X دانلود اهنگ نکس وان کلیپ ویدیاب کلیپ جدید ویدجین

میرنیوز

۵ محموله میلیاردی از کمک‌های مردمی استان مرکزی به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان ارسال شد

 ۵ محموله میلیاردی از کمک‌های مردمی استان مرکزی به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان ارسال شد 2020-02-15T09:47:41+03:30

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، «محمد محمدی» مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی با حضور در دفتر خبرگزاری تسنیم در استان مرکزی ضمن بازدید از این مجموعه در جریان نحوه فعالیت این خبرگزاری قرار گرفت.

محمدی در این بازدید با تاکید بر افزایش تعامل، خواستار همکاری بیشتر این خبرگزاری با مجموعه هلال احمر استان به منظور انتشار اخبار و شنیدن صدای مردم به منظور برطرف کردن نیازهای آنها در این حوزه شد.

خبرنگاران تسنیم در این بازدید پیرامون مسائل مختلف نظیر وضعیت استان در تامین داروهای بیماران خاص، وضعیت پایگاه‌های امدادی، وضعیت انبارهای امدادی و غیره را با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان به بحث و گفت‌و‌گو پرداختند.

هلال احمر متولی دارو‌های خاص و شیمی‌درمانی

محمدی با اشاره به وضعیت تامین دارو در هلال احمر استان گفت: هلال احمر متولی دارو‌های خاص و شیمی‌درمانی، تک‌نسخه‌ای و گران‌قیمت است و فعالیت‌های خوبی را در این حوزه دارد.

وی افزود: یکی از مشکلات داروخانه هلال احمر، تک شیفته بودن آن بود که این مشمل خوشبختانه برطرف شد و اکنون این داروخانه دو شیفته شده تا مردمی که از شهرستان‌ها مراجعه می‌کنند برای دریافت دارو ساعت‌های طولانی معطل نشوند و همچنین فضای فیزیکی داروخانه مناسب‌تر شده و انبار دارو از مرکز داروخانه جدا شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی عنوان کرد: شاید از لحاظ مالی مشکل داشته باشیم ولی از لحاظ دارویی با هماهنگی معاونت غذا و دارو که استان را رصد می‌کنند تا کنون مشکل خاصی نداشته‌ایم.

محمدی ادامه داد: تاکنون بیش از 10 هزار نفر به داروخانه هلال احمر مراجعه کرده و از خدمات دارویی هلال احمر بهره‌مند شده‌اند.

هیچ مشکلی در تهیه داروهای خاص نداریم

وی با اشاره به اقدامات تسهیلات فوریت دارویی گفت: با هماهنگی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی در تهیه هیچ یک از داروهای خاص مشکل نداریم چون براساس تقسیم کاری که توسط دانشگاه انجام شده، داروهایی که به شکل سهمیه‌بندی به هلال احمر داده می‌شود با همان نظم هم توزیع و گزارش آن به معاونت درمان ارسال می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی بیان کرد: شاید در مقطعی، دارویی به صورت کشوری کم باشد که این مشکل مختص استان ما نیست و سعی شده آن دارو از استان‌های مجاور تهیه شود و از لحاظ دارویی جزو استان‌های خوب هستیم به طوری که استان‌های مجاور نظیر لرستان، همدان و حتی قم را هم به لحاظ دارویی پوشش می‌دهیم.

هلال احمر استان مرکزی 50 درصد از بیماران لرستان را پوشش می‌دهد

محمدی عنوان کرد: در واقع علاوه بر استان مرکزی قابلیت پوشش استان‌های دیگر را هم داریم به‌ویژه استان لرستان که هلال احمر آن داروخانه ندارد و به طور تقریبی 50 درصد از بیماران استان لرستان را استان مرکزی پوشش می‌دهد.

