میرنیوز

ترقی: شورای وحدت و ائتلاف لیستی "شایسته و کارآمد" برای انتخابات شوراها ارائه می‌دهد /‌ هیچ‌کس اجازه سهم‌خواهی ندارد

 ترقی: شورای وحدت و ائتلاف لیستی "شایسته و کارآمد" برای انتخابات شوراها ارائه می‌دهد /‌ هیچ‌کس اجازه سهم‌خواهی ندارد 2021-04-07T16:34:51+04:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  مشهدمقدس، حمیدرضا ترقی عصر امروز در نشستی خبری اظهار داشت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان خراسان رضوی از تلفیق دو شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب در تهران تشکیل شده و هیئت موسس مورد تایید این دو شوراست.

رئیس و سخنگوی شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب خراسان رضوی گفت: این ائتلاف در استان تلاش کرده با گسترده کردن چتر نیروهای انقلاب در ذیل شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب تمام ظرفیت‌های استان را که می‌تواند در انتخابات و تحولات سیاسی ایفای نقش کنند سعی کرده زیر این پرچم جمع کند به جز آنهایی که به دلایل مختلف نمی‌خواهند در ذیل این مجموعه قرار گیرند.

ترقی بیان کرد: فرهنگی در استان خراسان به ویژه در مشهد شکل گرفته که نیروهای سیاسی در واقع عمدتا وقتشان را صرف تنگ‌نظری و خودزنی می‌کنند که عمدتا ناشی از قدرت‌طلبی است در حالی که خیلی از استان‌های موفق در عرصه اجرایی، معمولا یاور یکدیگر بوده‌اند و تعصب استانی آنها به گونه‌ای بوده که اصطلاحا هوای نیروهای خود را دارند.

وی خاطرنشان کرد: این فرهنگ در استان خراسان متاسفانه کمرنگ‌تر است و سبب شده بسیاری از نیروهای ارزشمند و توانمند و کارآمد استان در مرکز و یا استان‌های دیگر بدرخشند اما در داخل استان از آنها به خوبی به دلیل همین تنگ‌نظری‌ها استفاده نشده است.

ترقی گفت: بسیاری از مدیران استان اینک از سایر استان‌ها به مشهد و خراسان رضوی آمده‌اند و مسئولیت قبول کرده‌اند؛ نکته مهم در این برهه از انتخابات این است که اولا رقبای ما جدی و حاضر در صحنه هستند و این گونه نیست که رقابت فقط درون جریان انقلابی ـ اصولگرا‌ست و رقیب که بر سر قدرت است هیچ فعالیتی ندارد. این تصور ناشی از فاقد بینش سیاسی است.

رئیس و سخنگوی شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب خراسان رضوی اظهار داشت: به نظر می‌رسد که امروز باید تمام نیروهای انقلاب دست به دست یکدیگر داده و کشور را از وضع موجود که نارضایتی ایجاد کرده نجات دهند. تلاش کرده‌ایم شورای ائتلاف وضعیت گذشته تصمیم‌سازی برای انتخابات را تغییر دهد.

ترقی عنوان کرد: اگر در گذشته تعداد محدودی برای انتخابات تصمیم‌سازی کرده و لیست تهیه می‌کردند امروز 100 برابر آنها تجمیع شده و به مردم پیشنهاد لیست می‌دهند؛ اگر در گذشته یک یا دو جناح سیاسی اثرگذار بودند امروز بیش از 20 تشکل سیاسی در مشهد فعال هستند و در انتخابات و تصمیم سازی ایفای نقش کرده و سهیم هستند.

وی ادامه داد: شرایط به صورت کامل نسبت به گذشته تغییر کرده و تلاش ما این است که دامنه اثرگذاری اقشار مختلف مردم بیشتر شود؛ تلاش ما این است که برای نخستین بار ترکیبی را که برای شورای شهر پیشنهاد می‌دهیم ترکیبی کارآمد، شاخص محور و متخصص در کمیسیون‌های شورای شهر و دارای یک برنامه مدون تدبیر شده توسط کارشناسان مدیریت شهری باشد.

