میرنیوز

از تزریق ۸ درصدی واکسن تا افزایش تعداد کرونایی‌های اسدآباد به ۳۰ مورد

از تزریق ۸ درصدی واکسن تا افزایش تعداد کرونایی‌های اسدآباد به ۳۰ مورد 2021-07-20T17:07:03+04:30

به گزارش ایسنا، دکتر ایرج صالحی در نشست با اصحاب رسانه با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۴۸ درصدی پروژه ساختمان دانشکده پرستاری  شهرستان با صرف هزینه ای افزون بر شش میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اظهار کرد: برای تکمیل طرح با پیگیری‌های انجام شده از طرف وزارتخانه قول اختصاص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار داده شده که هنوز محقق نشده است اما با اعتباراتی که به صورت مرحله به مرحله برای این طرح اختصاص داده می‌شود این طرح در دست اجراست.

وی با بیان اینکه افتتاح و بهره برداری ساختمان دانشکده علوم پزشکی اسدآباد یکی از نقاط مثبت برای ارتقا  بهداشت و درمان شهرستان خواهد شد، تصریح کرد: با افتتاح و بهره برداری طرح سعی بر آن داریم تا ساختمان دانشکده را با احداث یک مرکز فرهنگی به مزار شهدای گمنام واقع در گردنه اسدآباد متصل کنیم که این اقدام از نقش موثری در خارج شدن شهدای گمنام شهرستان از غربت برخوردار خواهد بود.

بیمارستان امیرالمومنین اسدآباد دارای ۳۰۰ میلیارد بودجه ساخت است

صالحی در رابطه با ساخت بیمارستان ۱۲۸ تختخوابی امیرالمومنین اسدآباد هم تصریح کرد: این طرح دارای ۳۰۰ میلیارد تومان بودجه ساخت بوده و شرکت مادر تخصصی وزارت بهداشت از طرح بازدید لازم را انجام و قراردادها با این شرکت بسته شده است.
وی با بیان اینکه آغاز عملیات اجرایی ساخت و احداث بیمارستان امیرالمومنین (ع) موجب رونق اقتصادی شهرستان قبل از افتتاح و بعد از بهره برداری خواهد بود و کیفیت و کمیت مراقبت از بیماران را در بهداشت و درمان شهرستان ارتقا خواهد بخشید افزود: افتتاح و بهره برداری طرح بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) اسدآباد واقع در پرترددترین محور(بزرگراه غرب کشور) به علت دسترسی آسان مسافران، همشهریان و روستائیان شهرستان در ارائه خدمات مطلوب و در رونق منطقه پشت بیمارستان از نقش بسیار ارزنده‌ای برخوردار خواهد بود.

ست‌های تخصصی بخش مغز و اعصاب نیازمند بیش از یک میلیارد تومان اعتبار است

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در ادامه با بیان اینکه بخش توسعه  ICU بیمارستان قائم (عج) در حال تکمیل قرار دارد یاد آور شد:برای جذب پزشک جراح  مغز و اعصاب باید قبل از هر اقدامی نسبت به تهیه و خرید ست‌های تخصصی و ابزار آلات مورد نیاز اقدام شود که این امر نیازمند اعتباری افزون بر یک میلیارد تومان خواهد بود که در این رابطه جذب خیرین از نقش موثری برخوردار خواهد بود.

وی ادامه داد: از خبرنگاران و اصحاب رسانه درخواست داریم مشکلات بهداشت و درمان شهرستان را به ما انتقال داده و مطالبه‌گر مشکلات مردم در این حوزه باشند و خواسته و درخواست مردم را به ما منعکس کنند تا با جدیت پیگیر مرتفع شدن مشکلات باشیم.

صالحی در ادامه  بیان کرد: شهرستان اسدآباد اولین شهرستان در سطح استان همدان بود که مرکز تجمعی واکسن کرونا را از سه ماه پیش راه‌اندازی کرده و این مرکز یکی از مجهزترین مراکز تزریق واکسن در سطح استان همدان به شمار می‌رود.

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از کاهش میزان بیماران بستری مسن در این شهرستان خبر داد و گفت: پیک پنجم کرونا در شهرستان شروع شده و در حال حاضر تعداد بیماران از سه تا چهار بیمار به ۱۵ و حتی ۳۰ بیمار رسیده و ۱۶ بیمار در بخش کرونایی بستری هستند که با این روند در رنگ بندی‌های جدید بدون شک از نارنجی به قرمز تغییر وضعیت خواهیم داد.