وی افزود: 12 پایگاه ثابت در سطح استان داریم که علاوه بر این موارد به طور تقریبی 8 پایگاه سیار هم به صورت آمبولانس ارائه خدمت می‌دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی تصریح کرد: این 12 پایگاه فعال هستند که به صورت فصلی و برنامه‌ای مثلا در ایام عید در طرح ملی امداد و نجات نوروزی که از 25 اسفند تا 15 فروردین سال جدید ادامه دارد، 8 پایگاه سیار اضافه می‌کنیم که پوشش بهتری داشته باشیم.

محمدی ادامه داد: در ایام تابستان طرح 3 ماهه ملی امداد و نجات تابستانی را داریم و در ایام زمستان به صورت مشترک با پلیس و اورژانس طرح زمستانی را داریم که از 25 آذر شروع و تا 25 هم ادامه دارد.

وی افزود: احداث پایگاه ثابت جاده‌ای در محور اراک-خنداب به سبب شرایط ویژه این محور و همچنین وجود نیروگاه هسته‌ای و جاده دوطرفه آن، یکی از مطالبات بود که از سوی مردم و مسئولان مربوطه مطرح می‌شد، از این رو احداث این پایگاه در دستور کار قرار گرفت و برای دهه فجر یک پایگاه به نام پایگاه ایجان در محور اراک-خنداب اضافه می‌شود.

پایگاه‌های ثابت هلال احمر در استان مرکزی افزایش خواهد یافت

جمع‌آوری 45 میلیارد تومان کمک‌ مردمی برای سیل‌زدگان سیستان توسط هلال احمر

واکنش بسیج جمعیت هلال احمر به اقدام ضد ارزشی دبیر کل هلال احمر

افزایش پایگاه‌های ثابت هلال احمر در استان مرکزی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی تصریح کرد: احداث این پایگاه در این محور که متاسفانه پایگاهی در آن نداشتیم از ضروریات بود چراکه در تصادفاتی که رخ می‌داد پوشش خوبی انجام نمی‌گرفت.

محمدی بیان کرد: این پایگاه با کمک یکی از خیران در مدت 3 ماه شروع و تکمیل شد که می‌تواند در کل کشور یک رکورد باشد، مساحت آن شامل 3 هزار متر محوطه و تقریبا 700 مترمربع ساختمان می‌شود، به منظور این پایگاه یک میلیارد و 500 هزار تومان هزینه شده و اکنون آماده بهره‌برداری است و در دهه فجر افتتاح می‌شود که به دنبال بهره‌برداری از آن تعداد پایگاه‌های ثابت استان به 13 پایگاه می‌رسد.

وی با اشاره به آمار اقدامات پایگاه‌ها از ابتدای سال 98 تا کنون گفت: تعداد کل حوادثی که درجاده‌ها اتفاق افتاده و جمعیت هلال احمر حضور داشته 874 مورد بوده که 5 هزار و 549 نفر آسیب‌دیده و استفاده از خدمات امداد را داشتیم که 569 نفر توسط آمبولانس امداد به مراکز درمانی منتقل شده و 52 مورد رهاسازی مصدومان گرفتار در خودرو را داشتیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی ادامه داد: انتقال مصدوم توسط آمبولانس از وظایف امداد ونجات نیست و آمبولانس‌های امداد برای کمک به اورژانس است، وظیفه اصلی هلال‌احمر امداد در جاده‌ها، رهاسازی و نجات مصدومان گرفتار در خودرو بوده که توسط خودرو‌های نجات انجام می‌شود.

محمدی عنوان کرد: علاوه بر خودرو‌های امدادی در آمبولانس‌ها، سِت سبک نجات را قرار داده‌ایم تا در صورت دیر رسیدن خودرو‌های امداد و نجات، عملیات را شروع کنند تا خودرو برسد.

وی افزود: از دیگر وظایف هلال احمر بحث اسکان و تغذیه اضطراری در راه ماندگان است که از ابتدای سال تاکنون یک‌هزار و 570 نفر تغذیه اضطراری داشتیم.

