میرنیوز

دبیر مجمع نیروهای انقلابی اصفهان: شورای شهر شرکت سهامی نیست / برای هیچ یک از کاندیدای شورای شهر امتیازی قائل نشدیم

 دبیر مجمع نیروهای انقلابی اصفهان: شورای شهر شرکت سهامی نیست / برای هیچ یک از کاندیدای شورای شهر امتیازی قائل نشدیم 2021-06-10T21:45:40+04:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم در  اصفهان، حجت الاسلام علیرضا باطنی در نشست خبری به میزبانی خبرگزاری تسنیم در اصفهان با اشاره به رخداد انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا اظهار داشت: مردم با حضورشان در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا، هم مدیریت کشور و هم شهر روستا را به منتخبان خود واگذاری می‌کنند؛ از ویژگی‌های نظام این است که بنیان نظام را براساس جمهوریت و اسلامیت پایه‌گذاری شده است.

وی با بیان اینکه بدون تردید جمهوریت اسلام متعلق بودن به مردم را نشان می‌دهد، افزود: همه‌ نهادها مستقیم و غیرمستقیم از آرا مردم ناشی می‌شود. از آن‌ جایی که اکثریت مردم مسلمان هستند، با رای خود به قانون اساسی و اسلام رای دادند و ماحصل نظام جمهوری اسلامی است.

دبیر مجمع نیروهای انقلابی اصفهان با اشاره به بنیان ریشه‌داری که چند سالی است در اصفهان کلید خورده، بیان کرد: مجمع نیروهای انقلابی اتفاق مبارکی است که در اصفهان اتفاق افتاده است. برخورداری اصفهان ریشه در نیروی انسانی فکور، خلاق، با انگیزه در عرصه‌های مختلف دارد و همین امر اصفهان را در زمینه‌های مختلف پیشرو کرده است.

وی تصریح کرد: در حوزه‌ سیاسی و در اردوگاه انقلابی نیز مجمعی نهاده شده که بیش از 90 درصد مجموعه‌های ولایی را تحت پوشش قرار داده و امیدواریم این الگو در سایر شهرهای کشور نیز تسری پیدا کند.

حجت الاسلام علیرضا باطنی در خصوص فرایند انتخاب لیست 13 نفره مجمع نیروهای انقلاب گفت: در جریان تدوین فرایند مجمع انقلاب 2 مرحل پیش بینی شد. مرحله‌ اول بازشناسی توانمندی‌ها و سوابق و برنامه‌های کسانی بود که وارد عرصه‌ کاندیداتوری شده بودند که این روند با کمک تعدادی از اساتید، نخبگان مدیریتی و اجرایی و سیاسی با سلایق و تخصص‌های مختلف انجام می‌شد ، مرحله دوم مصاحبه‌ اساتید و نخبگان از کاندیداها در 19 محور تعریف شده بود که افراد یافته‌های خود را از کاندیدا ثبت و سپس معدل افراد تعیین می‌شد.

وی با بیان اینکه برای هیچ یک از کاندیدای شورای شهر امتیازی قائل نشدیم، اظهار داشت: همه‌ اعضای انتخابی از گذرگاه مصاحبه عبور کردند و چهره‌های گمنام یا آشنا در سازو کار یکسان دیده شدند و خروجی آن که کار نخبگان بود، انتخاب چند برابری بود.

دبیر مجمع نیروهای انقلابی اصفهان با بیان اینکه در طول 43 سال پس از انقلاب اسلامی جنین اتفاقی رقم نخورده بود، اضافه کرد: نمایندگانی از 38 تشکل و تعدادی نخبگان فرهنگی، اجتماعی و سیاسی شهر که مجموعا 170 نفر بودند، رزومه های کاندیداها را بررسی و در روز معینی مصاحبه و سپس انتخاباتی درون تشکیلاتی مجمع صورت گرفت و تعدادی ناظر بر روند این انتخابات درون مجمعی نظارت و صحه گذاشتند و ماحصل این انتخابات ،برتری13 نفر از مجمع انقلاب اصفهان شدند.

وی با اشاره به اینکه بعضی سعی داشتند فرایند مصاحبه و انتخاب افراد مجمع را سوری جلوه دهند، بیان کرد: این افراد اعلام کردند نفرات از پیش تعیین شده و فرایند انتخاب افراد شایسته کار ویترینی است، اما به واقع این چنین نبود؛ فرایند مصاحبه و انتخاب  در مسیری روان و چابک اجرا شد و به هیچ فرد و با گروهی سهم داده نشد.

