میرنیوز

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی در لرستان: ‌رئیسی به دولت در آکواریم خاتمه خواهد داد / رئیسی فیلتر را از رفاه و معیشت مردم برمی‌دارد

 رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی در لرستان: ‌رئیسی به دولت در آکواریم خاتمه خواهد داد / رئیسی فیلتر را از رفاه و معیشت مردم برمی‌دارد 2021-06-10T21:45:39+04:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرمآباد، حامد ویسکرمی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران استان که به میزبانی خبرگزاری تسنیم برگزار شد اظهارداشت: بدون تردید نقش رسانه‌ها در توسعه استان لرستان در همه حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بی‌بدیل و اثرگذاری بوده است.

وی افزود: لرستان از نظر جمعیتی یکی از استان‌های دارای جمعیت بالاست یعنی ما حدود یک میلیون و 150 هزار نفر جمعیت داریم که نیمی از جمعیت استان را جوان‌های زیر 30 سال تشکیل می‌دهند و این یک فرصت بی بدیلی است که استان لرستان جوان، توانمند، غیرتمند و با عزت و پرشور ... است و کسانی که دلبسته به توسعه استان لرستان هستند یک بخش عظیمی از این بافت جمعیتی را در استان لرستان تشکیل می‌دهند و نیازمند توجه ویژه هستند.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی در لرستان عنوان کرد: توجه ویژه‌ای به این بافت جمعیتی استان صورت نپذیرفته چون ما شاهد هستیم که در کشور به عنوان دومین استان بیکار کشور شناخته شدیم و این به معنای این است که ظرفیت جوان در استان لرستان به خوبی دیده نشده و مغفول مانده و توسط همه هشت دولت گذشته برای توسعه و برای پیشرفت استان کار خاصی انجام نپذیرفته و این امروز یک مطالبه جدی و عمومی است و ما انتظار داریم از دولت بعدی آیت الله رئیسی در استان لرستان به این موضوع پرداخته شود .

وجود ظرفیت‌های گوناگون در استان لرستان

وی افزود: جوان‌های ما در استان لرستان از توانمندی‌های فکری، بومی و جسمی بالایی برخوردار هستند و در عرصه علم و فناوری وقتی که به زیرساخت‌های آن مراجعه می‌کنید جوان‌های خوش فکر لرستانی را می‌بینید که اختراعاتی را که ثبت کردند اما متاسفانه به دلیل اینکه مورد حمایت قرار نگرفتند از طریق مراجع ذی‌ربط امکان به تولید رساندن محصولاتشان را نداشتند و این امکان براشون مهیا نشده است.

ویسکرمی عنوان کرد: در عرصه‌های مختلف ورزشی و رشته‌های ورزشی ورزشکاران جوان لرستانی صاحب رتبه‌های ملی و بین المللی هستند اما همین ورزشکارانی که دارای رتبه‌های ملی و بین المللی هستند با اتکا به توان خودشان و با اتکا بر ظرفیتی که توسط خدای متعال قرار داده رسیدند در حالی که دولت باید آنها حمایت کند و برای حصول موفقیت در عرصه‌های ملی و بین المللی برای جوان‌های لرستانی برنامه داشته باشد.

وی بیان کرد: ظرفیت‌های بی‌بدیلی در استان لرستان نهفته است، 800 هزار هکتار زمین کشاورزی که متاسفانه بعد از گذشت سالها مرتبا و مکررا این عدد به گوش همه ما آشناست که 76 درصد از اراضی کشاورزی استان به صورت دیم و 24 درصد به صورت آبی کشت می‌شوند و این متاسفانه چیزی نیست به غیر از عدم توجه به ظرفیت بی بدیل کشاورزی در استان لرستان و این بی توجهی منجر به هدر رفت منابع کشاورزی در استان لرستان شده است.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی در لرستان تصریح کرد: 11 درصد آب‌های شیرین کشور در استان لرستان قرار دارد و همین موضوع استان لرستان را از لحاظ کشاورزی و استفاده از منابع آب به یک استان خاص تبدیل کرده است.

نادیده گرفتن حق آبه لرستان در ادوار مختلف

وی با بیان اینکه ما بعد از سه استان شمالی پرباران‌ترین استان کشور هستیم اما سطح استفاده ما از منابع آبی موجود چه میزان است گفت: همین مسئله سالهاست مطالبه مردم استان لرستان است، روان آب‌هایی که از استان لرستان خارج می‌شود و حق آبه‌ای که در استان نادیده گرفته شده باید توسط دولت مورد تجدید نظر قرار گیرد از طرفی مسئولان استان باید تلاش کنند در ارتباط با همین حق آبه‌ای که در استان لرستان موجود است به نحوی عمل کنند که مورد بهره‌برداری قرار گیرد .

