میرنیوز

جدید‌ترین اخبار کرونا در ایران| رشد ۱۷ درصدی موارد فوتی/ تکمیل ظرفیت مراکز درمانی/ غربالگری نامناسب و شکل‌گیری خوشه‌های بیماری+ نقشه و نمودار

 جدید‌ترین اخبار کرونا در ایران| رشد ۱۷ درصدی موارد فوتی/ تکمیل ظرفیت مراکز درمانی/ غربالگری نامناسب و شکل‌گیری خوشه‌های بیماری+ نقشه و نمودار 2021-07-21T09:57:03+04:30

به‌گزارش گروه‌استان‌های خبرگزاری تسنیم، درحالی که کارشناسان معتقدند شرایط فعلی کرونا در پیک پنجم کرونا کم کم به سمت بحرانی تازه حرکت می‌کند که شواهد نشان می‌دهد درکنار کاهش شدید رعایت پروتکل‌های بهداشتی غربالگری هدفمند هم که می‌تواند نسبت به جلوگیری از شکل‌گیری خوشه‌های بیماری جلوگیری کنند مناسب شرایط نیست.

بررسی‌ها نشان می‌دهد براساس آخرین آمارهای منتشر شده تفاوت یک‌روزه تست‌های انجام شده ( در آخرین آمار ارایه شده)  72227 نفر است که به هیچ عنوان متناسب با سرعت شکل‌گیری بیماری در سراسر کشور نیست چون به گفته کارشناسان بهترین راهکار برای مدیریت شناسایی و قرنطینه بیماران در سراسر کشور است.

این گروه تاکید می‌کنند با توجه به قدرت سرایت بالای بیماری با ویروس دلتا هرچه زودتر و دقیق‌تر بتوانیم بیماران را شناسایی و قرنطینه کنیم به نوعی مانع از شکل‌‌گیری کانون‌های بزرگتر و پراکنده‌تر بیماری نیز کمک‌کرده‌ایم اما همانطور که قبلا اشاره شد این اتفاق تقریبا در کشورمان انجام نشده است.

کارشناسان معتقدند اگرچه سرعت واکسیناسیون نسبت به هفته قبل بهبودی داشته اما این نقیصه یعنی نا مناسب بودن غربالگری می‌تواند دستاوردهای واکسیناسیون را با چالشی جدی روبرو کند چون علاوه براینکه شواهدی از مبتلاشدن افراد واکسینه شده وجود دارد که بی‌توجهی به پروتکل‌های بهداشتی هم در میان هموطنان سیر صعودی به خود گرفته و نگران کننده است و شاهد مثال آن هم ترافیک سنگین در جاده‌های مواصلاتی کشور علی‌رغم محدودیت‌های وضع شده است.

رشد شاخص‌ها نگران کننده است

از سوی دیگر توجه به آمارهای روزانه منتشر شده از سوی وزارت بهداشت نشان می‌دهد در اغلب شاخص‌های همه‌گیری روند صعودی سرعت گرفته به صورتی که رشد 7.8 درصدی تعداد موارد شناسایی شده در کنار صعود 10.8 درصدی موارد بستری در بیمارستان‌ها به این نکته اشاره دارد که هفته آینده باید منتظر آمارهای بیشتری در بخش مراقبت‌های ویژه و البته موارد فوتی باشیم.

این درحالی است که البته در 24 ساعت آخرین گزارش منتشر شده می‌بینیم تعداد موارد فوتی ناشی از کرونا یکباره رشدی معادل 17.3 درصد را تجربه کرده و به رقم 250 نفر یعنی رکورد تازه‌ای در تابستان 1400 رسیده است و به این واقعیت تکیه دارد که تازه فنر پیک‌پنجم با انرژی بالا رها شده است.

کارشناسان بهداشت و درمان در این شرایط معتقدند روند صعودی شاخص‌ها به زودی در مراکز رمانی چالش برانگیز خواهد شد چون رشد تعداد موارد شناسایی و نهایتا به موارد بستری منجر شده که براساس مدل‌های قبلی حداقل 30 درصد از موارد بستری تازه نیازمند دریافت خدمات در بخش‌ مراقبت ویژه خواهند شد که تعدادی از این افراد نیز متاسفانه فوت می‌کنند.