حجت الاسلام باطنی تصریح کرد: این طبیعی است که اعضای مجمع باهم رایزنی و مشورت و هم‌فکری کنند و شور انتخاباتی که در همه جا مطرح است،در این روند نیز وجود داشت؛ در نهایت با ثبت امتیاز هر کاندیدا، معدل‌گیری صورت گرفت و 13 نفر از افرد انتخاب شدند.

وی با اشاره به ضرورت حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای گفت: در بعضی کشورها مردم در صورت عدم مشارکت در انتخابات، جریمه پرداخت می‌کنند و در واقع مردم به دلیل اجبار و ترس از مجازات پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند.در بعضی دیگر از کشورها سعی می‌کنند حضور مردم در انتخابات به حداقل برسد تا رئیس حزب مورد نظر را از صندوق‌ها بیرون بیاورند.

دبیر مجمع نیروهای انقلابی اصفهان با اشاره به مراحل تشخیص صلاحیت اظهار داشت: در جریان انتخابات شورای شهر و روستا مراحل تشخیص صلاحیت ارتباطی با شورای نگهبان ندارد، احراز صلاحیت اولیه از سوی هیئت اجرایی که فرمانداری و استانداری است صورت می‌گیرد، در مرحله‌ بعدی هیئت نظارت و استان سپس هیئت مرکزی در کشور احراز صلاحیت را بررسی می‌کنند که این دو مرحله  از احراز صلاحیت‌ها توسط منتخبان از نمایندگان مردم رقم می‌خورد.

وی با بیان اینکه قانون چهارچوبی برای احراز یا رد صلاحیت‌ها تعریف کرده، ادامه داد: مراجعی از نهادهای رسمی گزارش خود را به هیئت نظارت و اجرایی ارجاع می‌دهند. فرایندی که برای احراز صلاحیت کاندیدا طی شده، مبنای قانونی دارد و برای هیچ یک از کاندیدای وابسته به مجمع نیروهای انقلابی که صلاحیتشان مورد بحث قرار گرفته، دنبال پیگیری و چانه زنی برای تایید صلاحیت نبودیم.

حجت الاسلام باطنی تصریح کرد: انتظار داریم برای جناح مقابل هم همین اتفاق بیافتد.مجموع کسانی که برای شورای شهر ثبت نام کردند و تایید شدند، از عقاید و سلائق مختلف هستند و امکان بستن لیست برای آن‌ها وجود دارد.در این رقابت برخی از چهره‌های دو جناح حذف شدند و این روند طبیعی است. چنانچه قرار بود هر کس برای ورود به شورای شهر اعلام آمادگی می‌کرد،اجازه‌ ورود به کرسی‌های شورای شهر را بدهیم، اتفاقی مانند آنچه در شهرهای دیگر کشور افتاد، در شهر اصفهان هم رقم می‌خورد که بعضی اعضای آن با رای مراجع قضایی  انفصال خدمت شدند و این موضوع اصلا زیبنده‌ی جمهوری اسلامی نیست.

وی با اشاره به شعار تبلیغاتی مجمع انقلابیون بر مبنای توجه و رویکرد نمایندگان مجمع انقلابی بر حل مشکلات و معضلات اصفهان گفت: در فعالیت‌های تبلیغاتی مجمع شعارهایی با محوریت "این حق اصفهان نیست"، "حق اصفهان چیست" و "حق اصفهان زندگی" است، طراحی شده است. اگر مدیریت اصفهان در حد کلان شهر اصفهان نقش‌آفرینی می‌کرد، شرایط زندگی در اصفهان سخت و دشوار نبود. نمایندگان انقلابی رئوس مشکلات اصفهان را احصا و معتقدیم ششمین شورای اسلامی اصفهان باید به لحاظ زیست محیطی،ترافیکی و توزیع عادلانه بودجه و اعتبارات شهری و نگاه متفاوت به حاشیه‌ شهر که عمده مشکلات فرهنگی و اجتماعی سرریز به سایر بخش‌های کلان شهر اصفهان می‌شود،تمرکز و سیاست گذاری داشته باشند.

