میرنیوز

حاجی‌صادقی‌: ‌استکبار توانایی مقابله با ‌مقاومت را ندارد/ اسرائیل هرگز ‌از طوفان‌الاقصی رها نمی‌شود

 حاجی‌صادقی‌: ‌استکبار توانایی مقابله با ‌مقاومت را ندارد/ اسرائیل هرگز ‌از طوفان‌الاقصی رها نمی‌شود 2023-11-04T13:02:45+03:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد، حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی در مراسم یوم الله 13آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی اظهارداشت:امسال 13 آبان علاوه بر سه مناسبتی که روحش و حقیقتش استکبار ستیزی بود، امام را زمانی گرفتند و تبعید کردند که علیه استکبار موضع گرفت آن روزی امام را دستگیر کردند و بردند که آن جمله‌ای را گفت که هرگز فراموش نمی‌کنیم و امروز همان جمله را به بایدن می‌گوییم؛ این حرف مربوط به بیش از 60سال قبل است ؛ رئیس جمهور آمریکا بداند منفورترین و بدترین چهره در بین همه مسلمانان است وامروز نیز همین حرف صدق می‌کند.

وی افزود: سال 57 روزی که دانش آموزان ما را شهید کردند به خاطر چه بود؟ به خاطر اعتراض به حضور نمایندگان جبهه استکبار؛ اما سومین مناسبت پیروزی بر جبهه استکبار بود، تصرف لانه جاسوسی استکبار بود و امسال علاوه بر آن سه مناسبت تاریخی یک مناسبت زنده داریم؛ امروز روزی است که استکبار چهره خودش را بیش از همه نشان داده است عزیزان، 13 آبان ماه مصادف است با آغاز پنجمین حمله عملیات بزرگ طوفان الاقصی، عملیاتی که اشاره خواهد کرد چیزی برای اسرائیل باقی نگذاشت،هیچ چیز برای آمریکا باقی نگذاشت این کار بزرگی است.

 نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: می‌خواهم در جمع شما مردم عزیز مشهد که همیشه در تشخیص و عمل پیشتاز بودین و در بیان این آمادگی‌هایتان برای دفاع از حقیقت دین، برای دفاع از مظلومان، برای ریشه کن کردن استکبار، امروز یک واقعیتی را بگویم؛ شعار مرگ بر آمریکای ما، شعار مرگ بر اسرائیل ما و استکبار ستیزی ما یک عمل تعصبی احساساتی نیست بلکه مبتنی بر منطق قرآن و ولایت است. ما در مکتب قرآن یاد گرفتیم، قرآن به ما گفته است تا کفر به طاغوت نداشته باشید ایمان به خدا صدق نمی‌کند.

حاجی صادقی عنوان کرد: قرآن به ما یاد داده است تا مبارزه با شرک نباشد دستیابی به طاغوت  معنا ندارد قرآن به ما گفته است تا تبری و مبارزه با ظالم نباشد تا نفی طاغوت نباشد دستیابی به ولایت الله امکان ندارد؛ ما بر سر احساسات این‌ها را نمی‌گوییم ما به عنوان ذکر خدا  لا اله الا الله را ترجمه می‌کنیم به مرگ بر تمام چهره‌های کفر استکباری، به مرگ بر شیطان بزرگ؛ خدا به ما یاد داد هاست که همیشه در همه زمان‌ها جبهه  انبیا، جبهه حق با جبهه ای از شیاطین و انس و جن مواجهند، شیاطینی که سازماندهی دارند اینها در قرآن آمده است؛ امروز چه شیطانی بزرگتر از آن آمریکا،امروز چه جرثومه ای خبیث تر از آمریکا و اسرائیل،  حکومتی که بچه‌های مردم را به انتقام از رزمندگان می‌کشد و به شهادت می‌رساند.

