میرنیوز

بازیگران در تئاتر شهر گردهم آمدند/ به نام تئاتر به کام موسیقی

بازیگران در تئاتر شهر گردهم آمدند/ به نام تئاتر به کام موسیقی 2022-05-14T22:18:19+04:30

به گزارش خبرنگار مهر، هفدهمین مراسم گرامیداشت روز جهانی تئاتر و «شب بازیگر» عصر امروز شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه با دبیری شهره سلطانی و ریاست ایرج راد در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر برگزار شد.

در این مراسم که اولین گردهمایی هنرمندان تئاتر پس از ۲ سال سخت کرونایی به شمار می‌رفت از ۴ پیشکسوت بازیگری ایران؛ تانیا جوهری، محمد ساربان، بدرالسادات برنجانی و سلمان فارسی صالحزهی نیز قدردانی شد.

چهره‌هایی همچون علی نصیریان، اکبر زنجان پور، تانیا جوهری، محمود دولت آبادی، محمود عزیزی، اسماعیل خلج، گلاب آدینه، فرزانه کابلی، منیژه محامدی، اکبر رحمتی، رضا بابک، جلیل فرجاد، مهوش وقاری، هایده حائری، سیاوش طهمورث، هوشنگ توکلی، ناصر آقایی، اصغر همت، احمدرضا اسعدی، سعید امیرسلیمانی، بهرام ابراهیمی، مجید قناد، افشین هاشمی، ندا مقصودی، خسرو حکیم رابط، آزیتا حاجیان، نگار عابدی، سروناز نانکلی و … هنرمندان حاضر در مراسم بودند.

مراسم با یک ساعت تاخیر آغاز شد و در ابتدا رضا بابک و گلاب آدینه با در دست داشتن فانوس‌هایی روی سن حاضر شدند و به اصطلاح چراغ صحنه را روشن کردند.

اجرای مراسم را امیر غفارمنش برعهده داشت که در ابتدا از اساتید حاضر در سالن رخصت خواست و بعد روی صحنه رفت و درباره تاثیر این دو سال کرونایی در تئاتر سخن گفت و در ادامه از گروه موسیقی و حرکت آذری دعوت به اجرای برنامه کرد.

در ادامه محمود انوشه نویسنده و پژوهشگر صحبت‌هایی درباره وضعیت تئاتر کشور و هنرمندان پیشکسوتی که هرکدام همچون گوهری ناب در این عرصه درخشیده‌اند، کرد.

در بخش بعدی شهرام شکوهی به اجرای قطعاتی پرداخت که با تشویق حاضران همراه بود.

بخش بعدی مراسم به سیاه بازی محمدرضا آزادفرد و مهدی صفاری نژاد اختصاص داشت.

در ادامه ایرج راد رئیس مراسم به ایراد سخنرانی پرداخت و در سخنانی عنوان کرد: در همه کشورهای دنیا القاب بسیار بزرگی به هنرمندانشان اعطا می‌کنند. من درود می‌فرستم به هنرمندانی که در طول دو سال گذشته خطر کردند و در هر فرصتی چه روی صحنه وچه فضای مجازی هنرنمایی کردند و متاسفانه بسیاری از آنها را از دست دادیم.

وی ادامه داد: هنرمندان ما در فقر هستند اما فقیر نیستند. هنرمندان ما با سختی و تلاش کاری را برای روی صحنه بردن آماده می‌کنند اما آیا حمایتی می‌شوند و حداقل هزینه دکور و رفت و آمدشان را به دست می‌آورند؟ خیر. متاسفم که هنرمندان ما بسته حمایتی دریافت می‌کنند. چرا همه حمایت‌ها از هنرمندان بریده شده و مجبور به پرداخت مالیات و همه هزینه‌ها خودشان هستند. با همه این مشکلات درود بر شما که تنها به عشق تئاتر کار می‌کنید.

وی یادآور شد: در این دو سال بسیار سوگواری کردیم و در غم از دست دادن عزیزانمان نشستیم اما گفتیم که بعد از دو سال دور هم جمع شویم و روز جهانی تئاتر را گرامی بداریم. معتقدم باید فهرستی از هنرمندانی که بزرگواری کردند و در این شرایط کار کردند تهیه و از آنها قدردانی شود از این رو قصد داریم از دو نفر از هنرمندانی که در این مدت فعالیت داشتند به نمایندگی از بقیه هنرمندان قدردانی کنیم.

