میرنیوز

صحبت‌هایم در جشنواره فجر به معنای «حذف دیگران» نبود/ تعارف نداریم!

صحبت‌هایم در جشنواره فجر به معنای «حذف دیگران» نبود/ تعارف نداریم! 2023-05-03T12:27:02+03:30

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، نشست هم‌اندیشی و هم‌افزایی مدیران بنیاد فرهنگی روایت فتح با مدیران ارشد سازمان سینمایی در مجموعه بنیاد فرهنگی روایت فتح برگزار شد.

در ابتدای این مراسم محمد خزاعی معاون وزیر و رئیس سازمان سینمایی با تقدیر و تشکر از حمایت‌های بنیاد روایت فتح در چالش‌ها و بحران‌های امروز سینما گفت: بنیاد روایت فتح در دورانی که بنده در سازمان سینمایی قرار گرفتم همواره حامی و همراه ما مخصوصاً در چالش‌های مکرر و فشارهای متعدد اتفاقات سال گذشته بوده است. صادقانه عرض می‌کنم که روایت فتح جزو محدود مجموعه‌هایی بود که در بحران از ما حمایت کرد و در کنارمان قرار داشت. در حالی که بسیاری از بحران‌ها و چالش‌های یکساله اخیر ارتباط مستقیمی با سازمان سینمایی نداشته و کل جریان فرهنگی انقلاب را هدف گرفته بود.

وی با اشاره به جلسه مشترک با مجموعه‌های فرهنگی و سینمایی افزود: این جلسات با نهادها و دستگاه‌های مختلف به منظور نزدیکی مدیران به یکدیگر و هم‌افزایی بیش از گذشته و در جهت تقویت ظرفیت‌های اشتغال و همکاری پیش بینی شده است.

خزاعی با بیان اینکه رشد تولیدات سینمایی همسو با جریان دفاع مقدس، مقاومت و انقلاب در این دوره جدی‌تر شده است تاکید کرد: این امر مربوط به فرد و شخص خاصی نمی‌شود و محصول کار گروه و تیمی است.

وی ادامه داد: تشویق و ترغیب موسسات و مجموعه‌های فرهنگی و سینمایی به منظور افزایش ضریب تولید در راستای توسعه اشتغال و معیشت، پیگیری برای تسهیل و کاهش مشکلات پروژه‌های سینمایی با موضوعات جنگی و دفاع مقدس، تبادل نظر برای بهره برداری آسان‌تر از امکانات شهرک دفاع مقدس، برنامه‌‎ریزی و هم‌اندیشی به منظور تقویت جریان اکران فیلم‌های انقلابی و دفاع مقدس، همچنین، گسترش پاتوق‌ها و فضاهای گفتگو از جمله محورهای مطرح شده در این نشست مشترک بود.

به گفته وی، سازمان سینمایی به دلیل تراکم و گستردگی امور شاید بعضاً نتواند با همه طیف‌ها، همکاران و سینماگران نشست داشته باشد اما روند را به گونه‌ای تعریف کرده‌ایم که به طور هفتگی با ده‌ها فیلمساز و سینماگر در بخش‌های مختلف دیدارهایی داشته باشیم و دغدغه‌ها و مطالبات‌شان را بشنویم و پیگیری کنیم.

خزاعی اضافه کرد: نشست‌ها و هم‌اندیشی‌های مشترک با سایر مراکز فرهنگی تاثیرگذار در حوزه سینما برای رونق اشتغال و معیشت سینماگران امری ضروری است چرا که به طور بدیهی، سازمان سینمایی به تنهایی نمی‌تواند بار مسئولیت کمک و ارتقای ضریب اشتغال سینماگران را به دوش بکشد و هم افزایی مجموعه‌های فرهنگی و سینمایی در این زمینه مهم است.