دکتر صالحی با اشاره به تاثیر مثبت واکسیناسیون بر روی افراد افزود: موضوع جالبی که  در بستری‌های اخیر شهرستان دیده می‌شود این است که میزان افراد مسن درگیر با کرونا کاهش دارد.

موردی از بستری در آی سی یو شهرستان  را نداریم

وی با اشاره به تاثیر واکسیناسیون در روند کاهشی شدن تعداد افراد مسن مبتلا به کرونا در شهرستان خاطر نشان کرد:در صورتی که افراد مسن در شهرستان به کرونا مبتلا می‌شوند دیگر بدحال نبوده و خوشبختانه در حال حاضر موردی از بستری در آی سی یو را نداریم .
وی با بیان اینکه در پیک‌های‌قبلی افراد مسن بیشترین تعداد درگیر بیماری و بستری در سطح بیمارستان شهرستان بودند، تصریح کرد: کنترل مراسمات و عدم اجازه و تشکیل برگزاری هر گونه مراسم با تجمعات بالا آسان‌تر از جمع آوری مراسمات با تجمعات بالا بوده که در صورت این اقدام قطعا پیک پنجم را با تعداد بیماران کمتر پشت سر خواهیم گذاشت. 

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد هم با بیان اینکه تاکنون ۸ درصد جمعیت شهرستان واکسینه شده اند گفت: در مجموع از ابتدای واکسیناسیون تا روز گذشته ۹۱۵۱ دز در مرکز واکسیناسیون شهر اسدآباد و روستاهای شهرستان تزریق شده که از این میزان ۶۷۳۲ دز مربوط به دز اول و ۲۴۱۹ دز مربوط به دز دوم بوده است.

الهام عظیمی با اشاره به اینکه صد درصد کادر درمان شهرستان واکسینه شده اند بیان کرد:بعد از واکسیناسیون کادر درمان طبق سند واکسیناسیون ملی جانبازان بالای ۲۵ درصد ،همسران جانبازان بالای ۷۰ درصد ،پارکبانان ،پرسنل نظام پزشکی ،پرسنل آرامستان ها،منشی مطب ها در شهرستان واکسن شدند.
وی از واکسیناسیون ۹۰ درصد افراد بالای ۸۰ سال این شهرستان خبر داد و یاد آور شد:شهرستان اسدآباد دارای ۱۷۶۶ نفر افراد بالای ۸۰ سال بوده که از این تعداد ۱۴۶۷ نفر نسبت به تزریق واکسن خود اقدام و به مراکز واکسیناسیون شهرستان مراجعه کرده اند.
عظیمی تعداد افراد ۷۰ تا ۸۰ سال شهرستان را ۳۴۰۹ نفر برشمرد و گفت:تاکنون ۲۱۰۰ نفر از گروه هدف ۷۰ تا ۸۰ سال برابر با ۶۰ درصد  واکسن شده اند ،ضمن اینکه از ۶۹۵۱ نفر افراد ۶۰ تا ۷۰ سال نیز در سه روز گذشته ۱۵۳۰ نفر معادل ۲۲ درصد واکسن دز اول خود را دریافت کرده اند.
در اسدآباد مشکل واکسن نداریم و با عدم این مشکل استقبال از واکسیناسیون در شهرستان به‌ویژه در برخی روستاها در گروه‌های هدف سنین بالا قابل قبول نیست و کم است.

عظیمی اظهار کرد: تاکنون هشت درصد جمعیت شهرستان واکسینه شده‌اند و با واکسنی که در حال حاضر در اختیار داریم می‌توان ۱۲درصد جمعیت شهرستان را واکسینه کرد، اما متأسفانه به دلیل برخی از تبلیغات سوء و منفی در رابطه با واکسن در برخی از روستاهای شهرستان استقبال بسیار کمرنگ بوده و باید با راهکارهای لازم گروه‌های هدف را به انجام  واکسیناسیون ترغیب و تشویق کرد که در این رابطه رسانه ها نیز می توانند نقش موثری را ایفا کنند.
معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد روستای جنت آباد ،لک لک ،چنار علیا ،حسن آباد و آقاجانبلاغی را به ترتیب از بالاترین استقبال در سطح روستاهای این شهرستان برشمرد و افزود:متاسفانه شهر آجین و روستای چنار سفلی از استقبال کمی برای واکسیناسیون برخوردار هستند که برای آگاهی بخشی  به اهالی نیازمند همکاری بخشداران و دهیاران هستیم .

