میرنیوز

سردار جوانی: آمریکایی‌ها ‌اتاق جنگ اسرائیل را مدیریت می‌کنند/ دولت‌های غربی و صهیونیست ‌ترسیده‌اند

 سردار جوانی: آمریکایی‌ها ‌اتاق جنگ اسرائیل را مدیریت می‌کنند/ دولت‌های غربی و صهیونیست ‌ترسیده‌اند 2023-11-04T14:49:33+03:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سردار یدالله جوانی ظهر امروز در سخنرانی یوم الله 13 آبان ماه اظهار داشت: امروز روز بسیار خوبی در تاریخ ملت ایران است، آنچه که امروز در شهر اراک و در سراسر ایران شاهد بودیم حماسه هایی از پاسداشت یوم الله 13 آبان ماه است، گرامی می‌داریم این روز 13 آبان ماه را، روزی که در تقویم جمهوری اسلامی به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است. 

وی افزود: انقلاب اسلامی، انقلاب ارزش‌ها، انقلاب تجلیل از زینت‌ها است، یکی از این ارزش‌ها به اهتزار درآوردن پرچم مبارزه با استکبار جهانی است و این از افتخارات ملت ایران است که با دستان خود پرچم ارزش‌های بزرگ را به دست گرفته‌اند. 

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: 45 سال از انقلاب اسلامی می‌گذرد و به رغم همه دسیسه‌های دشمن در سال 45 انقلاب یوم الله 13 آبان ماه امسال با شکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شد، امسال مردم در فضایی متفاوت‌تر از گذشته به خیابان‌ها آمدند تا امروز را گرامی بدارند و شعارهای خود را در مسیر مبارزه با استکبار جهانی اعلام کنند و  حمایت و همراهی خود را از مردم مقاوم و خسته ناپذیر غزه اعلام کنند.

جوانی بیان کرد: امروز حماسه‌ای افتخار آفرین توسط مردم این سرزمین خلق شد، امروز از همه اقشار و گروه‌ها، نماینده ولی فقیه در استان و مسئولان و مدیران اجرایی، نوجوان و دانش آموزان، زنان و مردان در صحنه حاضر شدند و امروز این صحنه باشکوه، در سراسر کشور مشاهده می‌شود، معنای این اجتماع با حضور مسئولان در سطوح مختلف این است که ملت ایران در بحث مبارزه با استکبار، مبارزه با ظالمان، مبارزه با دشمنان اسلام و قرآن وحدت نظر دارند، امروز روز 13 آبان ماه است و به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامکذاری شده است چراکه در تاریخ انقلاب ما این روز در بردارنده سه رویداد مهم تاریخی است و محتوای مشابه این سه رویداد تاریخی سبب شد امروز به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شود.

وی ادامه داد: ملت ایران 45 سال است که 13 آبان ماه‌ها را گرامی می‌دارند و 45 سال در مقابل استکبار ایستادگی کردند، امروز ملت ایران به ملت الهام بخش در بحث مبارزه با آمریکا تبدیل شده و یک بحث جهانی شده است، امروز اجتماعاتی که سال‌های متوالی گرامی داشته شد نیز در فرانسه، ایتالیا، انگلیس، کشورهای اروپایی و کشور‌های شرق آسیا دیده می‌شود که این نشان از ایستادگی و مقاومت مردم ایران است، ایستادگی ملت ایران کار را به جایی رساند که در مقابل ظلم‌ها و ستم گری‌های مستکبران  امروز یک بیداری در جهان پدید آمده است به ویژه با جنایت رژیم غاصب و کوک کش صهیونیستی این بیداری بیشتر از قبل نمایان شد.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: نقطه آغاز 13 آبان ماه؛ سال 43 است، امروز ملت ایران علی‌رغم اعلام تنفر، خشم و نفرت نسبت به مستکبرین نیز باید حمایت خود را با سر دادن شعار اعلام کنند، امروز باید روز جهاد تببین باشد روزی که به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شد، امروز جوانان، دانش آموزان و دانشجویان باید بیشتر از گذشته به فلسفه و چرایی نامگذاری 13 آبان ماه آگاه شوند، 13 آبان ماه روزی است رژیم وابسته به آمریکا، امام راحل را به ترکیه تبعید کردند و امام راحل فرمودند امروز جرم من دفاع از استقلال کشورم است.