دبیر مجمع نیروهای انقلابی اصفهان در خصوص شرکت نیروهای انقلابی در سایر لیست‌ها اظهار داشت: سیاست ما در مجمع انقلاب که به رای گذاشته شده و اکثریت اعضای شورای هماهنگی و برنامه‌ریزی مجمع به آن قائل بودند، این است که اعضای لیست مجمع نیروهای انقلابی که در سایر لیست‌های سیاسی وارد نشوند، منظور از این لیست‌ها،  لیست‌های سیاسی است که توسط یک یا چند تشکل‌های سیاسی بسته می‌شود، وگرنه حضور نمایندگان در سایر لیست‌های صنفی، جنسیتی، قومی و محلی ایرادی ندارد. 13 نفر مجمع نیروهای انقلاب باهم میثاق نامه‌ای امضا و منتشر کردند که یک بند آن حاوی مطلب مذکور است؛ اگر لیستی نام آن‌‌ها را در خود جای داد، باید اطلاعیه‌ای مبنی بر اینکه بدون اطلاع آن‌ها این کار صورت گرفته، صادر کنند.

وی اضافه کرد: ما معتقدیم شورای شهر شرکت سهامی نیست که هر عضوی دنبال دریافت سهمی برای عقبه‌ خودش باشد. ما در مجمع نیروهای انقلابی هم در لیست مجمع و هم در لیست شورای شهر، هیچ سهمی از چینش‌ها و مدیریت‌ها و مسئولیت‌های اجرایی شهر را برای اعضای مجمع انقلاب مطالبه نمی‌کنیم. اگر به نام مجمع نیروهای انقلابی کسی مطالبه‌ سهمی کرد، با آن برخورد می‌کنیم و اجازه نمی‌دهیم حرکت فاخر مجمع در گرداب سهم خواهی غرق شود.

حجت الاسلام باطنی بیان کرد:البته مطالباتی از اعضای شورای شهری که برآمده از لیست مجمع باشد، خواهیم کرد و این مطالبات مردم و شهر و نیازهای مشکلات کلان شهر اصفهان است.

وی در ارتباط با مطالبات مجمع نیروهای انقلاب از کاندیداهای مدنظر خود در شورای شهر عنوان کرد: مجمع نیروهای انقلاب بیش از حوزه اختیارات شورای شهر از اعضا آن انتظار ندارد و در حد اختیارتی که قانون به آنها واگذار کرده است کار با انگیزه، هدفمند و نگاه بلند مدت را مطالبه می‌کند؛ به همین علت مصاحبه‌ها ناظر بر بخش‌های مختلف کمیسیون‌های شورای شهر بوده و 19 محور آن وظایف شورای شهر را مد نظر قرار داده است تا مشخص شود افرادی که قرار است انتخاب شوند در کدام ضلع از اضلاع شورای شهر می‌توانند تاثیرگذار بوده و خدمت کنند.

دبیر مجمع نیروهای انقلابی اصفهان افزود: بخش آموزشی مجمع نیروهای انقلاب نیز آشنایی با قوانین و مقررات قانون اساسی از قوانین عادی تا مصوبات مجلس شورای اسلامی، مصوبات کلان و برنامه های شورای شهر در دوره‌های گذشته را مدنظر قرار داده است.

وی در رابطه با اولویت مردم در انتخاب افراد اصلح برای شورای شهر بیان کرد: توصیه ما به مردم این است که در مرحله اول خودشان بررسی، تحقیق و جستجو کرده و افراد شایسته را انتخاب کنند چراکه یافته‌های خود مردم نسبت به توصیه‌های دیگران در اولویت است؛ این مطلب حتی نسبت به لیست مجمع نیروهای انقلاب نیز وجود دارد و توصیه ما جمع‌بندی خود مردم بر اساس تحقیق و بررسی و مشورت برای اداره چهار ساله شهر است.

حجت الاسلام باطنی  ادامه داد: اما اغلب مردم در فرصت کوتاه پیش‌رو امکان بررسی گسترده را ندارند و در این موقعیت توصیه ما این است که به لیست‌ها و سوابق آنها توجه کنند زیرا هر لیست یک صادرکننده و تصمیم‌گیرنده دارد که باید به آنها نگاه کرد؛ اگر چند نفر در یک اتاق در بسته باهم همفکری کرده و خروجی جلسه‌شان یک لیست شود و برخی از افراد این لیست هم جزء همین افراد تصمیم‌گیرنده باشند، به این لیست نمی‌توان اعتماد کرد.

وی با بیان اینکه بنای ما تخریب لیست‌های دیگر نیست و به دنبال اثبات لیست خودمان هستیم، تصریح کرد: ما معتقدیم که گام‌های محکمی در جریان مجمع نیروهای انقلاب برداشته شده زیرا مجمع یک حرکت پیوسته و ادامه‌دار است و ریشه در پیشگامی روحانیت و علما انقلابی شهر اصفهان دارد و 37 تشکل سیاسی و چهره‌های نام آشنا اصفهان در مجمع دارای نماینده و کرسی هستند؛ به همین خاطر توصیه می‌کنیم اگر اشخاص در مرحله دوم نمی‌توانند خود به جمع‌بندی برسند، به لیستی مراجعه کنند که سابقه قوی‌تر و وزین‌تری دارد.