تاکنون هیچ مورد عوارض جدی در رابطه با واکسیناسیون نداشته ایم

عظیمی  با بیان اینکه تاکنون هیچ مورد عوارض جدی در رابطه با واکسیناسیون نداشته ایم ،تاکید کرد:از زمان شروع واکسیناسیون موردی از فوت کادر درمان در شهرستان اتفاق نیفتاده که این امر نشان از تاثیر گذاری واکسن دارد.

وی همچنین از تزریق  بیش از ۲۰۰ نفر واکسن برکت در شهرستان خبر داد و یادآور شد:در رابطه با این نوع از واکسن ساخت کشور نیز  در تزریق های انجام شده شهرستان خوشبختانه هیچ موردی از عوارض گزارش نشده است .

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد در ادامه تعداد فوتی های کرونا این شهرستان را از ابتدای شیوع بیماری تاکنون ۱۰۶ مورد اعلام کرد و یاد آور شد:از ابتدای شیوع بیماری تاکنون تعداد۲۰ هزار ۱۶۴ مورد رپید تست در شهرستان انجام شده که از این تعداد ۲۷۳۹ مورد مثبت بوده است.

عظیمی با درخواست از مردم برای استقبال از تزریق واکسن برای ایمنی جمعی شهرستان گفت:کسانی که واکسن می زنند ممکن است کرونا بگیرند اما در این افراد میزان مرگ و بیمار بسیار کم بوده و یا اصلا نیست.

وی با تأکید مجدد بر ترغیب گروه‌های هدف به‌ویژه افراد سنین بالا به واکسیناسیون  با توجه به در پیش بودن پیک پنجم کرونا، یادآور شد: بهورزان و مراقبین مراکز بهداشت سطح روستاها ضمن اطلاع‌رسانی در رابطه با واکسیناسیون گروه‌های هدف نیز پیگیر بوده و اطلاع رسانی لازم را دارند.

انتهای پیام

منبع : خبرگزاری ایسنا


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

آیین بزرگداشت روز ملی شیخ صفی‌الدین اردبیلی در اردبیل

آیین بزرگداشت روز ملی شیخ صفی‌الدین اردبیلی در اردبیل
2021-07-27T00:23:02+04:30
اردبیل- بدون حضور استاندار و مقامات عالی آیین بزرگداشت روز ملی شیخ صفی‌الدین اردبیلی در محوطه بقعه شیخ صفی‌الدین در اردبیل برگزار شد.

تغییر ساعات کاری ادارات و بانک‌های کرمانشاه در روزهای ۵و۶مردادماه

تغییر ساعات کاری ادارات و بانک‌های کرمانشاه در روزهای ۵و۶مردادماه
2021-07-27T00:23:02+04:30
کرمانشاه- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه از تغییر ساعات کاری ادارات و بانک‌های کرمانشاه در روزهای ۵ و ۶ مرداد ماه خبر داد.

احداث سدکوچری موجب خشکسالی گلپایگان شده است/اجازه برداشت آب نداریم

احداث سدکوچری موجب خشکسالی گلپایگان  شده است/اجازه برداشت آب نداریم
2021-07-26T23:03:09+04:30
گلپایگان-فرماندار گلپایگان گفت: وزارت نیرو با احداث سد کوچری و انتقال آب به نقاط دیگر کشور، موجب تغییر اکوسیستم این شهرستان شده است اما اجازه برداشت آب از ذخ...

احتمال فرونشست زمین در گلشهر گلپایگان/وزارت نیرو برداشتهای غیرمجاز آب را مدیریت نکرد

احتمال فرونشست زمین در گلشهر گلپایگان/وزارت نیرو برداشتهای غیرمجاز آب را مدیریت نکرد
2021-07-26T22:49:43+04:30
گلپایگان- مدیر کل زمین شناسی استان اصفهان گفت: آهنگ فرونشست زمین در شهر گلشهر از توابع شهرستان گلپایگان شنیده می‌شود.

سبقت ژاپن از آمریکا و چین/ سقوط ایران به رده شانزدهم جدول مدالها

سبقت ژاپن از آمریکا و چین/ سقوط ایران به رده شانزدهم جدول مدالها
2021-07-26T20:10:01+04:30
سومین روز از بازیهای المپیک توکیو با پیشتازی کشور میزبان و ایستادن ایران در رده شانزدهم به پایان رسید.

