میرنیوز

جدیدترین اخبار کرونا در ایران| آغاز رکوردشکنی‌ها /افزایش ۲ برابری نرخ ابتلا در برخی استان‌ها/ خوشه‌های خانوادگی و نگرانی‌ مدیریت بحران + نقشه و نمودار

 جدیدترین اخبار کرونا در ایران| آغاز رکوردشکنی‌ها /افزایش ۲ برابری نرخ ابتلا در برخی استان‌ها/ خوشه‌های خانوادگی و نگرانی‌ مدیریت بحران + نقشه و نمودار 2021-07-20T10:57:26+04:30

به‌گزارش گروه استان‌های خبرگزاری تسنیم، بعد از گذشته تنها یک هفته از هشدار کارشناسان نسبت به آغاز ثبت رکوردهای تازه کرونایی در کشور می‌بینیم که این پیش‌بینی به واقعیت پیوسته و به دلیل اوضاع نگران کننده نرخ ابتلا و روند گسترش بیماری محدودیت‌های تازه‌ای در سراسر کشور اجرایی شده است.

در این زمینه شاید اولین راهکار مسئولان وزارت بهداشت برای کاهش هزینه‌های مدیریت پیک پنجم کرونا سختگیری بیشتر در تردد بین شهرستان‌ها بوده و در عین حال برای جلوگیری از جابه‌جایی افراد تعطیلی تقریباً یک هفته‌ای را برای دو کلانشهر تهران و کرج اجرایی کرده‌اند. راهکاری که اگرچه مفید است اما همه مشکل را برطرف نخواهدکرد، چون این محدودیت‌ها شامل جابه‌جایی مسافر با استفاده از وسایل نقلیه عمومی نیست و می‌بینیم در همان ساعات اولیه اعلام تعطیلی تمام بلیت‌های اتوبوس، قطار و بعضا خطوط هوایی خریداری شد.

به‌گفته کارشناسان بهداشت و درمان اگر واقعا مسئولان ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیم دارند ویروس چموش و سرکش دلتا را در دوره‌ای کوتاه مدت با هزینه‌ای پایین مدیریت کنند بهترین راهکار این بود که در این دوره محدودیت‌های جدید حتی وسایل نقلیه عمومی را هم تعطیل می‌کردند تا از هرگونه جابه‌جایی جمعیت جلوگیری می‌شد؛ چون در شرایط فعلی باید منتظر شکل‌گیری خوشه‌های خانوادگی بیماری در ده روز آینده باشیم چون اغلب این مسافران در واقع ناقلان خاموشی هستند که ویروس را با خود برای خانواده‌هایشان در شهرستان‌ها سوغاتی می‌برند.

 

 

 

استان اصفهان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، آرش نجیمی در جمع خبرنگاران، با اشاره به آمار بیماران جدید مبتلا به ویروس کرونا در 24 ساعت گذشته، اظهار داشت: در این بازه زمانی تعداد کل موارد نمونه‌گیری شده ویروس کرونا در استان 3279 نفر بودند که  1550  بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل شناسایی شدند

وی افزود: از این تعداد بیمار جدید مبتلا به کرونا 315 نفر در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند همچنین طی این  مدت 219 بیمار بهبود یافته از مراکز درمانی ترخیص شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر 1572 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند، گفت: از این تعداد  204 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

وی آمار مرگ و میر بیماران مشکوک به کرونا طی 24 ساعت اخیر در استان اصفهان را 7 نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد 2  نفر فوت شده کرونا مثبت قطعی بوده است.

استان کرمان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، به گفته معاون وزیر بهداشت استان کرمان در هفته گذشته در رتبه دوم بستری‌های کرونا در کشور قرار داشت و براساس آخرین رنگ‌بندی اعلام شده 169 شهر قرمز در کشور وجود دارد که از این تعداد 16 شهرستان در استان کرمان قرار دارد.

متاسفانه در استان کرمان هر روز شرایط بد و بدتر شده و آمارهای کرونایی رکوردهای جدیدی را ثبت کردند تا جایی که با بستری 909 بیمار قطعی کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان، بالاترین تعداد موارد مثبت بستری از ابتدای اپیدمی کرونا تا کنون در استان کرمان گزارش شد.