پس از صحبت‌های ایرج راد، بیانیه انجمن صنفی بازیگران تئاتر درباره برگزاری جشن بازیگر توسط هوشمند هنرکار به نمایندگی از هیات مدیره خوانده شد.

شهره سلطانی دبیر مراسم نیز در یادداشتی با اشاره به تاثیر روزهای کرونایی بر تئاتر و از دست دادن هنرمندان یادآور شد که همه هنرمندان با تمام مشکلات پیش رو از یک قبیله‌اند و باید برای صلح و همبستگی و خانه‌ای که بعد از آنها همچنان خواهد ماند، تلاش کنند.

بعد از صحبت سلطانی با حضور ایرج راد، علی نصیریان، محمود دولت آبادی، سیاوش طهمورث، اسماعیل خلج، اکبر زنجانپور و اصغر همت از تانیا جوهری و محمد ساربان قدردانی شد.

ساربان که سال‌ها جزو هیات مدیره خانه تئاتر بوده با گلایه از اینکه در این سال‌ها بیشتر پیام‌ها بیشتر مرثیه خوانی برای تئاتر بوده است ابراز امیدواری کرد هفدهمین جشن بازیگر به هزارمین جشن بازیگر تبدیل شود.

اکبر زنجانپور نیز در سخنانی یادآور شد: آرزویم این است که برنامه ریزی و مسئولیت تئاتر به خانه تئاتر واگذار شود تا اهمال کاری‌ها برطرف شود.

در ادامه با اضافه شدن ناصر آقایی، محمود عزیزی و گلاب آدینه از دو هنرمند شهرستانی بدرالسادات برنجانی و سلمان فارسی صالحزهی از خوزستان و سیستان و بلوچستان تجلیل شد.

علی نصیریان نیز در صحبت‌هایی بیان کرد: شرکت من در چنین مجالسی از روحیه و حوصله ام در این روزگار خارج است نه تنها برای من بلکه برای مردم هم اینگونه است پس معتقدم در این شرایط ما نباید جشن بگیریم. وقتی مردم گرفتار مشکلات خودشان هستند می‌توانستیم به جای جشن و حداقل برنامه‌های موسیقی، درباره بازیگری که امشب شبش است حرف بزنیم؛ اینکه چرا می‌گویند بازیگری کار بسیار سختی است چون بازیگر مولف است، آفریننده است و خلاق. بازیگر زاینده است و به دنیا می‌آورد، بازیگر خالق زیبایی است و این کار کمی نیست که خیلی جسارت می‌خواهد و اصلاً کار دشواری نیست.

وی افزود: بنابراین در این موقعیتی که مردم گرفتار هستند می‌توانستیم درباره این مسائل حرف بزنیم. من نمی‌خواهم انتقاد کنم و می دانم زحمت بسیاری کشیده شده است اما به جای رقص و موسیقی که جایش در تئاتر نیست می‌توانستیم درباره مشکلات تئاتر با هم حرف بزنیم.

راد هم توضیح داد که ما اصلاً کلامی درباره جشن صحبت نکردیم و تنها گفته‌ایم بزرگداشت روز جهانی تئاتر و «شب بازیگر» را برگزار می‌کنیم چون در این مدت به اندازه کافی غم و اندوه داشته‌ایم و بهتر است فرصتی فراهم شود برای دور هم جمع شدن و در کنار هم حرف زدن.

زنجانپور نیز با گلایه از شرایط موجود در جامعه گفت: در روزها و شب‌های گذشته همه ما داریم در شب زندگی می‌کنیم.

در ادامه از غلامرضا پودینه بازیگری که در نمایش «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد» از ناحیه کمر و پا دچار آسیب شده بود، قدردانی شد.

