میرنیوز

خبرهای خوش عضو کمیسیون تلفیق| تصویب طرح تضمینی خرید محصولات اساسی کشاورزی/تخصیص ۱۹ هزار میلیارد تومان برای محرومیت‌زدایی

 خبرهای خوش عضو کمیسیون تلفیق| تصویب طرح تضمینی خرید محصولات اساسی کشاورزی/تخصیص ۱۹ هزار میلیارد تومان برای محرومیت‌زدایی 2021-04-08T21:08:01+04:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  کرمانشاه، محمد رشیدی عصر امروز در نشست خبری ‌با اشاره به بحث بودجه کشور اظهار داشت: اصلاحیه‌های خوبی در بودجه سال 1400 رقم خورده است و یکی از مهمترین اصلاحیه‌هایی که انجام شد مربوط به حذف رانت ارز 4200 تومانی تا حد توان در بودجه سال آینده است.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارز 4200 تومانی با رانت تنها به افرادی خاصی تعلق می‌گرفت گفت: امروز دولت اصرار دارد که ارز 4200 تومانی بدهد و نمایندگان مجلس هم تأکید دارند که به جای پرداخت این ارز به عده‌ای خاص، آن را به عنوان یارانه در انتهای چرخه تولید قرار دهیم تا قیمت تمام شده برای مردم قابل قبول شود.

رشیدی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در راستای حمایت از تولید بیان کرد: رهبر معظم انقلاب همواره به مسئولان نظام توصیه کرده‌اند که در راستای حمایت از تولید قدم بردارند و در همین راستا در کمیسیون تلفیق مصوب شد که برای امسال مالیات از تولید پنج درصد کاهش یابد و در عوض با جدیت به دنبال اخذ مالیات از کسانی هستیم که جزء ثروتمندان کشور محسوب می‌شوند.

 اصلاح قانون طرح تضمینی خرید محصولات کشاورزی

  نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تضمینی خرید محصولات اساسی کشاورزی تصویب نهایی شد و این طرح استثنایی نخستین خروجی مجلس انقلابی است که در این 41 سال این اتفاق نیفتاده است.

وی عنوان کرد: قیمت خرید تضمینی برای محصولات اساسی کشاورزی تا قبل از اجرای این طرح در شورای اقتصاد شکل می‌گرفت و قیمت‌گذاری‌ها بدون حضور نماینده‌ای از سوی کشاورزها انجام می‌شد و تنها دولت تصمیم گیرنده نهایی بود اما مجلس در طرح خود با اصلاح تبصره قانون سال 1368 (خرید تضمینی محصولات اساسی کشاورزی) اعلام کرد که دیگر شورای اقتصاد حق تصمیم‌گیری را ندارد و شورایی را راه‌اندازی کردیم که متشکل از 9 عضو است.

رشیدی افزود: این اعضا شامل 6 نفر از اعضای خانواده کشاورزان کشور شامل دو نفر از کشاورزان خبره، رئیس اتحادیه تعاونی کشاورزی روستایی، رئیس اتحادیه صنفی کشاورزان، رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی، رئیس اتحادیه کشاورزی و سه نفر از اعضای دولت یعنی وزیر جهاد کشاورزی، وزیر اقتصاد و رئیس سازمان برنامه و بودجه است.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: کشاورزان در این شورا برای اولین بار به عنوان ذینفع در تعیین قیمت خرید تضمینی حضور دارند.

وی با بیان اینکه در این طرح برای تعیین قیمت‌گذاری، سیاستگذاری محصولات صادراتی و وارداتی کشاورزان دخیل هستند گفت: برای این طرح ضمانت اجرایی نیز قرار داده‌ایم و اگر در پرداخت پول کشاورزان دیرکردی انجام شود باید سود این دیرکرد به حساب کشاورزان ریخته شود و با اکثریت آرا جزئیات و کلیات این طرح تصویب شده است.

رشیدی عنوان کرد: این طرح جدید صرفاً مربوط به خرید تضمینی گندم نیست و تعیین قیمت در برنج، چغندر قند، پیاز، سیب زمینی، پنبه، حبوبات و محصولات دامی در این قانون دیده شده است.

