میرنیوز

خدمت هیئتی‌ها برای عرض ارادت به امام نهم/ از آزادی ۹ زندانی تا طبخ ۹ هزار غذا برای نیازمندان

 خدمت هیئتی‌ها برای عرض ارادت به امام نهم/ از آزادی ۹ زندانی تا طبخ ۹ هزار غذا برای نیازمندان 2020-11-26T17:29:55+03:30

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، رُند بودن تاریخ در این چند دهه به یکی از دغدغه‌ها و البته کلاس اجتماعی برخی خانواده‌ها تبدیل شده است. حالا با آمدن تاریخ 1399/9/9 نیز بسیاری در تلاش‌اند به اجبار هم که شده فرزندشان را در این روز به دنیا بیاورند و یا اینکه بسیاری از فعالیت‌های اجتماعی‌شان را معطوف به این روز کنند. در این میان اما هیئت جوادالائمه(ع) مشهد در اقدامی قابل تأمل، 9 طرح حمایتی، فرهنگی و اجتماعی را در تاریخ 1399/9/9 برای عرض ارادت به امام جواد(ع) نهمین خورشید تابناک آسمان ولایت اجرا خواهند کرد.

رجب پور مسئول هیئت جوادالائمه (ع) در گفت‌وگو با تسنیم درباره این طرح گفت: در این روزها که همه درگیر کرونا و مسائل اقتصادی و اجتماعی‌اند تلاش کردیم تا به بهانه تاریخ 1399/9/9 توسل و عرض ارادتی به امام جواد (ع) داشته باشیم چراکه به ما توصیه کردند که حوائج دنیایی را از امام جواد بخواهید و اکنون فرصت مناسبی است که رفع بیماری کرونا که یک بیماری دنیایی است را از این امام همام درخواست کنیم.

آزادی 9 زندانی غیرعمد

وی بیان اینکه روز 1399/9/9 را به عنوان روز ارادت به امام نهم تعیین کرده‌ایم، اضافه کرد: هیأت جوادالائمه(ع) 9 طرح را به مناسبت این روز در دستور کار خود قرار داده است که نخستین این طرح‌ها آزادی 9زندانی غیرعمد نیازمند است که این افراد به علت ناتوانی در پرداخت دیون چند میلیون تومانی، در زندان‌اند.

مسئول هیأت جوادالائمه(ع) مشهد خاطرنشان کرد: در طرح نخست ما با عنوان «یا باب‌الحوائج(ع)» برای 9زندانی 39میلیون تومان با کمک خیرین و اعضای هیأت جمع‌آوری و به حساب انجمن حمایت از زندانیان واریز کردیم.

حمایت از 99 خانواده نیازمند

وی از اجرای طرح مواسات به‌عنوان دومین فعالیت هیأت جوادلائمه(ع) مشهد یاد کرد و گفت: 99 خانواده محروم را توسط 9 شعبه از هیأت در مشهد شناسایی کرده‌ایم که اقلام فرهنگی، بهداشتی و معیشتی به ارزش بیش از یک میلیون تومان برای هر خانواده، میان آن‌ها توزیع می‌شود که این اقلام شامل گوشت، مرغ، برنج و همه مواد اقلام مهم و مورد نیاز می‌شود.

طبخ 999 غذای گرم و توزیع بین نیازمندان/ حمایت 9 ماهه از 9 خانواده

رجب‌پور طرح دیگر هیأت جوادالائمه(ع) را مائده آسمانی دانست و تصریح کرد: در قالب این طرح 9 خانواده عضو هیأت در مشهد به عنوان 9 قرارگاه خانگی انتخاب شده و طبخ غذا را دنبال می‌کنند؛ هر قرارگاه حداکثر 999 غذا را طبخ و در مناطق حاشیه مشهد توزیع می‌کند.

وی ادامه داد: در طرح مائده آسمانی 9 خانواده نیازمند را شناسایی کرده تا به مدت 9ماه هر آنچه که نیاز دارد را تامین کنیم این نیازها شامل لوازم تحصیل، لوازم خانگی، مواد غذایی و غیره می‌شود.

