میرنیوز

خبرهایی جدید از سریال «سلمان فارسی» در دیدار تهیه‌کنندگان با دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی

 خبرهایی جدید از سریال «سلمان فارسی» در دیدار تهیه‌کنندگان با دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی 2023-11-20T13:49:53+03:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام خسروپناه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی به دنبال دیدارهای خود با اهالی فرهنگ و هنر این بار سراغ تهیه‌کنندگان رفته و با آنها دیدار و گفت‌وگو داشته است. او در دیدار با اعضای هیئت مدیره و مدیران اجرایی کانون تهیه‌کنندگان رسانه‌های دیداری با تأکید بر اهمیت رسانه‌های دیداری گفت: سه مدل حکمرانی در دنیا وجود دارد، حکمرانی هرمی که از بالا تصمیم‌گیری می‌شود، مدل بعد حکمرانی بازاری است که افراد با هدف سرمایه‌داری کسب سود اقتصادی حکمرانی را انجام می‌دهند.

وی افزود: مدل سوم حکمرانی شبکه‌ای است که فعالان و ذی‌نفعان و افراد دغدغه‌مند در آن موضوع، در حکمرانی مشارکت دارند، مشارکت در حکمرانی هم دارای سه بخش سیاستگذاری، تنظیم‌گری و تصدی‌گری است، حکمت و فقه معتقد به حکمرانی شبکه‌ای است. البته نگاه ما، حکمرانی ولایی است که با تفاوت‌هایی همان حکمرانی شبکه‌ای است.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه فعالان هر حوزه، معمولا تصدی‌گری آن موضوع را بر عهده دارند اما چون در موضوع تنظیم‌گری و سیاستگذاری نقشی ندارند با مشکلاتی مواجه می‌شوند، گفت: ذی‌نفعان و فعالان هر گروه از جمله فعالان رسانه‌های دیداری در موضوع تنظیم‌گری و سیاستگذاری -با حفظ خطوط قرمز نظام و توجه به قانون اساسی باید مشارکت داشته باشند.

حجت‌الاسلام خسروپناه با تأکید بر اینکه حتما باید در حوزه رسانه، حکمرانی شبکه‌ای مورد توجه باشد گفت: در تدوین سند رسانه‌های دیداری یا همان "صوت و تصویر فراگیر" نیز تأکید دارم که حتما نظر فعالان این حوزه گرفته شود و مشارکت فعالان در این زمینه در تولید این سند مورد توجه قرار گیرد و هر چه بیشتر به فعالان این حوزه، میدان داده شود و دولت ضمن تسهیل‌گری امور موانع را برطرف کند. ذی‌نفعان و فعالان هر گروه از جمله فعالان رسانه‌های دیداری در موضوع تنظیم‌گری و سیاستگذاری با حفظ خطوط قرمز نظام و توجه به قانون اساسی باید مشارکت داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه سال‌ها فیلم‌ها و سریال‌های مختلف، را به صورت منظم دنبال می‌کند و بعضا با خانواده نیز به تماشای برخی از تئاترها می‌رود گفت: در کنار برخی از انتقادها، انصافاً فیلم‌های خوبی در سال‌های اخیر ساخته شده است و باید گفت که جامعه ما امروز، به فیلم‌های فاخر طنز نیاز دارد. البته نگاه سخت‌گیرانه در نقد فیلم مقبول نیست.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با طرح این سؤال که آیا فیلم‌سازی صرفا برای سرگرمی و پر کردن اوقات فراغت ساخته می‌شود یا در ساخت آثار تصویری فرهنگ‌سازی هم در نظر گرفته می‌شود، گفت: طبیعتاً یکی از اهداف ساخت هر فیلم سرگرمی است، اما باید فرهنگسازی در حوزه فضلیت یا حکمت را هم در ساخت فیلم در نظر داشت و به بیان دیگر فیلم باید پیام مناسب داشته باشد.

وی ضمن انتقاد از برخی از مضامین دارای خشونت در فیلم‌های شبکه‌های خانگی، گفت: البته در همین شبکه‌های نمایش خانگی فیلم‌هایی نیز ساخته می‌شود که به موضوعاتی مانند غیرت، جوانمردی و مردانگی تأکید دارد که مناسب است.

