میرنیوز

حاجی موسایی پس از نقره تکواندوی هانگژو: فاصله‌ زیادی تا المپیک ندارم/ مشاوره آنلاین با روانشناس با هزینه شخصی

 حاجی موسایی پس از نقره تکواندوی هانگژو: فاصله‌ زیادی تا المپیک ندارم/ مشاوره آنلاین با روانشناس با هزینه شخصی 2023-11-08T08:43:30+03:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی حاجی‌موسایی از آن دهه هشتادی‌های زبر و زرنگ است که یک کارنامه ورزشی بلندو بالا با مدال‌های رنگارنگ دارد. حاجی‌موسایی متولد 1383 است و در نوزده سالگی یعنی همین امسال یک مدال نقره‌ای دیگر به کارنامه‌اش اضافه کرده است؛ مدالی از بازی‌های آسیایی هانگژو که همین چند هفته اخیر در چین برگزار شد.

این تکواندوکار البرزی، ورزش تکواندو را با تشویق و حمایت پدر و مادرش از 6 سالگی در استان البرز شروع کرد و تاکنون که 13 سال از عمر فعالیتش در این رشته ورزشی می‌گذرد، مدال‌های متعددی از جمله مدال طلای نونهالان آسیا، مدال طلا و نقره جایزه بزرگ، مدال برنز کشور اسلامی، مدال نقره اپن کره، مدال نقره آسیا و حدود 15 مدال طلای تورنومتر را به خانه برده است.

تسنیم: برای شروع گفت و گو از مسابقات هانگژو بگویید؛ اینکه چگونه و در چه سطحی برگزار شد؟

بازی‌های هانگژو در سطح بالایی برگزار شد و حتی قهرمانان المپیک جهان هم در آن حضور داشتند. این شرایط کار من را سخت‌تر کرده بود و برای اینکه بتوانم در این مسابقات به مدال برسم، مجبور بودم دارنده مدال بزنر جهان را شکست بدهم.

تسنیم: بازی با نماینده چین گویا یکی از بازی‌های سخت شما بود. درست است؟

من 5 بازی در یک روز داشتم و بازی چهارم من بازی با نماینده چین بود. اما پس از بازی سوم و پیش از بازی با چین، اجازه استراحت به من داده نشد و من پس از بازی سوم و با وجود خستگی بلافاصله وارد زمین شدم. بخاطر همین راند یک را واگذار کردم، البته در راند دو و سه جبران کردم.

تیم ملی تکواندو ایران , بازی‌های آسیایی 2022 هانگژو ,

تسنیم: معمولا بین هر دو بازی، چه زمانی برای استراحت به بازیکن داده می‌شود که شما در بازی با چین از آن محروم شدید؟

در شرایط معمول و استاندارد بین هر بازی با بازی بعدی، 40 دقیقه تا 2 ساعت زمان برای استراحت وجود دارد. اما من بعد از بازی سوم و زمانی که از زمین بازی سوم خارج شدم، بلافاصله هوگو تنم شد و مجدد و بدون لحظه‌ای استراحت به زمین بازی با نماینده چین هدایت شدم، درحالی که خسته بودم و نیاز شدیدی به استراحت داشتم.

تسنیم: به این مسئله اعتراضی هم کردید یا نه؟

در واقعحق اعتراض یا بهتر بگویم فرصت اعتراضی برای ما نبود، زیرا تا بخواهیم اعتراض کنیم، بازی شروع می‌شد و شرایط روحی خودم هم احتمالا بهم می‌ریخت، زیرا من و سرمربی‌ام؛ آقای مقانلو همه قوای‌مان را روی بازی متمرکز کرده بودیم و بخاطر این تمرکز، نیازی به اعتراض نبود، اما در کل و طبق قوانین بازی نباید این اتفاق می‌افتاد.

تسنیم: شما در این سن و سال کم، دوران حرفه‌ای بلند و پرمدال و احتمالاً پرخاطره‌ای در ورزش داشته‌اید. یکی از بهترین خاطره‌هایتان را برایمان بازگو می‌کنید؟

اولین خاطره ورزش حرفه‌ای من، گرفتن مدال نونهالان بود، در واقع در این دوران، اولین مدال برون‌مرزی را گرفته بودم و این برای من خیلی شیرین و دلچسب بود.

بعد که وارد رده سنی بزرگسال شدم، اولین مدال نقره آسیا را به دست آوردم و شروع این دوران با یک مدال هم حسابی لذت‌بخش بود و خاطره‌اش فراموش ناشدنی.