ویسکرمی با اشاره به اینکه ما دو مطالبه در حوزه آب داریم اظهار داشت: حق آبه استان لرستان را افزایش دهند و دوم اینکه دستگاه‌ها و مسئولان مربوطه باید برنامه‌ریزی کنند که از حق آبه موجود بهره لازم را ببریم.

وی با اشاره به اینکه از لحاظ اقلیمی استان لرستان یک اقلیم چهار فصل است و این بدان معناست که ما می‌توانیم در هر نقطه‌ای از استان لرستان یک برنامه‌ریزی جدی برای تامین نیازهای استان، کشور و هم گردش اقتصادی بالا در حوزه کشاورزی داشته باشیم افزود: در ارتباط با برخی محصولات باغی و زارعی نیز استان لرستان دارای رتبه‌های برتر و فوق العاده‌ای از جمله انارستان‌های کوهدشت، انجیرستانهای پلدختر، باغات زردآلوی دورود، باغات گردوی الشتر، باغات سیب بروجرد، تولید حبوبات در شهرستان دلفان و سایر نقاط استان اما بعد از گذشت سالها ما هنوز در حوزه صنایع تبدیلی بخش کشاورزی که می‌تواند منجر به ارزش افزود شود ضعف‌های جدی و اساسی داریم که قطعا دولت آقای رئیسی برای حل این مشکلات در استان لرستان برنامه ویژه دارد.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی در لرستان با اشاره به اینکه در حوزه راه‌ها و مزیت‌های مواصلاتی استان لرستان در کریدور شمال به غرب، شمال به جنوب و غرب به شرق قرار دارد و در محیط هفت استان همسایه احاطه و نسبت به استان های مرزی دسترسی سریع وجود دارد عنوان کرد: همه این عوامل می‌تواند شرایطی را فراهم کند که استان لرستان برای حرکت به سمت ایجاد مرکزی برای قطب ترانزیتی در کشور و مسیر شمال به جنوب و غرب به شرق مورد توجه قرار گیرد.

عدم استفاده مطلوب از ظرفیت گردشگری لرستان

وی بیان کرد: در حوزه گردشگری استان لرستان از لحاظ آثار تاریخی و طبیعی ثبت شده در کشور رتبه اول را به خود اختصاص داده این در حالی است که از لحاظ جدی توریست داخلی و بین المللی در رتبه‌های پایین در کشور قرار دارد چرا وضعیت استان لرستان با این وضعیت بالا و بی بدیل در حوزه گردشگری می‌تواند فعالیت‌های اقتصادی منجر به ایجاد هزاران شغل برای هزاران جوان بیکار در کشور شود که این مزیت در دولت های گذشته نادیده‌ گرفته شده است.

ویسکرمی گفت: در حوزه شاخص‌های فرهنگی موسیقی محلی فاخر استان لرستان هنوز جایگاه خودش را در سطح کشور پیدا نکرده است این در حالی است که ظرفیت موسیقی لرستان نسبت به سایر موسیقی‌های محلی در سطح کشور ظرفیت خیلی خاص و دارای قدمت است، موسیقی لرستان همخوانی خاصی با فطرت انسانی دارد و طبیعتا امکان پیام رسانی فرهنگ لُر به سایر اقوام، طوایف و نقاط کشور دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.

خام فروشی مشکل عمده حوزه سنگ لرستان

وی با بیان اینکه در حوزه معادن استان لرستان یکی از ظرفیت‌های اساسی جمهوری اسلامی ایران است اظهارداشت: حدود 24 درصد سنگ‌های تزئینی کشور و 3 درصد سنگ‌های تزئینی دنیا در استان لرستان قرار دارد اما هنوز ما در حوزه معدن در حال خام فروشی هستیم.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی در لرستان با اشاره به اینکه بخش عمده‌ای از واحدهای تولیدی در استان لرستان تعطیل و نیمه تعطیل‌اند افزود: این ظرفیت‌های تعطیل و نیمه تعطیل واحدهای تولیدی لرستان باید تعیین تکلیف شوند که به طور یقین یکی از برنامه‌های دولت آینده است.

وی عنوان کرد: در دولت آیت الله رئیسی تکمیل واحدهای نیمه تمام و بازگشایی واحدهای تعطیل صنعتی در اولویت بخش صنعت خواهد بود از طرفی توجه به صنایعی که ایجاد ارزش افزوده می‌کنند و سرانه و ایجاد اشتغال آنها بالاست مورد توجه قرار می‌گیرد.

