میرنیوز

خنثی سازی عملیات تروریستی در یکی از شهرستان های کرمان/ مردم تنها پشتوانه ما هستند

خنثی سازی عملیات تروریستی در یکی از شهرستان های کرمان/ مردم تنها پشتوانه ما هستند 2021-04-08T10:37:42+04:30

"کوثری" به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) در جمع خبرنگاران با اشاره به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری اظهار کرد: با توجه به اینکه مسئله و اولویت اول کشور اقتصاد است، لذا بحث رونق تولید، پشتیبانی ها و رفع موانع به عنوان محور فعالیت جدید می تواند هم مشکلات معیشتی را کاهش دهد، هم مشکل اشتغال را برطرف کند و هم بی نیازی کشور از بین بیگانگان و دشمنان را تامین کند لذا می طلبد بخش های مختلف جامعه اعم از دولتی، خصوصی، رسانه ای، سازمان های مردم نهاد و اقشار مختلف مردم توجه ویژه ای براین تحقق این ضرورت داشته باشند.

وی در ادامه درباره حوزه فعالیت های سربازان گمنام امام زمان(عج) بیان کرد: وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی به عنوان مهمترین نهاد اطلاعاتی کشور و "چشم و گوش و قوه عاقله نظام" مبتنی بر منویات و اوامر امام راحل و مقام معظم رهبری و براساس شرع، قانون و اخلاق در راستای تامین امنیت و منافع ملی ماموریت های مختلفی بر عهده دارد.

کوثری تصریح کرد: صیانت از ارزش‌های انقلاب اسلامی و ولایت فقیه، اتخاذ تمهیدات و استراتژی‌های متناسب با تهدیدات کشور، مقابله با جریانات و گروهک های تکفیری-تروریستی، معاندین و معارضین، اطلاع‌رسانی و هشداردهی و ممانعت از غافلگیری ملی و استانی، مدیریت بحران های امنیتی کشور با همکاری سایر نهادها و ارکان امنیتی، مقابله با مفاسد کلان اقتصادی، شناسایی و مقابله با جاسوسان و شبکه های جاسوسی از جمله مهم ترین وظایف این نهاد است که با برنامه ریزی های صورت گرفته و تلاش و پیگیری شبانه‌روزی همکاران بنده در اداره کل و ادارات شهرستان ها، بخش عمده ماموریت‌ها و وظایف محقق شده است.

انجام 270 مورد عملیات علیه باندهای شرارت و قاچاق کلان مواد خدر

رییس جامعه اطلاعاتی استان کرمان با اشاره به عملکرد این حوزه بیان کرد: در حوزه های برخوردی و عملیاتی در ابعاد مختلف طی سال گذشته با پیگیری های صورت گرفته اقدامات متنوع و مختلفی در سطح استان انجام شده و در بعد اقتصادی ۲۵ فقره اقدام علیه مفسدین و اخلالگران اقتصادی و در حوزه های امنیتی و خارجی بیش از ۲۷۰ مورد عملیات علیه باندهای شرارت و قاچاق کلان مواد مخدر، عوامل اصلی ناامنی مرتبطین گروه های معاند و تروریستی، جاسوسان و مرتبطین سرویس‌های اطلاعاتی دشمن صورت گرفته که منجر به دستگیری تعدادی از مجرمین، انهدام باندهای ضد امنیتی و کشف و ضبط اقلام مربوطه شده است.

وی با اشاره به اینکه با مجاهدت‌های خاموش همکاران بنده در اداره کل اطلاعات استان کرمان مجموع اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف روند رو به رشدی داشته، افزود: در برخی از حوزه‌ها مانند ضربه به بنیه مالی باندهای شرارت و ترانزیت مسلحانه موادمخدر و ضربه به فعالیت های سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه رشد چند برابری داشته است.