مهدی شفیعی سخنگوی دانشگاه علوم‌‌پزشکی کرمان با اشاره به آخرین آمار استان کرمان از وضعیت موارد مثبت بستری و مرگ و میر ناشی از کرونا بیان کرد: تعداد کل موارد بستری مثبت کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان 945 مورد است.

وی با بیان اینکه از این تعداد 503 مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان بستری هستند افزود: 86 مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، 185 مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، 76 مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و 95 مورد در حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان تحت درمان قرار دارند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به بستری 169 بیمار جدید قطعی کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان گفت: تعداد کل موارد بستری مثبت کرونا در استان از ابتدای شیوع کووید 19، تاکنون به 26 هزار و 501 مورد رسیده است.

وی به فوت 10 بیمار کرونایی دیگر در استان کرمان اشاره کرد و افزود: مجموع جان باختگان کرونا در استان کرمان از ابتدا به 3 هزار و 331 نفر رسیده است.

شفیعی با بیان اینکه آمار واکسن تزریق شده نوبت اول کرونا در استان کرمان 205هزار و 69 مورد عنوان کرد و گفت: واکسن تزریق شده نوبت دوم کرونا در استان را 76 هزار و 995 مورد است.

استان بوشهر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر سعید کشمیری از افزایش تعداد بستری‌های کرونایی در بیمارستان‌های استان خبر داد و اظهار داشت: با بستری شدن 112 بیمار جدید، اکنون 512 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، با اشاره به اشغال بیش از 90 درصد تخت‌های بستری در بخش کرونایی خاطر نشان کرد: با توجه به روند صعودی ابتلا به بیماری کرونا اکنون تخت‌های بخش کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر رو به تکمیل است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در بوشهر از ثبت 8 فوتی دیگر بر اثر کرونا خبر داد و بیان کرد: 4 خانم و 4 آقا بین 46 تا 85 سال سن روز گذشته به سبب ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند و اکنون تعداد فوتی‌های کرونایی استان بوشهر به یک‌هزار و 345 نفر رسیده است.

وی با بیان اینکه اکنون 50 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی استان بوشهر بستری هستند خاطر نشان کرد: 19 نفر از این افراد در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند و با کمک دستگاه اکسیژن‌ساز تنفس می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزایش صعودی بیماران کرونایی را نگران کننده دانست و بیان کرد: تنها راه مصون ماندن از بیماری کرونا رعایت دستورات بهداشتی از جمله استفاده مکرر از ماسک و پرهیز از مسافرت و دورهمی است.

کشمیری از شدت گرفتن تزریق واکسن به گروه‌های مختلف سنی خبر داد و تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده واکسیناسیون گروه سنی 60 سال در حال تکمیل شدن و واکسیناسیون گروه سنی 50 سال به بالا در استان آغاز شده است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر اضافه کرد: تزریق واکسن به گروه‌های سنی مختلف استان بوشهر از مرز 100 هزار نفر گذشته است و اکنون روزانه بیش از 5000 نفر علیه کرونا در استان واکسینه می‌شوند.

استان خراسان جنوبی

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: روز گذشته 213آزمایش تشخیص کرونا در استان انجام شد که مجموعا 94 بیمار جدید شامل 26 بستری و 68 مورد سرپایی، شناسایی شدند.

کامبیز مهدی زاده افزود: از این تعداد 37 مورد از بیرجند، 13 مورد از قاینات، 12 مورد از طبس، 9 مورد از نهبندان، شهرستان‌های بشرویه و درمیان هر کدام دو مورد، خوسف و سربیشه هرکدام سه مورد، فردوس 5 مورد، سرایان 7 مورد و از شهرستان زیرکوه یک مورد جدید شناسایی شد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: همچنین از 602 تست سریع کرونا در شبانه روز گذشته 187 مبتلای جدید شناسایی شد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 314بیمار با علائم تنفسی در بیمارستان‌های خراسان جنوبی بستری هستند که 159 نفر دارای تست کرونای مثبت هستند، ادامه داد: از این تعداد 11 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند که حال 3 نفر وخیم است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند افزود: در شبانه روز گذشته با یک مورد جدید فوت، تعداد فوتی‌های ناشی از این بیماری در خراسان جنوبی به 941 نفر افزایش یافت.

