میرنیوز

برخی در حال تخریب زیرجلدی فولاد هستند / نکونام موضع محکمی دارد

برخی در حال تخریب زیرجلدی فولاد هستند / نکونام موضع محکمی دارد 2021-07-21T15:00:28+04:30

سعید آذری در گفت و گو با ایسنا، در ابتدا با قدردانی از همکاری صدا و سیمای خوزستان برای پخش بازی خارج از خانه فولاد مقابل پیکان، اظهار کرد: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و همان ابتدا نیز یکی دو موقعیت گلزنی داشتیم، آن هم مقابل تیمی که هفته قبل سپاهان را متوقف کرده بود و تیم سخت کوشی است. متاسفانه دوباره در خط دفاع تمرکزمان را از دست دادیم و یک گل واقعا سهل انگارانه دریافت کردیم که اصلا باور نمی کردیم، چنین گلی بخوریم. به هر حال پایان لیگ است و برخی بازیکنان وظایف خود را فراموش می کنند، هر چند چیزی از ارزش های تیم ما کم نمی شود و مطمئن هستم این تساوی در شش امتیاز باقی مانده از دو دیدار، به ما کمک خواهد کرد. از آقای نکونام و بازیکنان مان تشکر می کنم که پس از دریافت گل به بازی برگشتند و بازهم فرصت های خوبی به دست آوردیم و توانستیم به یک گل برسیم.

رسیدن به سهمیه آسیایی دست خودمان است

وی در پاسخ به این سوال که شانس فولاد را برای رسیدن به سهمیه آسیایی از طریق لیگ بیشتر می دانید یا جام حذفی؟ افزود: هیچ وقت پیش بینی نمی کنم و تلاش می کنم که به موفقیت برسیم. باید تلاش کنیم که رسیدن به این مهم در هر دو جبهه به دست خودمان باشد. امیدوارم در دو بازی پایانی لیگ و یک چهارم نهایی جام حذفی بتوانیم مردم خوزستان را با کسب سهمیه آسیایی خوشحال کنیم. بازی ها نزدیک به هم است و هیچ کسی باورش نمی شد که تراکتو در اراک به تیم آلومینیوم سه گل بزند یا سایپا آن بازی خوب را مقابل گل گهر انجام دهد و بعد یک پنالتی خراب کند و در دقیقه ۹۶ نیز گل بخورد و شکست بخورد. این ها جذابیت فوتبال هستند و نشان می دهند که تا آخرین لحظه باید به خودمان امیدوار باشیم. رسیدن تا این مرحله از جام حذفی هم با تلاش هایی که بازیکنان مان داشتند، می تواند در کسب سهمیه موثر باشد.

آقایانی در خارج خوزستان تحرکات زیرجلدی‌ دارند

مدیرعامل باشگاه فولاد درباره این اظهارنظر جواد نکونام که اگر تیم برای فصل آینده برای قهرمانی بسته شود، در تیم می ماند البته در صورتی که پنجره نقل و انتقالات باشگاه نیز باز شود، گفت: در پی بسته بودن پنجره یکسری تحرکات جدید نیز در حال صورت گرفتن است. یکسری آقایان در خارج از استان خوزستان با دو سه نفر در اهواز در حال انجام تحرکات زیرجلدی هستند که می خواهند افرادی را که باعث بسته شدن پنجره فولاد شده اند، تبرئه کنند که از اکنون می گویم باشگاه تمام تلاش های خود را برای باز کردن پنجره از روز اول انجام داد و در آخرین رای داخلی که به ما اعلام شد، مقرر شد که ۳۰۰ میلیون تومان به باشگاه سپیدرود در بحث مربوط به بلبلی بدهیم و بعد از آن نیز در همان رای آمده بود که علی رغم پرداخت هزینه انتقال غیرقانونی بلبلی به باشگاه فولاد خوزستان، پرداخت این هزینه نیز باعث نمی شود که نقض قانون درباره فولاد اعمال نشود. اما یکسری آقایان به دنبال این هستند که خودشان را از این قضیه مبرا کنند و تحرکاتی نیز صورت گرفته است. به هر حال دادگاه CAS نیز مجدد طی دو روز گذشته در خصوص این پرونده از ما یکسری آمار و اطلاعات خواست. این موارد را برای این می گویم تا آن آقایانی که دو سال است در حال تلاش هستند فولاد را زمین بزنند، پس‌فردا اطلاعات اشتباه به جامعه فوتبال خوزستان ندهند.

