میرنیوز

مخالف ساخت تونل انتقال آب بهشت آباد هستم/ سد با تونل متفاوت است

مخالف ساخت تونل انتقال آب بهشت آباد هستم/ سد با تونل متفاوت است 2021-07-20T19:43:45+04:30

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی ظهر امروز سه‌شنبه در نشست خبری اظهار کرد: پنجمین ماه است که به عنوان خدمتگزار در استان خوزستان حضور دارم و قبل از مراسم معارفه ابتدا از مناطق مختلف بازدید میدانی و جلسات شورای برنامه‌ریزی را برگزار کردم؛ پیگیری تخصیص اعتبارات مختلف از جمله مصوبه کمک ۵۰ میلیون یورو به آبفا و دیگر اعتبارات مصوب برای شبکه فاضلاب شهرستان‌ها به خصوص اهواز و آب شرب استان را نیز انجام دادم.

وی با اشاره به آسیب‌پذیری بسیار استان خوزستان در بخش‌های شبکه آب شهری – روستایی و مهار روان آب‌های سطحی و سیلاب‌ها افزود: تصویب سند ملی سازگاری با کم‌آبی از اقدامات انجام شده در چند ماه گذشته بود که قبلاً از من برای میزان آب تخصیصی اختلاف‌نظر زیادی وجود داشت؛ البته این کار با همکاری نمایندگان مجلس انجام شده است.

استاندار خوزستان تصریح کرد: بر اساس داده‌های هواشناسی تا بهمن ۱۳۹۹ سال نرمالی را نداشتیم و در سه‌ماهه بهار سال جاری نیز میانگین بارندگی تنها یک و نیم میلی‌متر بوده و این در حالی است که به صورت استاندارد باید در این فصل هر ماه بین ۲۰ تا ۲۵ میلی‌متر بارندگی می‌داشتیم و این رقم وحشتناک باعث کاهش ۱۰ میلیارد مترمکعبی ذخایر آب استان شده و آورد آبی خوزستان از ۲۳ میلیارد مترمکعب به ۱۳ میلیارد مترمکعب کاهش پیدا کرده است.

سلیمانی دشتکی با اشاره به اینکه تأمین آب شرب، محیط زیست، کشاورزی و صنعت به ترتیب در اولویت است، ادامه داد: با پدیده کشت به صورت غیر الگویی (خلاف الگوی کشت ابلاغی جهاد کشاورزی) روبه‌رو شدیم که این امر باعث افزایش تنش آبی برخی مناطق استان و به تبع افزایش نارضایتی عمومی شده است.

وی عنوان کرد: با وجود اینکه مدت کوتاهی از انتصابم به عنوان استاندار خوزستان گذشته ولی مدیری را که تشخیص دادم که همراه با مردم نیست و برای رفع مشکلات آنها تلاش و اقدامی ندارد، برکنار کردم؛ این روند همچنان ادامه دارد و تا جایی که اختیارات داشته باشم به چنین مدیرانی اجازه فعالیت نمی‌دهم.

استاندار خوزستان یادآور شد: به دلیل تنش آبی پیش آمده شاید مشکلات دام‌های سنگین افزایش پیدا کند و یا کشاورزی بیش از گذشته لطمه ببیند ولی تالاب اگر مشکلی داشته کمتر شده است؛ همچنین بازدیدی از تالاب هورالعظیم به صورت هوایی و با حضور نمایندگانی از اصحاب رسانه و فعالان محیط زیستی انجام شده تا میزان آب در حوضچه‌های مختلف بررسی شود.

