میرنیوز

رادیو در هفته بسیج چه برنامه‌هایی پخش می‌کند؟

 رادیو در هفته بسیج چه برنامه‌هایی پخش می‌کند؟ 2023-11-20T20:29:54+03:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بسیج مستضعفین با فرمان امام خمینی(ره) در پنجم آذر 1358 تشکیل شد و پس از تصویب مجلس شورای اسلامی در دی 1359 به صورت قانونی رسمیت پیدا کرد. شبکه‌های رادیویی به همین مناسبت برنامه‌های مختلفی را تدارک دیده که جزئیات آنها را در ادامه بخوانید:

بررسی دستاوردهای بسیجیان نمونه در رادیو جوان  

برنامه «پرچمدار» به بررسی دستاوردهای بسیجیان نخبه و معرفی ابتکارات و خلاقیت‌های آنان می‌پردازد. در برنامه «رادیوم» به هفته بسیج و دستاوردهای علمی آن اشاره می‌شود.

برنامه «جوان ایرانی سلام» به مناسبت هفته بسیج، به اطلاع‌رسانی درباره فعالیت‌های بسیج و گفت وگو با فرماندهان آن می‌پردازد و به اهمیت و جایگاه بسیج مردمی در اهداف انقلاب اسلامی تأکید می‌کند.

برنامه «شکوه حماسه» به بررسی دستاوردهای گروه‌های جهادی و روایت پیشرفت و محرومیت‌زدایی می‌پردازد. در برنامه «کافه رادیو» بخشی مربوط به بسیجیان فرهنگی تهیه و به شنوندگان رادیو جوان ارائه می‌شود. برنامه «جوونی مجاز» با فرماندهان و جوانان بسیجی در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی گفتگو می‌کند. برنامه «بازی باز» به صورت مسابقه‌ای با محوریت هفته بسیج برگزار و برنامه «جورواجور» توسط نوجوانان درباره هفته بسیج تهیه و به شنوندگان رادیو جوان ارائه خواهد شد.

مسابقه فرمانده با حضور نخبگان بسیجی در رادیو ایران

«آرمان» نام ویژه برنامه‌ای که در هفت قسمت با هفت نخبه بسیجی در جایگاه‌های مختلف گفت‌وگو می‌کند که همزمان با هفته بسیج ساعت 13:30 پخش می شود.

 برنامه صبحگاهی«سلام صبح بخیر» در ارتباط با مسئولان بخش‌های مختلف بسیج و عملکردشان اطلاع‌رسانی می‌کند. این برنامه شنبه تا پنجشنبه ساعت 6:15 صبح از رادیو ایران پخش می‌شود. برنامه «نمودار» همزمان با هفته بسیج درباره اقدامات حمایتی بسیج، محور اصناف در حفظ ثبات بازار و کمک به اقشار کم برخوردار جامعه  با مسئولین گفت‌و‌گو می‌کند. «نمودار» از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:20 صبح شنیده می‌شود.

«به افق آفتاب» برنامه دیگری که هر روز ساعت 11:25 روی آنتن می رود و در این هفته به برنامه‌های هفته بسیج در پایگاه های مختلف بسیج و بسیج مساجد اشاره می کند. برنامه «پلاک هشت» در گفت وگو با فرماندهان و مدیران درباره فعالیت‌های جهادی و حرکت‌های جهادی استان‌های مختلف کشور و از نحوه تشکیل و عضویت گروه‌های جهادی توضیحاتی ارائه می‌دهد.

برنامه «باغ هنر» در گفت‌وگو با کارشناسان برنامه درباره برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی بسیج، جشنواره تئاتر بسیج، بررسی ادبیات و سینمای دفاع مقدس اطلاع‌رسانی می‌کند. برنامه «ورزش ایران» نیز در این هفته از ساعت 19:30 گفت‌وگو با ورزشکاران بسیجی و «مسابقه فرمانده» نیز با حضور نخبگان بسیجی در هفته بسیج ساعت 22 پخش می‌شود.