برنامه ورزشکاران ایران در روز چهارم/ تیراندازان به خط می‌شوند

برنامه ورزشکاران ایران در روز چهارم/ تیراندازان به خط می‌شوند
2021-07-26T20:10:00+04:30
چهارمین روز از سی و دومین دوره رقابت های المپیک فردا سه شنبه با برگزاری مسابقات میکس تیراندازی ادامه پیدا می کند تا کاروان ایران یک روز خلوت را سپری کند.

ضربه اطلاعات به سرشاخه‌های اصلی یک گروه تروریستی/ ۳۶ تروریست در ۶ استان شرقی و غربی دستگیر شدند

 ضربه اطلاعات به سرشاخه‌های اصلی یک گروه تروریستی/ ۳۶ تروریست در ۶ استان شرقی و غربی دستگیر شدند
2021-07-26T19:49:45+04:30
گروه استان‌ها ـ رئیس‌کل دادگستری استان فارس از انهدام هسته مرکزی یک گروه تروریستی ـ تکفیری با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج) و همکاری پلیس اطلاعات نیرو...

۶۴ میلیارد تومان اعتبار بیمارستان نجف‌زاده تخصیص یافته است

۶۴ میلیارد تومان اعتبار بیمارستان نجف‌زاده تخصیص یافته است
2021-07-26T19:29:44+04:30
اردبیل - مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: ۶۴ میلیارد تومان اعتبار بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی نجف‌زاده در اردبیل به شکل کامل تخصیص یافته است.

تزریق روزانه چهار هزار واکسن کرونا در اردبیل/۱۰ برابر بیماران کرونایی در منازل قرنطینه هستند

تزریق روزانه چهار هزار واکسن کرونا در اردبیل/۱۰ برابر بیماران کرونایی در منازل قرنطینه هستند
2021-07-26T19:03:02+04:30
اردبیل- استاندار اردبیل گفت: روزانه چهار هزار دز واکسن مقابله با بیماری کرونا در سطح استان اردبیل به گروه‌های هدف تزریق می‌شود.

۸ ساعت تلاش برای اطفای حریق در میانکاله

۸ ساعت تلاش برای اطفای حریق در میانکاله
2021-07-26T19:03:01+04:30
بهشهر- رئیس ذخیره گاه زیست کره میانکاله گفت: این ذخیرگاه از حوالی ظهر تاکنون در آتش می سوزد و تلاش برای اطفا ادامه دارد.

نادیده گرفتن حقابه تالاب هورالعظیم زندگی اهالی دشت آزادگان را با چالش روبرو می کند

 نادیده گرفتن حقابه تالاب هورالعظیم زندگی اهالی دشت آزادگان را با چالش روبرو می کند
2021-07-26T19:09:48+04:30
گروه استان‌ها-نماینده ادوار مردم دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تنش کم آبی در دشت آزادگان گفت: مسئولان استان در رفع این بحران موفق عمل نکردند ...

خلف وعده دولت در افتتاح تونل انتقال آبی که ناجی دریاچه ارومیه می‌شود

 خلف وعده دولت در افتتاح تونل انتقال آبی که ناجی دریاچه ارومیه می‌شود
2021-07-26T19:09:48+04:30
گروه استان‌ها - خلف وعده ستاد احیا و سازمان برنامه و بودجه در اتمام تونل انتقال آب از کانی سیب به دریاچه هم در شرایط فعلی دریاچه موثر بوده، بطوری که قرار بو...

خسارت میلیاردی خشکسالی به بخش کشاورزی در چهارمحال و بختیاری

خسارت میلیاردی خشکسالی به بخش کشاورزی در چهارمحال و بختیاری
2021-07-26T18:12:51+04:30
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: طبق برآوردها بر اثر خشکسالی حدود سه میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان خسارت به بخش کشاورزی، تولیدات باغی، ‌زراعی، گ...

خلیج فارس به یکی از شورترین پهنه‌های آبی بزرگ دنیا تبدیل می‌شود

خلیج فارس به یکی از شورترین پهنه‌های آبی بزرگ دنیا تبدیل می‌شود
2021-07-26T17:43:00+04:30
بوشهر- معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تا سال ۲۰۵۰ خلیج فارس شورترین پهنه‌های آبی بزرگ دنیا خواهد شد.

