میرنیوز

جزئیات کنسرت مشترک ۲ خواننده پاپ/ نگذاریم هنرمندان دلزده شوند

جزئیات کنسرت مشترک ۲ خواننده پاپ/ نگذاریم هنرمندان دلزده شوند 2023-05-03T14:13:42+03:30

به گزارش خبرنگار مهر، حمید هیراد و مصطفی راغب ۲ خواننده مطرح موسیقی پاپ کشورمان روز چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ با برگزاری یک نشست رسانه‌ای که توسط مجموعه «آوازی نو» برگزار شد، به تشریح جزئیات تازه‌ترین کنسرت مشترک خود در تهران و سایر شهرهای کشور پرداختند.

حامد حسین زادگان مدیر روابط عمومی موسسه «آوازی نو» در ابتدای این نشست خبری ضمن ارائه توضیحاتی درباره روند برگزاری این کنسرت مشترک بیان کرد: مجموعه «آوازی نو» در همه فعالیت‌ها و عرضه‌های کاری خود قبل از هرچیز تلاش کرده است تا اهمیت رسانه را درک کند. بنابراین چون فکر می‌کنیم برگزاری کنسرت مشترک حمید هیراد و مصطفی راغب دربرگیرنده اتفاقات ویژه ای است، احساس کردیم که باید چنین نشست رسانه‌ای برگزار شود.

وی افزود: مخاطب و کیفیت رویداد فرهنگی همیشه برای ما در اولویت بالایی برخوردار بوده است و همواره تلاش کردیم این موضوع را در برگزاری کنسرت‌هایمان رعایت کنیم. به عنوان نمونه کنسرت گروه ماکان یکی از جدیدترین تلاش‌های ماست که بتوانیم شرایطی را فراهم کنیم که مخاطب با حال خوب سالن اجرا را ترک کند. در همین راستا احساس کردیم که می‌توانیم رویداد جذابی را تدارک ببینیم زیرا حضور حمید هیراد و مصطفی راغب در کنار یکدیگر می‌تواند فضای باشکوهی را در روز بیست و هفتم اردیبهشت ماه در تالار بزر گ وزارت کشور فراهم سازد.

حسین زادگان بیان کرد: ما به برگزاری این کنسرت به مثابه یک رویداد فرهنگی نگاه می‌کنیم و امیدوارم شرایط تمدید آن در طول هر ماه میسر شود. حضور راغب و هیراد در کنار هم طی تورهای جهانی برای این ۲ هنرمند نیز تدارک دیده شده است. در همین چارچوب تور کنسرت‌هایی را در کانادا، کشورهای اروپایی و سایر کشورها تدارک دیدیم که به زودی جزئیات آن اعلام می‌شود. توضیح دیگر اینکه کنسرت یاد شده در ایران فقط در تهران برگزار می‌شود و برنامه‌ای برای برگزاری کنسرت در شهرستان‌ها تدارک دیده نشده است.

وی درباره ماجرای هزینه بلیت این کنسرت گفت: خیلی طبیعی و منطقی است که با حضور ۲ خواننده پرطرفدار هزینه بلیت افزایش پیدا کند اما ما نه تنها چنین کاری را انجام ندادیم بلکه تلاش کردیم در آرایش قیمت گذاری بلیت، سالن از شرایط بهتری برخوردار باشد که عزیزان بیشتری بتوانند از کنسرت دیدن کنند. بنابراین قیمت بلیت کنسرت از ۱۷۰ هزار تومان تا ۶۹۰ هزار تومان پیش بینی شده که به طور حتم تعداد بلیت‌های ارزان قیمت تر بیشتر از کنسرت‌های دیگر است.