خط اول روی آنتن رادیو ورزش  

«به اضافه ورزش» در روزهای سوم، چهارم و پنجم آذر ماه  با حضور کارشناسان این حوزه به بررسی فعالیت بسیج ورزشکاران می‌پردازد از ساعت 12 ظهر ما را همراهی کنید.«مستند ورزشی» نیز در این روزها از ساعت 18:30 به موضوع اردوهای بسیج و ورزشکاران بسیجی می‌پردازد. «خط اول» تا پنجم آذر از ساعت 14 به بازتولید و پوشش و پیگیری رویدادهای ورزشی به مناسبت هفته بسیج از ساعت 14 می‌پردازد.

«باشگاه خبر» تا پنجم آذر  به پوشش رویدادهای ورزشی و گفت‌وگو با مسئولین ذیربط به مناسبت هفته بسیج می‌پردازد. این برنامه هر روز از ساعت 21 روی آنتن رادیو ورزش می‌رود.

رادیو معارف در «مدرسه عشق»

ویژه برنامه روز بسیج رادیو معارف با عنوان «مدرسه عشق»، روز 5 آذر،  ساعت 9 تا 10 صبح با موضوع  نقش فرهنگ بسیج در عملکرد جبهه مقاومت با کارشناسی حجت‌الاسلام نادم پخش می شود. برنامه زنده «مهربان باشیم» ساعت 6:50 با موضوع «بسیج، ویژگی و فعالیت های آن» از رادیو معارف شنیده می شود. مسابقه زنده «یار مهربان» هر روز ساعت 19 با معرفی کتاب 13 ساله ها پخش خواهد شد.

تدارک رادیو فرهنگ از گروه تاریخچه تا کتاب‌هایی درباره بسیج

شبکه رادیویی فرهنگ‌ یکشنبه 5 آذرماه، با نگاهی به فرهنگ بسیج، فعالیت های هنری و فرهنگی بسیجیان را با رویکردی تخصصی، روی آنتن می‌برد. رادیو فرهنگ شنبه 4 آذرماه، ویژه برنامه‌‌ای زنده‌ای را با محوریت شناخت و آگاهی‌بخشی از بسیج، شاخصه‌ها و مؤلفه‌های آن تدارک دیده است که ساعت 9 صبح پخش می‌شود.

«پویش» یکی از برنامه‌های مستمر رادیو فرهنگ که به صورت زنده ساعت هشت، یکی از بخش‌های گفت‌وگومحور را به اطلاع رسانی برنامه هفته بسیج اختصاص داده است. برنامه «سرزمین من» نیز از ساعت 13 در بخش گفت‌وگوی روز با یکی از مسئولان بسیج همراه می‌شود و در این گفت‌و‌گو درباره تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان امام خمینی(ره) و چگونگی و چرایی تشکیل بسیج مطرح می‌شود.

«کتاب فرهنگ »نیز ساعت 18 این هفته با موضوع معرفی کتاب درباره بسیج، رزمندگان و نویسندگان بسیجی و کودک و نوجوان و ... روی آنتن می‌رود. 

راه‌اندازی میدان بسیج در رادیو تهران

با آغاز هفته بسیج، شبکه رادیویی تهران ویژه برنامه «میدان بسیج» را تا پنجم آذر (به جز پنجشنبه و جمعه) از ساعت هشت صبح و تکرار آن 16 در گفت وگو با فرماندهان بسیجی و پایگاه‌های بسیج از گروه فرهنگ و جامعه روی آنتن می‌برد.