حجت‌الاسلام خسروپناه تأکید کرد: خانواده از مهمترین خط قرمزها در تولید آثار تصویری است که باید مورد توجه باشد. بی‌توجهی به موضوع خانواده، نظام اجتماعی را نابود می‌کند، این در حالیست که در بسیاری از کشورهای جهان، مردان ایرانی، به‌عنوانی مردان خانواده دوست شناخته می‌شوند. بی‌توجهی به موضوع خانواده، نظام اجتماعی را نابود می‌کند، این در حالیست که در بسیاری از کشورهای جهان، مردان ایرانی، به‌عنوانی مردان خانواده دوست شناخته می‌شوند.

وی با اشاره به شرایط موسیقی در کشور گفت: بسیاری از سازهای ایرانی، توسط حکیمان ساخته شده است اما متأسفانه در طول این سال‌ها به موسیقی کم‌توجهی شده است و این موضوع به فرهنگ مردم ما آسیب می‌زند. اگر موسیقی فاخر ایرانی تولید و منتشر نشود قطعا جای آن را  موسیقی نامناسب غربی پر می‌کند.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به تشکیل چهار ستاد بر أساس سند تحول این شورا گفت: در ذیل هر کدام از ستادها، میزهایی برای فعالیت در موضوعات مختلف تشکیل شده است، برای موضوع سینما و نمایش خانگی هم به نظر می‌رسد باید کمیسیونی برای هنر در ستاد فرهنگی اجتماعی شورای عالی انقلاب فرهنگی تشکیل شود و یک میز برای رسانه‌های تصویری ذیل این کمیسیون تشکیل شود.

میز رسانه‌های تصویری در شورای عالی  انقلاب فرهنگی تعبیه شود

مهدی فرجی رئیس هیئت مدیره کانون تهیه‌کنندگان رسانه‌های دیداری در ابتدای این دیدار با ابراز امیدواری از اینکه این جلسه نتایج خوب و درخشانی در بر داشته باشد گفت: این کانون سه سال با حضور نزدیک به 500 نفر از فعالان و اعضای شاخص در زمینه تولید محصولات تصویری تشکیل شده است. امروزه اهمیت رسانه در تمامی ابعاد رسانه‌های تصویری قابل انکار نیست و بسیاری از تأثیرات فرهنگی بر مردم با استفاده از همین رسانه‌هاست که در تلویزیون، سینما، نمایش خانگی و فضای مجازی به مخاطب ارائه می‌شود و زندگی و آداب و سنن آنها را تحت ثاثیر قرار می‌دهد، کانون تهیه‌کنندگان همه رسانه‌های تصویری غیر از سینما را تحت پوشش خود قرار داده است و تهیه‌کنندگان تلویزیون، فضای مجازی و نمایش خانگی عضو این کانون هستند و محصولات متنوعی را تولید می‌کنند.

وی افزود: تهیه‌کنندگان رسانه‌های تصویری، هزاران ساعت محتوا تولیدی در سال تولید می‌کنند اما آنگونه که باید، به رسمیت شناخته نمی‌شوند. آورده فرهنگی و جایگاه آنها خوب دیده نشده است. اولین خواسته این است که میز رسانه‌های تصویری در شورای عالی  انقلاب فرهنگی تعبیه شود و به این جایگاه رسمیت داده شود و نظرات تخصصی این اعضا در مصوبات دیده شود. امروز در ساحت خانواده نمایش خانگی در کنار تلویزیون پذیرفته شده است.

تجربیات 40 ساله قدرتی را به نظام داده که بتواند اهداف خود را دنبال کند

حسین طاهری، عضو هیات مدیره کانون تهیه‌کنندگان رسانه‌های دیداری و تهیه‌کننده سریال حضرت سلمان فارسی، نیز با اشاره به دغدغه‌های فرهنگ اسلامی در بین جمع گفت: تجربیات و توانمندی‌های کسب شده در طول 40 سال فعالیت تصویری، قدرتی را به نظام داده است که بی آنکه نیاز به افراد خاصی داشته باشیم، بتواند اهداف خود را دنبال کند.

وی افزود: در سریال «سلمان فارسی» نیز علاوه بر ساخت 20 هزار متر مربع فضا در شهرک غزالی برای بخش بیزانس این سریال که با نگاه تمدنی و حفظ سرمایه ملی صنعت فیلم و سریال ایران ساخته شده است، تاکنون حدود 17 قسمت این سریال مراحل تدوین خود را گذرانده و تقریباً نهایی شده است. در کانون نیز همه تهیه‌کنندگان فعال از سنین جوان تا افراد با تجربه حضور دارند و همه این‌ها به عنوان اعضای یک خانواده، زیر چتر حمایتی کانون قرار گرفته‌اند.