جوانی تصریح کرد: فریادهای امام بارها شنیده شده است و 13 آبان ماه به عنوان نقطه شروع مقابله و مبارزات ملت ایران بود، مبارزه برای رسیدن به استقلال و آزاد کردن کشور از چنگال استکبار و استقرار یک نظام مردم سالار دینی است، رژیم وابسطه به آمریکا در سال 58 در دانشگاه تهران جوانان و دانش آموزان را به رگبار گلوله بست و این شد که امرزو ما به میدان آمدیم. ملت ایران علی رغم توطئه‌های دشمن انقلابی را ساختند و پیروز شدند که رهبر فرمودند این انقلاب معجزه قرن است، از آن روز به بعد توطئه‌ها دشمن برای شکست انقلاب مظاعف شد و امروز توطئه‌های آمریکا و استعمار گران انگلیس علیه انقلاب و رهبری همچنان ادامه پیدا کرده ‌و آنها استقامت ملت ایران را نمی‌پذیرند و این بنای دشمن بر شکست انقلاب است.

وی ادامه داد: سال‌ها برنامه آمریکای جنایتکار ضربه زدن و آسیب به ملت‌ها بود، آنها در خواب هم نمی‌دیدند که یک ملت آزاده و انقلابی ضربه‌ای کاری در هیمنه آنها و لانه جاسوسی آمریکا وارد کنند و برای نخستین بار بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ضربه بزرگ‌تر را دریافت کردند و در این روز امام راحل فرمودند تسخیر لانه جاسوسی انقلاب دوم و بزرگ‌تر از انقلاب اول است چراکه امام راحل آمریکا، شیطان صفتی، جلادی، گرگ صفتی آمریکا را می‌شناختند به همین جهت از او به عنوان شیطان بزرگ نام بردند و آمریکا را عامل همه بدبختی‌ها ملت‌های مظلوم می‌دانستند بنابراین امام راحل از حرکت دانشجویان و تسخیر لانه فساد و جاسوسی آمریکا حمایت کردند‌.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: جنگ شناختی دشمنان و عوامل داخلی وابسته به دشمن اینگونه اعلام می‌کنند اگر روزی در 13 آبان ماه 58 کسانی مقابل سفارت آمریکا ایستادگی می‌کردند اینگونه آمریکا تحریم و فشار وارد نمی‌کرد، دشمنی آمریکا با ایران دلایلی خانگی دارد، آمریکای مستکبر راه رسیدن به منافع خود را سلطه بر مردم و کشور ایران می‌داند، اگر به گذشته برگردیم و دلایل دشمنی جبهه استکبار را جستجو کنیم می‌بینیم که ملت‌های مسلمان به شکل عام و ملت ایران به شکل خاص برای رسیدن به قله‌های عزت و افتخار و رسیدن به پیشرفت و زمینه سازی ظهور در مقابل آمریکا ایستادند.

جوانی بیان کرد: آمریکا به سرزمین اسلامی ایران چشم دارد، نگاه آمریکا به سرزمین ایران نگاهی است که می‌گویند اگر بخواهیم سلطه گری خود را ادامه دهیم باید ایران را به دوران قبل از انقلاب برگردانیم و در ایران وابستگی ایجاد کنیم و سطله خود را بر ایرانیان اهمال کنیم در حالی که ملت ایران اسلامی راه اسلام و سید الشهدا را انتخاب کردند، ملت نه تنها در مقابل ظالمان و ستمگران ایستادند بلکه در تقویم خود امروز را به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی اعلام کردند.

وی ادامه داد: آمریکایی‌ها بدانند این نگاه درست نیست، آمریکا بارها اعلام کردند به دنبال رهبری و سلطه‌گری در جهان هستند و با این نگاه سال‌ها در منطق هزینه کردند و افغانستان و عراق را تسخیر کردند و داعش را به وجود آوردند، آمریکا بر این باور است که هیچ کشوری به اندازه ایران امنیت ندارد و نباید اجازه دهیم این کشور پیشرفت بیشتری داشته باشد، ظرفیت‌های غنی تاریخی و تمدنی ایران سبب شده است که آمریکا همیشه نگاهی طمع جویانه به ایران داشته باشد، اما پرچم اسلام در این کشور به اهتزاز درآمده است. آمریکا همواره نگران استقلال ایران بوده و امروز ایران با اهتزاز پرچم اسلام به استقلال رسیده است و علی‌رغم همه توطئه‌ها، این نظام و انقلاب مستحکم‌تر از گذشته شده است.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی همواره نسبت به موضوع فلسطین و نگاه اسلام و امام راحل به این کشور نگران بوده‌اند چراکه می‌دانستند که نظام مبتنی بر اسلام در ایران، ملت‌ها و مسلمانان را برای مقابله با رژیم غاصب برمی‌انگیزد و امروز رژیم صهیونیست در مقابل طوفان الاقصی خود را در معرض نابودی می‌بیند، امام راحل و رهبر معظم انقلاب تاکید فراوانی بر حمایت از فلسطین دارند چراکه داستان فلسطین فراتر از اشغال یک سرزمین است، این داستان به توطئه‌ای قدیمی علیه اسلام و ملت‌اسلای اسلامی برمی‌گردد.