رئیس سازمان سینمایی با اشاره به بحران‌ها و چالش‌های به وجود آمده طی یک سال گذشته در سینما، گفت: از همان روزهای اول حضورم در سازمان، با چالش‌های مکرری مواجه بوده‌ایم که بسیاری از آنها پیش از آنکه مربوط به سینما و جریان فرهنگ و هنر باشند، مرتبط با «فرامتن سینما» بوده است.

با کسی تعارف و رودربایستی نداریم!

وی با بیان اینکه صیانت از سرمایه اجتماعی سینما نیازمند همگرایی همه طیف‌ها و سلایق است ادامه داد: ما تعارف و رودربایستی با کسی نداریم. یکی از نقدهایی که به ما می‌شود این است که کمی محافظه‌کارانه اقدام کنید اما محافظ کاری، کار ما نیست. به اندازه کافی محافظه‌کاران در حوزه فرهنگ بوده‌اند. ما رودربایستی با کسی نداریم و با تکیه بر قوانین و عدالت محوری حرکت می‌کنیم. همچنانکه در جشنواره سال گذشته اعلام کرده‌ام میدان‌داری بچه‌های انقلاب و سینماگران متعهد و دارای دغدغه ملی تحقق آرزویی چندین ساله بوده است. البته، این به معنای حذف طیف‌ها، سلایق یا افراد دیگری نیست. معتقدم دامنه انقلاب گسترده است و محدود به طیف و گروه خاصی نمی‌شود.

وی همچنین با اشاره به خلأهای موجود در هنرمندان همسو با جبهه فرهنگی انقلاب، عنوان کرد: به نظرم علی‌رغم حضور دولت مردمی و مدیران انقلابی در سازمان سینمایی همچنان شاهد خلأهایی در حوزه جریان فرهنگی انقلاب هستیم که می‌بایست توسط محافل و پاتوق‌های مکمل دیگری اصلاح و پر شود. در این مورد قطعاً نهادها و دستگاه‌هایی مانند بنیاد روایت می‌توانند با برپایی و احیای محافل و بسترهای گفتگو و اندیشه‌ورزی نقش مؤثری ایفا کنند..

رئیس سازمان سینمایی با تاکید بر لزوم همراهی و حمایت‌های نهادها و دستگاه‌های مختلف از سینمای دفاع مقدس عنوان کرد: پیشنهاد می‌کنم در جلسات فرهنگی که با حضور مراکز و دستگاه‌های ذیربط برگزار می‌شود موضوع احیای حمایت‌ها و کمک‌ها از سینمای دفاع مقدس پیگیری شود. جریان سینمای دفاع مقدس به حمایت‌های جدی‌تر سپاه و نهادهای نظامی و ذیربط نیاز دارند.

وی با بیان اینکه سازمان سینمایی با اهتمام به گونه‌های مختلف فیلمسازی و سلایق اجتماعی تلاش کرده است برای همه گروه مخاطبان در سبد اکران سالانه فیلم داشته باشد تصریح کرد: امسال در هر چرخه اکران آثار دفاع مقدس را در کنار سایر گونه‌های سینمایی بر پرده‌های سینماها خواهیم داشت.

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین با اشاره به حمایت‌های سازمان سینمایی از فرآیند تولید تا پخش سینمای مقاومت، گفت: مجموعه روایت فتح با داشتن انجمن‌ها و گروه‌های مختلف در زیرمجموعه‌های خود، اکنون به‌نوعی نهاد متولی سینمای مقاومت به شمار می‌رود زیرا در حوزه‌های مختلف سینما چون فیلم کوتاه، مستند، فیلم سینمایی بلند فعال است و لازم است در حوزه پخش و اکران فیلم‌ها، حضوری مؤثر و فعال داشته باشد. حتی در حوزه اکران هم باید برنامه ریزی و فکری اساسی صورت گیرد و پیشنهاد می‌کنم کارگروه اکران فیلم‌های سینمای انقلاب و دفاع مقدس تشکیل شود.

