میرنیوز

ترقی: شورای وحدت و ائتلاف لیستی "شایسته و کارآمد" برای انتخابات شوراها ارائه می‌دهد/‌ هیچ‌کس اجازه سهم‌خواهی ندارد

 ترقی: شورای وحدت و ائتلاف لیستی "شایسته و کارآمد" برای انتخابات شوراها ارائه می‌دهد/‌ هیچ‌کس اجازه سهم‌خواهی ندارد 2021-04-07T16:48:10+04:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  مشهدمقدس، حمیدرضا ترقی عصر امروز در نشستی خبری اظهار داشت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان خراسان رضوی از تلفیق دو شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب در تهران تشکیل شده و هیئت موسس مورد تایید این دو شوراست.

رئیس و سخنگوی شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب خراسان رضوی گفت: این ائتلاف در استان تلاش کرده با گسترده کردن چتر نیروهای انقلاب در ذیل شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب تمام ظرفیت‌های استان را که می‌تواند در انتخابات و تحولات سیاسی ایفای نقش کنند سعی کرده زیر این پرچم جمع کند به جز آنهایی که به دلایل مختلف نمی‌خواهند در ذیل این مجموعه قرار گیرند.

ترقی بیان کرد: فرهنگی در استان خراسان به ویژه در مشهد شکل گرفته که نیروهای سیاسی در واقع عمدتا وقتشان را صرف تنگ‌نظری و خودزنی می‌کنند که عمدتا ناشی از قدرت‌طلبی است در حالی که خیلی از استان‌های موفق در عرصه اجرایی، معمولا یاور یکدیگر بوده‌اند و تعصب استانی آنها به گونه‌ای بوده که اصطلاحا هوای نیروهای خود را دارند.

وی خاطرنشان کرد: این فرهنگ در استان خراسان متاسفانه کمرنگ‌تر است و سبب شده بسیاری از نیروهای ارزشمند و توانمند و کارآمد استان در مرکز و یا استان‌های دیگر بدرخشند اما در داخل استان از آنها به خوبی به دلیل همین تنگ‌نظری‌ها استفاده نشده است.

ترقی گفت: بسیاری از مدیران استان اینک از سایر استان‌ها به مشهد و خراسان رضوی آمده‌اند و مسئولیت قبول کرده‌اند؛ نکته مهم در این برهه از انتخابات این است که اولا رقبای ما جدی و حاضر در صحنه هستند و این گونه نیست که رقابت فقط درون جریان انقلابی ـ اصولگرا‌ست و رقیب که بر سر قدرت است هیچ فعالیتی ندارد. این تصور ناشی از فاقد بینش سیاسی است.

رئیس و سخنگوی شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب خراسان رضوی اظهار داشت: به نظر می‌رسد که امروز باید تمام نیروهای انقلاب دست به دست یکدیگر داده و کشور را از وضع موجود که نارضایتی ایجاد کرده نجات دهند. تلاش کرده‌ایم شورای ائتلاف وضعیت گذشته تصمیم‌سازی برای انتخابات را تغییر دهد.

ترقی عنوان کرد: اگر در گذشته تعداد محدودی برای انتخابات تصمیم‌سازی کرده و لیست تهیه می‌کردند امروز 100 برابر آنها تجمیع شده و به مردم پیشنهاد لیست می‌دهند؛ اگر در گذشته یک یا دو جناح سیاسی اثرگذار بودند امروز بیش از 20 تشکل سیاسی در مشهد فعال هستند و در انتخابات و تصمیم سازی ایفای نقش کرده و سهیم هستند.

وی ادامه داد: شرایط به صورت کامل نسبت به گذشته تغییر کرده و تلاش ما این است که دامنه اثرگذاری اقشار مختلف مردم بیشتر شود؛ تلاش ما این است که برای نخستین بار ترکیبی را که برای شورای شهر پیشنهاد می‌دهیم ترکیبی کارآمد، شاخص محور و متخصص در کمیسیون‌های شورای شهر و دارای یک برنامه مدون تدبیر شده توسط کارشناسان مدیریت شهری باشد.