تصویب یک هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان برای خوزستان

سلیمانی دشتکی با اشاره به اینکه ماهیان تلف شده در حوزه عراق بود، بیان کرد: تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا حق آبه تالاب تأمین شود؛ میزان آب خروجی سد کرخه از ۸۰ مترمکعب به ۱۶۰ مترمکعب افزایش یافته است و برای پایداری وضعیت کرخه با مسئولان کشوری رایزنی شده تا رهاسازی از سد سیمره بیشتر شود.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر تنها چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون مترمکعب آب ذخیره قابل برنامه‌ریزی برای مصرف وجود دارد، گفت: یکی از مصوبات سفر مسئولان ملی به خوزستان اختصاص مبلغ ۷۰ میلیارد تومان برای آبیاری عرصه‌های منابع طبیعی و همچنین پیشگیری از آفات بلوط بود.

استاندار خوزستان در خصوص مصوبات جلسه هیئت دولت برای خوزستان خبر داد: تصویب مبلغ یک هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان برای خوزستان که ابلاغ شد و بخشی از این اعتبار تا دوشنبه پرداخت می‌شود؛ از این اعتبار ۵۰ میلیارد تومان برای سد مارد و چوئبده، ۲۰ میلیارد تومان تنش آبی آبفا، ۲۰ میلیارد تومان برای خطوط انتقال آب و برق، ۷۰ میلیارد تومان برای عرصه‌های منابع طبیعی و ۷۰ میلیارد تومان نیز برای تأمین علوفه هزینه می‌شود.

سلیمانی دشتکی ادامه داد: تخصیص ۱۵ درصد از اعتبارات منابع تنش آبی کشور به خوزستان، تخصیص اعتبارات ۱۰۰ درصدی پروژه‌های حوزه آب وزارت نیرو در خوزستان و همچنین پرداخت ۹۰ درصدی خسارت‌های کشاورزان از سوی صندوق بیمه کشاورزی از دیگر مصوبات هیئت دولت برای خوزستان بود.

وی با اشاره به اینکه برای حل مشکلات خوزستان با بنیاد برکت، علوی و همچنین ستاد اجرایی فرمان امام صحبت شده است، تصریح کرد: بنیاد برکت ابتدا پیشنهاد کمک ۴۵ میلیاردی را برای ۴۷۱ روستاهای خوزستان داشت که با توجه به مشکلات استان و وجود ۷۰۲ روستای دارای تنش آبی، این مبلغ کمک خود را تا ۱۰۰ میلیارد تومان افزایش داد؛ همچنین اجاره ۱۰۰ تانکر تا زمان رفع تنش آبی، تهیه ۱۰۰ مخزن آب برای روستاها و پرداخت ۶ میلیارد تومان خسارت به دامداران از دیگر کمک‌های بنیاد برکت برای خوزستان است.

استاندار خوزستان در پاسخ به این سوال که چه موضعی در برابر سیاست‌های غلط مدیریت منابع آبی ایران و وزارت نیرو دارد، اظهار کرد: در چهار سالی که به عنوان استاندار چهارمحال و بختیاری فعالیت کردم، حدود ۴۰ درصد از وقتم صرف دعوای تخصیص آب با وزارت نیرو بود که این تنش گاهی به شورای عالی امنیت ملی کشور می‌رسید؛ عبدالحسن مقتدایی استاندار وقت خوزستان نیز در جلسه شورای امنیت ملی، شورای عالی آب و همچنین جلسه با وزرای نیرو و کشور کنارم حضور داشت.

سلیمانی دشتکی گلایه کرد: زمستان سال ۹۲ در سیزدهمین جلسه شورای عالی آب برای مخالفت با ساخت تونل انتقال آب امضا کردم که اسناد آن موجود است ولی در فضای مجازی امضایم برای سد بهشت آباد منتشر شد؛ تونل ۶۴ کیلومتری با سد متفاوت است و آن زمان به عنوان استاندار چهارمحال و بختیاری مدافع منافع مردم آن استان بودم و ساخت سد هیچ چیزی از رودخانه کارون کم نمی‌کرد و عملکرد آن نیز مانند سدهای کارون سه و چهار بود.

حل مشکل تنش آبی در ۷۰۲ روستای خوزستان

وی یادآور شد: زردکوه و غار یخی آن ۱۱ متر برف ذخیره می‌کند که دوشاخه به سمت کارون و زاینده‌رود دارد؛ میزان ذخایر آبی سد زاینده‌رود نیز از یک و نیم میلیارد مترمکعب به ۴۰۰ میلیون مترمکعب کاهش یافته است.