با بازیکنان‌مان تماس می‌گیرند

وی افزود: به هر حال نکونام در دو سالی که در فولاد کار کرده است، نظم و انضباط سازمانی به وجود آورده است. البته انتقاداتی هم بوده است و نمی توان آن ها را نادیده گرفت اما بعضا این انتقادات هدف دار است و مشکلاتی را برای ما ایجاد کرده است که خدا را شکر مدیریت شده اند. یکی از معضلات که این روزها با آن مواجه ایم این است که یکسری آقایان و مربیانی که فولاد را برای فصل بعدی، برای خود کنار گذاشته اند، آدم های شان با بازیکن های فولاد تماس می گیرند که اگر ما به فولاد بیاییم، شما در لیست ما نیستید، یعنی تخریب زیرجلدی به این شکل شروع شده تا فولاد را در دو هفته باقی مانده نیز تخریب کنند که با قدرت به آن ها می گویم اصلا چنین خبرهایی نیست و مدیرعامل شرکت فولاد و هیات مدیره باشگاه از آقای نکونام و باشگاه حمایت کامل داشته اند و اگر نکونام می گوید که اگر این جا بمانم باید تیمی در حد قهرمانی ببندیم، موضع او محکم است و از او خواسته اند که این جا بماند و امیدواریم که این اتفاق بیافتد. خود من هم اگر خواستم بمانم، مطمئن باشید که باید طوری عمل کنیم که فولاد هم‌راستا با سپاهان، پرسپولیس، استقلال، تراکتور و گل گهر هم از نظر اقتصادی و هم نیروی انسانی رقابت کند.

در فولاد نوین پکیجی از مستعدهای خوزستان پرورش یافته‌اند

آذری بیان کرد: ما به ۱۵ جوان در باشگاه بها دادیم اما برخی فضاسازی می کنند و ای کاش این آقایان به جای اظهارنظر غیرکارشناسی و انتقادات مغرضانه می آمدند و این اقدامات را در تیم فولاد نوین که فلسفه ما بازی کردن بازیکنان جوان‌مان است، می دیدند. در این تیم یک پکیج از بازیکنان مستعد خوزستانی، پرورش پیدا کره است که به موقع همگان ثمره آن را خواهند دید. امیدوارم فصل آینده به حق و حقوق مان برسیم و بازهم نام فولاد خوزستان در عرصه فوتبال کشور بدرخشد.

نکونام عاشق شغل‌اش است

وی در ادامه نیز با اشاره به تعهد جواد نکونام به فولاد، عنوان کرد: او روز گذشته اصلا شرایط فیزیکی ایستادن سر خط را نداشت و با بیماری تیم را هدایت کرد و واقعا نمی توانست روی پای خود بایستد. حتی من و همکارانش از او خواستیم که برای بازی نیاید اما او به خاطر تعهدش آمد. این مرد، عاشق شغلش است و به مردم خوزستان تعصب دارد. ما نمی گوییم کسی انتقاد نکند و با جان و دل هم می پذیریم اما انتقادات باید منصفانه و در راستای اصلاح باشد، نه در راستای اینکه از الان برای خود جایگاه در فولاد مشخص کنند. ما فلسفه مان را انجام می دهیم تا در پایان فصل، شادی مردم خوزستان را که اکنون با برخی شرایط مثل کم آبی دست و پنجه نرم می کنند، ببینیم تا با موفقیت فولاد کمی دغدغه های این روزهای‌شان را فراموش کنند.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: مهم بودن من و نکونام در فولاد نیست، مهم اجرایی شدن فلسفه ای است که در این دو فصل برای آن زحمت کشیده شده و تمام زیرساخت های آن نیز مهیا شده است و آینده اثبات می کند که در این جا چه اقداماتی انجام شد. ما یک کار اصولی و حرفه ای انجام دادیم.

