X دانلود اهنگ نکس وان کلیپ ویدیاب کلیپ جدید ویدجین

میرنیوز

پشت‌پرده ادامه تعطیلی سینماها فقط نگرانی از کرونا است؟/ صنف بی‌متولی!

پشت‌پرده ادامه تعطیلی سینماها فقط نگرانی از کرونا است؟/ صنف بی‌متولی! 2020-06-06T06:17:54+04:30

سیدمصطفی حسینی مدیرعامل موسسه «بهمن سبز» در گفتگو با خبرنگار مهر درباره خسارات وارده به سینما در ایام کرونا گفت: فکر می‌کنم در تاریخ سینمای ایران چنین رکودی تجربه نشده بود. وقتی دولت اعلام کرد به خاطر شیوع بیماری کرونا همه فعالیت‌ها باید تعطیل شوند، دوستان سینمادار توجه خاصی به این ضرورت داشتند و صنف سینما جزو پیشگامان تعطیلی بود. چون سلامتی مردم برای دست‌اندرکارانش اهمیت داشت.

وی افزود: این تعطیلی ادامه داشت تا آنکه اکثر صنوف بازگشایی شدند، اما امروز با گذشت بیش از ۱۰۰ روز سینماها همچنان بسته هستند. این موضوع برای سینما خطرناک است و متاسفانه هیچ دادرسی برای سینما وجود ندارد. گویا تنها سینما جزو اصناف به حساب نمی‌آید و ظاهراً هیچ متولی‌ای وجود ندارد که به این موضوع توجه کند. برخی می‌گویند سینما به این دلیل که سرپوشیده است و امکان ابتلای مردم به این ویروس در مکان‌های سرپوشیده بیشتر است، تعطیل است اما من از این گزاره تعجب می‌کنم. چون متروها، اتوبوس‌ها، ناوگان هوایی، رستوران‌ها، پاساژها، حتی مراکز ورزشی فعالیت خود را از سر گرفته‌اند و می‌دانیم به مراتب خطرشان در زمینه ابتلا از سینما بیشتر است.

مدیرعامل «بهمن سبز» ادامه داد: هرچند وزارت ارشاد پروتکلی را به سینماها دیکته کرد که اجرای آن بسیار هم سخت بود، اما باز هم بازگشایی صورت نگرفته است. این در حالی است که ستاد ملی مقابله با کرونا کمترین درصد ابتلا را به سینما اختصاص داده است. پس مطمئن باشید فکر دیگری پشت این موضوع است که از این شرایط معلق، بیشترین بهره و سود را می‌برد.

تأخیر در بازگشایی سینماها یک کارشکنی است

حسینی بیان کرد: از نظر من اینکه سینماها باز نمی‌شوند، یک کارشکنی است چون ابتدا قرار بود اردیبهشت‌ماه سینماها بازگشایی شود، اما این‌طور نشد. بعد ماجرای بازگشایی در عید فطر پیش آمد که باز هم این اتفاق رخ نداد و حالا صحبت از بازگشایی سینما در اواخر خرداد است. گویا موضوعی وجود دارد که دوستان توجه و اصراری به بازگشایی سینماها ندارند و عزمی از سوی هیچ نهادی برای این مسئله دیده نمی‌شود. از همین رو سینما جزو مظلوم‌ترین اصناف است و کسی به داد آن نمی‌رسد.

پشت‌پرده ادامه تعطیلی سینماها فقط نگرانی از کرونا است؟/ صنف بی‌متولی!

این مدیر سینمایی درباره وظیفه دولت گفت: متاسفانه در این میان دولت تنها نظاره‌گر است. به هر حال اگر قرار است سینماها باز نشوند، اقلاً به داد آن برسند و تبعات و هزینه آن را بدهند. چراکه پیش از این، زحمت بسیاری کشیده شد تا امروز سالن‌های سینمایی فعال باشند و خیلی از سالن‌ها تجهیز شدند که هزینه سنگینی داشته است. من با چند نفر از دوستان بخش خصوصی سینما صحبت می‌کردم، می‌گفتند اوضاع‌شان به قدری وخیم است که حتی ممکن است دست به تغییر کاربری سینماهایشان بزنند! این مساله نشان می‌دهد متولیانی که باید به فکر سینما باشند، این موضوع برایشان اهمیت ندارد و به مسائل دیگری فکر می‌کنند.