استاندار خوزستان بیان کرد: سرریز شدن آب از زردکوه به زاینده‌رود مسیری جدای از کارون است و اگر در این مسیر بیشتر از حق آبه برداشت شود، نیازمند مراقبت‌های لازم است؛ اصفهانی‌ها به دنبال احداث تونل هستند چون به نفع آنهاست ولی هیچ آدم منطقی، با انصاف و دارای نگاه کارشناسی نباید این موضوع را بپذیرد و این جدال ۲۰ ساله همچنان تداوم دارد که بسیار خطرناک است.

سلیمانی دشتکی در خصوص برخورد مدیرعامل سد کرخه با فعالان محیط زیست در کرخه گفت: پیشنهاد دادم که شیوخ و معترضان را برای بازدید از بالادست ببرند؛ همچنین اعتقاد دارم که مدیران در مقابل کنش گران، مطبوعات و فعالان محیط زیست باید سنگ زیرین باشند و شاید توهین هم بشنوند ولی نباید درگیر شوند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه فعالان و مدیران باید کنار یکدیگر به دنبال ارائه راهکار باشند، عنوان کرد: برای مدیریت به مردم در استانداری خوزستان حضور دارم و به غیر از خدمت به آنها کار من هیچ وجاهتی ندارد؛ قطعاً بررسی میدانی و تلاش برای حل مشکلات مردم یکی از شاخص‌های اصلی وجدان کاری من محسوب می‌شود و اگر احساس کنم که توان خدمات‌رسانی به مردم را ندارم، خودم کنار می‌روم.

استاندار خوزستان با اشاره به تدوین برنامه‌ای یک ساله برای حل مشکل تنش آبی در ۷۰۲ روستای خوزستان خبر داد: مقرر شده که اعتبارات ۱۰۷ و ۷۵ میلیارد تومانی از محل منابع اعتباری تنش آبی را به خوزستان اختصاص دهند.

جلوگیری از کشت بیش از ۴۰ هزار هکتار شلتوک

سلیمانی دشتکی در خصوص فیلم‌های منتشر شده از اعتراضات خوزستان بیان کرد: در خوزستان تنها یک کشته برای اعتراضات آب داشتیم که آن هم کنار نیروی انتظامی ایستاده و توسط افراد دیگری کشته شد؛ نام فردی که از شهرستان کارون به عنوان کشته اعتراضات اعلام شده بعد از تحقیقات مشخص شده که قتل وی به دلیل اختلافات خانوادگی صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه کلیپ‌های چند پاسدار نیز مربوط به کشور عراق بود، اضافه کرد: به تمام نیروهای نظامی و امنیتی تأکید داشتم که برخورد بد یا خشن با معترضان نداشته باشند ولی اگر عده‌ای میان معترضان مسلح و با اهداف دیگری حضور پیدا کنند، قانون برای برخورد با آنها تکلیف را روشن کرده است.

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه اعتراضات به کم‌آبی بیشتر تایم شب انجام شده و مردم بدانند که برای خدمتگزاری به آنها از هیچ تلاشی کوتاهی نمی‌کنیم، تشریح کرد: مردم فقیر شده‌اند، گاومیش و گاو از دست داده و در برخی موارد تشنه هستند و باید به مطالبات به حق آنها گوش داد و در راستای رفع مشکلات تلاش کنیم ولی اجازه سوءاستفاده را نمی‌دهیم چون برای حفظ کشور خون‌های زیادی داده‌ایم و همه بدانند که تمام نقاط کشور با هم متحد هستند و تفاوتی بین آنها نیست.