رئیس و سخنگوی شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب خراسان رضوی افزود: در هیچ دوره‌ای لیستی ارائه نشده که ملاک در آن تخصص در کمیسیون‌های شورای شهر باشد و یا برنامه‌ای برای 4 سال تدوین شده باشد؛ امروز اما ما متناسب با نیازهای استخراج شده از مردم و آسیب شناسی از وضعیت فعلی شهر و اسناد بالادستی برای توسعه شهر این کار را صورت داده‌ایم.

ترقی با تاکید بر اینکه مشهد پایتخت معنوی جهان اسلام است و برنامه‌ای متناسب با این وضعیت با استمزاج از 40 متخصص شهری تهیه شده گفت: لیست نیز بر همین اساس تشکیل خواهد شد و در تلاش است هزینه اداره شهر را کاهش دهد و امیدواریم زمینه خدمت لیست شورای وحدت و ائتلاف در مشهد برای مردم فراهم شود.

وی تاکید کرد: آنچه ما در این مرحله براساس تجربیات گذشته ارائه می‌دهیم بی‌نقص نیست اما از نظر بسیاری از ویژگی‌ها و مختصات بهترین شیوه و روش ائتلاف و مناسب کردن زمینه برای مشارکت مردم در سرنوشت آینده شهر است.

ترقی ادامه داد: در بحث فرآیند رسیدن به نامزدهای نهایی در گذشته معمولا وقتی لیستی توسط مجموعه یا تشکلی تعیین می‌شد خیلی در جهت ارزیابی آن افراد اقدامی نمی‌شد و صرفا اگر جریانی سیاسی فردی را تائید می‌کرد، تمام بود اما امروز در شورای ائتلاف و وحدت استان خراسان رضوی این رویه تغییر کرده و برای طی فرایند بررسی صلاحیت هر نامزد 10 گام را طراحی کرده‌ایم که باید از این فیلترها فرد عبور کند تا رای لازم برای معرفی به مردم را کسب کند و این شیوه زمینه تخصص‌گرایی و کارآمدی فرد را فراهم می‌کند.

وی گفت: مردم قطعا زمان انجام این پروسه در مورد تمامی نامزدها را ندارند و باید به صورت جامع این کار برای آنها و برای همه نامزدها صورت گیرد و این اتفاق برای نخستین بار صورت گرفته و تاکنون بیش از 200 نفر از نامزدهای داوطلبان ثبت نام کرده در فرمانداری، به سایت شورای ائتلاف استان مراجعه کرده و مشخصات خود را داده‌اند و اعلام آمادگی کرده‌اند از طریق این فرآیند به مردم معرفی شوند که بیانگر اعتماد منتخبان به این شورای ائتلاف است.

رئیس و سخنگوی شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب خراسان رضوی با بیان اینکه ما پس از اینکه افراد مشخصات خود را در سایت شورا وارد کرده و برنامه و دیدگاه خود را راجع به مسائل شهری عنوان کرده مدارک را تکمیل و در اختیار کمیته‌های مرکزی شورای ائتلاف مرکب از 4 صلع تشکل‌های سیاسی، متخصصان مرتبط با کمیسیون‌های شورای شهر و تشکل‌های فردی و اجتماعی بانفوذ در مشهد و همچنین معتمدان محلات قرار می‌دهیم افزود: در جمع اینها کمیته‌هایی تشکیل و به صورت قرعه‌کشی افراد ویژگی‌های پایه‌ایشان مورد ارزیابی قرار گرفته و افرادی که نمره کافی را در شاخص‌های پایه بیاورند وارد کمیته تطبیق شده تا از نظر تخصصی ارزیابی شوند.