وی گفت: در ادامه عملیات واکسیناسیون کرونا، تعداد افرادی که واکسن نوبت اول کرونا را دریافت کردند به 51 هزار و 18 نفر رسید و تا کنون 25 هزار و 711 نفر واکسن نوبت دوم را دریافت کردند.

استان قزوین

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، نگاهی به آخرین آمار بیماری کرونا در استان قزوین نشان‌دهنده افزایشی شدن تمامی آمار با بار منفی و کاهشی شدن آمار با بار مثبت است که نشان می‌دهد وضعیت استان قزوین این روزها قرمزتر از همیشه شده است. 

پیمان نامدار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با بیان اینکه آمار بیماری کرونا در 24 ساعت اخیر با افزایش بالایی همراه بود، اظهار داشت: در 24 ساعت اخیر 442 مورد قطعی ابتلا به کرونا در سطح استان شناسایی شد که در مقایسه با روز قبل 2 برابر شده است. ضمن اینکه آمار بستری‌های روزانه کرونایی نسبت به روز قبل 29 درصد (27 نفر) بیشتر شده و به 123 نفر رسید.

وی اضافه کرد: همچنین آمار بیماران بدحال زیر دستگاه کمک‌تنفسی (ونتیلاتور) هم نسبت به روز پیش 37.5 درصد افزایش یافته و از 16 به 22 نفر رسیده است. در ضمن در شبانه‌روز اخیر 3 بیمار کرونایی را به خاطر شدت علائم از دست دادیم؛ در حالی که روز پیش فوتی کرونایی نداشتیم و در هر حال نوسان در این حوزه هم با توجه به افزایش  ابتلا و بستری ادامه دارد.

نامدار همچنین از کاهش 23 درصدی آمار بهبودیافتگان در قیاس با روز گذشته خبر داد و گفت: در 24 ساعت اخیر 50 بیمار کرونایی با علائم قطعی نقاهت از بیمارستان‌های ما مرخص شدند که این آمار نسبت به روز گذشته 15 نفر کاهش یافت.

وی ادامه داد: در نهایت آمار مجموع بستری‌های فعلی کرونایی نسبت به روز قبل 56 نفر افزایش یافت و به رقم 463 نفر بستری رسید که 2.5 برابر بیشتر از کمترین میزان بستری در یک ماه گذشته است. 

وی یادآور شد: از ابتدای بحران کرونا تا امروز در مجموع 69 هزار و 925 بیمار کرونایی در استان قزوین شناسایی شده که 27 هزار و 664 نفر بستری و 1843 نفر هم به خاطر حجم علایم فوت کرده‌‌اند. در ضمن 22 هزار و 884 نفر از بیماران شناسایی‌شده هم بهبود یافته و 555 نفر مشمول بستری موقت شدند.

استان البرز

مهرداد بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج در مورد آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان البرز در 24 ساعت گذشته ، اظهار داشت: بیش از 2000 نفر از مردم استان البرز  در 24 ساعت گذشته به مراکز بهداشتی و درمانی مراجعه کردند.

وی افزود: آمار بیماران بستری در استان نیز در 24 ساعت گشذته روند صعودی دارد و به حدود 900 نفر رسیده است.

سخنگوی ستاد کرونای استان البرز با بیان اینکه شیوه نامه های بهداشتی باید با جدیت در اعمال شود، تصریح کرد: در 24 ساعت گذشته 9 بیمار کرونایی بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست دادند.

بابایی با اشاره به اینکه نکته مهم در پیک جدید بیماری کرونا ابتلای جوانان است ، تصریح کرد: در این پیک کرونا جوانان به نسبت گذشته در معرض خطر بیشتری قرار دارند و تعدادی از فوتی‌های زیر 40 سال جوانانی هستند که سابقه هیچگونه بیماری زمینه ای ندارند.