در استان مشکل اقلام امدادی نداریم

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی با اشاره به وضعیت انبارهای امدادی استان گفت: به طور کلی جزو محدود استان‌هایی هستیم که انبار‌های جامع داریم، به طور مثال در شهر آشتیان با توجه به جمعیت، آمار تعداد تصادفات، شرایط جغرافیایی و هم‌جواری با شهرستان‌های دیگر برآورد شده که انبار 340 متری برای آن کافی است، ولی ما برای آن یک انبار یک‌هزار و 200 متری استاندارد ساختیم.

محمدی ادامه داد: سال گذشته 6 سال بود که در مرکز استان انبار جامع نداشتیم و انباری هم که جنب بیمارستان خوانساری بود تخریب شد، اما با پیگیری‌های انجام شده و همراهی آیت‌الله دری نجف‌آبادی در میدان فراهان دو انبار جامع یک‌هزار و 200 متری استاندارد ساخته شد که یکی برای مرکز استان و دیگری برای شهرستان اراک است.

وی افزود: امسال در آشتیان و زرندیه انبار یک‌هزار و200 متری ساخته شد و قبل از آن هم طی چند سال اخیر چهار انبار به انبارهای استاندارد مثل انبار دلیجان، محلات، تفرش، خمین اضافه شده و جزو استان‌هایی هستیم که از لحاظ فیزیکی و انبار امدادی مشکلی نداریم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی با اشاره به موجودی انبارها گفت: موجودی انبار‌ها در گذشته 24 قلم بود که الان 16 قلم است، نوع این اقلام تغییر کرده ولی به صورت کلی در استان مشکل اقلام امدادی را نداریم و اقلام مورد نیاز موجود است.

محمدی با اشاره به اقدامات هلال احمر درسیل اوایل امسال در استان لرستان گفت: بیشترین حضور در بین استان‌ها را استان مرکزی داشت و این از قابلیت‌های استان است که تیم تخصصی اعزام کند و آمادگی‌های لازم را داریم.

وی عنوان کرد: در واحد درمان و توانبخشی امسال افتتاح فیزیوتراپی دلیجان و خمین انجام شد که در گذشته مرکز فیزیوتراپی فقط در مرکز استان و محلات بود و پیگیر هستیم که شعبه تفرش هم امسال افتتاح شود و همچنین پیگیر راه‌اندازی فیزیوتراپی شازند و ساوه هم هستیم و تقریبا همه شعبه‌های استان فیزیوتراپی دارند.

ارائه خدمات توانبخشی به 4000 نفر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی بیان کرد: تاکنون به 4000 نفر خدمات توانبخشی ارائه کرده‌ایم که آمار بسیار خوبی است و امسال حضور موفقی در منطقه سیب و سوران داشتیم، عروس دامادی را داشتیم که هزینه ازدواجشان را صرف ساخت سرویس‌های بهداشتی برای منطقه کردند و امسال مرحله دوم آن را اجرا کردیم که 15 نفر پزشک متخصص و فوق تخصص به مدت یک هفته فرستادیم و طرح ابتکاری دیگری داشتیم توسط خیران که آبرسانی به منطقه‌ای را انجام دادیم و تقریبا برای سه هزار نفر آب شرب برقرار شد.

محمدی افزود: از جمله اتفاقات خوب توسط داوطلبان در منطقه سیل‌زده لرستان به ویژه معمولان انجام چند کار ابتکاری بود به طور مثال 20 نفر از تعمیرکاران را در منطقه مستقر کردیم که به طور رایگان وسایل برقی را تعمیرکردند و 70 میلیون تومان هزینه جانبی آن از طریق مردم و خیران تامین شد و دیگر اینکه برای رسیدگی به احشام آسیب‌دیده دامداران، تیم دامپزشکی داوطلب را به این مناطق فرستادیم.