جوانی بیان کرد: در دوران تمدن اسلامی کشورهای اسلامی در اوج شکوفایی بودند، اما جنگ‌های صلیبی به راه افتاد و جهان اسلام دچار تفرقه شد، اینجا بود که غربی‌ها و استعمارگران گفتند باید کاری کنیم که جهان اسلام و کشورهای اسلامی هرگز نتوانند قد علم کنند و اگر امام راحل گفتند اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود به این دلیل بود که اسرائیل غده سرطانی در بین ملل اسلامی است، غربی‌ها اسرائیل را ایجاد کردند که جلوی پیشرفت کشورهای اسلامی را بگیرد و به معنای واقعی غده سرطانی است.

وی ادامه داد: حدود سی سال از شکل‌گیری اسرائیل گذشته است، صهیونیست‌ها برای ماندن، بنای کار خود را بر قتل عام نهادند و جنایت در غزه و بمباران و شهید شدن بسیاری از مردم نشان از خلق و خوی این رژیم غاصب دارد، این جنایات سابقه‌ای قدیمی دارد، برخی می‌گویند باید با این غده سرطانی کنار آمد، اما با پیروزی انقلاب اسلامی مردم فلسطین پناه پیدا کردند و مسئله سازش بی‌رنگ شد، مقاومت فلسطین مجهز شد و عملیات طوفان الاقصی شکل گرفت و صهیونیست درمانده شد و جنگ امروز توسط آمریکایی‌ها مدیریت می‌شود.

معاون سیاسی سپاه پاسداران عنوان کرد: آنچه که امروز از مقاومت مردم غزه مشاهده شد مقاومت در مقابل آمریکاست، شکست صهیونیست‌ها پایان این رژیم را تقویت کرده است و طوفان الاقصی، طوفانی بزرگ‌تر را در جهان به پا کرده و آمریکا و دولت‌های غربی و صهیونیست از این ترسیده‌اند که جهان به مظلومیت فلسطین واقف شده است و امیدواریم که به زودی شاهد آزادی قدس شریف باشیم.

به گزارش تسنیم، راهپیمایی سیزدهم آبان همزمان با سراسر کشور در نقاط مختلف استان مرکزی با حضور پرشور اقشار مختلف مردم و دانش آموزان و معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسئولان استان برگزار شد، در پایان مراسم راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، قطعنامه 13 آبان قرائت شد.

انتهای پیام/.

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

اولتیماتوم استانداری کهگیلویه و بویراحمد به شورای شهر و شهردار دهدشت

 اولتیماتوم استانداری کهگیلویه و بویراحمد به شورای شهر و شهردار دهدشت
2023-12-01T13:39:20+03:30
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد، گفت: در صورت بی‌توجهی به وضعیت بهداشتی شهر دهدشت، شورای شهر منحل می‌شود.

دریادار نصری: مأموریت ارتش در قطب جنوب تحقیقاتی خواهد بود/ ‌هدف نظامی نیست

 دریادار نصری: مأموریت ارتش در قطب جنوب تحقیقاتی خواهد بود/ ‌هدف نظامی نیست
2023-12-01T13:39:14+03:30
معاون نیروی دریایی راهبردی ارتش با بیان اینکه امسال نیز مأموریت و سفرهای طولانی در قطب جنوب در دستور کار خواهیم داشت، گفت: هدفمان اصلاً نظامی نیست بلکه تحقی...

انتقاد معاون رئیس جمهور از جوسازی‌ و سخنان ناصواب یکی از وزرای دولت روحانی

 انتقاد معاون رئیس جمهور از جوسازی‌ و سخنان ناصواب یکی از وزرای دولت روحانی
2023-12-01T13:25:54+03:30
معاون رئیس جمهور با اشاره به اینکه عده‌ای برخلاف مصالح ملی و عمومی با طرح برخی سخنان ناصواب به دنبال القای ضعف و سستی در توانمندی و اقتدار ملت ایران هستند، ...

