میرنیوز

سردار سلیمانی: با وزارت بهداشت توافق کردیم مجدداً بر قطع زنجیره کرونا متمرکز شویم / بسیج موج چهارم را مهار می‌کند

 سردار سلیمانی: با وزارت بهداشت توافق کردیم مجدداً بر قطع زنجیره کرونا متمرکز شویم / بسیج موج چهارم را مهار می‌کند 2021-04-09T09:54:49+04:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  رشت، سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی صبح امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به مردم شهیدپرور و ولایتمدار استان گیلان با اشاره به پیشینه بسیج اظهار داشت: بسیج در سال 58 با فرمان امام راحل تشکیل شد و از ابتدا یک تشکیلات مردمی بود.

رئیس سازمان بسیج خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس، شرایط ایجاب کرد که فرزندان مردم به عنوان بسیجی داوطلب در میدان‌های نبرد حضور پیدا کنند و با ورود تفکر بسیجی به میدان نبرد، مکتب دفاعی انقلاب اسلامی شکل گرفت و این مکتب توانست ساختارهای بسیار سنگین و عظیم تهاجم دشمن را شکست دهد.

سردار سلیمانی با بیان اینکه بسیج بعد از دوران دفاع مقدس در ابعاد مختلف خود را موظف به پاسخگویی به ملت شریف ایران، رفع نیازهای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست افزود: بسیج به عنوان تشکیلات انقلاب یا بزرگترین تشکیلات مردمی در روی کره زمین، سند راهبردی مبتنی بر گام دوم انقلاب را تکمیل و تقدیم محضر رهبر معظم انقلاب کرد.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در اسفندماه سال گذشته سند راهبردی مذکور را برای بسیج تصویب کردند و این سند امروز مسیر حرکت بسیج در بیانیه گام دوم انقلاب را تعیین می‌کند و نخستین سند راهبردی مبتنی بر بیانیه گام دوم است از طرفی ما باید یک بسیج جدید برای ملت ایران در گام دوم بسازیم.

رئیس سازمان بسیج با بیان اینکه بسیج پاره تن مردم است و هیچ‌گاه مصالح مردم به‌ویژه مصالح مردم مظلوم و مستضعف را فراموش نخواهد کرد افزود: بسیج در امتداد همه دستگاه‌های خدمات‌رسان همچنان آماده خدمات‌رسانی است و در سال‌های گذشته همواره خود را مکلف دانسته که در محرومیت‌زدایی در سطح کشور نقش‌آفرین باشد.

سردار سلیمانی با اعلام اینکه در سال گذشته بیش از 12 هزار پروژه محرومیت‌زدایی توسط بسیج در کشور اجرا شده که هزار و 500 پروژه مربوط به استان گیلان بوده است تصریح کرد: هزار واحد مسکونی برای محرومان در گیلان احداث شد و در سال جاری نیز بیش از 700 واحد مسکونی دیگر برای محرومان احداث شد.

وی با اشاره به فعالیت و همکاری 42 هزار گروه جهادی در حوزه‌های مذکور ابراز داشت: بیش از 700 هزار نفر از جوانان عزیز در سراسر میهن اسلامی در قالب این گروه‌های جهادی و در صحنه‌ها و مقاطع مختلف به امداد مردم و خدمات‌رسانی به محرومان مشغول هستند.

رئیس سازمان بسیج با بیان اینکه گروه‌های جهادی هر سال رو به گسترش هستند عنوان کرد: در سال 98 تعداد گروه‌های جهادی به 17 هزار نفر می‌رسید و در سال 99 دو برابر افزایش پیدا کرد و در سال 1400 نیز گسترش خواهد یافت و بسیج به‌عنوان فرزندانِ این ملت و پاره تن ملت در همه استان‌ها از جمله گیلان آماده خدمات‌رسانی است.

سردار سلیمانی با اشاره به اهداف طرح‌های اقتصاد مقاومتی اجرا شده توسط بسیج خاطرنشان کرد: معتقدیم در موضوع مربوط به اقتصاد مقاومتی هنوز دچار عقب‌ماندگی هستیم از طرفی اگر مردم در صحنه حضور پیدا کنند اقتصاد مقاومتی ما به اقتصاد مقاومتی مردم‌سالار تبدیل خواهد شد.