برنامه «شهر آفتاب» در طول هفته از ساعت 6:30 صبح در گفت‌وگو با مسئولان بسیج درباره عملکرد و وظایف بسیج به اطلاع‌رسانی می‌پردازد. «بازار تهران» از ساعت 11 نقش اقتصادی بسیج در اقتصاد کشور را بررسی می‌کند. برنامه «باغ فردوس» با کارکرد بسیج در مساجد از ساعت 11:30 ، «پل مدیریت» در گفت‌و‌گو با مسئولان بسیج شهرستانها از ساعت 12:30 و «باغ فیض» با موضوع بسیج و بسیجی از ساعت 21 روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز می‌رود.

گرامیداشت رادیو صبا در «صبح صبا و  عصر صبا»

ویژه برنامه «سربند» در قالب مسابقه رادیویی در پنج قسمت با محوریت هفته بسیج ساعت 10 صبح پخش می‌شود. در این مسابقه سه شرکت کننده برای به دست آوردن «سربند» در بخش‌های مختلف «اطلاعات عمومی، زندگینامه، شهدای بسیجی، تاریخچه بسیج و مرور خاطرات بسیجیان» با یکدیگر رقابت می‌کنند. مجله عصرگاهی«عصر صبا» این هفته با موضوعات مختلف هفته بسیج را گرامی می‌دارد، «عصر صبا» شنبه تا چهارشنبه ساعت 17 پخش می‌شود.

رادیو پیام و «من یک بسیجی‌ام»

«من یک بسیجی‌ام»به مدت 2 دقیقه درباره اقدامات بسیج در سازندگی کشور می‌گوید که در بخش‌های متوالی در روز پخش می‌شود. «پیام ولایت» به مدت دو دقیقه به موضوع  انعکاس بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص بسیج می‌پردازد که 14 بار در روز پخش می‌شود. «پیام همدلی » با موضوع ترویج فرهنگ همدلی و بسیج در کارها به مدت 2 دقیقه 7 بار در روز شنیده می‌شود.

رادیو قرآن و «یاوران بی‌ادعا»

«یاوران بی‌ادعا» رادیو قرآن به کارکردهای امروزی بسیج می‌پردازد. این برنامه اشاره به روز شمار بسیج و ویژگی های بسیجیان در آیات قرآن دارد. همچنین علیرضا کریمی راوی و مجری برنامه نیز از خاطرات خود و دیگر بسیجیان دوران دفاع مقدس روایتگری خواهد کرد. این برنامه به مدت یک هفته ساعت 17:45روی آنتن رادیو قرآن خواهد رفت.

ایرانصدا و کتاب‌های گویا

کتاب «در همسایگی گلوله‌ها» نوشته‌ «رضا کریمی صالح» به روایت هایی از پیمان قریب پناه از رشادت و رنج مردم فوعه و کفریا در سه سال و نیم محاصره می‌گوید.

«آچار پی جی» روایت خاطرات «حاج رضا نیک آیین» یکی از نیروهای مردمی و فنی است که با روایت رامین پور ایمان در قالب نمایشی به مدت300 دقیقه شنیده می‌شود.

از مجموعه «ترکش‌های ولگرد» کتاب «برادران مزدور» و «جاسم رمبو» به قلم داوود امیریان به روایت، محمودرضا قدیریان شنیده می‌شود. «برادران مزدور» نام جلد اول کتاب ترکش‌های ولگرد است که دربردارنده‌ این داستان‌هاست؛ معتمد محله‌ی ما، ترکش بی‌ریا، گودزیلای عراقی، پرسپولیس هورا، اسیر شکم، تحفه‌ها، کدخدای نوجوان، برادران مزدور، تاب تاب عباسی، پسِ کلّه‌ی جبار، جلد دوم «جاسم رمبو» به  مدت 74 دقیقه از  ایرانصدا شنیده می‌شود.