هر خانواده 9 پرس غذا طبخ کند

رجب‌پور با اشاره به اینکه در طرح مائده آسمانی قرار است هر خانواده 9غذا به نیت امام جواد علیه‌السلام طبخ کند، تصریح کرد: خانواده‌ها می‌توانند این غذاها را در میان همسایگان و اقوام خود که نیازمندند توزیع کنند.

مسئول هیأت جوالائمه(ع) مشهد گفت: بر اساس پیش‌بینی انجام شده در مشهد مقدس بیش از 9 هزار غذا طبخ می‌شود چراکه به جز از 9قرارگاه پیش‌بینی شده برخی از خیرین نیز به طبخ و توزیع غذا در این روز خواهند پرداخت.

وی از اجرای طرح پسران آسمانی به‌عنوان دیگر فعالیت هیأت جوادالائمه(ع) مشهد یاد کرد و افزود: در روز 1399/9/9رکورد جدیدی برای عمل سزارین به ثبت خواهد رسید؛ یکی از نگرانی‌های موجود کادر درمانی این است که مادران و پدران با زایمان زودهنگام برای فرزندان خود مشکل ایجاد کنند و ما نیز دغدغه کادر درمانی را به خانواده‌ها منعکس خواهیم کرد.

نام فرزندتان را جواد بگذارید و هدیه بگیرید

رجب‌پور عنوان کرد: پدر و مادری که دغدغه تاریخ تولد فرزندانشان را دارند باید یک دغدغه دیگر هم داشته باشند، اینکه نام نیک برای فرزندانشان انتخاب کنند اهمیت بسیاری دارد چه زیبا می‌شود که از القاب امام جواد(ع) استفاده شود.

وی اضافه کرد: با بیمارستان جوادالائمه(ع) صحبت و قرارگاه طرح پسران آسمانی را در این بیمارستان ایجاد کردیم؛ این قرارگاه با 9 بیمارستان ارتباط گرفته و افرادی که از نام جواد یا القاب امام نهم برای فرزندان خود استفاده کنند بسته‌های متبرک آستان قدس رضوی، حرز امام جواد(ع) را دریافت می‌کنند و 9درصد تخفیف را در هزینه‌های زایمان به خود اختصاص می‌دهند.

این فعال فرهنگی مطرح کرد: افرادی که شرایط شرکت در طرح پسران آسمانی را دارند می‌توانند به 10001776 پیامک بزند و ما با دریافت کپی شناسنامه افراد، هدایای پیش‌بینی شده را به آن‌ها تقدیم می‌کنیم.

وی با بیان اینکه طرح دیگر هیأت جوادلائمه(ع) مشهد با عنوان مدافعان سلامت به وضعیت کرونا و لزوم تجلیل از فعالان این عرصه توجه دارد، تصریح کرد: در تاریخ 1399/9/9 کادر خدماتی بیمارستان‌های درگیر کرونا توسط خادمان هیأت مورد تجلیل قرار می‌گیرند چراکه در تجلیل‌هایی که از کادر درمان صورت گرفته تاکنون کمتر به نیروهای خدماتی توجه شده است درحالی‌که نقش این افراد نیز بسیار مهم است.

رجب‌پور از شناسایی 500نیروی خدماتی در مشهد یاد کرد و افزود: بسته‌های متبرکات آستان قدس را برای آن‌ها درنظر گرفته‌ایم و با محوریت بیمارستان امام رضا علیه‌السلام طرح مدافعان سلامت را دنبال خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه هیأت جوادالائمه(ع) مشهد از نیروی انسانی وضعیت مطلوبی دارد و با مشکلی روبرو نیست، اظهار کرد: برای هر طرح و فعالیت یک تیم و یک مجموعه پشتیبان مشخص را تعیین کرده‌ایم تا کارها به صورت دقیق و مطلوب دنبال شود.

مسئول هیأت جوادلائمه(ع) مشهد یادآور شد: طرح پرسمان 9999در سایت سراج به‌عنوان پایگاه اطلاع‌رسانی جوادالائمه(ع) مشهد بارگذاری شده و مخاطبان با شرکت در این طرح باید به 9 سئوال از زندگی امام جواد(ع) پاسخ دهند تا به قید قرعه به 9 نفر هدایای نفیس شامل حرز امام جواد(ع) اهدا شود.