وی با اشاره به ظرفیت بسیج به‌عنوان یک تشکل مردمی در بسترسازی، زمینه‌سازی و تسهیل‌گری در جهت نقش‌آفرینی در عرصه اقتصاد مقاومتی و حل مسائل اقتصادی گفت: در زمینه اقتصاد مقاومتی در گیلان برنامه‌های زیادی داریم و تاکید بر افزایش بهره‌وری محصول راهبردی برنج داریم و هماهنگی‌های لازم در این زمینه انجام شده است.

رئیس سازمان بسیج تصریح کرد: در حال حاضر طرح همگام با کشاورز حجم قابل توجهی از مزارع برنج استان را تحت پوشش قرار داده و با استاندار و مسئولان گیلان نیز جلسه‌ داشتیم و تلاش‌مان در راستای افزایش بهره‌وری و افزایش‌های قابل توجه در ارقام مختلف برنج است.

سردار سلیمانی ابراز داشت: برای حمایت از سایر محصولات کشاورزی استان و کاشت درخت صنوبر، توافقنامه‌ای بین جهاد کشاورزی استان، بسیج و سپاه قدس گیلان امضا شده است و در این زمینه نیز پشتیبانی‌های لازم انجام خواهد شد.

وی اهمیت و جایگاه گیلان در صنایع چوب و نئوپان را مورد توجه قرار داد و با اشاره به هدف‌گذاری بسیج در این حوزه تصریح کرد: یکی دیگر از اقدامات مدنظر، عارضه‌یابی صنایع متوسط و کوچک است که در این راستا 400 واحد صنعتی گیلان عارضه‌یابی شدند و بایستی کمک کنیم تا موانع پیش روی آنها برداشته شود.

سردار سلیمانی با اشاره به اجرای طرح صنعت‌یار بسیج جهت کمک به واحدهای صنعتی گفت: پایش وضعیت واحدهای صنعتی و بررسی مشکلات‌شان موردتاکید است و در این زمینه اگر واحدها با مشکلات مالی، قانونی، بازار یا زنجیره تولید روبه‌رو باشند به‌تناسب برای حل مشکلات آنها برنامه‌ریزی می‌شود و از گروه‌های علمی، اساتید، نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان نیز در این عرصه استفاده می‌کنیم.

رئیس سازمان بسیج ظرفیت‌های خوب صنایع تولیدی استان را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: یکی از همین شرکت‌ها می‌تواند کل کپسول اکسیژن موردنیاز بیمارستان‌ها را تامین کند بنابراین چرا باید واردات داشته باشیم در حالی‌که اینها ارزآوری و اشتغال ایجاد می‌کنند و باعث رشد پول ملی و صادرات می‌شوند.

سردار سلیمانی با بیان اینکه بسیج برای حل مشکلات واحدهای تولیدی، کلینیک صنعت دارد افزود: وضعیت 400 واحد تولیدی گیلان شناسایی و مشکلاتشان بررسی شد و بایستی به کمک آن‌ها بشتابیم و پشتیبانی‌های لازم را داشته باشیم و موانع را از پیش روی آنها برداریم.

وی با اشاره به برنامه‌های بسیج برای اقتصاد خانواده‌ها از جمله خانواده‌های روستایی و شهری خاطرنشان کرد: در راستای تشکیل صندوق‌های قرض‌الحسنه مردم‌یار و اشتغالزا، بیش از هزار و 100 صندوق در استان گیلان راه‌اندازی شده و تعدادی از آنها قابلیت تبدیل به تعاونی دارند.

رئیس سازمان بسیج وضعیت طرح‌های اشتغالزایی بسیج در سطح استان گیلان را مورد ارزیابی قرار داد و بیان کرد: عملکرد بسیج و سپاه قدس گیلان در این موضوعات خوب بوده است و امسال هم برای ایجاد 200 هزار شغل در سطح کشور هدف‌گذاری کردیم.

سردار سلیمانی گفت: ما در مهارت‌آموزی هم ظرفیت داریم از طرفی می‌توان زنجیره‌های تولید را فعال کرد تا کسی که شغل ایجاد می‌کند بتواند محصول خود را وارد بازار کرده و برندسازی کند البته برای بازارهای صادراتی هم پشتیبانی‌های لازم را خواهیم داشت و امروز بسیاری از استان‌ها توانستند محصولاتشان را با همکاری بنیاد تعاون بسیج به کشورها صادر کنند.