ترقی گفت: اگر در کمیسیون تخصصی، تخصص مورد تائید شد چند برابر مورد نیاز افراد به شورای مرکزی دعوت و آنجا نقطه نظرات خود را حضوری ارائه می‌کنند و کسانی که دارای برنامه مناسب و ارجحیت باشند، دستچین شده و به میزان دو برابر نیاز به مجمع عمومی ائتلاف که بالغ بر 400 عضو دارد معرفی می‌شوند تا مجددا به معرض رای این مجمع قرار بگیرند و مجمع پس از شنیدن نقطه نظرات و دیدگاه‌های این 30 نفر، ترکیب شورا به گونه‌ای معرفی می‌کند که در آن خانم‌ها، جوانان و روحانیت و افراد باتجربه حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: البته درصدد بودیم از همه نامزدها آزمونی در ابتدا بگیریم اما در این دوره به دلیل پروتکل‌های بهداشتی این مهم مقدور نشد اما در دوره‌های بعد به این سمت خواهیم رفت.

ترقی گفت: تلاش می‌کنیم اجازه مهندسی در تصمیم‌سازی به هیچ جریانی را در داخل ائتلاف ندهیم و اجازه نخواهیم داد افراد با برخی ارتباطات مسیر انتخاب صحیح و سالم افراد را براساس شاخص‌گرایی و شایسته سالاری تغییر دهند و به سمت سیاسی کاری بروند. یقینا ممکن است در مراحل بررسی صلاحیت نامزدها فردی گلایه یا شکایتی داشته باشد که در مرحله شورای داوری به آن رسیدگی خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه تمام تلاش ما این است که با وسواس کامل به یک لیست شایسته و کارآمد و توانمند برای اداره شهر مشهد برسیم خاطرنشان کرد: در رابطه با ریاست جمهوری سیاست ما تابع اجماع کلی در تهران است؛ اولویت تمام تشکل‌ها در رابطه با انتخابات حضور آیت الله رئیسی است و طبیعتا در شرایطی که ایشان نپذیرند ممکن است تصمیم، تصمیم دیگری شود.

ترقی بیان کرد: از تمام نیروهای انقلاب اسلامی در خراسان رضوی دعوت می‌کنیم با ثبت نام در سایت زمینه حضور در مجمع شورای ائتلاف را فراهم کنند و درصدد هستیم در بانک اطلاعاتی خود نیروهای عظیمی در حدود 100 هزار نفر را شناسایی کرده و این جمعیت را در حال حاضر نیز در اختیار داریم و از تمام نیروهای انقلاب همگام با شورای ائتلاف در استان و مشهد دعوت به حضور می‌کنیم. 35 تشکل زیرمجموعه شورای وحدت و ائتلاف استان در حال فعالیت هستند.

حضور حداقل 4 جوان در لیست ائتلاف شورای شهر مشهد

ترقی همچنین در حاشیه نشست خبری شورای وحدت و ائتلاف خراسان رضوی اظهار داشت: باید زمینه برای ورود جوانان در انتخابات فراهم شود و البته باید در ابتدا خود جوانان متشکل شوند؛ نکته دیگر شناسایی جوانان متخصص است و در این زمینه گام‌های خوبی برداشته‌ایم.

رئیس و سخنگوی شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب خراسان رضوی گفت: تعدادی زیادی از جوانان برای ورود به لیست شورای وحدت و ائتلاف در مشهد ثبت نام کرده‌اند که این مهم اتفاق مبارکی است و باید پس از این مرحله بتوانیم در فرآیند انتخابات روی سه یا 4 جوان برای حضور در لیست تمرکز کنیم.

ترقی بیان کرد: امیدواریم در لیست شورای شهر مشهد حداقل 4 جوان داشته باشیم و بانوان نیز مدنظر ما هستند که در لیست شورای وحدت و ائتلاف برای شورای شهر مشهد حضور داشته باشند و خانم‌ها نیز استقبال بسیار بالایی داشته‌اند.