حسین زادگان درباره علت‌های انتخاب تالار وزارت کشور برای برگزاری این کنسرت و حواشی احتمالی این روزها بیان کرد: ما کنسرت برگزار می‌کنیم و این مهم ترین کاری است که مد نظر ماست. البته که هر اتفاقی می‌تواند فضای کنسرت را تحت تاثیر قرار دهد که واقعا دست ما نیست. ولی بنده و همکارانم نهایت تلاشمان را می‌کنیم که مخاطبان از یک اجرای خوب لذت ببرند. مردم ما برای موسیقی و هنر خیلی ارزش قائل هستند و می دانم که شاهد کنسرتی خواهیم بود که در بهترین شکل ممکن اجرا خواهد شد. البته ما برای رزرو سالن وزارت کشور هیچ نکته و مشکلی نداشتیم و کارها به صورتی پیش رفت که ما بر اساس تاریخ‌هایی که خواستیم برنامه مدیریت و برنامه ریزی شد. ما هیچ خواهشی نکردیم، هیچ رانتی هم نداشتیم و هیچ کار غیر متعارف دیگری هم در حوزه برگزاری کنسرت در وزارت کشور صورت نگرفت.

مصطفی راغب هم در این نشست رسانه‌ای گفت: خیلی برای برگزاری این رویداد خوشحالم زیرا قرار است در کنار حمید هیراد دوست داشتنی این اجرا رقم بخورد. هدف ما ایجاد یک حال خوب و پرانرژی برای مردم است که امیدوارم در این شرایط سخت و دعای خوب مردم اجرای خوب و کم نظیری داشته باشیم. ما قرار است این تور را در تهران شروع کنیم و در کشورهای دیگر ادامه دهیم و این افتخار ماست که بتوانیم خاطرات شیرینی را برای مردم رقم بزنیم. اگر مردم به ما لطف دارند نشات گرفته از لطف خود آنهاست و این راه سختی است که باید خیلی مراقب قلب و روحمان باشیم.

وی درباره رپرتوار کنسرت پیش روی خود با حمید هیراد توضیح داد: در کنار اینکه می‌خواهیم شب جذابی را برای مردم رقم بزنیم قطعا ایجاد حس همدلی است که خیلی برای من مهم است. خوشبختانه از همان آهنگ‌های مشترکی که تولید کردیم این حس و حال به ما منتقل شد. من بر این باورم اتفاقا همکاری ۲ خواننده می‌تواند برای سایر همکاران ما هم دربرگیرنده اتفاقات خوبی باشد. این می‌تواند یک فرهنگ سازی باشد که ما همه در کنار هم هستیم.

راغب ادامه داد: در این کنسرت تعدادی از آثار حمید هیراد و بنده به صورت جداگانه اجرا می‌شود. این در حالی است که اجرای ۲ قطعه مشترکی که پیش از این با حمید عزیز کار کردیم، از بخش‌های بعدی کنسرت مشترک ماست. ما سعی می‌کنیم باعث حال خوب تک تک عزیزانی باشیم که به ما لطف دارند. البته من یک گله‌ای هم دارم که دوست داشتم در این نشست به آن اشاره کنم و آن قوانین سلیقه‌ای است که در برخی شهرهای کشور احساس می‌شود. من امیدوارم از این پس دیگر شاهد برخوردهای سلیقه‌ای برخی از مدیران در استان‌ها نباشیم و بتوانیم کارهای خوبی را به مخاطب ارائه دهیم.

این خواننده موسیقی پاپ بیان کرد: ریشه هنری من در موسیقی، موسیقی اصیل ایرانی است. من هرچه دارم و ندارم از موسیقی اصیل ایرانی است. بنابراین در کنسرت پیش رو یکسری کارهای آوازی داریم اما به جهت زمان کوتاهی که در این زمینه داریم، شاید فرصت زیادی برای ارائه کامل این آوازها نباشد اما به نظر من باید بستری فراهم شود که خوانندگان پاپ در کنسرت‌های خودشان مدت زمان کوتاهی برای خواندن آواز در اختیار داشته باشند. چون فکر می‌کنم این کار می‌تواند همذات پنداری خوبی با مخاطب داشته باشد.