زیارت نیابتی از طرف عاشقان به اهل‌بیت (ع)

وی اضافه کرد: طرح سلام بر امام دیگر فعالیت هیأت جوادلائمه(ع) است که در دستور کار قرار گرفته و قرار است با هماهنگی عتبه کاظمین و اداره بین‌الملل آستان قدس رضوی ساعت 9 صبح و 9 شب تاریخ 9/9/1399 دو ارتباط زنده با حرم امامین کاظم و جوادعلیهم‌السلام داشته باشیم و به نیابت از مردم ایران زیارت بخوانیم و سلام به ایشان دهیم، همچنین در این طرح از طرف مردم ایران نماز امام جواد(ع) توسط خادمان حرم کاظمین خوانده می‌شود و در این برنامه توسلی برای ریشه کنی مشکلات مردم ایران به ویژه ویروس منحوس کرونا خواهیم داشت.

رجب‌پور ادامه داد: «در پناه جوادالائمه(ع)» نیز طرح دیگری است که در قالب آن 9 محصول فرهنگی مرتبط با امام جواد(ع) تولید و به عموم مخاطبان و علاقه‌مندان عرضه می‌شود مهم‌ترین این محصولات کتاب 40حدیث است که همراه با سایر تولیدات رسانه ای ارائه شده است.

وی از اجرای طرح «خادم الجواد» به‌منظور تجلیل از 9 خادم افتخاری هیأت جوادالائمه(ع) مشهد یاد کرد و گفت: یکی از این افراد شخصیتی در کاظمین است که هر ساله میزبان خادمان موکب هیأت است و یکی از آن‌ها نیز مسئول شعبه هیأت در کرمان است که مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

این فعال هیأتی با اشاره به اینکه عموم خیرین و علاقه‌مندان می‌توانند در طرح‌های هیأت جوادلائمه(ع) مشهد مشارکت کنند، مطرح کرد: شماره حساب 5029087001074171 به نام هیأت جوادلائمه(ع) برای مشارکت عموم مردم درنظر گرفته شده است که افراد می‌توانند مبالغ واریزی خود را با عنوان طرح مورد نظر به شماره 10001776 پیامک کنند.

 

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

زندگی به سبک شهدا-۵|گفت‌وگوی خواندنی شهید زین‌الدین با همسرش درباره "دوست‌داشتن"

 زندگی به سبک شهدا-۵|گفت‌وگوی خواندنی شهید زین‌الدین با همسرش درباره "دوست‌داشتن"
2021-10-25T16:36:02+03:30
شهید مهدی زین الدین می‌گفت: بدم می‌آید از این مردهایی که به زنهایشان می‌گویند دوستت داریم و آن وقت زن هم می‌گوید اگر این طوری است پس مثلاً فلان چیز را برایم...

امتزاج تکلیف‌محوری و مصلحت اندیشی/ آیت‌الله مهدوی کنی؛ از کمیته انقلاب تا دانشگاه امام صادق (ع)

 امتزاج تکلیف‌محوری و مصلحت اندیشی/ آیت‌الله مهدوی کنی؛ از کمیته انقلاب تا دانشگاه امام صادق (ع)
2021-10-25T16:36:02+03:30
فردای آن مناظره کذایی حاج‌آقا به احمدی‌نژاد گفتند: بد کردی ولی من مجبورم میان بد و بدتر از شما حمایت کنم چون موسوی را می‌شناسم و می‌دانم رفتارش با آقا چه رف...

همایش ذهن برتر از نگاه قرآن

همایش ذهن برتر از نگاه قرآن
2021-10-25T15:22:25+03:30
همایش ذهن برتر از نگاه قرآن با حضور کارشناسان قرآنی این نشست تخصصی در فرهنگسرای قرآن برگزار می‌شود.

نگاهی به عملکرد انجمن سینمای جوانان ایران؛ پنهان شدن زیر چتر اسکار

 نگاهی به عملکرد انجمن سینمای جوانان ایران؛ پنهان شدن زیر چتر اسکار
2021-10-25T15:29:08+03:30
متولیان انجمن سینمای جوانان ایران به عنوان سیاستگذار فیلم کوتاه، اینروزها با برجسته‌سازی زیر چتر قرار گرفتن جشنواره فیلم کوتاه در فهرست جشنواره‌های مورد تای...

