میرنیوز

مافیای قدرت و ثروت مانع پیشرفت کشور/ایجاد بانک اسلامی، از ضروریات کشور است

مافیای قدرت و ثروت مانع پیشرفت کشور/ایجاد بانک اسلامی، از ضروریات کشور است 2020-09-11T15:18:56+04:30

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام آیت نعمتی در خطبه های نماز جمعه این هفته به تبیین وظایف قوای سه گانه پرداخت و گفت: وظیفه مجلس انقلابی تصویب قوانین بر اساس تفکرات انقلاب اسلامی است.

وی یکی از صفات حسنه مومنین را توان مسئولیت پذیری عنوان کرد و گفت: مسئولیت پذیری سنگین ترین وظیفه ای است که بر عهده هر انسانی است چه زمانی که فرد عهده دار مسئولیت های سیاسی و اجتماعی در جامعه است و چه انسانهایی که تنها نسبت به خود و خانواده خود دارای مسئولیت هستند در هر حال، این مسئولیت ها اگر درست درک شده و به سرانجام برسد سعادت و خوشبتی به همراه خواهد داشت.

لیاقت، تعهد، تقوا، علم و توانمندی، لازمه تصدی مسئولیت است

حجت الاسلام نعمتی وظایف دولت و مجلس را یادآور شد و گفت: دولت ، مجلس و قوه قضاییه نسبت به مسئولیت ها و دادن مناصب اجرایی باید بر اساس لیاقت، تعهد، تقوا، علم و توانمندی عمل کنند.

امام جمعه شهرستان نیر به مقایسه دوران جنگ تحمیلی و زمان فعلی پرداخت و گفت: امروز به برکت تجربیات جنگ تحمیلی  و درایت و پشتکار امثال شهید طهرانی مقدم و همرزمانش است که در ۷۰ هزار پایی، مجهزترین هواپیمای بدون سرنشین آمریکا را منهدم می کنیم، کاری که هیچ دولت و حکومتی در دنیا توان انجام آن و مقابله با استکبار را ندارد و نخواهد داشت.

این مبلغ دینی تنها دلیل صلابت ایران در برابر استکبار را اعطای مسئولیت به اهلش عنوان کرد و گفت: تنها در سایه کار جهادی، انقلابی و خدایی است که امروز به توان بازدارندگی نظامی در برابر دشمنان اسلام رسیده ایم.

مافیای قدرت و ثروت، سد راه کار جهادی و انقلابی در کشور است

حجت الاسلام نعمتی در ادامه سخنان خود با انتقاد از مسئولین کشور در سایر عرصه ها به ویژه عرصه های صنعت و اقتصاد  گفت: تنها به دلیل عدم توفیق در سایر بخش ها این است که مسئولیت به اهلش داده نشده در حالی که کشوری که بتواند موشک طراحی و تولید کند، قطعا تولید خودروی ملی هم ممکن است.

وی دلیل ضعف در صنعت خودروسازی و یا سایر مباحث اقتصادی را در وجود مافیای قدرت و ثروت دانست و گفت: این مافیای قدرت و ثروت است که به خاطر منافع خود نه تنها اجازه کار جهادی و انقلابی را به دغدغه داران امر نمی دهد بلکه با شبه پراکنی های خود برای نظام نیز هزینه ایجاد می کند.

وظیفه مجلس انقلابی تصویب قوانین بر اساس تفکرات انقلاب اسلامی است

امام جمعه شهرستان نیر در ادامه سخنان خود به بانکداری در کشور نیز اشاره کرد و گفت: وظیفه مجلس انقلابی تصویب قوانین بر اساس تفکرات انقلاب اسلامی است.

وی به  وظیفه قوه  قضائیه در این خصوص نیز اشاره کرد و گفت: مبارزه با تبعیض و فساد در تمام زمینه ها از جمله وظایف قوه قضائیه است.

وی انتصاب مدیران لایق برای نهادهای مختلف اجرایی و خدمت رسانی را نیز از وظایف قوه مجریه دانست و گفت:  شأن ولی فقیه در جمهوری اسلامی بسیار بالاتر از این است که در این امور وارد شود چراکه طبق قانون اساسی برای همه امور وظایفی برای سه قوه مشخص شده است.