امروز به اندازه‌ای که مسائل تهیه‌کنندگان، فیلمسازان و… برای دولت اهمیت دارد، خود سینما که اساسِ کار و زیرساخت است، گویی اهمیتی ندارد و به دست فراموشی سپرده شده است. اگر سینما از بین برود، کارگردان یا تهیه‌کننده، فیلم را باید کجا نمایش دهند؟ وی تأکید کرد: امروز به اندازه‌ای که مسائل تهیه‌کنندگان، فیلمسازان و… برای دولت اهمیت دارد، خود سینما که اساسِ کار و زیرساخت است، گویی اهمیتی ندارد و به دست فراموشی سپرده شده است. اگر سینما از بین برود، کارگردان یا تهیه‌کننده، فیلم را باید کجا نمایش دهند؟ گویا یادمان رفته است که به واسطه سینما، سینماگر شده‌ایم. کسانی که طی سال‌ها به واسطه سینما شناخته شده‌اند، نباید به گذشته پشت کنند و بگذارند چراغ این صنعت به خاموشی رود. با وجود آنکه بسترهایی نظیر نمایش خانگی یا اکران آنلاین فرصت‌های تازه‌ای برای عرضه آثار فراهم آورده، اما همه می‌دانیم هیچ‌گاه جایگزین سینما نبوده و نیستند. کما اینکه سینما تنها هنری است که با واسطه مکان عرضه‌اش شناخته می‌شود و این مکان اصالت دارد اما متاسفانه سینما خیلی مظلوم است و کسی به این مظلومیت فکر نمی‌کند.

حسینی بیان کرد: برخی عنوان می‌کنند در صورت بازگشایی سینماها، کسی از آن استقبال نمی‌کند اما من فکر می‌کنم برعکس باشد. چون هرجایی که بعد از موضوع کرونا باز شد با استقبال مردم مواجه شد. سینما هم جزو مواردی است که هرچند در سبد مصارف ضروری مردم قرار ندارد، اما با توجه به اینکه به نشاط اجتماعی کمک می‌کند و در حال حاضر شرایط روحی روانی مردم مناسب نیست، در صورت نمایش آثار موفق مورد استقبال واقع می‌شود.

مدیرعامل بهمن سبز افزود: موضوع کرونا باعث شد سینماداران ما متوجه شوند که در جامعه سینمایی و مدیران فرهنگی ما کسی به فکر خودِ مقوله سینما که اساس کار است، نیست. این در حالی است که صنف‌های زیادی از خود سینما ایجاد شدند و به واسطه سینما ارتزاق می‌کنند، اما امروز خود سینما فراموش شده است. ضمن اینکه تا یکی از سینماداران به موضوعی اعتراض می‌کند، به برخی برمی‌خورد و به این فکر می‌کنند که چطور سینما را محدود کنند. توجه کنید کسی که یک سینما احداث می‌کند میلیاردها تومان سرمایه را به فضای فرهنگی با درآمد کم تزریق می‌کند و نباید با نوع سیاست‌گذاری خود او را به حاشیه برانیم.

توان پرداخت حقوق پرسنل را نداریم!

حسینی درباره معیشت سینماداران توضیح داد: با توجه به اینکه کرونا یک موضوع روانی ایجاد کرد و نیروها سرمایه‌های ما هستند، تا امروز در تمام سینماهای تحت پوششمان سعی کردیم کسی را تعدیل یا اخراج نکنیم و با گرفتن وام و قرض حقوق پرسنل را پرداخت کنیم. اما از ماه‌های بعد دیگر توانی نداریم. چون طبق محاسبات قرار بود در پایان فروردین سینماها بازگشایی شوند، اما تا به‌حال به طول انجامیده و دیگر توان مالی نداریم. گویا با وجود استقبال سینماداران از اجرای تمام و کمال پروتکل‌های بهداشتی به‌دلیل اهمیت جان مردم، اما بازگشایی سینماها اصلاً مورد توجه ستاد مقابله با کرونا نیست. به‌نظر دیگر موضوع مطروحه، نگرانی از کرونا نیست و موضوعات دیگری در پشت پرده وجود دارد که باعث می‌شود دوستان حتی حاضر به رایزنی و تلاش برای بازگشایی سینماها نباشند. آقایان به این مهم توجه کنند که اگر این روند در ماه‌ها یا روزهای آینده ادامه‌دار شود، ۳ هزار پرسنل سینماها بیکار می‌شوند و پرداخت دستمزد آنها بدون کسب درآمد در توان هیچ کسی نیست. باید توجه داشت طبق گفته کارشناسان وزارت بهداشت این بیماری زودگذر نیست و احتمال پایداری کرونا در نیمه دوم سال وجود دارد. پس باید سعی کنیم با رعایت اصول بهداشتی به وضعیت سازگاری در مواجهه با آن برسیم.