سه فروند لنج صیادی در بندر کنگ طعمه حریق شدند

سه فروند لنج صیادی در بندر کنگ طعمه حریق شدند
2021-07-26T17:43:00+04:30
بندرعباس - معاون دریایی بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: سه فروند لنج ظهر دوشنبه در بندر صیادی کنگ طعمه حریق شدند که با تلاش تیم های امدادی از خشکی و دریا این ...

بستری ۲۶۴۲ بیمار کرونایی در بیمارستان های مازندران

بستری ۲۶۴۲ بیمار کرونایی در بیمارستان های مازندران
2021-07-26T17:29:42+04:30
ساری- شمار بستری شدگان مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان مازندران به دو هزار و ۶۴۲ نفر رسید.

برگزاری آئین تشت‌گذاری ماه محرم در یک برنامه متمرکز در اردبیل

برگزاری آئین تشت‌گذاری ماه محرم در یک برنامه متمرکز در اردبیل
2021-07-26T17:03:04+04:30
اردبیل - مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: آئین دیرینه تشت گذاری در آستانه ماه محرم در یک برنامه متمرکز در استان اردبیل برگزار می شود.

انهدام هسته مرکزی یک گروه تروریستی - تکفیری در فارس

انهدام هسته مرکزی یک گروه تروریستی - تکفیری در فارس
2021-07-26T17:03:04+04:30
شیراز - رئیس کل دادگستری استان فارس از انهدام هسته مرکزی یک گروه تروریستی ـ تکفیری با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و همکاری پلیس اطلاعات ناجا در است...

پیروزی تاریخی دختر ایرانی و رکورد یک شناگر/ اتفاق تلخ برای یک دونده

پیروزی تاریخی دختر ایرانی و رکورد یک شناگر/ اتفاق تلخ برای یک دونده
2021-07-26T16:49:50+04:30
سومین روز از سی و دومین دوره بازی‌های المپیک با دو پیروزی ارزشمند برای تیم والیبال مردان و بانوی بدمینتون‌باز ایران پیگیری شد. یک دونده ایران هم در آستانه اع...

حضور شهردار تهران، نماینده مجلس و معاون وزیر در فدراسیون کشتی

حضور شهردار تهران، نماینده مجلس و معاون وزیر در فدراسیون کشتی
2021-07-26T16:49:49+04:30
شهردار تهران، عضو هیات رئیسه فدراسیون و نماینده مجلس و همچنین معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور امروز در محل فدراسیون کشتی حضور یافتند.

ضربه اطلاعات به سرشاخه‌های اصلی یک گروه تروریستی / ۳۶ تروریست در ۶ استان شرقی و غربی دستگیر شدند

 ضربه اطلاعات به سرشاخه‌های اصلی یک گروه تروریستی / ۳۶ تروریست در ۶ استان شرقی و غربی دستگیر شدند
2021-07-26T16:56:18+04:30
گروه استان‌ها ـ رئیس کل دادگستری استان فارس از انهدام هسته مرکزی یک گروه تروریستی ـ تکفیری با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و همکاری پلیس اطلاعات ناج...

بیم و امیدهای خوزستانی ها و روایت دولت از حال و آینده هورالعظیم

بیم و امیدهای خوزستانی ها و روایت دولت از حال و آینده هورالعظیم
2021-07-26T16:39:34+04:30
( خواسته ما) مسالمت آمیز است؛ .... ما آب می خواهیم؛ آب برای زمین هایمان می خواهیم...؛ این جملات بخشی از مطالبات زن خوزستانی است که از تشنگی مستاصل شده و از م...

نامه ۱۱۰ ‌فعال‌ دانشگاهی‌ استان خوزستان به آیت‌الله رئیسی/ آقایان ‌با وعده‌های رفع محرومیت مردم را سرگرم کرده‌اند

 نامه ۱۱۰ ‌فعال‌ دانشگاهی‌ استان خوزستان به آیت‌الله رئیسی/ آقایان ‌با وعده‌های رفع محرومیت مردم را سرگرم کرده‌اند
2021-07-26T16:43:04+04:30
گروه استان‌ها ـ در پی انتشار ابعاد مختلف ناکارآمدی دولت ‌در موضوع مدیریت آب در استان خوزستان، بسیاری از مردم، فعالان اجتماعی از جمله دانشگاهی با انتقادات تن...