ویسکرمی بیان کرد: از جمله برنامه‌های دولت آیت الله سید ابراهیم رئیسی در استان لرستان را می‌توان توسعه و گسترش فضاهای متناسب شهری برای ایجاد جاذبه‌های گردشگردی، تاسیس و بازسازی مجموعه‌های گردشگری و تفریحی در حوزه شهر و حومه شهری دانست.

عدم توانایی در جذب سرمایه گذاری‌ یکی از چالش‌های حوزه تولید لرستان

وی اقدامات در مورد تبلیغ ظرفیت‌های گردشگری لرستان در سطح ملی و بین المللی، ایجاد مرکز تخصصی مردم شناسی در لرستان و حمایت جدی از سرمایه گذاری داخلی و خارجی را از دیگر برنامه‌های آیت الله رئیسی در استان برشمرد و گفت: امروزه یکی از چالش‎های اساسی که در حوزه تولید در استان لرستان با آن مواجه هستیم عدم توانایی در جذب سرمایه گذاری‌های ملی، بین المللی و به ویژه در زمینه سرمایه گذاری‌های خارجی است چرا که در این رابطه استان لرستان هنوز نتوانسته جایگاه خود را پیدا کند و این در حالی است که می‌شود با یک ارتباط با سفارتخانه‌ها، دفاتر کنسولگری و نمایندگی‌های کشورهای دیگر و با مطالعه نسبت به جذب سرمایه‌های خارجی در استان لرستان با توجه به ظرفیت‌های بی بدیلی که در حوزه‌های خدمات، کشاورزی و صنعت وجود دارد، اقدام کرد.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی در لرستان با بیان اینکه حوزه انرژی یکی از ظرفیت‌های مغفول در استان لرستان است تصریح کرد: در زمینه نفت و گاز استان لرستان دارای ذخایری است و این فرصت در استان ایجاد شده که در ارتباط با خطوط انتقال نفت و همچنین خط اتیلن زمینه را برای بهره‌وری استان از حوزه انرژی به شکل مناسب‌تری ایجاد کرد.

حوزه انرژی لرستان در دولت آیت الله رئیسی مورد توجه قرار می‌گیرد

وی خاطرنشان کرد: به طور یقین در دولت آیت الله رئیسی یکی از ظرفیت‌هایی که در استان لرستان مورد توجه قرار خواهد گرفت، توجه به ظرفیت حوزه انرژی است.

ویسکرمی استفاده از ظرفیت‌های معدنی و تکمیل زنجیره تولید در این حوزه، توسعه شرکت‌های داروسازی گیاهی، ایجاد صنایع تبدیلی و کشت و فرآوری گیاهان دارویی را از دیگر برنامه‌های دولت آیت الله رئیسی در لرستان دانست و اظهارداشت: توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی که زمینه آن را در وجود دارد حتما از برنامه‌های دولت آینده در استان لرستان خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه تکمیل طرح‌های نیمه تمام بالای 60 درصد پیشرف فیزیکی از اولویت‌های نخست دولت آیت الله رئیسی در استان لرستان است افزود: ایجاد پایانه صادراتی محصولات کشاورزی، صنعتی، صنایع تبدیلی معدن سنگ و همچنین تکمیل هموار سازی و تسهیل راه‌های ارتباطی در حوزه راه‌های ارتباطی شهری و روستایی از دیگر برنامه‌های دولت آیت الله رئیسی در استان است.

توجه به ساخت مسکن محرومان در کشور و استان

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی در لرستان به توجه به ساخت مسکن محرومان اشاره کرد و گفت: یکی از برنامه‌های جدی که آیت الله رئیسی در سطح کشور اعلام کرد ایجاد و ساخت 4 میلیون واحد مسکونی در سراسر کشور است که به طور یقین لرستان به عنوان یکی از استان‌هایی که از نظر شاخص مسکن در رتبه‌های پایینی قرار دارد از استان‌های خواهد بود که توسط دولت آیت الله رئیسی در زمینه ساخت مسکن به طور جدی مورد توجه قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: در بحث انتخابات نیز همه ما موظف هستیم تمام تلاشمان را به کار ببندیم تا مشارکت عمومی در انتخابات 1400 را افزایش دهیم.

ویسکرمی خاطرنشان کرد: نقش مشارکت بالای عمومی بدون شک به سر کار آمدن دولتی مقتدر هم در عرصه ملی و هم در عرصه بین المللی موثر است و بنده به عنوان رئیس ستادهای مردمی آیت الله رئیسی در لرستان از همه مردم و گروه‌ها، اقشار مختلف، حزب‌ها و همه فعالان سیاسی به حضور گسترده در انتخابات دعوت می‌کنم.