کمک‌هایی که برای سینماها جهت جبران خسارات در نظر گرفته شده، شبیه یک شوخی است. البته حتی برای پرداخت این کمک ناچیز هم افراد را خط کشی کرده‌اند؛ یعنی به برخی کمک می‌کنند و به برخی نه! وی درباره کمک‌های تخصیص یافته به سینماها عنوان کرد: کمک‌هایی که برای سینماها جهت جبران خسارات در نظر گرفته شده، شبیه یک شوخی است. البته حتی برای پرداخت این کمک ناچیز هم افراد را خط کشی کرده‌اند؛ یعنی به برخی کمک می‌کنند و به برخی نه! پرداخت این پول‌ها سلیقه‌ای شده است. دوستان انجمن سینماداران به رئیس جمهور و وزیر ارشاد نامه‌ای دادند، با آقای حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی مکاتبه و با خیلی از مسئولان این سازمان رایزنی کردند اما دلیل آنکه برای این منظور همتی نمی‌شود، مشخص نیست. تا جایی که پس از نامه انجمن سینماداران به رئیس جمهور، پلیس اماکن به سینماداران نامه زد که حق بازگشایی سینماها را ندارید! در صورتی که این موارد در اختیار اداره اماکن نیست و سینما زیرمجموعه سازمان سینمایی است. یعنی اگر قرار است سینما باز نشود، باید سازمان سینمایی به اداره اماکن نامه بدهد و پس از آن اماکن وارد کار شود، پس طبیعتاً سازمان سینمایی نخواسته سینماها باز شوند.

این مدیر سینمایی با اشاره به قانون بازگشایی سینماها در شهرهای با وضعیت سفید عنوان کرد: در شهرهای با وضعیت سفید اصلاً سینمای خاصی وجود ندارد و مطرح کردن موضوع بازگشایی سینماها در این شهرها عملاً یک رفع تکلیف بود که آقایان در پی پیگیری‌های سینماداران انجام دادند و در آن لحظه بحث شهرهای با وضعیت سفید را پیش کشیدند. من فکر می‌کنم تنها هدفشان این بود که خبری درباره بازگشایی سینماها منتشر کنند و جلوی موج انتقادات را بگیرند.

مدیرعامل «بهمن سبز» در پایان بیان کرد: ضرر سینماها به قدری زیاد است که سینماداران تا پایان سال ۱۴۰۰ تحت‌الشعاع این قضیه قرار خواهند داشت. بنابراین دولت باید با یک نگاه یکسان به سینماداران کمک کند. من سوالی از دوستان سازمان سینمایی دارم؛ افرادی که در مال‌های تجاری و به‌صورت یک مکان جانبی اقدام به ساخت سینما و سرمایه‌گذاری کرده‌اند، آیا حاضرند در شهرهای ۲۰ هزار نفره و کم‌برخوردار هم سینما بسازند؟! سازمان سینمایی به بهانه سهم حداکثری فروش سینماها در این مراکز، صرفاً با نگاه به آن‌ها سیاست‌گذاری می‌کند و عملاً از آنها حمایت می‌شود اما آیا همان‌ها حاضرند در راستای عدالت فرهنگی و افزایش سرانه سینما در شهرهای محروم، سینما بسازند؟ غالب سینماها در شهرهای بزرگ است که به دلیل نرخ گران‌تر بلیت و سوددهی بالا، حتی توان چند ماه تعطیلی را هم دارند. اتفاقاً سینمادارانی که در شهرهای کوچک و با قیمت بلیت حداقلی سرمایه‌گذاری کرده‌اند، نیاز به توجه دارند و نباید ضربه بخورند. اگر این‌ها سرخورده شوند تبعات سنگین‌تری برای فرهنگ و هنر کشور دارد. خاصیت مراکزی نظیر ما و خیلی از جاهای دیگر فعالیت در شهرهای کوچک‌تر است، چراکه فارغ از برگشت اقتصادی سرمایه، بیشتر به رفاه و سرگرمی مردم توجه دارند و نگاه فرهنگی برایشان مهم است. بنابراین سازمان سینمایی باید به همه کمک کند و دست به گزینش نزند؛ آن هم کمکی که در نسبت با میزان خسارات باشد نه این کمک بسیار ناچیز!