رادیو اقتصاد در «بزرگراه»

مجله صبحگاهی«روزی نو» در هفته بسیج، در گفت‌وگو با مسئولان بسیج کشور، دستاوردهای بسیج در حوزه اقتصادی به خصوص اشتغال مورد بررسی قرار می گیرد. این برنامه شنبه تا پنجشنبه ساعت 6:30 صبح از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

برنامه مفرح عصرگاهی «گذر بازار»، همزمان با هفته بسیج با کارآفرینان بسیجی به گفت‌وگو می‌نشیند و اقدام‌های جهادی آنها در عمران و سازندگی کشور را مورد بررسی قرار می‌دهد. برنامه «گذر بازار» شنبه تا چهارشنبه ساعت 16 پخش می‌شود.

«رهیافت» با حضور مسئولان و صاحب‌نظران اقتصادی به بررسی و ریشه یابی مهمترین مسائل و مشکلات اقتصادی روز و ارائه راهکارهای عملیاتی می‌پردازد. «رهیافت» شنبه تا چهارشنبه ساعت 21 پخش خواهد شد.

جنگ عصرگاهی «بزرگراه » روز 3 آذر ساعت 18 همزمان با هفته بسیج به اطلاع‌رسانی در خصوص فعالیت جهادی در توسعه راه‌های روستایی می‌پردازد. مستند «بریم بسازیم» فعالیت‌های گروه‌های جهادی در ساختن‌های بی‌منت برای رفع محرومیت‌ها را انعکاس می‌دهد. این برنامه 5 آذر ساعت 11:30 صبح پخش می‌شود.

«روی خط اقتصاد» در هفته بسیج، اخبار و رویدادهای هفته بسیج و دستاوردهای آن را به اطلاع شنوندگان می‌رساند  این برنامه شنبه تا چهارشنبه ساعت 19 روی آنتن رادیو اقتصاد می‌رود.

رادیو نمایش در «طلایه‌داران»

ویژه برنامه «طلایه داران» با گویندگی مینا مولایی، روز یکشنبه 5 آذر، ساعت 7:30 صبح درباره فعالیت‌های بسیج، پیشرفت‌ها و صحبت با مسئولان است.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

حجت‌الاسلام قمی به تماشای کنسرت نمایش کلنل نشست

 حجت‌الاسلام قمی به تماشای کنسرت نمایش کلنل نشست
2023-12-07T15:52:08+03:30
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بعد از تماشای کنسرت نمایش کلنل در تالار وحدت این اثر نمایشی را ترکیب هنرمندانه فرهنگ و تاریخ به زبان نسل جوان دانست.

گلزار شهدای بهشت زهرا، عصر پنجشنبه‌ها در قاب شبکه یک

 گلزار شهدای بهشت زهرا، عصر پنجشنبه‌ها در قاب شبکه یک
2023-12-07T15:52:08+03:30
تلویزیون برنامه‌ای زنده به نام «گلزار» را تدارک دیده که پنجشنبه‌ها از گلزار شهدای بهشت زهرا(س) روی آنتن می‌رود.

شمع ۱۰۰ سالگی جلال آل‌احمد در خانه‌اش خاموش شد

 شمع ۱۰۰ سالگی جلال آل‌احمد در خانه‌اش خاموش شد
2023-12-07T15:52:08+03:30
کیک تولد صدمین سالروز جلال‌ آل‌احمد در خانه خودش واقع در دزاشیب با حضور جمعی از دوستداران ادبیات و اعضای خانه شعر و ادبیات  بریده شد.

کارگاه شهاب‌الدین عادل در «سینما حقیقت»

 کارگاه شهاب‌الدین عادل در «سینما حقیقت»
2023-12-07T15:52:07+03:30
شهاب‌الدین عادل استاد سینما در هفدهمین جشنواره بین‌المللی «سینما حقیقت» کارگاه «پژوهش تصویری و پژوهش برای تصویر» برگزار می‌کند.

استقبال از ادای دین مرتضی سرهنگی به شهید سلیمانی در بازار نشر

 استقبال از ادای دین مرتضی سرهنگی به شهید سلیمانی در بازار نشر
2023-12-07T15:52:06+03:30
انتشارات خط مقدم چاپ دهم کتاب «نامزد گلوله‌ها» نوشته مرتضی سرهنگی را منتشر و روانه بازار نشر کرد.