وی گفت: افراد ابتدا دیدگاه‌های خود را در زمینه مسائل مختلف شهری در سایت مربوطه وارد کرده و بررسی اولیه صورت داده و در بخش شاخص‌های پایه همچون شاخص‌های اعتقادی و سلامت اقتصادی مورد بررسی قرار می‌دهیم و پس از عبور از این مرحله همه وارد بررسی تخصصی می‌شوند و میدان برای تمام این عرصه‌ها باز است.

رئیس و سخنگوی شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب خراسان رضوی ادامه داد: بحث مشارکت مردم در انتخابات، مبحث بسیار مهمی است؛ مردم از وضعیت معیشتی خود ناراضی هستند.

ترقی بیان کرد: مشکلاتی مثل مرغ و گرانی به نظر می‌رسد خودخواسته باشد و می‌خواهند تا زمان انتخابات ادامه داشته باشد تا جریانی از آن سوء استفاده کرده و بگوید اگر ما باشیم این مشکلات برطرف خواهد شد. باید برای رفع این مشکلات همه دست به دست هم دهند.

وی گفت: باید در جهت افزایش مشارکت مردم گام برداشت و وظیفه ما این است که افرادی که از سوی لیست ائتلاف قرار است معرفی شوند را به درستی پایش و شناسایی کرده و طبیعتا پاسخگوی منتخبین خود نیز هستیم و باید جریان مطالبه‌گری را به صورت دائم دنبال کنیم.

ترقی بیان کرد: تعدد افراد موجب این می‌شود که رای شکسته شود و رای زمانی که شکسته شود رقبا از آن بهره خواهند گرفت و بر همین اساس افرادی که در مرحله نهایی وارد مجمع عمومی می‌شوند اینها باید تعهد دهند که اگر رای نیاوردند پای کار بقیه باشند و تمام انرژی صرف کمک شود.

وی خاطرنشان کرد: تلاش ما این است که ائتلاف را حداکثری کنیم و همه کسانی که این مبنا را قبول دارند زیر این چتر و مجموعه قرار دهیم و حتی برای کسانی که راه خود را جدا کرده‌اند دعوتنامه فرستاده و خواسته‌ایم اگر اشکال و ایرادی در کار ما وجود دارد آن را عنوان کنند. نوع حرف‌هایی که زده می‌شود ناشی از کم‌اطلاعی از پروسه‌های ائتلاف و مبتنی بر سوءظن‌های گذشته است.

ترقی بیان کرد: ذهنیت‌هایی که در برخی دوستان وجود دارد غیرواقعی است و برخی نیز دنبال سهم‌خواهی هستند زیرا در انتخابات گذشته رای لازم را نیاورده‌اند و به این وادی وارد شده‌اند که اصلا شورای ائتلاف را قبول نداشته باشند. مشهد گران اداره می‌شود و این وضع حاشیه شهر اصلا قابل قبول نیست و همه اینها نیازمند این است که عناصر کارآمد وارد وادی شوند.

انتهای پیام/282/ش

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار استان ها

عضو کمیسیون امنیت ملی: مردم سیستان از ظریف گله‌مند هستند/ چرا از حق‌آبه قانونی ایران دفاع نمی‌کنید؟

 عضو کمیسیون امنیت ملی: مردم سیستان از ظریف گله‌مند هستند/ چرا از حق‌آبه قانونی ایران دفاع نمی‌کنید؟
2021-04-12T16:48:12+04:30
گروه استان‌ها- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مردم از آقای ظریف گله‌مند هستند که چرا در دیدار با وزیر خارجه افغانستان، هیچ حرفی از حق آبه قان...

توصیه "رمضانی" آیت‌الله شبیری زنجانی به مومنان / ‌قرائت قرآن و کمک به فقرا فراموش نشود

 توصیه "رمضانی" آیت‌الله شبیری زنجانی به مومنان / ‌قرائت قرآن و کمک به فقرا فراموش نشود
2021-04-12T16:48:11+04:30
گروه استان ها_ مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اهمیت ماه مبارک رمضان گفت: مؤمنین در این ماه قرآن کریم را تلاوت کنند و سعی کنند به فقراء کمک کنند، کسی که نمی‌ت...