تأکید بر جلوداری در تولید محتوا و ایجاد موج‌های مناسب

سعید ابوطالب نیز در این نشست صمیمانه با بیان اینکه هم‌اکنون محتوای رسانه‌ای، از نیازمندی‌های ضروری جامعه شده است گفت: الان هر کسی که یک گوشی تلفن همراه در دست دارد در حال تولید یک محتواست، این حجم از نیاز به محتوا، بازار عظیمی از محتوا را ایجاد کرده است که بخشی از این بازار، بازار سیاه است که مستقل از هر سازمانی فعالیت دارد و به راحتی قابل سدّ کردن هم نیست، پس باید در تولید محتوا، جلوداری کرد و موج‌های مناسب درست کرد.

وی افزود: اعضای این کانون، به‌عنوان نیروهای متعهد به نظام، توانمندی این را دارند که این کار را انجام دهند. کمک کردن این افراد با تجربه، کاربلد و توانمند در تدوین سیاست‌ها می‌تواند بسیار موثر باشد.

ضرورت برگزاری جلسه با جوانان برای ساماندهی محتوا در فضای‌مجازی

محمدرضا شفیعی، تهیه‌کننده و مدیرعامل خبرگزاری فرهنگی هنری صبا نیز در این جلسه با تأکید بر رها بودن تولید محتوا در فضای مجازی گفت: در طول این سال‌ها، در کنار آسیب‌هایی که از طریق فضای مجازی به کشور وارد شده، هیچ اتقاق مهمی در موضوع تولید محتوا در این فضا در کشور نیافتاده است. ما برای این موضوع، جز اینکه تولید محتوا در این سکوها را دست خودمان بگیریم، هیچ راه‌حلی نداریم.

وی افزود: هم اکنون مقداری زیادی از محتواهای اینستاگرام که به زبان فارسی تولید می‌شود، توسط جوانان داخل ایران تولید می‌شود اما هیچ هدایت و نظارتی بر این محتوا وجود ندارد، کافی است بی‌آنکه بگیر و ببندی شود، جلساتی با این جوانان برگزار شود تا همراه شوند. این ویدئوها سبک زندگی و افکار جامعه را می‌سازد اما متأسفانه فضای مجازی و تولید محتوا در این فضا، کاملاً رهاست و باید ساماندهی شوند.

اعتماد به تهیه‌کنندگان؛ کمک به حاکمیت برای حل معضلات را خواهد داشت

مسلم آقاجانزاده مدیرعامل کانون نیز با تأکید بر نقش تهیه‌کنندگان در تولید آثار تصویری غیرسینمایی گفت: اعتماد به تهیه‌کنندگان در کنار مسئولیت‌خواهی از آنان، به‌ویژه در قالب یک تشکل صنفی می‌تواند به حاکمیت کمک کند تا در نظارت‌ها و کنترل‌ها، خیلی از معضلاتی که در سکّوها وجود دارد را حل کند.

شورای عالی انقلاب فرهنگی سیاست‌های حمایتی از سکّوها را تصویب کند

امیرحسین خرمشاهی نیز در این نشست با بیان اینکه رسانه مهمترین ابزار نظام برای تحقق اهداف است، اما هیچ قانون حمایتی برای رسانه در طول این چهل سال تدوین نشده است گفت: بسیاری از فعالان تولید محتوا در آثار غیرسینمایی، چون دلسوز و علاقه‌مند به این حاکمیت و مردم هستند، در این حوزه فعالیت می‌کنند و خود را وامدار و سرباز حوزه فرهنگ و رسانه می‌دانند. این در حالی است که ضوابط و قوانین مقرراتی و مالیاتی هیچ تفاوتی میان تولید در سینما و تولید در سکّو‌ها یا تلویزیون قائل نیست و جایگاهی که می‌تواند این سیاست‌های حمایتی را تدوین کند تنها شورای عالی انقلاب فرهنگی است.

وی افزود: تصویب قوانین حمایتی از فعالان تولید محتوا در رسانه دیداری از نکاتی که در طول این سال‌ها از آن غفلت شده است و امیدواریم با پرچمداری شورای عالی انقلاب فرهنگی، این مشکل برطرف شود.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

حجت‌الاسلام قمی به تماشای کنسرت نمایش کلنل نشست

 حجت‌الاسلام قمی به تماشای کنسرت نمایش کلنل نشست
2023-12-07T15:52:08+03:30
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بعد از تماشای کنسرت نمایش کلنل در تالار وحدت این اثر نمایشی را ترکیب هنرمندانه فرهنگ و تاریخ به زبان نسل جوان دانست.