وی افزود:  پیشنهاد دادیم امسال حجم زیادی ار اشتغال را به گیلان اختصاص دهیم؛ جوانان عزیزی که جویای کار هستند و می‌خواهند در عرصه تولید فعالیت و از تسهیلات استفاده کنند البته تسهیلات به‌صورت قرض‌الحسنه و آموزش‌ها رایگان است و در مسیر تسهیل‌گری و وارد شدن به زنجیره ارزش افزوده هیچ منتی به گردن مردم نمی‌گذاریم.

رئیس سازمان بسیج گفت: برای هر شهرستان یک مرکز رشد و برای تعدادی از شهرستان‌ها نیز مرکز علم و فناوری فعال خواهیم کرد در نتیجه تمامی شهرستان‌ها را تحت پوشش مراکز علم و فناوری بسیج خواهیم برد و این مراکز ایده‌ها و خلاقیت‌ها را شناسایی می‌کنند تا پشتیبانی و هدایت شوند.

سردار سلیمانی با اشاره به مهم‌ترین اقدامات بسیج در عرصه مقابله با کرونا و آمادگی همه‌جانبه برای مقابله با این بیماری در موج چهارم افزود: از ابتدای شیوع کرونا همواره برای مقابله با این بیماری اعلام آمادگی کردیم و در مرحله نخست طرح غربالگری و همچنین تولید محصولاتی مانند ماسک را در سراسر کشور با تکیه بر قدرت مردم بر عهده گرفتیم.

وی با بیان اینکه روزانه 20 میلیون ماسک توسط بسیج و گروه‌های مردمی در کشور تولید می‌شد و اگر این کار نبود شاید در تأمین ماسک با مشکل روبه‌رو می‌شدیم تصریح کرد: هم‌اکنون کشورمان می‌تواند صادرکننده ماسک باشد و ماسک‌های تولیدی نیز مورد تایید وزارت بهداشت قرار گرفته بود.

رئیس سازمان بسیج با اشاره به اجرای طرح غربالگری شهید سلیمانی در آبان‌ماه سال گذشته که استراتژی و راهبرد آن تمرکز بر قطع زنجیره کرونا بود گفت: در طرح شهید سلیمانی توانستیم ظرف مدت 40 روز با همکاری وزارت بهداشت تعداد مبتلایان را کاهش دهیم تا جایی‌که عدد مرگ و میر به زیر 100 نفر در کشور رسید.

سردار سلیمانی با بیان اینکه مسافرت‌های نوروزی، رفت و آمدها و کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی مجدداً باعث افزایش آمار مبتلایان شد تصریح کرد: در شرایط فعلی، با وزارت بهداشت توافق کردیم تا با همکاری مردم مجدداً بر قطع زنجیره کرونا متمرکز شویم و طرح غربالگری شهید سلیمانی را اجرا کنیم.

رئیس سازمان بسیج از توزیع بسته‌های کمک معیشتی بین نیازمندان همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان در کشور خبر داد و افزود: کسانی که تحت سیستم غربالگری شهید سلیمانی در قرنطینه قرار می‌گیرند از لحاظ نیازمندی‌های ضروری و‌ بسته‌های معیشتی مجدداً پشتیبانی می‌شوند.

انتهای پیام/612/ش

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

‌وزیر بهداشت: سفر به ‌ترکیه سبب ‌گسترش ویروس انگلیسی در ایران شد / هفته پیش‌رو موج کرونا بسیار سهمگین‌تر می‌شود

 ‌وزیر بهداشت: سفر به ‌ترکیه سبب ‌گسترش ویروس انگلیسی در ایران شد / هفته پیش‌رو موج کرونا بسیار سهمگین‌تر می‌شود
2021-04-14T18:34:40+04:30
گروه استان‌ها- وزیر بهداشت گفت: باید همه مردم و مسئولان به دور از سیاست‌زدگی راهکار موفقیت را در پیش گیرند اما متاسفانه برخی از افراد در حال سو استفاده از م...

ضرورت پرهیز از بخشی‌نگری به موضوع تامین آب کشاورزی

ضرورت پرهیز از بخشی‌نگری به موضوع تامین آب کشاورزی
2021-04-14T18:17:38+04:30
استاندار گیلان، بر ضرورت پرهیز از بخشی نگری به موضوع تامین آب کشاورزی تاکید کرد و از زارعان خواست براساس برنامه ابلاغی و تقویم زمانی تعیین شده جهاد کشاورزی، ...