نادری: در دوره خزاعی نگرانی‌هایمان برطرف شد

در ادامه این نشست، سید محمد نادری رئیس ضمن خیرمقدم و خوش‌آمد گویی با اشاره به تحول صورت گرفته در دوره ریاست محمد خزاعی بر سازمان سینمایی در بیان اندیشه‌ها و نگاه‌های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گفت: در دوره جدید مدیریت محمد خزاعی بر سازمان سینمایی دغدغه‌ها و نگرانی‌هایی که سابقاً در حوزه بیان اندیشه‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی در حوزه سینما وجود داشته، برطرف شد و رویدادها و اتفاقاتی که ایشان و همکارانشان در این مدت رقم زده‌اند برای جامعه سینمایی، هنری و جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی بسیار امیدوارانه و امیدبخش بوده است.

وی افزود: دغدغه‌های این دوره مدیریت سازمان به دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب و جبهه فرهنگی انقلاب بسیار نزدیک بوده و از ویژگی‌های شاخص این دوران بیان مواضع انقلابی بدون لکنت و رودربایستی بوده است معضلی که در دوران مدیریتی بسیاری از مدیران گذشته سازمان سینمایی باعث لطمه خوردن پیکره سینما شد و اکنون خدا را شاکرم که بدنه مدیران و مشاوران رئیس سازمان سینمایی را دوستان و برادرانی تشکیل می‌دهند که همدل، یکدست و یکپارچه هستند.

رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح هم‌چنین با اشاره به اهم فعالیت‌های این بنیاد در سال گذشته مطرح کرد: سال ۱۴۰۱ در کنار جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، تفاهم‌نامه‌های همکاری با کنگره‌های شهدا در سپاه‌های استانی به‌عنوان یکی از فناوری‌های نرم فرهنگی برای تولید و ساخت ۷ فیلم سینمایی را جمع‌بندی و به امضا رسانده‌ایم، به‌هرحال ظرفیت استان‌ها، امامان جمعه استان، استانداری‌ها، ادارات ارشاد استانی و فرماندهان سپاه استانی در کنگره‌های شهدا به دلیل موضوعیت و محوریت شهدا و هدفی واحد، بدون خط‌کشی‌های مرسوم، در کنار هم جمع هستند. این در حالی است که سال گذشت، بنیاد فرهنگی روایت فتح به عضویت شورای عالی سیاست‌گذاری کنگره‌های شهدا درآمده و در حوزه تولید محتوا خصوصاً بر اساس اهدافی که در ستاد کنگره‌های شهدا تعریف شده، تولید فیلم‌های سینمایی در دستور کار قرار گرفت. همچنین بر اساس سند اعتلا ۱۰ ساله و نقشه راه ۵ ساله‌ای که برای بنیاد ترسیم کرده‌ایم، ۷۰ درصد از سیاست‌ها و برنامه‌های عملیاتی و اجرایی روایت فتح به سمت کمک و همراهی به کنگره‌ها معطوف شده است.

وی درباره اقدامات و فعالیت‌های شهرک سینمایی دفاع مقدس به‌عنوان یکی از رده‌های زیرمجموعه بنیاد فرهنگی روایت فتح، عنوان کرد: مجموعه شهرک سینمای دفاع مقدس با ظرفیت ۵۸۰ هکتار مساحت سرزمینی که در ابتدای دهه ۷۰ با تدبیر رهبر معظم انقلاب شکل گرفته، با مشکلات فراوانی اعم از اراضی شهرک که معارضین بسیاری داشته، مواجه بود که در سال گذشته حدود ۴۰۰ هکتار آن به مرحله صدور سند رسیده و مالکیت روایت فتح بر آن تثبیت شده است. از طرفی در سال ۱۴۰۱، بیش از ۵۸ فیلم سینمایی تحت پشتیبانی ما قرار گرفت. درحالی که شهرک مجموعه‌ای خودگردان است اما تنها ۱۰ درصد هزینه از پروژه‌های سینمایی دریافت می‌کند که این مبالغ نیز صرف تهیه مواردی چون ناریه، تانک و بالگرد و امکانات می‌شود.