گلزار شهدای بهشت زهرا، عصر پنجشنبه‌ها در قاب شبکه یک

 گلزار شهدای بهشت زهرا، عصر پنجشنبه‌ها در قاب شبکه یک
2023-12-07T15:52:08+03:30
تلویزیون برنامه‌ای زنده به نام «گلزار» را تدارک دیده که پنجشنبه‌ها از گلزار شهدای بهشت زهرا(س) روی آنتن می‌رود.

شمع ۱۰۰ سالگی جلال آل‌احمد در خانه‌اش خاموش شد

 شمع ۱۰۰ سالگی جلال آل‌احمد در خانه‌اش خاموش شد
2023-12-07T15:52:08+03:30
کیک تولد صدمین سالروز جلال‌ آل‌احمد در خانه خودش واقع در دزاشیب با حضور جمعی از دوستداران ادبیات و اعضای خانه شعر و ادبیات  بریده شد.

کارگاه شهاب‌الدین عادل در «سینما حقیقت»

 کارگاه شهاب‌الدین عادل در «سینما حقیقت»
2023-12-07T15:52:07+03:30
شهاب‌الدین عادل استاد سینما در هفدهمین جشنواره بین‌المللی «سینما حقیقت» کارگاه «پژوهش تصویری و پژوهش برای تصویر» برگزار می‌کند.

استقبال از ادای دین مرتضی سرهنگی به شهید سلیمانی در بازار نشر

 استقبال از ادای دین مرتضی سرهنگی به شهید سلیمانی در بازار نشر
2023-12-07T15:52:06+03:30
انتشارات خط مقدم چاپ دهم کتاب «نامزد گلوله‌ها» نوشته مرتضی سرهنگی را منتشر و روانه بازار نشر کرد.

نمایشی ویژه ایام فاطمیه در‌تماشاخانه ‌مهر روی صحنه می‌رود

 نمایشی ویژه ایام فاطمیه در‌تماشاخانه ‌مهر روی صحنه می‌رود
2023-12-07T15:52:06+03:30
نوا نمایش نظاره‌گر به نویسندگی علیرضا ‌ناسوتی و کارگردانی علیرضا عمرانی و حمید مردلی از۲۰ الی ۲۶ آذرماه در ‌تماشاخانه ‌مهر به روی صحنه می‌رود.

فعالان خانواده و مسائل اجتماعی کشور

 فعالان خانواده و مسائل اجتماعی کشور
2023-12-07T15:52:05+03:30
خانواده پایه و کوچکترین واحد تشکیل دهنده جامعه است، به دلیل ارتباط بیشتر مادر با فرزندان، نقش پررنگ‌تری در تربیت آنها برعهده دارد و به همین دلیل زنان را محو...

برپایی چهاردهمین نمایشواره کوچه بنی‌هاشم در ایام فاطمیه + عکس

 برپایی چهاردهمین نمایشواره کوچه بنی‌هاشم در ایام فاطمیه + عکس
2023-12-07T15:52:05+03:30
چهاردهمین نمایشواره کوچه بنی‌هاشم در آستانه دهه دوم فاطمیه آغاز به کار کرده است و تا ۲۷ آذرماه برپا خواهد بود.

ویلای ساحلی ۱۶ برابر ضد فروخت / ۴۸ مخاطب برای هر سانس هتل

 ویلای ساحلی ۱۶ برابر ضد فروخت / ۴۸ مخاطب برای هر سانس هتل
2023-12-07T08:58:40+03:30
روز گذشته درحالی ۴ فیلم جدید به فهرست اکران سینماها اضافه شد که شاهد کاهش ۲ درصدی مخاطبان در روز نیم‌بها نسبت به هفته قبل بودیم .

جبلی: شب‌نامه‌‌نویسی‌ باعث نمی‌شود ما از عهدی که با رهبری و مردم برای تحول بسته‌ایم کوتاه بیاییم

 جبلی: شب‌نامه‌‌نویسی‌ باعث نمی‌شود ما از عهدی که با رهبری و مردم برای تحول بسته‌ایم کوتاه بیاییم
2023-12-07T04:45:23+03:30
پیمان جبلی در جمع دانشجویان دانشگاه تهران به این نکته اشاره کرد که ما در را به روی هیچ هنرمندی که علاقه‌مند باشد در چارچوب‌ها با ما کار کند نبسته‌ایم. هرگون...