وی خاطرنشان کرد: 240 نفر از طلاب جوان را در دو مرحله به طور مجموع 400 نفر را به مناطق سیل‌زده فرستادیم که علاوه بر کارهای فرهنگی کارهای امدادی انجام می‌دادند، ابتکار بعدی در توزیع اقلامی بود که کمک های مردمی و لباس بودند، این اقلام را به صورت فروشگاهی و با انتخاب خود افراد در اختیارشان قرار می‌دادیم و 800 نفر مراجعه‌کننده داشتیم که همه آنها دقیقا چیزی را که می‌خواستند انتخاب کردند و سعی کردیم حتی یک لباس هم بلااستفاده نباشد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی افزود: همه این اقدامات ابتکاری استان مرکزی بود و برای نخستین بار در کشور اتفاق می‌افتاد.

ارسال 5 محموله کمک‌های مردمی از استان مرکزی به سیستان و بلوچستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی با اشاره به اقدامات استان مرکزی در جریان سیل سیستان و بلوچستان گفت: مردم استان مرکزی 12 میلیارد و 360 میلیون ریال به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان کمک کرده‌اند که بیش از 10 میلیارد ریال آن غیرنقدی بوده که از مجموع کمک بیش از 12 میلیارد ریالی مردم استان مرکزی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان 2 میلیارد و 50 میلیون ریال، نقدی بوده که کمک‌های غیرنقدی مردم استان در قالب 5 محموله توسط این جمعیت به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان ارسال شده که البته علاوه بر کمک‌های مردمی، 24 تن مواد غذایی به ارزش بیش از 3 میلیارد ریال از محل دپوی اقلام شانزده‌گانه انبار امدادی جمعیت هلال احمر این استان به مناطق سیل‌زده ارسال شده است.

محمدی بیان کرد: در سیل لرستان نیز استان مرکزی بعد از استان‌های تهران و خراسان رضوی در جمع آوری کمک‌های نقدی رتبه سوم را در کشور کسب کرد، البته نسبت به بعد جمعیتی باید گفت که استان مرکزی رتبه اول را کسب کرده و همین طور در منطقه معمولان لرستان، استان مرکزی توزیع پوشاک را به صورت فروشگاهی انجام داد و تمامی لباس ها براساس سلیقه شخصی بین آنها توزیع شد، این تجربه از زلزله کرمانشاه بدست آمد که لباس‌های زیادی بدلیل بی توجهی به نحوه پوشش و نوع نیاز مردم دورریز شده بود.

وی اضافه کرد: بیست تعمیرکار تخصصی لوازم خانگی این استان به صورت داوطلبانه با هدف تعمیر لوازم خانگی سیل زدگان به شهرستان پلدختر اعزام و 750 وسیله را تعمیر کردند، تمامی خدمات ارائه شده به صورت رایگان انجام شد و در صورت نیاز، قطعات یدکی از سوی خیران استان مرکزی پشتیبانی شده بود.

13 پایگاه امداد و نجات شبانه‌روزی هلال احمر در استان مرکزی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی با اشاره به پروژه‌های دهه فجر این نهاد گفت: در حال حاضر در استان مرکزی 13 پایگاه امداد و نجات به صورت شبانه‌روزی ارائه خدمت می‌کنند که اسکان و تغذیه اضطراری در کنار رهاسازی و نجات مصدومین از جمله این خدمات است و در مناسبت‌های مختلف از جمله امداد و نجات نوروزی، در ایام تابستان و زمستان به منظور اجرای طرح‌های فصلی، هشت پایگاه به پایگاه‌های مذکور اضافه می‌شود.

وی بیان کرد: علاوه‌بر این 13 پایگاه، تمامی شعب استان البته به جز یک یا دو مورد دارای انبار امدادی جامع هستند و استان مرکزی جزو معدود استان‌هایی است که وسعت انبارهای امدادی شهرستان‌های آن نسبت به جمعیت آنها بیشتر است، یکی از این پایگاه‌ها به صورت خیرساز با هزینه کرد یک میلیارد و 500 میلیون تومان همزمان با دهه فجر در ایجان خنداب به بهره برداری رسید. این پایگاه در مدت زمان کمتر از پنج ماه ساخته شده بود، البته تجهیز امدادی و اداری آن توسط سازمان انجام شده است.