"زیرخاکی" برای نوروز ۱۴۰۱ ساخته می‌شود/ آیا هادی حجازی‌فر دوباره برمی‌گردد؟

 "زیرخاکی" برای نوروز ۱۴۰۱ ساخته می‌شود/ آیا هادی حجازی‌فر دوباره برمی‌گردد؟
2021-10-25T15:15:48+03:30
سریال "زیرخاکی" قرار است برای نوروز ۱۴۰۱ آماده شود و باید دید فریبرز باغ‌بیشه شخصیت اصلی سریال، در سِیر تحولی داستان از حالت پخمگی خارج خواهد شد ی...

برگزیدگان آموزش غیرحضوری شورای عالی قرآن در مهر ۱۴۰۰ معرفی شدند

برگزیدگان آموزش غیرحضوری شورای عالی قرآن در مهر ۱۴۰۰ معرفی شدند
2021-10-25T14:15:47+03:30
سومین دوره آموزش غیرحضوری شورای عالی قرآن که با هدف رشد و پیشرفت فنی تلاوت قاریان برگزیده و در طرح ارزیابی و به منظور موفقیت در مقاطع و درجات بالاتر اجرا می...

جشن اتمام حفظ کل قاری نوجوان برگزار شد

جشن اتمام حفظ کل قاری نوجوان برگزار شد
2021-10-25T14:15:47+03:30
جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) با حضور اعضا، والدین، اساتید و دست اندرکاران طرح آموزشی-تربیتی اُسوه، به صورت نیمه حضوری و مجازی برگزار شد.

مراسم اربعین علامه حسن زاده آملی برگزار می‌شود

مراسم اربعین علامه حسن زاده آملی برگزار می‌شود
2021-10-25T14:15:46+03:30
مراسم بزرگداشت اربعین ارتحال حکیم متاله، جامع معقول و منقول حضرت آیت الله حسن زاده آملی از طرف حضرت آیت الله جوادی آملی در شهر مقدس قم برگزار می‌گردد.

«دم آهنگ»؛ بررسی سیمای امام حسین(ع) در نوحه‌های دهه ۹۰

«دم آهنگ»؛ بررسی سیمای امام حسین(ع) در نوحه‌های دهه ۹۰
2021-10-25T14:15:46+03:30
سلسله جلسات تخصصی نوحه با عنوان «دم آهنگ» با هدف بررسی سیمای امام حسین (ع) در نوحه‌های دهه ۹۰ با حضور جمعی از فعالان عرصه نوحه کشور برگزار می‌شود.

ورود سریال امنیتی تلویزیون به سایت‌های شرط‌بندی و قمار/ سرجوخه‌های ترور اسرائیل معرفی می‌شوند

 ورود سریال امنیتی تلویزیون به سایت‌های شرط‌بندی و قمار/ سرجوخه‌های ترور اسرائیل معرفی می‌شوند
2021-10-25T13:29:10+03:30
سازندگان سریال جاسوسی تلویزیون که از امشب روی آنتن خواهند آمد با سایت‌های شرط‌بندی و قمار وارد جریان نفوذ اسرائیلی‌ها می‌شوند.

حرف‌ِدل مهدی سلحشور با حاج قاسم و گلایه از شهرت‌طلبی برخی مداحان

 حرف‌ِدل مهدی سلحشور با حاج قاسم و گلایه از شهرت‌طلبی برخی مداحان
2021-10-25T13:29:10+03:30
مهدی سلحشور مداح اهل‌بیت در واکنش به شهرت‌طلبی برخی مداحان با حاج قاسم سلیمانی درد و دل کرد.

نیرومند: پس از گذشت ۴۲ سال از انقلاب هنوز سینمای ملی نداریم/ شورای عالی سینما فرمان سینمای بی‌مخاطب را به سمت سینمای مخاطب‌پسند‌ بچرخاند

 نیرومند: پس از گذشت ۴۲ سال از انقلاب هنوز سینمای ملی نداریم/ شورای عالی سینما فرمان سینمای بی‌مخاطب را به سمت سینمای مخاطب‌پسند‌ بچرخاند
2021-10-25T13:29:10+03:30
مدیرعامل اسبق انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس می‌گوید که مشکل جدی ما در سینما این است که پس از گذشت ۴۲ سال از تولد انقلاب اسلامی هنوز سینمای ملی نداریم.