وی ادامه داد: جبهه استکبار توانایی ندارد با رزمندگان جبهه مقاومت مقابله کند بنابراین انتقام رزمندگان را از زنان وکودکان بی دفاع غزه می‌گیرد از این ذلت شیطنت و پستی بیشتر؟ ما درمکتب قرآن یاد گرفته ایم نمی‌توان پیرو قرآن و  ادیان بود مگر با برائت ،مگر با استکبارستیزی و دشمن ستیزی ،این قرآن است که به ما می‌گوید ای مسلمانان ای پیروان دین ابراهیمی از حضرت ابراهیم یاد بگیرید و بیاموزید، مرگ برآمریکا و مرگ بر اسرائیل؛ بین ما و شما دشمنی است؛ آمریکا ما به دشمنی با تو افتخار می‌کنیم و تا نابودی تو و نابودی استکبار در محضر مولایمان علی بن موسی الرضا (ع) می‌گوییم که خسته نمی‌شویم.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان‌کرد: قرآن به ما می‌گوید اگر می‌خواهید در جبهه پیامبری اسلام تعریف شوید ببینید قرآن چه می‌گوید؛ کسانی در جبهه پیامبرند کسانی به عنوان همراهان پیغمبرند که قبل از آنکه به دفاع از مظلوم بپردازند به دشمنی و شدت عمل مقابل دشمنان می‌پردازند، این قرآن است که می‌گوید اساس دعوت همه انبیا است؛ دنیا بداند مقابل دین ما ایستاده است، مقابل همه دنیای آنها می‌ایستیم ما پیروی قرآنیم و شیعه علی ابن موسی الرضا و هرروز با این امام پیمان می‌بندیم و در دعای عهد با امام زمانمان پیمان می‌بندیم؛ نمی‌توان به عبودیت خدا دست پیدا کرد بدون اینکه در برابر استکبار با ایستیم و منطق ما در این شعارهاست ، منطق ما در استکبار ستیزی  و مقابله با دشمنی مانند امریکا است. منطق ما قرآن است و از قران یاد گرفته ایم و  این را ذکر الله می‌دانیم و با تمام وجود فریاد می‌زنیم امریکا مرگت باد.

حاجی‌صادقی خاطرنشان کرد:سران جبهه کفر یکی پس از دیگری خود را اماده کردند چرا که دیدند با عملیات و طوفان بزرگ الااقصی اسرائیل دارد نابود می‌شود و همه را پای کار اوردند تا نابود نشوند اما بدانند این عملیات سراسیمگی این رژیم را رقم زد منطق ما در این برائت و استکبار ستیزی منطق قرآن است با صدها آیه و این منطق را از امامانمان وسیره همه امامان یادگرفته‌ایم؛ بزرگترین جلوه زندگی امامان ما مبارزه با طاغوت و جهاد در برابر دشمنان و شیطان ستیزی و استکبار ستیزی بوده است. منطق ما در این استکبار ستیزی "هیهات من ذله" است دمیا نمی‌تواند ما را متوقف کند و امروز از مشهد این گفتمان مقاومت و استکبار ستیزی جهادی شده است شاید دانش اموزان در محضر مقام معظم رهبری وقتی شنیدند که بسیج آمریکا و فرانسه ممکن است این حرکتها را انجام دهند و بعضی تعجب کردند اما هسته های حزب الله هسته های بیداری و فرهنگ استکبار ستیزی را شما جهانی کرده‌اید و امروز تمام دنیا فریادش این است آمریکا مرکت باد.