دبیر مجمع نیروهای انقلابی اصفهان با بیان اینکه مجمع نیروهای انقلاب در محورهای مختلف عملکرد منتخبان را مورد ارزیابی قرار می‌دهد، گفت: ارزیابی به صورت سالانه انجام خواهد شد و نتیجه این ارزیابی با اعضای مجمع که خود در این امر دخیل هستند به اشتراک گذاشته می‌شود و افراد احضار شده و باید پاسخگو عملکرد خود باشند؛ قطعا پس از اولین ارزیابی شاهد اصلاح عملکرد در سال‌های دیگر خواهیم بود و ضمن برطرف کردن نقاط ضعف تمرکز بر نقاط قوت بیشتر می‌شود.

وی افزود: چند بند از میثاق نامه‌ای که بین کاندیدها امضا شده است به این موضوع اختصاص دارد و مجمع نیروهای انقلاب نیز پای این مطالبه ایستاده است؛ همچنین یکی از دلایل عدم عضو کاندیداها در لیست‌های دیگر همین مسئله و فرار نکردن از پاسخگویی است.

حجت الاسلام باطنی  با اشاره به گزاره تکیه بر تفکر انقلابی و تفاوت آن نسبت به سایر تفکرها در میثاق‌نامه کاندیدهای شورای شهر بیان کرد: ممکن است از اندیشه و تفکر انقلابی تعاریف مختلفی استخراج شود اما مبنای اندیشه ما منویات مقام معظم رهبری و فرمایشاتشان در بیانیه گام دوم انقلاب است و بر مدار آن هم تعریفات خود را مستند می‌کنیم.

وی با اشاره به اهمیت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات عنوان کرد: مجمع نیروهای انقلاب قبل از آن که به لیست خود برای شورای شهر و فرد اصلح در جریان انتخابات ریاست جمهوری بیندیشد مشارکت حداکثری را مدنظر دارد چراکه مشارکت حداکثری فواید و برکاتی به دنبال خواهد داشت که نظام اسلامی را بیمه و امنیت ملی را حفظ می‌کند و موضع جمهوری اسلامی در برابر بدخواهان را استحکام بیشتری می‌بخشد و حالت پیشگیرانه نیز خواهد داشت.

دبیر مجمع نیروهای انقلابی اصفهان  با بیان اینکه مشارکت حداکثری یک استراتژی برای ما است نه یک تاکتیک و نگاه سطحی، اظهار داشت: ما مردم را صاحب انقلاب می‌دانیم و می‌خواهیم که همه در تعیین سرنوشت خود نقش ایفا کنند اما مطالعه چند جانبه پیرامون دغدغه مشارکت و بررسی عوامل نشان می‌دهد که عملکرد ضعیف هشت ساله دولت آقای روحانی در راس دلایل است چراکه مردم احساس مردمی بودن و همراهی و همگامی نکردند و آن انگیزه و حسی که باید دولت را دچار بی‌قراری نسبت به مشکلات مردم کند ندیدند چراکه دولت از کنار مشکلات مردم به راحتی عبور کرد.

وی ادامه داد: طبیعی است که مردم هم ناراحت باشند و برخی از افراد دل‌زده شده و برخی ناامید شوند زیرا اگر به نام تدبیر و امید، بی‌تدبیری‌های متعدد و فعالیت‌های یاس‌آفرین به جامعه پمپاژ کنیم نتیجه وضعیت امروز جامعه می‌شود اما باید با انتخاب افراد واجد شرایط، جهادی، دارای برنامه و تدبیر لازم برای گره‌گشایی از معیشت مردم  و با روحیه جوان امید را به جامعه بازگرداند؛ اگر صادقانه با مردم حرف بزنیم مشکلات را درک می‌کنند و همراه می‌شوند اما اگر تبعیض و بی‌صداقتی ببینند کنار می‌روند و حاشیه‌نشین می‌شوند.

دبیر مجمع نیروهای انقلابی اصفهان  در ارتباط با تاثیر انتخابات در رفع مشکلات معیشتی مردم بیان کرد: تضمین رفع مشکلات معیشتی مردم وابسته به انتخاب درست است و مردم امروز باید آگاهانه و صحیح انتخاب کنند و ثمرات آن را ببینند؛ بدون تردید بخشی از مشکلات اقتصادی کشور وابسته به تحریم‌ها است اما نوع تلقی ما در برابر تحریم‌ها مهم است و اگر منفعلانه برخورد کنیم باید گوشه‌نشین و منتظر معجزه باشیم اما اگر فعال وارد شویم می‌توانیم تحریم‌ها را خنثی کنیم.