سلیمانی دشتکی در خصوص عدم کشت شلتوک در خوزستان گفت: بر اساس آخرین آمار اعلامی تاکنون بالغ‌بر ۹۰ هزار هکتار کشت شلتوک در این استان انجام شده که علاوه بر این از کشت بیش از ۴۰ هزار هکتار دیگر نیز جلوگیری کرده‌ایم.

وی اظهار کرد: هر چند مردم دهدز از مشکلات تنش آبی رنج می‌برند و در طرح ۷۰۲ روستا قرار گرفته‌اند ولی در تنش آبی اخیر قوم عرب و مناطق جنوبی استان بیشتر لطمه دیدند که از همه آنها که همواره علاقه‌مند به حفظ نظام و تمامیت ارضی کشور بوده‌اند، تقدیر و تشکر می‌کنم؛ همچنین از رئیس‌جمهور منتخب که یک بار شخصاً و دو بار از طریق مسئولان دفتر با من تماس گرفته و در کنار مسئولان قوه قضائیه پیگیر حل مشکلات خوزستان بوده است، قدردانی می‌کنم.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

امام‌‌جمعه موقت شهرکرد: ‌خبرگزاری تسنیم ‌رویکرد ‌"مطالبه‌گر‌ی" خود را ادامه دهد/ تاثیرگذاری پیگیری مطالبات برای مردم قابل لمس باشد

 امام‌‌جمعه موقت شهرکرد: ‌خبرگزاری تسنیم ‌رویکرد ‌"مطالبه‌گر‌ی" خود را ادامه دهد/ تاثیرگذاری پیگیری مطالبات برای مردم قابل لمس باشد
2021-07-25T15:53:33+04:30
گروه استان‌ها ـ امام‌‌جمعه موقت شهرکرد در دیدار با جمعی از مدیران تسنیم گفت: ‌خبرگزاری تسنیم ‌رویکرد ‌«مطالبه‌گر‌ی» خود را ادامه دهد.

پسماند اولویت نخست شهر رشت است

پسماند اولویت نخست شهر رشت است
2021-07-25T15:36:50+04:30
نماینده ولی فقیه در گیلان، با اشاره به توجه اعضای شورای شهر به اولویت های مدیریت شهری، خاطرنشان کرد: پسماند اولویت نخست شهر رشت است و اعضای شورا باید در این ...

۲۸ دستگاه ماینرقاچاق در شهرک صنعتی محمود آباد کشف شد

۲۸ دستگاه ماینرقاچاق در شهرک صنعتی محمود آباد کشف شد
2021-07-25T15:33:31+04:30
اصفهان - فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر از کشف ۲۸ دستگاه ماینر قاچاق حین استخراج ارز دیجیتال به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در شهرک صنعتی محمودآباد خبر داد.

امام‌ جمعه موقت شهرکرد: ‌خبرگزاری تسنیم ‌شایسته نظام جمهوری اسلامی ایران ‌مطالبه‌گر‌ی می‌کند

 امام‌ جمعه موقت شهرکرد: ‌خبرگزاری تسنیم ‌شایسته نظام جمهوری اسلامی ایران ‌مطالبه‌گر‌ی می‌کند
2021-07-25T15:40:24+04:30
گروه استان‌ها ـ مراسم معارفه مدیر استانی تسنیم در ‌چهارمحال و بختیاری با حضور استاندار چهارمحال و بختیاری، امام جمعه موقت شهرکرد، جانشین فرمانده سپاه قمربنی...

تخصیص واکسن کرونا برای افراد بالای ۵۰ سال در شرق و جنوب کرمان

تخصیص واکسن کرونا برای افراد بالای ۵۰ سال در شرق و جنوب کرمان
2021-07-25T15:20:12+04:30
کرمان - رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا در کرمان از موافقت وزارت بهداشت با تخصیص واکسن کرونا برای افراد بالای ۵۰ سال در شهرستانهای شرقی و جنوبی استا...