بازدید فرماندار پیشوا از پروژه استادیوم ۵ هزار نفری/ اخطار جدی به پیمانکار

بازدید فرماندار پیشوا از پروژه استادیوم ۵ هزار نفری/ اخطار جدی به پیمانکار
2021-04-14T18:17:38+04:30
فرماندار شهرستان پیشوا گفت: هیچ‌گونه تعلل و قصوری در اجرای پروژهاستادیوم ۵۰۰۰ نفری پذیرفتنی نیست و باید در مدت زمان کوتاهی تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

۱۵۰ طرح اشتغالزایی با مشارکت بنیاد برکت در روستاهای قرچک کلید می‌خورد

۱۵۰ طرح اشتغالزایی با مشارکت بنیاد برکت در روستاهای قرچک کلید می‌خورد
2021-04-14T18:17:38+04:30
فرماندار قرچک گفت: به منظور توسعه اشتغالزایی در مناطق محروم، امسال اجرای ۱۵۰ طرح اشتغالزایی با مشارکت بنیاد برکت در روستاهای قرچک کلید می‌خورد.

فوت ۱۳ همدانی دیگر بر اثر بیماری کرونا

فوت ۱۳ همدانی دیگر بر اثر بیماری کرونا
2021-04-14T18:14:25+04:30
همدان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: ۱۳ نفر دیگر در استان همدان بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان باختند.

حذف تدریجی دفترچه‌های سازمان بیمه سلامت از اردیبهشت در خراسان‌ جنوبی اجرا می‌شود

حذف تدریجی دفترچه‌های سازمان بیمه سلامت از اردیبهشت در خراسان‌ جنوبی اجرا می‌شود
2021-04-14T17:51:02+04:30
مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی گفت: برنامه کاهش کاربرد و حذف تدریجی دفترچه‌های درمانی سازمان بیمه سلامت از اردیبهشت امسال در این استان اجرا می‌شود.

سایت الگوی محصول گواهی شده سیب در مرودشت ایجاد شد

سایت الگوی محصول گواهی شده سیب در مرودشت ایجاد شد
2021-04-14T17:51:01+04:30
مسئول حفظ نباتات مدیریت جهاد مرودشت از ایجاد سایت الگویی محصول گواهی شده سیب گلاب در سطح چهار هکتار در بخش درودزن از توابع این شهرستان خبر داد.

۹۰۰ خانوار روستایی در ۱۰ روستای خراسان ‌جنوبی از شبکه ملی اطلاعات بهره‌مند شدند

۹۰۰ خانوار روستایی در ۱۰ روستای خراسان ‌جنوبی از شبکه ملی اطلاعات بهره‌مند شدند
2021-04-14T17:51:01+04:30
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۹۰۰ خانوار روستایی در ۱۰ روستای استان از خدمات شبکه ملی اطلاعات بهره‌مند شدند.

۱۱ وقف جدید در ۴ شهرستان خراسان جنوبی ثبت شد

۱۱ وقف جدید در ۴ شهرستان خراسان جنوبی ثبت شد
2021-04-14T17:51:00+04:30
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۱ وقف جدید به ارزش یک میلیارد و ۴۵۹ میلیون تومان در چهار شهرستان استان ثبت شد.

خزانه‌گیری در ۲۵ درصد از شالیزارهای گیلان

خزانه‌گیری در ۲۵ درصد از شالیزارهای گیلان
2021-04-14T17:51:00+04:30
رییس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: تاکنون ۲۵ درصد شالیزارهای استان خزانه گیری شده است.

سازمان تبلیغات اسلامی می تواند پیوست فرهنگی و مذهبی تمامی ادارات باشد

سازمان تبلیغات اسلامی می تواند پیوست فرهنگی و مذهبی تمامی ادارات باشد
2021-04-14T17:50:59+04:30
ظهر امروز استاندار خراسان شمالی در دیدار با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: این سازمان می تواند پیوست فرهنگی و مذهبی تمامی ادارات و دستگاه های اجرایی باشد.

ثبت نام ۱۰۲۳ نفر برای رقابت در انتخابات شوراهای روستایی بخش مرکزی بیرجند

ثبت نام ۱۰۲۳ نفر برای رقابت در انتخابات شوراهای روستایی بخش مرکزی بیرجند
2021-04-14T17:50:59+04:30
بخشدار مرکزی بیرجند از ثبت نام قطعی ۱۰۲۳ نفر برای ششمین دوره انتخابات شوراهای روستایی بخش مرکزی شهرستان بیرجند خبر داد.