در ادامه، سید محمد حسینی مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس نیز با اشاره به اهتمام ویژه درباره زیرساخت‌ها سینمایی در کشورهای حوزه خلیج فارس گفت: آنچه باعث تسریع در روند تولید در سینمای کشور می‌شود بدون شک تاسیسات زیر ساخت، همانند شهرک سینمای دفاع مقدس است، کاری که کشورهایی حوزه خلیج فارس در حال انجام آن هستند و معتقدم شهرک سینمای دفاع مقدس همانند برج میلاد سینمای ایران بوده و برای همه سینماگران کشور است.

حسینی همچنین درباره تولیدات استانی و برنامه‌های پیش‌روی انجمن در ساخت آثار سینمایی، عنوان کرد: تجمیع منابع در تولیدات هنری همواره بازی دو برابر برد است که هم از هزینه‌های بیهوده جلوگیری شده و هم آن منبع در جای درست خود هزینه می‌شود. با همین رویکرد ما به استان‌ها رفتیم، جایی که زمانی منبع مالی مناسبی برای تهیه و تولید نداشته‌اند اما با تجمع منابع اکنون همراه و حامی ما هستند. در راستای ساخت و تولید آثار سینمایی ما به استان‌هایی رفته‌ایم که در کنار استعدادهای درخشان و بکر سینمایی با تکثر و تورم سوژه و موضوعات رو به رو شدیم، موضوعاتی که همگی ملی و جذاب هستند.

در این نشست مشترک، اصغر فارسی، قادر آشنا، حبیب ایل بیگی، علیرضا اسماعیلی، محمد حمیدی مقدم، سیدمهدی جوادی، هاشم میرزاخانی، مهدی آذرپندار، مجید اسماعیلی، لادن طاهری، محمدرضا سوقندی، سیدصادق موسوی، روح الله سهرابی، بهمن حبشی، کریم خوشمرام، داود مرادیان و مهدی محمد خانی، علیرضا استرابی، محمد حبیبی، محسن جوادی، مهدی متولیان و محمد محمدی، سعید زنگنه، لیلا زهدی، قاسم عزتی و حسن شیرازی نیز حضور داشتند.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار هنری

هفت مستند پرتره کم‌یاب از مشاهیر تاریخ سینما روی پرده می‌رود

هفت مستند پرتره کم‌یاب از مشاهیر تاریخ سینما روی پرده می‌رود
2023-06-02T13:00:44+03:30
مستند پرتره‌های کمیابِ هفت تن از مشاهیر تاریخ سینما با زیرنویس فارسی در پردیس چارسو نمایش داده می‌شود.

«زوج ناجور» از جان هم چه می‌خواهند؟/ این نمایش حالتان را خوب می‌کند

«زوج ناجور» از جان هم چه می‌خواهند؟/ این نمایش حالتان را خوب می‌کند
2023-06-02T12:34:04+03:30
محمدحسین پیوندی کارگردان «زوج ناجور» درباره ویژگی‌های نمایش توضیح داد و عنوان کرد این کمدی درباره حفظ خانواده است و حال و هوای تماشاگران را تغییر می‌دهد.

هفت مستند پرتره کم‌یاب از مشاهر تاریخ سینما روی پرده می‌رود

هفت مستند پرتره کم‌یاب از مشاهر تاریخ سینما روی پرده می‌رود
2023-06-02T11:40:44+03:30
مستند پرتره‌های کمیابِ هفت تن از مشاهیر تاریخ سینما با زیرنویس فارسی در پردیس چارسو نمایش داده می‌شود.