وی بیان کرد: با اجرای طرح تضمین خرید محصولات اساسی کشاورزی و اصلاح قیمت‌ها در تولید گندم به خودکفایی خواهیم رسید و سود را به جیب کشاورزان داخلی خواهیم ریخت.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس عنوان کرد: ایجاد مشوق‌هایی از جمله مشوق‌های سرمایه‌گذاری برای بخش خصوصی، ضرورت رونق تولید است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اوضاع کسب و کار در کشور باید به‌گونه‌ای باشد که افراد به سرمایه‌گذاری در تولید تشویق شوند افزود: اگر تولید در کشور راه بیافتد مطمئن باشید اشتغال و وضع معیشتی برای مردم هم تقویت می‌شود.

رشیدی با بیان اینکه گره حل مشکلات اقتصادی رونق تولید است و باید سرمایه‌ها در جهت رونق تولید حرکت کند بیان کرد: پیرو تاکیدات مکرر امام خامنه‌ای در رابطه با رونق تولید 32 هزار میلیارد تومان از تبصره 14 آوردیم و در تبصره 18 پایدار کردیم که این اعتبارات از محل درآمد هدفمندی یارانه‌ها برای اشتغالزایی و رونق تولید کشور تامین شده است که سهم استان کرمانشاه از این میزان 1200 میلیارد تومان است.

 تغییرات بودجه استان کرمانشاه 

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1400 افزود: در بودجه سال 1400‌، برای تصفیه خانه فاضلاب شهرستان کرمانشاه 150 میلیارد تومان بودجه اختصاص داده‌ شده ‌و این بودجه در سال گذشته 18 میلیارد تومان بوده است‌.

وی از تخصیص بودجه آبرسانی به روستاهای استان کرمانشاه خبر داد و در این ارتباط گفت: در سال گذشته هیچ بودجه‌ای آب روستایی استان اختصاص نیافته بود اما در بودجه 1400 سهم استان کرمانشاه در این حوزه 300 میلیارد تومان است که به فاز سوم و چهارم سد گاومیشان اختصاص یافت.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سهم کرمانشاه از اعتبارات راه‌رسانی در بودجه امسال 150 میلیارد تومان است که در سال گذشته تنها 7 میلیارد تومان به این حوزه اعتبار اختصاص داده شد افزود: سهم کرمانشاه در ساماندهی آبشوران و قره‌سو در سال گذشته 12 میلیارد تومان بود که امسال به 112 میلیارد تومان رسیده است.

وی‌ از سهم 19 هزار میلیارد تومان در حوزه محرومیت‌زدایی در کشور در بودجه 1400 خبر داد و گفت: از مجموع اعتبار محرومیت‌زدایی کشور سهم کرمانشاه 700 میلیارد تومان است که این موضوع برای نخستین بار در کشور اتفاق افتاده است.

رشیدی با بیان اینکه بودجه دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه در سال گذشته 11 میلیارد تومان بوده است که اکنون این بودجه به 84 میلیارد تومان رسیده است بیان کرد: امسال بیشتر تمرکز خود را بر روی بودجه فاضلاب، راه روستایی، آب‌رسانی متمرکز کردیم چون بیشتر مشکلات کرمانشاه در این حوزه‌ها قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه طرح سامانه گرمسیری و سردسیری از مصوبات مقام معظم رهبری بود که 8 هزار میلیارد تومان برای این دو سامانه مصوب شده بود که سامانه گرمسیری تا حدودی انجام شده اما سامانه سردسیری از ابتدا متوقف شده است گفت: ما در این دوره از مجلس در اجرای طرح سردسیری از سیروان، روانسر، کوزران و ماهیدشت در دستور کار داریم که 27 هزار میلیارد تومان از اوراق مالی دولت برای پروژه عظیم در نظر گرفتیم و قرارگاه خاتم هم این پروژه را در دست خواهد گرفت.