حضور گسترده مردم در انتخابات مسیر رشد و شکوفایی را برای کشور هموار می‌کند

وی اظهارداشت: به طور یقین حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری 1400 مسیر رشد و شکوفایی را برای کشور هموار می‌کند و مشارکت بالای مردم در انتخابات امید را به بدنه اجتماعی کشور باز می‌گرداند.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی در لرستان افزود: بدون شک حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های اخذ رای در 27 خرداد ماه کلید رهایی مردم از مشکلات معیشتی و اقتصادی است و بدون شک حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای کلید اقتدار ایران در عرصه بین مللی خواهد بود و امیدواریم مردم به این موضوع به خوبی توجه داشته باشند و با حضور خودشان فصل جدیدی از خدمت و پیشرفت را در کشور و استان لرستان باز کنند.

امروز آیت الله رئیسی به عنوان کاندیدای اصلح مطرح است

وی عنوان کرد: امروز آیت الله رئیسی به عنوان کاندیدای اصلح مطرح است که هدایت قلوب مردم به سمت کاندیدای اصلح از وظایف اصلی ستادهای انتخاباتی متعددی است که در سطح استان لرستان تشکیل شده است؛ ما معتقدیم آیت الله رئیسی کاندیدای اصلح میدان انتخابات 1400 برای کسب ریاست جمهوری اسلامی ایران است و دلایل ما برای این انتخاب عملکرد درخشان مدیریتی آیت الله رئیسی در مسئولیت‌های گذشته است که جلوی چشم همه مردم،کنشگران سیاسی و اقتصادی قرار دارد و قابل ملاحضه است.

ویسکرمی با اشاره به اینکه آیت الله رئیسی فردی است که با دارای مدیریت جهادی و تحول گرا است بیان کرد: آیت الله رئیسی به دنبال ایجاد تحول در مدیریت و در حوزه عملکردی است و نشان داده است که با دردهای مردم آشنا است و دربرخورد با فساد قاطعیت لازم را از خودش نشان داده و امروز فساد ستیزی آیت الله رئیسی به شدت مورد توجه مردم است.

جوان‌گرایی و اعتقاد به جوانان در ستادهای انتخاباتی آیت الله رئیسی مشهود است

وی با اشاره به اینکه آیت الله رئیسی فردی است که در حوزه عملکردی شفافیت در عملکرد را دارد و با فساد زیرمجموعه برخورد و روش‌های اداری را به سمت شفافیت هدفمند کردند بیان کرد: جوان‌گرایی و اعتقاد به جوانان هم امروز در ستادهای انتخاباتی آیت الله رئیسی در سطح کشور مشهود و قابل ملاحظه است.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی در لرستان تصریح کرد: یکی از ویژگی‌های ویژه آیت الله رئیسی اعتقاد ایشان به ظرفیت‌های درون زای کشور است که با استفاده و تکیه بر ظرفیت‌های درون زای کشور و با توجه به تولید داخلی قطعا به سمت شکوفایی اقتصادی و ایجاد اشتغال در کشور و استان حرکت خواهیم کرد.

وی خاطر نشان کرد: یکی از ویژگی‌های آیت الله رئیسی امیدآفرینی وی در بین آحاد مختلف جامعه است، در طول مدتی که در مسئولیت قوه قضائیه حضور دارند عملکرد ایشان نسبت به ایجاد امید در مردم پیرامون عملکرد در قوه قضائیه مشهود است.

آیت الله رئیسی فردی عدالت خواه و عدالت طلب است

ویسکرمی با اشاره به اینکه آیت الله رئیسی فردی عدالت خواه و عدالت طلب است اظهار داشت: خطاب به مردم استان لرستان عرض می‌کنم مردم برای حرکت در مسیر توسعه و شکوفایی اقتصادی در استان و رفع معضل بیکاری جوانان نیاز به رئیس جمهوری عدالت طلب داریم، رئیس جمهوری که با درک عدالت و عدالت طلبی تشخیص بدهد که استان لرستان به عنوان یک استان محروم از فرصت های توسعه در سطح کشور تا به امروز محروم مانده و نیازمند نگاه ویژه در این زمینه است که به مردم استان لرستان عرض می‌کنم آیت الله رئیسی دارای این شاخصه است که به عنوان فردی عدالت محور مناطقی مانند استان لرستان را مورد توجه قرار دهد.