باشگاه فولاد به صاحبان اصلی‌اش برمی‌گردد

وی در پایان نیز درباره برگرداندن پیشکسوتان به باشگاه فولاد و در اولین گام، انتخاب تهامی به عنوان مشاور عالی فوتبال باشگاه فولاد، عنوان کرد: در برنامه ای که تدوین کرده ایم، در حال اضافه کردن پیشکسوتان زحمتکش فوتبال خوزستان به باشگاه فولاد هستیم و احتمالا هفته آینده نیز چنین حرکتی را داشته باشیم. من می خواهم کاری کنم که باشگاه فولاد به صاحبان اصلی‌اش برگردد. ممکن است سعید آذری پس فردا برود اما این باشگاه متعلق به کسانی است که این جا زحمت کشیده اند و یکی از فلسفه های من این است که باشگاه فولاد به صاحبان اصلی اش برگردد. آینده تمام این ها را نشان خواهد داد.

انتهای پیام

منبع : خبرگزاری ایسنا


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

فصیحی: از رکوردم راضی نبودم/ امیدوارم به نیمه نهایی صعود کنم

فصیحی: از رکوردم راضی نبودم/ امیدوارم به نیمه نهایی صعود کنم
2021-07-30T04:36:23+04:30
تنها بانوی دونده ایران در المپیک پس از صعود به جدول اصلی مسابقات گفت: برگزاری مسابقه در صبح باعث شد تا از رکوردم راضی نباشم اما امیدوارم بتوانم به مرحله نیمه...

پایان کار بانوی قایقران ایران با کسب جایگاه یازدهم المپیک

پایان کار بانوی قایقران ایران با کسب جایگاه یازدهم المپیک
2021-07-30T04:36:23+04:30
نازنین ملایی با کسب جایگاه یازدهم به کار خود در مسابقات روئینگ قایقرانی بازی های المپیک پایان داد.

فرزانه فصیحی به جدول اصلی صعود کرد/ شروع خوب بانوی دونده ایران

فرزانه فصیحی به جدول اصلی صعود کرد/ شروع خوب بانوی دونده ایران
2021-07-30T04:22:55+04:30
بانوی دونده ایران در مرحله پیش مقدماتی مقدماتی دو ۱۰۰ با ثبت رکوردی قابل قبول به عنوان نفر اول گروه خود راهی مرحله بعدی مسابقات دوومیدانی سی و دومین دوره باز...

فردا بازی سختی داریم/ یکسری عوامل مانع دستیابی ما به حقمان شد

فردا بازی سختی داریم/ یکسری عوامل مانع دستیابی ما به حقمان شد
2021-07-29T22:49:44+04:30
سیرجان - سرمربی تیم گل‌گهر سیرجان گفت: بازی فردا برابر نساجی مازندران سخت‌ترین دیدار این فصل برای گل گهر است.

تونل البرز منطقه برفگیر محور تهران-شمال را دور می‌زند

تونل البرز منطقه برفگیر محور تهران-شمال را دور می‌زند
2021-07-29T21:42:55+04:30
کرج - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: گردنه‌های ورودی به تونل البرز برف‌گیر نیستند و طول آن باعث شد است تا مردم در یک ایمنی کامل بدون برخورد با برف و کولاک مسی...

بهره‌برداری از باند اول منطقه ۲ آزادراه تهران - شمال در سال ۱۴۰۱

بهره‌برداری از باند اول منطقه ۲ آزادراه تهران - شمال در سال ۱۴۰۱
2021-07-29T21:42:55+04:30
کرج - مدیرعامل شرکت آزادراه تهران - شمال گفت: امیدواریم با تأمین منابع مالی بتوانیم در سال ۱۴۰۱ از باند اول منطقه ۲ این آزادراه بهره‌برداری کنیم.