علت تمام نشدن بازسازی‌ها در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی

علت تمام نشدن بازسازی‌ها در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی
2021-04-12T16:27:47+04:30
تبریز- مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی، علت عدم اتمام بازسازی ها در مناطق زلزله زده استان را تشریح کرد.

نماز جماعت چه ویروسی منتقل می کند که در پروازهای خارجی نیست

نماز جماعت چه ویروسی منتقل می کند که در پروازهای خارجی نیست
2021-04-12T16:14:22+04:30
شیراز - مسئول مدارس علمیه منصوریه شیراز گفت: مسئولین باید پاسخ دهند که در اقامه نماز جماعت چه ویروسی نهفته است که تعطیل می شود اما در پروازهای خارجی نیست.

نیروی انتظامی در میان مردم از محبوبیت خاصی برخوردار است

نیروی انتظامی در میان مردم از محبوبیت خاصی برخوردار است
2021-04-12T16:04:29+04:30
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ناجا در بین مردم از محبوبیت خاصی برخوردار است، گفت: دلیل پیشرفت ها و موفقیت های پلیس داشتن نیروهای متدین و پا به کار، حما...

رهگیری بیماران کرونایی در خرم‌دره با جدیت انجام می‌شود

رهگیری بیماران کرونایی در خرم‌دره با جدیت انجام می‌شود
2021-04-12T16:04:29+04:30
فرماندار خرم‌دره گفت: برای کنترل بیماری کرونا در خرم‌دره، رهگیری افراد با جدیت انجام ‌می‌شود.

نجات معدن کاران گرفتار در کویر خوسف

نجات معدن کاران گرفتار در کویر خوسف
2021-04-12T16:04:28+04:30
فرماندهی انتظامی خوسف اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان خوسف دو معدن کار گرفتار شده در کویر خور را نجات دادند.

کاهش چشم گیر برداشت حبوبات دیم در خراسان شمالی

کاهش چشم گیر برداشت حبوبات دیم در خراسان شمالی
2021-04-12T16:04:28+04:30
سرپرست مدیریت زراعت سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از کاهش چشم گیر برداشت حبوبات دیم در این استان خبر داد.

بزرگداشت روز ملی عطار نیشابوری برگزار می‌شود

بزرگداشت روز ملی عطار نیشابوری برگزار می‌شود
2021-04-12T16:04:27+04:30
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور گفت: همزمان با ۲۵ فروردین ماه بزرگداشت روز ملی شیخ فریدالدین محمد عطار نیشابوری برنامه‌های متنوع فرهنگی، ادبی و هنری د...

روز ملی منابع انسانی؛ تلنگری بیدارکننده برای مدیران است

روز ملی منابع انسانی؛ تلنگری بیدارکننده برای مدیران است
2021-04-12T16:04:27+04:30
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار یزد روز ملی منابع انسانی را تلنگری بیدارکننده برای مدیران خواند و اظهار کرد: اگر نتوانیم دانش، مهارت و انگیزه منابع انسان...

خرید اینترنتی کتاب‌های درسی 1401- 1400 آغاز شد

خرید اینترنتی کتاب‌های درسی 1401- 1400 آغاز شد
2021-04-12T16:04:26+04:30
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: ثبت سفارش الکترونیکی و خرید اینترنتی کتاب‌های درسی سال تحصیلی 1401- 1400آغاز شد.

تغییر کاربری اراضی کشاورزی بدون مجوز ممنوع است

تغییر کاربری اراضی کشاورزی بدون مجوز ممنوع است
2021-04-12T16:04:26+04:30
مدیر جهاد کشاورزی کوار بر ممنوعیت و غیرمجاز بودن هر گونه تغییر کاربری در اراضی زراعی و باغ‌های این شهرستان در خارج از طرح‌های هادی روستایی و محدوده شهرها بدو...