کوثری بیان کرد: رویکرد اصلی تشکیلات اطلاعاتی اشراف، پیشگیری، صیانت و مدیریت است اما در قبال بروز تهدیدات امنیتی فعالیت های اقدامی نیز به صورت جدی در دستور کار قرار دارد. در همین راستا اداره کل اطلاعات استان کرمان در یک سال گذشته اقدامات مهم و برجسته ای را در حوزه های مختلف امنیتی، اقتصادی، و ... انجام داده که ضربه به ده ها باندش اشرار و مواد مخدر و قاچاق سلاح و مهمات، شناسایی و دستگیری ده ها نفر از عوامل و مرتبطین گروه های معاند و تروریستی، شناسایی و دستگیری تعدادی از جاسوسان و مرتبطین سرویس‌های اطلاعاتی، برخورد با مفسدین و عوامل اخلالگر در حوزه‌های مختلف اقتصادی(ارتشاء، تبانی، احتکار، قاچاق، شرکت های هرمی، حواله های ارزی، فرار مالیاتی، زمین‌خواری و ...) در استان و دستگیری تعداد قابل توجهی از آنها از مهمترین این اقدامات بوده و مسئولیت پیگیری آنها با جدیت از سوی این اداره کل در دستور کار قرار داشته است.

خنثی سازی عملیات تروریستی در یکی از شهرستان های استان کرمان

وی در پاسخ به این سئوال که طی یک سال گذشته چند عملیات تروریستی در استان کرمان کشف و خنثی شده؟ تصریح کرد: در سال ۹۹ برحسب رصدهای اطلاعاتی تعدادی از سرویس های اطلاعاتی متخاصم و گروه‌های تروریستی به صورت جدی با طراحی و پیشبرد اهداف تروریستی درصدد ایجاد ناامنی و خدشه به امنیت استان کرمان بودند که مصادیق و نمونه های آن ها موجود است اما با اشراف اطلاعاتی مناسب اداره کل اطلاعات از اجرایی شدن آنها جلوگیری شده است؛ به عنوان نمونه یکی از عناصر تکفیری وابسته به گروهک تروریستی داعش که قصد داشت در اجتماعات تاسوعا و عاشورای حسینی به روش جاسازی مواد منفجره در محل تجمع عزاداران در یکی از شهرستانها عملیات تروریستی انجام دهد که قبل از انجام هرگونه اقدام تروریستی توسط این اداره کل دستگیر شد.

مدیرکل اطلاعات استان کرمان در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: در راستای مبارزه با فساد اقتصادی و اطاعت از اوامر مقام معظم رهبری، این اداره کل با رویکرد پیشگیری و مقابله با فساد تلاش خود را معطوف به اقدامات صیانتی، ایجابی با تاکید بر ارتقاء سلامت نظام اداری و مبارزه با مصادیق مختلف فساد اقتصادی کرده که برخوردهای صورت گرفته با مفسدین و عوامل اخلالگر در حوزه‌های مختلف اقتصادی منجر به دستگیری و احضار تعداد زیادی از آنها، کشف و ضبط و جلوگیری از انتقال غیرقانونی میلیاردها تومان و جلوگیری از تضییع حقوق بیت المال شده لذا برخورد قاطع و بدون ملاحظه با افراد سوء استفاده کننده از موقعیت و امکانات در اختیار خود، در دستور کار مستمر قرار دارد.

وی افزود: در سال گذشته چند نفر از مدیران برخی بخش‌های اقتصادی استان به اتهام ارتشاء، اختلاس، سوءاستفاده از موقعیت شغلی، تضییع حقوق بیت المال، تحصیل مال نامشروع، پولشویی و ... با هماهنگی قضایی بازداشت شده و پس از تکمیل تحقیقات در اختیار دستگاه قضایی قرار گرفتند که برخی از آن ها به مجازات هایی از جمله حبس تعزیری، جزای نقدی، انفصال دائم از خدمات دولتی و ... محکوم شده و پرونده سایرین در حال رسیدگی است.

کوثری تصریح کرد: نکته قابل توجه این است که با توجه به بررسی های بدوی درباره این گونه افراد، هشدارهای صیانتی لازم به آنها داده شده اما متاسفانه مورد کم توجهی قرار گرفته است.

نابه سامانی های عرضه و توزیع کالا یکی از دغدغه هاست

رییس جامعه اطلاعاتی استان کرمان در ادامه درباره اخلال در بازار و توزیع برخی اقلام و کالاها در ماه های اخیر عنوان کرد: متاسفانه در حال حاضر نابسامانی های عرضه و توزیع کالا و خدمات یکی از مسائل و دغدغه هاست که بخشی از این مشکل به ناهماهنگی های موجود دستگاه‌های متولی برمی‌گردد، بخشی به اقدامات دلالان و سودجویان مربوط می‌شود که قصد توزیع اقلام را خارج از شبکه های رسمی و قانونی دارند و بخشی هم به فضای روانی خاصی که در بین برخی از شهروندان وجود دارد مربوط می‌شود و در این راستا اداره کل اطلاعات استان کرمان با اقدامات مختلفی از جمله شناسایی و برخورد با تعدادی از دلالان و قاچاقچیان و معرفی آنها به دستگاه قضایی و همچنین اطلاع رسانه‌های مستمر به مسئولان ذیربط در راستای ساماندهی وضعیت موجود تلاش جدی داشته است.