حمید هیراد هم در این برنامه ضمن ابراز خرسندی از برگزاری کنسرت مشترک خود با مصطفی راغب اظهار کرد: زیر مجموعه آنچه در این کنسرت برگزار می‌شود، نتیجه تلاش بسیاری از همکاران ماست که به واسطه همراهی مردم و اهالی رسانه می تواند تجربه لذت بخشی برای ما باشد. تردیدی نیست که بزرگترین هدف ما در این کنسرت خوب شدن حال دل مردم است که امیدوارم به معنای واقعی کلمه تحقق پیدا کند.

وی در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران درباره وضعیت سلامتی خود و روند درمانی که در این زمینه داشته، توضیح داد: من از همه دوستانی که در این روزها نگران من بودند، قدردانی می‌کنم. بیماری من از سال ۹۵ شروع شد و ذات این بیماری هم به گونه‌ای نیست که به طور کامل خوب شوم. به هر حال روند این بیماری بستگی به شرایط محیط زندگی من دارد. من از سال ۹۵ به شکل‌های مختلف تحت درمان قرار گرفتم. خیلی‌ها هم در این مدت پرسیدند چرا موهایت نمی‌ریزد و از این قبیل مسائل؛ توضیح دیگر اینکه ذات بیماری که دارم ژنتیکی است از این رو دائم باید مراقب وضعیت خودم باشم.

هیراد ادامه داد: شرایط کلی بیماری به همین شکلی است که توضیح دادم و در این مدتی که گذشته بالاترین چیزی که به من روحیه داده شغلم بوده که با تمام وجود تلاش کردم شعاری ندهم و شوآف راه نیندازم. هرآنچه انجام دادم به صورت دلی و قلبی بوده و سعی کردم در این سیستم منطق را وارد نکنم. تنها چیزی که در زمینه بیماری خودم می‌توانم بگویم این است که تحت درمان هستم و امیدوارم تا زمانی که زنده هستم بتوانم در خدمت مردم عزیزم باشم.

این خواننده پاپ گفت: متاسفانه در این مدت اولین جایی که به آن فشار آمد، حوزه‌های شغلی مرتبط با فرهنگ و هنر بود. من نمی‌خواهم گلایه‌ای داشته باشم اما در این مدت کمتر کسی را دیدم که بیاید و احوالی از هنرمندان به ویژه هنرمندان موسیقی بگیرد. وقتی یک هنرمند نوازنده ساز خود را برای تامین معاش می‌فروشد از درون به هم می ریزم. اینها اتفاقات تلخی است که واقعا نمی‌توانیم به این راحتی‌ها از آن عبور کنیم. بدترین اتفاقی که در این شرایط پیش می‌آید دلزدگی است که خیلی دشوار و ناراحت کننده است.

این خواننده جوان در پایان صحبت هایش بیان کرد: البته که خیلی‌ها در این زمینه نگران ما بودند. حتی در زمانی که کرونا بدترین ضربه را به شرایط جسمی من وارد کرد از ما احوالپرسی می‌کردند. اما من فقط به خاطر مردم عزیزم است که ادامه می‌دهم. شغل من خوانندگی است و هیچ فرقی با آدم‌های عادی ندارم. من مثل همه آدم‌های عادی می‌گردم، لباس می پوشم و خانه آن‌چنانی هم ندارم. من تا آخرین لحظه‌ای که نفس می کشم کنار مردم هستم.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار هنری

«مرصع» سراغ موسیقی آیینی رفت/ حسام‌الدین سراج مهمان برنامه شد

«مرصع» سراغ موسیقی آیینی رفت/ حسام‌الدین سراج مهمان برنامه شد
2023-06-01T17:34:04+03:30
برنامه «مرصع» در چهارمین قسمت و همزمان با دهه کرامت سراغ موسیقی آیینی رفت.

«مرصع» سراغ موسیقی آیینی رفت/ حسام الدین سراج مهمان برنامه شد

«مرصع» سراغ موسیقی آیینی رفت/ حسام الدین سراج مهمان برنامه شد
2023-06-01T14:27:24+03:30
برنامه «مرصع» در چهارمین قسمت و همزمان با دهه کرامت سراغ موسیقی آیینی رفت.