نزدیکان امام(ره) از او چه می‌گویند؟/ ماجرای «کشف حجاب» چه بود؟

نزدیکان امام(ره) از او چه می‌گویند؟/ ماجرای «کشف حجاب» چه بود؟
2023-06-02T11:27:33+03:30
همزمان با فرارسیدن سالروز ارتحال امام خمینی(ره) رادیو جوان با ۴ ویژه‌برنامه به تبیین ابعاد مختلف شخصیت امام خمینی(ره) و حادثه قیام خونین ۱۵ خرداد خواهد پرداخت.

رئیس رسانه ملی درباره عدم حضور سلبریتی‌ها از کسی نام نبرده است

رئیس رسانه ملی درباره عدم حضور سلبریتی‌ها از کسی نام نبرده است
2023-06-02T11:14:04+03:30
رسانه ملی به شایعه نام بردن برخی افراد در سخنان رییس سازمان صداوسیما در جمع دانشجویان دانشگاه امام صادق (ع) اطلاعیه داد.

سرانجام «مصلحت» راهی پرده سینماها می‌شود/ پرونده مشکوک یک آقازاده

سرانجام «مصلحت» راهی پرده سینماها می‌شود/ پرونده مشکوک یک آقازاده
2023-06-02T11:00:44+03:30
سرانجام فیلم سینمایی «مصلحت» ساخته حسین دارابی پس از ۳ سال بلاتکلیفی از هفته آینده راهی اکران در سینماهای کشور خواهد شد.

دواین جانسون این‌بار به تنهایی به دنیای «سریع وخشمگین» بازمی‌گردد

دواین جانسون این‌بار به تنهایی به دنیای «سریع وخشمگین» بازمی‌گردد
2023-06-02T10:07:24+03:30
بازیگر فیلم‌های اکشن بار دیگر در نقش لوک هابز در فیلمی مستقل از دنیای «سریع و خشمگین» ظاهر می‌شود.

حسن روح‌الامین وداع امام رضا(ع) با امام جواد(ع) را تصویر کرد

حسن روح‌الامین وداع امام رضا(ع) با امام جواد(ع) را تصویر کرد
2023-06-02T09:41:02+03:30
نقاشی جدید حسن روح‌الامین با عنوان «روح الرضا علیه السلام» که مربوط به لحظه وداع امام رضا علیه السلام با امام جواد علیه السلام در مشهد رونمایی شد.

پیشنهاد آغاز اکران «آه سرد» از اروپا/ کار مستقل‌ها سخت شده است

پیشنهاد آغاز اکران «آه سرد» از اروپا/ کار مستقل‌ها سخت شده است
2023-06-02T09:41:00+03:30
رضا محقق تهیه‌کننده فیلم سینمایی «آه سرد» ضمن اشاره به ادامه حضورهای جشنواره‌ای این فیلم از طرح پیشنهاداتی از سوی کشورهای اروپایی برای آغاز اکران فیلم در خار...

«مرصع» سراغ موسیقی آیینی رفت/ حسام‌الدین سراج مهمان برنامه شد

«مرصع» سراغ موسیقی آیینی رفت/ حسام‌الدین سراج مهمان برنامه شد
2023-06-01T17:34:04+03:30
برنامه «مرصع» در چهارمین قسمت و همزمان با دهه کرامت سراغ موسیقی آیینی رفت.

«مرصع» سراغ موسیقی آیینی رفت/ حسام الدین سراج مهمان برنامه شد

«مرصع» سراغ موسیقی آیینی رفت/ حسام الدین سراج مهمان برنامه شد
2023-06-01T14:27:24+03:30
برنامه «مرصع» در چهارمین قسمت و همزمان با دهه کرامت سراغ موسیقی آیینی رفت.