تسنیم: حمایت خانواده چه سهمی در ورود  شما به تکواندو داشت؟

مادر من در آموزش‌وپرورش کار می‌کند و پدرم در اداره راه، هر دوی آن‌ها همیشه از بچگی از من حمایت کرده‌اند و یکی از بزرگترین حامیان من بوده‌اند.

تسنیم: شما در مسابقات حرفه‌ای، به لحاظ روانی تحت فشار زیادی هستید، بویژه در مواقعی که مثل همین بازی‌های آسیایی هانگژو در یک روز 4، 5 یا 6 مسابقه داشته باشید، مسئولیت کاهش این حجم از فشار روانی که روی شماست و ممکن است به سلامتی‌تان آسیب برساند، بر عهده چه کسی است؟

در حالت معمول و استاندارد جهانی، هر تیم معمولاً یک روانشناس دارد که مسئولیتش کاستن از همین فشارهای روحی است. اما تیم ملی تکواندوی کشور ما روانشناس ندارد. اگر هم بازیکنی روانشناس داشته باشد، آن را با هزینه شخصی خودش گرفته است. به عبارتی بچه‌ها می‌توانند با روانشناس به صورت آنلاین در ارتباط باشند، اما با هزینه شخصی خودشان. حال آنکه این مسابقات بویژه در میادین جهانی بار روانی بسیار زیادی به بازیکن تحمیل می‌کند و وجود یک روانشناس در تیم ملی نه تنها می‌تواند از بار این فشارهای روانی بکاهد، که می‌تواند روی نتیجه مسابقات هم تاثیرگذار باشد.

تیم ملی تکواندو ایران , بازی‌های آسیایی 2022 هانگژو ,

تسنیم: می‌توانید به برخی از مشکلات و کمبودهایی که در تکواندو استان وجود دارد، اشاره کنید؟

من می خواهم به جای اشاره کردن به کمبودها، به نکته دیگری اشاره کنم، و آن پیشرفت‌ها و حمایت‌هایی است که افزایش یافته است و باعث خوشحالی بازیکنانی مثل من هم می‌شود، زیرا آن حمایت‌ها از ما صورت می‌گیرد و مدال ما هم متعلق به همه استان البرز است. البته هنوز نیاز به حمایت‌های بیشتری داریم، به طور مثالوقتی من از اردو برمی‌گردم نیاز به یک باشگاه بدنسازی دارم و این نیاز را با مسئولان استانی درمیان گذاشته‌ام و آقای فروغی؛ مدیرکل ورزش استان قول داده‌ در اسرع وقت پیگیری کنند. اما در هرحال می‌دانم مسئولان تلاش خود را برای پیشرفت تیم و حمایت‌های بیشتر به کار گرفته‌اند.

تسنیم: با چه اساتیدی کار کرده‌اید؟

آقایان نوذری‌ (پدر و پسر) و یوسف کرمی اساتید من در دوره‌های مختلف بودند. در ابتدا زیر نظر استاد نوذری تمرین و فعالیت کردم. بعد در دوره‌ای که استاد یوسف کرمی ایران بودند با ایشان کار می‌کردم و اکنون که آقای کرمی برای مربیگری به پاکستان رفته‌، مجدد با استاد نوذری و پسرشان؛ امیر نوذری کار می‌کنم و این سه بزرگوار همیشه حامی من بوده‌‌اند.

تسنیم: آیا با قهرمانان قبلی استان هم ارتباط دوستی یا ورزشی دارید؟

بله، با بیشتر قهرمانان هم‌استانی در ارتباط هستم. حتی با استاد یوسف کرمی که از اساتید بنده هستند. اکثر قهرمانان به‌صورت مقطعی سرمربی تیم استان بوده‌اند و من با آنها رفاقت و ارتباط خوبی دارم؛ مثل استاد جنگجو و کوروش رجالی که از قهرمانان البرز هستند.

تسنیم: برنامه و هدف شما برای آینده چیست؟

من خیلی دوست‌ ندارم آینده را پیش‌بینی کنم و در رویا و آرزو غرق شوم، اما برای مسابقات پیش‌ِ رو و گرفتن سهمیه المپیک باید تمام سعی‌ و تلاشم را بکنم و فکر می‌کنم فاصله‌ زیادی با المپیک ندارم. در هر حال دو رویداد مهم ورزشی پیشِ روست که برای من اهمیت زیادی دارد؛ فینال گرندپری و مسابقات اردن، که باید تمام تلاشم را برای پیروزی در آنها کرده و نتایج خوبی به دست بیاورم. مسابقات اردن حدود پانزده روز دیگر، مسابقات گرندپری حدود چهل روز دیگر و مسابقات المپیک هم حدود 8ماه دیگر برگزار می‌شود.