سفری سینمایی با دانشجویان در آخر هفته تلویزیون

 سفری سینمایی با دانشجویان در آخر هفته تلویزیون
2023-12-07T04:45:19+03:30
شبکه‌های تلویزیونی برای دو روز آخر هفته در کنار نوستالژی‌هایی چند فیلم جدید همچون «خاک سرزمین من»، «فیلم سازی» و «پسر ابری» را...

بسته خبری صداوسیما| تکلیف یلدای ویژه تلویزیون روشن شد/بازگشت «مستوران» به آنتن با خلاصه فصل اول

 بسته خبری صداوسیما| تکلیف یلدای ویژه تلویزیون روشن شد/بازگشت «مستوران» به آنتن با خلاصه فصل اول
2023-12-06T19:18:35+03:30
یلدایی‌های تلویزیون آرام آرام خودشان را مهیای طولانی‌ترین شبِ سال می‌کنند که «بگو بخند» یکی از آن ویژه‌هاست. همچنین سریال «مستوران» از ش...

چند خبر از سینمای جهان؛ از اظهارنظر قابل تأمل «آنجلینا جولی» تا سرمایه‌گذاری خاص عربستان

 چند خبر از سینمای جهان؛ از اظهارنظر قابل تأمل «آنجلینا جولی» تا سرمایه‌گذاری خاص عربستان
2023-12-06T19:18:34+03:30
بازیگر شناخته شده سینمای هالیوود در حالی دست به اعتراف زده که بسیاری علاقه‌مندند در صنعت سینمای هالیوود نقش‌آفرینی کنند. همچنین در خبری اعلام شده که قرار اس...

پیکر شهید ذاکر حسینی در حرم امام زاده صالح به خاک سپرده می شود

 پیکر شهید ذاکر حسینی در حرم امام زاده صالح به خاک سپرده می شود
2023-12-06T16:51:58+03:30
مراسم تشییع شهیدان مصطفی صادقی و مهدی ذاکر حسینی از شهدای مدافع حرمی که به تازگی پیکرشان پس از چند سال در کشور سوریه تفحص شد فردا (پنجشنبه) ا...

پایان‌نامه‌‌ای که مهرجویی برای حضرت ابراهیم نوشت/ برگزاری جلسه هم‌اندیشی تهیه‌کنندگان با مدیرعامل خانه سینما

 پایان‌نامه‌‌ای که مهرجویی برای حضرت ابراهیم نوشت/ برگزاری جلسه هم‌اندیشی تهیه‌کنندگان با مدیرعامل خانه سینما
2023-12-06T15:45:21+03:30
احمد طالبی‌نژاد منتقد سینما در مراسم یادبود داریوش مهرجویی عنوان کرد که مهرجویی مشغول نگارش یک پایان‌نامه درباره حضرت ابراهیم بود، همچنین نمایندگان اتحادیه ...

پخش ۴هزار برنامه از شبکه کتاب طی یک سال اخیر

 پخش ۴هزار برنامه از شبکه کتاب طی یک سال اخیر
2023-12-06T15:18:33+03:30
مدیر تلویزیون اینترنتی کتاب گفت: در مجموع ۲هزار و ۶۹۰ برنامه تولیدی، یک‌هزار و ۸۶ برنامه تأمینی و ۳۲۰ برنامه زنده از شبکه کتاب طی یک‌ سال گذشته برای علاقه‌م...

عیادت مسئولان سازمان اوقاف از استاد حاج غلامرضا سازگار

 عیادت مسئولان سازمان اوقاف از استاد حاج غلامرضا سازگار
2023-12-06T14:52:05+03:30
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه به همراه مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آن سازمان از شاعر و پیرغلام اهل بیت(ع) عیادت کردند.

شهادت حضرت زهرا (س) هیئت کجا برویم؟

 شهادت حضرت زهرا (س) هیئت کجا برویم؟
2023-12-06T14:52:03+03:30
برنامه هیئت‌ها و حسینیه‌ها به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) اعلام شد.

شرایط معافیت مالیاتی و بخشودگی جرایم مؤسسات قرآنی اعلام شد + سند

 شرایط معافیت مالیاتی و بخشودگی جرایم مؤسسات قرآنی اعلام شد + سند
2023-12-06T14:52:02+03:30
مدیرعامل اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت خبر داد: مؤسسات قرآن و عترت با ماهیت حقوقی که تا پایان سال جاری اظهارنامه مالیاتی، دفاتر و اسناد مالی خ...