میزگرد| واکاوی کاهش رغبت جوانان به ازدواج و موانعی که به زندگی مجردی می‌انجامد

 میزگرد| واکاوی کاهش رغبت جوانان به ازدواج و موانعی که به زندگی مجردی می‌انجامد
2021-07-25T15:26:57+04:30
گروه استان‌ها-رسانه‌های غربی در موضوع ازدواج به تغییر باورهای مردم و تحمیل سبک زندگی خود می‌پردازند که هیچ تناسبی با فرهنگی ایرانی ندارد و بنابراین رسانه مل...

سرگردانی زوج‌های جوان در بانک‌های آذربایجان‌غربی/ وقتی برای گرفتن وام ازدواج باید از هفت‌خان رستم گذشت

 سرگردانی زوج‌های جوان در بانک‌های آذربایجان‌غربی/ وقتی برای گرفتن وام ازدواج باید از هفت‌خان رستم گذشت
2021-07-25T15:26:56+04:30
گروه استان‌ها-با وجود اینکه بانک‌ها براساس قانون مکلف هستند تا تسهیلات و وام ازدواج را به موقع در اختیار زوج‌های جوان قرار دهند اما در بیشتر موارد ادعا دارن...

روایت تسنیم از سیلی که خانوارهای زیادی را از هستی ساقط کرد؛ زخم عمیق سیل بر پیکره قشر محروم جامعه

 روایت تسنیم از سیلی که خانوارهای زیادی را از هستی ساقط کرد؛ زخم عمیق سیل بر پیکره قشر محروم جامعه
2021-07-25T15:26:56+04:30
گروه استان‌ها -بارش باران چند روز گذشته در استان کرمان ابتدا شادی آور بود اما این شادی‌ها اندکی بیشتر به طول نکشید و با جاری شدن سیل شرایط فرق کرد.

انتصاب مدیر استانی تسنیم در چهارمحال و بختیاری / قدردانی مسئولان ‌از پیگیری‌های مطالبه‌گرانه ‌خبرگزاری تسنیم

 انتصاب مدیر استانی تسنیم در چهارمحال و بختیاری / قدردانی مسئولان ‌از پیگیری‌های مطالبه‌گرانه ‌خبرگزاری تسنیم
2021-07-25T15:26:56+04:30
گروه استان‌ها ـ مراسم معارفه مدیر استانی تسنیم در ‌چهارمحال و بختیاری با حضور استاندار چهارمحال و بختیاری، امام جمعه موقت شهرکرد، جانشین فرمانده سپاه قمربنی...

انجام ۳۰ عملیات امدادی در بعدازظهر طوفانی شیراز/سقوط بالابر ۶ نفر را مصدوم کرد

انجام ۳۰ عملیات امدادی در بعدازظهر طوفانی شیراز/سقوط بالابر ۶ نفر را مصدوم کرد
2021-07-25T15:10:06+04:30
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز با اشاره به وزش تندباد عصر شنبه دوم مرداد در این کلانشهر، از انجام ۳۰ ماموریت توسط آتش‌نشانان در اثنی این ر...

تماس تلفنی آیت‌الله رئیسی با استاندار خوزستان

تماس تلفنی آیت‌الله رئیسی با استاندار خوزستان
2021-07-25T15:06:51+04:30
اهواز- آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور منتخب امروز یکشنبه به صورت تلفنی با قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان پیرامون آخرین وضعیت استان صحبت کرد.

عمل به وصیت شهدا عامل پیروزی انقلاب/ هرکس از ولایت فاصله گرفت دچار لغزش شد

عمل به وصیت شهدا عامل پیروزی انقلاب/ هرکس از ولایت فاصله گرفت دچار لغزش شد
2021-07-25T15:06:51+04:30
ساری- مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا با تأکید بر جایگاه رفیع شهدا و ضرورت پیروی از روش و منش این عزیزان، یادآور شد: هر کس از ولایت فاصله گرفت دچا...

