میرنیوز

ابراز امیدواری وزیر ارشاد برای رسیدن به آمار هزار پرده سینما در کشور

ابراز امیدواری وزیر ارشاد برای رسیدن به آمار هزار پرده سینما در کشور 2023-03-16T15:30:03+03:30

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی سوره، آیین افتتاحیه پردیس سینمایی «مهر کوهسنگی» ظهر روز پنجشنبه ۲۵ اسفندماه با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئولان و مدیران سینمایی و هنرمندان و با اجرای عبدالله روا برگزار شد.

در این مراسم محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، نصرالله پژمان‌فر نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی، محسن داوری فرماندار مشهد، محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری، محسن مومنی شریف رئیس سابق حوزه هنری، حمیدرضا جعفریان رئیس سازمان سینمایی سوره، حامد علامتی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان، محسن زنگنه نایب رئیس کمیسیون برنامه بودجه مجلس شورای اسلامی، هنرمندانی از جمله جلیل سامان، بهروز افخمی، محمدعلی باشه‌آهنگر، هادی مقدم دوست، مجتبی فراورده و سیدحامد حسینی کارگردان، سینماگرانی از جمله حبیب والی‌نژاد، منوچهر محمدی، سیدضیا هاشمی، مرتضی شایسته، محمدحسین فرح‌بخش، هاشم میرزاخانی، غلامرضا فرجی و محمدرضا فرجی و نازنین پیرکاری، محمدرضا رضاپور مدیر شبکه نمایش و تماشا، مجید زین‌العابدین، محمد حمزه‌زاده فعال فرهنگی، علی شیروانی مدیرعامل انتشارات سوره مهر، مریم عرفانیان، محمدرضا سرشار و کیانوش گلزارراغب نویسنده، شاعرانی از جمله حمید حسام و محمدکاظم کاظمی، سارا عرفانی، گلستان جعفریان، علی شیرازی و… حضور داشتند.

قرائت قرآن کریم و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران بخش اول برنامه بود.

سپس عبدالله روا مجری برنامه، ضمن خیر مقدم به مهمانان در سخنانی گفت: امیدواریم پردیس سینمایی «مهر کوهسنگی» مبدا خاطرات بسیار خوبی برای شهروندان خراسانی باشد و منجر به بافرهنگ‌تر زندگی کردن و زیباتر نگاه کردن از دریچه سینما بشود. از همه کسانی که برای افتتاح این پردیس سینمایی زحمت کشیدند، تشکر می‌کنیم.

سپس استاد امیر عارف به نغمه‌خوانی و مدح امام رضا (ع) پرداخت و مراسم پرچم‌گردانی برگزار و بعد اینتروموشن «دوباره سینما» پخش شد.

مجید عسگری رئیس حوزه هنری استان خراسان رضوی دیگر سخنران این برنامه بود که ضمن خیر مقدم به مدیران سینمایی و زائران حرم مطهر رضوی بیان کرد: افتتاحیه پردیس سینمایی «مهر کوهسنگی» در ادامه فعالیت‌های استان خراسان رضوی در زمینه سینماست. سال ۱۴۰۱ اتفاقات خوبی در فضای سینمایی رخ داد و جایزه‌ای که هنرمندان مشهدی در جشنواره‌های مختلف کسب کردند، نوید این را می‌دهد که ما شاهد اتفاقات خوبی در سال‌های آینده باشیم. امیدوارم هنرمندان مشهد بیش از پیش در سینمای ایران بدرخشند.

سپس تیزر معرفی پردیس سینمایی «مهر کوهسنگی» برای مهمانان به نمایش درآمد.

سپس محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن عرض تبریک به مناسبت ایام شعبانیه در سخنانی گفت: فرارسیدن نوروز و سال نوی شمسی را خدمت ایران دوستان و همه مردم عزیز تبریک می‌گویم‌. خوشحالم در این جمع شاهد افتتاح پردیس سینمایی «مهر کوهسنگی» به عنوان یک این اتفاق فرهنگی و هنری هستیم. این مجموعه دارای ۹ سالن نمایش، ۳ سالن روباز، کتابخانه، فروشگاه کتاب و مجموعه‌هایی که لازم است در این کار باشد، است. این اتفاق مبارک مایه مباهات و غرور است.