واردات خودرو جانبازان در چه مرحله ای قرار دارد؟/ قوانینی که اجرا نشده تاریخ انقضایشان می رسد

 واردات خودرو جانبازان در چه مرحله ای قرار دارد؟/ قوانینی که اجرا نشده تاریخ انقضایشان می رسد
2023-12-06T14:25:26+03:30
قانون واردات خودرو ایثارگران در بودجه سال ۱۴۰۲ تصویب شد و اگر در بودجه سال جدید آورده نشود عملا اجرای آن منقضی می شود.

پیشنهاد حبیب احمدزاده برای ادامه‌دار شدن جایزه شهیدغنی‌پور

 پیشنهاد حبیب احمدزاده برای ادامه‌دار شدن جایزه شهیدغنی‌پور
2023-12-06T14:25:23+03:30
حبیب احمدزاده می‌گوید: جایزه غنی‌پور کاری دوست‌داشتنی بود که باید در تمام مساجد کشور الگو می‌شد، شاید در جا زدن جایزه کار را خراب کرده است،‌ باید نرم‌افزار ...

تمدید فراخوان سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

 تمدید فراخوان سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
2023-12-06T13:32:05+03:30
دبیرخانه سی و نهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، فراخوان بخش های رقابتی «جایزه باربد» و غیر رقابتی این دوه از جشنواره را تا ۲۷ آذرماه تمدید کرد.

رونمایی از پوستر هفدهمین جشنواره «سینما حقیقت»

 رونمایی از پوستر هفدهمین جشنواره «سینما حقیقت»
2023-12-06T13:32:03+03:30
پوستر هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینما حقیقت» که توسط حمیدرضا بیدقی طراحی شده، رونمایی شد.

تحلیلی بر داده‌های بخش مجازی نمایشگاه کتاب تهران

 تحلیلی بر داده‌های بخش مجازی نمایشگاه کتاب تهران
2023-12-06T12:38:35+03:30
در جلسه «ارائه گزارش تحلیلی داده‌های بخش مجازی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» که با حضور خبرنگاران حوزه کتاب برگزار شد، روایت‌های تول...

آسیب‌شناسی عدم رعایت عفت از سوی مردان در خانواده و اجتماع

 آسیب‌شناسی عدم رعایت عفت از سوی مردان در خانواده و اجتماع
2023-12-06T12:38:34+03:30
در جوامع سالم انسانی معمولاً نیروهای جسمی و روانی افراد در جهت اعتلای فرهنگ و تعالی آدمی است و تنها در صورتی که افراد به وظایف خود در حوزه فردی و اجتماعی عم...

تصویب سند موسیقی به گام نهایی رسید / تشکیل شورای ملی موسیقی

 تصویب سند موسیقی به گام نهایی رسید / تشکیل شورای ملی موسیقی
2023-12-06T12:38:34+03:30
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از دیدنِ کنسرت مجید انتظامی و ارکستر ملی ایران در جمع خبرنگاران حاضر شد و به پرسش‌های آنان پاسخ داد.

مهرداد اسکویی در «سینما حقیقت»

 مهرداد اسکویی در «سینما حقیقت»
2023-12-06T12:38:34+03:30
مهرداد اسکویی در هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینما حقیقت»، کارگاه «مستندسازی از راه دور» برگزار می‌کند.

نامزدهای نهایی هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند اعلام شدند

 نامزدهای نهایی هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند اعلام شدند
2023-12-06T12:38:34+03:30
دبیرخانه هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند، اسامی نامزدهای نهایی بخش‌های «فیلم مستند»، «مجموعه مستند»، «عکس» و «مستندنگاری&#...

سردار نائینی: فتحیان؛ مترادف بهداری در دفاع مقدس است

 سردار نائینی: فتحیان؛ مترادف بهداری در دفاع مقدس است
2023-12-06T12:38:33+03:30
مراسم رونمایی از کتاب تاریخ شفاهی سردار نصرالله فتحیان با حضور مسئولین کشوری و لشکری و جمعی از پزشکان، کادر درمان، پژوهشگران و راویان، امروز سه‌شنبه در مرکز...

سریال‌های قدیمی که هنوز رقیب سریال‌های جدید تلویزیون‌اند

 سریال‌های قدیمی که هنوز رقیب سریال‌های جدید تلویزیون‌اند
2023-12-06T12:38:33+03:30
سریال «یوسف پیامبر» در حالی جای خود را از شنبه به «آوای باران» و «کلانتر» به «روزگار جوانی» می‌دهد که آمارها نشان می...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)