در دیدار مدیران شبکه پنج تلویزیون با فرماندهان انتظامی چه گذشت؟

در دیدار مدیران شبکه پنج تلویزیون با فرماندهان انتظامی چه گذشت؟
2023-06-01T11:34:04+03:30
تعدادی از مدیران شبکه پنج سیما روز چهارشنبه دهم خرداد با تعدادی از مسئولان و فرماندهان نیروی انتظامی تهران بزرگ دیدار کردند.

سرجیو کالدرون بازیگر «مردان سیاهپوش» درگذشت

سرجیو کالدرون بازیگر «مردان سیاهپوش» درگذشت
2023-06-01T10:54:25+03:30
سرجیو کالدرون بازیگر مکزیکی که در فیلم‌هایی چون «دزدان دریایی کاراییب ۳» و «مردان سیاهپوش» بازی کرده بود درگذشت.

مهلت ارسال آثار به مرحله نهایی جشنواره ملی موسیقی جوان تمدید شد

مهلت ارسال آثار به مرحله نهایی جشنواره ملی موسیقی جوان تمدید شد
2023-06-01T10:40:44+03:30
ستاد برگزاری شانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان از تمدید مهلت ارسال آثار برگزیدگان به مرحله نهایی این دوره از جشنواره تا جمعه نوزدهم خرداد خبر داد.

«بهنام» سوژه «آبروی کوچه‌ها» شد

«بهنام» سوژه «آبروی کوچه‌ها» شد
2023-06-01T10:40:44+03:30
تازه‌ترین برنامه تلویزیونی «آبروی کوچه‌ها» شبکه پنج سیما به روایت زندگی شهید بهنام میرزاخانی می‌پردازد.

در دیدار مدیران شبکه پنج با فرماندهان انتظامی چه گذشت؟

در دیدار مدیران شبکه پنج با فرماندهان انتظامی چه گذشت؟
2023-06-01T10:40:44+03:30
تعدادی از مدیران شبکه پنج سیما روز چهارشنبه دهم خرداد با تعدادی از مسئولان و فرماندهان نیروی انتظامی تهران بزرگ دیدار کردند.

به دیدن «کابوس‌های آنکه نمی‌میرد» بنشینید/ مروری‌بر زندگی دهخدا

به دیدن «کابوس‌های آنکه نمی‌میرد» بنشینید/ مروری‌بر زندگی دهخدا
2023-06-01T09:07:24+03:30
نادر فلاح بازیگر و کارگردان تئاتر این روزها نمایش «کابوس‌های آنکه نمی‌میرد» را در تالار مولوی روی صحنه دارد.

پرونده «آتش و باد» بسته شد/ ۲ قسمت پشت صحنه ببینید

پرونده «آتش و باد» بسته شد/ ۲ قسمت پشت صحنه ببینید
2023-05-31T15:34:25+03:30
سریال «آتش و باد» که شب گذشته با پخش قسمت ۵۷ به پایان رسید، ۲ قسمت هم پشت صحنه خواهد داشت.

«هوندا آدیداس» آخر هفته ۲ اجرا دارد/ تقدیم اجرا به مشاغل پرزحمت

«هوندا آدیداس» آخر هفته ۲ اجرا دارد/ تقدیم اجرا به مشاغل پرزحمت
2023-05-31T15:34:25+03:30
نمایش «هوندا آدیداس» پنجشنبه و جمعه این هفته ۲ اجرا خواهد داشت.

پخش «سوران» به شبکه یک رسید/ رونمایی از تصاویر جدید

پخش «سوران» به شبکه یک رسید/ رونمایی از تصاویر جدید
2023-05-31T15:21:05+03:30
سریال «سوران» به زودی میزبان مخاطبان خود در شبکه یک سیما خواهد بود.

«به خاطر گیتی» به مرحله تدوین رسید

«به خاطر گیتی» به مرحله تدوین رسید
2023-05-31T13:47:25+03:30
فیلمبرداری فیلم نیمه بلند «به خاطر گیتی» با بازی مهری آل‌آقا به پایان رسید.