وی با اشاره به آیه 36 سوره مبارکه زمر اظهار کرد: این یک حقیقت است که آمریکای جنایتکار، همان‌طور که امام عظیم‌الشأن ما فرمود، بزرگ‌ترین شیطان روی زمین است، اما در مقابل، ما هم خدا را داریم؛ همان‌طور که فرمود «اَلَیسَ اللهُ بِکافِ عَبدِه» یعنی آیا خدا برای بنده‌اش کفایت نمی‌کند؟ ما همان ملتی هستیم که از جنبش اسلام‌خواهانه خود در دوران انقلاب ثابت کردیم که خدا برای ما کفایت می‌کند. به همین دلیل هم تسخیر لانه جاسوسی آمریکایی‌ها به‌عنوان یکی از نقاط عطف تاریخ را رقم زدیم و اگرچه بسیاری از افراد سست ایمان، خشم مقدس ملت را مایه برانگیخته شدن خشم شیطانی دشمن می‌دانستند و از آن بر خود می‌لرزیدند، اما این ملت پای ارزش و آرمان خود ایستاد، در دفاع مقدس از کیان کشور و دین خدا دفاع کرد و تا به امروز، استقلال خود را در سایه اتکای محض به پروردگار حفظ کرده است.

 نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: الگوگیری ملت‌های منطقه از ایستادگی ملت ایران منجر به شکل‌گیری هسته‌های مقاومت اسلامی شده است، اگر همه شاهد بودیم که حدود 20 روز قبل، عملیات حکیمانه و غرورآفرین طوفان‌الاقصی توانست هیمنه رژیم صهیونیستی را فرو بریزد و به فرموده مقام معظم رهبری، شکست غیرقابل جبرانی بر آن‌ها تحمیل کند، این به برکت همین الگوگیری حسنه است، زیرا ملت ایران به برادران و خواهران مسلمان خود در منطقه و همه ملت‌های آزاده جهان ثابت کردند که مقاومت جواب می‌دهد.

وی ادامه داد: این یک حقیقت است که صهیونیست‌ها هرگز از تبعات این عملیات غرورآفرین رها نخواهند شد و کمر در برابر مجاهدان راست نخواهند کرد. هرچه قدر هم که زنان بی‌دفاع و کودکان بی‌گناه را بکشند و دست به قتل‌عام و جنایت بزنند، اما بازهم تاریخ روایت خواهد کرد که چطور ارتشی که ادعای قدرت و یکه‌تازی در منطقه را داشت، ذلیل و زمین‌گیر حمله پیش‎دستانه و تاکتیکی رزمندگانی شد که بیش از 12 سال در محاصره کامل قرار داشتند.

حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی تصریح کرد: یک ماه پیش از عملیات طوفان‌الاقصی، صهیونیست‌ها 17 بار به نوار غزه و 10 بار به کرانه باختری رود اردن حمله کرده بودند. علاوه بر این، طرح تروریستی هتک حرمت به مسجدالاقصی نیز یک‌بار به اجرا درآمده بود و گزارش‌های ما حاکی از آن است که برنامه‌های خطرناک دیگری را هم در دستور کار داشتند. نمی‌توان به جزئیات برخی مسائل اشاره کرد، اما آن‌ها خودشان می‌دانند که چه برنامه‌هایی داشتند که به برکت عملیات صددرصد فلسطینی طوفان‌الاقصی، این توطئه‌ها در نطفه خفه شد.

وی تأکید کرد: آیا این افتخار است که شما ذلیل رزمندگان مقاومت هستید و از فراز آسمان با جنگنده‌های آمریکا، فرانسه و کشور‌های اروپایی، بمب و موشک بر سر زن و کودک می‌ریزید؟ این اوج مذلت است، اما به صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها می‌گوییم؛ همان سخنی را که سید مقاومت، دبیر کل حزب‌الله لبنان روز گذشته مطرح کرد؛ اینکه اگر نسل‌کشی در غزه متوقف نشود، همه گزینه‌ها روی میز است. ما چیز‌های جدیدی برای شما آماده کرده‌ایم و جمجمه‌های شما در تیررس ماست.

 نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اتحاد مسلمانان، زمینه‌ساز فروپاشی اسرائیل است؛ امروزه مقاومت در قدرتمندترین زمان ممکن و رژیم صهیونیستی در ضعیف‌ترین زمان ممکن قرار دارد، فلسطین آزاد خواهد شد و رژیم صهیونیستی محکوم به شکست است. در این راه، همان‌طور که رهبر معظم انقلاب تأکید کردند باید دولت‌های منطقه تمام‌قد به میدان بیایند، سفارتخانه‌های این رژیم خبیث را ببندند و صادرات سوخت و غذا به سرزمین‌های اشغالی را متوقف کنند، زیرا این اتحاد مسلمانان است که در نهایت حتی می‌تواند اعتماد یهودیان به دولت صهیونیستی را از بین ببرد و این رژیم پوشالی را از درون متلاشی کند.

انتهای پیام/282/.

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

توضیحات رئیس قوه قضاییه درباره ۲ پرونده فساد مهم/ ارتباط باورنکردنی پرونده واردات نهاده‌های دامی و چای دبش

 توضیحات رئیس قوه قضاییه درباره ۲ پرونده فساد مهم/ ارتباط باورنکردنی پرونده واردات نهاده‌های دامی و چای دبش
2023-12-07T13:39:01+03:30
رئیس عدلیه برای اولین‌بار نام شرکت متخلف در حوزه واردات چای را در جلسه با دانشجویان اعلام کرد و گفت: متاسفانه هم در مورد چای دبش و هم در مورد واردات نهاده‌ه...

انهدام ۴ باند رسیدساز جعلی و اسکیمری در کرمانشاه/ ۱۵۰ میلیارد به مالباختگان عودت شد

 انهدام ۴ باند رسیدساز جعلی و اسکیمری در کرمانشاه/ ۱۵۰ میلیارد به مالباختگان عودت شد
2023-12-07T12:47:01+03:30
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با تشریح طرح هفت روزه پلیس فتا کرمانشاه گفت: دستگیری ۱۲ فروشنده اموال مسروقه، انهدام چهار باند رسیدساز جعلی و اسکمیری را از م...

دستور رئیس‌جمهور برای ادامه مسیر ریلی تا مرز باشماق/ راه‌اندازی شرکت ایرلاین بومی در سنندج

 دستور رئیس‌جمهور برای ادامه مسیر ریلی تا مرز باشماق/ راه‌اندازی شرکت ایرلاین بومی در سنندج
2023-12-07T12:47:00+03:30
استاندار کردستان از دستور رئیس‌جمهور و تصویب ادامه مسیر ریلی سنندج تا مرز باشماق مریوان خبر داد و گفت: عملیات اجرایی این‌پروژه به زودی آغاز می‌شود.

وزیر اقتصاد: ۶ سال ‌نرخ تورم بالا به کشور ‌‌و سفره مردم فشار آورد/ نوسانات بورس‌ ربطی به سازمان بورس ندارد

 وزیر اقتصاد: ۶ سال ‌نرخ تورم بالا به کشور ‌‌و سفره مردم فشار آورد/ نوسانات بورس‌ ربطی به سازمان بورس ندارد
2023-12-07T12:47:00+03:30
‌‌وزیر اقتصاد با بیان اینکه بیش‌ از ۶ سال است که نرخ تورم بالا به کشور و سفره مردم فشار ‌آورد، گفت:‌ پرونده مالیاتی را به استان ها برگرداندیم و تصمیم گرفتیم...

رئیس قوه قضاییه: به مسئولان گفته‌ایم که اگر برای آلودگی هوا کاری نکنید ترک فعل کرده‌اید

 رئیس قوه قضاییه: به مسئولان گفته‌ایم که اگر برای آلودگی هوا کاری نکنید ترک فعل کرده‌اید
2023-12-07T12:47:00+03:30
رئیس قوه قضائیه گفت: در مورد آلودگی هوا هم سال قبل و هم امسال تهدید کردیم که اگر کاری نکردید و هوا از این بدتر شد می‌گوییم ترک فعل کرده‌اید.