نمایشی ویژه ایام فاطمیه در‌تماشاخانه ‌مهر روی صحنه می‌رود

 نمایشی ویژه ایام فاطمیه در‌تماشاخانه ‌مهر روی صحنه می‌رود
2023-12-07T15:52:06+03:30
نوا نمایش نظاره‌گر به نویسندگی علیرضا ‌ناسوتی و کارگردانی علیرضا عمرانی و حمید مردلی از۲۰ الی ۲۶ آذرماه در ‌تماشاخانه ‌مهر به روی صحنه می‌رود.

فعالان خانواده و مسائل اجتماعی کشور

 فعالان خانواده و مسائل اجتماعی کشور
2023-12-07T15:52:05+03:30
خانواده پایه و کوچکترین واحد تشکیل دهنده جامعه است، به دلیل ارتباط بیشتر مادر با فرزندان، نقش پررنگ‌تری در تربیت آنها برعهده دارد و به همین دلیل زنان را محو...

برپایی چهاردهمین نمایشواره کوچه بنی‌هاشم در ایام فاطمیه + عکس

 برپایی چهاردهمین نمایشواره کوچه بنی‌هاشم در ایام فاطمیه + عکس
2023-12-07T15:52:05+03:30
چهاردهمین نمایشواره کوچه بنی‌هاشم در آستانه دهه دوم فاطمیه آغاز به کار کرده است و تا ۲۷ آذرماه برپا خواهد بود.

ویلای ساحلی ۱۶ برابر ضد فروخت / ۴۸ مخاطب برای هر سانس هتل

 ویلای ساحلی ۱۶ برابر ضد فروخت / ۴۸ مخاطب برای هر سانس هتل
2023-12-07T08:58:40+03:30
روز گذشته درحالی ۴ فیلم جدید به فهرست اکران سینماها اضافه شد که شاهد کاهش ۲ درصدی مخاطبان در روز نیم‌بها نسبت به هفته قبل بودیم .

جبلی: شب‌نامه‌‌نویسی‌ باعث نمی‌شود ما از عهدی که با رهبری و مردم برای تحول بسته‌ایم کوتاه بیاییم

 جبلی: شب‌نامه‌‌نویسی‌ باعث نمی‌شود ما از عهدی که با رهبری و مردم برای تحول بسته‌ایم کوتاه بیاییم
2023-12-07T04:45:23+03:30
پیمان جبلی در جمع دانشجویان دانشگاه تهران به این نکته اشاره کرد که ما در را به روی هیچ هنرمندی که علاقه‌مند باشد در چارچوب‌ها با ما کار کند نبسته‌ایم. هرگون...

سفری سینمایی با دانشجویان در آخر هفته تلویزیون

 سفری سینمایی با دانشجویان در آخر هفته تلویزیون
2023-12-07T04:45:19+03:30
شبکه‌های تلویزیونی برای دو روز آخر هفته در کنار نوستالژی‌هایی چند فیلم جدید همچون «خاک سرزمین من»، «فیلم سازی» و «پسر ابری» را...

بسته خبری صداوسیما| تکلیف یلدای ویژه تلویزیون روشن شد/بازگشت «مستوران» به آنتن با خلاصه فصل اول

 بسته خبری صداوسیما| تکلیف یلدای ویژه تلویزیون روشن شد/بازگشت «مستوران» به آنتن با خلاصه فصل اول
2023-12-06T19:18:35+03:30
یلدایی‌های تلویزیون آرام آرام خودشان را مهیای طولانی‌ترین شبِ سال می‌کنند که «بگو بخند» یکی از آن ویژه‌هاست. همچنین سریال «مستوران» از ش...