گستردگی بیکاری در کرمانشاه

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم در رابطه با آمارهایی که از سوی مسئولان استان بیان می‌شود و همگی مطلوب است مانند کاهش چند درصدی نرخ بیکاری کرمانشاه گفت: بنده به عنوان منتخب مردم کرمانشاه و نماینده ناظر عملکرد مسئولان بر این عقیده هستم که حتی اگر این نرخ بیکاری به قول مسئولان استان کاهش پیدا کرده باشد اینقدر این حفره بیکاری گسترده شده که این کاهش چند درصدی هم به چشم نمی‌آید و باید مدیران استان کرمانشاه در راه اشتغالزایی جوانان بیشتر تلاش کند.

وی با اشاره به اینکه چندین پروژه پایین دستی در حوزه پتروشیمی با اشتغالزایی برای بیش از 600 نفر در مناطق بیلوار و اعتبارر290 میلیون دلاری از سوی وزارت نفت بعد از ماه رمضان کلنگ‌زنی می‌شود عنوان کرد: دو رشته در مقطع دکتری تخصصی در رشته‌های تغذیه و بهداشت عمومی به دانشگاه آزاد کرمانشاه اضافه کردیم.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی افزود: برای راه‌اندازی پروژه پالایشگاه آناهیتا قرار شده که 500 میلیون یورو به عنوان قسط اول و برای شروع کار برای این پروژه در نظر گرفته شود و نیازمند حمایت جدی مسئولان است.

رشیدی با اشاره به اینکه در اولین فرصت مشکلات اینترنت روستاییان را با وزیر ارتباطات مطرح و باید مشکل به زودی حل و فصل شود گفت: یکی از مشکلات روستاییان در شرایط کنونی عدم مهارت جوانان در بحث اشتغال‌زایی است و کار فرهنگی بسیار کمی روی مردم روستا صورت گرفته و باید کمیته های فرهنگی و مذهبی در روستاها فعال شوند.

وی با اشاره به اینکه حضور تیم راهیان کرمانشاه در لیگ یک فوتبال نیازمند حمایت ویژه است عنوان کرد: باید مدیر این تیم پیگیر مطالبات اعضا باشد و ما نیز در کمیسیون ورزش هر کار حمایتی که نیاز باشد انجام می‌دهیم.

انتهای پیام/833/ش

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

ارتش در اوج آمادگی دفاعی و رزمی قرار دارد/برگزاری رژه خودرویی

ارتش در اوج آمادگی دفاعی و رزمی قرار دارد/برگزاری رژه خودرویی
2021-04-15T12:34:24+04:30
ارومیه – فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: در حال حاضر ارتش در اوج آمادگی دفاعی و رزمی قرار دارد و اجازه هیچ گونه تع...

تعداد بخش‌های کووید بیمارستان شهید محمدی بندرعباس به ۷ رسید

تعداد بخش‌های کووید بیمارستان شهید محمدی بندرعباس به ۷ رسید
2021-04-15T12:24:28+04:30
رئیس مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) گفت: با افزایش ۵۰۰ درصدی موارد بستری طی سه هفته اخیر ششمین بخش کووید ۱۹ با ظرفیت ۲۸ تخت و هفتمین بخش کووید با...

افزایش ۸۸ درصدی سرمایه گذاری کالاهای سلامت‌محور در منطقه آزاد ارس

افزایش ۸۸ درصدی سرمایه گذاری کالاهای سلامت‌محور در منطقه آزاد ارس
2021-04-15T12:24:28+04:30
مدیر غذا و داروی سازمان منطقه آزاد ارس از افزایش ۸۸ درصدی متقاضیان سرمایه گذاری در حوزه کالاهای سلامت محور در این منطقه نسبت به سال گذشته خبر داد.

دعوت از تجار ترکیه‌ای برای سرمایه گذاری در منطقه آزاد ارس

دعوت از تجار ترکیه‌ای برای سرمایه گذاری در منطقه آزاد ارس
2021-04-15T12:24:28+04:30
استاندار آذربایجان شرقی با بیان این‌که بیش از ۵۰ درصد سرمایه‌گذاران شهرک سرمایه‌گذاری خارجی تبریز از ترکیه هستند، اضافه کرد: منطقه آزاد تجاری ارس برای فعالیت...