وی ادامه داد: ما با همکاری همه دستگاه و نهادهای مرتبط برنامه‌هایی را ارایه کردیم تا به تحولی گسترده در زیرساخت‌ها برسیم. محصولات فرهنگی و هنری باید فرصت عرضه داشته باشند و اگر می‌خواهیم این چرخه درست بچرخد، نیازمند تکمیل و تجهیز ساختارها هستیم. مجموعه‌هایی که یکی پس از دیگر با حفظ استانداردهای لازم توسط دستگاه‌های مختلف به ظرفیت سینمایی کشور اضافه می‌شوند، نویدبخش است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه در حوزه زیرساخت‌ها فاصله زیادی با دیگر کشورها داریم، عنوان کرد: در تولید آثار، رتبه ما بالاست اما در زیرساخت‌ها عقب ماندگی وسیعی داریم. اگر بخواهم مثال بزنم چین ۸۳ هزار و ترکیه بیش از ۳ هزار سالن سینما دارد. اینکه دوستان ما در سازمان سینمایی سوره حوزه هنری در یکسال، ۲۰۰ پرده اضافه کردند اما همچنان تعداد پرده‌ها پایین است. امیدواریم با مجموعه‌هایی که در حال ساخت است، تعداد پرده‌ها را به هزار برسانیم.

اسماعیلی با بیان اینکه حوزه تولیدات نیازمند توجه بیشتری‌ست، اظهار کرد: بخشی از زیرساخت‌ها توسط دولت و حوزه هنری در این سال‌ها تکمیل و مجموعه‌های فاخری برای موسیقی و تئاتر ساخته شده است. به عنوان مثال مجموعه‌هایی را در ارومیه و کرمان افتتاح کردیم که یکی از زیباترین مجموعه‌های فرهنگی است. ناگفته نماند تا زمانی که استعداد و توانمندی وجود دارد، باید در خدمت تولید محتوا قرار بگیرد. همچنین فراهم کردن زیرساخت‌ها و تولید باید در کار هم قرار بگیرند یعنی زیرساخت‌ها باید در خدمت نمایش آثار فاخر باشد.

وی ادامه داد: جشنواره فجر ۴۱ به نقطه عطف، درخشش و نورانی تبدیل شد چراکه آثار بسیار خوبی به نمایش درآمد و گویی با نمایش این آثار، روند تولید تغییر کرده است. ما به دنبال برداشتن گام‌های بزرگ برای سال آینده هستیم چراکه دولت به صورت جدی در حوزه ارتقای فعالیت فرهنگی و هنری ایستاده است. از سوی دیگر با تحولی که در بودجه رخ داد، شاهد جهش خوب در حوزه فرهنگ و هنر کشور خواهیم بود و با قوت به مسیر خود ادامه می‌دهیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه امیدوارم با فعالیت‌های صورت گرفته، شاهد رشد کیفی تولیدات در حوزه زیرساخت‌ها و بازار محصولات فرهنگی و هنری در عرصه جهانی باشیم، مطرح کرد: برای عرضه جهانی محصولات در دیدارهای متعددی که با مسئولان مربوطه داشتیم، تفاهم‌نامه‌های خوبی برای فعالیت مشترک با کشورها منعقد کردیم که یکی از آن‌ها فعال کردن پیمان شانگهای است که اتفاق مهمی‌ست. راه‌اندازی مجموعه جشنواره فیلم دریای خزر را داریم که محل برگزاری آن رامسر است. قصد داریم با روس‌ها، چینی‌ها و ترکیه در این زمینه کارهایی انجام دهیم.

اسماعیلی در پایان خاطرنشان کرد: سیاست ما تقویت و حمایت از همه بخش‌های فرهنگی و هنری از حوزه نمایش خانگی تا سینما، تئاتر و موسیقی است تا بخش‌ها متوازن باهم حرکت کنند. تقریباً ۹۰ درصد برنامه‌هایی که در این دولت داشتیم، انجام شده است که موفقیت بزرگی است‌. از همه اهالی سینما، شعر، کتاب و… که در این جلسه حضور داشتند، تشکر می‌کند. امیدوارم هدیه‌ای که حوزه هنری در آستانه سال نو در اختیار مردم مشهد قرار می‌گیرد، نویدبخش اتفاقات خوب باشد.

شعرخوانی در وصف اعیاد شعبانیه توسط احمد بابایی دیگر بخش برنامه بود.

سپس تیزر معرفی طرح توسعه سینماهای حوزه هنری به نمایش درآمد.