دیدار رئیس قوه قضائیه با دانشجویان اردبیل/ آیا پای وزیر معزول در فساد واردات نهاده‌های دامی گیر است؟

 دیدار رئیس قوه قضائیه با دانشجویان اردبیل/ آیا پای وزیر معزول در فساد واردات نهاده‌های دامی گیر است؟
2023-12-07T10:58:45+03:30
رئیس قوه قضائیه در نخستین برنامه سفر استانی به اردبیل ‌به مناسبت روز دانشجو به دید‌ار دانشجویان در دانشگاه محقق اردبیلی رفت.

سنگ‌تمام دیار میرزا در تشییع‌ شهید مدافع حرم/ خیابان‌‌های رشت معطر به شمیم حریم زینبی شد + تصویر

 سنگ‌تمام دیار میرزا در تشییع‌ شهید مدافع حرم/ خیابان‌‌های رشت معطر به شمیم حریم زینبی شد + تصویر
2023-12-07T10:32:17+03:30
پیکر مطهر شهید مدافع حرم «‌محمدرضا یعقوبی» از سپاه ناحیه مرکزی رشت به سمت گلزار شهدای این شهر بر دستان مردم ولایتمدار تشییع شد.

استاندار خراسان رضوی: چابهار در توسعه فعالیت‌های تجاری و لجستیکی اهمیت دارد

 استاندار خراسان رضوی: چابهار در توسعه فعالیت‌های تجاری و لجستیکی اهمیت دارد
2023-12-07T10:05:38+03:30
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه کریدور شرقی بسیار حائز اهمیت است، گفت: چابهار در توسعه فعالیت‌های تجاری و لجستیکی اثرگذار است، بنابراین تجار مختلف باید ا...

معاون دانش و پژوهش کل سپاه: از سر تفکر غرب در دانشگاه‌ها خلاص نشده‌ایم

 معاون دانش و پژوهش کل سپاه: از سر تفکر غرب در دانشگاه‌ها خلاص نشده‌ایم
2023-12-07T10:05:34+03:30
آئین بزرگداشت روز دانشجو با تقدیر از دانشجویان برتر شیراز به همت سازمان بسیج دانشجویی فارس برگزار شد.

تصاویر زیبا از مهاجرت زمستانه پرندگان ‌به سواحل خلیج فارس

 تصاویر زیبا از مهاجرت زمستانه پرندگان ‌به سواحل خلیج فارس
2023-12-07T10:05:33+03:30
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر با اشاره به مهاجرت پرندگان از مناطق سردسیر به نوار ساحلی استان بوشهر گفت: کوچ این پرندگان ضمن جلوه زیبای بصری برای دوستدا...

خروجی دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان باید دانشجوی ایده‌محور و کارآفرین باشد

 خروجی دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان باید دانشجوی ایده‌محور و کارآفرین باشد
2023-12-07T09:39:09+03:30
استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه دانشگاه محور توسعه است، گفت: خروجی دانشگاه‌های استان باید دانشجوی ایده محور و کارآفرین باشد.

برخی افراد نمی‌گذارند امید در جامعه باشد

 برخی افراد نمی‌گذارند امید در جامعه باشد
2023-12-07T09:39:08+03:30
استاد حوزه و دانشگاه، گفت: رهبر انقلاب مرتب در سخنانشان می‌فرمایند امید را در دل مردم زیاد کنید و برخی‌ افراد نمی‌گذارند امیدی وجود داشته باشد.

اعضای هیئت منصفه مطبوعات زنجان انتخاب شدند + اسامی

 اعضای هیئت منصفه مطبوعات زنجان انتخاب شدند + اسامی
2023-12-07T09:39:08+03:30
14 عضو هیئت منصفه مطبوعات زنجان انتخاب شدند.

قاضی‌زاده‌هاشمی: فرزندان شهدا معارف جهاد و شهادت را به جهانیان تبیین کنند‌

 قاضی‌زاده‌هاشمی: فرزندان شهدا معارف جهاد و شهادت را به جهانیان تبیین کنند‌
2023-12-07T09:39:08+03:30
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: فرزندان و خانواده شهیدان و مسئولان باید جهان را با معارف شهدا، جهاد و شهادت آشنا کنند و علت این رشادت‌ها و جانبازی تبی...