من به طور کلی دو الی سه ماه برای المپیک فرصت دارم و اگر از طریق رنکینگ بخواهم سهمیه بگیرم، باید در این دو رویداد باقی‌مانده شرکت کنم. پیش‌بینی اصلی من روی رنکینگ است. من رنک 7 المپیک هستم که باید به پنج نفر اول برسم و این دو رویداد پیشِ رو من را خیلی جلو می‌برد. اگر دو کره‌ای که جلوتر از من هستند، حذف شوند، من به جایگاه پنجم می‌رسم. البته در حال حاضر من در سهمیه المپیک قرار دارم و باید این امتیاز را حفظ کرده و مدال بگیرم تا بتوانم جایگاهم را بالاتر ببرم. من اکنون یک فاصله‌ 45 امتیازی دارم که دو رویداد پیش رو که به آنها اشاره کردم، 120 امتیاز دارد.

تسنیم: به عنوان یک قهرمان ملی و استانی در خصوص اتفاقاتی که در غزه می‌افتد، نظری دارید؟

به نظر من نه تنها این جنگ، بلکه هر جنگی خانمان‌سوز است و حق بچه‌ها نیست که در آتش آن بسوزند. برای همین امیدوارم داستان جنگ حداقل برای کودکان تمام جهان برای همیشه به پایان برسد.

تسنیم: و سخن آخر شما؟

دوست دارم از استاید محترمم؛ محمد و امیر نوذری و یوسف کرمی تشکر ‌کنم که همیشه در روزهای سخت کنارم بوده‌ و من را حمایت کردند. از فدراسیون تکواندو و رئیس فدراسیون آقای هادی صاعی، کادر فنی، استاد مقانلو، استاد افلاکی و دکتر خواجوی هم تشکر می‌کنم که این‌مدت از من حمایت کردند و همیشه حامی‌ام بوده‌اند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

پاک‌سازی دلالان در پایانه مرزی آستارا/ مخلان حوزه تجارت در آستارا دستگیر شدند

 پاک‌سازی دلالان در پایانه مرزی آستارا/ مخلان حوزه تجارت در آستارا دستگیر شدند
2023-12-10T21:05:26+03:30
فرماندار شهرستان آستارا گفت: متخلفانی که امنیت تجار و تسهیل امر تجارت شهرستان آستارا و کشور را مختل کرده بودند دستگیر و روانه زندان شدند.

آتش‌سوزی پالایشگاه هیدروکربن ‌بیرجند مهار شد/ انفجار پی در پی در ۱۵ مخز‌ن‌‌

 آتش‌سوزی پالایشگاه هیدروکربن ‌بیرجند مهار شد/ انفجار پی در پی در ۱۵ مخز‌ن‌‌
2023-12-10T21:05:26+03:30
استاندار خراسان جنوبی گفت: ساعتی پیش آتش‌سوزی پالایشگاه هیدروکربن ‌بیرجند مهار شد و تیم های امدادی و آتش‌نشانی در حال پایش منطقه ‌هستند.

دستگیری عامل اخلال در نظام اقتصادی با ۸ هزار میلیارد تخلف ارزی

 دستگیری عامل اخلال در نظام اقتصادی با ۸ هزار میلیارد تخلف ارزی
2023-12-10T18:32:25+03:30
فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری مدیرعامل ۲ شرکت وارداتی با ۸ هزار میلیارد ‌عدم رفع تعهدات ارزی توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان البرز خبر داد

اتمام عملیات حادثه لرستان / تمامی اجساد جانباختگان به خارج از مخزن نفتی منتقل شد

 اتمام عملیات حادثه لرستان / تمامی اجساد جانباختگان به خارج از مخزن نفتی منتقل شد
2023-12-10T18:32:24+03:30
پس از تلاش‌های بی‌وقفه تیم‌های امداد و نجات تمامی اجساد جانباختگان از مخزن نفتی به بیرون انتقال داده شدند.