محمدمهدی دادمان رییس حوزه هنری نیز ضمن تبریک اعیاد پیش رو و خیر مقدم به مهمانان حاضر در برنامه در سخنانی عنوان کرد: از صمیم قلب از مصطفی حسینی که مجاهدانه و بی‌دریغ، شبانه روزی جنگیدند تا این اتفاق رخ بدهد، تشکر می‌کنم. از همه همکارانم از جمله عبدالحمید قره‌داغی معاون اداری و مالی حوزه هنری انقلاب اسلامی که مخلصانه ایستاد و همه افرادی که در پایان فاز دوم توسعه سینماهای حوزه هنری قدم برداشتند، تشکر می‌کنم و امیدوارم گام‌های بعدی را پرقدرت‌تر برداریم.

وی افزود: از حمیدرضا جعفریان رییس سازمان سنیمایی سوره و همکارانشان، از تیم قبلی حوزه هنری محمد حمزه‌زاده که طرح توسعه از دوره ایشان شروع شده و ما دنباله‌رو آن‌ها هستیم و تلاش کردیم مسیر را با درک فرصت‌ها ادامه دهیم، تشکر می‌کنم و حقیقتاً قدردان زحماتشان هستم.

رییس حوزه هنری در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم کار بزرگی برای فرهنگ کشور افتاده است. یکی از مزیت‌های مهر کوهسنگی این است که توانسته ظرفیت‌های زیرساختی حوزه فرهنگ و هنر را کنار هم ببیند. خانه مادر و کودک، تنوع در جنس سالن‌های سینما و… از ویژگی‌های این پردیس سینمایی‌ست. الگوی درست توسعه این است که محیطی فراهم شود تا خانواده‌های ایرانی بدون دغدغه بتوانند اوقاتی را سپری و از همه امکانات پیش برنده و رشد دهنده استفاده کنند.

در ادامه برنامه، استاد حسین ولی‌نژاد، موسیقی‌دان برجسته خراسانی به دوتار نوازی و آوازخوانی پرداخت.

سپس تیزر دیدگاه اهالی سینما درباره طرح توسعه سینماها برای حاضران به نمایش درآمد.

در ادامه با حضور محمدمهدی دادمان رییس حوزه هنری، محسن مومنی‌شریف رییس سابق حوزه هنری، حمیدرضا جعفریان رییس سازمان سینمایی سوره، بهروز افخمی کارگردان، محمد حمزه‌زاده فعال فرهنگی و حامد علامتی مدیرعامل کانون پرورش فکری، با لوح سپاس و تقدیر به پاس تلاششان در ساخت پردیس سینمایی «مهر کوهسنگی» تجلیل شد.

پس از آن هادی مقدم‌دوست کارگردان فیلم سینمایی «عطرآلود» که در بخش تجلی اراده ملی جشنواره فجر ۴۱ برنده جایزه بهترین کارگردانی و نویسندگی از نگاه آستان قدس رضوی بیان کرد: فقیر بودن و خادم بودن ترکیب جالب و شگفت‌انگیزی است. خوشحالم در فیلمم عرضه ارادتی به امام رضا (ع) داشتم. از حوزه هنری برای عزمش در راه‌اندازی و احداث سالن‌های سینمایی تشکر می‌کنم.

وی یادآور شد: انسان باید در شرایط سخت و دشواری برای خودش فرصت ایجاد کند. فکر کنم در این فیلم تلاشی که داشتیم این بود که دشواری، فرصت ارتقا باشد.

یوسف منصوری تهیه‌کننده «عطرآلود» نیز درباره این اثر اظهار کرد: امیدوارم آن چیزی که خدا برایمان رقم زده است، مطلوب باشد و برای شما زیبا جلوه کند. زحمت زیادی برای فیلم و فیلمنامه آن کشیده شد؛ یکسال روی متن با دوستان رفت و آمد داشتیم و سختی‌هایی که کشیدیم، برای ما شیرین است.

در پایان مراسم، علی مسعودی به ذکر خاطره‌هایی از سینما رفتن خود پرداخت.