سقوط دخل و خرج مردم استان فارس در سال ۹۹ / چرا درآمدها با تورم همخوانی ندارد؟

 سقوط دخل و خرج مردم استان فارس در سال ۹۹ / چرا درآمدها با تورم همخوانی ندارد؟
2021-07-25T15:13:40+04:30
گروه استان‌ها -متوسط هزینه و درآمد سالانه‌ یک خانوار شهری و روستایی در استان فارس در سال ۹۹ اعلام شد که بر این اساس هم هزینه و هم درآمدها افزایش داشته است.

سرگردانی زوج‌های جوان در بانک‌های استان آذربایجان غربی/وقتی برای گرفتن وام ازدواج باید از هفت خان رستم گذشت

 سرگردانی زوج‌های جوان در بانک‌های استان آذربایجان غربی/وقتی برای گرفتن وام ازدواج باید از هفت خان رستم گذشت
2021-07-25T15:13:39+04:30
گروه استان‌ها-با وجود اینکه بانک‌ها براساس قانون مکلف هستند تا تسهیلات و وام ازدواج را به موقع در اختیار زوج‌های جوان قرار دهند اما در بیشتر موارد ادعا دارن...

استمرار روزهای دشوار کرونایی در فارس/بستری ۲۶۴۲ بیمار

استمرار روزهای دشوار کرونایی در فارس/بستری ۲۶۴۲ بیمار
2021-07-25T14:56:55+04:30
معاون دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ۲ هفته اخیر را روزهای بسیار دشوار شیوع کروناویروس در استان فارس توصیف و خاطرنشان کرد که شمار بیماران مبتلا و افراد مشکوک نیاز...

۱۰۵دستگاه اکسیژن ساز اهدایی تحویل دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان شد

۱۰۵دستگاه اکسیژن ساز اهدایی تحویل دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان شد
2021-07-25T14:56:55+04:30
رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: ۶۵ دستگاه اکسیژن ساز ۱۰ لیتری، ۴۰ اکسیژن ساز پنج لیتری و ۱۳ ونتیلاتور همراه با ۳۹ ماسک (cpap) و لوله ونتیلاتور اهدایی سفا...

تخریب ۳۲ استخر تفریحی در البرز

تخریب ۳۲ استخر تفریحی در البرز
2021-07-25T14:56:54+04:30
دادستان عمومی و انقلاب نظرآباد با اعلام خبر آزادسازی اراضی تغییر کاربری یافته این شهرستان گفت: در راستای اجرای مصوبات قرارگاه صیانت از بیت المال و مقابله با ...

خراسان شمالی پایین‌ترین قیمت نان و مرغ در کشور را دارد

خراسان شمالی پایین‌ترین قیمت نان و مرغ در کشور را دارد
2021-07-25T14:56:54+04:30
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: خراسان شمالی پایین‌ترین قیمت نان و مرغ در کشور را دارد.

باید با حفظ وحدت، حقانیت غدیر تبیین شود/ همه ما وظیفه تبلیغ غدیر را داریم

باید با حفظ وحدت، حقانیت غدیر تبیین شود/ همه ما وظیفه تبلیغ غدیر را داریم
2021-07-25T14:56:54+04:30
دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر استان کرمان با اشاره به لزوم حفظ وحدت در بزرگداشت عید غدیر گفت: باید به گونه ای با اهل سنت درباره غدیر گفتمان داشته باشیم ک...

کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برخی روستاهای سامان تا زیر ۱۰ درصد

کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برخی روستاهای سامان تا زیر ۱۰ درصد
2021-07-25T14:56:53+04:30
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با بیان اینکه میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در چهارمحال و بختیاری حدود ۵۰ درصد است، گفت: در برخی از روستاهای گردشگرپ...

مشاوره ژنتیک بهترین راه پیشگیری از تکرار دوباره معلولیت‌ها

مشاوره ژنتیک بهترین راه پیشگیری از تکرار دوباره معلولیت‌ها
2021-07-25T14:56:53+04:30
سرپرست معاونت توسعه و پیشگیری اداره‌کل بهزیستی استان زنجان گفت: اطلاعات کم و نداشتن مشاوره ژنتیک به خصوص در مواردی که بیماری ژنتیکی در خانواده وجود دارد، باع...

