میرنیوز

امام جمعه زاهدان: مجددا مردم را سرگرم مذاکرات بی‌فرجام برجام کرده‌اند / دشمن از سر دوستی با ما در نخواهد آمد

 امام جمعه زاهدان: مجددا مردم را سرگرم مذاکرات بی‌فرجام برجام کرده‌اند / دشمن از سر دوستی با ما در نخواهد آمد 2021-04-09T13:01:33+04:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  زاهدان، آیت‌الله مصطفی محامی در پی تعطیلی نمازهای جمعه و طی سخنرانی مجازی خود خطاب به مردم استان ضمن تبریک سال نو و اعیاد مبارک شعبانیه با ابراز تاسف از شیوع موج چهارم ویروس کرونا در سطح جامعه گفت: متاسفانه به علت گسترش شیوع کرونا در سطح جامعه نمازهای جماعت و نماز جمعه تعطیل شد و ما نیز طبق فرمایشات مقام معظم رهبری از مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا پیروی می کنیم ولی سؤال بی‌پاسخ رهبری هم‌چنان پابرجاست و این که چگونه ممکن است فعالیت های دیگر و سفرهای داخلی و خارجی مجاز شمرده می شود اما سفر عتبات عالیات، سفر کربلا و نجف و حتی برگزاری نماز جماعت و نمازهای جمعه ممنوع می شود.

امام جمعه زاهدان افزود: زمینه انتشار ویروس کرونا در صف های مرغ،‌ نان‌، اتوبوس و اجتماعات دیگر و بازار به مراتب از مراسمات مذهبی که معمولا کنترل شده برگزار می شود بیشتر است زیرا مردم متدین توجه بیشتری به رعایت دستورالعمل های بهداشتی دارند.

آیت الله محامی بیان داشت: مقام معظم رهبری  خواستار استفاده از افراد متدین در ستاد ملی مبارزه با کرونا بودند زیرا که چنین افرادی معتقدند انسان در کنار نیاز های مادی نیازمند امور معنوی، رازو نیاز و پیوند با خدا هستند اما متاسفانه کمتر به این خواسته توجه شده و امیدواریم مسئولان در ستاد مبارزه با کرونا کشور و استان به این فرمایش مقام معظم رهبری توجه کنند و برای انجام مراسمات در ماه مبارک رمضان  با حفظ امورات بهداشتی و رعایت دستورالعمل ها راهی را باز کنند تا نیاز به تذکر مجدد مقام معظم رهبری نباشد.

وی ادامه داد: در آغاز سال1400 نام و یاد شهدا به ویژه معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) را گرامی می داریم زیرا شهدا بر سر جامعه ما حق دارند و ما نیز مدیون آن ها هستیم و بر سر سفره احسان آن ها نشستیم.

وی با ابراز شرمندگی از شهدا و خانواده هایشان گفت: متاسفانه در جامعه ما خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران به درستی تکریم نمی شوند و این عزیزان با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند که حل این مشکلات چندان سخت نیست.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان تصریح کرد: شرمنده شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران هستیم از این جهت که انواع و اقسام فساد، انحراف، خلاف و گناه در جامعه رواج دارد و باید توجه داشته باشیم که فساد مالی، اداری، اخلاقی و آسیب های اجتماعی مختلف شایسته یک جامعه انقلابی نیست.

وی ادامه داد: شهدا به امید دین داری مردم و حاکمیت احکام اسلام در جامعه همه هستی خود را فدا کردند اما در بسیاری از موارد ما دچار کاستی هستیم و این نشان دهنده این است که بر سر عهد و پیمان خود با شهدا نمانده و راه آن ها را ادامه ندادیم و در برخی موارد کم کاری کرده ایم که این مایه شرمندگی است.

عضو هیئت علمی جامعه المصطفی با اشاره به دعای ماه شعبان " اَللّهُمَّ اِنْ لَمْ تَکُنْ غَفَرْتَ لَنا فیما مَضى مِنْ شَعْبانَ فَاغْفِرْ لَنا فیما بَقِىَ مِنْهُ" اظهار کرد: خدایا اگر تاکنون و این روزهایی که از ماه شعبان گذشته ما را نیامرزیده ای در این روز های باقیمانده ما را ببخش و مورد آمرزش قرار بده اما  باید توجه داشته باشیم که برای استجابت دعا باید کار کرد و تنها دعا و نشستن در خانه کفایت نمی کند و یکی از راه های قبولی دعا این است که انسان در عمل هم به دنبال دعای خود باشد و تلاش کند تا خداوند به تلاش های او ثمر عطا کند. 