چند خبر از سینمای جهان؛ از اظهارنظر قابل تأمل «آنجلینا جولی» تا سرمایه‌گذاری خاص عربستان

 چند خبر از سینمای جهان؛ از اظهارنظر قابل تأمل «آنجلینا جولی» تا سرمایه‌گذاری خاص عربستان
2023-12-06T19:18:34+03:30
بازیگر شناخته شده سینمای هالیوود در حالی دست به اعتراف زده که بسیاری علاقه‌مندند در صنعت سینمای هالیوود نقش‌آفرینی کنند. همچنین در خبری اعلام شده که قرار اس...

پیکر شهید ذاکر حسینی در حرم امام زاده صالح به خاک سپرده می شود

 پیکر شهید ذاکر حسینی در حرم امام زاده صالح به خاک سپرده می شود
2023-12-06T16:51:58+03:30
مراسم تشییع شهیدان مصطفی صادقی و مهدی ذاکر حسینی از شهدای مدافع حرمی که به تازگی پیکرشان پس از چند سال در کشور سوریه تفحص شد فردا (پنجشنبه) ا...

پایان‌نامه‌‌ای که مهرجویی برای حضرت ابراهیم نوشت/ برگزاری جلسه هم‌اندیشی تهیه‌کنندگان با مدیرعامل خانه سینما

 پایان‌نامه‌‌ای که مهرجویی برای حضرت ابراهیم نوشت/ برگزاری جلسه هم‌اندیشی تهیه‌کنندگان با مدیرعامل خانه سینما
2023-12-06T15:45:21+03:30
احمد طالبی‌نژاد منتقد سینما در مراسم یادبود داریوش مهرجویی عنوان کرد که مهرجویی مشغول نگارش یک پایان‌نامه درباره حضرت ابراهیم بود، همچنین نمایندگان اتحادیه ...

پخش ۴هزار برنامه از شبکه کتاب طی یک سال اخیر

 پخش ۴هزار برنامه از شبکه کتاب طی یک سال اخیر
2023-12-06T15:18:33+03:30
مدیر تلویزیون اینترنتی کتاب گفت: در مجموع ۲هزار و ۶۹۰ برنامه تولیدی، یک‌هزار و ۸۶ برنامه تأمینی و ۳۲۰ برنامه زنده از شبکه کتاب طی یک‌ سال گذشته برای علاقه‌م...

عیادت مسئولان سازمان اوقاف از استاد حاج غلامرضا سازگار

 عیادت مسئولان سازمان اوقاف از استاد حاج غلامرضا سازگار
2023-12-06T14:52:05+03:30
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه به همراه مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آن سازمان از شاعر و پیرغلام اهل بیت(ع) عیادت کردند.

شهادت حضرت زهرا (س) هیئت کجا برویم؟

 شهادت حضرت زهرا (س) هیئت کجا برویم؟
2023-12-06T14:52:03+03:30
برنامه هیئت‌ها و حسینیه‌ها به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) اعلام شد.

شرایط معافیت مالیاتی و بخشودگی جرایم مؤسسات قرآنی اعلام شد + سند

 شرایط معافیت مالیاتی و بخشودگی جرایم مؤسسات قرآنی اعلام شد + سند
2023-12-06T14:52:02+03:30
مدیرعامل اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت خبر داد: مؤسسات قرآن و عترت با ماهیت حقوقی که تا پایان سال جاری اظهارنامه مالیاتی، دفاتر و اسناد مالی خ...

واردات خودرو جانبازان در چه مرحله ای قرار دارد؟/ قوانینی که اجرا نشده تاریخ انقضایشان می رسد

 واردات خودرو جانبازان در چه مرحله ای قرار دارد؟/ قوانینی که اجرا نشده تاریخ انقضایشان می رسد
2023-12-06T14:25:26+03:30
قانون واردات خودرو ایثارگران در بودجه سال ۱۴۰۲ تصویب شد و اگر در بودجه سال جدید آورده نشود عملا اجرای آن منقضی می شود.