دستگیری ۴۳ متهم تحت تعقیب در شیراز طی ۲۴ ساعت گذشته

دستگیری ۴۳ متهم تحت تعقیب در شیراز طی ۲۴ ساعت گذشته
2021-04-12T16:04:26+04:30
فرمانده انتظامی شهرستان شیراز گفت: ماموران انتظامی این شهرستان طی ۲۴ ساعت گذشته، ۴۳ متهم تحت تعقیب را دستگیر و روانه دادسرا کردند.

تعطیلی ۱۰ مراسم عروسی در داراب

تعطیلی ۱۰ مراسم عروسی در داراب
2021-04-12T16:04:25+04:30
رئیس پلیس شهرستان داراب در استان فارس با بیان اینکه سلامت جامعه یکی از خطوط قرمز مسئولان تامین امنیت محسوب می‌شود، از تعطیل شدن ۱۰ مراسم عروسی در این شهرستان...

شتاب دهنده‌ها گامی راهبردی برای صاحبان ایده‌های جدید و دانش بنیان

شتاب دهنده‌ها گامی راهبردی برای صاحبان ایده‌های جدید و دانش بنیان
2021-04-12T16:04:25+04:30
رئیس دانشگاه تبریز با بیان اینکه شتاب دهنده‌ها گامی راهبردی برای صاحبان ایده‌های جدید است، گفت: صاحبان ایده‌های جدید و دانش بنیان در راه اندازی کسب و کارهای ...

بهسازی ۴۸ درصد از مساکن روستایی آذربایجان شرقی/تصویب احداث ۳۰۰۰ واحدمسکونی برای محرومان

بهسازی ۴۸ درصد از مساکن روستایی آذربایجان شرقی/تصویب احداث ۳۰۰۰ واحدمسکونی برای محرومان
2021-04-12T16:04:24+04:30
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی در خصوص آخرین وضعیت بهسازی و مقاوم سازی مساکن روستایی استان، گفت: بنا بر سرشماری سال ۹۵، بالغ بر ۳۰۵ هزار واحد...

کشف محموله تریاک زیر بار آهن در شیراز

کشف محموله تریاک زیر بار آهن در شیراز
2021-04-12T16:04:24+04:30
فرمانده انتظامی استان فارس از کشف یک محوله موادمخدر از کامیونی با بار سنگ آهن در شیراز خبر داد.

مجوز تردد بین شهری توسط فرمانداری‌ها صادر می‌شود

مجوز تردد بین شهری توسط فرمانداری‌ها صادر می‌شود
2021-04-12T16:04:24+04:30
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان با تاکید بر رعایت منع ترددهای اعلامی توسط رانندگان از اعمال قانون خودروهای متخلف خبر داد و گفت: مجوز تردد بین شهری در ایام...

شرکت‌های فعال آذربایجان شرقی در ماموریت بازسازی قره باغ حضور می‌یابند

شرکت‌های فعال آذربایجان شرقی در ماموریت بازسازی قره باغ حضور می‌یابند
2021-04-12T16:04:23+04:30
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: توانمندی‌های استان در ۱۳ بخش برای حضور در ماموریت بازسازی قره‌باغ، شناسایی و تدوین شده و نمایندگان شر...

هم‌گفتمان بودن؛ نخستین قدم برای حرکت در مسیر عملی کردن شعار سال

هم‌گفتمان بودن؛ نخستین قدم برای حرکت در مسیر عملی کردن شعار سال
2021-04-12T16:04:23+04:30
نماینده مردم شریف کرج، فردیس و اشتهارد گفت: متاسفانه موانع در مشاغل خرد و خانگی بسیار دست‌پا گیر است. بخشنامه‌ای از سوی وزارت بهداشت صادر شده و دستورالعمل‌ها...

کشف جسد جوان مغروق در سد پارام هریس

کشف جسد جوان مغروق در سد پارام هریس
2021-04-12T16:04:22+04:30
آتش نشانان تبریز، جسد پسر جوان مغروق را در سد پارام هریس کشف کردند.