وی درباره مسئله حاشیه نشینی در کرمان و معضلات امنیتی و اجتماعی ناشی از آن اظهار کرد: در مرکز استان کرمان و تعدادی از شهرستان ها حاشیه نشینی و سکونتگاه های غیررسمی از مهمترین معضلات به شمار می‌آید.

کوثری ادامه داد: وجود شهرک های حاشیه ای غیرمجاز متعدد از مهمترین مشکلات شهری در استان کرمان است و نابسامانی های مختلفی از جمله ساخت و سازهای نامناسب و غیر مستحکم، نارسایی های اجتماعی، فرهنگی و آموزشی، وضعیت بهداشتی نامناسب، مخاطرات امنیتی، انشعابات غیرمجاز آب، برق و گاز، تصرف اراضی ملی، تضییع حقوق بیت المال و ... در این مناطق وجود دارد.

وی تصریح کرد: از مهمترین راهکارهای پیشنهادی برای حل این معضل اهتمام جدی مسئولین برای کاهش مهاجرت ها، شناسایی باند های کلان زمین خواری، بازپس گیری اراضی تصرف شده دولتی، جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز، برخورد قاطع با متخلفین اراضی دولتی، ایجاد تعامل و هم افزایی دستگاه های متولی، مسئولیت پذیری و پاسخگویی دستگاه‌های ذیربط، بررسی امکان ارزیابی امکانات و تسهیلات به اقشار ضعیف و آسیب پذیر جامعه در دستیابی آنها به سرپناه است.

مدیرکل اطلاعات استان کرمان در بخش دیگری از سخنانش درباره قاچاق به ویژه قاچاق انسان و معضلاتی که در استان ایجاد شده، گفت: با توجه به حجم بالای تقاضای ورود به ایران، بخش زیادی از اتباع افغانستان توسط باندهای قاچاق انسان به داخل کشور منتقل می شوند که این مسئله امنیت استان را تحت الشعاع قرار داده است. یکی از مسائل مربوط به قاچاق انسان سرعت های سرسام آور قاچاقبران و بروز تصادفات مرگبار ناشی از آن است که موجب آزار و اذیت و رعب و وحشت رانندگان و افراد عبوری، ایجاد خسارت های جانی و مالی، ناامنی جاده‌ای و نارضایتی های مردمی شده و علاوه بر این منجر به افزایش تعداد فوتی ها و تحمیل هزینه های گزاف به مراکز درمانی استان شده است.

وی افزود: از مهمترین راهکارهای موثر برای برخورد با این معضل اشراف لازم بر مبادی مرزی، سرباندها، قاچاقبران، خوابگاه داران، جاعلین اسناد هویتی و ... است.

کوثری تصریح کرد: برطرف کردن خلاء‌های قانونی پدیده قاچاق انسان، تشدید مجازات عوامل دخیل، ضرورت فرهنگ سازی و افزایش آگاهی مردم در خصوص نحوه تعامل با اتباع بیگانه، برخورد قاطع با به کارگیری اتباع بیگانه غیرمجاز، برخورد جدی با صاحبان خودروهای حامل اتباع، افزایش هماهنگی، همکاری و هم افزایی دستگاه های مرتبط و تامین نیازمندی آنها از دیگر راهکارهای حل این مشکلات است که این اقدامات در دستور کار دستگاه‌های مسئول قرار دارد.

مدیرکل اطلاعات استان کرمان در پاسخ به سئوالی مبنی بر نقش سربازان گمنام امام زمان(عج) در پی شیوع ویروس کرونا و ایجاد شرایط خاص در بسیاری از بخش ها اظهار کرد: بحران کرونا تنها سیاست و اقتصاد را متاثر نکرد بلکه تبعات اجتماعی امنیتی هم در سطح جهانی و در سطح داخلی کشورها در پی داشت و جمهوری اسلامی نیز از این امر مستثنی نبوده و نیست، لذا با توجه به اهمیت فراگیری و ابعاد مسئله براساس ماموریت های محوله اداره کل اطلاعات مجموعه ای از اقدامات و برنامه‌ها را در دستور کار قرار داد که می توان به مواردی از جمله رصد فضای عمومی جامعه و تهیه برآوردهای لازم، شناسایی نارسایی ها، کمبودها و آسیب های ناشی از کرونا و اطلاع‌رسانی و هشداردهی مستمر به مسئولین مربوطه، شناسایی و برخورد جدی با محتکران و سوء استفاده کنندگان از شرایط اشاره کرد که در این زمینه افراد متعددی شناسایی و به دستگاه قضایی معرفی شدند.