انهدام سرشاخه‌های اصلی یک گروه تروریستی در خارج از کشور / ۳۶ تروریست در ۶ استان شرقی و غربی دستگیر شدند

 انهدام سرشاخه‌های اصلی یک گروه تروریستی در خارج از کشور / ۳۶ تروریست در ۶ استان شرقی و غربی دستگیر شدند
2021-07-26T16:43:04+04:30
رئیس کل دادگستری استان فارس از انهدام هسته مرکزی یک گروه تروریستی ـ تکفیری با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و همکاری پلیس اطلاعات ناجا در استان فارس ...

آلودگی هوای زاهدان ۱۰ برابر حد مجاز/ طوفان در سیستان ادامه دارد

آلودگی هوای زاهدان ۱۰ برابر حد مجاز/ طوفان در سیستان ادامه دارد
2021-07-26T16:23:02+04:30
زاهدان - مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: یک توده گردوغبار ناشی از وزش بادهای ۱۲۰ روزه به زاهدان نفوذ و بیشینه غلظت ذرات معلق در هوای این شهر را به ۱۴۸...

‌استاندار زنجان:‌ مراسم‌های محرم ‌تعطیل‌شدنی نیست / یوم‌العباس(ع) برگزار می‌شود

 ‌استاندار زنجان:‌ مراسم‌های محرم ‌تعطیل‌شدنی نیست / یوم‌العباس(ع) برگزار می‌شود
2021-07-26T16:29:44+04:30
گروه استان‌ها - مداحان و هیئت‌های مذهبی استان زنجان در دیدار با مسئولان استانداری تاکید کردند که مراسمات عزای حسینی را در ماه محرم با رعایت تمام پروتکل‌های ...

نامه ۱۱۰ ‌فعال‌ دانشگاهی‌ استان خوزستان به آیت‌الله رئیسی/ ‌سال‌هاست آقایان ‌با وعده‌های رفع محرومیت مردم را سرگرم کرده‌اند

 نامه ۱۱۰ ‌فعال‌ دانشگاهی‌ استان خوزستان به آیت‌الله رئیسی/ ‌سال‌هاست آقایان ‌با وعده‌های رفع محرومیت مردم را سرگرم کرده‌اند
2021-07-26T16:29:43+04:30
گروه استان‌ها ـ در پی انتشار ابعاد مختلف ناکارآمدی دولت ‌در موضوع مدیریت آب در استان خوزستان، بسیاری از مردم، فعالان اجتماعی از جمله دانشگاهی با انتقادات تن...

دستگیری هسته مرکزی یک گروه تروریستی در استان فارس / ۳۶ تروریست در ۶ استان شرقی و غربی دستگیر شدند

 دستگیری هسته مرکزی یک گروه تروریستی در استان فارس / ۳۶ تروریست در ۶ استان شرقی و غربی دستگیر شدند
2021-07-26T16:29:43+04:30
رئیس کل دادگستری استان فارس از انهدام هسته مرکزی یک گروه تروریستی _ تکفیری با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و همکاری پلیس اطلاعات ناجا در استان فارس ...

معاون سازمان قضایی نیروهای مسلح: ‌تحول در قوه قضائیه ‌ ‌ادامه‌ دارد/ مبارزه با فساد ‌مطالبه اصلی ‌مردم است

 معاون سازمان قضایی نیروهای مسلح: ‌تحول در قوه قضائیه ‌ ‌ادامه‌ دارد/ مبارزه با فساد ‌مطالبه اصلی ‌مردم است
2021-07-26T16:13:45+04:30
گروه استان‌ها ــ معاون حقوقی سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: اقدامات آیت‌الله رئیسی در حوزه اجرای سند تحول بسیار ارزشمند بود و این سند منطبق بر بیانیه گ...

رکوردزنی دوباره کرونا در کرمان/ بستری ۹۸۹ بیمار در بیمارستان‌ها‌/ موافقت وزیر بهداشت با واکسیناسیون افراد بالای ۵۰ سال

 رکوردزنی دوباره کرونا در کرمان/ بستری ۹۸۹ بیمار در بیمارستان‌ها‌/ موافقت وزیر بهداشت با واکسیناسیون افراد بالای ۵۰ سال
2021-07-26T16:13:45+04:30
گروه استان‌ها-کرونا با ثبت آماری جدید در بستری بیماران در استان کرمان برای بار دیگر رکورد زده و بیمارستان‌های استان با حداکثر ظرفیت در حال خدمت رسانی هستند.
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)