ایجاد بانک اسلامی، از ضروریات کشور است

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان نیر در بخش دیگری از سخنان خود به نظرات فقها و مراجع عظام تقلید و مقام معظم رهبری به لزوم ایجاد بانک اسلامی در ایران اشاره کرد و گفت: متاسفانه بانک‌های ما مهمترین عامل اصلی بیکاری، تورم افزایش سن ازدواج و سودهای ربوی زیاد است.

وی علت این امر را  وجود مافیای قدرت و ثروت عنوان کرد و گفت: مافیای اقتصاد و تجارت نمی‌گذارند درصدهای بانکی پایین در کشور برقرار شود، در حالی که در کشورهای دیگر مانند کشورهای غربی و آسیای همچون مالزی درصدهای بانکی خیلی پایین است و سرمایه‌گذاری نیز در این کشورها به نحو احسن حمایت می‌شود.

حجت الاسلام نعمتی با بیان اینکه بانک‌های ما، قاتل جان سرمایه‌گذاران هستند، خاطرنشان کرد: عامل تعطیلی کارخانجات و بیکاری مردم نیز همین سیستم بانکداری است.

وی از قوه قضائیه خواست برای یک بار هم که شده با این سودهای کلان بانکی مبارزه کند هرچند که در این راه مافیای ثروت، پول های خود را از بانک‌ها بیرون بکشند.

مدیریت زیرساخت ها، مستلزم اصلاح سیستم بانکداری است

امام جمعه شهرستان نیر ایثار و فداکاری بانوان و مادران ایران اسلامی در پشتیبانی از فرزندان خود در 8 سال دفاع مقدس را یادآور شد و گفت:  چطور در طول هشت سال جنگ تحمیلی خواهران و مادران ما برای استقلال کشور و دفاع از آرمان‌های انقلاب و خون شهیدان طلاهای خود را تقدیم نظام کردند و اقتصاد کشور مدیریت شد، امروز هم همین افراد خیر و مومن هستند که در صورت نیاز باز هم به میدان خواهند آمد.

وی تصرح کرد: اگر سیستم بانکداری اصلاح شود، زیرساخت‌ها نیز مدیریت خواهند شد و با مدیریت اقتصادی، تورم و بی ثباتی نیز مدیریت خواهد شد.

امام جمعه شهرستان نیر به برنامه های قوه قضائیه در رابطه با بانکداری اسلامی اشاره کرد و گفت: با تمام توان پشتیبان این حرکت انقلابی هستیم چراکه  کوتاهی در این زمینه پذیرفتی نیست و ایت کار، کاری است که قطعا خشنودی و رضایت خداوند متعال را نیر در پی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه مسئولیت ها امروز از طریق خون شهدا به ما رسیده است، گفت: کوتاهی در انجام مسئولیت ها در واقع خیانت به اسلام و خون شهدا است.

تنها راه نجات اقتصاد کشور، عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید است

حجت الاسلام نعمتی در بخش دیگری از سخنان خود به دلباختگان به فرب  و آمریکا نیز اشاره کرد و گفت: عده ای در داخل برای نجات اقتصاد کشور، دل به انتخابات آمریکا بسته اند که لازم است این افراد بدانند، این کار و این طرز تفکر خیانت بسیار بزرگی در حق ملت ایران اسلامی است.

وی افزود: فاسدترین دولت ها، فاسدترین انتخابات  و فاسدترین اشخاص در زمان برجام همین آمریکائی ها بودند و شدیدترین تحریم ها را بر کشور ما، همین افراد وضع کردند که اگر تدبیر مقام معظم رهبری نبود برجام های بعدی نیز در ایران اجرا می شد.

امام جمعه شهرستان نیر تنها راه نجات اقتصاد کشور را عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید عنوان کرد و گفت: امروز لازم است روستاهای ما با محوریت تولید، اشتغال و گردشگری احیا شوند چراکه این حرکت در مسیر فرامین مقام معظم رهبری و راه نجات کشور است.

وی از نمایندگان مجلس نیز خواست تا نظارت میدانی را که اخیرا آغاز کرده تداوم دهد چراکه باعث ایجاد روحیه بین مردم شده است.