در بخش بعدی برنامه حسین ضروری قطعاتی را برای حضار خواند که البته آماده شدن گروه برای اجرای برنامه مدتی به طول انجامید و تعداد زیادی از هنرمندان ترجیح دادند سالن را برای استراحت ترک کنند. تا آماده شدن گروه موسیقی نیز امیر غفارمنش با یادی از درگذشتگان تئاتر در ۲ سال اخیر تلاش کرد یاد این هنرمندان را زنده نگه دارد در حالی که انتظار می‌رفت حداقل برای یادبود درگذشتگان تئاتر مراسمی هرچند کوتاه تدارک دیده و نامشان در «شب بازیگر» روی صحنه برده شود اما تنها به اشاره کوتاه مجری برنامه و بردن نام این هنرمندان در بولتن مراسم اکتفا شده بود.

اجرای استندآپ کمدی توسط امیر کربلایی زاده بخش دیگری از مراسم «شب بازیگر» بود.

اجرای موسیقی و رقص کردی توسط گروهی از اجراگران در ادامه به نمایش گذاشته شد.

می‌توان مراسم شب گذشته را بیشتر از اینکه «شب بازیگر» خواند «شب موسیقی» نامید چون به جای اینکه برنامه‌هایی در ارتباط با بازیگر و هنر تئاتر را شاهد باشیم، برنامه‌های موسیقایی برای مراسم تدارک دیده شده بود.

عبدالجبار کاکایی نویسنده و شاعر در توصیف حال و روز این روزهای جامعه قطعه شعر کوتاهی را قرائت کرد و در ادامه مهدی موسوی و صابر قدیمی نیز قطعات شعری را دکلمه کردند.

قبل از شعرخوانی قدیمی، شهره سلطانی پشت میکروفن قرار گرفت و با گلایه از حاضرانی که سالن را ترک کرده بودند، گفت: اهالی تئاتر افتخارشان به نظمی است که دارند اما هنوز خیلی از برنامه‌های ما باقی مانده درحالی که بسیاری از عزیزان سالن را ترک کردند. فرصت برای عکس گرفتن همه فراهم است برای همین از دوستان تقاضا دارم به داخل سالن بازگردند.

سلطانی در بخش بعدی از آزیتا حاجیان، هایده حائری، جلیل فرجاد، محمود انوشه، ایرج راد و افسر اسدی درخواست کرد که روی صحنه حاضر شوند و با حضور این هنرمندان از افشین هاشمی و مونا فرجاد برای تولید مجموعه «تک گویی های زنانه براساس حروف الفبا» قدردانی شد.

اجرای قطعاتی از موسیقی بوشهری و بجنوردی بخش‌های پایانی مراسم بود که آماده سازی هرکدام نیز مدتی به طول می‌انجامید که همین مساله در ساعات پایانی شب از حوصله جمع خارج شده بود.

علی رغم تمام تلاشی که مشخص بود شهره سلطانی و گروهش برای هرچه بهتر برگزار شدن مراسم کرده بودند اما حضور ۵ گروه موسیقی و شعرخوانی شاعرانی که ارتباطی به تئاتر نداشتند برنامه را بیش از حد طولانی و خسته کننده کرده بود. اجرای برنامه‌های غیرضروری و بی ارتباط با حوزه تئاتر باعث شد مراسم تجلیل از هنرمندان با وجود حضور بسیاری از پیشکسوتان روی صحنه با بی نظمی و با سرعت هرچه تمام تر برگزار شود و حتی تیزری که برای یادبود درگذشتگان تدارک دیده شده بود پخش نشد.

در این مراسم هنرمندان قدیمی و سالخورده ای در سالن حضور داشتند اما به دلیل نامنظم بودن و بی برنامگی مراسم برخی نتوانستند تا انتها در سالن بمانند و تئاترشهر را ترک کردند.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار هنری

ایتن هاک و پدرو پاسکال مقابل دوربین آلمادوار/ یک وسترن نیم‌ساعته

ایتن هاک و پدرو پاسکال مقابل دوربین آلمادوار/ یک وسترن نیم‌ساعته
2022-06-29T06:36:49+04:30
فیلم وسترن پدرو آلمادوار با حضور ایتن هاک و پدرو پاسکال ساخته می‌شود.

سیاوش طهمورث بار دیگر «معرکه در معرکه» می‌گیرد/ «پهلوان» می‌مانم

سیاوش طهمورث بار دیگر «معرکه در معرکه» می‌گیرد/ «پهلوان» می‌مانم
2022-06-29T06:10:08+04:30
سیاوش طهمورث قصد دارد نمایش تحسین‌شده «معرکه در معرکه» را دو دهه پس از نخستین اجرا، بار دیگر از نیمه دوم مرداد سال جاری روی صحنه ببرد.