مجموعه فرهنگی «مهر کوهسنگی» مشهد که به همت موسسه بهمن سبز سازمان سینمایی سوره راه‌اندازی شده است، با بهره‌مندی از ۹ سالن سرپوشیده، ۳ سالن روباز، فروشگاه بزرگ کتاب و محصولات فرهنگی، زمین بازی و سالن نمایش کودک، اتاق مادر و نوزاد، پلاتو، گالری، کافه رستوران، سالن VIP، امکانات فنی روز و…، طی سه سال در دل منطقه گردشگری کوهسنگی مشهد و متناسب با مخاطب بین‌الملل و گردشگر منطقه طراحی و ساخته شده است. این پردیس سینمایی دارای ۱۱۸۰ صندلی است که مجموع ظرفیت ناوگان سینمایی حوزه هنری در شهر مشهد را به بیش از ۳ هزار صندلی افزایش می‌دهد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار هنری

مستند «سبز بن‌دار» تماشایی شد/ روایتی از پدر ویراستاری نوین ایران

مستند «سبز بن‌دار» تماشایی شد/ روایتی از پدر ویراستاری نوین ایران
2023-03-26T15:08:43+04:30
کارگردان مستند «سبز بن‌دار» ضمن ارائه توضیحاتی درباره روند ساخت پروژه خود، این مستند پرتره را سندی ماندگار از یکی از مردان شناخته شده عرصه ادبیات معاصر ایران...

خانواده فروپاشیده‌ای که در نوروز جوانه می‌زند/ چالش سربازی و مرخصی!

خانواده فروپاشیده‌ای که در نوروز جوانه می‌زند/ چالش سربازی و مرخصی!
2023-03-26T10:55:23+04:30
امیرسجاد حسینی کارگردان فیلم کوتاه «هدیه تولد» می‌گوید اگر بخواهد فیلمی ۱۰۰ ثانیه‌ای درباره نوروز بسازد سراغ دورهمی‌های خانوادگی می‌رود.

محمد معتمدی تک‌آهنگ «حرف بزن» را منتشر کرد

محمد معتمدی تک‌آهنگ «حرف بزن» را منتشر کرد
2023-03-26T10:42:03+04:30
محمد معتمدی خواننده موسیقی ایران در تازه‌ترین فعالیت موسیقایی خود تک‌آهنگ «حرف بزن» را با شعری از محمدمهدی سیار پیش روی مخاطبان قرار داد.

«دختر کدو تنبل» به دیدنتان می‌آید/ آرزوی خاله پیرزن تنها

«دختر کدو تنبل» به دیدنتان می‌آید/ آرزوی خاله پیرزن تنها
2023-03-26T07:35:23+04:30
تماشای فیلم-تئاتر «دختر کدو تنبل» به کارگردانی علی پاکدست و مریم اقبالی می تواند گزینه مناسبی برای کودکان و نوجوان در ایام تعطیلات نوروز باشد.

بزرگترین محفل قرآنی جهان اسلام در سیما/ انتخاب سوژه از چند هزار نفر

بزرگترین محفل قرآنی جهان اسلام در سیما/ انتخاب سوژه از چند هزار نفر
2023-03-26T07:35:23+04:30
مدیر گروه تلویزیونی مرکز هنری رسانه‌ای نهضت به ارائه توضیحاتی درباره برنامه «محفل» که در شب‌های رمضان امسال از شبکه سوم سیما روی آنتن می‌رود، پرداخت.

برج آزادی رکورد زد

برج آزادی رکورد زد
2023-03-25T15:44:35+04:30
در پایان سومین روز از سال ۱۴۰۲، برج آزادی پذیرای ۲ هزار و ۵۰۰ نفر گردشگر داخلی و خارجی بود.

«شهربانو» به بنگلور رفت/ حضور در رقابتی آسیایی

«شهربانو» به بنگلور رفت/ حضور در رقابتی آسیایی
2023-03-25T13:57:55+04:30
«شهربانو» ساخته مریم بحرالعلومی در تازه‌ترین حضور جهانی‌اش به بخش مسابقه چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم بنگلور راه پیدا کرد.

همکاری کریس تاکر با جکی چان ادامه دارد/ بازی در «ساعت شلوغی ۴»

همکاری کریس تاکر با جکی چان ادامه دارد/ بازی در «ساعت شلوغی ۴»
2023-03-25T13:17:55+04:30
کریس تاکر می‌گوید در «ساعت شلوغی ۴» قطعا با جکی چان بازی می‌کند.

تالار هنر میزبان «مانتکو در سرزمین پادشاهی» می‌شود

تالار هنر میزبان «مانتکو در سرزمین پادشاهی» می‌شود
2023-03-25T13:04:35+04:30
نمایش «مانتکو در سرزمین پادشاهی» به کارگردانی مهدی خجستگی از ۷ فروردین در تالار هنر روی صحنه می‌رود.

«جان ویک ۴» با پیش‌نمایش ۹ میلیون دلاری کارش را شروع کرد

«جان ویک ۴» با پیش‌نمایش ۹ میلیون دلاری کارش را شروع کرد
2023-03-25T11:57:55+04:30
«جان ویک» با فیلم چهارم برگشته و در آخرین فیلم از این مجموعه اکشن که پر است از شلیک گلوله و پرتاب چاقو، قصد دارد رکوردشکنی کند.