رئیس کل دادگستری استان خوزستان: تعداد دیگری از بازداشت‌شدگان اعتراضات خوزستان آزاد شدند‌

 رئیس کل دادگستری استان خوزستان: تعداد دیگری از بازداشت‌شدگان اعتراضات خوزستان آزاد شدند‌
2021-07-29T21:09:26+04:30
گروه استان‌ها ـ رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: اعتراضات مردم باید شنیده شود و عده‌ای در این زمینه اعتراض کردند و در این شرایط تعدادی نیز بازداشت شدند که دستگ...

ارادت به ساحت امیرالمؤمنین (ع) در ولایتمداری و اخلاص خلاصه می‌شود

ارادت به ساحت امیرالمؤمنین (ع) در ولایتمداری و اخلاص خلاصه می‌شود
2021-07-29T19:56:20+04:30
نمین - مراسم عید غدیر خم با حضور عموم مردم و مسئولان شهرستانی در میدان اصلی و مقابل مسجد جامع شهرستان نمین برگزار و واقعه غدیر برای حاضران بازخوانی شد.

اینجا تنها عشایر یکجانشین دنیا زندگی می‌کنند

اینجا تنها عشایر یکجانشین دنیا زندگی می‌کنند
2021-07-29T19:19:18+04:30
رئیس اداره میراث فرهنگی پاوه به شیوه هه‌وار نشینی(کوچ نشینی) مردم هورامان اشاره کرد و گفت: در روستاهای این منطقه تنها عشایر یکجانشین دنیا را می توانید ببینید.

تابلوی نقاشی 165 ساله غدیری در موزه حرم حضرت معصومه

تابلوی نقاشی 165 ساله غدیری در موزه حرم حضرت معصومه
2021-07-29T19:06:01+04:30
یکی از آثار مربوط به واقعه غدیر خم که در موزه حرم مطهر حضرت معصومه (س) وجود دارد تابلو «شبیه واقعه غدیر» با قدمت 165 سال است که در آن چهره‌های نورانی از اصحا...

باران تابستانه گیلان تا یکشنبه ادامه دارد/ ثبت رکورد ۹۸.۵ میلیمتری

باران تابستانه گیلان تا یکشنبه ادامه دارد/ ثبت رکورد ۹۸.۵ میلیمتری
2021-07-29T19:05:59+04:30
مدیرکل هواشناسی گیلان، از ثبت رکورد بارش ۹۸.۵ میلیمتری در سیاهکل طی ۴۸ ساعت گذشته خبر داد و اضافه کرد: تا اوایل هفته آینده به تناوب ابرناکی، مه آلود بودن هوا...

وقوع موج سنگین کرونا در جنوب غرب خوزستان

وقوع موج سنگین کرونا در جنوب غرب خوزستان
2021-07-29T19:05:59+04:30
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان از وقوع موج سنگین شیوع کرونا در جنوب غرب خوزستان خبر داد.

طرح شتابزده صیانت از فضای مجازی / هدایت این فضا برای زیرزمینی شدن

طرح شتابزده صیانت از فضای مجازی / هدایت این فضا برای زیرزمینی شدن
2021-07-29T19:05:59+04:30
نماینده شهرستان مرزی بندر آستارا در مجلس شورای اسلامی، گفت: به دلایل مختلف، معتقد هستم طرح صیانت از فضای مجازی شتابزده مطرح شده است.

برنامه ورزشکاران ایران در هفتمین روز المپیک/ دونده‌ها وارد می‌شوند

برنامه ورزشکاران ایران در هفتمین روز المپیک/ دونده‌ها وارد می‌شوند
2021-07-29T18:09:41+04:30
هفتمین روز از سی و دومین دوره بازیهای المپیک فردا جمعه با شروع مسابقات دوومیدانی و ادامه رقابت های والیبال و تیراندازی پیگیری می شود.