روایت بانوی عمارت از صف تامین امکانات در تبریز / رهایی مدیریت شهری از سوی حاکمیت

روایت بانوی عمارت از صف تامین امکانات در تبریز / رهایی مدیریت شهری از سوی حاکمیت
2021-07-25T14:56:52+04:30
دویست و پنجاه و سومین جلسه‌ی شورای اسلامی کلانشهر تبریز امروز یکشنبه (۳ مرداد) با حضور رئیس و اعضای شورا و شهردار کلانشهر تبریز در عمارت ساعت تبریز برگزار شد.

اختصاص اعتبار ۸۰ میلیارد تومانی برای پروژه زیتون‌کاری طارم

اختصاص اعتبار ۸۰ میلیارد تومانی برای پروژه زیتون‌کاری طارم
2021-07-25T14:56:52+04:30
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان، از اختصاص اعتبار ۸۰ میلیارد تومانی برای پروژه زیتون‌کاری در زمین موقوفه روستای ته‌دره طارم خبر داد.

لزوم شناخت نیاز اولویت‌دار کشور در حوزه تولید

لزوم شناخت نیاز اولویت‌دار کشور در حوزه تولید
2021-07-25T14:56:52+04:30
رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: تشکیل کارگروه های حقوقی و نظارتی در دادگستری استان مرکزی باید در دستور کار باشد تا در این کارگروه عملکرد مدیران و مسئولان ک...

پیش‌بینی زمان دو ساله برای اتمام پروژه سه‌راهی سلطانیه، قیدار و کبودراهنگ

پیش‌بینی زمان دو ساله برای اتمام پروژه سه‌راهی سلطانیه، قیدار و کبودراهنگ
2021-07-25T14:56:51+04:30
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: پیش‌بینی می‌شود پروژه سه‌راهی سلطانیه، قیدار و کبودراهنگ تا ۲ سال آینده به اتمام برسد.

طرح مجلس برای تأمین امنیت غذایی در کشور

طرح مجلس برای تأمین امنیت غذایی در کشور
2021-07-25T14:56:51+04:30
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل از طرح مجلس برای تأمین امنیت غذایی در کشور با محوریت جهاد کشاورزی خبر داد.

رحیمی: ارتباط فرهنگی محکمترین روابط بین کشورهاست

رحیمی: ارتباط فرهنگی محکمترین روابط بین کشورهاست
2021-07-25T14:56:50+04:30
استاندار فارس ارتباطات فرهنگی را محکمترین روابط بین کشورها و ملت‌ها دانست و تاکید کرد که این نوع از روابط ماندگاری و اثرگذاری بسیار بیشتری در مقایسه با روابط...

تحصیل ۲۰۰۰ دانش‌آموز خارجی در خوزستان

تحصیل ۲۰۰۰ دانش‌آموز خارجی در خوزستان
2021-07-25T14:56:50+04:30
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: بر اساس آمار موجود در سامانه سناد، دو هزار دانش‌آموز تبعه خارجی در استان خوزستان ثبت شده‌اند که تحصیل آن‌ها رایگان است.

شالیکاران برنج نیازمند اقدامات حمایتی

شالیکاران برنج نیازمند اقدامات حمایتی
2021-07-25T14:56:49+04:30
نماینده مردم رشت و خمام در مجلس گفت: خرید تضمینی برای محصول برنج وجود ندارد و این موضوع نیازمند پیگیری توسط مسئولان استانی است تا شالیکاران برنج همانند محصول...

انهدام باند سارقان باطری خودرو در گلستان/ اعتراف به ۴۱۵ فقره سرقت

انهدام باند سارقان باطری خودرو در گلستان/ اعتراف به ۴۱۵ فقره سرقت
2021-07-25T14:56:49+04:30
جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان از انهدام باند سارقان باطری خودرو و اعتراف متهمان به ۴۱۵ فقره سرقت خبرداد.
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)