ثبت‌نام ۶۸ درصد از سهامداران غیرمستقیم سهام عدالت چهارمحال و بختیاری در سامانه سجام

ثبت‌نام ۶۸ درصد از سهامداران غیرمستقیم سهام عدالت چهارمحال و بختیاری در سامانه سجام
2021-04-14T17:50:59+04:30
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون ۶۸ درصد از سهامداران غیرمستقیم سهام عدالت استان در سامانه سجام ثبت‌نام کرده‌اند، لازم است سایر مش...

ایجاد دو فضای جدید برای پذیرش بیماران کرونایی استان مرکزی/شرایط کرونایی آینده تیره و تار است

ایجاد دو فضای جدید برای پذیرش بیماران کرونایی استان مرکزی/شرایط کرونایی آینده تیره و تار است
2021-04-14T17:50:58+04:30
استاندار مرکزی با بیان اینکه شرایط کرونایی آینده استان مرکزی به شدت تیره و تار است، گفت: در حال حاضر با مشکل تامین اکسیژن برای بیماران کرونایی مواجه هستیم که...

تلاش وزارت صمت راه اندازی هرچه سریعتر پروژه نورد گرم ۲ است

تلاش وزارت صمت راه اندازی هرچه سریعتر پروژه نورد گرم ۲ است
2021-04-14T17:50:58+04:30
مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت با تاکید بر اینکه پروژه نورد گرم ۲ فولاد مبارکه مشکل تامین مواد اولیه بسیاری از صنایع را حل خواهد کرد، گفت: تلاش وزارت صمت ...

دستگیری سارق حرفه‌ای و کشف ۳۰ فقره کیف‌قاپی در خرم‌آباد

دستگیری سارق حرفه‌ای و کشف ۳۰ فقره کیف‌قاپی در خرم‌آباد
2021-04-14T17:50:57+04:30
فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری سارق حرفه‌ای و کشف ۳۰ فقره کیف‌قاپی در خرم‌آباد خبر داد.

ابراز نگرانی نسبت به تردد کامیون ها و خیز خطرناک کرونا در جنوب کرمان

ابراز نگرانی نسبت به تردد کامیون ها و خیز خطرناک کرونا در جنوب کرمان
2021-04-14T17:50:57+04:30
رییس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: صدور روزانه بیش از 2500 بارنامه در فصل برداشت محصولات کشاورزی و ترددها در جنوب کرمان به عنوان عامل انتقال ویروس کرونا خیز ...

۱۲۷۳ نفر در آذربایجان غربی به کرونا مبتلا شدند/فوت ۲۱ بیمار

۱۲۷۳ نفر در آذربایجان غربی به کرونا مبتلا شدند/فوت ۲۱ بیمار
2021-04-14T17:47:41+04:30
ارومیه- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی آذربایجان غربی از ابتلای یک هزار و ۲۷۳ نفر بیمار طی ۲۴ ساعت گذشته در استان به بیماری کرونا مبتلا شده اند.

کشف ۲۵۴ قلم اشیای تاریخی در استان فارس

کشف ۲۵۴ قلم اشیای تاریخی در استان فارس
2021-04-14T17:07:43+04:30
شیراز - فرمانده یگان حفاظت میراث‌ فرهنگی کشور گفت: با تلاش نیروهای یگان حفاظت میراث‌فرهنگی استان فارس در دو عملیات، ۲۵۴ قلم شیء مربوط به دوره‌های مختلف تاری...

معمای مرگ گربه‌ ماهیان در سواحل جاسک پیچیده‌تر شد؛ مشاهده مجدد لاشه ماهیان در ساحل شهرستان

 معمای مرگ گربه‌ ماهیان در سواحل جاسک پیچیده‌تر شد؛ مشاهده مجدد لاشه ماهیان در ساحل شهرستان
2021-04-14T17:15:07+04:30
گروه استان‌ها- باز هم در سواحل شهرستان جاسک لاشه میزان قابل توجهی گربه ‌ماهی یافت شد که هنوز علت دقیق مرگ و میر آنها مشخص نشده است.

شناسایی ۱۳ منطقه قرمز و بحرانی کرونایی در قم / تا دو هفته دیگر با بحران روبه‌رو هستیم

 شناسایی ۱۳ منطقه قرمز و بحرانی کرونایی در قم / تا دو هفته دیگر با بحران روبه‌رو هستیم
2021-04-14T17:01:38+04:30
گروه استان‌ها- رئیس مرکز بهداشت استان قم گفت: طبق نقشه وضعیت قم؛ در شهر قم ۱۳ منطقه قرمز وجود بحرانی وجود دارد.