شیوه‌های قدیمی اکران دیگر جواب نمی‌دهد/ لزوم نگاه واقع‌بینانه

شیوه‌های قدیمی اکران دیگر جواب نمی‌دهد/ لزوم نگاه واقع‌بینانه
2022-06-28T21:03:29+04:30
همایون اسعدیان دبیر شورای صنفی نمایش در جلسه شورای راهبردی اکران بیان کرد که همه اعضای شورای صنفی معتقدیم در این وضعیت نمی‌توان به شیوه‌های قدیم و مثلا بر اس...

عکس دیده نشده «شهید بهشتی» در حوزه هنری رونمایی شد

عکس دیده نشده «شهید بهشتی» در حوزه هنری رونمایی شد
2022-06-28T18:23:28+04:30
مراسم رونمایی عکس دیده نشده‌ای از شهید مظلوم دکتر بهشتی در سالروز فاجعه هفتم تیر توسط خانه عکاسان ایران در حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار شد.

ادریس آلبا و پیشنهاد یک میلیارد پوندی/ تحول در تلویزیون بریتانیا

ادریس آلبا و پیشنهاد یک میلیارد پوندی/ تحول در تلویزیون بریتانیا
2022-06-28T14:50:08+04:30
ادریس آلبا بازیگر مشهور بریتانیایی در حال مذاکره برای یک مسئولیت ۱.۲ میلیارد دلاری است.

خدا به داد سینما و مخاطبانش برسد/ مهمترین مشکل‌مان قیمت بلیت است

خدا به داد سینما و مخاطبانش برسد/ مهمترین مشکل‌مان قیمت بلیت است
2022-06-28T14:17:04+04:30
اکران مردمی فیلم «بدون قرار قبلی» شامگاه ۶ تیر در پردیس سینمایی آزادی برگزار شد.

مواجهه با غول بی‌شاخ و دمی به نام «کنکور»!/ کسی راه‌حلی دارد؟

مواجهه با غول بی‌شاخ و دمی به نام «کنکور»!/ کسی راه‌حلی دارد؟
2022-06-28T13:50:25+04:30
کارگردان مستند «۱۲- هیچ» که به آسیب‌شناسی نظام آموزشی با محوریت پدیده کنکور می‌پردازد،‌ به ارائه توضیحاتی درباره این اثر پرداخت.

اهداف نخستین جشنواره «آیین سخن»/ زبان فارسی هویت ماست

اهداف نخستین جشنواره «آیین سخن»/ زبان فارسی هویت ماست
2022-06-28T13:37:04+04:30
اهداف و برنامه‌های نخستین جشنواره ملی «آیین سخن» که ویژه پاسداشت زبان فارسی، توسط معاونت صدا برگزار می‌شود، تشریح شد.

همکاری مرکز موسیقی و هنرهای نمایشی حوزه هنری برای اصلاح «تعزیه»

همکاری مرکز موسیقی و هنرهای نمایشی حوزه هنری برای اصلاح «تعزیه»
2022-06-28T12:30:26+04:30
مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری از همکاری با مرکز موسیقی حوزه برای اصلاح موسیقی، اشعار، نسخ و اجرای تعزیه خبر داد.

شایعه توافق جانی دپ با دیزنی رد شد/ مذاکره برای برگشت در کار نیست

شایعه توافق جانی دپ با دیزنی رد شد/ مذاکره برای برگشت در کار نیست
2022-06-28T11:37:04+04:30
نماینده جانی دپ مذاکره وی برای ایفای مجدد نقش کاپیتان جک اسپارو در مجموعه فیلم‌های «دزدان دریایی کاراییب» را رد کرد.

اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره موسیقی نواحی منصوب شدند

اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره موسیقی نواحی منصوب شدند
2022-06-28T10:30:24+04:30
معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکامی، اعضای شورای سیاستگذاری پانزدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران را منصوب کرد.

«لیگ عشاق» دوباره به رادیو رسید/ مسابقه‌ای برای زوج‌های باسابقه

«لیگ عشاق» دوباره به رادیو رسید/ مسابقه‌ای برای زوج‌های باسابقه
2022-06-28T10:03:44+04:30
مسابقه «لیگ عشاق» تابستان ۱۴۰۱ با حضور زوج‌های باسابقه روی آنتن رادیو صبا می‌رود.