در دیدار مدیران شبکه پنج تلویزیون با فرماندهان انتظامی چه گذشت؟

در دیدار مدیران شبکه پنج تلویزیون با فرماندهان انتظامی چه گذشت؟
2023-06-01T11:34:04+03:30
تعدادی از مدیران شبکه پنج سیما روز چهارشنبه دهم خرداد با تعدادی از مسئولان و فرماندهان نیروی انتظامی تهران بزرگ دیدار کردند.

سرجیو کالدرون بازیگر «مردان سیاهپوش» درگذشت

سرجیو کالدرون بازیگر «مردان سیاهپوش» درگذشت
2023-06-01T10:54:25+03:30
سرجیو کالدرون بازیگر مکزیکی که در فیلم‌هایی چون «دزدان دریایی کاراییب ۳» و «مردان سیاهپوش» بازی کرده بود درگذشت.

مهلت ارسال آثار به مرحله نهایی جشنواره ملی موسیقی جوان تمدید شد

مهلت ارسال آثار به مرحله نهایی جشنواره ملی موسیقی جوان تمدید شد
2023-06-01T10:40:44+03:30
ستاد برگزاری شانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان از تمدید مهلت ارسال آثار برگزیدگان به مرحله نهایی این دوره از جشنواره تا جمعه نوزدهم خرداد خبر داد.

«بهنام» سوژه «آبروی کوچه‌ها» شد

«بهنام» سوژه «آبروی کوچه‌ها» شد
2023-06-01T10:40:44+03:30
تازه‌ترین برنامه تلویزیونی «آبروی کوچه‌ها» شبکه پنج سیما به روایت زندگی شهید بهنام میرزاخانی می‌پردازد.

در دیدار مدیران شبکه پنج با فرماندهان انتظامی چه گذشت؟

در دیدار مدیران شبکه پنج با فرماندهان انتظامی چه گذشت؟
2023-06-01T10:40:44+03:30
تعدادی از مدیران شبکه پنج سیما روز چهارشنبه دهم خرداد با تعدادی از مسئولان و فرماندهان نیروی انتظامی تهران بزرگ دیدار کردند.

به دیدن «کابوس‌های آنکه نمی‌میرد» بنشینید/ مروری‌بر زندگی دهخدا

به دیدن «کابوس‌های آنکه نمی‌میرد» بنشینید/ مروری‌بر زندگی دهخدا
2023-06-01T09:07:24+03:30
نادر فلاح بازیگر و کارگردان تئاتر این روزها نمایش «کابوس‌های آنکه نمی‌میرد» را در تالار مولوی روی صحنه دارد.

پرونده «آتش و باد» بسته شد/ ۲ قسمت پشت صحنه ببینید

پرونده «آتش و باد» بسته شد/ ۲ قسمت پشت صحنه ببینید
2023-05-31T15:34:25+03:30
سریال «آتش و باد» که شب گذشته با پخش قسمت ۵۷ به پایان رسید، ۲ قسمت هم پشت صحنه خواهد داشت.

«هوندا آدیداس» آخر هفته ۲ اجرا دارد/ تقدیم اجرا به مشاغل پرزحمت

«هوندا آدیداس» آخر هفته ۲ اجرا دارد/ تقدیم اجرا به مشاغل پرزحمت
2023-05-31T15:34:25+03:30
نمایش «هوندا آدیداس» پنجشنبه و جمعه این هفته ۲ اجرا خواهد داشت.

پخش «سوران» به شبکه یک رسید/ رونمایی از تصاویر جدید

پخش «سوران» به شبکه یک رسید/ رونمایی از تصاویر جدید
2023-05-31T15:21:05+03:30
سریال «سوران» به زودی میزبان مخاطبان خود در شبکه یک سیما خواهد بود.

«به خاطر گیتی» به مرحله تدوین رسید

«به خاطر گیتی» به مرحله تدوین رسید
2023-05-31T13:47:25+03:30
فیلمبرداری فیلم نیمه بلند «به خاطر گیتی» با بازی مهری آل‌آقا به پایان رسید.