کرونا , واکسن ایرانی کرونا ,

 

آذربایجان‌غربی

جواد آقازاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، با اشاره به آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته تعداد بستری‌های مشکوک به 298 و تعداد بستری آی‌سی‌یو به 137نفر رسید.

وی تصریح کرد: همچنین تعداد مبتلایان به کروناویروس به 507 و تعداد فوتی‌ها با افزایش دو برابری نسبت به روز گذشته به هشت نفر رسید.

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی آذربایجان‌غربی همچنین کل مبتلایان به کرونا را تا امروز 187 هزار و 810 نفر عنوان کرد و گفت: متاسفانه از این تعداد چهار هزار و 845 نفر جان خود را از دست دادند.

آقازاده افزود: فوتی‌های امروز، مربوط به ارومیه و بوکان هر کدام با سه نفر و سلماس و تکاب هر کدام با یک نفر بوده است.

وی با اشاره به اینکه در شبانه‌روز گذشته تعداد 13 هزار و 253 بر علیه ویروس کرونا واکسینه شدند بیان کرد: مجموع واکسیناسیون تا امروز نیز 285 هزار و 651 نفر بوده است.

کرونا , واکسن ایرانی کرونا ,

استان کرمان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، به گفته معاون وزیر بهداشت استان کرمان در رتبه دوم بستری‌های کرونایی کشور در هفته گذشته قرار قرار دارد و علی ابرازه مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و عضو تیم واکنش سریع این وزارتخانه وضعیت شیوع ویروس کرونا در شرق استان کرمان را بحرانی عنوان کرد و در این شرایط نگاهی به آمار بستری‌‌ها، بیماران سرپایی و فوتی‌های کرونا در استان نشان می‌دهد که وضعیت قرمز کرونایی در استان کرمان روزبه‌روز پررنگ‌تر شده و این ویروس در شرایط فوق قرمز کرمان بی‌رحمانه قربانی می‌گیرد.

به گزارش تسنیم، شیوع کرونا آن هم از نوع دلتای آن در استان کرمان هر روز بد و بدتر شده و آمارهای کرونایی روزانه رکوردهای جدیدی را ثبت می‌کنند و این در شرایطی است که کرمان در گذر از سخت‌ترین و سنگین‌ترین روزهای کرونایی قرار دارد و ظرفیت تخت‌‌های بیمارستانی در استان در حال تکمیل شدن است، مسئولان از کم شدن میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر می‌دهند.

‌مهدی شفیعی سخنگوی دانشگاه علوم‌‌پزشکی کرمان با اشاره به آخرین آمار استان کرمان از وضعیت موارد مثبت بستری و مرگ و میر ناشی از کرونا بیان کرد: تعداد کل موارد بستری مثبت کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان 929 مورد است.

وی با بیان اینکه از این تعداد 491 مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان بستری هستند افزود: 92 مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، 181 مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، 53 مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و 112 مورد در حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان تحت درمان قرار دارند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به بستری 205 بیمار جدید قطعی کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان گفت: تعداد کل موارد بستری مثبت کرونا در استان از ابتدای شیوع کووید 19، تاکنون به 26 هزار و 706 مورد رسیده است.

وی به فوت 16 بیمار کرونایی دیگر در استان کرمان اشاره کرد و افزود: مجموع جان باختگان کرونا در استان کرمان از ابتدا به 3 هزار و 347 نفر رسیده است.

شفیعی با بیان اینکه آمار واکسن تزریق شده نوبت اول کرونا در استان کرمان 215 هزار و 594 مورد عنوان کرد و گفت: واکسن تزریق شده نوبت دوم کرونا در استان را 78 هزار و 209 مورد است.

کرونا , واکسن ایرانی کرونا ,

هرمزگان 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، هرمزگان در بحرانی‌ترین حالت ممکن کرونایی قرار دارد و رکوردهای این بیماری در استان در حال شکسته شدن هستند. 