تشکیل آرشیو ملی نمایشنامه‌های تالیفی در مجموعه تئاتر شهر

تشکیل آرشیو ملی نمایشنامه‌های تالیفی در مجموعه تئاتر شهر
2022-06-28T09:37:05+04:30
رئیس مجموعه تئاتر شهر از برنامه‌ریزی برای تشکیل آرشیو ملی نمایشنامه‌های تالیفی در کتابخانه و مرکز اسناد این مجموعه طی هفته‌های آینده خبر داد.

ایجاد یک موقوفه هنری به نام رابرت دنیرو/ همکاری با دانشگاه تگزاس

ایجاد یک موقوفه هنری به نام رابرت دنیرو/ همکاری با دانشگاه تگزاس
2022-06-28T09:37:04+04:30
دانشگاه تگزاس برنامه‌ای برای گرامیداشت رابرت دنیرو تدارک دیده و قصد دارد با ایجاد یک موقوفه به نام این بازیگر این کار را انجام دهد.

دردسرهای مهاجرت زوج هنرمند در «نرفتن»/ باید دنبال مخاطب بدویم!

دردسرهای مهاجرت زوج هنرمند در «نرفتن»/ باید دنبال مخاطب بدویم!
2022-06-28T08:43:45+04:30
مجتبی واشیان کارگردان نمایش «نرفتن» عنوان کرد این نمایش درباره رفتارهای خارج از عرفی است که در شرایط این روزهای جامعه از قشر تحصیل کرده و فرهنگی جامعه سر می‌...

وودی آلن در مصاحبه زنده با آلک بالدوین شرکت می‌کند

وودی آلن در مصاحبه زنده با آلک بالدوین شرکت می‌کند
2022-06-28T08:43:44+04:30
آلک بالدوین اعلام کرد روز سه‌شنبه با وودی آلن به صورت زنده مصاحبه می‌کند.

سود سینماداری بیشتر است یا چلوکبابی؟/ امید «شین» به بازیگران خاطره‌ساز

سود سینماداری بیشتر است یا چلوکبابی؟/ امید «شین» به بازیگران خاطره‌ساز
2022-06-28T06:17:04+04:30
میثم کزازی کارگردان فیلم سینمایی «شین» بیان کرد که سینماداران شرایط مناسبی ندارند؛ اگر همین حالا سینمای خود را تعطیل کنند و به جایش چلوکبابی بزنند، بیشتر سود...

رقابت‌طلبی در تناسب‌اندام چگونه مازوخیستی شد؟/ چالشی که واقعی نیست

رقابت‌طلبی در تناسب‌اندام چگونه مازوخیستی شد؟/ چالشی که واقعی نیست
2022-06-27T14:43:44+04:30
جدیدترین قسمت از فصل دوم مجموعه مستند «ضد» به کارگردانی محسن کریمیان امشب ششم تیرماه با موضوع سیر تکامل و تغییرات شیوه‌های حفظ تناسب‌اندام روی آنتن شبکه مستن...

سیروس مقدم کارگردان مینی‌سریال «ترور» درباره حاج قاسم شد

سیروس مقدم کارگردان مینی‌سریال «ترور» درباره حاج قاسم شد
2022-06-27T14:03:44+04:30
سیروس مقدم کارگردان نام آشنای تلویزیون به عنوان سازنده مینی‌سریال «ترور» انتخاب شد.

امیر مشهدی‌عباس دبیر بیست و هشتمین جشنواره تئاتر کودک شد

امیر مشهدی‌عباس دبیر بیست و هشتمین جشنواره تئاتر کودک شد
2022-06-27T12:17:04+04:30
مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی امیر مشهدی‌عباس را به‌عنوان دبیر بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان منصوب کرد.

امیر مشهدی‌عباس دبیر بیست و هشتمیین جشنواره تئاتر کودک شد

امیر مشهدی‌عباس دبیر بیست و هشتمیین جشنواره تئاتر کودک شد
2022-06-27T12:03:44+04:30
مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی امیر مشهدی‌عباس را به‌عنوان دبیر بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان منصوب کرد.