وی ادامه داد: اگر می خواهیم گناهان ما آمرزیده و حال ما احسن الحال شود و تغییر را در وجود خود و جامعه احساس کنیم باید برای رسیدن به این جهت برنامه ریزی و تلاش داشته باشیم.

این استاد درس خارج حوزه علمیه گفت: در آستانه ماه‌ مبارک رمضان قرار داریم و باید نهایت استفاده را از این فرصت معنوی داشته باشیم و با انجام عبادات و نماز ها و وظایفی که برای ما در ماه رمضان تعریف شده، پیوند خود را با پروردگار خویش تقویت کرده و به دنبال این باشیم که از معارف اسلامی فهم بهتر و بیشتری داشته و به آن عمل کنیم تا با اینکار بتوانیم حال بهتری را کسب و به دنبال رسیدن به سعادت در دنیا و آخرت باشیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان افزود: همه ما در هر مکان و جایگاهی که قرار داریم باید از فرصت خود برای خدمت به مردم استفاده کنیم زیرا خدمت به خلق خدا مایه خشنودی ائمه(ع) و در راس آن ها پیامبر گرامی اسلام(ص) است که خشنودی این بزرگواران مایه خشنودی خداوند خواهد بود و باید هر کسی از هر کجایی و به هر قدر که دستش می رسد از هر فرصتی که می تواند برای خدمت به مردم استفاده کند خصوصا در شرایط کنونی که مردم مشکلات معیشتی زیادی دارند و در آستانه ماه مهمانی خدا هستیم.

وی ادامه داد: اگر به دنبال ایجاد تحول در جامعه هستیم و می خواهیم حال جامعه به احسن الحال تبدیل شود باید از همه فرصت ها استفاده کنیم که در عرصه اجتماعی یکی از فرصت های مهم پیش رو در سال 1400 فرصت انتخابات است که باید خود و دیگران را به حضور پر شور در انتخابات دعوت کنیم زیرا انتخابات مایه اعتبار و تقویت نظام و انقلاب ما خواهد بود.

 نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان بیان داشت: نکته قابل توجه این است که انتخاب ما بر اساس تجربه، تخصص و تعهد افراد و فارغ از مسائل قومی، قبیله ای، فامیلی و طایفه ای باشد تا فرد اصلح و شایسته را برای مسئولیت ریاست جمهوری و شورای شهر انتخاب کنیم و با انتخاب دولت جوان انقلابی به خوب شدن حال جامعه امید داشته باشیم. 

امام جمعه زاهدان تاکید کرد: در این ایام استاندار و مسئولان اجرایی در جلساتی گزارش هایی را از فعالیت های انجام گرفته یا در حال انجام در استان ارائه نمودند که حجم بالایی را در بر دارد و توجه دولت، مجلس و افزایش بودجه استان به بیش از 2 برابر از جمله مهمترین‌کار های صورت گرفته است که جای تشکر و قدردانی دارد.

وی با مهم برشمردن سرمایه گذاری برای انجام‌ پروژه های بزرگ زیربنایی استانی و ملی، گفت: باید تاخیر ها را جبران و در کنار این پروژه های عظیم برای حل مشکلات فوری و روزمره مردم اقدامات عاجلی صورت دهیم.

وی بیان داشت: در این مدت مسئولان نظامی امنیتی و انتظامی هم از عملکرد خود در سال‌گذشته گزارشاتی ارائه کردند که با توجه به تلاش دشمن برای ایجاد ناامنی در استان نیرو های ما کارنامه پرافتخاری را دارا هستند و این سطح از امنیت در استان قابل قبول و جای تقدیر و تشکر دارد.