رونمایی از کتاب "هلالی‌های بهشتی"

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی با اشاره به فعالیت حوزه جوانان هلال احمر عنوان کرد: در این حوزه علاوه ‌بر کارهای فرهنگی فعالیت‌های امدادی نیز آموزش داده می‌شود اما مبنای فعالیت، انجام اقدامات فرهنگی است، علاوه بر افتتاح پایگاه ایجان در دهه فجر، برگزاری مانور تیم‌های بهداشت و درمان پایه، برگزاری آزمون کشوری کسب درجه ایثار نجاتگران، تجلیل از خانواده شهدا و رونمایی از کتاب "هلالی‌های بهشتی" از دیگر اقدامات انجام شده در این ایام بوده است.

انتهای پیام/712 /ز

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

تصمیمات و سخنان عجولانه مردم را به خطر می اندازد/ واقعیت ها به رئیس جمهور گفته شود

تصمیمات و سخنان عجولانه مردم را به خطر می اندازد/ واقعیت ها به رئیس جمهور گفته شود
2020-04-06T00:44:22+04:30
بندرعباس - عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس گفت: تصمیمات و سخنان عجولانه مردم را به خطر می اندازد.

تصمیم رئیس جمهور در مورد هرمزگان صد در صد اشتباه است

تصمیم رئیس جمهور در مورد هرمزگان صد در صد اشتباه است
2020-04-06T00:44:21+04:30
بندرعباس - نماینده مردم هرمزگان در مجلس گفت: تصمیم رئیس جمهور در اعلام هرمزگان به عنوان استان سفید صد در صد اشتباه است.

هرمزگان استانی با وضعیت سفید نیست/آمار افزایشی مبتلایان به کرونا

هرمزگان استانی با وضعیت سفید نیست/آمار افزایشی مبتلایان به کرونا
2020-04-06T00:17:38+04:30
بندرعباس - رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: استان هرمزگان استانی با وضعیت سفید نیست و آمارها در روزهای آینده رو به افزایش است.

تصمیمات و سخنان عجولانه مردم را به خطر می اندازد/واقعیت ها به رئیس جمهور گفته شود

تصمیمات و سخنان عجولانه مردم را به خطر می اندازد/واقعیت ها به رئیس جمهور گفته شود
2020-04-06T00:17:38+04:30
بندرعباس - عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس گفت: تصمیمات و سخنان عجولانه مردم را به خطر می اندازد.

ویروس غربی خطرناک‌تر از کرونا/نباید در برابر آفت‌های انسانی سکوت کرد

ویروس غربی خطرناک‌تر از کرونا/نباید در برابر آفت‌های انسانی سکوت کرد
2020-04-06T00:17:37+04:30
بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ویروس لیبرال دموکراسی غرب را خطرناک‌تر از ویروس کرونا دانست و گفت: دنیا در مقابل آفت‌های بزرگ‌تر از کرونا که همان آف...

بانک اطلاعات بیماران مبتلا به کرونا درآذربایجان غربی تشکیل می شود

بانک اطلاعات بیماران مبتلا به کرونا درآذربایجان غربی تشکیل می شود
2020-04-05T22:24:20+04:30
ارومیه – معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: بانک اطلاعاتی بیماران مبتلا به کرونا در استان بزودی راه اندازی می شود.

پخش مستقیم صلوات خاصه و زیارت امین‌الله ‌از حرم مطهر رضوی به‌مناسبت میلاد حضرت علی‌اکبر(ع) از ساعت ۹ امشب+ لینک

 پخش مستقیم صلوات خاصه و زیارت امین‌الله ‌از حرم مطهر رضوی به‌مناسبت میلاد حضرت علی‌اکبر(ع) از ساعت ۹ امشب+ لینک
2020-04-05T22:31:30+04:30
گروه استان‌ها ــ زیارت امین‌الله و صلوات خاصه حضرت رضا(ع) به‌مناسبت میلاد حضرت علی‌اکبر(ع) از ساعت ۲۱ به‌صورت زنده از حرم مطهر امام علی‌بن موسی الرضا(ع) بر ...