حجم مراجعات بیماران بستری در این استان رشد چشمگیری داشته و همین افزایش مراجعات سبب شده میزان بستری بیماران رشد زیادی داشته باشد و مرز 900 بستری شکسته شود. 

این نکته زمانی نگران کننده می‌شود که بدانیم هرمزگان در حال حاضر با بحران کمبود تخت بیمارستانی مواجه است و بیمارستان‌های این استان کاملا اشباع از بیمار و تختی برای بستری بیمار جدید وجود ندارد، هرمزگان روزهای سختی را سپری می‌کند و بیش از هر زمانی نیازمند کار جهادی و کمک از سوی متولیان کشوری است. 

در همین زمینه دکتر فاطمه نوروزیان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: تعداد نمونه گیری از ابتدای اپیدمی تاکنون جمعا 365855 بوده و روزهای اخیر شاهد حجم زیادی موارد مثبت هستیم. 

وی افزود: حجم مراجعات بیماران به بیمارستان‌ها رشد قابل توجهی دارد و میزان بستری نیز همانطور که در آمار مشخص است بسیار زیاد شده است.

نوروزیان گفت: اکنون بیماران بستری با عبور کردن از مرز 900 نفر به 925 بیمار بستری رسیده و بیمارستان‌های استان مملو از بیمار هستند. 

وی تصریح کرد: از این تعداد 121 بیمار در بخش آی‌سی‌یو تحت مراقبت ویژه پزشکی قرار دارند و وضعیت 16 بیمار نیز وخیم گزارش شده است. 

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با تاکید بر رشد نگران کننده بیماران قرنطینه در منزل گفت: اکنون بالغ بر 11 هزار و 700 بیمار در منازل خود بستری هستند که با ادامه همین روند در آینده نزدیک مرز 12 هزار نیز شکسته می‌شود. 

وی ادامه داد: متاسفانه در شبانه روز گذشته کرونا جان 3 بیمار دیگر شامل 3 آقا در محدوده سنی 30 الی 59 سال از شهرستان‌های بندرعباس (2 نفر ) و کیش را گرفت و شمار جان باختگان به 1566 نفر رسید. 

کرونا , واکسن ایرانی کرونا ,

 

 

 

 

کرونا , واکسن ایرانی کرونا ,

 

 

 

درحال تکمیل... .

کرونا , واکسن ایرانی کرونا ,

انتهای پیام/ی

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

بیش از ۲۰۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در سبزوار کشف شد

 بیش از ۲۰۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در سبزوار کشف شد
2021-08-02T09:55:58+04:30
گروه استان‌ها-فرمانده انتظامی خراسان رضوی از کشف بیش از ۲ تن مواد مخدر در سبزوار خبر داد.

امام جمعه اردبیل: مسئولان در حمایت از طرح‌های خودکفایی فرصت‌سوزی نکنند

 امام جمعه اردبیل: مسئولان در حمایت از طرح‌های خودکفایی فرصت‌سوزی نکنند
2021-08-02T09:55:58+04:30
اردبیل - امام جمعه اردبیل گفت: به مسئولان توصیه می‌شود بدون فرصت‌سوزی و تعلل برای حمایت از طرح‌های خودکفایی تلاش کنند.

خسارت میلیاردی طوفان به زیرساخت‌های سیستان/ بیش از ۵۰۰ نفر روانه بیمارستان شدند

 خسارت میلیاردی طوفان به زیرساخت‌های سیستان/ بیش از ۵۰۰ نفر روانه بیمارستان شدند
2021-08-02T09:55:57+04:30
گروه استان‌ها - فرماندار ویژه زابل گفت: در پی وزش بادهای ۱۲۰ روزه و پراکنده شدن ریزگردها طی روزهای اخیر در منطقه سیستان، تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان خسا...

روایت زیارت شمس‌الشموس از قاب تصاویر/ شوق شیرین ثبت تشرف

 روایت زیارت شمس‌الشموس از قاب تصاویر/ شوق شیرین ثبت تشرف
2021-08-02T09:55:57+04:30
گروه استان‌ها- عکس و هنر عکاسی یکی از بهترین نمودهای ثبت لحظه‌های شیرین تشرف به بارگاه منور امام هشتم شیعیان است.