رئیس و سخنگوی شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب خراسان رضوی افزود: در هیچ دوره‌ای لیستی ارائه نشده که ملاک در آن تخصص در کمیسیون‌های شورای شهر باشد و یا برنامه‌ای برای 4 سال تدوین شده باشد؛ امروز اما ما متناسب با نیازهای استخراج شده از مردم و آسیب شناسی از وضعیت فعلی شهر و اسناد بالادستی برای توسعه شهر این کار را صورت داده‌ایم.

ترقی با تاکید بر اینکه مشهد پایتخت معنوی جهان اسلام است و برنامه‌ای متناسب با این وضعیت با استمزاج از 40 متخصص شهری تهیه شده گفت: لیست نیز بر همین اساس تشکیل خواهد شد و در تلاش است هزینه اداره شهر را کاهش دهد و امیدواریم زمینه خدمت لیست شورای وحدت و ائتلاف در مشهد برای مردم فراهم شود.

وی تاکید کرد: آنچه ما در این مرحله براساس تجربیات گذشته ارائه می‌دهیم بی‌نقص نیست اما از نظر بسیاری از ویژگی‌ها و مختصات بهترین شیوه و روش ائتلاف و مناسب کردن زمینه برای مشارکت مردم در سرنوشت آینده شهر است.

ترقی ادامه داد: در بحث فرآیند رسیدن به نامزدهای نهایی در گذشته معمولا وقتی لیستی توسط مجموعه یا تشکلی تعیین می‌شد خیلی در جهت ارزیابی آن افراد اقدامی نمی‌شد و صرفا اگر جریانی سیاسی فردی را تائید می‌کرد، تمام بود اما امروز در شورای ائتلاف و وحدت استان خراسان رضوی این رویه تغییر کرده و برای طی فرایند بررسی صلاحیت هر نامزد 10 گام را طراحی کرده‌ایم که باید از این فیلترها فرد عبور کند تا رای لازم برای معرفی به مردم را کسب کند و این شیوه زمینه تخصص‌گرایی و کارآمدی فرد را فراهم می‌کند.

وی گفت: مردم قطعا زمان انجام این پروسه در مورد تمامی نامزدها را ندارند و باید به صورت جامع این کار برای آنها و برای همه نامزدها صورت گیرد و این اتفاق برای نخستین بار صورت گرفته و تاکنون بیش از 200 نفر از نامزدهای داوطلبان ثبت نام کرده در فرمانداری، به سایت شورای ائتلاف استان مراجعه کرده و مشخصات خود را داده‌اند و اعلام آمادگی کرده‌اند از طریق این فرآیند به مردم معرفی شوند که بیانگر اعتماد منتخبان به این شورای ائتلاف است.

رئیس و سخنگوی شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب خراسان رضوی با بیان اینکه ما پس از اینکه افراد مشخصات خود را در سایت شورا وارد کرده و برنامه و دیدگاه خود را راجع به مسائل شهری عنوان کرده مدارک را تکمیل و در اختیار کمیته‌های مرکزی شورای ائتلاف مرکب از 4 صلع تشکل‌های سیاسی، متخصصان مرتبط با کمیسیون‌های شورای شهر و تشکل‌های فردی و اجتماعی بانفوذ در مشهد و همچنین معتمدان محلات قرار می‌دهیم افزود: در جمع اینها کمیته‌هایی تشکیل و به صورت قرعه‌کشی افراد ویژگی‌های پایه‌ایشان مورد ارزیابی قرار گرفته و افرادی که نمره کافی را در شاخص‌های پایه بیاورند وارد کمیته تطبیق شده تا از نظر تخصصی ارزیابی شوند.

ترقی گفت: اگر در کمیسیون تخصصی، تخصص مورد تائید شد چند برابر مورد نیاز افراد به شورای مرکزی دعوت و آنجا نقطه نظرات خود را حضوری ارائه می‌کنند و کسانی که دارای برنامه مناسب و ارجحیت باشند، دستچین شده و به میزان دو برابر نیاز به مجمع عمومی ائتلاف که بالغ بر 400 عضو دارد معرفی می‌شوند تا مجددا به معرض رای این مجمع قرار بگیرند و مجمع پس از شنیدن نقطه نظرات و دیدگاه‌های این 30 نفر، ترکیب شورا به گونه‌ای معرفی می‌کند که در آن خانم‌ها، جوانان و روحانیت و افراد باتجربه حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: البته درصدد بودیم از همه نامزدها آزمونی در ابتدا بگیریم اما در این دوره به دلیل پروتکل‌های بهداشتی این مهم مقدور نشد اما در دوره‌های بعد به این سمت خواهیم رفت.