هرمزگان استانی با وضعیت سفید نیست/آمار مبتلایان رو به افزایش

هرمزگان استانی با وضعیت سفید نیست/آمار مبتلایان رو به افزایش
2020-04-05T21:44:19+04:30
بندرعباس - رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: استان هرمزگان استانی با وضعیت سفید نیست و آمارها در روزهای آینده رو به افزایش است.

اختصاصی|لیدر و طراح اصلی نقشه فرار از زندان سقز دستگیر شد؛ تعداد دستگیری‌ها و تسلیمی‌ها به ۵۵ نفر رسید

 اختصاصی|لیدر و طراح اصلی نقشه فرار از زندان سقز دستگیر شد؛ تعداد دستگیری‌ها و تسلیمی‌ها به ۵۵ نفر رسید
2020-04-05T21:38:27+04:30
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان از دستگیری ۵۵ نفر از زندانیان متواری و لیدر و طراح اصلی نقشه فرار از زندان سقز خبر داد.

ساعات کارادارات آذربایجان غربی کاهش یافت/توزیع۱۰۰هزار بسته معیشتی

ساعات کارادارات آذربایجان غربی کاهش یافت/توزیع۱۰۰هزار بسته معیشتی
2020-04-05T21:17:42+04:30
ارومیه – استاندار آذربایجان غربی گفت: ساعات کار ادارات به دلیل مدیریت و مقابله بیماری کرونا کاهش یافت.

هشدار نماینده وزیر بهداشت نسبت به آغاز موج دوم شیوع کرونا در گیلان

 هشدار نماینده وزیر بهداشت نسبت به آغاز موج دوم شیوع کرونا در گیلان
2020-04-05T19:51:36+04:30
نماینده تام‌الاختیار وزیر بهداشت در گیلان با بیان اینکه افزایش ترددها احتمال وقوع موج دوم شیوع کرونا را به‌دنبال دارد، گفت: مردم برای مصون ماندن از ویروس کر...

استاندار گلستان: نباید شرایط را عادی جلوه دهیم/ ۹۳ گلستانی در آی‌سی‌یو بستری هستند

 استاندار گلستان: نباید شرایط را عادی جلوه دهیم/ ۹۳ گلستانی در آی‌سی‌یو بستری هستند
2020-04-05T19:51:36+04:30
استاندار گلستان گفت: نمی‌توانیم تضمین کنیم پیک دوم کرونا در استان وجود ندارد و نباید شرایط را عادی جلوه دهیم.

استاندار قم: تعطیلی حرم حضرت معصومه(س) و مسجد جمکران تا پایان فروردین ادامه دارد

 استاندار قم: تعطیلی حرم حضرت معصومه(س) و مسجد جمکران تا پایان فروردین ادامه دارد
2020-04-05T19:51:36+04:30
استاندار قم گفت: مراکز زیارتی و اماکن متبرکه به‌ویژه آستان مقدس حرم حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران تا پایان فروردین تعطیل هستند.

وزیر کار خبر داد: اعطای بسته ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی به ۳ میلیون خانوار ایرانی

 وزیر کار خبر داد: اعطای بسته ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی به ۳ میلیون خانوار ایرانی
2020-04-05T19:51:35+04:30
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اعطای بسته ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی به ۳ میلیون خانوار ایرانی خبر داد.