۵۰۰ میلیون تن ذخایر مس در سیستان و بلوچستان کشف شد/ شناسایی ذخیره خوب تیتانیوم در ‌فنوج ‌

 ۵۰۰ میلیون تن ذخایر مس در سیستان و بلوچستان کشف شد/ شناسایی ذخیره خوب تیتانیوم در ‌فنوج ‌
2021-08-02T09:55:57+04:30
گروه استان‌ها - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان‌ و بلوچستان گفت: ۵۰۰ میلیون تن ذخایر مس در این استان تاکنون کشف شده که در همین ارتباط شرکت‌های توانمند...

رتبه سوم کنکور ‌گروه ریاضی: در هیچ کلاس کنکوری شرکت نکردم / دانشگاه صنعتی شریف ‌را انتخاب خواهم کرد

 رتبه سوم کنکور ‌گروه ریاضی: در هیچ کلاس کنکوری شرکت نکردم / دانشگاه صنعتی شریف ‌را انتخاب خواهم کرد
2021-08-02T09:55:57+04:30
گروه استان‌ها- رتبه سوم کنکور ‌گروه ریاضی گفت: در هیچ کلاس کنکوری شرکت نکردم و تنها در کلاس‌های کنکور خود مدرسه حضور داشتم.

از دانشمند ایرانی فناور واکسن کوایران برکت در زادگاهش تجلیل شد

از دانشمند ایرانی فناور واکسن کوایران برکت در زادگاهش تجلیل شد
2021-08-02T09:26:02+04:30
دانشمند و فناور واکسن کوایران برکت در زادگاهش نمین مورد تجلیل و تکریم قرار گرفت.

وجود معارضان محلی مهمترین عامل کُندی پروژه کنارگذر "ایوان" است

 وجود معارضان محلی مهمترین عامل کُندی پروژه کنارگذر "ایوان" است
2021-08-02T09:29:25+04:30
گروه استان‌ها ــ در سال‌های گذشته به‌منظور سهولت تردد کامیون‌های تجاری و همچنین اتوبوس‌های مسافربری؛ پروژه کنارگذر شهر ایوان در دستور کار مسئولان قرار گرفت ...

رتبه ۶ گروه ریاضی: ‌کلاس‌ کنکور نرفتم/ روزانه ۱۲ ساعت مطالعه منظم‌ داشتم

 رتبه ۶ گروه ریاضی: ‌کلاس‌ کنکور نرفتم/ روزانه ۱۲ ساعت مطالعه منظم‌ داشتم
2021-08-02T09:29:25+04:30
گروه استان‌ها-رتبه ۶ گروه ریاضی و فنی گفت: در یک سال اخیر روزانه ۱۲ ساعت مطالعه منظم را در برنامه خود داشتم و هیچگاه در طول مسیر نومید نشدم زیرا معتقدم برای...

جدیدترین اخبار کرونا در ایران| ۲ هفته تعطیلی برای مهار دلتا / ۳۸۳۵ فوتی در دو هفته اخیر/ منتظر رکوردهای تازه باشیم + نقشه و نمودار

 جدیدترین اخبار کرونا در ایران| ۲ هفته تعطیلی برای مهار دلتا / ۳۸۳۵ فوتی در دو هفته اخیر/ منتظر رکوردهای تازه باشیم + نقشه و نمودار
2021-08-02T09:29:25+04:30
گروه استان‌ها ـ بررسی روند فعالیت ویروس دلتا در دو هفته اخیر نشان می‌دهد ویروس منحوس همچنان درحال گسترش دامنه فعالیت‌هایش در اقصی نقاط کشور است وکارشناسان ب...

معاون وزیر بهداشت: وارد بحران بسیار شدید کرونا ‌شده‌ایم / شرایط سختی در همه‌گیری ویروس دلتا داریم / وضعیت استان‌ها‌ ناپایدار است

 معاون وزیر بهداشت: وارد بحران بسیار شدید کرونا ‌شده‌ایم / شرایط سختی در همه‌گیری ویروس دلتا داریم / وضعیت استان‌ها‌ ناپایدار است
2021-08-02T09:29:25+04:30
گروه استان‌ها ـ معاون وزیر بهداشت در مشهد گفت: متاسفانه کشور وارد بحران بسیار شدیدی شده ‌و بسیاری از استان‌های بزرگ کشور در شرایط ناپایدار قرار دارند.