تشریح اهداف پنهان اهانت نشریه فرانسوی فرانسوی به ساحت مقدس اسلام

حجت الاسلام نعمتی در ادامه سخنان خود به ابعاد پنهان اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس اسلام و مسلمانان اشاره کرد و گفت: این کار با اهدفی چون تغییر مسیر افکار عمومی از جنایات اسرائیل غاصب و همچنین به فراموشی سپردن عادی سازی روابط آل سعود و آل خلیفه و بحرین و امارات و کویت با اسرائیل غاصب انجام گرفت که ملت های مسلمان با هوشیاری کامل وارد صحنه شده و با محکوم کردن این اقدام موهن، توطئه های دشمنان را نیز خنثی کردند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به توطئه کاهش جمعیت ایران نیز در سال های پیش اشاره کرد و گفت: ساده اندیشی  و غفلت مسئولان وقت در اجرا و تداوم برنامه کاهش جمعیت در ایران، باعث شد که جمعیت ایران به سمت پیر شدن حرکت کند که لازم است در اینخصوص فکر اساسی تدبیر شده و مسئولان اجرایی با اتخاذ تصمیمات مناسب و فراهم کردن بسترهای لازم نسبت به ازدیاد جمعیت کشور اقدام کنند.

لزوم راه اندازی میز خدمت در همه نقط شهرستان نیر

امام جمعه شهرستان نیر در بخش پایانی سخنان خود به مشکلات شهرستان نیر اشاره کرد و از اقبالی سرپرست جدید فرمانداری شهرستان خواست تا با اختصاص زمان کافی به بخش ها، مراکز و روستاهایی که با مرکز شهرستان فاصله دارند با اعزام مدیران و مسئولان به آن مناطق، باعث کاهش مشکلات موجود در ان مناطق شود.

وی به مشکلات شهر کورائیم نیز اشاره کرد و گفت: بهتر است برخی از جلسات اداری در کورائیم نیز برگزار شود  تا مشکلات نیز شهر جدیدالتاسیس نیز برطرف شود.

حجت الاسلام نعمتی خواستار ایجاد میزهای خدمت در تماما مناطق شهرستان نیر شد و گفت: میزهای خدمت از نزدیک ترین نقطه به مرکز شهرتان تا دورترین نطقه باید برقرار شده و به عموم مردم خدمت رسانی شود چراکه این کار از آرمان های انقلاب اسلامی و همه مسئولان در انجام این رسالت موظف هستند.

وی از مسئولان شهرداری نیز انتقاد کرد و گفت: عملکرد شورای شهر مطلوب نیست چراکه که اخیراً برنامه‌هایی به گوش می رسد که جز تحمیل هزینه‌های بی ثمر آن هم در این شرایط اقتصادی  فایده ای ندارد و در شأن مردم  شهرستان نیر نیست .

امام جمعه شهرستان نیر به توزیع مسئولیت در این شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: در توزیع مسئولیت ها ضمن اجرای قوانین در این خصوص باید شایسته سالاری ، کارامدی نیز مد نظر قرارگیرد و اگر چنانچه فرد لایق بومی برای تصدی مسئولیت در شهرستان پیدا نشد اگر این سمت خالی بماند بهت از این است که به اختیار افراد نا اهل به آن سمت بیافتد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

شهاب حسینی محبوب‌ترین بازیگر نقش شهدا شد

 شهاب حسینی محبوب‌ترین بازیگر نقش شهدا شد
2020-09-27T17:52:16+03:30
طی آخرین نظرخواهی از مخاطبان شهاب حسینی با بیشترین آرا به عنوان محبوب‌ترین بازیگر نقش شهدا در آثار ژانر دفاع مقدس انتخاب شد.

بزرگداشت شمس تبریزی و مولانا جلال الدین محمد بلخی برگزار می‌شود

بزرگداشت شمس تبریزی و مولانا جلال الدین محمد بلخی برگزار می‌شود
2020-09-27T16:38:57+03:30
انجمن آثار و مفاخر فرهنگی نشست مجازی روز بزرگداشت شمس تبریزی و مولانا جلال الدین محمد بلخی را برگزار می‌کند.

عبد خدایی اندیشه‌های آیت‌الله طالقانی را بررسی می‌کند

عبد خدایی اندیشه‌های آیت‌الله طالقانی را بررسی می‌کند
2020-09-27T16:38:57+03:30
افکار و اندیشه‌های آیت‌الله سید محمود طالقانی توسط دبیرکل جمعیت فداییان اسلام در برنامه «مصیر» شبکه چهار سیما بررسی می‌شود.