وی افزود: رصد و شناسایی تحرکات و فضاسازی‌های کشورهای متخاصم و گروه های معاند و خنثی سازی آن ها، حضور فعال در ستادها و کارگروه های مرتبط با کرونا و ... از دیگر فعالیت های اداره کل اطلاعات در ایام شیوع کرونا بوده است.
کوثری در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد: استان کرمان با توجه به موقعیت جغرافیایی، در مسیر ترانزیت کالاهای قاچاق قرار گرفته و عملاً این استان را به عنوان گلوگاه و بارانداز تبدیل کرده و این امر علاوه بر افزایش ارتکاب اقدامات ضدامنیتی از جمله گروگانگیری، قتل و سرقت مسلحانه، منجر به ضرر و زیان های اقتصادی و تهدید فضای کارآفرینی شده است.

وی بیان کرد: با توجه به حجم زیاد قاچاق و ترانزیت مواد مخدر به داخل، میزان قابل توجهی از وقت، هزینه و استعداد نیروی سازمان‌های نظامی و امنیتی استان درگیر مبارزه با این معضل است؛ صرفا از سوی اداره کل اطلاعات استان کرمان در یک سال گذشته حدود 30 تن انواع مواد مخدر کشف و ضبط و ۱۴۰ نفر از قاچاقچیان دستگیر شده‌اند و درصد بالایی از پرونده‌های قضایی مربوط به مواد مخدر و جرایم آن بوده است.

استان کرمان از امنیت پایدار برخوردار است

رییس جامعه اطلاعاتی استان کرمان درباره وضعیت امنیتی استان گفت: استان کرمان علی رغم بسترهای بالقوه برای بروز تهدیدات و آسیب پذیری ها از جمله موقعیت خاص جغرافیایی (همجواری با استان های مرزی و سرریز برخی از مسائل ضد امنیتی به این استان به ویژه شرارت و ترانزیت مسلحانه مواد مخدر)، تبعات خشکسالی های مداوم و برخی مسائل اجتماعی و اقتصادی و بعضا بروز رویدادهای ناامنی، خشبختانه با همکاری آحاد مردم و هماهنگی دستگاه‌های امنیتی، نظامی، انتظامی، قضایی و شورای تامین استان و شهرستان ها از امنیت پایداری برخوردار است و امیدواریم با استفاده بهینه از ظرفیت‌های مردمی و تلاش ارکان امنیتی استان در آینده شاهد تحکیم امنیت ملی و منطقه‌ای باشیم.

وی افزود: به همه افرادی که به دنبال اخلال در امنیت استان هستند و یا با تحریک بیگانگان قصد ایجاد هرگونه ناامنی دارند، هشدار داده می‌شود که با قاطعیت با آنان برخورد شده و اجازه هیچ گونه تحرک و ناامنی را نمی دهیم.

کوثری بیان کرد: به افرادی که از قبل موجب شرارت و ناامنی شده و متواری هستند اعلام می شود با مراجعه به دستگاه‌های دولتی و معتمدین استان می‌توانند درخواست اخذ امان نامه و برخورداری از رافت نظام اسلامی را داده تا پرونده آنان در کمیسیون اعطای امان نامه که دبیرخانه آن در اداره کل اطلاعات است، مورد بررسی و عفو قرار گیرند.

وی تاکید کرد: نکته مهم این است که در برقراری امنیت موجود نقش مردم استان بسیار مهم و غیرقابل انکار است و ضمن تشکر از افرادی که گزارشات مشکوک امنیتی را به ستاد خبری ارسال می‌کنند، تقاضا داریم به فرمان امام(ره) که فرمودند" همه شما باید سازمان اطلاعاتی باشید" توجه کرده و همه موارد مشکوک را به شماره تلفن ۱۱۳ که به طور شبانه روزی فعال است، منعکس نمایند.