کاهش 77 درصدی بارش نسبت به سال گذشته در استان کرمان

کاهش 77 درصدی بارش نسبت به سال گذشته در استان کرمان
2021-04-15T12:24:27+04:30
مدیرکل هواشناسی استان کرمان امسال را کم بارش ترین سال کشور در 50 سال اخیر عنوان کرد و ادامه داد: استان کرمان از این امر مثتثنی نبوده و تاکنون در سال زراعی جا...

فاز نخست متروی قم یک پروژه مهم، استراتژیک و حیاتی برای شهر قم است

فاز نخست متروی قم یک پروژه مهم، استراتژیک و حیاتی برای شهر قم است
2021-04-15T12:24:27+04:30
استاندار قم گفت: تأکید مؤکد داریم در یک همکاری جدی‌تر، فاز نخست خط یک متروی قم که به‌عنوان یک پروژه مهم و استراتژیک و حیاتی برای این شهر قم به شمار می‌رود در...

۵ اثر معماری شهری به همراه باغ تاریخی فریمان در فهرست آثار ملی ثبت شد

۵ اثر معماری شهری  به همراه باغ تاریخی فریمان در فهرست آثار ملی ثبت شد
2021-04-15T12:24:26+04:30
مدیر میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی شهرستان فریمان گفت: با تهیه پرونده ثبتی برای آثار تاریخی فریمان تعداد پنج اثر معماری ارزشمند شهری در این شهرستان به هم...

آزادی ۷۳۸ زندانی جرائم غیر عمد خراسان رضوی در سال گذشته

آزادی ۷۳۸ زندانی جرائم غیر عمد خراسان رضوی در سال گذشته
2021-04-15T12:24:25+04:30
مدیرکل زندان‌های خراسان رضوی گفت: در سال گذشته ۷۳۸ زندانی جرائم غیر عمد از زندان‌های استان آزاد شده‌اند.

بزرگ ترین مانع تولید در کشور، قوانین و مقررات هستند

بزرگ ترین مانع تولید در کشور، قوانین و مقررات هستند
2021-04-15T12:24:25+04:30
استاندار کرمان گفت: هنوز بزرگ ترین مانع کسب و کار و تولید در کشور قوانین و مقررات هستند. قوانین و مقررات باید در مجلس اصلاح شده و آیین نامه هایی که به وسیله ...

اختصاص درمانگاه عالم آل محمد(ص) برای ارائه خدمات به بیماران دیالیزی مبتلا به کرونا در مشهد

اختصاص درمانگاه عالم آل محمد(ص) برای ارائه خدمات به بیماران دیالیزی مبتلا به کرونا در مشهد
2021-04-15T12:24:25+04:30
کارشناس مسئول اداره امور بیماریهای دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: بیماران دیالیزی سرپایی مبتلا به کرونا می‌توانند در دوران نقاهت خود برای انجام دیالیز به درمان...

پلمب ۳ واحد صنفی متخلف در بیرجند به دلیل احتکار و گرانفروشی

پلمب ۳ واحد صنفی متخلف در بیرجند به دلیل احتکار و گرانفروشی
2021-04-15T12:24:24+04:30
جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از پلمب سه واحد صنفی متخلف در شهرستان بیرجند به دلیل احتکار و گرانفروشی کالا خبر داد و گفت: سه متهم در این رابطه دستگیر ش...

پرداخت ۲۷۶ میلیارد ریال تسهیلات به مشاغل گردشگری آسیب دیده از کرونا در هرمزگان

پرداخت ۲۷۶ میلیارد ریال تسهیلات به مشاغل گردشگری آسیب دیده از کرونا در هرمزگان
2021-04-15T12:24:23+04:30
سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان هرمزگان از پرداخت ۲۷۶ میلیارد ریال تسهیلات به مشاغل گردشگری آسیب دیده از کرونا در سال ۹۹ خبر داد.

افزایش چشمگیر جان باختگان کرونایی در آذربایجان غربی

افزایش چشمگیر جان باختگان کرونایی در آذربایجان غربی
2021-04-15T12:24:23+04:30
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی از افزایش چشمگیر جان باختگان کرونایی در استان خبرداد.