طغیان کرونا با ۱۱۵ بستری طی شب و روز گذشته در خراسان شمالی

طغیان کرونا با ۱۱۵ بستری طی شب و روز گذشته در خراسان شمالی
2021-04-12T16:04:22+04:30
رییس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: با اعلام نتایج قطعی آزمایش های انجام شده، طی ۲۴ساعته گذشته و تا ظهر امروز ۲۳ فروردین ماه، متأسفانه دو نفر از بیمارا...

افتتاح کارخانه نوآوری در آذربایجان شرقی تا پایان دولت

افتتاح کارخانه نوآوری در آذربایجان شرقی تا پایان دولت
2021-04-12T16:04:22+04:30
رئیس مرکز فناوری‌های راهبری معاونت علمی ریاست جمهوری با اشاره به افتتاح کارخانه نوآوری در آذربایجان شرقی تا پایان دولت، گفت: افتتاح این کارخانه از برنامه‌های...

تجمع جمعی از جانبازان ۷۰ درصد مقابل استانداری چهارمحال و بختیاری

تجمع جمعی از جانبازان ۷۰ درصد مقابل استانداری چهارمحال و بختیاری
2021-04-12T16:04:21+04:30
جمعی از جانبازان ۷۰ درصد چهارمحال و بختیاری به‌منظور تسریع در پیگیری مطالباتشان توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران در مقابل استانداری تجمع کردند.

کرونا و فروش اجباری اتوبوس های مسافربری در خراسان شمالی

کرونا و فروش اجباری اتوبوس های مسافربری در خراسان شمالی
2021-04-12T16:04:21+04:30
رئیس انجمن صنفی رانندگان مسافری خراسان شمالی گفت: متاسفانه ویروس کرونا شرایط کاری بدی را برای مالکان ناوگان مسافربری عمومی و رانندگی که در این حوزه کار می کن...

بیماران کرونایی باید در دوران قرنطینه چه کنند؟

بیماران کرونایی باید در دوران قرنطینه چه کنند؟
2021-04-12T16:04:20+04:30
پزشک متخصص عفونی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: وقتی دچار علائم بیماری کرونا شدیم ابتدا خود را قرنطینه کنیم هنگامی که علامت دار هستیم احتمال سرایت و پخش ویر...

سیاه شدن وضعیت فارس محتمل است

سیاه شدن وضعیت فارس محتمل است
2021-04-12T16:04:20+04:30
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به سرعت بالای افزایش تعداد مبتلایان به کرونا و بیماران نیازمند بستری در استان فارس، از احتمال سیاه شدن وضع...

تاخت و تاز کشنده کرونا در سایه سهل انگاری

تاخت و تاز کشنده کرونا در سایه سهل انگاری
2021-04-12T16:04:20+04:30
یک ماهی است که در سایه سهل انگاری مردم و مسئولان موج سهمگین کرونای واقعی آغاز شده و ناجوانمردانه می تازد و قربانی می گیرد. انسان زمانی به بلوغ اجتماعی می رسد...

ادای احترام رئیس سازمان محیط زیست به شهدای محیط بان

ادای احترام رئیس سازمان محیط زیست به شهدای محیط بان
2021-04-12T15:47:45+04:30
زنجان-عیسی کلانتری رئیس سازمان محیط زیست یک هفته پس از شهادت دو محیط بان زنجانی، در سکوت خبری و بدون دعوت از رسانه ها برای ادای احترام به این شهدا به زنجان س...

زنگ خطر افزایش اعتیاد در بین بانوان به صدا درآمد/توصیه آرایشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی به زنان برای مصرف مواد مخدر

 زنگ خطر افزایش اعتیاد در بین بانوان به صدا درآمد/توصیه آرایشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی به زنان برای مصرف مواد مخدر
2021-04-12T15:55:03+04:30
گروه استان‌ها- زنگ خطر خاموش ابتلای زنان کم سن و سال به مواد مخدر مدت‌هاست به صدا در آمده؛ آسیبی که درمان آن در زنان سخت‌تر و پیچیده‌تر از مردان است.
X کلیپ جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)