میرنیوز

گزارش آماری نمایش‌های تئاتر شهر در ۱۴۰۱ اعلام شد/ «پدر» در صدر

گزارش آماری نمایش‌های تئاتر شهر در ۱۴۰۱ اعلام شد/ «پدر» در صدر 2023-03-19T12:23:22+03:30

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، گزارش مشروح اطلاعات آماری مربوط به اجرای ۴۶ اثر نمایشی به صحنه رفته در مجموعه تئاتر شهر طی سال ۱۴۰۱ به تفکیک تالارهای نمایشی ارائه شد.

این اطلاعات آماری شامل کل نمایش‌های اجرا شده در سال ۱۴۰۱ است که به شرح ذیل اعلام می شود:

تالار اصلی:

در سال ۱۴۰۱ نمایش های «دکتر نون» به کارگردانی هادی مرزبان از ۷ فروردین تا ۲۳ اردیبهشت، «پروین» به کارگردانی حسین کیانی از ۸ خرداد تا ۱۴ تیر، «شکوفه های گیلاس» به کارگردانی سید محمد مساوات از ۳۰ تیر تا ۲۸ مرداد، «پدر» به کارگردانی آروند دشت آرای از ۸ شهریور تا ۲۹ شهریور (نیمه تمام)، «هتل ریتاج» به کارگردانی حمید حراء از ۲۵ آذر تا ۸ دی در تالار اصلی تئاتر شهر روی صحنه رفتند.

از این ۵ نمایش با در نظر گرفتن ظرفیت ۵۷۹ نفری تالار اصلی، تعداد اجراها، ارائه بلیت مهمان، نیم بها و تمام بها، ۳۹ هزار و ۲۴۷ تماشاگر دیدن کردند. این در حالی است که عدد ۳ میلیارد و ۳۴۱ میلیون و ۶۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان هم میزان فروش کلی این نمایش ها بوده است.

بر اساس این آمار نمایش «پدر» به کارگردانی آروند دشت آرای با ۲۱ اجرا، ۹ هزار و۲۷۲ تماشاگر، میزان فروش یک میلیارد و ۲۴۴ میلیون و ۶۲۵ هزار تومان به عنوان پرفروش ترین و پرتماشاگرترین نمایش تالار اصلی در سال ۱۴۰۱ معرفی می شود.

تالار چهارسو:

نمایش های «هملت پشتکوهی» به کارگردانی ابراهیم پشتکوهی از ۱۴ فروردین تا ۲۳ اردیبهشت، «اسب های انباری» به کارگردانی رضا کرمی زاده از اول خرداد تا ۱۰ تیر، «آلنده نازنین» به کارگردانی محمد برهمنی از ۱۷ تیر تا ۸ شهریور، «سگ ها و استخوان های مادرم» به کارگردانی مژگان خالقی از ۱۳ تا ۲۹ شهریور، «شفیره» به کارگردانی مهدی شاه پیری از ۱۴ تا ۲۹ شهریور (نیمه تمام )، «فرزند یک خنیاگرم» به کارگردانی شکرخدا گودرزی از ۴ آبان تا ۱۱ آذر، «بهرام به روایت هفت پیکر» به کارگردانی حامد شیخی از ۲۸ آذر تا ۲۸ دی، «خانه بردناردا آلبا» به کارگردانی آرش امیری از ۱ دی تا ۲۸ دی، «در و گبر و یک قرص نان» به کارگردانی داود فتحعلی بیگی از ۳۰ بهمن تا ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ در تالار چهارسو روی صحنه رفتند.

بر اساس آمار احصا شده در چارچوب اجراهای نمایشی تالار چهارسو با ظرفیت ۱۳۲ نفر، در سال ۱۴۰۱ نزدیک به ۱۵ هزار و ۹۵۵ مخاطب از ۹ نمایش به صحنه رفته در این تالار دیدن کردند. این نمایش ها با احتساب تعداد اجراها، ارائه بلیت مهمان، نیم بها و تمام بها مجموعا ۹۶۱ میلیون و ۸۵۶ هزار تومان فروش داشته اند.

در این چارچوب نمایش «آلنده نازنین» به کارگردانی محمد برهمنی با ۴۷ اجرا، ۶ هزار و ۳۲ تماشاگر و فروشی معادل ۴۴۴ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان به عنوان پرمخاطب ترین و پرفروش ترین نمایش این تالار معرفی می شود.