وی در مورد عدم رعایت محدودیتها در بین برخی از صنوف متذکر شد: با توجه به مصوبه قرارگاه مقابله با کرونا در استان البرز واحدهای صنفی که محدودیت‌های کرونایی را اجرا نکنند پلمب می‌شوند.

استان هرمزگان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، شرایط حاد کرونایی و عدم توجه و اعتنای ستاد ملی کرونا سبب شد استاندار هرمزگان خود آستین همت بالا بزند و به فکر تعطیلی ادارت و دستگاه‌های اجرایی هرمزگان بیفتد. 

از امروز تعطیلی در سراسر استان اعمال شده، همچنین اعمال سخت گیری و ممانعت از تردد در ورود به و خروج از شهرها دیگر تصمیم مهم ستاد استانی کرونا بوده است. 

دکتر فاطمه نوروزیان در تشریح آخرین آمار مرتبط با بیماری کرونا در در استان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: تعداد نمونه گیری از ابتدای اپیدمی تاکنون جمعا 362952 بوده که اکثر تست‌های روزانه مثبت است. 

وی افزود: رکورد بستری روزانه و مجموع در استان هرمزگان شکست و این استان در شرایط بدی در مواجهه با کرونا قرار دارد. 

نوروزیان گفت: در حال حاضر 888 نفر با تشخیص کووید 19 در بیمارستان‌های استان بستری هستند که از این تعداد 117 بیمار در بخش آی‌سی‌یو تحت مراقبت ویژه پزشکی قرار دارند و وضعیت 14 بیمار وخیم است. 

وی تصریح کرد: تعداد بیماران قرنطینه خانگی نیز به 11 هزار 400 نفر رسیده که خود بیانگر میزان شیوع گسترده و بیماری در این استان است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: متاسفانه در شبانه روز گذشته کرونا جان 8 بیمار دیگر شامل 5 آقا و 3 خانم در محدوده سنی 44 الی 83 سال از شهرستان‌های بندرعباس (4 نفر)، قشم، میناب (دو نفر) و بشاگرد را گرفت و شمار جان باختگان به 1563 نفر رسید. 

 

 

درحال تکمیل... .

واکسن ایرانی کرونا , کرونا ,

انتهای پیام/ی

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

معلمان و مربیان جوانان را جوهره ولایت الهی آشنا کنند

معلمان و مربیان جوانان را جوهره ولایت الهی آشنا کنند
2021-07-25T18:50:11+04:30
نماینده ولی‌فقیه در استان قم گفت: باید همه تلاش معلمان و مربیان ما این باشد که هر آنچه به دانش آموزان می‌آموزند در مسیر ولایت و با جوهره ولایت الهی باشد و مل...

طرح زوج فرد در اصفهان تا اطلاع ثانوی اجرا نمی‌شود

طرح زوج فرد در اصفهان تا اطلاع ثانوی اجرا نمی‌شود
2021-07-25T18:50:10+04:30
رئیس پلیس راهور استان اصفهان از تداوم لغو اجرای طرح زوج و فرد در هسته مرکزی کلان شهر اصفهان تا اطلاع ثانوی خبر داد.

ترس مردم از کرونا ریخته/ لزوم جدیت در خودمحافظتی

ترس مردم از کرونا ریخته/ لزوم جدیت در خودمحافظتی
2021-07-25T18:50:10+04:30
فرماندار بندرانزلی، از بی‌توجهی در استفاده از ماسک انتقاد کرد و گفت: ترس مردم از کرونا ریخته و همین عامل باعث شده تا شاهد عدم رعایت پروتکل‌ها از سوی بخش زیاد...

تعداد روستاهای نیازمند آبرسانی استان مرکزی سه برابر می‌شود

تعداد روستاهای نیازمند آبرسانی استان مرکزی سه برابر می‌شود
2021-07-25T18:50:09+04:30
استاندار مرکزی گفت: تا پایان تابستان تعداد روستاهای نیازمند آبرسانی سیار به 125 روستا می رسد.