«قرار بی‌قراران» در رادیو ایران

«قرار بی‌قراران» در رادیو ایران
2023-03-25T11:44:36+04:30
برنامه سحرگاهی «قرار بی‌قراران» از پنج شنبه ۳ فروردین ساعت ۳ بامداد، به استقبال از ماه رمضان رفت.

سیاوش طهمورث در تماشاخانه ایرانشهر «معرکه در معرکه» برپا می‌کند

سیاوش طهمورث در تماشاخانه ایرانشهر «معرکه در معرکه» برپا می‌کند
2023-03-25T11:44:35+04:30
نمایش «معرکه در معرکه» به کارگردانی سیاوش طهمورث پس از گذشت ۳۰ سال از نخستین اجرای خود، از روز سه شنبه پانزدهم فروردین در سالن سمندریان تماشاخانه‌ ایرانشهر ب...

سنت جذاب نوروزی که تبدیل به فاجعه شد!/ خاطره تلخ دختر دانش‌آموز

سنت جذاب نوروزی که تبدیل به فاجعه شد!/ خاطره تلخ دختر دانش‌آموز
2023-03-25T07:04:35+04:30
کیومرث محمدچناری کارگردان مستند کوتاه «آخرین شعر یرموک» می‌گوید اگر بخواهد فیلم کوتاهی درباره نوروز بسازد، سراغ فاجعه‌ای می‌رود که سنت چهارشنبه‌سوری را تحت‌ا...

«سرگیجه» هیچکاک دوباره ساخته می‌شود/ داونی جونیور در نقش اول

«سرگیجه» هیچکاک دوباره ساخته می‌شود/ داونی جونیور در نقش اول
2023-03-24T14:24:35+04:30
در حالی که پارامونت تصمیم گرفته تا «سرگیجه» هیچکاک را دوباره بسازد، انتظار می‌رود رابرت داونی جونیور برای نقش اصلی جلوی دوربین برود.

اگر مالک بودم حاضر به پخش تلویزیونی «های‌پاور» نمی‌شدم/ ملاحظات فارابی!

اگر مالک بودم حاضر به پخش تلویزیونی «های‌پاور» نمی‌شدم/ ملاحظات فارابی!
2023-03-24T13:44:35+04:30
مهدی عظیمی میرآبادی یکی از تهیه‌کنندگان فیلم سینمایی «های‌پاور» به ارائه توضیحاتی درباره دلایل پخش تلویزیونی این فیلم در ایام نوروز و پیش از اکران عمومی پرداخت.

«جشن رمضان» روی آنتن شبکه پنج

«جشن رمضان» روی آنتن شبکه پنج
2023-03-24T13:17:55+04:30
ویژه‌برنامه «جشن رمضان» با اجرای فریبا باقری و هومن ستوده در ماه مبارک هر شب ساعت ۲۱ به تهیه‌کنندگی محمد حسن عبدی تماشایی می‌شود.

«آکتور» ایرانی در جشنواره معتبر فرانسوی/ رقابت با سریال‌های خارجی

«آکتور» ایرانی در جشنواره معتبر فرانسوی/ رقابت با سریال‌های خارجی
2023-03-24T13:04:35+04:30
سریال «آکتور» به کارگردانی نیما جاویدی در جشنواره «سریزمانیا» در فرانسه حضور پیدا کرد.

«جیران» حسن فتحی به ته خط رسید

«جیران» حسن فتحی به ته خط رسید
2023-03-24T12:51:15+04:30
قسمت آخر سریال عاشقانه «جیران» صبح جمعه ۴ فروردین منتشر شد.

در کنسرت خیریه پارسا خائف چه گذشت؟/ ارسال چند دعوت‌نامه

در کنسرت خیریه پارسا خائف چه گذشت؟/ ارسال چند دعوت‌نامه
2023-03-24T12:37:56+04:30
خواننده برگزیده برنامه استعدادیابی «عصرجدید» در تشریح تازه‌ترین فعالیت‌های موسیقایی خود ضمن ارائه گزارشی از تازه‌ترین کنسرت خیریه‌اش در خوی از احتمال برگزاری...