تحصیل ۸ هزار دانش‌آموز اتباع در ‌بهارستان ایران/ ۸ هزار کودک با نسل‌کشی اسرائیل شهید شدند

 تحصیل ۸ هزار دانش‌آموز اتباع در ‌بهارستان ایران/ ۸ هزار کودک با نسل‌کشی اسرائیل شهید شدند
2023-12-10T17:12:13+03:30
معاون حقوق بشر وزارت دادگستری به تحصیل ۸ هزار دانش‌آموز اتباع در کنار دانش‌آموزان بهارستانی اشاره کرد و گفت: بهارستان یکی از شهرستان‌های مهم استان تهران است...

جلوگیری از فاسد شدن ۳۷ هزار تن نهاده دامی و هزار تن شکر در استان ایلام

 جلوگیری از فاسد شدن ۳۷ هزار تن نهاده دامی و هزار تن شکر در استان ایلام
2023-12-10T16:32:11+03:30
رئیس‌کل دادگستری ایلام از اقدامات سازمان بازرسی استان در ورود به‌موقع و جلوگیری از فاسدشدن ۳۷ هزار تن نهاده دامی و هزار تن شکر و پیگیری‌های تعزیرات حکومتی ا...

سردار عابد: قرارگاه ‌خاتم‌الانبیاء در مقابل رقبای خارجی ایستاد/ ۳۲۵ پروژه ‌در دست ساخت و تکمیل داریم

 سردار عابد: قرارگاه ‌خاتم‌الانبیاء در مقابل رقبای خارجی ایستاد/ ۳۲۵ پروژه ‌در دست ساخت و تکمیل داریم
2023-12-10T14:05:30+03:30
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: رزمندگان سازندگی در قرارگاه درخشیدند و امروز بعد از سه دهه در مقابل رقبای خارجی ایستاده‌ایم.

سرپرست ورزش‌‌وجوانان کردستان چه چیزی را تکذیب می‌کند؟ + فایل صوتی و توضیحات تسنیم

 سرپرست ورزش‌‌وجوانان کردستان چه چیزی را تکذیب می‌کند؟ + فایل صوتی و توضیحات تسنیم
2023-12-10T13:52:11+03:30
سرپرست ورزش‌‌وجوانان استان کردستان در حالی‌ گزارش تسنیم را رد می‌کند، که فایل صوتی آن نشان‌دهنده خلاف واقع بودن اظهارات وی است.

دادستان کوهدشت: پیکر ‌‌۵ جانباخته ‌برداسپی پیدا شد/ احتمال قصور ‌در دست بررسی است

 دادستان کوهدشت: پیکر ‌‌۵ جانباخته ‌برداسپی پیدا شد/ احتمال قصور ‌در دست بررسی است
2023-12-10T13:25:25+03:30
دادستان کوهدشت از پیدا شدن ۵ پیکر تکنسین حادثه‌دیده در مرکز انتقال نفت برداسپی این شهرستان خبر داد.

کشف یک تن و ۳۰۰ کیلوگرم مواد افیونی در مرزهای سیستان و بلوچستان

 کشف یک تن و ۳۰۰ کیلوگرم مواد افیونی در مرزهای سیستان و بلوچستان
2023-12-10T12:58:56+03:30
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از ناکامی قاچاقچیان و دستگیری یک نفر متهم قاچاقچی و توقیف یک دستگاه خودرو مقدار کشف یک تن و ۳۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر توس...

جزئیات جدید از نحوه ‌قتل ‌داریوش مهرجویی و همسرش/‌‌ شناسایی قاتل در پیامک ناموفق/ طراح اصلی قتل که بود؟

 جزئیات جدید از نحوه ‌قتل ‌داریوش مهرجویی و همسرش/‌‌ شناسایی قاتل در پیامک ناموفق/ طراح اصلی قتل که بود؟
2023-12-10T12:05:40+03:30
رئیس کل دادگستری استان البرز گفت که با توجه به دستور رئیس قوه قضائیه در کمتر از دو ماه پس از وقوع قتل مرحوم مهرجویی و همسر وی، کیفرخواست چهار متهم پرونده صا...

کشف قاچاق سازمان‌یافته نهاده‌های دامی/‌ کیفرخواست ۱۹ متهم‌ اخلال در نظام اقتصادی صادر شد

 کشف قاچاق سازمان‌یافته نهاده‌های دامی/‌ کیفرخواست ۱۹ متهم‌ اخلال در نظام اقتصادی صادر شد
2023-12-10T11:52:24+03:30
دادستان عمومی و انقلاب بندر امام خمینی (ره) از صدور کیفرخواست برای متهمان پرونده اخلال عمده در نظام اقتصادی در امر مایحتاج عمومی با ۱۹ متهم خبر داد.

