید شدند

 تحصیل ۸ هزار دانش‌آموز اتباع در ‌بهارستان ایران/ ۸ هزار کودک با نسل‌کشی اسرائیل شهید شدند
2023-12-10T17:12:13+03:30
معاون حقوق بشر وزارت دادگستری به تحصیل ۸ هزار دانش‌آموز اتباع در کنار دانش‌آموزان بهارستانی اشاره کرد و گفت: بهارستان یکی از شهرستان‌های مهم استان تهران است...

جلوگیری از فاسد شدن ۳۷ هزار تن نهاده دامی و هزار تن شکر در استان ایلام

 جلوگیری از فاسد شدن ۳۷ هزار تن نهاده دامی و هزار تن شکر در استان ایلام
2023-12-10T16:32:11+03:30
رئیس‌کل دادگستری ایلام از اقدامات سازمان بازرسی استان در ورود به‌موقع و جلوگیری از فاسدشدن ۳۷ هزار تن نهاده دامی و هزار تن شکر و پیگیری‌های تعزیرات حکومتی ا...

سردار عابد: قرارگاه ‌خاتم‌الانبیاء در مقابل رقبای خارجی ایستاد/ ۳۲۵ پروژه ‌در دست ساخت و تکمیل داریم

 سردار عابد: قرارگاه ‌خاتم‌الانبیاء در مقابل رقبای خارجی ایستاد/ ۳۲۵ پروژه ‌در دست ساخت و تکمیل داریم
2023-12-10T14:05:30+03:30
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: رزمندگان سازندگی در قرارگاه درخشیدند و امروز بعد از سه دهه در مقابل رقبای خارجی ایستاده‌ایم.

سرپرست ورزش‌‌وجوانان کردستان چه چیزی را تکذیب می‌کند؟ + فایل صوتی و توضیحات تسنیم

 سرپرست ورزش‌‌وجوانان کردستان چه چیزی را تکذیب می‌کند؟ + فایل صوتی و توضیحات تسنیم
2023-12-10T13:52:11+03:30
سرپرست ورزش‌‌وجوانان استان کردستان در حالی‌ گزارش تسنیم را رد می‌کند، که فایل صوتی آن نشان‌دهنده خلاف واقع بودن اظهارات وی است.

دادستان کوهدشت: پیکر ‌‌۵ جانباخته ‌برداسپی پیدا شد/ احتمال قصور ‌در دست بررسی است

 دادستان کوهدشت: پیکر ‌‌۵ جانباخته ‌برداسپی پیدا شد/ احتمال قصور ‌در دست بررسی است
2023-12-10T13:25:25+03:30
دادستان کوهدشت از پیدا شدن ۵ پیکر تکنسین حادثه‌دیده در مرکز انتقال نفت برداسپی این شهرستان خبر داد.

کشف یک تن و ۳۰۰ کیلوگرم مواد افیونی در مرزهای سیستان و بلوچستان

 کشف یک تن و ۳۰۰ کیلوگرم مواد افیونی در مرزهای سیستان و بلوچستان
2023-12-10T12:58:56+03:30
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از ناکامی قاچاقچیان و دستگیری یک نفر متهم قاچاقچی و توقیف یک دستگاه خودرو مقدار کشف یک تن و ۳۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر توس...

جزئیات جدید از نحوه ‌قتل ‌داریوش مهرجویی و همسرش/‌‌ شناسایی قاتل در پیامک ناموفق/ طراح اصلی قتل که بود؟

 جزئیات جدید از نحوه ‌قتل ‌داریوش مهرجویی و همسرش/‌‌ شناسایی قاتل در پیامک ناموفق/ طراح اصلی قتل که بود؟
2023-12-10T12:05:40+03:30
رئیس کل دادگستری استان البرز گفت که با توجه به دستور رئیس قوه قضائیه در کمتر از دو ماه پس از وقوع قتل مرحوم مهرجویی و همسر وی، کیفرخواست چهار متهم پرونده صا...

کشف قاچاق سازمان‌یافته نهاده‌های دامی/‌ کیفرخواست ۱۹ متهم‌ اخلال در نظام اقتصادی صادر شد

 کشف قاچاق سازمان‌یافته نهاده‌های دامی/‌ کیفرخواست ۱۹ متهم‌ اخلال در نظام اقتصادی صادر شد
2023-12-10T11:52:24+03:30
دادستان عمومی و انقلاب بندر امام خمینی (ره) از صدور کیفرخواست برای متهمان پرونده اخلال عمده در نظام اقتصادی در امر مایحتاج عمومی با ۱۹ متهم خبر داد.