امام جمعه زاهدان گفت: همواره درخواست داشتیم  که با تلاش و هوشیاری بیشتر برای کاهش برخی آسیب های اجتماعی خصوصا برخی احساس نگرانی از ناامنی‌ها که جه بسا کار دشمن باشد تلاش و برنامه ریزی صورت گیرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان تصریح کرد: دستگاه های نظارتی نیز عملکرد مناسبی در سال گذشته از خود ارائه نمودند ولی از برخی کم کاری ها که موجب شده برخی اعتبارات استان در فضاهایی که دچار مشکل هستیم  هزینه نشود و برگشت داده شود گلایه داشتند و انتظار این است که در سال1400 تلاش بیشتری داشته باشند خصوصا با نامگذاری سال به نام تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها تلاش شود حفظ سلامت دستگاه ها و تقویت آن ها صورت‌گیرد.

امام جمعه زاهدان گفت: به طور مکرر عرض کرده ام که باید برای پیشگیری از فساد و انحراف تلاش شود تا فساد ها  گسترش نیابد و اگر گسترش پیدا کرد به شدت برخورد صورت‌گیرد و سپس اطلاع رسانی شود تا درس عبرتی برای متخلفین و مایه امیدواری مردم باشد.

آیت الله محامی ضمن تشکر از مسئولینی که به خوبی به وظایف خود عمل کردند از برخی مسئولان نالایق نیز گلایه کرد و گفت: در طول سال گذشته دستگاه های مسئول تعلیم‌ و تربیت از جمله آموزش پرورش، دانشگاه ها و حوزه های علمیه مقامات خوبی کسب کردند که جا دارد از تلاش های آنها تشکر کنیم و برای ارائه خدمات بیشتر و ارتقاء علمی و فرهنگی تلاش کنیم که اینها در کنار رشد اقتصادی دو رکن اصلی تامین امنیت پایدار در سطح جامعه هستند.

وی گفت: نزدیک انتخابات هستیم و مجددا درگیر  بحث های جنجالی مذاکرات بی فرجام برجام که سال هاست  ما را سرگرم این مذاکرات کردند و چیزی دستگیرمان نشده و همواره هشدار های مقام معظم رهبری کمتر مورد توجه قرار گرفته است و با نزدیک شدن به ایام انتخابات این موج دوباره شروع شده و باید بدانیم طبق گفته مقام معظم رهبری هیچ امیدی به دشمن نیست و دشمن از سر دوستی با ما در نخواهد آمد و برای ما دل نمی سوزاند و ما باید به دنبال توانمندی داخلی و ارتباط با همه دولت های عالم باشیم و تنها در گفتگو با مستکبران منحصر نباشیم.

آیت الله محامی خاطر نشان کرد: این روزها بحث تفاهمنامه با چین جزء مباحث داغ جامعه است که این در عالم بین الملل و روابط خارجی چیز جدیدی نیست و کشور های دیگر هم چنین تفاهمنامه هایی دارند که البته ما باید چنین ارتباطاتی با دیگر کشور ها هم داشته باشیم.

امام جمعه زاهدان گفت: گرچه مفاد این تفاهمنامه علنی نشده اما اجرای مفاد آن نیازمند قراردادهایی است که باید علنی شود و به تصویب مجلس برسد و همین که می‌بینیم دشمنان ما عصبانی شده و به تکاپو افتاده اند و با تبلیغات فراوان در حال خرابکاری در این حوزه هستند امیدوار کننده است که قدم مثبتی در جهت مصالح جامعه اسلامی برداشته شده است.

انتهای پیام/391/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

بحران کرونایی در تنها بیمارستان پُر شده ۳شهرستان/ پُر شدن اورژانس و راهروها

بحران کرونایی در تنها بیمارستان پُر شده ۳شهرستان/ پُر شدن اورژانس و راهروها
2021-04-21T07:52:28+04:30
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه گفت: تخت‌های تنها بیمارستان سه شهرستان توسط بیماران کرونایی پُر شده است.

فقدان سواد رسانه‌ای موجب غوطه‌ور شدن در اطلاعات غلط می‌شود

فقدان سواد رسانه‌ای موجب غوطه‌ور شدن در اطلاعات غلط می‌شود
2021-04-21T07:52:28+04:30
بازرس خانه مطبوعات کشور گفت: اگر افراد سواد رسانه‌ای نداشته باشند تأثیرپذیری آنها از رسانه‌ها بیشتر خواهد بود و چه‌بسا در دامن اطلاعات غلط غوطه‌ور و متحمل خس...