مدیرکل اطلاعات استان کرمان درباره ارزیابی فعالیت رسانه های استان گفت: جامعه رسانه‌ای به عنوان بخشی از گروه‌های مرجع می تواند در ایجاد و تحکیم امنیت تاثیر گذار باشد. اعضای این جامعه به عنوان افراد مطلع، نخبه و تاثیرگذار می‌توانند ضمن شناسایی دقیق آسیب ها آن ها را به صورت هدفمند به مراجع ذیصلاح منعکس کنند و از طریق تشکیل کارگروه‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف جامعه، مسئولین امر را یاری نمایند.

وی افزود: قطعاً نهادهای رسانه‌ای با توجه به توان و ظرفیت کشف ابعاد معضلات و مفاسد می‌توانند نقش مهمی در سالم سازی محیط ها و پاسخگویی و مسئولیت پذیری مدیران ایفا کنند و این امر ظرفیت مناسبی برای پیگیری های اطلاعاتی است.

رسانه ها در راستای امیدآفرینی و آرامش مردم تلاش کنند

کوثری اظهار کرد: رصد و پایش محتوای رسانه ها از فعالیت های مستمر به شمار می آید و درخواست می شود اصحاب رسانه در صورت دستیابی به اخبار و اطلاعات ارزیابی نشده در خصوص مفاسد و معضلات برای حفظ آبرو و حیثیت افراد و دستگاه ها اطلاعات خود را از طریق ستاد خبری یا روابط عمومی اداره‌کل منعکس کنند و ضروری است جامعه رسانه‌ای استان در انتشار اخبار دقت لازم را داشته باشد و ضمن پرهیز از سیاه نمایی در خصوص رویداد های استان در راستای تزریق امید و ایجاد آرامش روانی مردم تلاش کنند.

وی بیان کرد: در خصوص تعاملات رسانه‌ای، موارد قابل انتشار از طریق روابط عمومی اداره کل در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد؛ اگرچه اصل بر گمنامی و انتشار حداقل اطلاعات است و با توجه به ماهیت کار اطلاعاتی و امنیتی بسیاری از این فعالیت‌ها و اقدامات امکان انتشار و رسانه‌ای شدن ندارد و در صورت مطالبه و نیاز ارباب جراید و رسانه ها امکان افزایش تعاملات و ارتباطات میسور است.

مدیرکل اطلاعات استان کرمان در بخش پایانی سخنانش گفت: ما وسط میدان جنگ اطلاعاتی با دشمنان هستیم و آنها از همه امکانات برای ضربه زدن به نظام اسلامی بهره می‌برند، بنابراین تنها پشتوانه ما مردم استان هستند و تقاضا داریم با همکاری موثر و درک شرایط زمانی، بیشتر از قبل به دستگاه‌های اطلاعاتی با ارائه گزارشات امنیتی کمک کنند.

وی افزود: منافع ملی در حوزه های مختلف اعم از اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و ... بر منافع منطقه ای تقدم دارد و لازم است مردم و مسئولین حمایت همه جانبه را به عمل آورده و بهانه ای به معاندین برای هیچ گونه سوء استفاده ندهند.

کوثری تصریح کرد: مسئولیت پذیری، عدم فرار از پاسخگویی و حل مشکلات مردم از وظایف اصلی مدیران است و مدیرانی که توجه ویژه به امورات کاری و خدمت‌رسانی نداشته باشند در معرض پیگرد و برخورد قرار گرفته و مدیران خدوم نیز تقدیر می‌شود که در این مورد نیز مردم موارد مثبت و منفی را به ستاد خبر و حراست ادارات منعکس کنند.

وی بیان کرد: مسئله نفوذ دشمنان و بیگانگان در ابعاد مختلف به ویژه در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی بسیار مهم و حیاتی است و انتظار داریم که آحاد مردم استان کرمان با حساسیت به آن توجه کرده و با ارائه موارد مشکوک و مظنون خادمان اطلاعاتی خود را کمک کنند. ضمن اینکه دستگاه‌های اطلاعاتی و سربازان گمنام امام زمان(عج) تا پای جان در راستای برقراری امنیت پایدار در استان در کسوت گمنامی از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند.