وی بیان کرد: آیت الله رئیسی فردی مومن، ساده زیست، باتقوا و از جنس خود مردم است که امیدوارم مردم استان لرستان با درک موقعیت کنونی در سطح ملی و بین المللی و در جهت رفع مسائل و مشکلات پیش آمده و جهت ایجاد شکوفایی و توسعه در کشور و استان لرستان همه با هم با حضور گسترده در انتخابات و سطح بالایی از مشارکت در روز 28 خرداد ماه شاهد پیروزی کاندیدای اصلح باشیم.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی در لرستان اظهار داشت: به دستور آیت الله رئیسی به همه ستادها اعلام کرده‌ایم که هیچ کدام از ستادها بنری را برای آیت الله رییسی در سطح شهرها نصب نکنند، چنانچه کسی علاقه‌مند به آیت الله رئیسی است و علاقه‌مند هستند برای آیت الله رئیسی قدمی بردارند هزینه چاپ بنرها را برای نیازمندان هزینه کند.

وی افزود: هدف آیت الله رئیسی خدمت به مردم و جامعه است بنابراین اگر می‌خواهیم به هدف آیت الله رئیسی کمک کنیم باید به سمت کمک به نیازمندان برویم و همه ستادها پس از انتقال این پیام پذیرفتند که نسبت به نصب بنر در سطح شهرها اقدام نکنند.

ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی، دولت آیت الله رئیسی نیست

ویسکرمی عنوان کرد: ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی، دولت آیت الله رئیسی نیست و آیت الله رئیسی به صراحت اعلام کردند دولت آینده متشکل از ستاد ها نیست.

وی بیان کرد: جهت اینکه به عنوان یک مجموعه مشاور و نماینده تبلیغاتی کارهای توسعه و نیازهای استان را منعکس کنیم از همان روز اول تشکیل ستاد در استان لرستان مجمع مشاوران تخصصی ستاد آیت الله رئیسی را تشکیل دادیم و تا امروز جلسات متعددی برگزار شده است.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی در لرستان با بیان اینکه ستادهای آیت الله رئیسی بلندگوی آیت الله رئیسی در آینده نیستند گفت: به طور یقین برنامه‌های توسعه توسط دولت در زمان مناسب اطلاع رسانی می‌شود.

تمرکز زدایی یکی از سیاست‌های اصلی آیت الله رئیسی

وی تمرکز زدایی را یکی از سیاست‌های اصلی آیت الله رئیسی دانست و تصریح کرد: تمرکز زدایی در بحث‌های تبلیغاتی و عملکرد بسیار مورد توجه ایت الله رئیسی قرارگرفته است، شما شاهد هستید که دورانی که آیت الله رئیسی مسئولیت آستان قدس را به عهده داشتند امکانات و ظرفیت‌های آستان مقدس رضوی را به کلیه نقاط کشور گسیل و در عمق روستاها خدمات بسیاری در زمینه رفع توجه به معضلات اجتماعی، رفع بیکاری، ایجاد اشتغال و رفع درمان و حوزه‌های مختلفی انجام گرفته است و در استان لرستان نیز خدمات بسیاری در حوزه اشتغال، درمان و سا ساخت بیمارستان در حال انجام است.

ویسکرمی خاطر نشان کرد: معتقد هستیم سیاست تمرکز زدایی آیت الله رئیسی به ویژه از پایتخت به سمت استان‌های محروم از جمله استان لرستان است.

آیت الله رئیسی با هدف کاهش فاصله طبقاتی در انتخابات حضور پیدا کرده است

وی اظهار داشت: آیت الله رئیسی با هدف کاهش فاصله طبقاتی در انتخابات حضور پیدا کرده، حضور آیت الله رئیسی زمینه سازی حضور نخبگان در عرصه فعالیت های اجتماعی است.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی در لرستان افزود: دولت آیت الله رئیسی اعتلای فرهنگ را بنا خواهد کرد و در واقع دولت سید ابراهیم رئیسی خواهد آمد تا فیلتر را از رفاه و معیشت مردم بردارد.

وی عنوان کرد: فرصت‌ها و ظرفیتها در استان لرستان عامل توسعه نیافتگی نیستند، عامل توسعه نیافتگی در استان لرستان نبود مدیران جهادی و دلسوزی است که نتوانستند این ظرفیت‌ها را تبدیل به فعلیت کنند.

ویسکرمی بیان کرد: آیت الله رئیسی به دولت در آکواریوم خاتمه خواهد داد، آیت الله رئیسی دولت را شفاف خواهد کرد تا عملکرد مدیران جهادی در اختیار مردم قرار بگیرد چرا که با وجود مدیران جهادی امکان بروز فرصت‌ها در میدان عمل وجود دارد.

توسعه در استان لرستان باید از آمار و کاغذ خارج شود

وی گفت: بنده معتقد هستم برنامه‌های توسعه استان باید مورد تجدید نظر قرار بگیرد، توسعه در استان لرستان باید از آمار و کاغذ خارج شود.