ترقی گفت: تلاش می‌کنیم اجازه مهندسی در تصمیم‌سازی به هیچ جریانی را در داخل ائتلاف ندهیم و اجازه نخواهیم داد افراد با برخی ارتباطات مسیر انتخاب صحیح و سالم افراد را براساس شاخص‌گرایی و شایسته سالاری تغییر دهند و به سمت سیاسی کاری بروند. یقینا ممکن است در مراحل بررسی صلاحیت نامزدها فردی گلایه یا شکایتی داشته باشد که در مرحله شورای داوری به آن رسیدگی خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه تمام تلاش ما این است که با وسواس کامل به یک لیست شایسته و کارآمد و توانمند برای اداره شهر مشهد برسیم خاطرنشان کرد: در رابطه با ریاست جمهوری سیاست ما تابع اجماع کلی در تهران است؛ اولویت تمام تشکل‌ها در رابطه با انتخابات حضور آیت الله رئیسی است و طبیعتا در شرایطی که ایشان نپذیرند ممکن است تصمیم، تصمیم دیگری شود.

ترقی بیان کرد: از تمام نیروهای انقلاب اسلامی در خراسان رضوی دعوت می‌کنیم با ثبت نام در سایت زمینه حضور در مجمع شورای ائتلاف را فراهم کنند و درصدد هستیم در بانک اطلاعاتی خود نیروهای عظیمی در حدود 100 هزار نفر را شناسایی کرده و این جمعیت را در حال حاضر نیز در اختیار داریم و از تمام نیروهای انقلاب همگام با شورای ائتلاف در استان و مشهد دعوت به حضور می‌کنیم. 35 تشکل زیرمجموعه شورای وحدت و ائتلاف استان در حال فعالیت هستند.

حضور حداقل 4 جوان در لیست ائتلاف شورای شهر مشهد

ترقی همچنین در حاشیه نشست خبری شورای وحدت و ائتلاف خراسان رضوی اظهار داشت: باید زمینه برای ورود جوانان در انتخابات فراهم شود و البته باید در ابتدا خود جوانان متشکل شوند؛ نکته دیگر شناسایی جوانان متخصص است و در این زمینه گام‌های خوبی برداشته‌ایم.

رئیس و سخنگوی شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب خراسان رضوی گفت: تعدادی زیادی از جوانان برای ورود به لیست شورای وحدت و ائتلاف در مشهد ثبت نام کرده‌اند که این مهم اتفاق مبارکی است و باید پس از این مرحله بتوانیم در فرآیند انتخابات روی سه یا 4 جوان برای حضور در لیست تمرکز کنیم.

ترقی بیان کرد: امیدواریم در لیست شورای شهر مشهد حداقل 4 جوان داشته باشیم و بانوان نیز مدنظر ما هستند که در لیست شورای وحدت و ائتلاف برای شورای شهر مشهد حضور داشته باشند و خانم‌ها نیز استقبال بسیار بالایی داشته‌اند.

وی گفت: افراد ابتدا دیدگاه‌های خود را در زمینه مسائل مختلف شهری در سایت مربوطه وارد کرده و بررسی اولیه صورت داده و در بخش شاخص‌های پایه همچون شاخص‌های اعتقادی و سلامت اقتصادی مورد بررسی قرار می‌دهیم و پس از عبور از این مرحله همه وارد بررسی تخصصی می‌شوند و میدان برای تمام این عرصه‌ها باز است.

رئیس و سخنگوی شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب خراسان رضوی ادامه داد: بحث مشارکت مردم در انتخابات، مبحث بسیار مهمی است؛ مردم از وضعیت معیشتی خود ناراضی هستند.