حزئیات حادثه مرگبار در ایستگاه برداسپی‌/ فوت ۵ نفر از کارکنان یک شرکت پیمانکاری/ ایستگاه ‌از نفت تخلیه شد ‌+ اسامی

 حزئیات حادثه مرگبار در ایستگاه برداسپی‌/ فوت ۵ نفر از کارکنان یک شرکت پیمانکاری/ ایستگاه ‌از نفت تخلیه شد ‌+ اسامی
2023-12-10T11:52:24+03:30
در پی گازگرفتگی ۵ نفر از کارکنان یک شرکت پیمانکاری ‌در مرکز انتقال نفت برداسپی منطقه لرستان، بلافاصله پس از وقوع حادثه و بدون فوت وقت نیروهای HSE ، نیروهای ...

ورود ۴۵ کاروان پیاده عراقی تا روز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) به مشهد

 ورود ۴۵ کاروان پیاده عراقی تا روز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) به مشهد
2023-12-10T11:12:23+03:30
سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائرین پیاده امام رضا(ع) گفت: ۴۱۵۲ زائر پیاده عراقی و ایرانی تا روز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) به مشهد سفر می‌کنند.

توسعه تجارت و ترانزیت بین ایران و آذربایجان/ اتصال ‌آذربایجان به نخجوان ‌از ایران فراهم می‌شود

 توسعه تجارت و ترانزیت بین ایران و آذربایجان/ اتصال ‌آذربایجان به نخجوان ‌از ایران فراهم می‌شود
2023-12-10T10:45:28+03:30
معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی گفت: عملیات اجرایی پایانه مرزی موقت آستارا و راه موقت دسترسی به آن، در محل منتهی الیه پل جدید آستاراچای رو به اتمام است و ...

مشکل‌ ‌‌شیر خشک ‌‌‌در استان قزوین برطرف شد

 مشکل‌ ‌‌شیر خشک ‌‌‌در استان قزوین برطرف شد
2023-12-10T10:32:28+03:30
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قزوین با بیان اینکه مشکلات ‌‌شیر خشک ‌‌‌در استان ‌برطرف شد، گقت: از اواسط مهرماه سال جاری شیر خشک‌های معمولی تحت عنوان ر...

میزبانی سیستان و بلوچستان از ۱۲ شهید گمنام + جزئیات مراسم تشییع و استقبال

 میزبانی سیستان و بلوچستان از ۱۲ شهید گمنام + جزئیات مراسم تشییع و استقبال
2023-12-10T10:32:27+03:30
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان گفت: این استان میزبان ۱۲‏‎ ‎شهید گمنام خواهد بود.‌

واحدهای ۵ و ۶ نیروگاه سد کارون۳ به شبکه سراسری متصل شد

 واحدهای ۵ و ۶ نیروگاه سد کارون۳ به شبکه سراسری متصل شد
2023-12-10T10:32:25+03:30
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید و بهره‌برداری سد و نیروگاه کارون۳ سازمان آب و برق خوزستان از اتصال واحدهای ۵ و ۶ این نیروگاه پس از بازرسی و تعمیرات سالیانه به شب...

واحد شماره ۲ بخاری نیروگاه شهید رجایی به شبکه سراسری پیوست

 واحد شماره ۲ بخاری نیروگاه شهید رجایی به شبکه سراسری پیوست
2023-12-10T10:05:36+03:30
مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی گفت:واحد شماره ۲ بخاری این نیروگاه با توان ۲۵۰ مگاوات، با انجام تعمیرات اساسی و لازم به شبکه سراسری متصل شد.

آتش‌سوزی‌ در مخازن مینی پالایشگاه هیدروکربن ‌بیرجند

 آتش‌سوزی‌ در مخازن مینی پالایشگاه هیدروکربن ‌بیرجند
2023-12-10T10:05:35+03:30
مخازن مینی پالایشگاه هیدروکربن در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند در حال سوختن است و گروه‌های امداد و آتش‌نشانی در حال اطفای حریق هستند.

مشاهده ۱۰۰ ‌قو‌ی مهاجر در تالاب کانی‌ برازان مهاباد برای نخستین بار

 مشاهده ۱۰۰ ‌قو‌ی مهاجر در تالاب کانی‌ برازان مهاباد برای نخستین بار
2023-12-10T10:05:35+03:30
رئیس اداره حفاظت محیط زیست مهاباد گفت: کارشناسان این اداره برای نخستین‌ بار در پایش‌های خود، دسته‌ای ۱۰۰ قطعه‌ای از قوهای فریاد کش مهاجر را در تالاب بین‌الم...