وی افزود: بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری برداشتن تحریم‌ها دست ما نیست اما بعضی می‌گویند برای رفع تحریم‌ها  باید در زمینی که آمریکا و اروپا برای ما تعیین می‌کنند بازی کنیم و رضایت آنها را جلب کنیم درحالی که جلب رضایت آنها به معنای از دست دادن هویت و افتخارات ملی و انقلابی ما است.

دبیر مجمع نیروهای انقلابی اصفهان با بیان اینکه تا زمانی که هویت ملی ما برقرار است ستیزه‌گری استکبار جهانی نیز وجود دارد، تصریح کرد: اگر ما بخواهیم هویت، عزت و استقلال خود را حفظ کنیم و در برابر تحریم‌ها تاب‌آوری خود را افزایش دهیم باید راه‌های خنثی‌سازی تحریم‌ها را تمیرن کرده و مسیر آن را دنبال کنیم؛ بی‌تردید اگر روی نقاط قوت خود خیمه بزنیم قدرت چانه زنی در برابر دشمن ارتقا می‌یابد و او ضمن تعدیل خواسته‌های خود مجبور به معامله می‌شود اما اگر مبادی قدرت ما ضعیف شود راهی جز تسلیم و پذیرش باج‌خواهی دشمنان نخواهیم داشت.

وی در ارتباط با ارزیابی نیروهای انقلابی در مجمع نیروهای انقلاب گفت: مجمع نیروهای انقلاب از جنس هم‌افزایی و هماهنگی بوده و برای کنارهم قرار دادن نیروهای انقلاب ایجاد شده است و بسیاری از تشکل‌های ریشه‌دار، باسابقه و فعال در کنار یکدیگر حاضر شده و در زیر چتر مجمع نیروهای انقلاب نقش آفرینی می‌کنند.

دبیر مجمع نیروهای انقلابی اصفهان  ادامه داد: اکنون حداکثر امکان هم‌افزایی، مشارکت و نقش‌آفرینی در عرصه‌های مختلف در حال رخ دادن است و اعضا مجمع ضمن حفظ هویت تشکلی خود با هماهنگی و هم‌افزایی در مسائلی که مربوط به جامعه و کشور است تشریک مساعی می‌کنند و مبنا مجمع نیز نظر اکثریت و خرد جمعی است.

انتهای پیام/174/ش

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

رئیس شورای ائتلاف ‌قشم:‌ رئیسی با کارنامه درخشان و برنامه اجرایی کشور را به سمت توسعه پیش می‌برد

 رئیس شورای ائتلاف ‌قشم:‌ رئیسی با کارنامه درخشان و برنامه اجرایی کشور را به سمت توسعه پیش می‌برد
2021-06-15T09:58:37+04:30
گروه استانها - رئیس شورای ائتلاف ‌قشم گفت: آیت‌الله رئیسی در سوابق مدیریتی خود کارنامه درخشانی دارند و در این زمان حساس دشمنان داخلی و خارجی در تلاشند انتخا...

رئیس ستاد دانشگاهیان ‌رئیسی: دولت ‌می‌توانست بسیاری از مشکلات و ناکارآمدی‌ها را جبران کند / ۸ سال بهانه‌جویی کردند

 رئیس ستاد دانشگاهیان ‌رئیسی: دولت ‌می‌توانست بسیاری از مشکلات و ناکارآمدی‌ها را جبران کند / ۸ سال بهانه‌جویی کردند
2021-06-15T09:58:36+04:30
گروه استان‌ها - رئیس ستاد دانشگاهیان آیت‌الله رئیسی گفت: هم‌اکنون ناکارآمدی دولت به گردن تحریم افتاده است، در حالی که این یک بهانه بزرگ است چرا که بی‌اثر کر...

سعید محمد: ‌‌خسارت‌بارترین قرارداد تاریخ ایران در این ۸ سال منعقد شد /به جای ‌پاسخگویی ‌"طلبکارند" / "رئیسی" قطار انقلاب را به ریل اصلی بازمی‌‌گردا‌ند

 سعید محمد: ‌‌خسارت‌بارترین قرارداد تاریخ ایران در این ۸ سال منعقد شد /به جای ‌پاسخگویی ‌"طلبکارند" / "رئیسی" قطار انقلاب را به ریل اصلی بازمی‌‌گردا‌ند
2021-06-15T09:58:35+04:30
گروه استان‌ها- فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) گفت: امروز چهره مردم پر از غم شده است که جامعه غم‌زده ما نیاز به یک فرج فوری دارد، حاکمیت نیازم...