"سقط جنین" خط قرمز وزارت بهداشت است/ برخورد قاطع با پزشکان و ماماهای متخلف

 "سقط جنین" خط قرمز وزارت بهداشت است/ برخورد قاطع با پزشکان و ماماهای متخلف
2023-12-01T12:59:28+03:30
مدیرکل جوانی جمعیت وزارت بهداشت با تاکید بر جلوگیری از "سقط جنین" گفت: برخورد قاطع با پزشکان و ماماهایی که در بحث سقط جنین سالم مشارکت دارند طبق د...

دریانوردی ۹۲ ناوگروه ایران در اقیانوس‌ها و دریاهای آزاد/ ‌اسکورت ۵ هزار کشتی‌ حامل کالاهای اساسی

 دریانوردی ۹۲ ناوگروه ایران در اقیانوس‌ها و دریاهای آزاد/ ‌اسکورت ۵ هزار کشتی‌ حامل کالاهای اساسی
2023-12-01T12:32:39+03:30
فرمانده مرکز آموزش نداجا مستقر در سیرجان از دریانوردی ۹۲ ناوگروه ایران در اقیانوس‌ها و دریاهای آزاد و ‌اسکورت ۵ هزار کشتی‌ حامل کالاهای اساسی خبر داد.

وزیر ارشاد اعلام کرد: ‌اختصاص ماهانه یک هزار تن کاغذ به ناشران/ چاپ ۱۵۵ میلیون جلد کتاب درسی با کاغذ ایرانی

 وزیر ارشاد اعلام کرد: ‌اختصاص ماهانه یک هزار تن کاغذ به ناشران/ چاپ ۱۵۵ میلیون جلد کتاب درسی با کاغذ ایرانی
2023-12-01T12:19:26+03:30
وزیر فرهنگ و ارشاد از اختصاص ماهانه هزار تن کاغذ به ناشران خبر داد و گفت: پای کار کاغذ ایرانی هستیم و کیفیت را تولیدکنندگان باز هم بالا خواهند برد.

اراضی دانشگاه علوم پزشکی کردستان باید به مسکن ملی واگذار شود

 اراضی دانشگاه علوم پزشکی کردستان باید به مسکن ملی واگذار شود
2023-12-01T12:05:57+03:30
بازرس کل استان کردستان گفت: اراضی مازاد دستگاه‌های اجرایی استان به ویژه دانشگاه علوم پزشکی کردستان باید به طرح مسکن ملی واگذار شود.

دریادار تنگسیری: ‌‌شناورهایی ‌ساخته‌ایم که در دنیا نظیر ندارد/ تأمین امنیت تنگه هرمز با کشورهای منطقه است

 دریادار تنگسیری: ‌‌شناورهایی ‌ساخته‌ایم که در دنیا نظیر ندارد/ تأمین امنیت تنگه هرمز با کشورهای منطقه است
2023-12-01T11:12:47+03:30
فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به تولید تجهیزات جنگ‌افزارهای بومی گفت: جوانان ما در نیروی دریایی سپاه، طراحی و تولید شناورهایی را انجام داده‌اند که در د...

آماده باش راهداران خراسان جنوبی برای  فصل زمستان

 آماده باش راهداران خراسان جنوبی برای  فصل زمستان
2023-12-01T10:59:28+03:30
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی گفت: راهداران استان در اجرای طرح راهداری زمستانی استان به حالت آماده باش درامدند

توزیع ۳۰۰ بخاری و بسته های معیشتی در رزمایش مومنانه

 توزیع ۳۰۰ بخاری و بسته های معیشتی در رزمایش مومنانه
2023-12-01T10:59:28+03:30
توزیع ۳۰۰ بخاری و ۳۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۹۰۰ میلیون تومان در قالب رزمایش کمک های مومنانه انجام شد.

۶ جایگاه توزیع سیلندر گاز با پیگیری دستگاه قضایی در بندرعباس راه‌اندازی شد

 ۶ جایگاه توزیع سیلندر گاز با پیگیری دستگاه قضایی در بندرعباس راه‌اندازی شد
2023-12-01T10:59:27+03:30
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان از راه اندازی ۶ جایگاه توزیع سیلندر گاز با پیگیری دستگاه قضایی خبر داد.

ورزشکاران ورزش زورخانه ای مسئولیت بسیار سنگینی برعهده دارند

 ورزشکاران ورزش زورخانه ای مسئولیت بسیار سنگینی برعهده دارند
2023-12-01T10:59:26+03:30
رئیس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و پهلوانی کشور، گفت: مسئولیت ورزشکاران، ورزش زورخانه‌ای بسیاری سنگین است.