انتهای پیام

منبع : خبرگزاری ایسنا


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

تصادفات منجر به فوت استان سمنان ۳۸درصد کاهش یافت

تصادفات منجر به فوت استان سمنان ۳۸درصد کاهش یافت
2021-04-18T18:32:56+04:30
سمنان- رئیس پلیس راهور استان سمنان گفت: در سال ۹۹ نسبت به سال قبل از آن تصادفات منجر به فوت در سطح استان با کاهش ۳۸ درصدی روبرو بوده است.

با اقدامات راهبردی برخی از جرایم در استان کرمان را ریشه کن خواهیم کرد

با اقدامات راهبردی برخی از جرایم در استان کرمان را ریشه کن خواهیم کرد
2021-04-18T18:09:34+04:30
فرمانده انتظامی استان کرمان بیان کرد: با توجه به آمار و ارقام در طرح نوروزی و در سال جاری وضعیت استان مخصوصا در حوزه جرایم خشن و موضوعات خاص خوب است و امیدوا...

تعمیق روابط ایران و گرجستان با تکیه بر توانمندی‌های منطقه شمالغرب

تعمیق روابط ایران و گرجستان با تکیه بر توانمندی‌های منطقه شمالغرب
2021-04-18T18:09:34+04:30
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: ایران و گرجستان به دلیل اشتراک فراوانی که دارند، می‌توانند در حوزه‌های مختلف، همکاری‌های گسترده‌ای داشته باشند از این...

نقش حمل و نقل عمومی در دوران پساکرونا بیش از پیش خواهد بود

نقش حمل و نقل عمومی در دوران پساکرونا بیش از پیش خواهد بود
2021-04-18T18:09:33+04:30
فرماندار تبریز با بیان این‌که در دوران پساکرونا نقش حمل و نقل عمومی بیش از پیش خواهد بود، افزود: حمل و نقل آسان، ایمن، ارزان و به روز از شاخصه‌های مهم شهرهای...

کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرها در آذربایجان غربی شدت یابد

کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرها در آذربایجان غربی شدت یابد
2021-04-18T18:09:33+04:30
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی بر ضرورت نظارت جدی بر قرنطینه مبتلایان به کرونا تاکید کرد و گفت: علاوه بر اینکه این افراد باید تحت کنتر...

روز زیلو در تقویم شهرستان میبد قرار گرفت

روز زیلو در تقویم شهرستان میبد قرار گرفت
2021-04-18T17:56:16+04:30
درخواست شهرداری میبد مبنی بر ثبت روز زیلو در تقویم شهرستان میبد در اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان، بررسی و به تصویب رسید.

گلایه معاون استاندار چهارمحال و بختیاری از رعایت نشدن مصوبه دورکاری در ادارات

گلایه معاون استاندار چهارمحال و بختیاری از رعایت نشدن مصوبه دورکاری در ادارات
2021-04-18T17:56:15+04:30
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: طبق گزارشات واصله از نهادهای نظارتی بحث دورکاری در اکثر ادارات استان جدی گرفته نمی‌شود، باید م...

آسیب بیشتر زلزله به بافت های قدیمی و فرسوده / بیمارستان گناوه در حال خدمات رسانی به مصدومان

آسیب بیشتر زلزله به بافت های قدیمی و فرسوده / بیمارستان گناوه در حال خدمات رسانی به مصدومان
2021-04-18T17:42:54+04:30
در پی وقوع زلزله‌ای به بزرگی ۵.۹ ریشتر بندر گناوه در استان بوشهر و در پی آن احساس شدن در استانهای فارس و خوزستان، تاکنون حدود ده روستا در مرکز وقوع زلزله دچا...

جولان کرونا در آذربایجان غربی/مردم از تجمعات خانوادگی بپرهیزند

جولان کرونا در آذربایجان غربی/مردم از تجمعات خانوادگی بپرهیزند
2021-04-18T17:39:45+04:30
ارومیه – معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با ابراز نگرانی از روند صعودی شیوع ویروس کرونا در استان خواستار همراهی و همکاری مردم برای مقاب...

شایعه بودن تخریب بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه / خسارتی به تاسیسات آب و برق وارد نشده

شایعه بودن تخریب بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه / خسارتی به تاسیسات آب و برق وارد نشده
2021-04-18T17:16:18+04:30
در پی وقوع زلزله‌ای به بزرگی ۵.۹ ریشتر بندر گناوه در استان بوشهر و در پی آن احساس شدن در استانهای فارس و خوزستان، تاکنون حدود ده روستا در مرکز وقوع زلزله دچا...