پخش مستقیم صلوات خاصه و زیارت امین‌الله ‌از حرم مطهر رضوی به مناسبت میلاد حضرت علی‌اکبر (ع) از ساعت ۹ امشب+ لینک

 پخش مستقیم صلوات خاصه و زیارت امین‌الله ‌از حرم مطهر رضوی به مناسبت میلاد حضرت علی‌اکبر (ع) از ساعت ۹ امشب+ لینک
2020-04-05T19:51:35+04:30
گروه استان‌ها ـ زیارت امین الله و صلوات خاصه حضرت رضا(ع) به مناسبت میلاد حضرت علی‌اکبر(ع) از ساعت ۲۱ به صورت زنده از حرم مطهر امام علی بن موسی الرضا(ع) بر ب...

ادارات به کاهش ساعات اداری و دورکاری تمکین نمی کنند

ادارات به کاهش ساعات اداری و دورکاری تمکین نمی کنند
2020-04-05T19:31:02+04:30
تهران- فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلان‌شهر تهران با اشاره به اینکه برخی ادارات به تشخیص‌ خود عمل می کنند، گفت: ادارات به کاهش ساعات اداری و دورکاری ت...

موارد ابتلای کرونا در شاهرود به ۴۳۱ نفر رسید/شناسایی ۱۰ مورد جدید

موارد ابتلای کرونا در شاهرود به ۴۳۱ نفر رسید/شناسایی ۱۰ مورد جدید
2020-04-05T19:31:01+04:30
شاهرود- رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیان اینکه موارد ابتلای کرونا در شهرستان های تابعه این دانشگاه به ۴۳۱ نفر رسیده است، گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ نفر ب...

کشت های زیرنایلونی باید ممنوع شود

کشت های زیرنایلونی باید ممنوع شود
2020-04-05T19:04:27+04:30
قزوین- رئیس اداره حفاظت محیط زیست تاکستان گفت: با ممنوع کردن کشت های زیر نایلونی در بخش کشاورزی باید از منابع آب و خاک بخوبی صیانت کرده و محیط زیست و مزارع ر...

افراد فاقد درآمد ثابت کارت خرید ۲ میلیون تومانی دریافت می کنند

افراد فاقد درآمد ثابت کارت خرید ۲ میلیون تومانی دریافت می کنند
2020-04-05T18:11:07+04:30
گرگان- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: چهار میلیون نفر از افراد فاقد درآمد ثابت در کشور از تسهیلات خرید اعتباری کالا تا سقف دو میلیون تومان بهره مند خواه...

۱۰ هزار بسته معیشتی در آذربایجان غربی توزیع شد

۱۰ هزار بسته معیشتی در آذربایجان غربی توزیع شد
2020-04-05T17:57:44+04:30
ارومیه فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی از توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی در استان بین نیازمندان خبر داد.

۱۱۳ نفر طی نوروز برای جرائم مواد مخدر در استان سمنان دستگیر شدند

۱۱۳ نفر طی نوروز برای جرائم مواد مخدر در استان سمنان دستگیر شدند
2020-04-05T17:44:21+04:30
سمنان- فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینکه طی نوروز سال جاری ۱۱۳ نفر برای جرائم مرتبط با مواد مخدر در استان دستگیر شدند، گفت: کشف مواد مخدر طی این ایام ...

برپایی ایستگاه صلواتی در نیمه شعبان ممنوع است/ لغو ممنوعیت تردد بین شهری از ۲۰ فروردین

برپایی ایستگاه صلواتی در نیمه شعبان ممنوع است/ لغو ممنوعیت تردد بین شهری از ۲۰ فروردین
2020-04-05T17:31:04+04:30
گرگان- استاندار گلستان با بیان این که ممنوعیت تردد بین شهری از ۲۰ فروردین لغو می شود، گفت: برپایی ایستگاه صلواتی در نیمه شعبان ممنوع است.

فرمانده منطقه سوم نیروی دریایی ارتش: جهش تولید نیاز به برنامه‌ریزی مدون دارد

 فرمانده منطقه سوم نیروی دریایی ارتش: جهش تولید نیاز به برنامه‌ریزی مدون دارد
2020-04-05T16:58:12+04:30
فرمانده منطقه سوم نبوت نداجا گفت: تحقق جهش تولید با برنامه‌ریزی مدون تحریم‌های اقتصادی دشمن را بی‌اثر خواهد کرد.