اولتیماتم استانداری کهگیلویه و بویراحمد به شورای شهر و شهردار دهدشت

 اولتیماتم استانداری کهگیلویه و بویراحمد به شورای شهر و شهردار دهدشت
2023-12-01T10:59:26+03:30
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد، گفت: در صورت بی‌توجهی به وضعیت بهداشتی شهر دهدشت، شورای شهر منحل می‌شود.

جمع‌آوری ۱۹۱ توزیع کننده مواد مخدر و معتاد متجاهر در مشهد

 جمع‌آوری ۱۹۱ توزیع کننده مواد مخدر و معتاد متجاهر در مشهد
2023-12-01T10:59:25+03:30
فرمانده انتظامی شهرستان مشهد از دستگیری ۶۷ خرده فروش مواد مخدر و جمع آوری ۱۲۴ معتاد متجاهر در اجرای طرح ارتقای امنیت محلات شهر خبر داد.

سند تک برگ ۱۸۷۰ فقره املاک آموزش و پرورش کردستان صادر شد

 سند تک برگ ۱۸۷۰ فقره املاک آموزش و پرورش کردستان صادر شد
2023-12-01T10:59:24+03:30
رئیس اداره حقوقی آموزش و پرورش استان کردستان گفت: سند تک برگ مالکیت یک هزار و ۸۷۰ فقره املاک آموزش و پرورش کردستان صادر شد.

استعفای استاندار مازندران تکذیب شد

 استعفای استاندار مازندران تکذیب شد
2023-12-01T10:59:24+03:30
مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران با تکذیب استعفای استاندار مازندران گفت: پیگیری درمان بیماری وی در ساری انجام می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش: در رتبه‌بندی باید اقدامات معلمانه را کشف کنیم

 وزیر آموزش و پرورش: در رتبه‌بندی باید اقدامات معلمانه را کشف کنیم
2023-12-01T10:59:23+03:30
وزیر آموزش و پرورش گفت: در رتبه‌بندی باید شخصیت معلمی و اقدامات معلمانه را کشف کنیم، معلمی به روش و منش است و این موضوع را در رتبه‌بندی بعدی که بسیار متفاوت...

تداوم برخورد قاطع با جایگاه‌های متخلف توزیع سوخت سیستان

 تداوم برخورد قاطع با جایگاه‌های متخلف توزیع سوخت سیستان
2023-12-01T09:52:50+03:30
دورافتاده‌ترین جایگاه توزیع گازوئیل در شهرستان نیمروز به علت احتکار سوخت و فروش به دلالان و قاچاقچیان سوخت توسط دادستان زابل نقره داغ شد.

خبرهای خوش اقتصادی "داود منظور"/ تکانه اقتصادی دیگر نخواهیم داشت

 خبرهای خوش اقتصادی "داود منظور"/ تکانه اقتصادی دیگر نخواهیم داشت
2023-12-01T09:39:28+03:30
معاون رئیس‌ جمهور با بیان اینکه ۷۹ میلیون نفر در کشور یارانه می‌گیرند که همه آنان مستحق دریافت یارانه نیستند، گفت: در مرحله بعدی طرح کالابرگ، برای تأمین جهی...

۱۵۰ زندانی با مساعدت خیرین در آذربایجان غربی آزاد شدند

 ۱۵۰ زندانی با مساعدت خیرین در آذربایجان غربی آزاد شدند
2023-12-01T09:25:56+03:30
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی در همایشی به مناسبت هفته بسیج حکم آزادی ۱۵۰ زندانی را به آنها تحویل داد و این مددجویان از زندان آزاد و به کانون گرم خانواده ...

وعده نماینده اردبیل/ مردم ماه آینده بعد از ۲۰ سال سوت قطار را خواهند شنید

 وعده نماینده اردبیل/ مردم ماه آینده بعد از ۲۰ سال سوت قطار را خواهند شنید
2023-12-01T09:12:46+03:30
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: مردم استان اردبیل بعد از ۲۰ سال صدای سوت قطار را خواهند شنید و اگر این امر اتفاق نیفتد، ضعف از پیمانکارا...

واژگونی اتوبوس در بزرگراه نیشابور ـ مشهد با ۲۶ مصدوم

 واژگونی اتوبوس در بزرگراه نیشابور ـ مشهد با ۲۶ مصدوم
2023-12-01T08:59:21+03:30
واژگونی یک دستگاه اتوبوس در بزرگراه نیشابور- مشهد و در محدوده روستای "دیزباد" ۲۶ مصدوم برجای گذاشت‌.