فعلا خبری از واکسن آزاد نیست

فعلا خبری از واکسن آزاد نیست
2021-04-21T07:52:27+04:30
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: طبق رایزنی‌های صورت گرفته مقرر شد به تعدادی واردکننده اجازه واردات واکسن با ارز نیمایی داده شود، اما این امر تاک...

آغاز سی‌ونهمین دوره مسابقات قرآن دانش آموزان آذربایجان‌شرقی

آغاز سی‌ونهمین دوره مسابقات قرآن دانش آموزان آذربایجان‌شرقی
2021-04-21T07:52:27+04:30
مرحله استانی سی‌ونهمین دوره مسابقات قرآن دانش‌آموزان استان با حضور ۲۷۰۰ متسابق، در محل مجتمع آموزشی و تحقیقاتی جهاددانشگاهی به صورت مجازی آغاز به کار کرد.

ایجاد ۴۹۴۲ فرصت شغلی در ۹۲ پروژه فعال گردشگری آذربایجان شرقی در سال ۱۳۹۹

ایجاد ۴۹۴۲ فرصت شغلی در ۹۲ پروژه فعال گردشگری آذربایجان شرقی در سال ۱۳۹۹
2021-04-21T07:52:26+04:30
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی از ایجاد ۴۹۴۲ فرصت شغلی در ۹۲ پروژه فعال گردشگری طی سال ۹۹ در استان خبر داد.

فرش قرمز ایلام برای سرمایه‌گذاران

فرش قرمز ایلام برای سرمایه‌گذاران
2021-04-21T07:52:26+04:30
استاندار ایلام گفت: فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان در حوزه‌های مختلف شناسایی و بروزرسانی شده و از تمام سرمایه گذاران استقبال می شود.

افزایش تولید سالانه ایران خودرو تبریز در سال ۱۴۰۰

افزایش تولید سالانه ایران خودرو تبریز در سال ۱۴۰۰
2021-04-21T07:52:26+04:30
مدیر عامل ایران خودرو تبریز از برنامه ریزی برای تولید بیش از ۹۰ هزار دستگاه خودرو برای سال ۱۴۰۰ خبر داد.

قطع مصرف "دارو" برای فرار از کرونا!

قطع مصرف "دارو" برای فرار از کرونا!
2021-04-21T07:52:25+04:30
یک فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنولوژی از مبتلایان آسم به عنوان یکی از گروه های در معرض خطر کرونا یاد کرد و با اشاره به مصرف کورتون های استنشاقی در درمان این بیم...

سمنان در معرض تنش آبی؛ تأمین آب پایدار برای فلات مرکزی ایران اجتناب‌ناپذیر است

 سمنان در معرض تنش آبی؛ تأمین آب پایدار برای فلات مرکزی ایران اجتناب‌ناپذیر است
2021-04-21T07:56:08+04:30
گروه استان‌ها- مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان سمنان با اشاره به قرار داشتن این استان در معرض تنش آبی در آینده، تأمین آب پایدار برای فلات مرکزی ایران را اجتناب...

استاندار قم:بازنگری در قوانین، راهگشای رفع موانع و حمایت از تولید است

 استاندار قم:بازنگری در قوانین، راهگشای رفع موانع و حمایت از تولید است
2021-04-21T07:56:07+04:30
گروه استان‌ها ـ استاندار قم گفت: بازنگری در قوانین، راهگشای رفع موانع و حمایت از تولید است.

۱۷۰۰ اشتغال در حوزه گردشگری آذربایجان‌غربی ایجاد شد

 ۱۷۰۰ اشتغال در حوزه گردشگری آذربایجان‌غربی ایجاد شد
2021-04-21T07:56:07+04:30
گروه استان‌ها- مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه در سال ۹۹، برای یک هزار و ۷۰۰ نفر در حوزه گردشگری اشتغال‌زایی شد گفت: بیشترین اشتغال ایج...