ترقی بیان کرد: مشکلاتی مثل مرغ و گرانی به نظر می‌رسد خودخواسته باشد و می‌خواهند تا زمان انتخابات ادامه داشته باشد تا جریانی از آن سوء استفاده کرده و بگوید اگر ما باشیم این مشکلات برطرف خواهد شد. باید برای رفع این مشکلات همه دست به دست هم دهند.

وی گفت: باید در جهت افزایش مشارکت مردم گام برداشت و وظیفه ما این است که افرادی که از سوی لیست ائتلاف قرار است معرفی شوند را به درستی پایش و شناسایی کرده و طبیعتا پاسخگوی منتخبین خود نیز هستیم و باید جریان مطالبه‌گری را به صورت دائم دنبال کنیم.

ترقی بیان کرد: تعدد افراد موجب این می‌شود که رای شکسته شود و رای زمانی که شکسته شود رقبا از آن بهره خواهند گرفت و بر همین اساس افرادی که در مرحله نهایی وارد مجمع عمومی می‌شوند اینها باید تعهد دهند که اگر رای نیاوردند پای کار بقیه باشند و تمام انرژی صرف کمک شود.

وی خاطرنشان کرد: تلاش ما این است که ائتلاف را حداکثری کنیم و همه کسانی که این مبنا را قبول دارند زیر این چتر و مجموعه قرار دهیم و حتی برای کسانی که راه خود را جدا کرده‌اند دعوتنامه فرستاده و خواسته‌ایم اگر اشکال و ایرادی در کار ما وجود دارد آن را عنوان کنند. نوع حرف‌هایی که زده می‌شود ناشی از کم‌اطلاعی از پروسه‌های ائتلاف و مبتنی بر سوءظن‌های گذشته است.

ترقی بیان کرد: ذهنیت‌هایی که در برخی دوستان وجود دارد غیرواقعی است و برخی نیز دنبال سهم‌خواهی هستند زیرا در انتخابات گذشته رای لازم را نیاورده‌اند و به این وادی وارد شده‌اند که اصلا شورای ائتلاف را قبول نداشته باشند. مشهد گران اداره می‌شود و این وضع حاشیه شهر اصلا قابل قبول نیست و همه اینها نیازمند این است که عناصر کارآمد وارد وادی شوند.

انتهای پیام/282/ش

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

‌وزیر بهداشت: سفر به ‌ترکیه سبب ‌گسترش ویروس انگلیسی در ایران شد / هفته پیش‌رو موج کرونا بسیار سهمگین‌تر می‌شود

 ‌وزیر بهداشت: سفر به ‌ترکیه سبب ‌گسترش ویروس انگلیسی در ایران شد / هفته پیش‌رو موج کرونا بسیار سهمگین‌تر می‌شود
2021-04-14T18:34:40+04:30
گروه استان‌ها- وزیر بهداشت گفت: باید همه مردم و مسئولان به دور از سیاست‌زدگی راهکار موفقیت را در پیش گیرند اما متاسفانه برخی از افراد در حال سو استفاده از م...

ضرورت پرهیز از بخشی‌نگری به موضوع تامین آب کشاورزی

ضرورت پرهیز از بخشی‌نگری به موضوع تامین آب کشاورزی
2021-04-14T18:17:38+04:30
استاندار گیلان، بر ضرورت پرهیز از بخشی نگری به موضوع تامین آب کشاورزی تاکید کرد و از زارعان خواست براساس برنامه ابلاغی و تقویم زمانی تعیین شده جهاد کشاورزی، ...

بازدید فرماندار پیشوا از پروژه استادیوم ۵ هزار نفری/ اخطار جدی به پیمانکار

بازدید فرماندار پیشوا از پروژه استادیوم ۵ هزار نفری/ اخطار جدی به پیمانکار
2021-04-14T18:17:38+04:30
فرماندار شهرستان پیشوا گفت: هیچ‌گونه تعلل و قصوری در اجرای پروژهاستادیوم ۵۰۰۰ نفری پذیرفتنی نیست و باید در مدت زمان کوتاهی تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

۱۵۰ طرح اشتغالزایی با مشارکت بنیاد برکت در روستاهای قرچک کلید می‌خورد

۱۵۰ طرح اشتغالزایی با مشارکت بنیاد برکت در روستاهای قرچک کلید می‌خورد
2021-04-14T18:17:38+04:30
فرماندار قرچک گفت: به منظور توسعه اشتغالزایی در مناطق محروم، امسال اجرای ۱۵۰ طرح اشتغالزایی با مشارکت بنیاد برکت در روستاهای قرچک کلید می‌خورد.