حزئیات حادثه مرگبار در ایستگاه برداسپی‌/ فوت ۵ نفر از کارکنان یک شرکت پیمانکاری/ ایستگاه ‌از نفت تخلیه شد ‌+ اسامی

 حزئیات حادثه مرگبار در ایستگاه برداسپی‌/ فوت ۵ نفر از کارکنان یک شرکت پیمانکاری/ ایستگاه ‌از نفت تخلیه شد ‌+ اسامی
2023-12-10T11:52:24+03:30
در پی گازگرفتگی ۵ نفر از کارکنان یک شرکت پیمانکاری ‌در مرکز انتقال نفت برداسپی منطقه لرستان، بلافاصله پس از وقوع حادثه و بدون فوت وقت نیروهای HSE ، نیروهای ...

ورود ۴۵ کاروان پیاده عراقی تا روز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) به مشهد

 ورود ۴۵ کاروان پیاده عراقی تا روز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) به مشهد
2023-12-10T11:12:23+03:30
سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائرین پیاده امام رضا(ع) گفت: ۴۱۵۲ زائر پیاده عراقی و ایرانی تا روز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) به مشهد سفر می‌کنند.

توسعه تجارت و ترانزیت بین ایران و آذربایجان/ اتصال ‌آذربایجان به نخجوان ‌از ایران فراهم می‌شود

 توسعه تجارت و ترانزیت بین ایران و آذربایجان/ اتصال ‌آذربایجان به نخجوان ‌از ایران فراهم می‌شود
2023-12-10T10:45:28+03:30
معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی گفت: عملیات اجرایی پایانه مرزی موقت آستارا و راه موقت دسترسی به آن، در محل منتهی الیه پل جدید آستاراچای رو به اتمام است و ...

مشکل‌ ‌‌شیر خشک ‌‌‌در استان قزوین برطرف شد

 مشکل‌ ‌‌شیر خشک ‌‌‌در استان قزوین برطرف شد
2023-12-10T10:32:28+03:30
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قزوین با بیان اینکه مشکلات ‌‌شیر خشک ‌‌‌در استان ‌برطرف شد، گقت: از اواسط مهرماه سال جاری شیر خشک‌های معمولی تحت عنوان ر...

میزبانی سیستان و بلوچستان از ۱۲ شهید گمنام + جزئیات مراسم تشییع و استقبال

 میزبانی سیستان و بلوچستان از ۱۲ شهید گمنام + جزئیات مراسم تشییع و استقبال
2023-12-10T10:32:27+03:30
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان گفت: این استان میزبان ۱۲‏‎ ‎شهید گمنام خواهد بود.‌

واحدهای ۵ و ۶ نیروگاه سد کارون۳ به شبکه سراسری متصل شد

 واحدهای ۵ و ۶ نیروگاه سد کارون۳ به شبکه سراسری متصل شد
2023-12-10T10:32:25+03:30
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید و بهره‌برداری سد و نیروگاه کارون۳ سازمان آب و برق خوزستان از اتصال واحدهای ۵ و ۶ این نیروگاه پس از بازرسی و تعمیرات سالیانه به شب...

واحد شماره ۲ بخاری نیروگاه شهید رجایی به شبکه سراسری پیوست

 واحد شماره ۲ بخاری نیروگاه شهید رجایی به شبکه سراسری پیوست
2023-12-10T10:05:36+03:30
مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی گفت:واحد شماره ۲ بخاری این نیروگاه با توان ۲۵۰ مگاوات، با انجام تعمیرات اساسی و لازم به شبکه سراسری متصل شد.

آتش‌سوزی‌ در مخازن مینی پالایشگاه هیدروکربن ‌بیرجند

 آتش‌سوزی‌ در مخازن مینی پالایشگاه هیدروکربن ‌بیرجند
2023-12-10T10:05:35+03:30
مخازن مینی پالایشگاه هیدروکربن در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند در حال سوختن است و گروه‌های امداد و آتش‌نشانی در حال اطفای حریق هستند.

مشاهده ۱۰۰ ‌قو‌ی مهاجر در تالاب کانی‌ برازان مهاباد برای نخستین بار

 مشاهده ۱۰۰ ‌قو‌ی مهاجر در تالاب کانی‌ برازان مهاباد برای نخستین بار
2023-12-10T10:05:35+03:30
رئیس اداره حفاظت محیط زیست مهاباد گفت: کارشناسان این اداره برای نخستین‌ بار در پایش‌های خود، دسته‌ای ۱۰۰ قطعه‌ای از قوهای فریاد کش مهاجر را در تالاب بین‌الم...