صدور دفترچه‌های کاغذی بیمه سلامت در خراسان شمالی از اردیبهشت‌ماه امسال حذف می‌شود

 صدور دفترچه‌های کاغذی بیمه سلامت در خراسان شمالی از اردیبهشت‌ماه امسال حذف می‌شود
2021-04-21T07:56:07+04:30
گروه استان‌ها- مدیرکل بیمه سلامت خراسان شمالی گفت: صدور و چاپ دفترچه از ابتدای اردیبهشت ماه صدور دفترچه‌های کاغذی سازمان بیمه سلامت ایران متوقف می‌شود.

رئیس اتاق بازرگانی کاشان: قوانین زائد موجب امضاهای طلایی و رانت شده است

 رئیس اتاق بازرگانی کاشان: قوانین زائد موجب امضاهای طلایی و رانت شده است
2021-04-21T07:56:07+04:30
گروه استان‌ها - رئیس اتاق بازرگانی کاشان با بیان اینکه پشتیبانی و مانع‌زدایی تنها به امور ظاهری محدود شده است، گفت: قوانین زائد موجب امضاهای طلایی و رانت شد...

آب ذخیره شده پشت سدهای استان کرمانشاه ۱۰ درصد کاهش یافت

 آب ذخیره شده پشت سدهای استان کرمانشاه ۱۰ درصد کاهش یافت
2021-04-21T07:56:07+04:30
گروه استان‌ها- مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمانشاه گفت: میزان آب ذخیره شده پشت سدهای استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰ درصد کاهش یافته است.

معلول ۲۵ ساله مشهدی محدودیت‌ نمی‌شناسد/رویایم قهرمانی در سطح جهان است

 معلول ۲۵ ساله مشهدی محدودیت‌ نمی‌شناسد/رویایم قهرمانی در سطح جهان است
2021-04-21T07:56:07+04:30
گروه استان‌ها-معلول ۲۵ ساله مشهدی که ورزشکار خبره‌ای نیز هست هیچ محدودیتی نمی‌شناسد و افق‌های روشنی برای خود ترسیم کرده است.

بستری ۶۶۵ بیمار کرونایی در گلستان/محدودیت ها ادامه دارد

بستری ۶۶۵ بیمار کرونایی در گلستان/محدودیت ها ادامه دارد
2021-04-21T07:35:52+04:30
گرگان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از بستری ۶۶۵ بیمار کرونایی در مراکز درمانی سطح استان خبرداد.

پرهیز از دورهمی ها ومحدود کردن اجتماعات بیشترین سهم در کاهش کرونا

پرهیز از دورهمی ها ومحدود کردن اجتماعات بیشترین سهم در کاهش کرونا
2021-04-21T07:35:51+04:30
رشت- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: بر اساس آخرین یافته های جهانی پرهیز از دورهمی ها ومحدود کردن اجتماعات کوچک بیشترین سهم در کاهش کرونا دارند.

تکرار روز سیاه کرونا در استان سمنان/ مرگ ۵ نفر رقم خورد

تکرار روز سیاه کرونا در استان سمنان/ مرگ ۵ نفر رقم خورد
2021-04-21T07:35:51+04:30
سمنان- طبق آمار ارائه شده از سوی دانشگاه‌های علوم پزشکی سمنان و شاهرود، طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۹۸ بیمار کرونایی در استان شناسایی و پنج بیمار نیز جان خود را از دست...

تصادف تریلی و اتوبوس در اتوبان معلم شاهین شهر/۷ نفر مصدوم شدند

تصادف تریلی و اتوبوس در اتوبان معلم شاهین شهر/۷ نفر مصدوم شدند
2021-04-21T07:35:51+04:30
اصفهان- رئیس مرکز اورژانس استان اصفهان از تصادف تریلی و اتوبوس و مصدوم شدن هفت نفر. در این حادثه خبر داد.

کاهش ۲۲ درصدی بارش‌ها در آذربایجان شرقی

کاهش ۲۲ درصدی بارش‌ها در آذربایجان شرقی
2021-04-21T06:59:07+04:30
مدیرکل هواشناسی آذربایجان شرقی از کاهش ۲۲ درصدی میزان بارش در استان خبر داد.

آمار بیماران دزفول روز به روز بیشتر می‌شود / کمبود اکسیژن در بیمارستان بزرگ دزفول

آمار بیماران دزفول روز به روز بیشتر می‌شود / کمبود اکسیژن در بیمارستان بزرگ دزفول
2021-04-21T06:59:06+04:30
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: آمار بیماران دزفول روز به روز در حال افزایش است و از توان پاسخگویی ما فراتر رفته است؛ تخت خالی برای بیماران نداریم ...