فوت ۱۳ همدانی دیگر بر اثر بیماری کرونا

فوت ۱۳ همدانی دیگر بر اثر بیماری کرونا
2021-04-14T18:14:25+04:30
همدان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: ۱۳ نفر دیگر در استان همدان بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان باختند.

حذف تدریجی دفترچه‌های سازمان بیمه سلامت از اردیبهشت در خراسان‌ جنوبی اجرا می‌شود

حذف تدریجی دفترچه‌های سازمان بیمه سلامت از اردیبهشت در خراسان‌ جنوبی اجرا می‌شود
2021-04-14T17:51:02+04:30
مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی گفت: برنامه کاهش کاربرد و حذف تدریجی دفترچه‌های درمانی سازمان بیمه سلامت از اردیبهشت امسال در این استان اجرا می‌شود.

سایت الگوی محصول گواهی شده سیب در مرودشت ایجاد شد

سایت الگوی محصول گواهی شده سیب در مرودشت ایجاد شد
2021-04-14T17:51:01+04:30
مسئول حفظ نباتات مدیریت جهاد مرودشت از ایجاد سایت الگویی محصول گواهی شده سیب گلاب در سطح چهار هکتار در بخش درودزن از توابع این شهرستان خبر داد.

۹۰۰ خانوار روستایی در ۱۰ روستای خراسان ‌جنوبی از شبکه ملی اطلاعات بهره‌مند شدند

۹۰۰ خانوار روستایی در ۱۰ روستای خراسان ‌جنوبی از شبکه ملی اطلاعات بهره‌مند شدند
2021-04-14T17:51:01+04:30
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۹۰۰ خانوار روستایی در ۱۰ روستای استان از خدمات شبکه ملی اطلاعات بهره‌مند شدند.

۱۱ وقف جدید در ۴ شهرستان خراسان جنوبی ثبت شد

۱۱ وقف جدید در ۴ شهرستان خراسان جنوبی ثبت شد
2021-04-14T17:51:00+04:30
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۱ وقف جدید به ارزش یک میلیارد و ۴۵۹ میلیون تومان در چهار شهرستان استان ثبت شد.

خزانه‌گیری در ۲۵ درصد از شالیزارهای گیلان

خزانه‌گیری در ۲۵ درصد از شالیزارهای گیلان
2021-04-14T17:51:00+04:30
رییس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: تاکنون ۲۵ درصد شالیزارهای استان خزانه گیری شده است.

سازمان تبلیغات اسلامی می تواند پیوست فرهنگی و مذهبی تمامی ادارات باشد

سازمان تبلیغات اسلامی می تواند پیوست فرهنگی و مذهبی تمامی ادارات باشد
2021-04-14T17:50:59+04:30
ظهر امروز استاندار خراسان شمالی در دیدار با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: این سازمان می تواند پیوست فرهنگی و مذهبی تمامی ادارات و دستگاه های اجرایی باشد.

ثبت نام ۱۰۲۳ نفر برای رقابت در انتخابات شوراهای روستایی بخش مرکزی بیرجند

ثبت نام ۱۰۲۳ نفر برای رقابت در انتخابات شوراهای روستایی بخش مرکزی بیرجند
2021-04-14T17:50:59+04:30
بخشدار مرکزی بیرجند از ثبت نام قطعی ۱۰۲۳ نفر برای ششمین دوره انتخابات شوراهای روستایی بخش مرکزی شهرستان بیرجند خبر داد.

ثبت‌نام ۶۸ درصد از سهامداران غیرمستقیم سهام عدالت چهارمحال و بختیاری در سامانه سجام

ثبت‌نام ۶۸ درصد از سهامداران غیرمستقیم سهام عدالت چهارمحال و بختیاری در سامانه سجام
2021-04-14T17:50:59+04:30
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون ۶۸ درصد از سهامداران غیرمستقیم سهام عدالت استان در سامانه سجام ثبت‌نام کرده‌اند، لازم است سایر مش...