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار هنری

دوره‌های مجازی آموزش تئاتر ویژه نوجوانان برگزار می‌شود

دوره‌های مجازی آموزش تئاتر ویژه نوجوانان برگزار می‌شود
2020-07-03T14:01:02+04:30
انجمن هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، سه کارگاه مجازی نمایشنامه‌نویسی، کارگردانی و بازیگری نمایش را برگزار می‌کند.

پیکر زنده‌یاد سیروس گرجستانی فردا تشییع می‌شود

پیکر زنده‌یاد سیروس گرجستانی فردا تشییع می‌شود
2020-07-03T11:34:23+04:30
تشییع پیکر زنده‌یاد سیروس گرجستانی شنبه ۱۴ تیر در قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) برگزار می‌شود.

بیان دیدگاه‌های وکیلی که خبرنگار شد/ مشکلات تهیه گزارش در ونزوئلا

بیان دیدگاه‌های وکیلی که خبرنگار شد/ مشکلات تهیه گزارش در ونزوئلا
2020-07-03T10:54:22+04:30
خسوس سیلوا خبرنگار پرس تی وی در ونزوئلا درباره دلایل حضورش در این شبکه و سختی های تهیه گزارش برای پوشش اعتراضات و درگیری ها در ونزوئلا سخن گفت.

رویای «بازگشت حاج احمد» و فراخوان یک جهاد رسانه‌ای

رویای «بازگشت حاج احمد» و فراخوان یک جهاد رسانه‌ای
2020-07-03T10:41:03+04:30
احسان محمدحسنی مسئول سازمان هنری رسانه‌ای «اوج» به مناسبت سالروز ربوده شدن و شهادت چهار دیپلمات از یاد رفته یادداشتی منتشر کرد.

پیام تسلیت بنیاد سینمایی فارابی برای گیله مردی که در قلب مردم بود

پیام تسلیت بنیاد سینمایی فارابی برای گیله مردی که در قلب مردم بود
2020-07-03T09:07:42+04:30
بنیاد سینمایی فارابی در پی درگذشت سیروس گرجستانی پیام تسلیتی را صادر کرد.

تسلیت برای مردی که سرشار از زندگی بود

تسلیت برای مردی که سرشار از زندگی بود
2020-07-03T00:14:24+04:30
مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت و نماینده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شورای ارزشیابی هنرمندان درگذشت بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون را تسلیت گفت.

گرامیداشت یاد و خاطره سیروس گرجستانی در شبکه نمایش

گرامیداشت یاد و خاطره سیروس گرجستانی در شبکه نمایش
2020-07-02T15:54:22+04:30
فیلم «بله برون» با بازی زنده یاد سیروس گرجستانی روز ۱۳ تیر از شبکه نمایش سیما پخش می شود.

«خون شد» کیمیایی مجوز نمایش گرفت/ موافقت با اکران «نارگیل»!

«خون شد» کیمیایی مجوز نمایش گرفت/ موافقت با اکران «نارگیل»!
2020-07-02T12:47:42+04:30
شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری برای ۲ فیلم مجوز نمایش صادر کرد.

«زیبایی های طبیعت» در برج آزادی دیدنی می شوند

«زیبایی های طبیعت» در برج آزادی دیدنی می شوند
2020-07-02T12:47:41+04:30
هشتمین دوره نمایشگاه عکس گروهی «زیبایی‌های طبیعت» از پانزدهم تیر در برج آزادی افتتاح می‌شود.

سیروس گرجستانی بدون هیچ حمایتی رشد کرد/ هنرمندی دور از حاشیه‌ها

سیروس گرجستانی بدون هیچ حمایتی رشد کرد/ هنرمندی دور از حاشیه‌ها
2020-07-02T12:34:21+04:30
ایرج راد کارگردان و بازیگر تئاتر معتقد است زنده‌یاد سیروس گرجستانی از بازیگرانی بود که با تلاش و توان شخصی و بدون هیچ حمایتی رشد کرد و جایگاه خود را در بازیگ...