ادریس البا در «هواپیماربایی» دیده شد/ انتشار تریلر سریال

ادریس البا در «هواپیماربایی» دیده شد/ انتشار تریلر سریال
2023-05-31T13:47:24+03:30
ادریس البا در یک سریال ۷ قسمتی با عنوان «هواپیماربایی» بازی کرده است.

پوستر رسمی «کت چرمی» رونمایی شد/ بازگشت جواد عزتی به سینماها

پوستر رسمی «کت چرمی» رونمایی شد/ بازگشت جواد عزتی به سینماها
2023-05-31T13:27:25+03:30
فیلم «کت چرمی» از هفته آینده با بازی جواد عزتی که پس از یک سال به سینماها می آید، اکران خواهد شد.

«ناکجا» آماده نمایش شد/ دقایق عجیب یک زندگی مشترک

«ناکجا» آماده نمایش شد/ دقایق عجیب یک زندگی مشترک
2023-05-31T13:27:24+03:30
فیلم کوتاه «ناکجا» به نویسندگی و کارگردانی عرفان پارساپور و تهیه‌کنندگی سارا کیوان با طی کردن آخرین مراحل فنی، آماده نمایش شد.

«نیست‌» شدن در عمارت نوفل‌ لوشاتو

«نیست‌» شدن در عمارت نوفل‌ لوشاتو
2023-05-31T11:27:25+03:30
نمایش «نیست» از هجدهم خردادماه در پلتفرم عمارت نوفل‌ لوشاتو روی صحنه می‌رود.

مهلت ارسال اثر به جشنواره بین‌المللی موسیقی نوای مهر تمدید شد

مهلت ارسال اثر به جشنواره بین‌المللی موسیقی نوای مهر تمدید شد
2023-05-31T11:14:04+03:30
بنا به درخواست شرکت‌کنندگان، مهلت ارسال اثر به دومین جشنواره بین‌المللی موسیقی نوای مهر تا ۲۰ خرداد ماه تمدید شد.

خاطرات صدرعاملی از عزت‌الله انتظامی و خسرو شکیبایی در «شب»

خاطرات صدرعاملی از عزت‌الله انتظامی و خسرو شکیبایی در «شب»
2023-05-31T11:00:44+03:30
موزه سینمای ایران همزمان با ولادت امام رضا (ع) بخش‌هایی از گفتگوی رسول صدرعاملی درباره فیلم «شب» را منتشر کرد.

فراخوان جشنواره موسیقی نواحی منتشر شد/ تغییر در ساختار یک رویداد

فراخوان جشنواره موسیقی نواحی منتشر شد/ تغییر در ساختار یک رویداد
2023-05-31T11:00:44+03:30
انجمن موسیقی ایران فراخوان شرکت هنرمندان در شانزدهمین جشنواره ملی موسیقی نواحی ایران را منتشر کرد.

محمد اصفهانی «همدم» را منتشر کرد/ آرامش دنیای سرسام‌آورم هستی

محمد اصفهانی «همدم» را منتشر کرد/ آرامش دنیای سرسام‌آورم هستی
2023-05-31T09:54:25+03:30
همزمان با فرارسیدن میلاد امام رضا(ع) تک‌آهنگ «همدم» به آهنگسازی حسام ناصری و خوانندگی محمد اصفهانی پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

بررسی صلاحیت تهیه‌کنندگان جوان سریال‌های خانگی/ «نون.خ۵» منتظر توافق

بررسی صلاحیت تهیه‌کنندگان جوان سریال‌های خانگی/ «نون.خ۵» منتظر توافق
2023-05-31T09:41:05+03:30
مهدی فرجی تهیه‌کننده سریال «نون.خ» درباره وضعیت ساخت فصل پنجم این سریال بیان کرد رییس صداوسیما دستورات پیگیری را داده اما هننوز توافقی حاصل نشده است.

نقش‌آفرینی کارگردان اسکاری در سریال محبوبش/ پرونده «بری» بسته شد

نقش‌آفرینی کارگردان اسکاری در سریال محبوبش/ پرونده «بری» بسته شد
2023-05-31T09:00:44+03:30
گی‌یرمو دل‌تورو فیلمساز کهنه‌کار که در فصل چهارم و پایانی سریال «بری» در نقش کوتاهی ظاهر شده است، این محصول شبکه اچ‌بی‌او را تحسین کرد.