جوجه‌ریزی ۸۷۶ هزار قطعه‌ای در مرغداری‌های  سیستان و بلوچستان

 جوجه‌ریزی ۸۷۶ هزار قطعه‌ای در مرغداری‌های  سیستان و بلوچستان
2023-12-07T09:39:07+03:30
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای آذرماه طی ۱۵ روز بیش از ۸۷۶ هزارو ۱۸۱ قطعه جوجه‌ریزی در واحدهای صنعتی پرورش مرغ گوشتی استان انجام ...

فراوری ۳۰ تن انجیر سیاه در لرستان/ صنایع تبدیلی حبوبات ایجاد شود

 فراوری ۳۰ تن انجیر سیاه در لرستان/ صنایع تبدیلی حبوبات ایجاد شود
2023-12-07T09:39:07+03:30
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با بیان اینکه ۳۵۰۰ هکتار انجیر سیاه در این استان وجود که در خاورمیانه بی‌نظیر است، گفت: ۳۰ تن از این محصول به‌صورت آزمایشی ف...

معاون پژوهش ستاد کل نیروهای‌ مسلح: از سر تفکر غرب در دانشگاه‌ها خلاص نشده‌ایم

 معاون پژوهش ستاد کل نیروهای‌ مسلح: از سر تفکر غرب در دانشگاه‌ها خلاص نشده‌ایم
2023-12-07T09:39:06+03:30
آئین بزرگداشت روز دانشجو با تقدیر از دانشجویان برتر شیراز به همت سازمان بسیج دانشجویی فارس برگزار شد.

کیفرخواست قاتل جوان میبدی ‌صادر شد

 کیفرخواست قاتل جوان میبدی ‌صادر شد
2023-12-07T09:39:06+03:30
رئیس کل دادگستری استان یزد،گفت: پس از دستگیری قاتل در کمتر از ۱۵ ساعت، کیفر خواست متهم اصلی قبل از برگزاری مراسم هفتمِ مقتول صادر شد.

ساکت از مدیریت سپاهان استعفا داد/ نیکفر سرپرست شد

 ساکت از مدیریت سپاهان استعفا داد/ نیکفر سرپرست شد
2023-12-07T09:25:36+03:30
روز گذشته محمدرضا ساکت مدیرعامل این باشگاه با ارسال نامه ای به هیأت مدیره این باشگاه، از سمت خود استعفا داد.

تحلیل رئیس سابق اطلاعات سپاه از شکست راهبردهای آمریکا در منطقه/ در دو جبهه روسیه و غزه شکست خوردند

 تحلیل رئیس سابق اطلاعات سپاه از شکست راهبردهای آمریکا در منطقه/ در دو جبهه روسیه و غزه شکست خوردند
2023-12-07T09:12:23+03:30
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه آمریکا در دو جبهه روسیه و غزه شکست خورده است، گفت: دولتمردان آمریکا در نظر دارند تا پایان سال ۲۰۲...

حضور سرزده معاون استاندار بوشهر در دانشگاه علوم پزشکی

 حضور سرزده معاون استاندار بوشهر در دانشگاه علوم پزشکی
2023-12-07T08:59:03+03:30
معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر تحقق مطالبات دانشجویان و مسئولان مراکز آموزش عالی را مورد تاکید قرار داد و گفت: برای تقویت زیرساخت‌های فرهنگی و آموزشی دان...

تحلیل رئیس سابق اطلاعات سپاه از شکست راهبردهای آمریگا در منطقه/ در دو جبهه روسیه و غزه شکست خوردند

 تحلیل رئیس سابق اطلاعات سپاه از شکست راهبردهای آمریگا در منطقه/ در دو جبهه روسیه و غزه شکست خوردند
2023-12-07T08:59:01+03:30
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه آمریکا در دو جبهه روسیه و غزه شکست خورده است، گفت: دولتمردان آمریکا در نظردارند تا پایان سال ۲۰۲۳...