«چشمانی که دید» از شبکه مستند پخش می‌شود

«چشمانی که دید» از شبکه مستند پخش می‌شود
2023-03-24T12:11:16+04:30
«چشمانی که دید» به تهیه کنندگی و کارگردانی میلاد محمدی پرتره‌ای از پروفسور محمود حسابی پدر علم فیزیک ایران جمعه ۴ اسفند ساعت ۱۵ از شبکه مستند پخش می‌شود.

نقشی دارم که پیش از این بازی نکردم/ روایتی جذاب در «آتش و باد»

نقشی دارم که پیش از این بازی نکردم/ روایتی جذاب در «آتش و باد»
2023-03-24T11:44:35+04:30
بازیگر نقش فتح‌الله خان در مجموعه تلویزیونی «آتش و باد» از حضور در این اثر و ویژگی‌های آن سخن گفت.

کودکان را با قصه‌های کهن آشنا کنید/ حکایت مدرن «طوطی و بازرگان»

کودکان را با قصه‌های کهن آشنا کنید/ حکایت مدرن «طوطی و بازرگان»
2023-03-23T11:49:58+04:30
کودکان و نوجوان می‌توانند ۴ و ۵ فروردین‌ماه به دیدن فیلم-تئاتر «تو مثل طوطی» به کارگردانی آرین ناصری مهر و امیرحسین انصافی بنشینند که براساس قصه‌های کهن مثنو...

زنان در «سرنخ» بازجو می‌شوند

زنان در «سرنخ» بازجو می‌شوند
2023-03-23T11:09:58+04:30
مسابقه «سرنخ» امروز در حالی روی آنتن می‌رود که بازجویان و متهمان آن برای اولین بار خانم هستند.

«روز شغال» سریال می‌شود/ ادی ردمین در نقش اصلی

«روز شغال» سریال می‌شود/ ادی ردمین در نقش اصلی
2023-03-23T10:56:38+04:30
ادی ردمین در سریال «روز شغال» در نقش اصلی بازی می‌کند.

وسترن پدرو آلمودوار جشنواره کن ۲۰۲۳ را افتتاح می‌کند

وسترن پدرو آلمودوار جشنواره کن ۲۰۲۳ را افتتاح می‌کند
2023-03-23T10:03:19+04:30
کارگردان اسپانیایی تایید کرد که وسترن کوتاه وی برای افتتاحیه جشنواره کن امسال انتخاب شده است.

با علیرضا جاویدنیا در رادیو ایران «دور هم باشیم»

با علیرضا جاویدنیا در رادیو ایران «دور هم باشیم»
2023-03-23T09:36:38+04:30
رادیو ایران بعد از افطار با ویژه برنامه «دور هم باشیم» لحظات خوشی را برای شنونده‌ها فراهم می‌کند.

روایت «نوروز» از نگاه عمو نوروز و ننه سرما/ خورشیدی که قربانی جنگ شد

روایت «نوروز» از نگاه عمو نوروز و ننه سرما/ خورشیدی که قربانی جنگ شد
2023-03-23T08:56:38+04:30
زیبا ارژنگ کارگردان جوان سینمای کوتاه می‌گوید اگر بخواهد فیلم کوتاهی درباره نوروز بسازد سراغ داستان جزییاتی همچون عمو نوروز و ننه سرما می‌رود.

۲ ویژه برنامه رمضانی از آنتن رادیو نمایش شنیدنی می‌شوند

۲ ویژه برنامه رمضانی از آنتن رادیو نمایش شنیدنی می‌شوند
2023-03-22T15:50:02+04:30
همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ۲ ویژه برنامه «همسفره» و «فصل وصل» روی آنتن شبکه رادیویی نمایش می‌روند.

اینترنت تلوبیون برای مشترکین مخابرات رایگان شد

اینترنت تلوبیون برای مشترکین مخابرات رایگان شد
2023-03-22T14:56:42+04:30
اینترنت مصرفی کاربران شرکت مخابرات ایران در تلویزیون تعاملی تلوبیون، از آغاز سال ۱۴۰۲ تا پایان سیزدهمین روز از فروردین رایگان شد.

ایوب آقاخانی شما را به این نمایش رادیویی دعوت می‌کند/ آیینه اقوام

ایوب آقاخانی شما را به این نمایش رادیویی دعوت می‌کند/ آیینه اقوام
2023-03-22T14:30:03+04:30
گروه هنر خبرگزاری مهر در ایام نوروز ۱۴۰۲ و همچنین ماه مبارک رمضان اقدام به انتشار روزانه مجموعه رادیویی ۳۰ قسمتی «آیینه اقوام» با همراهی ایوب آقاخانی می‌کند.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)