مرکز مطالعات سعدی شناسی افتتاح می شود

مرکز مطالعات سعدی شناسی افتتاح می شود
2021-04-18T17:12:59+04:30
شیراز - مدیرکل میراث فرهنگی فارس گفت: مرکز مطالعات سعدی شناسی با اعتبار ۴۰۰ میلیارد ریال اول اردبیهشت همزمان با روز سعدی افتتاح می شود.

فرمانده سپاه استان فارس: آمادگی نیروهای مسلح ایران برای دفاع از انقلاب اسلامی در اوج قرار دارد

 فرمانده سپاه استان فارس: آمادگی نیروهای مسلح ایران برای دفاع از انقلاب اسلامی در اوج قرار دارد
2021-04-18T17:20:21+04:30
گروه استانها - فرمانده سپاه فجر گفت: سپاه، ارتش و نیروی انتظامی برادرانه در کنار هم هستند و همه ما دست در دست یکدیگر در دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی ثابت...

ادامه سریال آتش‌سوزی جنگل‌های بلوط کهگیلویه و بویراحمد؛ کوه خامی طعمه حریق شد

 ادامه سریال آتش‌سوزی جنگل‌های بلوط کهگیلویه و بویراحمد؛ کوه خامی طعمه حریق شد
2021-04-18T17:20:21+04:30
گروه استان‌ها_ آتش‌های مراتع و جنگل‌های کوه خامی از توابع شهرستان گچساران که روز جمعه گذشته مهار شده بود، مجدد شعله ور شده است.

بسیج سازندگی فارس برای حضور در گناوه اعلام آمادگی کرد

بسیج سازندگی فارس برای حضور در گناوه اعلام آمادگی کرد
2021-04-18T16:49:42+04:30
مسئول بسیج سازندگی استان فارس گفت: جهادگران این سازمان برای حضور در شهرستان گناوه و کمک به رفع مشکلات و ترمیم و بازسازی خسارات وارده ناشی از زلزله به مردم، آ...

کنگره جهانی حضرت محمد(ص) آغازی برای شور ادبی برآمده از گفتمان اسلام است

کنگره جهانی حضرت محمد(ص) آغازی برای شور ادبی برآمده از گفتمان اسلام است
2021-04-18T16:49:41+04:30
دبیر علمی و ادبی کنگره ادبی جهانی «محمد(ص)، پیامبر رحمت در آیینه ادب و هنر» برگزاری این کنگره را آغازی برای شور ادبی و هنری برآمده از اندیشه، دانش و گفتمان ا...

ارتش نماد قدرت و اقتدار ملت بزرگ ایران است

ارتش نماد قدرت و اقتدار ملت بزرگ ایران است
2021-04-18T16:49:41+04:30
استاندار خراسان رضوی ارتش را نماد قدرت و اقتدار ملت بزرگ ایران دانست و گفت: دشمنان ملت و انقلاب از وجود ارتشی مقتدر همیشه نگران هستند.

جلسه ارتباط حضوری و تلفنی مسئولان انتظامی استان کرمان با مردم فردا برگزار می شود

جلسه ارتباط حضوری و تلفنی مسئولان انتظامی استان کرمان با مردم فردا برگزار می شود
2021-04-18T16:49:41+04:30
جلسه ارتباط مسئولان انتظامی با مردم با حضور فرمانده انتظامی استان کرمان، رییس پلیس راهور و مدیر هسته گزینش و استخدام 30 فروردین ماه ماه در دفتر نظارت همگانی ...

شهرداری شیراز پاسخگوی ابهامات کارت شهروندی باشد

شهرداری شیراز پاسخگوی ابهامات کارت شهروندی باشد
2021-04-18T16:49:40+04:30
رئیس کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای شهر شیراز با اشاره به اینکه در طرح کارت شهروندی ابهام‌ها و پرسش‌های بسیاری وجود دارد، گفت: معاونت مالی و اقتصا...

طرح «مهرواره محله همدل» در رفسنجان اجرا می شود

طرح «مهرواره محله همدل» در رفسنجان اجرا می شود
2021-04-18T16:49:40+04:30
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رفسنجان از اجرای طرح «مهرواره محله همدل» در رفسنجان در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: این طرح با هدف ایجاد امید، تقویت جایگ...