ساکت از مدیریت سپاهان استعفا داد

 ساکت از مدیریت سپاهان استعفا داد
2023-12-07T08:45:30+03:30
روز گذشته محمدرضا ساکت مدیرعامل این باشگاه با ارسال نامه ای به هیأت مدیره این باشگاه، از سمت خود استعفا داد.

سفر رئیس قوه قضائیه به استان اردبیل/ تشریح اهداف سفر از سوی اژه‌ای + تصاویر

 سفر رئیس قوه قضائیه به استان اردبیل/ تشریح اهداف سفر از سوی اژه‌ای + تصاویر
2023-12-07T08:45:30+03:30
رئیس قوه قضاییه در بیست و هشتمین سفر استانی خود از بدو تصدی ریاست دستگاه قضا، در سفری رسمی و در رأس هیئت عالی قضایی وارد استان اردبیل شد.

رئیس قوه قضائیه به استان اردبیل سفر می‌کند + برنامه‌ها

 رئیس قوه قضائیه به استان اردبیل سفر می‌کند + برنامه‌ها
2023-12-06T21:59:06+03:30
رئیس دستگاه قضا در بیست و هشتمین سفر استانی خود روز پنجشنبه (۱۶ آذر) به استان اردبیل سفر خواهد کرد.

باند بزرگ جعل اسناد دولتی در کرمانشاه متلاشی شد

 باند بزرگ جعل اسناد دولتی در کرمانشاه متلاشی شد
2023-12-06T19:32:24+03:30
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری دو جاعل اسناد دولتی و کشف مقدار زیادی لوازم جعل و اسکناس‌های جعلی در کرمانشاه خبر داد.

رئیس قوه قضائیه به استان اردبیل سفر می‌کند

 رئیس قوه قضائیه به استان اردبیل سفر می‌کند
2023-12-06T19:32:22+03:30
رئیس دستگاه قضا در بیست و هشتمین سفر استانی خود روز پنجشنبه (۱۶ آذر) به استان اردبیل سفر خواهد کرد.

اخبار خوب درباره پالایشگاه آناهیتا/ اتمام حجت صحرایی با شورای شهر کرمانشاه

 اخبار خوب درباره پالایشگاه آناهیتا/ اتمام حجت صحرایی با شورای شهر کرمانشاه
2023-12-06T19:05:26+03:30
استاندار کرمانشاه با اشاره به تأخیر ۱۶ ساله برای پروژه‌های پالایشگاه آناهیتا گفت: تفاهم‌نامه‌ای برای ساخت این پالایشگاه طی چهار سال منعقد شده که گشایش‌هایی ...

‌ترک فعل‌ آب منطقه‌ای تهران در سقوط کودک قیامدشتی به کانال آب/ احراز تخلف شهردار قیامدشت

 ‌ترک فعل‌ آب منطقه‌ای تهران در سقوط کودک قیامدشتی به کانال آب/ احراز تخلف شهردار قیامدشت
2023-12-06T19:05:25+03:30
رئیس دادگاه بخش خاوران از غیبت مدیرعامل آب منطقه‌ای تهران در جلسه بحران فوت کودک در کانال آب خبر داد و گفت: در این حادثه با مجموعه تقصیرها و ترک فعل‌ها مواج...

استاندار هرمزگان: از نحوه توزیع سیلندر‌ گاز راضی نیستم/ صنایع هرمزگان ملزم به جذب نیروی بومی شدند

 استاندار هرمزگان: از نحوه توزیع سیلندر‌ گاز راضی نیستم/ صنایع هرمزگان ملزم به جذب نیروی بومی شدند
2023-12-06T19:05:25+03:30
در آستانه ۱۶ آذر با حضور استاندار هرمزگان آیین گرامیداشت روز دانشجو در سالن اجتماعات دانشگاه هرمزگان برگزار شد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)