معمای مرگ گربه‌ماهی‌هان در سواحل جاسک پیچیده‌تر شد؛ مشاهده مجدد لاشه ماهیان در ساحل شهرستان

 معمای مرگ گربه‌ماهی‌هان در سواحل جاسک پیچیده‌تر شد؛ مشاهده مجدد لاشه ماهیان در ساحل شهرستان
2021-04-14T17:01:38+04:30
گروه استان‌ها- باز هم در سواحل شهرستان جاسک لاشه میزان قابل توجهی گربه ‌ماهی یافت شد که هنوز علت دقیق مرگ و میر آنها مشخص نشده است.

آخرین آمار کرونا در دانشگاه علوم پزشکی سمنان

آخرین آمار کرونا در دانشگاه علوم پزشکی سمنان
2021-04-14T16:30:58+04:30
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان بستری شدن 31 بیمار جدید مثبت با تشخیص قطعی ابتلا به کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداش...

دستاوردهای بزرگ نظام و دولت در تمامی حوزه ها تجلی یافته است

دستاوردهای بزرگ نظام و دولت در تمامی حوزه ها تجلی یافته است
2021-04-14T16:30:58+04:30
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: دستاوردهای بزرگ نظام جمهوری اسلامی و دولت چه در حوزه داخلی و چه بین المللی تجلی یافته است.

حذف کنکور در برنامه ۵ساله قابل اجرا است

حذف کنکور در برنامه  ۵ساله قابل اجرا است
2021-04-14T16:30:57+04:30
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یازدهم گفت: حذف کنکور در آینده براساس سازوکار قانونی امکانپذیر است.

عبور آمار بیماران بدحال از ۳۰۰ نفر در فارس

عبور آمار بیماران بدحال از ۳۰۰ نفر در فارس
2021-04-14T16:30:57+04:30
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با ابراز نگرانی از تداوم روند صعودی آمار مبتلایان، بیماران بستری و فوت شدگان ناشی از کرونا در فارس، از عبور تعداد بیمار...

بی توجهی مردم به پروتکل های بهداشتی در فارس

بی توجهی مردم به پروتکل های بهداشتی در فارس
2021-04-14T16:27:43+04:30
شیراز - رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: با توجه به افزایش موارد ابتلا به کرونا همچنان به دنبال اضافه کردن تخت های بیمارستانی هستیم هرچند که هنوز شاهد بی ت...

سازمان بهزیستی تصرف ملک معلولان در سنندج را تأیید کرد / آیا پای نماینده مجلس در میان است؟

 سازمان بهزیستی تصرف ملک معلولان در سنندج را تأیید کرد / آیا پای نماینده مجلس در میان است؟
2021-04-14T16:34:52+04:30
گروه استان‌ها ــ سازمان بهزیستی کشور تصرف ملک متعلق به معلولان، توسط یکی از نمایندگان فعلی مردم سنندج در مجلس را تأیید کرد.

آخرین اخبار کرونا در ایران| ۶۰درصد تست‌ها مثبت است/ رکورد ثبت روزانه ابتلا شکسته شد/ شهرستان‌های گردشگرپذیر وارد فاز تازه‌ای از ابتلا می‌شوند + نقشه و نمودار

 آخرین اخبار کرونا در ایران| ۶۰درصد تست‌ها مثبت است/ رکورد ثبت روزانه ابتلا شکسته شد/ شهرستان‌های گردشگرپذیر وارد فاز تازه‌ای از ابتلا می‌شوند + نقشه و نمودار
2021-04-14T16:34:51+04:30
گروه استان‌ها ـ آمارهای رسمی منتشرشده وزارت بهداشت نشان می‌دهد موج تازه مراجعه بیماران به مراکز درمانی آغاز شده است و این شرایط می‌تواند شرایط قرمز کرونایی ...

دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس: بودجه خوبی ‌برای تقویت مراکز درمانی ارتش تخصیص یافت

 دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس: بودجه خوبی ‌برای تقویت مراکز درمانی ارتش تخصیص یافت
2021-04-14T16:08:19+04:30
گروه استان‌ها- دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: بودجه خوبی از سوی مجلس یازدهم برای تقویت مراکز درمانی ارتش گذاشته شد.
X فیلم جدید کلیپ جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)