وی تصریح کرد: یکی از مسائل و مشکلاتی که در کشور به ویژه در استان لرستان همواره در طول همه دولت‌های گذشته با آن مواجه بوده‌ایم آمارهای روی کاغذ و اتفاقاتی است که در جامعه بروز پیدا نکرده است.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی در لرستان خاطر نشان کرد: حتما در طول هفته آتی رویدادهای انتخاباتی در سطح استان با حضور کلیه ستاد های مردی و حضور حداکثری مردم انجام می‌شود که شاهد خروش نمادین مردم استان در کف خیابان‌ها باشیم و همه مردم نظرشان را نسبت به آیت الله رئیسی اعلام کنند.

انتهای پیام/ش

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

حضور ۱۳ هزار نفر در شبکه نظارت انتخابات فارس/ وجود ۳ میلیون و ۵۸۰ هزار واجد شرایط

حضور ۱۳ هزار نفر در شبکه نظارت انتخابات فارس/ وجود ۳ میلیون و ۵۸۰ هزار واجد شرایط
2021-06-15T10:35:09+04:30
رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان فارس با اشاره به پیش بینی بیش از ۳۵۰۰ شعبه اخذ رای در این استان، اعلام کرد که حدود ۱۳ هزار نفر اعم از سرناظر، ناظر مس...

انتشار لیست داوطلبان مورد حمایت شورای ائتلاف انقلاب در مازندران

انتشار لیست داوطلبان مورد حمایت شورای ائتلاف انقلاب در مازندران
2021-06-15T10:31:41+04:30
ساری- شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران، لیست مورد حمایت در انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای مازندران را منتشر کرد.

شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح امری لازم و واجب است

شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح امری لازم و واجب است
2021-06-15T10:31:41+04:30
قم- مرجع تقلید شیعیان در پاسخ به استفتایی در خصوص انتخابات، پاسخ داد: شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح، امری لازم و واجب است.

متکی: ‌تیم مذاکره‌کننده ‌به هیچ‌وجه عملکرد قابل دفاعی نداشت / «رئیسی» دولتی سالم و پاکدست می‌سازد

 متکی: ‌تیم مذاکره‌کننده ‌به هیچ‌وجه عملکرد قابل دفاعی نداشت / «رئیسی» دولتی سالم و پاکدست می‌سازد
2021-06-15T10:38:34+04:30
گروه استان‌ها- سخنگوی شورای وحدت گفت: علت اصلی ساخت این دوگانگی‌ها این است که کارنامه دولت فعلی قابل دفاع نیست و ۲ نامزد معرفی‌شده از سوی دولتی‌ها به جای ای...

حضور ۱۳ هزار بازرس انتخابات در فارس/ وجود ۳ میلیون و ۵۸۰ هزار واجد شرایط

حضور ۱۳ هزار بازرس انتخابات در فارس/ وجود ۳ میلیون و ۵۸۰ هزار واجد شرایط
2021-06-15T10:21:39+04:30
رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان فارس با اشاره به پیش بینی بیش از ۳۵۰۰ شعبه اخذ رای در این استان، اعلام کرد که حدود ۱۳ هزار نفر بازرس شورای نگهبان در ...

دعوت ائمه جمعه شمال غرب کشور ازمردم برای مشارکت گسترده درانتخابات

دعوت ائمه جمعه شمال غرب کشور ازمردم برای مشارکت گسترده درانتخابات
2021-06-15T10:18:21+04:30
تبریز- ائمه جمعه شمال غرب کشور با صدور بیانیه مشترکی درباره انتخابات ۲۸ خرداد ماه امسال، از مردم این خطه برای مشارکت گسترده در این رویداد بزرگ دعوت کردند.

استمداد وزیر نیرو از مردم برای صرفه‌جویی در مصرف آب / اگر ‌مدیریت نکنیم ‌با مشکل بسیار جدی روبه‌رو می‌شویم

 استمداد وزیر نیرو از مردم برای صرفه‌جویی در مصرف آب / اگر ‌مدیریت نکنیم ‌با مشکل بسیار جدی روبه‌رو می‌شویم
2021-06-15T10:25:16+04:30
گروه استان‌ها - وزیر نیرو با اشاره به تامین ۱۰ هزار مگاوات برق مورد نیاز صنایع بزرگ کشور توسط بخش خصوصی گفت: مصرف آب را مدیریت نکنیم آیندگان با مشکل بسیار ج...