مهم‌ترین آیه درباره وجوب احترام به پیامبر (ص)

 مهم‌ترین آیه درباره وجوب احترام به پیامبر (ص)
2021-10-25T13:29:10+03:30
حجت الاسلام رفیعی با اشاره به آیه‌ای از قرآن، درباره ضرورت حفظ شأن پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله سخن گفت.

بازخوانی ۱۰ اصل اساسی در کار فرهنگی

 بازخوانی ۱۰ اصل اساسی در کار فرهنگی
2021-10-25T13:29:09+03:30
چاپ ششم دو کتاب «به اضافه مردم؛ ۱۰اصل اساسی در کار فرهنگی» و «رسم جهاد؛ تجربه‌های کار جمعی در جهاد سازندگی به روایت حسینعلی عظیمی» از عن...

عناصر تمدن‌ساز از منظر قرآن کریم/ مروری بر درون‌مایه‌های تمدنی فرهنگ اسلامی

 عناصر تمدن‌ساز از منظر قرآن کریم/ مروری بر درون‌مایه‌های تمدنی فرهنگ اسلامی
2021-10-25T13:29:09+03:30
تمدنِ باشکوه اسلام که در زمان کمی، تکامل یافت، ثمره درون‌مایه‌های تمدنی بود. این اتهام که فرهنگ اسلامی با قدرت شمشیر گسترش یافت با حقایق تاریخی همخوان نیست.

ولنگاری در عرصه کتاب‌سازی نتیجه اهمال وزارت ارشاد است/ واحدهای چاپ دیجیتال پروانه‌دار شوند

 ولنگاری در عرصه کتاب‌سازی نتیجه اهمال وزارت ارشاد است/ واحدهای چاپ دیجیتال پروانه‌دار شوند
2021-10-25T13:29:09+03:30
علی‌اکبر تورانیان، مدیر انتشارات شهرآب معتقد است؛ ولنگاری فعلی در حوزه نشر که به شکل کتاب‌سازی و قاچاق کتاب خود را نشان داده، نتیجه اهمال‌های چند ساله در وز...

ضرورت استفاده از ظرفیت بانوان در حل مسائل اجتماعی کشور

ضرورت استفاده از ظرفیت بانوان در حل مسائل اجتماعی کشور
2021-10-25T10:49:08+03:30
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: بانوان علاوه بر نقش‌آفرینی در حوزه مسائل خانوادگی می‌توانند در مسائل مهم اجتماعی، سیاسی و فرهنگی نیز گره‌گشا باشند.

موتور محرکه سیاست خارجه باید فقه باشد / تحول در سیاست خارجی در گرو تأسی به اندیشه سیاسی امامین انقلاب است

 موتور محرکه سیاست خارجه باید فقه باشد / تحول در سیاست خارجی در گرو تأسی به اندیشه سیاسی امامین انقلاب است
2021-10-24T18:02:35+03:30
سیاست خارجی باید یکی از دوبال اصلی انقلاب اسلامی باشد تا جمهوری اسلامی ایران بتواند اسلام را در اقصی نقاط جهان تقویت کند و امت اسلامی را تحقق ببخشد.

خصلتی زیبا از پیامبر (ص) که مرهم امروز جامعه است

 خصلتی زیبا از پیامبر (ص) که مرهم امروز جامعه است
2021-10-24T18:02:35+03:30
شهاب مرادی می‌گوید مسئله شوخی و خنده، بد در جامعه جا افتاده است. به قدری تقبیح شده که آدم‌ها مجبور شدند مدام خودشان را جمع و جور کنند.

ارزش بالای ذکر "صلوات" در تفسیری از امام صادق

 ارزش بالای ذکر "صلوات" در تفسیری از امام صادق
2021-10-24T18:02:35+03:30
حجت الاسلام ابوالقاسمی می‌گوید خداوند قصد دارد با جریان صلواتش به‌سوی ما، امت پیامبر را از عمق و ظلمت دنیا به‌سمت آسمان‌ها یعنی فضای نورانی بالا ببرد.