نظارت هوشمند بر بازار قزوین برای شب یلدا

 نظارت هوشمند بر بازار قزوین برای شب یلدا
2023-12-10T09:39:03+03:30
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: طرح نظارت‌های میدانی و گشت‌های سیار در استان به ویژه شهرستان‌ها با استفاده از سامانه‌های هوشمند برای شب یلدا اجرایی خ...

اجرای طرح احیای دامداری‌های سنتی در روستاهای قزوین

 اجرای طرح احیای دامداری‌های سنتی در روستاهای قزوین
2023-12-10T09:39:03+03:30
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: طرح فعال‌سازی واحدهای دامداری روستاییان اعم از دام سبک و سنگین با هدف کمک به تولید و اشتغال اجرایی خواهد شد.

امام جمعه زاهدان خواستار شد؛ ‌ساخت بیمارستان، درمانگاه و خانه‌‌ بهداشت در مناطق محروم

 امام جمعه زاهدان خواستار شد؛ ‌ساخت بیمارستان، درمانگاه و خانه‌‌ بهداشت در مناطق محروم
2023-12-10T09:39:02+03:30
نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان خواستار ‌ساخت بیمارستان، درمانگاه و خانه‌‌ بهداشت در مناطق محروم استان شد.

سردار فدوی: کشته‌سازی در فتنه ۱۴۰۱ عقیم ماند/ اعتراف آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها به شکست در اغتشاشات‌

 سردار فدوی: کشته‌سازی در فتنه ۱۴۰۱ عقیم ماند/ اعتراف آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها به شکست در اغتشاشات‌
2023-12-10T09:25:36+03:30
جانشین فرمانده کل سپاه ‌با اشاره به اعتراف صریح آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها به شکست مفتضحانه در اغتشاشات‌ سال گذشته گفت: روی آن فتنه‌ای که سال گذشته شروع کردند...

برخورد قاطع با گران‌فروشی یک واحد مرغداری در زنجان

 برخورد قاطع با گران‌فروشی یک واحد مرغداری در زنجان
2023-12-10T09:12:20+03:30
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از برخورد قاطع با گران‌فروشی یک واحد مرغداری در زنجان خبر داد.

سهم کارخانه‌های پودر ماهی در صادرات افزایش یابد

 سهم کارخانه‌های پودر ماهی در صادرات افزایش یابد
2023-12-10T09:12:20+03:30
یک فعال صنعت شیلات و آبزی‌پروری در قشم با اشاره به ظرفیت‌های بالای شیلاتی در اقصی نقاط هرمزگان از جمله این جزیره، خواستار افزایش سهم کارخانه‌های پودر ماهی د...

معدوم‌سازی ۲۵ تن فرآورده‌های خام دامی غیربهداشتی در سیستان و بلوچستان

 معدوم‌سازی ۲۵ تن فرآورده‌های خام دامی غیربهداشتی در سیستان و بلوچستان
2023-12-10T09:12:19+03:30
از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۶ هزار مورد بازدید بهداشتی از اماکن تولید و عرضه فرآورده‌های خام دامی استان انجام و منجر به معدوم‌سازی بیش از ۲۵ هزار کیلوگرم ف...

الحاق محدوده جدید به ۲۵۸ روستای هرمزگان برای طرح نهضت ملی مسکن

 الحاق محدوده جدید به ۲۵۸ روستای هرمزگان برای طرح نهضت ملی مسکن
2023-12-10T09:12:19+03:30
استاندار هرمزگان با تاکید بر اجرای طرح نهضت ملی مسکن در روستاها گفت: محدوده جدید به ۲۵۸ روستای استان الحاق شد تا روند واگذاری زمین به متقاضیان ساخت مسکن در ...

اجرای طرح‌های آبخیزداری با اعتبار ۲۳۰۵ میلیارد تومان در مدت ۳ سال اجرا می‌شود

 اجرای طرح‌های آبخیزداری با اعتبار ۲۳۰۵ میلیارد تومان در مدت ۳ سال اجرا می‌شود
2023-12-10T09:12:19+03:30
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر از انعقاد تفاهم‌نامه با قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) برای اجرای طرح‌های آبخیزداری در استان خبر داد و گفت: این طرح‌ها...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)