اجرای «خانواده آقای نریمان» توجیه اقتصادی ندارد/ گرفتاری رستم در تهران

اجرای «خانواده آقای نریمان» توجیه اقتصادی ندارد/ گرفتاری رستم در تهران
2023-05-31T08:20:45+03:30
کارگردان نمایش «خانواده آقای نریمان» که این روزها در پردیس تئاتر تهران روی صحنه است تأکید کرد با توجه به هزینه‌های تولید این اثر، اجرای «خانواده آقای نریمان»...

«ساقه خشک بهار» شنیدنی شد/ قدم زدن در فضای پژوهش‌های استاد

«ساقه خشک بهار» شنیدنی شد/ قدم زدن در فضای پژوهش‌های استاد
2023-05-31T08:07:45+03:30
«ساقه خشک بهار» عنوان یکی از تازه‌ترین مجموعه‌های منتشر شده است که با گردآوری زنده‌یاد فرامرز پایور براساس ردیف مرحوم عبدالله دوامی با نوازندگی سیاوش ایمانی ...

استقلال مالی خانه سینما، همت عالی می‌طلبد / با طرح رسانه‌ای جنبش «می‌تو» مخالفم!

استقلال مالی خانه سینما، همت عالی می‌طلبد / با طرح رسانه‌ای جنبش «می‌تو» مخالفم!
2023-05-30T15:27:33+03:30
مرضیه برومند مدیرعامل و محمدمهدی عسگرپور ریس هیأت مدیره «خانه سینما» در نشستی رسانه‌ای به سوالات اصحاب رسانه درباره این نهاد صنفی پاسخ گفتند.

پخش ویژه برنامه «ایران امروز» به مناسبت رحلت بنیان‌گذار انقلاب

پخش ویژه برنامه «ایران امروز» به مناسبت رحلت بنیان‌گذار انقلاب
2023-05-30T15:14:26+03:30
به مناسبت فرا رسیدن سالروز رحلت بنیان‌گذار انقلاب اسلامی و قیام ۱۵ خرداد، ویژه برنامه «ایران امروز» ۱۴ و ۱۵ خرداد روی آنتن می‌رود.

«فی مابین» آماده نمایش شد/ یک زوج در دام اتهام و سرکوب

«فی مابین» آماده نمایش شد/ یک زوج در دام اتهام و سرکوب
2023-05-30T15:14:25+03:30
فیلم کوتاه «فی مابین» به نویسندگی و کارگردانی پوریا اوسطی آماده پخش شد.

آصف آریا تازه‌ترین کنسرت خود را در برج میلاد برگزار کرد

آصف آریا تازه‌ترین کنسرت خود را در برج میلاد برگزار کرد
2023-05-30T13:54:04+03:30
آصف آریا خواننده پاپ که پس از انتشار آثاری چون «هیس» و «شوخی ندارم» به شهرت رسیده است، پس از یک سال و نیم بار دیگر در تهران روی صحنه رفت.

اجرای کمدی «بی‌صورت فلکی» آغاز شد/ یک درخواست مهم از تماشاگران

اجرای کمدی «بی‌صورت فلکی» آغاز شد/ یک درخواست مهم از تماشاگران
2023-05-30T13:54:04+03:30
نمایش «بی‌صورت فلکی» به کارگردانی مریم باقری شامگاه روز دوشنبه هشتم خرداد با حضور تعدادی از هنرمندان عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون اجرای خود را در تالار چهارس...

تعطیلی سالن‌های تئاتر به مناسبت ایام ارتحال امام (ره)

تعطیلی سالن‌های تئاتر به مناسبت ایام ارتحال امام (ره)
2023-05-30T12:47:24+03:30
سالن‌های نمایشی به مناسبت ایام ارتحال امام خمینی (ره) و سالگرد قیام پانزده خرداد به مدت سه روز از ۱۳ الی ۱۵ خرداد اجرا ندارند.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)