گزارش ویدئویی تسنیم| جهادگران اراکی برای شکست کرونا همدل شدند/ ساخت دستگاه پلیسه‌زنی ماسک در شرکت ماشین‌سازی

 گزارش ویدئویی تسنیم| جهادگران اراکی برای شکست کرونا همدل شدند/ ساخت دستگاه پلیسه‌زنی ماسک در شرکت ماشین‌سازی
2020-04-05T16:58:11+04:30
گروه استان‌ها ـ ایده‌های جهادی جهادگران یادآور نبوغ رزمندگان دفاع مقدس است و امروز جهادگران اراکی دستگاه پلیسه‌زنی ماسک را تولید کردند.

گزارش| روایت تسنیم از ۹ شهید جوان مدافع حرم / علی‌اکبرهای همدان در دفاع از حریم عمه سادات(س)+تصاویر‌‌

 گزارش| روایت تسنیم از ۹ شهید جوان مدافع حرم / علی‌اکبرهای همدان در دفاع از حریم عمه سادات(س)+تصاویر‌‌
2020-04-05T16:58:11+04:30
کربلا نبودند، اما همه جوانی‌شان را در کفن پیچیدند و اربعا اربعا شدند تا نگذارند غباری به حرم مطهرعمه سادات(س) بنشیند؛ علی‌اکبر که داستان کربلا را با خون روا...

درخواست آیت‌الله صافی‌گلپایگانی از مردم ایران / شب نیمه شعبان با خواندن زیارت سیدالشهدا(ع) نجات امت را شفیع قرار دهید

 درخواست آیت‌الله صافی‌گلپایگانی از مردم ایران / شب نیمه شعبان با خواندن زیارت سیدالشهدا(ع) نجات امت را شفیع قرار دهید
2020-04-05T16:58:11+04:30
مرجع تقلید شیعیان گفت:‌ منتظران امام زمان(عج) از برکات نیمه شعبان کمال استفاده را برده و با مناجات به درگاه خداوند با خواندن دعای کمیل حالت استغفار داشته با...

بروز تندباد شدید در مشهد/ آتش‌نشانی به حالت آماده‌باش درآمد

 بروز تندباد شدید در مشهد/ آتش‌نشانی به حالت آماده‌باش درآمد
2020-04-05T16:44:57+04:30
از دقایقی قبل تندبادی شدید در سطح شهر مشهد آغاز شده و احتمال بارش‌های شدید رگباری نیز وجود دارد.

ارتش در میدان مقابله با کرونا؛ ضدعفونی روستاهای الشتر توسط تیپ ۱۸۴ شهید فتح‌الهی خرم‌آباد + تصاویر

 ارتش در میدان مقابله با کرونا؛ ضدعفونی روستاهای الشتر توسط تیپ ۱۸۴ شهید فتح‌الهی خرم‌آباد + تصاویر
2020-04-05T16:44:57+04:30
روستاهای توابع شهرستان الشتر توسط کارکنان تیپ ۱۸۴ شهید فتح‌الهی خرم‌آباد ضدعفونی و گندزدایی شد.

وضعیت کرونا در سیستان و بلوچستان سفید است یا قرمز؟

 وضعیت کرونا در سیستان و بلوچستان سفید است یا قرمز؟
2020-04-05T16:44:56+04:30
در حالی به گفته رئیس جمهور استان سیستان و بلوچستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا در وضعیت سفید قرار دارد که آمارها خروج از وضعیت قرمز در این استان را نشان نمی‌د...

شمار مبتلایان به کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۱۴۸ نفر رسید

شمار مبتلایان به کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۱۴۸ نفر رسید
2020-04-05T16:11:04+04:30
شهرکرد- رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: شمار مبتلایان به کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۱۴۸ نفر رسید.