کنترل تنش آبی استان مرکزی نیازمند اعتبار ۲۸۰ میلیاردی

کنترل تنش آبی استان مرکزی نیازمند اعتبار ۲۸۰ میلیاردی
2021-07-25T18:50:09+04:30
مدیرعامل آبفای استان مرکزی گفت: برای کنترل تنش آبی کل استان ۲۸۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

شهرداری اراک باید ظرف سه ماه آینده صنوف آلاینده را منتقل کند

شهرداری اراک باید ظرف سه ماه آینده صنوف آلاینده را منتقل کند
2021-07-25T18:50:09+04:30
استاندار مرکزی گفت: شهرداری اراک باید ظرف سه ماه آینده صنوف آلاینده را جهت ساماندهی به اراضی تعیین شده منتقل کند.

مراسم سالروز عملیات مرصاد در کرمانشاه برگزار می‌شود

مراسم سالروز عملیات مرصاد در کرمانشاه برگزار می‌شود
2021-07-25T18:46:50+04:30
کرمانشاه- مراسم سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد با حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کرمانشاه برگزار می شود.

نبود آرد برخی از نانوایی های لامرد را به تعطیلی کشاند/ تشکیل صف‌های طولانی

نبود آرد برخی از نانوایی های لامرد را به تعطیلی کشاند/ تشکیل صف‌های طولانی
2021-07-25T18:33:32+04:30
لامرد- نبود آرد باعث شد تعدادی از واحدهای نانوایی در شهر لامرد تعطیل شوند.

خسارت۸میلیاردی طوفان به جنوب فارس/توزیع اقلام زیستی بین سیل زدگان

خسارت۸میلیاردی طوفان به جنوب فارس/توزیع اقلام زیستی بین سیل زدگان
2021-07-25T17:53:31+04:30
شیراز - مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس از خسارت ۸ میلیاردی طوفان روز گذشته به زیر ساخت های شبکه برق در جنوب استان فارس خبر داد.

اخلال‌گران بازار مرغ بوشهر دستگیر شدند

اخلال‌گران بازار مرغ بوشهر دستگیر شدند
2021-07-25T17:43:41+04:30
فرمانده انتظامی استان بوشهر از شناسایی و دستگیری ۲ فرد سودجو خبر داد که باعث اخلال ۱۳۵ میلیارد ریالی در بازار مرغ این استان شده بودند.

تدین، تدبیر و تعقل باید در آموزش‌های کشور لحاظ شود

تدین، تدبیر و تعقل باید در آموزش‌های کشور لحاظ شود
2021-07-25T17:43:41+04:30
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با اشاره به ضعف سبد اموزشی کشور نشان گرفته از آموزشهای غربی اشاره کرد و گفت: تدین، تدبیر و تعقل سه اصل مهم درجهت رس...

توزیع بیش از ۵ هزار تن نهاده دامی بین دامداران خراسان جنوبی

توزیع بیش از ۵ هزار تن نهاده دامی بین دامداران خراسان جنوبی
2021-07-25T17:43:39+04:30
مدیر تعاون روستایی خراسان جنوبی از توزیع بیش از ۵ هزار تُن نهاده‌ دامی خشبی بین دامداران استان در سه ماهه ابتدایی امسال خبر داد.

افزایش ۵ برابری فوتی‎‌های کرونا همزمان با پر شدن ظرفیت بیمارستان‌های البرز

افزایش ۵ برابری فوتی‎‌های کرونا همزمان با پر شدن ظرفیت بیمارستان‌های البرز
2021-07-25T17:43:38+04:30
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: تا کنون ۳۸۵ هزار و ۹۴۶ دوز واکسن کرونا در استان تزریق شده است.

تولید واکسن ملی در اوج تحریم‌ها فخر و شرف ایرانیان بود

تولید واکسن ملی در اوج تحریم‌ها فخر و شرف ایرانیان بود
2021-07-25T17:40:10+04:30
اردبیل- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: تولید واکسن ملی در اوج تحریم‌ها به دست جوانان خلاق ایرانی فخر و شرف را برای ملت ایران به همراه آورد.