فراز و فرود ۷ ساله بنیاد سینمای فارابی؛ نهضتی که به تولید محتوا نرسید و سینمایی که در خواب بورس ماند

 فراز و فرود ۷ ساله بنیاد سینمای فارابی؛ نهضتی که به تولید محتوا نرسید و سینمایی که در خواب بورس ماند
2021-10-24T14:29:11+03:30
ریل گذاری انجام شده از سوی مدیریت سینما برای ایجاد نهضت تولید از سوی بنیاد سینمایی فارابی در سال های اخیر به جایی نرسید تا جایی که بسیاری از شعارهای مدیران ...

راه اندازی پویش «ما عاشق محمدیم (ص)» در فضای مجازی

راه اندازی پویش «ما عاشق محمدیم (ص)» در فضای مجازی
2021-10-24T12:09:07+03:30
پویش مجازی «ما عاشق محمدیم (ص)» با محوریت ترویج فضایل پیامبر مهربانی ها، همزمان با سالروز میلاد نبی گرامی اسلام و روز اخلاق و مهرورزی در فضای مجازی آغاز به ک...

دیدار رئیس بنیاد شهید با خانواده‌ شهدا و جانبازان اهل تسنن+تصاویر

 دیدار رئیس بنیاد شهید با خانواده‌ شهدا و جانبازان اهل تسنن+تصاویر
2021-10-24T12:15:51+03:30
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه فرمانده نیروی دریایی ارتش به مناسبت هفته وحدت با تعدادی از خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان اهل...

شرح‌نامه‌ای بر "وصایای امام صادق (ع)" به شیعیان+فایل

 شرح‌نامه‌ای بر "وصایای امام صادق (ع)" به شیعیان+فایل
2021-10-24T12:15:51+03:30
"منهج‌الیقین" شرح فارسى مزجى و مفصلى از نامه امام صادق علیه‌السلام به یارانش است.

۹ شاخصه راهبردیِ "وحدت" در بیان رهبر معظم انقلاب

 ۹ شاخصه راهبردیِ "وحدت" در بیان رهبر معظم انقلاب
2021-10-24T12:15:51+03:30
امام خمینی (ره) و پس از ایشان، رهبر معظم انقلاب به عنوان دو رهبر حقوقی و معنوی ملت ایران، مبتنی بر سیره نبوی و سیره عترت،‌ مسیر وحدت را پیمودند.

حمید بهرامی مدیرعامل بنیاد دعبل خزاعی شد

حمید بهرامی مدیرعامل بنیاد دعبل خزاعی شد
2021-10-24T11:55:48+03:30
حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی طی حکمی حمید بهرامی را به‌عنوان مدیرعامل بنیاد دعبل خزاعی منصوب کرد.

کتاب «مسائل و مشکلات تربیتی» تجدید چاپ شد/ویژگی‌های همسر مناسب و برکات ازدواج

کتاب «مسائل و مشکلات تربیتی» تجدید چاپ شد/ویژگی‌های همسر مناسب و برکات ازدواج
2021-10-24T11:55:48+03:30
کتاب «مسائل و مشکلات تربیتی» به همت شرکت چاپ و نشر بین‌الملل، در ۲۹۲ صفحه و با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه تجدید چاپ شد.

مداحی زیبای میثم مطیعی برای ولادت پیامبر اسلام

 مداحی زیبای میثم مطیعی برای ولادت پیامبر اسلام
2021-10-24T12:02:32+03:30
مداحی میثم مطیعی در شب میلاد پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله و سلم و امام صادق علیه السلام منتشر می‌شود.

دشمنی اینستاگرام با "نابودکننده داعش" تمامی ندارد/ لایو حضور هنرمندان موسیقی بر مزار "شهید سلیمانی" مسدود شد

 دشمنی اینستاگرام با "نابودکننده داعش" تمامی ندارد/ لایو حضور هنرمندان موسیقی بر مزار "شهید سلیمانی" مسدود شد
2021-10-24T12:02:32+03:30
تجدید میثاق هنرمندان موسیقی نواحی با آرمان‌های شهید سردار سلیمانی از سوی شبکه اجتماعی اینستاگرام تعلیق شد.

آخرین مهلت ارسال اثر به جشنواره عمار چه زمانی است؟ + پوستر جشنواره

 آخرین مهلت ارسال اثر به جشنواره عمار چه زمانی است؟ + پوستر جشنواره
2021-10-24T11:49:13+03:30
پوستر فراخوان دوازهمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار در ۴ بخش منتشر شد.
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)