آیت الله رئیسی روز چهارشنبه به آذربایجان شرقی سفرمی‌کند + جزئیات ‌

 آیت الله رئیسی روز چهارشنبه به آذربایجان شرقی سفرمی‌کند + جزئیات ‌
2021-06-15T10:25:16+04:30
گروه استان‌ها - آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز چهارشنبه برای دیدار با مردم آذربایجان به تبریز سفرمی‌کند.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس: دولت ‌مردم را در تنگنا قرار داد / آقایان هنوز هم به ‌غرب و نتایج مذاکرات چشم دارند

 رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس: دولت ‌مردم را در تنگنا قرار داد / آقایان هنوز هم به ‌غرب و نتایج مذاکرات چشم دارند
2021-06-15T10:25:15+04:30
گروه استان‌ها- رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: هر روز در مواجهه و ملاقات‌های مردمی٬ شرمنده مردم و جوانانی هستیم که در نتیجه روی کار آمدن دولتی تن...

‌قاضی‌زاده هاشمی:‌ قصد کناره‌گیری از صحنه انتخابات را ندارم ‌

 ‌قاضی‌زاده هاشمی:‌ قصد کناره‌گیری از صحنه انتخابات را ندارم ‌
2021-06-15T10:25:15+04:30
گروه استان‌ها- نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز در فرودگاه بجنورد گفت: قصد کناره‌گیری از صحنه انتخابات را ندارم و تا آخر هستم.

باید با یک قیام همگانی پای صندوق‌های رای حضور پیدا کنیم

باید با یک قیام همگانی پای صندوق‌های رای حضور پیدا کنیم
2021-06-15T10:08:36+04:30
امام جمعه دزفول گفت: باید ۲۸ خرداد با یک قیام همگانی و حرکت ملی پای صندوق‌های رای حضور پیدا کنیم و به دنیا ثابت کنیم که ما مردمی سرزنده هستیم و به سرنوشت انق...

کودک خود را همدل بار بیاورید

کودک خود را همدل بار بیاورید
2021-06-15T10:08:36+04:30
یک روانشناس با اشاره به اهمیت آموزش همدلی به کودکان می‌گوید همدلی توانایی تشخیص احساسات شخص دیگری است و خود را جای او قرار می‌دهید تا احساس او را درک کنید و ...

دعوت ائمه جمعه شمال غرب کشور از مردم برای مشارکت گسترده در انتخابات

دعوت ائمه جمعه شمال غرب کشور از مردم برای مشارکت گسترده در انتخابات
2021-06-15T10:08:35+04:30
ائمه جمعه شمال غرب کشور با صدور بیانیه مشترکی درباره انتخابات بیست و هشتم خرداد ماه امسال، از مردم این خطه برای مشارکت گسترده در این رویداد بزرگ دعوت کردند.

از مرمت گنبد شیخ لطف‌الله تا آشفته بازار هنر در اصفهان

از مرمت گنبد شیخ لطف‌الله تا آشفته بازار هنر در اصفهان
2021-06-15T10:08:34+04:30
محمدتقی قنبری در زمینۀ تزئینات وابسته به معماری، هنرمندی همه‌فن‌حریف است و معترف، که به برکت شاگردی استادان بزرگ به این درجه رسیده؛ در بخش دوم گفت‌وگوی ایسنا...

یکی از معضلات وحشتناکم در فولاد پرونده‌های قضایی بوده است / بازی با عراق را سخت نکنیم

یکی از معضلات وحشتناکم در فولاد پرونده‌های قضایی بوده است / بازی با عراق را سخت نکنیم
2021-06-15T10:08:34+04:30
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با اشاره به کاهش مبلغ محکومیت فولاد در پرونده دلاری سروش رفیعی، گفت: خیلی از انرژی ما صرف حل کردن پرونده‌های این شکلی شده است و...

مشارکت در انتخابات، احترام گذاشتن به دموکراسی است

مشارکت در انتخابات، احترام گذاشتن به دموکراسی است
2021-06-15T10:08:33+04:30
دبیر انجمن روزنامه‌نگاران زن چهارمحال و بختیاری گفت: مشارکت در انتخابات به معنی احترام گذاشتن به دموکراسی موجود در یک کشور است، بنابراین حضور مردم برای انتخا...

تصمیم شورای هم‌اندیشی اهل‌سنت مورد تایید است

تصمیم شورای هم‌اندیشی اهل‌سنت مورد تایید است
2021-06-15T10:08:33+04:30
جمع‌بندی و بیانیه شورای هم‌اندیشی که به موافقت و امضای اکثر اعضای این شورا رسیده است، مورد تایید و حمایت مولانا عبدالحمید امام جمعه اهل سنت زاهدان است.

استان مرکزی منتظر دز دوم سینوفارم/تزریق واکسن جایگزین در گرو موافقت وزرات بهداشت

استان مرکزی منتظر دز دوم سینوفارم/تزریق واکسن جایگزین در گرو موافقت وزرات بهداشت
2021-06-15T10:08:32+04:30
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: هنوز دز دوم واکسن سینوفارم وارد کشور نشده است.