ادریس البا در «هواپیماربایی» دیده شد/ انتشار تریلر سریال

ادریس البا در «هواپیماربایی» دیده شد/ انتشار تریلر سریال
2023-05-31T13:47:24+03:30
ادریس البا در یک سریال ۷ قسمتی با عنوان «هواپیماربایی» بازی کرده است.

پوستر رسمی «کت چرمی» رونمایی شد/ بازگشت جواد عزتی به سینماها

پوستر رسمی «کت چرمی» رونمایی شد/ بازگشت جواد عزتی به سینماها
2023-05-31T13:27:25+03:30
فیلم «کت چرمی» از هفته آینده با بازی جواد عزتی که پس از یک سال به سینماها می آید، اکران خواهد شد.

«ناکجا» آماده نمایش شد/ دقایق عجیب یک زندگی مشترک

«ناکجا» آماده نمایش شد/ دقایق عجیب یک زندگی مشترک
2023-05-31T13:27:24+03:30
فیلم کوتاه «ناکجا» به نویسندگی و کارگردانی عرفان پارساپور و تهیه‌کنندگی سارا کیوان با طی کردن آخرین مراحل فنی، آماده نمایش شد.

«نیست‌» شدن در عمارت نوفل‌ لوشاتو

«نیست‌» شدن در عمارت نوفل‌ لوشاتو
2023-05-31T11:27:25+03:30
نمایش «نیست» از هجدهم خردادماه در پلتفرم عمارت نوفل‌ لوشاتو روی صحنه می‌رود.

مهلت ارسال اثر به جشنواره بین‌المللی موسیقی نوای مهر تمدید شد

مهلت ارسال اثر به جشنواره بین‌المللی موسیقی نوای مهر تمدید شد
2023-05-31T11:14:04+03:30
بنا به درخواست شرکت‌کنندگان، مهلت ارسال اثر به دومین جشنواره بین‌المللی موسیقی نوای مهر تا ۲۰ خرداد ماه تمدید شد.

خاطرات صدرعاملی از عزت‌الله انتظامی و خسرو شکیبایی در «شب»

خاطرات صدرعاملی از عزت‌الله انتظامی و خسرو شکیبایی در «شب»
2023-05-31T11:00:44+03:30
موزه سینمای ایران همزمان با ولادت امام رضا (ع) بخش‌هایی از گفتگوی رسول صدرعاملی درباره فیلم «شب» را منتشر کرد.

فراخوان جشنواره موسیقی نواحی منتشر شد/ تغییر در ساختار یک رویداد

فراخوان جشنواره موسیقی نواحی منتشر شد/ تغییر در ساختار یک رویداد
2023-05-31T11:00:44+03:30
انجمن موسیقی ایران فراخوان شرکت هنرمندان در شانزدهمین جشنواره ملی موسیقی نواحی ایران را منتشر کرد.

محمد اصفهانی «همدم» را منتشر کرد/ آرامش دنیای سرسام‌آورم هستی

محمد اصفهانی «همدم» را منتشر کرد/ آرامش دنیای سرسام‌آورم هستی
2023-05-31T09:54:25+03:30
همزمان با فرارسیدن میلاد امام رضا(ع) تک‌آهنگ «همدم» به آهنگسازی حسام ناصری و خوانندگی محمد اصفهانی پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

بررسی صلاحیت تهیه‌کنندگان جوان سریال‌های خانگی/ «نون.خ۵» منتظر توافق

بررسی صلاحیت تهیه‌کنندگان جوان سریال‌های خانگی/ «نون.خ۵» منتظر توافق
2023-05-31T09:41:05+03:30
مهدی فرجی تهیه‌کننده سریال «نون.خ» درباره وضعیت ساخت فصل پنجم این سریال بیان کرد رییس صداوسیما دستورات پیگیری را داده اما هننوز توافقی حاصل نشده است.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)