صهیونیستها با ایجاد فتنه به دنبال منحرف کردن اذهان مسلمانان هستند

صهیونیستها با ایجاد فتنه به دنبال منحرف کردن اذهان مسلمانان هستند
2020-09-27T16:12:16+03:30
حجت الاسلام شهریاری گفت:صهیونیستها با ایجاد فتنه به دنبال منحرف کردن اذهان مسلمانان از مسائلی نظیر عادی سازی روابط و شهرک سازی غاصبانه رژیم صهیونیستی هستند.

چله عزت|روایت پدری شهید در قامت استخوان‌های خاک خورده

 چله عزت|روایت پدری شهید در قامت استخوان‌های خاک خورده
2020-09-27T15:38:58+03:30
دختر شهید قاسم کریمی می‌گوید: قامت او لباس یک رزمنده کلاه به سر بود که باعث شده بود هنوز بعد از سال‌ها اسکلتش استوار نگه داشته شود و پلاک آویزان به گردنش را...

جلسات بازجویی از افسران عراقی در ایران شنیدنی شد

 جلسات بازجویی از افسران عراقی در ایران شنیدنی شد
2020-09-27T15:25:42+03:30
کتاب صوتی «پوتین قرمزها» همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس منتشر شد. این اثر به سراغ خاطرات یکی از بازجوهای ایرانی در هشت سال جنگ تحمیلی رفته است.

نگاهی به پشت جبهه‎های درگیری در دفاع مقدس

 نگاهی به پشت جبهه‎های درگیری در دفاع مقدس
2020-09-27T15:25:42+03:30
نقش پشت جبهه بسیار مهم و اساسی بود و در این میان در جنگ میان ارتش بعث و جمهوری اسلامی ایران بر خلاف آنچه تصورات جهانی انتظار داشت، آن طرفی پیروز بود که مقاو...

«پرچمدار کوچک من» چاپ پنجمی شد/ مادرانه‌ای برای تربیت حسینی کودکان

 «پرچمدار کوچک من» چاپ پنجمی شد/ مادرانه‌ای برای تربیت حسینی کودکان
2020-09-27T15:25:42+03:30
با استقبال مخاطبان، ویرایش جدید کتاب «پرچمدار کوچک من»؛ تجربه‌های خلاقانه مادران در تربیت حسینی کودکان توسط انتشارات راه یار تجدید چاپ شد.

کاغذ تحریر بندی ۴۴۰ هزار تومان/ احتکار کاغذ در انبار تاجران به امید گرانی بیشتر

 کاغذ تحریر بندی ۴۴۰ هزار تومان/ احتکار کاغذ در انبار تاجران به امید گرانی بیشتر
2020-09-27T15:25:42+03:30
قیمت کاغذ تحریر در بازار آزاد به بندی ۴۴۰ هزار تومان رسید‌؛ این در حالی است که بسیاری از تجار کاغذ‌های خود را در انبارها به امید گرانی بیشتر احتکار کرده‌اند.

طرح «احسان قرآن» اجرا می شود

طرح «احسان قرآن» اجرا می شود
2020-09-27T13:45:36+03:30
سعادتی از اجرا شدن طرح «احسان قرآن»که شامل برگزاری محفل انس با قرآن و همچنین ختم قرآن (حزب خوانی) می‌شود خبر داد.

استقرار کانون‌های سلامت در کشور عراق برای زائران اربعین

استقرار کانون‌های سلامت در کشور عراق برای زائران اربعین
2020-09-27T13:32:16+03:30
حجت الاسلام ارزانی گفت: برخی از مواکب الاتحاد اعلام آمادگی کرده اند که در صورت صدور مجوز، در قالب کانون های سلامت در عراق مستقر شده و به زائران عراقی خدمات ب...

روایت خاطرات یک جانباز آزاده ارمنی از دوران دفاع مقدس

روایت خاطرات یک جانباز آزاده ارمنی از دوران دفاع مقدس
2020-09-27T13:05:36+03:30
ایواز خداوردیان، از اقلیت‌های مذهبی (ارمنی) و جانباز آزاده دوران دفاع مقدس در یک گفتگو خاطرات دوران دفاع مقدس خود را روایت کرد.

نامه حجت الاسلام قرائتی به قالیباف برای بررسی دو موضوع فرهنگی

نامه حجت الاسلام قرائتی به قالیباف برای بررسی دو موضوع فرهنگی
2020-09-27T12:25:36+03:30
حجت الاسلام قرائتی طی نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی، خواستار بررسی دو موضوع فرهنگی و بررسی تخصیص بودجه در کمیسیون تلفیق آذرماه شد.