قاضی زاده هاشمی به خراسان شمالی سفر کرد

قاضی زاده هاشمی به خراسان شمالی سفر کرد
2021-06-15T09:38:25+04:30
بجنورد- قاضی زاده هاشمی صبح امروز در یک سفر تبلیغاتی به خراسان شمالی سفر کرد.

حمایت نخبگان دانشگاهی خوزستان از آیت‌الله رئیسی/ در ۸ سال گذشته نظرات دانشگاهیان شنیده نشد

 حمایت نخبگان دانشگاهی خوزستان از آیت‌الله رئیسی/ در ۸ سال گذشته نظرات دانشگاهیان شنیده نشد
2021-06-15T09:45:25+04:30
گروه استان‌ها ـ استاد برجسته دانشگاه علوم پزشکی اهواز در اجتماع دانشگاهیان حامی رئیسی گفت: دانشگاه موتور پیشران کشور است و این ظرفیت در ۸سال روحانی به اغما ...

محسن رضایی: از بوشهر با ‌"قطر و بحرین" ارتباط لجستیکی برقرار می‌کنم/ بر ‌سیاست‌های نادرست ‌‌پایان می‌دهم

 محسن رضایی: از بوشهر با ‌"قطر و بحرین" ارتباط لجستیکی برقرار می‌کنم/ بر ‌سیاست‌های نادرست ‌‌پایان می‌دهم
2021-06-15T09:45:24+04:30
گروه استان‌ها- محسن رضایی با بیان اینکه سیاست‌های نادرست دولت‌ها با تشکیل دولت اقدام و تحول پایان می‌یابد گفت: با تشکیل دولت اقدام و تحول، بی‌عدالتی‌ها کنار...

وزیر بهداشت: توزیع واکسن‌های ایرانی کرونا آغاز شد/ ازسرگیری ورود واکسن خارجی

 وزیر بهداشت: توزیع واکسن‌های ایرانی کرونا آغاز شد/ ازسرگیری ورود واکسن خارجی
2021-06-15T09:45:24+04:30
گروه استان‌ها ـ وزیر بهداشت با اعلام "اولین واکسن تولید داخل از امروز توزیع می‌شود"، گفت: تا پایان تابستان به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان واکسن د...

زاکانی: کشور بر مدار عقلانیت و درست اداره نمی‌‌شود/ کسی که خود را به خواب زده بیدارشدنی نیست

 زاکانی: کشور بر مدار عقلانیت و درست اداره نمی‌‌شود/ کسی که خود را به خواب زده بیدارشدنی نیست
2021-06-15T09:45:24+04:30
گروه استان‌ها ـ نامزد سیزدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: کشور توسط دولت بر مدار عقلانیت و درست اداره نمی‌شود.

وجود ٣۵٠٠ شعبه اخذ رای در فارس/ افزایش ۲۰ درصد صندوق های رای

وجود ٣۵٠٠ شعبه اخذ رای در فارس/ افزایش ۲۰ درصد صندوق های رای
2021-06-15T09:25:05+04:30
شیراز- رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان فارس گفت: بیش از سه هزار و ۵٠٠ شعبه اخذ رای با حدود ۱۳ هزار نفر ناظر در استان فارس فعال خواهد بود.

نامزد اصولگرای شورای شهر یزد: نگاه سیاسی به مسائل و موضوعات شهری فاجعه است

 نامزد اصولگرای شورای شهر یزد: نگاه سیاسی به مسائل و موضوعات شهری فاجعه است
2021-06-15T09:32:00+04:30
گروه استان‌ها – نامزد ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر یزد با بیان اینکه نگاه غیرکارشناسی به موضوعات و طرح‌های شهری گره‌هایی را در زندگی مردم ایجاد می‌ک...

وزیر بهداشت: ورود واکسن به کشور از سر گرفته شد / از این هفته مشکلی برای تزریق نداریم / توزیع واکسن‌های تولید داخل از امروز

 وزیر بهداشت: ورود واکسن به کشور از سر گرفته شد / از این هفته مشکلی برای تزریق نداریم / توزیع واکسن‌های تولید داخل از امروز
2021-06-15T09:31:58+04:30
گروه استان‌ها ـ وزیر بهداشت با بیان اینکه اولین واکسن تولید داخل از امروز توزیع می‌شود، گفت: تا پایان تابستان به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان واکسن در جهان ...