طرح زوج و فرد تا اطلاع ثانوی در اصفهان اجرا نمی‌شود

طرح زوج و فرد تا اطلاع ثانوی در اصفهان اجرا نمی‌شود
2021-07-25T17:26:51+04:30
اصفهان – رئیس پلیس راهور استان اصفهان از ادامه لغو اجرای طرح زوج و فرد در هسته مرکزی اصفهان تا اطلاع ثانوی خبر داد.

آتش‌سوزی در کارخانه سیمان شهرکرد

آتش‌سوزی در کارخانه سیمان شهرکرد
2021-07-25T17:16:48+04:30
معاون صنایع سازمان صمت چهارمحال و بختیاری از وقوع حریق در پست برق کارخانه سیمان شهرکرد خبر داد و گفت: خوشبختانه حریق مهار شد.

صنعت دام خراسان جنوبی نیازمند پیشرفته شدن است

صنعت دام خراسان جنوبی نیازمند پیشرفته شدن است
2021-07-25T17:16:48+04:30
استاندار خراسان جنوبی گفت: باید همه با هم کمک کنیم تا صنعت دام استان پیشرفته شود و اتحادیه‌ها و تعاونی‌ها نیز این مهم را در دستور کار قرار دهند.

دولت در حق مردم خوزستان کوتاهی کرد/ باید به حقوق مردم احترام گزارد

 دولت در حق مردم خوزستان کوتاهی کرد/ باید به حقوق مردم احترام گزارد
2021-07-25T17:20:17+04:30
گروه استان‌ها ــ امام جمعه شهرستان بروجرد با بیان اینکه دولت در حق مردم خوزستان کوتاهی کرد گفت: در این رابطه عده‌ای اغتشاشگر نیز از شرایط موجود و خواسته بحق...

معاون وزیر کشور: ثبات مدیریت در شهرهای شمالی کمتر دیده می‌شود/ احداث ۴۰ هزار پروژه توسط بسیج سازندگی در کشور

 معاون وزیر کشور: ثبات مدیریت در شهرهای شمالی کمتر دیده می‌شود/ احداث ۴۰ هزار پروژه توسط بسیج سازندگی در کشور
2021-07-25T17:20:17+04:30
گروه استانها- معاون وزیر کشور با بیان اینکه ثبات مدیریت در شهرهای شمالی کمتر دیده می‌شود، گفت: خیلی از شهرهای ما رشد نکردند و خیلی از شهرها نیز خیلی وقت‌ها ...

دادستان عمومی اصفهان: "هلیا" قصد استفاده از وسیله تهاجمی را نداشته است/ فضای مجازی مدیریت شود

 دادستان عمومی اصفهان: "هلیا" قصد استفاده از وسیله تهاجمی را نداشته است/ فضای مجازی مدیریت شود
2021-07-25T17:20:17+04:30
گروه استان‌ها ـ دادستان عمومی اصفهان با اشاره به اینکه هلیا قصد استفاده از وسیله تهاجمی را نداشت، گفت: مقصر اصلی نهاد خانواده، مدرسه و نهادهای عمومی و فضای ...

۹ گزینه نهایی شهرداری مشهدمقدس مشخص شدند+ اسامی

 ۹ گزینه نهایی شهرداری مشهدمقدس مشخص شدند+ اسامی
2021-07-25T17:20:17+04:30
گروه استان‌ها- عضو منتخب شورای ششم مشهد از مشخص‌شدن گزینه‌های شهرداری مشهد خبر داد.

میزگرد ریشه‌های خشکسالی در خوزستان| «بحران آب» با سیاست‌های غلط وزارت نیرو قابل پیش‌بینی بود/ «انتقال آب از سرچشمه‌ها» چه لطماتی به زیست‌بوم منطقه وارد می‌کند؟

 میزگرد ریشه‌های خشکسالی در خوزستان| «بحران آب» با سیاست‌های غلط وزارت نیرو قابل پیش‌بینی بود/ «انتقال آب از سرچشمه‌ها» چه لطماتی به زیست‌بوم منطقه وارد می‌کند؟
2021-07-25T17:20:17+04:30
گروه استان‌ها ـ در پی افزایش اعتراضات و انتقادات فعالان محیط زیست به شیوه مدیریت آب در استان خوزستان، تعدادی از مطالبه‌گران و فعالان محیط زیست با حضور در می...