370 نفر برای انتخابات شوراهای روستاهای بخش مرکزی ملکان ثبت نام کردند

370 نفر برای انتخابات شوراهای روستاهای بخش مرکزی ملکان ثبت نام کردند
2021-04-18T16:49:39+04:30
بخشدار مرکزی شهرستان ملکان گفت: فرایند نام نویسی از داوطبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی این شهرستان بدون مشکل و با اقبال خوب داوطبا...

لزوم گسترش مناسبات اقتصادی آذربایجان شرقی و گرجستان

لزوم گسترش مناسبات اقتصادی آذربایجان شرقی و گرجستان
2021-04-18T16:49:39+04:30
راهکارهای توسعه مناسبات اقتصادی استان آذربایجان شرقی با جمهوری گرجستان در نشست مشترک مسئولان استان با سفیر جمهوری اسلامی ایران در این کشور بررسی شد.

خرید ۵۰ دستگاه اتوبوس جدید برای تبریز در چند ماه آتی

خرید ۵۰ دستگاه اتوبوس جدید برای تبریز در چند ماه آتی
2021-04-18T16:49:38+04:30
شهردار تبریز از خرید ۵۰ دستگاه اتوبوس دیگر در ماه‌های آتی خبر داد.

سلطان شکر تاکستان دستگیر شد

سلطان شکر تاکستان دستگیر شد
2021-04-18T16:49:38+04:30
دادستان عمومی و انقلاب تاکستان گفت: سازمان صنعت و معدن استان قزوین ۱۵۴ تن شکر تنظیم بازار را جهت توزیع در تاکستان و چند شهر دیگر در اختیار یکی از شرکت‌های مر...

رها سازی یک بچه گراز به دامن طبیعت در اهر

رها سازی یک بچه گراز به دامن طبیعت در اهر
2021-04-18T16:49:38+04:30
رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان اهر از رهاسازی یک بچه گراز توسط محیط بانان به دامن طبیعت این شهرستان خبر داد.

کمبود ۴۰۰۰ پلاک منزل در مناطق کم برخوردار مشهد

کمبود ۴۰۰۰ پلاک منزل در مناطق کم برخوردار مشهد
2021-04-18T16:49:37+04:30
سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: در حال حاضر در مناطق کم برخوردار کمبود پلاک بسیاری به چشم می خورد، در این راستا بنا داریم با مساعدت شهرداری ...

پیگیری جهت تخصیص بودجه ملی برای حفاظت از باغستان سنتی قزوین

پیگیری جهت تخصیص بودجه ملی برای حفاظت از باغستان سنتی قزوین
2021-04-18T16:49:37+04:30
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس گفت: باغستان به اعتبار و بودجه ملی نیاز دارد تا زمینه حفظ آن فراهم شود، لذا تخصیص اعتبارات ملی و مکفی برای حفظ باغست...

آتش سوزی در مسجد جمکران خاموش شد؛ بازیگوشی دو کودک زائر عامل حادثه بود

آتش سوزی در مسجد جمکران خاموش شد؛ بازیگوشی دو کودک زائر عامل حادثه بود
2021-04-18T16:49:36+04:30
معاون مسجد مقدس جمکران از اطفای حریق صورت گرفته در مسجد مقدس جمکران خبرداد.

فوتی های کرونایی در قم دو رقمی شد

فوتی های کرونایی در قم دو رقمی شد
2021-04-18T16:49:36+04:30
رییس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در بیست و چهار ساعت منتهی به بیست و نهم فروردین‌ماه جاری، ۱۰ تن بر اثر کرونا در این استان جان خود را از دست دادند.

نقش آفرینی ارتش در برابر فتنه های دشمنان چون خاری در چشم آنهاست

نقش آفرینی ارتش در برابر فتنه های دشمنان چون خاری در چشم آنهاست
2021-04-18T16:49:35+04:30
فرمانده سپاه روح الله گفت: نقش آفرینی ارتش در برابر فتنه های دشمنان در عرصه های مختلف همچون خاری در چشم آنهاست.

کنگره پیامبر رحمت نشات گرفته از آموزه های اسلامی است

کنگره پیامبر رحمت نشات گرفته از آموزه های اسلامی است
2021-04-18T16:46:16+04:30
شیراز- دبیر علمی و ادبی کنگره ادبی جهانی «محمد (ص)، پیامبر رحمت در آئینه ادب و هنر» گفت: کنگره پیامبر رحمت آغازگر شور ادبی و هنری نشات گرفته از آموزه های اسل...
X فیلم جدید کلیپ جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)