تالار قشقایی:

در سال ۱۴۰۱ نمایش های «خماری» به کارگردانی امین بهروزی از ۱۴ فروردین تا ۲۷ اردیبهشت، «بی چرا زندگان» به کارگردانی الهام شعبانی از ۲ خرداد تا ۲۰ تیر، «تب» به کارگردانی رویا کاکاخانی از ۲۴ تیر تا ۲۹ شهریور، «بازی بزرگ »به کارگردانی زهره بهروزی نیا از ۳۰ مرداد تا ۱۳ شهریور (نیمه تمام)، «سفید» به کارگردانی صادق برقعی از ۲۰ تا ۲۹ شهریور، «پاره هایی از چند زندگی» به کارگردانی شیوا دیناروند از ۱ تا ۱۲ آبان، «فقط یه دقیقه طول میکشه» به کارگردانی سید علی تدین صدوقی از ۱۶ آبان تا ۳۰ آذر، «پرواز با بال های سوخته» به کارگردانی محمد ستوده از ۱۲ تا ۱۶ دی، «عقاب» به کارگردانی ناصر آویژه از ۸ تا ۲۸ دی، «کوکوی کبوتران حرم - نمایشنامه خوانی» به کارگردانی مهرزاد جعفری روزهای ۲۲ و ۲۳ دی، «آلاء» به کارگردانی محمد کاظم تبار از ۲۳ بهمن تا ۱۹ اسفند و «مَرد» به کارگردانی حسین احمدخانی از ۲۱ بهمن تا ۲۲ اسفند در تالار ۹۶ نفری قشقایی روی صحنه رفتند.

براساس آمار به دست آمده با در نظر گرفتن تعداد اجراها، ارائه بلیت مهمان، نیم بها و تمام بها، ۱۲ هزار و ۲۵ تماشاگر از مجموع ۱۲ اثر نمایشی به صحنه رفته در این تالار دیدن کردند. این در حالی است که فروش کلی این نمایش ها رقمی معادل ۵۶۴ میلیون و ۶۴۵ هزار تومان بوده است.

در این چارچوب نمایش «بی چرا زندگان» به کارگردانی الهام شعبانی با میزان فروش ۱۲۹ میلیون و ۶۲۴ هزار تومان و ۲ هزار ۹۵۴ تماشاگر در مجموع ۳۷ اجرا به عنوان پرتماشاگرترین و پرفروش ترین تئاتر تالار قشقایی در سال ۱۴۰۱ معرفی می شود.

تالار سایه:

«بی خوابی» به کارگردانی سعید هاشمی پور از ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ تا ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ (باقی مانده از سال ۱۴۰۰)، «فریاد خاموش» به کارگردانی هادی عطایی از ۲۳ فروردین تا ۲۳ اردیبهشت، «بهشت حکیم الله» به کارگردانی ویدا موسوی از ۱ تا ۳۰ خرداد، نمایش «یه روز دیگه» به کارگردانی نادیا فرجی از ۲ تیر تا ۴ مرداد ( فصل اول اجرای این اثر نمایشی از از ۸ خرداد تا ۱ تیر در کارگاه نمایش روی صحنه رفت)، «الکترا» به کارگردانی فرزاد امینی از ۷ تا ۲۳ مرداد، «تا اون » به کارگردانی هادی حوری از ۲۸ مرداد تا ۲۹ شهریور ، «شراره » به کارگردانی محمد مهدی خاتمی از ۵ آبان تا ۲۹ آذر ، «کِه»به کارگردانی بهمن گودرزی از ۱۹ تا ۲۸ دی، «نذر عباس» به کارگردانی محمد یزدی از ۸ تا ۱۶ دی، «همه چیز می گذرد تو نمی گذری» به کارگردانی غلامرضا عربی از ۲۰ بهمن تا ۲۲ اسفند، «قویتر» به کارگردانی جواد تولمی از ۱۹ بهمن تا ۱۹ اسفند نیز عنوان نمایش هایی بودند که طی سال ۱۴۰۱ در تالار سایه تئاتر شهر با ظرفیت ۷۲ نفر میزبان علاقه مندان تئاتر بودند.