تصویر دفاع مقدس| علی اکبرهای امام(ره) پراکنده شده در دشت مین

 تصویر دفاع مقدس| علی اکبرهای امام(ره) پراکنده شده در دشت مین
2020-09-27T12:32:17+03:30
در هشت سال دفاع مقدس جوانان این مرز و بوم با ندای «لبیک یا حسین» خود را بر روی مین‌ها می‌انداختند و جسم خود را محل عبور سایر رزمندگان قرار می‌دادند.

روایت عروج یار حاج قاسم سلیمانی

 روایت عروج یار حاج قاسم سلیمانی
2020-09-27T12:19:03+03:30
بعد از گذشت ۹ ماه از شهادت حاج قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس و شهادت چند تن از یارانش، هیکی دیگر از یاران سردار که از یادگاران جنگ بود، به قافله شهدا پیوست.

تصویر دفاع مقدس| علی اکبرهای امام(ره)، پراکنده شده در دشت مین

 تصویر دفاع مقدس| علی اکبرهای امام(ره)، پراکنده شده در دشت مین
2020-09-27T12:19:03+03:30
در هشت سال دفاع مقدس جوانان این مرز و بوم با ندای «لبیک یا حسین» خود را بر روی مین‌ها می‌انداختند و جسم خود را محل عبور سایر رزمندگان قرار می‌دادند.

آغاز «نهضت خاطره‌گویی» با تأکید رهبر انقلاب/ خاطرات ۱۰۰ فرمانده جنگ تدوین می‌شود

 آغاز «نهضت خاطره‌گویی» با تأکید رهبر انقلاب/ خاطرات ۱۰۰ فرمانده جنگ تدوین می‌شود
2020-09-27T12:19:03+03:30
نخستین جلد از مجموعه «فرماندهان نبرد» زیر نظر سرلشکر پاسدار سیدیحیی رحیم صفوی و به قلم ساسان ناطق همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس منتشر شد.

آهنگ‌های ماندگار دفاع مقدس|تصنیفی که تاریخ مصرف ندارد / "کاروان شهید" به روایت ناظری و لطفی

 آهنگ‌های ماندگار دفاع مقدس|تصنیفی که تاریخ مصرف ندارد / "کاروان شهید" به روایت ناظری و لطفی
2020-09-27T12:19:03+03:30
سجاد پورقناد معتقد است که تصنیف «کاروان شهید» اثری است مناسبتی که به دلایل مختلف برای همیشه در تاریخ موسیقی ایران ماندگار شده است.

بزرگداشت شهید حشمت اله ظهرابی در ویژه برنامه چهل چراغ

بزرگداشت شهید حشمت اله ظهرابی در ویژه برنامه چهل چراغ
2020-09-27T11:18:56+03:30
به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس از مقام شهید جاویدالاثر حشمت اله ظهرابی در برنامه چهل چراغ در مزار شهدای گمنام حسینیه فاطمیون تهران از سوی فرهنگسرای سرو تج...

علیرضا افخمی با سریال ماورایی به تلویزیون برگشت

 علیرضا افخمی با سریال ماورایی به تلویزیون برگشت
2020-09-27T10:59:07+03:30
کارگردان "او یک فرشته بود" در حال نگارش فیلمنامه ماورایی برای ساخت سریال تلویزیونی برای رمضان ۱۴۰۰ است که اگر مراحل توافق و قرارداد نهایی به درستی...

با کاروان حسینی تا اربعین| مدینه در سوگ حسین(ع)

 با کاروان حسینی تا اربعین| مدینه در سوگ حسین(ع)
2020-09-27T10:59:07+03:30
سکوت شهر به عزای حسین شکسته و مدینه به سوگ نشسته بود، در عزای خامس آل‏ کساء، مدینه غرق در اشک و ماتم بود، ام‌‏سلمه با تربت به خون نشسته‏ حسین، از شهر گذر کر...

جدیدترین استفتاء رهبر انقلاب درباره برگزاری "مسابقات اینترنتی"

 جدیدترین استفتاء رهبر انقلاب درباره برگزاری "مسابقات اینترنتی"
2020-09-27T10:59:07+03:30
رهبر معظّم انقلاب به استفتائی دربارۀ برگزاری مسابقات اینترنتی پاسخ فرمودند.