«باغ» حسن معجونی نقد و بررسی شد/ اثری با نگاه به امروز جامعه

«باغ» حسن معجونی نقد و بررسی شد/ اثری با نگاه به امروز جامعه
2022-06-27T11:23:44+04:30
نشست نقد و بررسی نمایش «باغ» به کارگردانی حسن معجونی عصر روز یکشنبه ۵ تیر در مجموعه باغ کتاب تهران برگزار شد.

مأموریت‌های عسگرپور در خانه هنرمندان/ این خانه می‌تواند الگو باشد

مأموریت‌های عسگرپور در خانه هنرمندان/ این خانه می‌تواند الگو باشد
2022-06-27T10:57:03+04:30
ایرج راد رئیس شورای‌عالی خانه هنرمندان ضمن تشریح اولویت‌های مدنظر برای انتخاب مدیرعامل جدید، ابراز امیدواری کرد که اهداف خانه هنرمندان در دوره جدید محقق شود.

ثابت کردم می‌توان نقاشی و مسیر جدید زندگی را از ۴۳ سالگی شروع کرد

ثابت کردم می‌توان نقاشی و مسیر جدید زندگی را از ۴۳ سالگی شروع کرد
2022-06-27T10:17:05+04:30
هومن جعفر کرمانی هنرمند نقاش بیان کرد می‌خواستم با برگزاری نمایشگاه نقاشی به دیگران بگویم که در سن ۴۲، ۴۳ سالگی هم می‌شود مسیر تازه‌ای را باز کرد.

تام کروز برای اولین بار میلیاردی شد/ ماوریک «دکتر استرنج» را گرفت

تام کروز برای اولین بار میلیاردی شد/ ماوریک «دکتر استرنج» را گرفت
2022-06-27T10:17:04+04:30
«تاپ گان: ماوریک» فیلم جدید تام کروز هنوز در حال فتح گیشه‌هاست و دیروز با فروشی که در تعطیلات آخر هفته داشت، از مرز یک میلیارد دلار عبور کرد.

«هیچ و پوچ» منتشر شد/ تراژیک‌ترین اتفاق شاهنامه در زندگی ۲ غسال

«هیچ و پوچ» منتشر شد/ تراژیک‌ترین اتفاق شاهنامه در زندگی ۲ غسال
2022-06-27T08:06:36+04:30
نمایشنامه «هیچ و پوچ» نوشته سهیل ملکی نویسنده و بازیگر تئاتر به تازگی وارد بازار کتاب شده است.

امیلیا کلارک از خودش انتقاد کرد/ برای تئاتر آماده نبودم

امیلیا کلارک از خودش انتقاد کرد/ برای تئاتر آماده نبودم
2022-06-27T07:53:16+04:30
امیلیا کلارک از نخستین تجربه‌اش روی صحنه نمایش انتقاد کرد و گفت برای این کار آمادگی نداشته است.

«مستوران» رئال است یا فانتزی؟/ سلیقه مخاطب را با طنز منحرف کرده‌ایم

«مستوران» رئال است یا فانتزی؟/ سلیقه مخاطب را با طنز منحرف کرده‌ایم
2022-06-27T06:19:56+04:30
مسعود آب پرور یکی از دو کارگردان سریال «مستوران» با اشاره به پخش چند قسمت از این مجموعه درباره ژانر آن بیان کرد که این مجموعه اثری فانتزی محسوب می‌شود.

محمدمهدی عسگرپور مدیرعامل خانه هنرمندان ایران شد

محمدمهدی عسگرپور مدیرعامل خانه هنرمندان ایران شد
2022-06-26T16:46:36+04:30
محمدمهدی عسگرپور تهیه‌کننده و کارگردان سینما به عنوان مدیرعامل خانه هنرمندان ایران انتخاب شد.

مشکل سینما بلیت ۴۵ هزار تومانی نیست!/ جلسه فوری برای نجات اکران

مشکل سینما بلیت ۴۵ هزار تومانی نیست!/ جلسه فوری برای نجات اکران
2022-06-26T16:06:36+04:30
همایون اسعدیان سخنگوی شورای صنفی اکران ضمن ارایه گزارشی از خروجی جلسه این شورا بیان کرد که مشکل سینما بلیت ۴۵ هزارتومانی نیست.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)