ایجاد دو فضای جدید برای پذیرش بیماران کرونایی استان مرکزی/شرایط کرونایی آینده تیره و تار است

ایجاد دو فضای جدید برای پذیرش بیماران کرونایی استان مرکزی/شرایط کرونایی آینده تیره و تار است
2021-04-14T17:50:58+04:30
استاندار مرکزی با بیان اینکه شرایط کرونایی آینده استان مرکزی به شدت تیره و تار است، گفت: در حال حاضر با مشکل تامین اکسیژن برای بیماران کرونایی مواجه هستیم که...

تلاش وزارت صمت راه اندازی هرچه سریعتر پروژه نورد گرم ۲ است

تلاش وزارت صمت راه اندازی هرچه سریعتر پروژه نورد گرم ۲ است
2021-04-14T17:50:58+04:30
مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت با تاکید بر اینکه پروژه نورد گرم ۲ فولاد مبارکه مشکل تامین مواد اولیه بسیاری از صنایع را حل خواهد کرد، گفت: تلاش وزارت صمت ...

دستگیری سارق حرفه‌ای و کشف ۳۰ فقره کیف‌قاپی در خرم‌آباد

دستگیری سارق حرفه‌ای و کشف ۳۰ فقره کیف‌قاپی در خرم‌آباد
2021-04-14T17:50:57+04:30
فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری سارق حرفه‌ای و کشف ۳۰ فقره کیف‌قاپی در خرم‌آباد خبر داد.

ابراز نگرانی نسبت به تردد کامیون ها و خیز خطرناک کرونا در جنوب کرمان

ابراز نگرانی نسبت به تردد کامیون ها و خیز خطرناک کرونا در جنوب کرمان
2021-04-14T17:50:57+04:30
رییس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: صدور روزانه بیش از 2500 بارنامه در فصل برداشت محصولات کشاورزی و ترددها در جنوب کرمان به عنوان عامل انتقال ویروس کرونا خیز ...

۱۲۷۳ نفر در آذربایجان غربی به کرونا مبتلا شدند/فوت ۲۱ بیمار

۱۲۷۳ نفر در آذربایجان غربی به کرونا مبتلا شدند/فوت ۲۱ بیمار
2021-04-14T17:47:41+04:30
ارومیه- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی آذربایجان غربی از ابتلای یک هزار و ۲۷۳ نفر بیمار طی ۲۴ ساعت گذشته در استان به بیماری کرونا مبتلا شده اند.

کشف ۲۵۴ قلم اشیای تاریخی در استان فارس

کشف ۲۵۴ قلم اشیای تاریخی در استان فارس
2021-04-14T17:07:43+04:30
شیراز - فرمانده یگان حفاظت میراث‌ فرهنگی کشور گفت: با تلاش نیروهای یگان حفاظت میراث‌فرهنگی استان فارس در دو عملیات، ۲۵۴ قلم شیء مربوط به دوره‌های مختلف تاری...

معمای مرگ گربه‌ ماهیان در سواحل جاسک پیچیده‌تر شد؛ مشاهده مجدد لاشه ماهیان در ساحل شهرستان

 معمای مرگ گربه‌ ماهیان در سواحل جاسک پیچیده‌تر شد؛ مشاهده مجدد لاشه ماهیان در ساحل شهرستان
2021-04-14T17:15:07+04:30
گروه استان‌ها- باز هم در سواحل شهرستان جاسک لاشه میزان قابل توجهی گربه ‌ماهی یافت شد که هنوز علت دقیق مرگ و میر آنها مشخص نشده است.

شناسایی ۱۳ منطقه قرمز و بحرانی کرونایی در قم / تا دو هفته دیگر با بحران روبه‌رو هستیم

 شناسایی ۱۳ منطقه قرمز و بحرانی کرونایی در قم / تا دو هفته دیگر با بحران روبه‌رو هستیم
2021-04-14T17:01:38+04:30
گروه استان‌ها- رئیس مرکز بهداشت استان قم گفت: طبق نقشه وضعیت قم؛ در شهر قم ۱۳ منطقه قرمز وجود بحرانی وجود دارد.