گریم نقش شهید باکری رونمایی شد + اولین عکس

 گریم نقش شهید باکری رونمایی شد + اولین عکس
2020-09-27T10:59:07+03:30
همزمان با رونمایی از گریم نقش شهید باکری، تصویربرداری سریال تلویزیونی "شهیدان باکری" و لشکر ۳۱ عاشورا رسماً آغاز شد.

مختاری: نان سیدجواد ذاکر را می‌خورند و وارونه روایتش می‌کنند/ ماجرای بدگویی‌ها از سید پیش حاج‌منصور

 مختاری: نان سیدجواد ذاکر را می‌خورند و وارونه روایتش می‌کنند/ ماجرای بدگویی‌ها از سید پیش حاج‌منصور
2020-09-27T10:45:37+03:30
سید جواد ذاکر عاشقی بود که غرق در معشوقش یعنی امام حسین بود اما حضرت آقا (مقام معظم رهبری) را هم دوست داشت. خیلی‌ها امروز نانشان را به نام سیدجواد می‌خورند ...

دلایل «جنگ ایران و عراق»| از شکست آمریکا در «واقعه طبس» تا چراغ سبز به «صدام» برای حمله سراسری

 دلایل «جنگ ایران و عراق»| از شکست آمریکا در «واقعه طبس» تا چراغ سبز به «صدام» برای حمله سراسری
2020-09-27T10:32:18+03:30
پژوهشگر دفاع مقدس گفت: ملاقات‌هایی میان مسئولان آمریکایی و عراقی در مرز اردن قبل از وقوع جنگ اتفاق افتاده که بیانگر اطلاع آنها از این حمله بوده است.

وصیت‌نامه قابل تأمل یک شهید/ «سعی‌اش این بود، چون علی باشد»

 وصیت‌نامه قابل تأمل یک شهید/ «سعی‌اش این بود، چون علی باشد»
2020-09-27T10:05:46+03:30
عبدالرحیم سعیدی‌راد تازه‌ترین سروده خود را همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس به شهیدی تقدیم کرد که وصیت کرده بود تا بر سر مزارش بنویسند: پر کاهی تقدیم به آ...

شیخ‌رضائی: جامعه طراحان گرافیک نسبت به دفاع مقدس بی‌توجه بوده‌ است/ ۴ چالش مهم هنر دفاع مقدس

 شیخ‌رضائی: جامعه طراحان گرافیک نسبت به دفاع مقدس بی‌توجه بوده‌ است/ ۴ چالش مهم هنر دفاع مقدس
2020-09-27T10:05:46+03:30
صابر شیخ‌رضائی هنرمند گرافیست عرصه هنرهای تجسمی می‌گوید که جامعه طراحان گرافیک ایرانی و انجمن‌های تخصصی مرتبط به این رشته به هنر دفاع مقدس بی‌توجه بوده‌اند.

بهروز بقایی: هنوز از کرونا می‌ترسم/ تلویزیون به خانه‌تکانی جدی نیاز دارد

 بهروز بقایی: هنوز از کرونا می‌ترسم/ تلویزیون به خانه‌تکانی جدی نیاز دارد
2020-09-27T09:52:18+03:30
بازیگر و کارگردان شناخته شده که مدتی پیش گرفتارِ بیماری کرونا شد اعتقاد دارد کسی که مبتلا نشده نمی‌داند،‌ کرونا چه بیماری سختی است و واقعاً این ویروسِ سخت د...

چله عزت| آموزش رنگ متالیک با گِل، برای بهشتی شدن رزمندگان

 چله عزت| آموزش رنگ متالیک با گِل، برای بهشتی شدن رزمندگان
2020-09-27T09:52:18+03:30
برادرا چیه؟ چرا شرم می‌کنید؟ خجالت نداره... گِل ریختن روی سر، با اینکه می‌گن خاک بر سرت خیلی تفاوت داره، این کجا و اون کجا؟ اولی مال بهشتی‌هاست، دومی مال جه...

آشنایی با رویکرد فکری و فرهنگی سلمان فارسی/ چرا پیغمبر اسلام(ص) سلمان را از اهل‌بیت خود دانست؟

 آشنایی با رویکرد فکری و فرهنگی سلمان فارسی/ چرا پیغمبر اسلام(ص) سلمان را از اهل‌بیت خود دانست؟
2020-09-27T09:52:18+03:30
در فرهنگ مسلمانان همواره سلمان مظهر زهد، عدالت، عقلانیت و تواضع بوده و نمادهای مفاهیم را در آثار ادبی گذشته می‌توان نشان داد.