برگزاری مراسم یادبود سیروس گرجستانی در اولین زمان مناسب

برگزاری مراسم یادبود سیروس گرجستانی در اولین زمان مناسب
2020-07-02T12:21:02+04:30
انجمن بازیگران سینمای ایران با انتشار متنی درگذشت زنده یاد سیروس گرجستانی بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان را تسلیت گفت.

تپه «سیَلْک» در رادیو صبا معرفی می شود

تپه «سیَلْک» در رادیو صبا معرفی می شود
2020-07-02T11:01:01+04:30
رادیو صبا در برنامه «دور دنیا در ۱۵ دقیقه» تپه باستانی «سیَلْک» کاشان را در قالب یک نمایش طنز معرفی می کند.

سیروس گرجستانی درگذشت

سیروس گرجستانی درگذشت
2020-07-02T10:47:42+04:30
سیروس گرجستانی بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون در سن ۷۶ سالگی بر اثر سکته قلبی درگذشت.

غلامعلی امیر نوری مهمان رادیو پیام می‌شود

غلامعلی امیر نوری مهمان رادیو پیام می‌شود
2020-07-02T10:21:03+04:30
غلامعلی امیر نوری گوینده پیشکسوت مهمان «پرنیان صدا» در رادیو پیام می‌شود.

جزییاتی از برگزاری نمایشگاه مجازی انجمن عکاسان نوجوان

جزییاتی از برگزاری نمایشگاه مجازی انجمن عکاسان نوجوان
2020-07-02T10:21:02+04:30
نمایشگاه مجازی عکس «کتابِ من» که منتخبی از آثار اعضای انجمن عکاسان نوجوان در مهرواره فصل زمستان است، در پایگاه مجازی کانون پرورش فکری رونمایی شد.

گذری به تهران قدیم در ویژه برنامه «روز خوش»

گذری به تهران قدیم در ویژه برنامه «روز خوش»
2020-07-02T10:21:02+04:30
برنامه «روز خوش» شبکه جام جم سیما به مناسبت میلاد حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) با آیتم های ویژه روی آنتن می رود.

جاذبه های کویر ورامین از قاب «تهرانگرد» تماشایی می شود

جاذبه های کویر ورامین از قاب «تهرانگرد» تماشایی می شود
2020-07-02T10:07:43+04:30
جاذبه های گردشگری منطقه حفاظت شده کویر ورامین پنجشنبه دوازدهم تیر در تازه ترین برنامه تلویزیونی «تهرانگرد» پیش روی مخاطبان قرار می گیرد.

گفتگو با مربی سابق تیم‌ ملی که راننده کامیون شد

گفتگو با مربی سابق تیم‌ ملی که راننده کامیون شد
2020-07-02T10:07:42+04:30
برنامه تلویزیونی «دوربرگردون» این هفته با حضور محمد احمدزاده مربی سابق تیم ملی فوتبال روی آنتن شبکه ۳ سیما می‌رود.

برنامه های رادیو ایران در سالروز ولادت امام رضا (ع) معرفی شدند

برنامه های رادیو ایران در سالروز ولادت امام رضا (ع) معرفی شدند
2020-07-02T09:54:23+04:30
شبکه رادیویی ایران همزمان با فرا رسیدن سالروز میلاد امام رضا (ع) و دهه کرامت ویژه برنامه های مختلفی را تدارک دیده است.

گفتگو با خادمان موفق حرم رضوی/«رضوان» در حرم تماشایی می شود

گفتگو با خادمان موفق حرم رضوی/«رضوان» در حرم تماشایی می شود
2020-07-02T09:54:23+04:30
همزمان با فرا رسیدن سالروز میلاد امام رضا (ع) ویژه برنامه های شبکه پنج سیما طی روزهای دوازدهم و سیزدهم تیر معرفی شدند.

آنتونیو باندراس میزبان مراسم جوایز گویا ۲۰۲۱ شد

آنتونیو باندراس میزبان مراسم جوایز گویا ۲۰۲۱ شد
2020-07-02T09:54:22+04:30
میزبانی مراسم جوایز گویا که به عنوان اسکار اسپانیا شناخته می‌شود، بر عهده آنتونیو باندراس بازیگر اسپانیایی قرار گرفت.