با در نظر گرفتن تعداد اجراها، ارائه بلیت مهمان، نیم بها و تمام بها مجموعا ۹ هزار و ۷۴۶ تماشاگر از ۱۲ نمایش به صحنه رفته در تالار سایه طی سال ۱۴۰۱ دیدن کردند. ضمن اینکه فروش کلی این آثار نمایشی ۳۴۸ میلیون و ۲۵۲ هزار تومان بوده است.

بر همین اساس نمایش «تا اون» به کارگردانی هادی حوری در مجموع ۲۶ اجرا با یک هزار و ۶۲۸ تماشاگر و ۱۰۸ میلیون و ۴۷۲ هزار تومان پرتماشاگرترین و پرفروش ترین نمایش تالار سایه در سال ۱۴۰۱ معرفی می شود.

کارگاه نمایش:

در سال ۱۴۰۱ نمایش های «مجلس شبیه خوانی نسوان» به کارگردانی نسیم مقدم و ارغوان راستی از ۲۲ تیر تا ۷ مرداد، «یه روز دیگه» به کارگردانی نادیا فرجی از ۸ خرداد تا ۱ تیر (این نمایش از روز دوم تیر ماه تا هفتم مرداد ماه فصل دوم اجراهای خود را در تالار سایه پیش روی مخاطبان قرار داد.) «پیرننا» به کارگردانی اکبر قهرمانی از ۲۰ تا ۳۰ دی، «تجربه های اخیر» به کارگردانی حسین کشفی اصل از ۱۱ اردیبهشت تا ۲ خرداد، «تملیخا» به کارگردانی بابک پرهام از ۹ تا ۲۸ دی، «جانور» به کارگردانی کیانوش ایازی از ۲۱ مرداد تا ۲۴ شهریور، «رستم و سهراب» به کارگردانی رضا حسن خانی از ۲۰ آذر تا ۱۶ دی، «جایی میان ابرها» به کارگردانی افشین قاسمی از ۲۰ تا ۲۵ بهمن، «هایکوی پاروزن یکدست» به کارگردانی ماندانا عبقری از ۲۷ بهمن تا ۲۲ اسفند در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر با ظرفیت ۲۶ نفر پذیرای دوستداران تئاتر بودند.

از ۸ نمایش به صحنه رفته در کارگاه نمایش طی سال جاری ۳ هزار و ۸۹۸ تماشاگر دیدن کردند. این در حالی است که فروش کلی نمایش ها در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر با در نظر گرفتن، تعداد اجراها، ارائه بلیت مهمان، نیم بها و تمام بها رقمی بالغ بر ۱۴۵ میلیون و ۳۴۴ هزار تومان بوده است.

بر اساس آمار نمایش «جانور» به کارگردانی کیانوش ایازی با ۲۹ اجرا، ۸۱۸ تماشاگر و فروش ۳۹ میلیون و ۵۵۰ هزار تومانی به عنوان پرتماشاگرترین و پرفروش ترین تئاتر کارگاه نمایش در سال ۱۴۰۱ معرفی می شود.

در سال ۱۴۰۱ آماری بالغ بر ۸۰ هزار و ۸۷۱ تماشاگر از نمایش های به صحنه رفته در تالارهای اصلی، چهارسو، سایه، قشقایی و کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر دیدن کردند.

براساس آمار فروش نمایش های به صحنه رفته در این تالارها، میزان فروش کلی تمامی این نمایش ها در سال ۱۴۰۱ رقمی معادل ۵ میلیارد و ۳۶۱ میلیون و ۷۱۹ هزار و ۵۰۰ تومان بوده است.

این آمار بدون در نظر گرفتن تعداد تماشاگران مراجعه کننده به مجموعه تئاترشهر در ایام برگزاری جشنواره بین المللی تئاتر فجر و سایر فعالیت های فوق برنامه ارائه شده است.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار هنری

۲ ویژه برنامه رمضانی از آنتن رادیو نمایش شنیدنی می‌شوند

۲ ویژه برنامه رمضانی از آنتن رادیو نمایش شنیدنی می‌شوند
2023-03-22T15:50:02+04:30
همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ۲ ویژه برنامه «همسفره» و «فصل وصل» روی آنتن شبکه رادیویی نمایش می‌روند.