حسن پور تاکید کرد: لزوم حفظ روحیه خوداتکایی و جو علمی در جهاد دانشگاهی

حسن پور تاکید کرد: لزوم حفظ روحیه خوداتکایی و جو علمی در جهاد دانشگاهی
2021-08-02T09:12:38+04:30
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با توصیه بر اینکه باید جوّ علمی و خود اتکایی در جهاد دانشگاهی همچنان حفظ شود، تصریح کرد: نقش جهاد دانشگاهی ...

نماینده مردم سیرجان تاکید کرد: لزوم حفظ روحیه خوداتکایی و جو علمی در جهاد دانشگاهی

نماینده مردم سیرجان تاکید کرد: لزوم حفظ روحیه خوداتکایی و جو علمی در جهاد دانشگاهی
2021-08-02T08:59:20+04:30
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با توصیه بر اینکه باید جوّ علمی و خود اتکایی در جهاد دانشگاهی همچنان حفظ شود، تصریح کرد: نقش جهاد دانشگاهی ...

رتبه دوم کنکور ریاضی: با خودم رقابت می کنم

رتبه دوم کنکور ریاضی: با خودم رقابت می کنم
2021-08-02T08:59:19+04:30
رتبه دوم کنکور سراسری در رشته ریاضی رقیب اصلی خودش را محمدشایان شعبانی می داند و معتقد است با تلاش و پشتکار مضاعف، هر ناشدنی ممکن می شود فقط کافی است خود انس...

تیم دریانوردان بوشهر در لیگ برتر فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس را شکست داد

 تیم دریانوردان بوشهر در لیگ برتر فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس را شکست داد
2021-08-02T09:03:00+04:30
گروه استان‌ها- در هفته پایانی نیم فصل اول رقابت‌های لیگ‌برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های ایران نخستین پیروزی تیم فوتبال ساحلی دریانوردان بوشهر مقابل شهرداری بند...

۳۲۰ هزار بسته کمک مومنانه در استان کرمانشاه توزیع شد + تصاویر

 ۳۲۰ هزار بسته کمک مومنانه در استان کرمانشاه توزیع شد + تصاویر
2021-08-02T09:03:00+04:30
گروه استان‌ها- ۳۲۰ هزار بسته کمک مومنانه در استان کرمانشاه از ابتدای شیوع کرونا توزیع شده است.

ظرفیت‌های عظیم "توریسم درمانی" در مشهد مورد غفلت واقع شده است

 ظرفیت‌های عظیم "توریسم درمانی" در مشهد مورد غفلت واقع شده است
2021-08-02T09:03:00+04:30
گروه استان‌ها- عضو شورای ششم منتخب شهر مشهدمقدس گفت: ظرفیت‌های عظیم "توریسم درمانی" در مشهد مورد غفلت واقع شده است و باید بسترهای توسعه آن فراهم ش...

انهدام خط لوله انتقال سوخت قاچاق به طول ۲۰ هزار متر در سواحل ‌میناب

 انهدام خط لوله انتقال سوخت قاچاق به طول ۲۰ هزار متر در سواحل ‌میناب
2021-08-02T09:03:00+04:30
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از شناسایی و انهدام خط لوله انتقال سوخت قاچاق به طول ۲۰ هزار متر در سواحل شهرستان میناب خبر داد.

توزیع ۱۰ هزار تن آرد در واحدهای نانوایی زنجان

توزیع ۱۰ هزار تن آرد در واحدهای نانوایی زنجان
2021-08-02T08:46:07+04:30
سرپرست اداره‌کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: ۱۰ هزار تن آرد در واحدهای نانوایی و بیش از ۵۰۰ تن آرد روستایی در ۴۸ روستای فاقد نانوایی استان زنجان توز...