بستری های کرونا در کرمانشاه به مرز 500 نفر رسید

بستری های کرونا در کرمانشاه به مرز 500 نفر رسید
2021-07-25T16:23:34+04:30
رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به روند صعودی بستری های کرونا در استان، تعداد بستری‌های حال حاضر مراکز درمانی ا...

پیش بینی وجود ذخایر خوبی از سرب و روی در آلبلاغ

پیش بینی وجود ذخایر خوبی از سرب و روی در آلبلاغ
2021-07-25T16:23:33+04:30
مدیر امور معادن سازمان صمت خراسان شمالی گفت: پیش بینی می شود ذخایر خوبی از ماده معدنی سرب و روی در معدن آلبلاغ اسفراین وجود داشته باشد.

زیان ۳۰ میلیاردی هتل پارسیان کرمانشاه از کرونا/ مطابق با ستاره‌هایمان خدمات می‌دهیم

زیان ۳۰ میلیاردی هتل پارسیان کرمانشاه از کرونا/ مطابق با ستاره‌هایمان خدمات می‌دهیم
2021-07-25T16:23:33+04:30
سرپرست هتل پارسیان کرمانشاه میزان ضریب اشغال تخت این هتل در ایام کرونا را ۳۸ درصد اعلام کرد و گفت: کرونا بیش از ۳۰ میلیارد ریال به هتل پارسیان کرمانشاه خسارت...

کشف کالای قاچاق میلیاردی در چهارمحال و بختیاری

کشف کالای قاچاق میلیاردی در چهارمحال و بختیاری
2021-07-25T16:23:33+04:30
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از کشف محموله کالای قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در محور خانمیرزا- بروجن خبر داد.

محدودیت های ترافیکی در شرق استان تهران تداوم دارد

محدودیت های ترافیکی در شرق استان تهران تداوم دارد
2021-07-25T16:13:28+04:30
دماوند- رییس پلیس راه شرق استان تهران با اشاره به ترافیک روان در محورهای هراز و فیروزکوه گفت: محدودیت های ترافیکی در شرق استان تهران تا ۷ صبح فردا همچنان تدا...

روزهای سخت کرونایی در استان کرمان/ دلتا جان ۲۵ نفر دیگر را گرفت

 روزهای سخت کرونایی در استان کرمان/ دلتا جان ۲۵ نفر دیگر را گرفت
2021-07-25T16:20:12+04:30
گروه استان‌ها- استان کرمان در حالی سخت‌ترین و سنگین‌ترین روزهای کرونایی خود را سپری می‌کند که در ۲۴ ساعت گذشته کرونا جان ۲۵ کرمانی دیگر را گرفت.

شیوع گسترده کرونای هندی در استان فارس/ کاهش حساسیت‌های مردم منجر به بحرانی‌تر شدن وضعیت می‌شود

 شیوع گسترده کرونای هندی در استان فارس/ کاهش حساسیت‌های مردم منجر به بحرانی‌تر شدن وضعیت می‌شود
2021-07-25T16:20:12+04:30
گروه استان‌ها - رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از وضعیت شیوع این بیماری در استان فارس ابراز نگرانی کرد و کاهش حساسیت مردم نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی را...

دولت در حق مردم خوزستان کوتاهی کرد/ باید به حقوق مردم احترام گذاشت

 دولت در حق مردم خوزستان کوتاهی کرد/ باید به حقوق مردم احترام گذاشت
2021-07-25T16:20:12+04:30
گروه استان‌ها- امام جمعه شهرستان بروجرد با بیان اینکه دولت در حق مردم خوزستان کوتاهی کرد گفت: در این رابطه عده‌ای اغتشاشگر نیز از شرایط موجود و خواسته به حق...
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)