اینترنت تلوبیون برای مشترکین مخابرات رایگان شد

اینترنت تلوبیون برای مشترکین مخابرات رایگان شد
2023-03-22T14:56:42+04:30
اینترنت مصرفی کاربران شرکت مخابرات ایران در تلویزیون تعاملی تلوبیون، از آغاز سال ۱۴۰۲ تا پایان سیزدهمین روز از فروردین رایگان شد.

ایوب آقاخانی شما را به این نمایش رادیویی دعوت می‌کند/ آیینه اقوام

ایوب آقاخانی شما را به این نمایش رادیویی دعوت می‌کند/ آیینه اقوام
2023-03-22T14:30:03+04:30
گروه هنر خبرگزاری مهر در ایام نوروز ۱۴۰۲ و همچنین ماه مبارک رمضان اقدام به انتشار روزانه مجموعه رادیویی ۳۰ قسمتی «آیینه اقوام» با همراهی ایوب آقاخانی می‌کند.

«قهرمانان معمولی» مهمان نوروزی تلویزیون/ از این آدم‌ها چه می‌دانید؟

«قهرمانان معمولی» مهمان نوروزی تلویزیون/ از این آدم‌ها چه می‌دانید؟
2023-03-22T14:03:22+04:30
مجموعه مستند «قهرمانان معمولی» به تهیه‌کنندگی مجتبی حیدری از شب گذشته اول فروردین پخش خود را از شبکه یک آغاز کرد.

«سینما هویت» در فصل دوم پرونده محور شد/ پخش گزیده‌ها تا آخر هفته

«سینما هویت» در فصل دوم پرونده محور شد/ پخش گزیده‌ها تا آخر هفته
2023-03-22T14:03:22+04:30
مجری برنامه «سینما هویت» از پخش گزیده‌های این برنامه تا آخر هفته خبر داد.

«قهرمانان معمولی» با معرفی کار آفرینان از شبکه یک پخش می‌شود

«قهرمانان معمولی» با معرفی کار آفرینان از شبکه یک پخش می‌شود
2023-03-22T13:36:42+04:30
مجموعه مستند «قهرمانان معمولی» به تهیه‌کنندگی مجتبی حیدری از شب گذشته اول فروردین پخش خود را از شبکه یک آغاز کرد.

«آواز جغد کوچک» در شبکه مستند پخش می‌شود

«آواز جغد کوچک» در شبکه مستند پخش می‌شود
2023-03-22T12:56:42+04:30
مستند «آواز جغد کوچک» به نویسندگی و کارگردانی مهدی نورمحمدی چهارشنبه ۲ فروردین ساعت ۲۰ از شبکه مستند پخش می‌شود.

برپایی نمایشگاه تجسمی «ارحام ایران زمین» در برج آزادی

برپایی نمایشگاه تجسمی «ارحام ایران زمین» در برج آزادی
2023-03-22T12:43:23+04:30
نگارخانه‌های برج آزادی همزمان با روز اول نووز ۱۴۰۲ میزبان نمایشگاه «ارحام ایران زمین» شد.

رادیو ایران با «جشن سلام» به استقبال رمضان می‌رود

رادیو ایران با «جشن سلام» به استقبال رمضان می‌رود
2023-03-22T12:43:22+04:30
«جشن سلام» نام ویژه برنامه استقبال از ماه مبارک رمضان است که در آخرین غروب ماه شعبان از رادیو ایران پخش می‌شود.

فرزاد جمشیدی مجری برنامه سحرگاهی شبکه دو شد

فرزاد جمشیدی مجری برنامه سحرگاهی شبکه دو شد
2023-03-22T12:43:22+04:30
«صبح روز بعد» عنوان ویژه‌برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان است که به مدت ۳۰ روز و با اجرای فرزاد جمشیدی روی آنتن شبکه ۲ سیما خواهد رفت.

با «مری پاپینز» رویا ببینید/ ماجرای پرستار بچه‌ای که پرواز می‌کند

با «مری پاپینز» رویا ببینید/ ماجرای پرستار بچه‌ای که پرواز می‌کند
2023-03-22T08:56:42+04:30
فیلم-تئاتر «مری پاپینز» به کارگردانی احمد سلیمانی از جمله آثاری است که علاقه مندان به تئاتر در ایام تعطیلات می توانند از دیدن آن لذت ببرند.