بازار مرغ در کرمانشاه از اواخر مرداد آرام می‌شود

بازار مرغ در کرمانشاه از اواخر مرداد آرام می‌شود
2021-08-02T08:46:06+04:30
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه پیش بینی کرد، بازار مرغ از اواخر مرداد آرام شود.

شناسایی استعداد جوانان نقطه بارز جهاددانشگاهی

شناسایی استعداد جوانان نقطه بارز جهاددانشگاهی
2021-08-02T08:46:06+04:30
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: نقطه بارز جهاددانشگاهی، شناسایی استعداد جوانان است.

درخشش دانش‌آموز اردبیلی در کنکور سراسری

درخشش دانش‌آموز اردبیلی در کنکور سراسری
2021-08-02T08:46:06+04:30
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل از درخشش دانش‌آموز اردبیلی در آزمون سراسری 1400 خبر داد.

لغو ۲۲ مورد تور گردشگری غیرمجاز در گلستان

لغو ۲۲ مورد تور گردشگری غیرمجاز در گلستان
2021-08-02T08:46:05+04:30
معاون گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان از لغو ۲۲ مورد تور غیرمجاز گردشگری در استان از ابتدای سال جاری تاکنون با همکاری نهادهای مربو...

تاریخ علمی آذربایجان شرقی سرشار از صفحات زرین است

تاریخ علمی آذربایجان شرقی سرشار از صفحات زرین است
2021-08-02T08:46:05+04:30
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در پی موفقیت دانش‌آموزان استان در آزمون سراسری دانشگاه‌ها (کنکور) پیام تبریک صادر کرد.

بیماری‌های شایع دندان و راه‌های مقابله با آن

بیماری‌های شایع دندان و راه‌های مقابله با آن
2021-08-02T08:46:05+04:30
یک دندان‌پزشک گفت: شایع‌ترین بیماری دهان و دندان پوسیدگی دندانی است که علت باکتریال دارد و اصلی‌ترین عامل پیشگیری آن، رعایت بهداشت دهان و دندان است.

سهم مهم جهاد دانشگاهی در عرصه صنعت و فناوری کشور

سهم مهم جهاد دانشگاهی در عرصه صنعت و فناوری کشور
2021-08-02T08:46:04+04:30
نماینده رشت در مجلس، با بیان اینکه همه باید برای تعالی کشور تلاش کنیم، گفت: جهاد دانشگاهی سهم مهمی از آموزش و پژوهش های نوآورانه کشور به ویژه در عرصه صنعت و ...

اختلافات مالی در میانه رنگ خون گرفت

اختلافات مالی در میانه رنگ خون گرفت
2021-08-02T08:46:04+04:30
فرمانده انتظامی میانه از وقوع نزاع بین دو جوان بر اثر اختلافات مالی خبر داد و افزود: متاسفانه در این درگیری یک جوان ۳۲ ساله بر اثر اصابت شیء نوک تیز به سینه ...

۵۸۱ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های قزوین بستری هستند

۵۸۱ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های قزوین بستری هستند
2021-08-02T08:46:04+04:30
طی ۲۴ ساعت گذشته (یکشنبه دهم مرداد ۱۴۰۰)، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۳۶۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین شناسایی و ۱۳۵ نفر نیز در این مدت بستر...

رتبه ششم تولید ماهیان زینتی کشور در اختیار استان مرکزی است

رتبه ششم تولید ماهیان زینتی کشور در اختیار استان مرکزی است
2021-08-02T08:46:03+04:30
مدیرشیلات و امور آبزیان جهادکشاورزی استان مرکزی گفت: در اکثر شهرستان‌های استان، ماهی زینتی تولید می‌شود و در مجموع، استان مرکزی رتبه ششم تولید ماهیان زینتی ر...

مرکز نوآوری « مکاترونیک» در مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر تبریز راه اندازی می‌شود

مرکز نوآوری « مکاترونیک» در مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر تبریز راه اندازی می‌شود
2021-08-02T08:46:03+04:30
رییس مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر تبریز از تلاش برای ایجاد مرکز نوآوری مکاترونیک در این مرکز خبر داد.
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)