۲ نمایش عروسکی ویدئویی تولید شد/ آموزش مفاهیم فرهنگی به خردسالان

۲ نمایش عروسکی ویدئویی تولید شد/ آموزش مفاهیم فرهنگی به خردسالان
2020-07-02T09:41:02+04:30
مدیریت هنرهای نمایشی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در راستای آموزش مفاهیم فرهنگی و اجتماعی و انتقال باورهای دینی و ملی به نسل‌ جدید ۲ نمایش عروسکی به شکل ...

آمادگی برای از سرگیری کنسرت‌های آنلاین/ سلامت مردم را نشانه نرویم

آمادگی برای از سرگیری کنسرت‌های آنلاین/ سلامت مردم را نشانه نرویم
2020-07-01T16:34:24+04:30
عضو مجمع صنفی تهیه‌کنندگان موسیقی از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواست تا در روزهای کرونایی به دنبال ارائه راهکاری مناسب و اجرایی برای برگزاری کنس...

«صحن زلال» به مناسبت ولادت امام رضا(ع) منتشر شد

«صحن زلال» به مناسبت ولادت امام رضا(ع) منتشر شد
2020-07-01T16:34:23+04:30
نماهنگ «صحن زلال» به مناسبت ولادت امام رضا(ع) منتشر شد.

عیادت مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس از رضا ایران‌منش

عیادت مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس از رضا ایران‌منش
2020-07-01T16:07:43+04:30
مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس با رضا ایران‌منش بازیگر جانباز سینما، تئاتر و تلویزیون دیدار کرد.

تصمیم‌گیری ستاد ملی کرونا درباره تعطیلی مجدد فعالیت‌های هنری

تصمیم‌گیری ستاد ملی کرونا درباره تعطیلی مجدد فعالیت‌های هنری
2020-07-01T15:54:23+04:30
ستاد ملی مقابله با کرونا در صورت استمرار موج دوم شیوع ویروس کرونا، روز شنبه هفته آینده در خصوص اعمال محدودیت‌های مجدد در حوزه فعالیت‌ مراکز فرهنگی و هنری تصم...

یک درخواست از دفتر موسیقی برای برگزاری کنسرت‌ها در روزهای کرونایی

یک درخواست از دفتر موسیقی برای برگزاری کنسرت‌ها در روزهای کرونایی
2020-07-01T14:34:23+04:30
عضو مجمع صنفی تهیه‌کنندگان موسیقی از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواست تا در روزهای کرونایی به دنبال ارائه راهکاری مناسب و اجرایی برای برگزاری کنس...

دعوت یک تهیه‌کننده موسیقی از مردم/ هی نگو مواظبم، ماسک بزن!

دعوت یک تهیه‌کننده موسیقی از مردم/ هی نگو مواظبم، ماسک بزن!
2020-07-01T14:34:23+04:30
یک تهیه‌کننده و مدیر تولید حوزه موسیقی با طراحی یک پوستر با عنوان «هی نگو مواظبم، ماسک بزن» در فضای مجازی از مردم و هنرمندان خواست تا در این روزها نصب ماسک ر...

«به وقت تهران» اجرا نمی‌شود/ انصراف برای حفظ جان گروه

«به وقت تهران» اجرا نمی‌شود/ انصراف برای حفظ جان گروه
2020-07-01T14:21:03+04:30
نمایش «به وقت تهران» به نویسندگی لیلی عاج و کارگردانی الهام شعبانی برای حفظ امنیت جانی گروهش در شرایط گسترده شدن موج‌ مجدد کرونا از اجرا در مجموعه تئاتر شهر ...

«به وقت تهران» اجرا نمی‌شود/ انصراف برای حفظ جان بازیگران

«به وقت تهران» اجرا نمی‌شود/ انصراف برای حفظ جان بازیگران
2020-07-01T13:54:24+04:30
نمایش «به وقت تهران» به نویسندگی لیلی عاج و کارگردانی الهام شعبانی برای حفظ امنیت جانی بازیگرانش در شرایط گسترده شدن موج‌ مجدد کرونا از اجرا در مجموعه تئاتر ...