معمای مرگ گربه‌ماهی‌هان در سواحل جاسک پیچیده‌تر شد؛ مشاهده مجدد لاشه ماهیان در ساحل شهرستان

 معمای مرگ گربه‌ماهی‌هان در سواحل جاسک پیچیده‌تر شد؛ مشاهده مجدد لاشه ماهیان در ساحل شهرستان
2021-04-14T17:01:38+04:30
گروه استان‌ها- باز هم در سواحل شهرستان جاسک لاشه میزان قابل توجهی گربه ‌ماهی یافت شد که هنوز علت دقیق مرگ و میر آنها مشخص نشده است.

آخرین آمار کرونا در دانشگاه علوم پزشکی سمنان

آخرین آمار کرونا در دانشگاه علوم پزشکی سمنان
2021-04-14T16:30:58+04:30
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان بستری شدن 31 بیمار جدید مثبت با تشخیص قطعی ابتلا به کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداش...

دستاوردهای بزرگ نظام و دولت در تمامی حوزه ها تجلی یافته است

دستاوردهای بزرگ نظام و دولت در تمامی حوزه ها تجلی یافته است
2021-04-14T16:30:58+04:30
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: دستاوردهای بزرگ نظام جمهوری اسلامی و دولت چه در حوزه داخلی و چه بین المللی تجلی یافته است.

حذف کنکور در برنامه ۵ساله قابل اجرا است

حذف کنکور در برنامه  ۵ساله قابل اجرا است
2021-04-14T16:30:57+04:30
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یازدهم گفت: حذف کنکور در آینده براساس سازوکار قانونی امکانپذیر است.

عبور آمار بیماران بدحال از ۳۰۰ نفر در فارس

عبور آمار بیماران بدحال از ۳۰۰ نفر در فارس
2021-04-14T16:30:57+04:30
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با ابراز نگرانی از تداوم روند صعودی آمار مبتلایان، بیماران بستری و فوت شدگان ناشی از کرونا در فارس، از عبور تعداد بیمار...

بی توجهی مردم به پروتکل های بهداشتی در فارس

بی توجهی مردم به پروتکل های بهداشتی در فارس
2021-04-14T16:27:43+04:30
شیراز - رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: با توجه به افزایش موارد ابتلا به کرونا همچنان به دنبال اضافه کردن تخت های بیمارستانی هستیم هرچند که هنوز شاهد بی ت...

سازمان بهزیستی تصرف ملک معلولان در سنندج را تأیید کرد / آیا پای نماینده مجلس در میان است؟

 سازمان بهزیستی تصرف ملک معلولان در سنندج را تأیید کرد / آیا پای نماینده مجلس در میان است؟
2021-04-14T16:34:52+04:30
گروه استان‌ها ــ سازمان بهزیستی کشور تصرف ملک متعلق به معلولان، توسط یکی از نمایندگان فعلی مردم سنندج در مجلس را تأیید کرد.

آخرین اخبار کرونا در ایران| ۶۰درصد تست‌ها مثبت است/ رکورد ثبت روزانه ابتلا شکسته شد/ شهرستان‌های گردشگرپذیر وارد فاز تازه‌ای از ابتلا می‌شوند + نقشه و نمودار

 آخرین اخبار کرونا در ایران| ۶۰درصد تست‌ها مثبت است/ رکورد ثبت روزانه ابتلا شکسته شد/ شهرستان‌های گردشگرپذیر وارد فاز تازه‌ای از ابتلا می‌شوند + نقشه و نمودار
2021-04-14T16:34:51+04:30
گروه استان‌ها ـ آمارهای رسمی منتشرشده وزارت بهداشت نشان می‌دهد موج تازه مراجعه بیماران به مراکز درمانی آغاز شده است و این شرایط می‌تواند شرایط قرمز کرونایی ...

دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس: بودجه خوبی ‌برای تقویت مراکز درمانی ارتش تخصیص یافت

 دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس: بودجه خوبی ‌برای تقویت مراکز درمانی ارتش تخصیص یافت
2021-04-14T16:08:19+04:30
گروه استان‌ها- دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: بودجه خوبی از سوی مجلس یازدهم برای تقویت مراکز درمانی ارتش گذاشته شد.
X فیلم جدید کلیپ جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)