80 درصد "تخت‌های کرونایی" بزرگترین مجتمع بیمارستانی غرب کشور پُر شد

80 درصد "تخت‌های کرونایی" بزرگترین مجتمع بیمارستانی غرب کشور پُر شد
2021-04-15T12:24:22+04:30
رییس مجتمع بیمارستانی امام رضا(ع) استان کرمانشاه از اختصاص 160 تخت این مجتمع به درمان بیماران کرونایی خبر داد و افزود: 80 درصد ظرفیت این تخت‌ها پُر شده است.

وضعیت بیمارستان دهدشت تکان دهنده است

وضعیت بیمارستان دهدشت تکان دهنده است
2021-04-15T12:24:22+04:30
فرماندار شهرستان کهگیلویه با توجه موج افزایشی کرونا در شهرستان، همکاری مردم با کادر درمان را تنها راه قطع زنجیره ویروس کرونا عنوان کرد.

قدرت پهپادهای ایرانی در دنیا بی نظیر است

قدرت پهپادهای ایرانی در دنیا بی نظیر است
2021-04-15T12:24:21+04:30
فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب ناجا گفت: در آمادگی کامل نظامی و دفاعی هستیم.

مرگ ۲۰ بیمار مبتلا به کرونا در البرز

مرگ ۲۰ بیمار مبتلا به کرونا در البرز
2021-04-15T12:24:21+04:30
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۲۰ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده‌اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به  ۳۱۰۵ نف...

قزوین در وضعیت سیاه کرونایی قرار گرفت

قزوین در وضعیت سیاه کرونایی قرار گرفت
2021-04-15T12:24:20+04:30
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: شاخص ریسکی که رنگ‌بندی استان‌ها براساس آن اعلام می‌شد عدد ۴ بود و اکنون در برخی استان‌ها به ویژه استان قزوین شاخص ریسک به ...

ممنوعیت کرونایی فعالیت اصناف در قزوین یک هفته تمدید شد

 ممنوعیت کرونایی فعالیت اصناف در قزوین یک هفته تمدید شد
2021-04-15T12:14:52+04:30
گروه استان‌ها- رئیس اتاق اصناف استان قزوین گفت: با ابلاغ امروز قرارگاه عملیاتی مبارزه با ویروس کرونای استان ممنوعیت فعالیت اصناف و کسبه بازار در گروه‌های ۲،...

«تحقق شعار سال»؛ شرط پیروزی در جنگ اقتصادی/واحدهای تولیدی راکد در کردستان احیا می‌شود

 «تحقق شعار سال»؛ شرط پیروزی در جنگ اقتصادی/واحدهای تولیدی راکد در کردستان احیا می‌شود
2021-04-15T12:14:51+04:30
گروه استان‌ها - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان گفت: پیروزی در جنگ اقتصادی مستلزم "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع ز...

تاخت و تاز موج چهارم کرونا در یزد/آمار بستری به ۵۸۲ نفر رسید

تاخت و تاز موج چهارم کرونا در یزد/آمار بستری به ۵۸۲ نفر رسید
2021-04-15T11:54:26+04:30
یزد - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد از تاخت و تاز کرونا در موج چهارم خبر داد و گفت: سرعت شیوع بیماری و افزایش آمار بستری ها در یزد نگران کننده است.

تداوم مشکل اینترنت برخی مناطق شهر ایلام/ مسئولان برای رفع مشکل چاره‌اندیشی کنند

 تداوم مشکل اینترنت برخی مناطق شهر ایلام/ مسئولان برای رفع مشکل چاره‌اندیشی کنند
2021-04-15T12:01:29+04:30
گروه استان‌ها ــ یکی از محله‌های شهر ایلام که مدت‌هاست با مشکل مخابراتی روبرو بوده، محله "چالیمار" است که نبود دکل مخابراتی در این منطقه ماه‌هاست ...