موانع حضور مردم در اقتصاد را از بین خواهیم برد

موانع حضور مردم در اقتصاد را از بین خواهیم برد
2021-06-15T10:08:32+04:30
نامزد سیزدهمین دور از انتخابات ریاست جمهوری گفت: شرایط کنونی کشور مطلوب نیست و نیاز به حضور همه جانبه مردم دارد.

آیت‌الله نورمفیدی: حضور در انتخابات وظیفه ملی و شرعی است

آیت‌الله نورمفیدی: حضور در انتخابات وظیفه ملی و شرعی است
2021-06-15T10:08:31+04:30
نماینده ولی‌فقیه در گلستان با اشاره به اینکه در آستانه برگزاری انتخابات بسیار مهمی در نظام مقدس اسلامی هستیم، گفت: حضور در این انتخابات هم وظیفه ملی هم وظیفه...

مشهد بی‌نقشه اداره می‌شود

مشهد بی‌نقشه اداره می‌شود
2021-06-15T10:08:31+04:30
یک فعال محیط‌زیست گفت: پروژه‌های بزرگ و عمرانی مشهد همگی نه بر اساس نیاز مردم، بلکه بر اساس الگوی توسعه شهرهای سرمایه‌داری به وجود آمده‌اند و از این جهت شهرد...

مشارکت و انتخاب اصلح، تیری است به اتاق فکر بدخواهان نظام

مشارکت و انتخاب اصلح، تیری است به اتاق فکر بدخواهان نظام
2021-06-15T10:08:30+04:30
یک استاد دانشگاه ضمن دعوت از عموم مردم برای شرکت در انتخابات بر لزوم انتخاب اصلح برای اقتدار رئیس جمهور آینده با پشتوانه مردمی تاکید کرد.

دانش‌آموزان تابستانِ کرونایی خود را چگونه بگذرانند؟

دانش‌آموزان تابستانِ کرونایی خود را چگونه بگذرانند؟
2021-06-15T10:08:30+04:30
یک کارشناس ارشد علوم‌تربیتی از خانواده‌ها خواست، حتما برای غنی‌سازی اوقات‌فراغت دانش‌آموزان در تابستانِ کرونایی امسال برنامه‌ داشته باشند.

رأی‌گیری در کلانشهر کرج کاملاً مکانیزه خواهد بود

رأی‌گیری در کلانشهر کرج کاملاً مکانیزه خواهد بود
2021-06-15T10:08:29+04:30
نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به اینکه در شعب اخذ رای، شیوه نامه‌های بهداشتی به جد رعایت می‌شود، گفت: ۱۳۶۳ شعبه اخذ رای در البرز از ساعت ۷ صبح جم...

حادثه خونین در جاده میانه - زنجان

حادثه خونین در جاده میانه - زنجان
2021-06-15T10:08:29+04:30
سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: برخورد سمند با خاور در جاده میانه - زنجان محدوده روستای رجعین، سه کشته و دو مصدوم برجای گذاشت.

آمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد از مرز ۶۹۰ نفر گذشت

آمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد از مرز ۶۹۰ نفر گذشت
2021-06-15T10:08:29+04:30
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کووید ۱۹ در کهگیلویه و بویراحمد به ۶۹۱ نفر خبر داد و گفت: متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته یک بیمار کرونایی دی...

۲۲ هزار نفر در سیستان وبلوچستان در طرح ملی مسکن ثبت نام کردند

۲۲ هزار نفر در سیستان وبلوچستان در طرح ملی مسکن ثبت نام کردند
2021-06-15T10:08:28+04:30
مدیرکل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از ثبت نام ‌۲۲ هزار نفر از شهروندان این استان در طرح اقدام ملی مسکن خبر داد.

تفکر منفی منجر به طغیان خشم می شود

تفکر منفی منجر به طغیان خشم می شود
2021-06-15T10:08:28+04:30
یک روانشناس بالینی گفت:تفکر منفی منجر به طغیان های خشم بسیاری می شود.

‍ مرکز "فوریت های سایبری" پلیس فتا کرمانشاه افتتاح شد

‍ مرکز "فوریت های سایبری" پلیس فتا کرمانشاه افتتاح شد
2021-06-15T10:08:27+04:30
مرکز فوریت های سایبری پلیس فتا کرمانشاه به منظور تسهیل و تسریع در خدمات رسانی به شهروندان افتتاح شد.

بهره مندی ۸۰ درصدی استان کرمان از گاز طبیعی

بهره مندی ۸۰ درصدی استان کرمان از گاز طبیعی
2021-06-15T10:08:27+04:30
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: درصد بهره مندی استان کرمان از گاز طبیعی به ۸۰ درصد رسید.
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)