وزیر اطلاعات با مراجع تقلید دیدار کرد+ تصاویر

 وزیر اطلاعات با مراجع تقلید دیدار کرد+ تصاویر
2021-07-29T16:56:01+04:30
گروه استان‌ها ـ وزیر اطلاعات همزمان با روز عید سعید غدیر خم با جمعی از مراجع عظام تقلید دیدار کرد.

شناسایی منشاء تخلیه فاضلاب و تلفات آبزیان در عسلویه

شناسایی منشاء تخلیه فاضلاب و تلفات آبزیان در عسلویه
2021-07-29T16:39:20+04:30
در پی تخلیه فاضلاب هیدروکربنی به کانال منتهی به تالاب نای بند و جنگل حرا و تلفات ماهی، با بررسی کارشناسان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان عسلویه منشاء تخلیه فا...

طولانی‌ترین تونل خاورمیانه زیر بار ترافیک رفت+عکس

طولانی‌ترین تونل خاورمیانه زیر بار ترافیک رفت+عکس
2021-07-29T16:25:58+04:30
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: همزمان با عید سعید غدیر خم با دستور رییس جمهور محترم، لاین رفت بزرگترین تونل کشور و خاورمیانه به طول ۶.۵  کیلومتر در من...

معاون ‌وزیر بهداشت: موج پنجم کرونا گستردگی بیشتری دارد/ شمار بستری‌شدگان ‌افزایش پیدا کرد‌

 معاون ‌وزیر بهداشت: موج پنجم کرونا گستردگی بیشتری دارد/ شمار بستری‌شدگان ‌افزایش پیدا کرد‌
2021-07-29T16:29:24+04:30
معاون درمان وزیر بهداشت با بیان اینکه ظرفیت تخت‌های بیمارستانی همیشه متناسب با پیک کرونا افزایش پیدا می‌کند، گفت: موج پنجم کرونا گستردگی بیشتری دارد.

فرمانداری‌ شهرهای "چهاربرج" و "باروق" در میاندوآب افتتاح شد

فرمانداری‌ شهرهای "چهاربرج" و "باروق" در میاندوآب افتتاح شد
2021-07-29T16:09:46+04:30
ارومیه - فرمانداری‌ شهرهای‌ "چهاربرج" و "باروق" در جنوب آذربایجان‌غربی از توابع شهرستان میاندوآب امروز پنجشنبه با حضور حسینعلی امیری، معا...

بادهای ۱۲۰ روزه دمای زاهدان را ۸ درجه خنک تر کرد

بادهای ۱۲۰ روزه دمای زاهدان را ۸ درجه خنک تر کرد
2021-07-29T15:59:21+04:30
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: با شدت گرفتن وزش بادهای ۱۲۰ روزه، خنک ترین دمای روزانه زاهدان از مرز ۳۰ درجه سلسیوس در ۴۸ ساعت گذشته به ۲۱.۹ درجه سلسی...

حریق در هتل آپارتمانی در شیراز/نجات ۱۵ نفر

حریق در هتل آپارتمانی در شیراز/نجات ۱۵ نفر
2021-07-29T15:59:21+04:30
رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز، از وقوع حریق در یک هتل آپارتمان سه طبقه در این کلانشهر خبر داد و گفت: آتش مهار و اطفاء شد.

به دنبال صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی هستیم؛ نه مسدود کردن اینترنت

به دنبال صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی هستیم؛ نه مسدود کردن اینترنت
2021-07-29T15:59:20+04:30
نماینده رشت در مجلس، ابهامات درباره طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی را نوعی شایعه دانست و گفت: طرح صیانت را مطرح کردیم که صیانت از حقوق کاربران است؛ ...

اتمام ریل‌گذاری راه‌آهن بستان‌آباد- تبریز/ بهره‌برداری قطعی در هفته دولت

اتمام ریل‌گذاری راه‌آهن بستان‌آباد- تبریز/ بهره‌برداری قطعی در هفته دولت
2021-07-29T15:59:20+04:30
استاندار آذربایجان شرقی از اتمام ریل‌گذاری راه‌آهن بستان‌آباد- تبریز به طول ۴۴ کیلومتر خبر داد و گفت: بهره‌برداری قطعی از این مسیر ریلی، هفته دولت امسال انجا...