کشف محموله شیشه و مرفین در مرزهای سیستان و بلوچستان

 کشف محموله شیشه و مرفین در مرزهای سیستان و بلوچستان
2023-12-01T08:32:33+03:30
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از کشف محموله شیشه و مرفین در مرزهای استان خبر داد.

۳۶۵ میلیارد تومان برای رفع نقاط حادثه‌خیز ایلام پیش‌بینی شد‌

 ۳۶۵ میلیارد تومان برای رفع نقاط حادثه‌خیز ایلام پیش‌بینی شد‌
2023-12-01T08:32:33+03:30
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام با بیان اینکه ۳۶۵میلیارد تومان اعتبار برای رفع نقاط حادثه خیز ایلام پیش بینی شده است، گفت:تاکنون ۶۵ میلیارد تومان ا...

نایب رئیس مجلس: هر چه به جلوتر برویم وضعیت اقتصاد و معیشتی مردم بهتر خواهد شد

 نایب رئیس مجلس: هر چه به جلوتر برویم وضعیت اقتصاد و معیشتی مردم بهتر خواهد شد
2023-12-01T08:32:32+03:30
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با کارهای جهادی که انجام شده هر چه به جلوتر برویم وضعیت اقتصاد و معیشتی مردم بهتر خواهد شد، گفت: علی‌رغم همه مشکلا...

خبرهای خوش اقتصادی "داود منظور"/ تکانه اقتصادی دیگر نخواهیم داشت/ ‌یارانه سه دهک اول ‌قطع می‌شود‌

 خبرهای خوش اقتصادی "داود منظور"/ تکانه اقتصادی دیگر نخواهیم داشت/ ‌یارانه سه دهک اول ‌قطع می‌شود‌
2023-12-01T08:32:32+03:30
معاون رئیس‌ جمهور با بیان اینکه ۷۹ میلیون نفر در کشور یارانه می‌گیرند که همه آنان مستحق دریافت یارانه نیستند، گفت: بنابراین سه دهک اول که درآمدهای بالاتر دا...

ساخت ۴۴ شهرک‌‌ مسکونی در گستره ‌۴۰۰ هکتار

 ساخت ۴۴ شهرک‌‌ مسکونی در گستره ‌۴۰۰ هکتار
2023-11-30T22:19:26+03:30
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان زمین و مسکن گفت: ۴۴ نقطه کشور برای نخستین بار بعد از انقلاب اسلامی برای ساخت شهرک‌های مسکونی مکان‌یابی شده است.

جزئیات واژگونی مینی‌بوس دانش‌آموزان در لرستان/ ۲ دانش‌آموز به خرم‌آباد اعزام شدند + تصویر

 جزئیات واژگونی مینی‌بوس دانش‌آموزان در لرستان/ ۲ دانش‌آموز به خرم‌آباد اعزام شدند + تصویر
2023-11-30T22:19:25+03:30
فرماندار دلفان، جزئیات حادثه برای دانش‌آموزان این شهرستان را در پی واژگونی مینی‌بوس تشریح کرد.

‌معافیت مالیاتی کارکنان دولت به ۱۲ میلیون تومان رسید؛ معافیت مشاغل و کسبه خرد ‌۱۰۰ میلیون تعیین شد

 ‌معافیت مالیاتی کارکنان دولت به ۱۲ میلیون تومان رسید؛ معافیت مشاغل و کسبه خرد ‌۱۰۰ میلیون تعیین شد
2023-11-30T20:45:49+03:30
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: آستانه معافیت مالیاتی برای کارکنان دولت به ۱۲ میلیون تومان در ماه افزایش داده شده است و برای مشاغل و کسبه خرد آستانه معافیت ...

‌معافیت مالیاتی کارکنان دولت به ۱۲ میلیون تومان رسید؛ مشاغل و کسبه خرد ‌۱۰۰ میلیون تعیین شد

 ‌معافیت مالیاتی کارکنان دولت به ۱۲ میلیون تومان رسید؛ مشاغل و کسبه خرد ‌۱۰۰ میلیون تعیین شد
2023-11-30T19:39:30+03:30
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: آستانه معافیت مالیاتی برای کارکنان دولت به ۱۲ میلیون تومان در ماه افزایش داده شده است و برای مشاغل و کسبه خرد آستانه معافیت ...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)