سهم ۴۲درصدی بانک‌ها در موانع تولید استان فارس/ ۲۴واحد تولیدی از تملک بانک خارج شد

 سهم ۴۲درصدی بانک‌ها در موانع تولید استان فارس/ ۲۴واحد تولیدی از تملک بانک خارج شد
2021-04-15T12:01:28+04:30
گروه استانها - در سال گذشته ۶۱ واحد تولیدی استان در تملک بانک‌ها بود که تلاش برای رفع این تملک در سال جدید نیز ادامه دارد.

۲۱۶۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ ۲۳ نفر

۲۱۶۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ ۲۳ نفر
2021-04-15T11:41:05+04:30
اصفهان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی دو هزار ۱۶۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه طی ۲۴ ساعت اخیر خبر داد.

تشکل‌های مذهبی در صف نخست رعایت پروتکل‌ها/ محله همدل اجرا می‌شود

تشکل‌های مذهبی در صف نخست رعایت پروتکل‌ها/ محله همدل اجرا می‌شود
2021-04-15T11:41:05+04:30
شاهرود- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان با تاکید بر اینکه تشکل‌های مذهبی در صف نخست رعایت پروتکل‌ها هستند، گفت: تمام طرح‌های ماه رمضان بر پایه عدم تجمعات گ...

ابتلای ۱۰۱۷ مورد جدید به کرونا ویروس و ۱۳ فوتی در لرستان

ابتلای ۱۰۱۷ مورد جدید به کرونا ویروس و ۱۳ فوتی در لرستان
2021-04-15T11:31:01+04:30
دبیر ستاد مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشکی لرستان از ابتلای ۱۰۱۷ مورد جدید به کرونا ویروس در استان خبر داد.

بستری‌های کرونایی هرمزگان سه رقمی شد/ روزانه بخش‌های کووید ایجاد می‌کنیم

بستری‌های کرونایی هرمزگان سه رقمی شد/ روزانه بخش‌های کووید ایجاد می‌کنیم
2021-04-15T11:31:00+04:30
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: وضعیت بیماران بستری در بیمارستان‌های هرمزگان به نحوی است که هر روز میزان بستری‌ها بسیار بیشتر از ترخیصی هاست و م...

خشکسالی رمق کشاورزی "گناباد" خراسان رضوی را گرفت/ جولان دلال‌ها عامل نابودی دسترنج کشاورزان

 خشکسالی رمق کشاورزی "گناباد" خراسان رضوی را گرفت/ جولان دلال‌ها عامل نابودی دسترنج کشاورزان
2021-04-15T11:34:48+04:30
گروه استان‌‎ها ــ آمار و ارقام همگی حاکی از این است که خشکسالی نتیجه طبیعی کاهش بارندگی‌های امسال خراسان رضوی است و در واقع سال آبی مناسبی را پشت سر نگذاشته...

معاون وزیر بهداشت در اردبیل: بستری کرونایی‌ها در موج چهارم به ۴ برابر افرایش یافت/ بیشترین دلیل رشد کرونا دورهمی‌ها و دید و بازدیدهای نوروزی است

 معاون وزیر بهداشت در اردبیل: بستری کرونایی‌ها در موج چهارم به ۴ برابر افرایش یافت/ بیشترین دلیل رشد کرونا دورهمی‌ها و دید و بازدیدهای نوروزی است
2021-04-15T11:34:47+04:30
گروه استان‌ها - معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: خوشبختانه استان اردبیل توانسته در مدیریت کرونا جزو استان‌های پیشتاز کشور باشد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: حضور شخص رئیس جمهور در جلسات ستاد قاچاق کالا و ارز ضروری است/ بررسی حادثه نطنز در مجلس با حضور وزیر اطلاعات

 رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: حضور شخص رئیس جمهور در جلسات ستاد قاچاق کالا و ارز ضروری است/ بررسی حادثه نطنز در مجلس با حضور وزیر اطلاعات
2021-04-15T11:34:47+04:30
گروه استان‌ها- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: به‌زودی وزیر اطلاعات برای یک جلسه غیرعلنی در موضوع نطنز به مجلس می‌آید و این اتفاق بررسی می‌شود.
X فیلم جدید کلیپ جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)