اطلاعی از توافق مالی فارابی و صداوسیما ندارم/ «هوک»‌ آسیب می‌بیند

اطلاعی از توافق مالی فارابی و صداوسیما ندارم/ «هوک»‌ آسیب می‌بیند
2023-03-22T07:23:22+04:30
علی آشتیانی‌پور تهیه‌کننده فیلم «هوک»‌ با اظهار بی‌اطلاعی از فرآیند واگذاری حقوق این فیلم به تلویزیون برای پخش در ایام نوروز، این اتفاق را باعث آسیب به فروش ...

جهانگردی «گیلگمش» در جشنواره‌های بین‌المللی ادامه دارد

جهانگردی «گیلگمش» در جشنواره‌های بین‌المللی ادامه دارد
2023-03-21T11:50:03+03:30
پویانمایی «گیلگمش» ساخته حسین‌مرادی‌زاده از تولیدات جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حضور در جشنواره‌های خارجی را تجربه می‌کند.

شخصیت‌های «چل پله زیرزمین» معرفی شدند/ قهرمان قصه کیست؟

شخصیت‌های «چل پله زیرزمین» معرفی شدند/ قهرمان قصه کیست؟
2023-03-21T11:50:02+03:30
سریال انیمیشن «چل پله زیرزمین» از امروز روی آنتن شبکه کودک می‌رود.

«پژمان» باردیگر به تلویزیون بازمی‌گردد

«پژمان» باردیگر به تلویزیون بازمی‌گردد
2023-03-21T09:36:43+03:30
همزمان با نوروز ۱۴۰۲ شبکه تماشا کنداکتور روتین خودش را تغییر داد.

من شبانه روز می‌میرم!/ سانتیمانتالیسم به سبک سجاد افشاریان

من شبانه روز می‌میرم!/ سانتیمانتالیسم به سبک سجاد افشاریان
2023-03-21T09:23:23+03:30
فیلم-تئاتر «هر کسی یا روز می‌میرد یا شب من شبانه‌روز» به کارگردانی سجاد افشاریان می‌تواند در ایام تعطیلات گزینه مناسبی برای تماشا باشد.

وقتی مشکلات اقتصادی «عیدی» را کم‌رنگ می‌کند/ تجربه روایت «چشمهایش»

وقتی مشکلات اقتصادی «عیدی» را کم‌رنگ می‌کند/ تجربه روایت «چشمهایش»
2023-03-21T06:56:42+03:30
محمدرضا چاکرالحسینی کارگردان سینمای کوتاه می‌گوید اگر بخواهد سراغ ساخت فیلم ۱۰۰ ثانیه‌ای درباره نوروز برود، تمرکزش را بر سنت‌های در حال فراموشی مانند عیدی دا...

چرا به مضمون نمایش اعتراض نشد/ پول حلال درآوردن خجالت ندارد

چرا به مضمون نمایش اعتراض نشد/ پول حلال درآوردن خجالت ندارد
2023-03-20T13:43:23+03:30
اشکان درویشی در آخرین شب اجرای «فیش آباد» که به موضوع فیش‌های نجومی می پردازد از معترض نشدن مسئولان به اجرای نمایشی با این موضوع گفت و سکوت آنها را دلیلی بر ...

«همدلی بهار» طولانی‌ترین برنامه تحویل سال در رادیو/ تصویری ببینید

«همدلی بهار» طولانی‌ترین برنامه تحویل سال در رادیو/ تصویری ببینید
2023-03-20T11:16:42+03:30
برنامه «همدلی بهار» یکی از طولانی‌ترین برنامه‌های تحویل سال رادیو با گویندگی ابوالفضل اینانلو، علیرضا کنگرلو و زهرا رحیم‌حسینی به پخش می‌رسد.

«عید و مهمونی» به دیوارنگاره میدان جهاد رسید/ سخنی از پیامبر (ص)

«عید و مهمونی» به دیوارنگاره میدان جهاد رسید/ سخنی از پیامبر (ص)
2023-03-20T11:03:24+03:30
جدیدترین دیوارنگاره میدان جهاد بامداد ۲۹ اسفند ماه با شعار «عید و مهمونی» رونمایی شد.