نامزد اصولگرای شورای شهر قزوین: کمیته تحقیق و تحفص از شهرداری قزوین را تشکیل می‌دهیم

 نامزد اصولگرای شورای شهر قزوین: کمیته تحقیق و تحفص از شهرداری قزوین را تشکیل می‌دهیم
2021-06-15T09:18:37+04:30
گروه استان‌ها ـ نامزد شورای ائتلاف در انتخابات شورای شهر قزوین گفت: لایه‌های فساد طی سال‌های اخیر تنومند شده‌اند و از همین رو یکی از کارهای مهم ما در شورای ...

معاون ‌سازمان پدافند غیرعامل: در طرح جامع مطالعاتی پدافند غیرعامل تهدیدات و آسیب‌ها شناسایی شد

 معاون ‌سازمان پدافند غیرعامل: در طرح جامع مطالعاتی پدافند غیرعامل تهدیدات و آسیب‌ها شناسایی شد
2021-06-15T09:18:36+04:30
معاون امور استان‌های سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: در طرح جامع مطالعاتی پدافند غیرعامل تهدیدات و آسیب‌ها شناسایی و راهکارهای لازم برای مصون‌سازی آن ارائه ...

جانشین ستاد انتخاباتی رئیسی در سیستان و بلوچستان: مردم با بی‌تدبیری ‌دولت‌ در شرایط بد معیشتی به سر می‌برند

 جانشین ستاد انتخاباتی رئیسی در سیستان و بلوچستان: مردم با بی‌تدبیری ‌دولت‌ در شرایط بد معیشتی به سر می‌برند
2021-06-15T09:18:36+04:30
گروه استان‌ها - جانشین ستاد انتخاباتی آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی با تاکید بر اینکه کارنامه نامزدها از مهمترین ملاک‌ها برای تشخیص فرد اصلح است، گفت: مردم باید...

چمران: اعضای شورای شهر پنجم پروژه‌های نیمه‌کاره دوره گذشته را افتتاح کردند

 چمران: اعضای شورای شهر پنجم پروژه‌های نیمه‌کاره دوره گذشته را افتتاح کردند
2021-06-15T09:18:36+04:30
گروه استان‌ها ـ عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: اعضای شورای شهر فعلی پروژه‌های نیمه‌کاره را افتتاح کردند و پروژه جدیدی را احداث نکردند و همچنین در حوزه...

رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی در استان سمنان: آقازادگی در کشور باید از بین برود / مسببان وضع فعلی نمی‌توانند مدعی تغییر باشند

 رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی در استان سمنان: آقازادگی در کشور باید از بین برود / مسببان وضع فعلی نمی‌توانند مدعی تغییر باشند
2021-06-15T09:18:36+04:30
گرونه استان‌ها- رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در استان سمنان با تأکید بر اینکه مسببان وضع فعلی نمی‌توانند مدعی تغییر باشند گفت: آقازادگی د...

جدیدترین اخبار کرونا در ایران| کودکان ناقلان خاموش/ رشد ۱۴ درصدی موارد جدید بستری/ سیستم حمل و نقل عمومی و گسترش بیماری+ نقشه و نمودار

 جدیدترین اخبار کرونا در ایران| کودکان ناقلان خاموش/ رشد ۱۴ درصدی موارد جدید بستری/ سیستم حمل و نقل عمومی و گسترش بیماری+ نقشه و نمودار
2021-06-15T09:18:36+04:30
گروه استان‌ها ـ درحالی که آمارهای رسمی نشان‌دهنده کاهش نرخ مرگ ناشی از ویروس منحوس است اما بررسی دقیق آمارها نشان می‌دهد ویروس منحوس همچنان درحال فعالیت و ا...

انتخابات الکترونیکی فقط در شورای اسلامی ارومیه برگزار می شود

انتخابات الکترونیکی فقط در شورای اسلامی ارومیه برگزار می شود
2021-06-15T08:58:22+04:30
ارومیه - فرماندار ارومیه گفت: انتخابات الکترونیکی فقط در شورای اسلامی ارومیه خواهد بود و اخذ رای انتخاب ریاست جمهوری، شورای اسلامی روستاها و بخش ها به صورت س...

تغییر شرایط اقتصادی هرمزگان در گرو تقویت بخش خصوصی است

تغییر شرایط اقتصادی هرمزگان در گرو تقویت بخش خصوصی است
2021-06-15T08:48:17+04:30
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس گفت: تغییر شرایط اقتصادی هرمزگان در گرو تقویت بخش خصوصی و واگذاری امور به این بخش است.