نظارت هوشمند بر بازار قزوین برای شب یلدا

 نظارت هوشمند بر بازار قزوین برای شب یلدا
2023-12-10T09:39:03+03:30
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: طرح نظارت‌های میدانی و گشت‌های سیار در استان به ویژه شهرستان‌ها با استفاده از سامانه‌های هوشمند برای شب یلدا اجرایی خ...

اجرای طرح احیای دامداری‌های سنتی در روستاهای قزوین

 اجرای طرح احیای دامداری‌های سنتی در روستاهای قزوین
2023-12-10T09:39:03+03:30
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: طرح فعال‌سازی واحدهای دامداری روستاییان اعم از دام سبک و سنگین با هدف کمک به تولید و اشتغال اجرایی خواهد شد.

امام جمعه زاهدان خواستار شد؛ ‌ساخت بیمارستان، درمانگاه و خانه‌‌ بهداشت در مناطق محروم

 امام جمعه زاهدان خواستار شد؛ ‌ساخت بیمارستان، درمانگاه و خانه‌‌ بهداشت در مناطق محروم
2023-12-10T09:39:02+03:30
نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان خواستار ‌ساخت بیمارستان، درمانگاه و خانه‌‌ بهداشت در مناطق محروم استان شد.

سردار فدوی: کشته‌سازی در فتنه ۱۴۰۱ عقیم ماند/ اعتراف آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها به شکست در اغتشاشات‌

 سردار فدوی: کشته‌سازی در فتنه ۱۴۰۱ عقیم ماند/ اعتراف آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها به شکست در اغتشاشات‌
2023-12-10T09:25:36+03:30
جانشین فرمانده کل سپاه ‌با اشاره به اعتراف صریح آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها به شکست مفتضحانه در اغتشاشات‌ سال گذشته گفت: روی آن فتنه‌ای که سال گذشته شروع کردند...

برخورد قاطع با گران‌فروشی یک واحد مرغداری در زنجان

 برخورد قاطع با گران‌فروشی یک واحد مرغداری در زنجان
2023-12-10T09:12:20+03:30
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از برخورد قاطع با گران‌فروشی یک واحد مرغداری در زنجان خبر داد.

سهم کارخانه‌های پودر ماهی در صادرات افزایش یابد

 سهم کارخانه‌های پودر ماهی در صادرات افزایش یابد
2023-12-10T09:12:20+03:30
یک فعال صنعت شیلات و آبزی‌پروری در قشم با اشاره به ظرفیت‌های بالای شیلاتی در اقصی نقاط هرمزگان از جمله این جزیره، خواستار افزایش سهم کارخانه‌های پودر ماهی د...

معدوم‌سازی ۲۵ تن فرآورده‌های خام دامی غیربهداشتی در سیستان و بلوچستان

 معدوم‌سازی ۲۵ تن فرآورده‌های خام دامی غیربهداشتی در سیستان و بلوچستان
2023-12-10T09:12:19+03:30
از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۶ هزار مورد بازدید بهداشتی از اماکن تولید و عرضه فرآورده‌های خام دامی استان انجام و منجر به معدوم‌سازی بیش از ۲۵ هزار کیلوگرم ف...

الحاق محدوده جدید به ۲۵۸ روستای هرمزگان برای طرح نهضت ملی مسکن

 الحاق محدوده جدید به ۲۵۸ روستای هرمزگان برای طرح نهضت ملی مسکن
2023-12-10T09:12:19+03:30
استاندار هرمزگان با تاکید بر اجرای طرح نهضت ملی مسکن در روستاها گفت: محدوده جدید به ۲۵۸ روستای استان الحاق شد تا روند واگذاری زمین به متقاضیان ساخت مسکن در ...

اجرای طرح‌های آبخیزداری با اعتبار ۲۳۰۵ میلیارد تومان در مدت ۳ سال اجرا می‌شود

 اجرای طرح‌های آبخیزداری با اعتبار ۲۳۰۵ میلیارد تومان در مدت ۳ سال اجرا می‌شود
2023-12-10T09:12:19+03:30
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر از انعقاد تفاهم‌نامه با قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) برای اجرای طرح‌های آبخیزداری در استان خبر داد و گفت: این طرح‌ها...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)