پیام روحانی به مراجع تقلید/ وزیر اطلاعات با کدام مراجع دیدار کرد؟+ تصاویر

 پیام روحانی به مراجع تقلید/ وزیر اطلاعات با کدام مراجع دیدار کرد؟+ تصاویر
2021-07-29T16:02:41+04:30
گروه استان‌ها ـ وزیر اطلاعات همزمان با روز عید سعید غدیر خم با جمعی از مراجع عظام تقلید دیدار کرد.

قضاوت داور بانوی ایران در مرحله نیمه نهایی تنیس روی میز المپیک

قضاوت داور بانوی ایران در مرحله نیمه نهایی تنیس روی میز المپیک
2021-07-29T15:42:55+04:30
تنها بانوی داور کاروان المپیکی ایران در توکیو دیدار نیمه نهایی تنیس روی میز زنان المپیک را قضاوت خواهد کرد.

نبرد سخت تیم‌های والیبال ایران و ایتالیا/ مبارزه برای صعود بزرگ

نبرد سخت تیم‌های والیبال ایران و ایتالیا/ مبارزه برای صعود بزرگ
2021-07-29T15:29:42+04:30
تیم ملی والیبال ایران در چهارمین دیدار مرحله گروهی مقابل ایتالیا صف آرایی خواهد کرد.

رئیس انجمن ویروس‌شناسی ایران: قدرت ‌تکثیر‌ سویه جدید کرونا ۱۰۰۰ برابر بیشتر است/ هر واکسنی که در دسترس بود حتماً بزنید

 رئیس انجمن ویروس‌شناسی ایران: قدرت ‌تکثیر‌ سویه جدید کرونا ۱۰۰۰ برابر بیشتر است/ هر واکسنی که در دسترس بود حتماً بزنید
2021-07-29T15:36:06+04:30
گروه استان‌ها ـ رئیس انجمن ویروس شناسی ایران قدرت انتشار سویه جدید ویروس کرونا ۱۰۰ برابر شده است، گفت: مردم هر واکسنی که در دسترس بود را حتماً بزنند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه: برای انجام سخت‌ترین ماموریت‌ها ‌آماده‌ایم/ ‌کوچک‌ترین ‌"بی‌عقلی" و "تجاوز"‌ دشمن را ‌‌در نطفه نابود ‌می‌کنیم‌

 فرمانده نیروی دریایی سپاه: برای انجام سخت‌ترین ماموریت‌ها ‌آماده‌ایم/ ‌کوچک‌ترین ‌"بی‌عقلی" و "تجاوز"‌ دشمن را ‌‌در نطفه نابود ‌می‌کنیم‌
2021-07-29T15:22:50+04:30
گروه استان‌ها ـ فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه برای انجام سخت‌ترین ماموریت‌ها ‌آماده‌ایم، گفت: اگر دشمن بی عقلی کند و یا تجاوزی از او ، علیه نظام ا...

بستری ۱۳۱ بیمارمشکوک به کرونا در بیمارستان های قم/۱۰نفر فوت کردند

بستری ۱۳۱ بیمارمشکوک به کرونا در بیمارستان های قم/۱۰نفر فوت کردند
2021-07-29T15:02:53+04:30
قم-رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به پذیرش ۱۶۳ نفر مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در اورژانس قم گفت: ۱۳۱ نفر از این افراد در بخش‌های درمانی بستری شده‌اند.

ادامه بحران کرونا در کرمان/ طی ۲۴ ساعت ۲۰ نفر فوت کردند

ادامه بحران کرونا در کرمان/ طی ۲۴ ساعت ۲۰ نفر فوت کردند
2021-07-29T15:02:52+04:30
کرمان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به ادامه بحران کرونا در کرمان گفت: طی ۲۴ ساعت در کرمان ۲۲۹ نفر بستری شدند و ۲۰ نفر جان باختند.
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)