پیشنهاد حبیب احمدزاده برای ادامه‌دار شدن جایزه شهیدغنی‌پور

 پیشنهاد حبیب احمدزاده برای ادامه‌دار شدن جایزه شهیدغنی‌پور
2023-12-06T14:25:23+03:30
حبیب احمدزاده می‌گوید: جایزه غنی‌پور کاری دوست‌داشتنی بود که باید در تمام مساجد کشور الگو می‌شد، شاید در جا زدن جایزه کار را خراب کرده است،‌ باید نرم‌افزار ...

تمدید فراخوان سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

 تمدید فراخوان سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
2023-12-06T13:32:05+03:30
دبیرخانه سی و نهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، فراخوان بخش های رقابتی «جایزه باربد» و غیر رقابتی این دوه از جشنواره را تا ۲۷ آذرماه تمدید کرد.

رونمایی از پوستر هفدهمین جشنواره «سینما حقیقت»

 رونمایی از پوستر هفدهمین جشنواره «سینما حقیقت»
2023-12-06T13:32:03+03:30
پوستر هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینما حقیقت» که توسط حمیدرضا بیدقی طراحی شده، رونمایی شد.

تحلیلی بر داده‌های بخش مجازی نمایشگاه کتاب تهران

 تحلیلی بر داده‌های بخش مجازی نمایشگاه کتاب تهران
2023-12-06T12:38:35+03:30
در جلسه «ارائه گزارش تحلیلی داده‌های بخش مجازی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» که با حضور خبرنگاران حوزه کتاب برگزار شد، روایت‌های تول...

آسیب‌شناسی عدم رعایت عفت از سوی مردان در خانواده و اجتماع

 آسیب‌شناسی عدم رعایت عفت از سوی مردان در خانواده و اجتماع
2023-12-06T12:38:34+03:30
در جوامع سالم انسانی معمولاً نیروهای جسمی و روانی افراد در جهت اعتلای فرهنگ و تعالی آدمی است و تنها در صورتی که افراد به وظایف خود در حوزه فردی و اجتماعی عم...

تصویب سند موسیقی به گام نهایی رسید / تشکیل شورای ملی موسیقی

 تصویب سند موسیقی به گام نهایی رسید / تشکیل شورای ملی موسیقی
2023-12-06T12:38:34+03:30
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از دیدنِ کنسرت مجید انتظامی و ارکستر ملی ایران در جمع خبرنگاران حاضر شد و به پرسش‌های آنان پاسخ داد.

مهرداد اسکویی در «سینما حقیقت»

 مهرداد اسکویی در «سینما حقیقت»
2023-12-06T12:38:34+03:30
مهرداد اسکویی در هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینما حقیقت»، کارگاه «مستندسازی از راه دور» برگزار می‌کند.

نامزدهای نهایی هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند اعلام شدند

 نامزدهای نهایی هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند اعلام شدند
2023-12-06T12:38:34+03:30
دبیرخانه هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند، اسامی نامزدهای نهایی بخش‌های «فیلم مستند»، «مجموعه مستند»، «عکس» و «مستندنگاری&#...

سردار نائینی: فتحیان؛ مترادف بهداری در دفاع مقدس است

 سردار نائینی: فتحیان؛ مترادف بهداری در دفاع مقدس است
2023-12-06T12:38:33+03:30
مراسم رونمایی از کتاب تاریخ شفاهی سردار نصرالله فتحیان با حضور مسئولین کشوری و لشکری و جمعی از پزشکان، کادر درمان، پژوهشگران و راویان، امروز سه‌شنبه در مرکز...

سریال‌های قدیمی که هنوز رقیب سریال‌های جدید تلویزیون‌اند

 سریال‌های قدیمی که هنوز رقیب سریال‌های جدید تلویزیون‌اند
2023-12-06T12:38:33+03:30
سریال «یوسف پیامبر» در حالی جای خود را از شنبه به «آوای باران» و «کلانتر» به «روزگار جوانی» می‌دهد که آمارها نشان می...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)