کمبود مرغ فعلی، ناشی از کاهش جوجه‌ریزی اسفند / دلسردی مرغداران با اعمال قیمت دستوری

کمبود مرغ فعلی، ناشی از کاهش جوجه‌ریزی اسفند / دلسردی مرغداران با اعمال قیمت دستوری
2021-04-21T06:59:06+04:30
مدیرعامل اتحادیه مرغداران خوزستان گفت: مرغ‌های موجود در بازار امروز حاصل جوجه‌ریزی‌های اسفندماه است؛ در جوجه‌ریزی‌های اسفندماه کاهش ٢٠ درصدی به وجود آمد که ن...

کرونا، در صورت ادامه شرایط با همین منوال مدت زیادی با ما خواهد بود

کرونا، در صورت ادامه شرایط با همین منوال مدت زیادی با ما خواهد بود
2021-04-21T06:59:05+04:30
یک متخصص بیماری‌های عفونی گفت: با توجه به تجربه‌های به دست آمده از رفتار ویروس طی یکسال اخیر و آمار صعودی و همچنین ایجاد موج‌های جدید با هربار کاهش در محدودی...

نوازنده اصفهانی براثر کرونا جان باخت

نوازنده اصفهانی براثر کرونا جان باخت
2021-04-20T23:22:28+04:30
اصفهان – مصطفی بطلانی نوازنده اصفهانی بر اثر کرونا جان خود را از دست داد.

موقعیت‌های تراکتور تبدیل به گل نشد/ افت بدنی از دقیقه ۷۰ بازی

موقعیت‌های تراکتور تبدیل به گل نشد/ افت بدنی از دقیقه ۷۰ بازی
2021-04-20T22:42:26+04:30
تبریز- سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: بازی بیشتر فیزیکی بود و ما سعی کردیم در جنگ‌های تک به تک پیروز باشیم و چند موقعیت گل نیز داشتیم ولی تبدیل به گل نشدند.

کرونا ۳ قربانی دیگر از یزد گرفت/ تست ۴۸۱ نفر مثبت شد

کرونا ۳ قربانی دیگر از یزد گرفت/ تست ۴۸۱ نفر مثبت شد
2021-04-20T22:15:53+04:30
یزدـ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد از مثبت شدن تست کرونای ۴۸۱ نفر در استان یزد طی شبانه روز گذشته خبر داد.

«سردار حق بین» الگوی صالح و راستین همت و خدمت بدون منت بود

«سردار حق بین» الگوی صالح و راستین همت و خدمت بدون منت بود
2021-04-20T22:15:52+04:30
رشت- فرمانده سپاه پاسداران در پیامی ضمن درگذشت سردار محمد علی حق بین وی را نمونه و الگویی صالح و راستین همت و خدمت بدون منت برای اعتلای اسلام و انقلاب توصیف ...

سخن سعدی دعوت همگان به خدمت به خلق است

سخن سعدی دعوت همگان به خدمت به خلق است
2021-04-20T21:49:09+04:30
شیراز- مدیر مرکز سعدی شناسی سخن سعدی را دعوت همگان به خدمت به خلق توصیف کرد.

بزرگداشت سعدی برگزار شد/ سعدی شاعر مدارا و امید

بزرگداشت سعدی برگزار شد/ سعدی شاعر مدارا و امید
2021-04-20T21:35:47+04:30
شیراز- مراسم بزرگداشت سعدی به صورت مجازی برگزار شد و در آن سخنرانان به رمز و رازهای موجود در سخن سعدی پرداختند.

۴۴۶ میلیارد تومان کمک مومنانه در مازندران جمع آوری شده است

۴۴۶ میلیارد تومان کمک مومنانه در مازندران جمع آوری شده است
2021-04-20T20:42:26+04:30
ساری- فرمانده سپاه کربلا گفت: از ابتدای نهضت احسان و تعاون تاکنون ۴۴۶ میلیارد تومان کمک‌های مومنانه با همدلی‌های بی نظیر همه نهادها و مردم انقلابی دیار علوی ...
X فیلم جدید کلیپ جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)