درگذشت یک پیشکسوت موسیقی قشقایی در آخرین روزهای زمستان

درگذشت یک پیشکسوت موسیقی قشقایی در آخرین روزهای زمستان
2023-03-19T20:10:02+03:30
یکی ازهنرمندان پیشکسوت موسیقی قشقایی که از او به عنوان بهترین هنرمند عرصه کرنا نوازی یاد می کردند، بیست وهشتم اسفند ماه در سن ۸۴ سالگی دار فانی را وداع گفت.

بهاریه «اهالی تئاتر شهر» به جامعه تئاتر ایران تقدیم شد

بهاریه «اهالی تئاتر شهر» به جامعه تئاتر ایران تقدیم شد
2023-03-19T15:16:43+03:30
کارکنان مجموعه تئاتر شهر در آخرین روزهای سال ۱۴۰۱ با تولید و انتشار یک اثر تصویری موسیقایی به روایت مسعود فروتن بهاریه ای را تقدیم نگاه مخاطبان و هنرمندان عر...

«عیدی» مجموعه «سرودستان» پیش روی مخاطبان قرار گرفت

«عیدی» مجموعه «سرودستان» پیش روی مخاطبان قرار گرفت
2023-03-19T13:56:42+03:30
مجموعه موسیقایی «سرودستان» در آستانه فرا رسیدن بهار طبیعت و عید نوروز تک آهنگ «عیدی» را با صدای امیرحسین کاکازاده پیش روی مخاطبان قرار داد.

آغاز بهار ۱۴۰۲ در فرهنگسرای نیاوران با اجرای نمایش موزیکال

آغاز بهار ۱۴۰۲ در فرهنگسرای نیاوران با اجرای نمایش موزیکال
2023-03-19T12:36:43+03:30
نمایش موزیکال «رینارد روباهه» ویژه کودکان از ۵ فروردین در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رود.

بازار وی‌اودی در انحصار سه پلتفرم/ درآمد ۶ هزار میلیارد تومانی دارند!

بازار وی‌اودی در انحصار سه پلتفرم/ درآمد ۶ هزار میلیارد تومانی دارند!
2023-03-19T09:30:03+03:30
یکی از معاونان ساترا با اشاره به انحصار سه پلتفرم اصلی در بازار عرضه محصولات نمایش خانگی، از ضررها و عواقب این اتفاق برای کاربران سخن گفت.

اثر «هفت سین میرمولا» برای نوروز به نمایش درآمد

اثر «هفت سین میرمولا» برای نوروز به نمایش درآمد
2023-03-19T09:16:42+03:30
چیدمان «هفت سین» که توسط میرمولا ثریا و با فرش و گلیم اجرا شده است، به معرض نمایش درآمد.

اهدای جایزه اصلی فستیوال ژنو به «شب، داخلی، دیوار»

اهدای جایزه اصلی فستیوال ژنو به «شب، داخلی، دیوار»
2023-03-19T09:03:24+03:30
جایزه اصلی فستیوال بین‌المللی فیلم ژنو به «شب، داخلی، دیوار» وحید جلیلوند رسید.

تقاضا برای بازیگران اسکاری بالا رفت/ کیت بلانشت با کمترین پیشنهاد

تقاضا برای بازیگران اسکاری بالا رفت/ کیت بلانشت با کمترین پیشنهاد
2023-03-19T09:03:23+03:30
پس از برنده یا نامزد شدن برای اسکار، میزان تقاضا برای بازیگران تا سطوح غیرقابل باوری افزایش پیدا می‌کند.

«دقیقا ۹ سال و ۳ ماه و ۲۰ روز پیش کجا بودی؟»/۴ بیمار روانی در ملک

«دقیقا ۹ سال و ۳ ماه و ۲۰ روز پیش کجا بودی؟»/۴ بیمار روانی در ملک
2023-03-19T08:36:42+03:30
نمایش «دقیقا ۹ سال و ۳ ماه و ۲۰ روز پیش کجا بودی...؟» قرار است از ۱۶ فروردین ماه در تماشاخانه ملک میزبان علاقه‌مندان تئاتر باشد.

نوروزی‌ها و رمضانی‌های شبکه‌های سیما معرفی شد

نوروزی‌ها و رمضانی‌های شبکه‌های سیما معرفی شد
2023-03-18T16:03:26+03:30
اسامی ویژه برنامه‌های نوروزی و ماه مبارک رمضان در شبکه‌های مختلف سیما اعلام شد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)