تعدد لیست‌ها اصولگرایان را با مشکلاتی برای پیروزی در انتخابات شورای شهر مواجه می‌کند

تعدد لیست‌ها اصولگرایان را با مشکلاتی برای پیروزی در انتخابات شورای شهر مواجه می‌کند
2021-06-15T08:48:17+04:30
نایب رئیس شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب در خراسان رضوی درخصوص لیست‌های مختلفی که از سوی احزاب اصولگرا در مشهد منتشر شده است، گفت: متاسفانه عدم وجود وحدت...

زاکانی: کشور بر مدار عقلانیت و درست اداره نمی‌‌شود/کسی که خود را به خواب زده بیدارشدنی نیست

 زاکانی: کشور بر مدار عقلانیت و درست اداره نمی‌‌شود/کسی که خود را به خواب زده بیدارشدنی نیست
2021-06-15T08:51:55+04:30
گروه استان‌ها- نامزد سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت: کشور توسط دولت بر مدار عقلانیت و درست اداره نمی‌شود.

آغاز تزریق دوز دوم واکسن اسپوتنیک در آذربایجان شرقی

آغاز تزریق دوز دوم واکسن اسپوتنیک در آذربایجان شرقی
2021-06-15T08:35:01+04:30
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز از آغاز تزریق دوز دوم واکسن روسی اسپوتنیک در استان از امروز دوشنبه ۲۴ خرداد خبر داد.

شهروندان در انتخابات شورای شهر به لیست‌ها رای دهند نه افراد

شهروندان در انتخابات شورای شهر به لیست‌ها رای دهند نه افراد
2021-06-15T08:35:01+04:30
یک جامعه‌شناس گفت: این انتظار که شهروندان خود کاندیداها را با تحقیق در پروفایل و اطلاعات موجود شناخته و سپس اقدام به انتخاب آن‌ها و رای‌دهی کنند، یک امر نشدن...

بیش از چهار میلیون و ۷۰۰ هزار تن کالای اساسی در انبارهای کشور وجود دارد

بیش از چهار میلیون و ۷۰۰ هزار تن کالای اساسی در انبارهای کشور وجود دارد
2021-06-15T08:35:00+04:30
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور گفت: هم‌اینک بیش از چهار میلیون و ۷۰۰ هزار تن کالای اساسی در انبارهای کشور وجود دارد که نیاز است هر چه...

بیمارستان۱۶۰ تختخوابی میناب تا ۱۸ ماه آینده به بهره برداری می‌رسد

بیمارستان۱۶۰ تختخوابی میناب تا ۱۸ ماه آینده به بهره برداری می‌رسد
2021-06-15T08:35:00+04:30
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: بیمارستان۱۶۰ تختخوابی میناب تا ۱۸ ماه آینده به بهره برداری می‌رسد.

هجوم همه جانبه به تالاب بی دفاع شیلات

هجوم همه جانبه به تالاب بی دفاع شیلات
2021-06-15T08:34:59+04:30
چند سالی است که تالاب شیلات، تنها تالاب درون شهری شمال کشور در بندر مرزی آستارا، با بلایای طبیعی و غیرطبیعی دست و پنجه نرم می کند.

ظرفیت بیمارستان های شهید محمدی و خلیج فارس بندرعباس پر شد

ظرفیت بیمارستان های شهید محمدی و خلیج فارس بندرعباس پر شد
2021-06-15T08:34:59+04:30
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: ظرفیت بیمارستان های شهید محمدی و خلیج فارس بندرعباس پر شده است.

بانوان نخبه مسیر فردا را تغییر می دهند

بانوان نخبه مسیر فردا را تغییر می دهند
2021-06-15T08:31:43+04:30
همدان_رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: فردا متعلق به بانوان است، زیرا این بانوان بخصوص بانوان نخبه هستند که می توانند مسیر فردا را تغییر دهند.

مشارکت حداکثری در انتخابات از عوامل مهم تامین امنیت پایدار است

مشارکت حداکثری در انتخابات از عوامل مهم تامین امنیت پایدار است
2021-06-15T08:21:45+04:30
نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات از عوامل مهم تامین امنیت پایدار است و می تواند برای برخی کشورهای همسا...

ضرورت تامین سلامت مردم در انتخابات با توجه به بحران کرونا

ضرورت تامین سلامت مردم در انتخابات با توجه به بحران کرونا
2021-06-15T08:21:45+04:30
استاندار مازندران اظهارکرد:تامین سلامت مردم در انتخابات با توجه به بحران کرونا بسیار اساسی است.
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)