میرنیوز

نشست رئیس بنیاد شهید با دانشجویان دانشگاه آزاد ‌قم با چاشنی "بی‌اخلاقی و توهین"/ قاضی‌زاده از حقش گذشت!

 نشست رئیس بنیاد شهید با دانشجویان دانشگاه آزاد ‌قم با چاشنی "بی‌اخلاقی و توهین"/ قاضی‌زاده از حقش گذشت! 2022-12-09T09:05:05+03:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم دیدگاه‌های 13 نفر از دانشجویان را شنید و به سؤالات و دغدغه‌های آنان پاسخ داد.

تورم، ازدواج جوانان، مسائل دانشجویی و مسائل سیاسی مرتبط با اغتشاشات، ضرورت پاسخگویی مسئولان کشور و حضور آنان در بین مردم و دانشجویان از مسائلی بود که دانشجویان در این جلسه مطرح کردند.

فتنه ترکیبی از راست و دروغ است

معاون رئیس جمهور در این مراسم گفت: ایام 16 آذر فرصتی است که می‌توان در مورد نقش دانشجویی و جنبش دانشجویی و مسیری که تا به امروز دانشگاه‌ها در طول این 80 سال طی کرده‌اند، گفت‌وگو کرد. طبق فرمایش مقام معظم رهبری مگس‌ها روی زخم می‌نشینند اگر مسئولان به وظایف خودشان عمل نکنند. اگر بسیاری از بسترهای آسیب‌دیده نبود فرصت سوء‌استفاده و برجسته‌سازی و فتنه‌انگیزی هم وجود نداشت. فتنه ترکیبی از راست و دروغ است و امیدوارم با جهت‌گیری‌هایی که رئیس جمهور محترم دارند به تدریج انحراف‌های اتفاق افتاده را برطرف کنیم هرچند ما هم بی‌‌اشکال نیستیم.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به مشکلات خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، گفت: در طول این یک سال خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران هر سؤالی مطرح‌شده پاسخ داده شده است. یکی از هنرپیشگان معروف کشور در بندر ترکمن به دیدار جانبازی رفت که سه فرزند معلول داشت و این موضوع را در اینستاگرام مطرح کرد و شفاف‌سازی شد که این خانواده چه کمک‌هایی از ما دریافت می‌کنند هر چند با توجه به وضعیت اقتصادی کشور رسیدگی که در شأن این عزیزان است اتفاق نمی‌افتد.

ابهام در قانون درگذشتگان جهادی و محیط‌زیست کشور

معاون رئیس جمهور در مورد قانون درگذشتگان جهادی و محیط‌زیست کشور، گفت: بر اساس قانون به افرادی که در فعالیت‌های داوطلبانه مثل هلال‌احمر و محیط‌زیست از دنیا می‌روند عنوان شهید داده نمی‌شود و تغییر آن نیاز به قانون‌گذاری دارد. بسته قانون‌گذاری بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان هلال‌احمر و محیط‌زیست در حال تهیه است که برای افرادی که در سیل و زلزله کمک می‌کنند و در این مسیر از دنیا می‌روند اقداماتی انجام شود.

‌قاضی‌زاده هاشمی با اشاره به جمله‌ای از شهید بهشتی در مورد اینکه «دانشجو مؤذن جامعه است»، گفت: اذان پیام توحید است اینکه ما از کجا آمدیم و به کجا می‌رویم؟ مؤذن کسی است که پیام توحید، نبوت، امامت، آخرت‌خواهی و عدالت‌خواهی را به جامعه منتقل می‌کند نه پیام مادی‌گرایی و دشمنان را به جامعه انتقال دهد. انتقاداتی مطرح است در مورد اقدامات علمی صورت گرفته و نیازهای علم و فناوری در کشور که ما به آن نقطه نرسیده‌ایم. هرچند که در حوزه‌های محدودی دانش در کشور داریم اما مربوط به همه حوزه‌ها نیست و نقش ما تربیت نیروی انسانی و تکنسین است تا اینکه دانشگاه نسل چهارم تولید کنیم.

آزادی یعنی اینکه گفت‌وگو بین افراد شکل بگیرد

معاون رئیس جمهور در واکنش به شعارهای تعداد معدودی از دانشجویان خطاب به دیگر دانشجویان، گفت: من در تعجب هستم در محیط دانشگاهی و علمی جمعی از دانشجویان به جمعی که اختلاف‌نظر و باور دارند توهین می‌کنند. اینکه شعار «آزادی» می‌دهید اما به سایرین توهین کنید در شأن دانشجو نیست. آزادی یعنی اینکه گفت‌وگو بین افراد شکل بگیرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خطاب به دانشجویان گفت: اگر شما تازه دانشجو شده‌اید من 30 سال در دانشگاه بودم، فضای دانشگاه همیشه شاداب بوده است و ما هم مسئولان را پشت میز می‌آوردیم و به آنها اعتراض می‌کردیم. فضای گفت‌وگو در دانشگاه همیشه اینگونه بوده است و ممکن است موضوعات گفت‌وگو تغییر کرده باشد. ذات جمهوری و مردم‌سالاری پرداختن به اختلاف نظرهاست. این نظرات باید بر اساس چارچوبی به نام قانون اساسی باشد که میثاق ملی آن است.

برخی مسئولان قبلی بنیاد را خودم به مقامات قضایی معرفی کردم

قاضی‌زاده هاشمی در پاسخ به عملکرد قوه قضائیه و زمان رسیدگی به پرونده‌ها، گفت: دادگاه و قوه قضائیه هویت مستقل دارد. رسیدگی به پرونده‌ها در دادگاه روند و قانون خاص خود را دارد و درباره این روند من نمی‌توانم به عنوان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران صحبت کنم.

وی با اشاره به موضوع مقابله با فساد در جامعه توسط مقامات قضایی در کشور، گفت: به عنوان مسئول بنیاد به دنبال این هستم که با مجاری فساد مقابله کنم و برای همین برخی مسئولان قبلی بنیاد را خود من به مقامات قضایی معرفی کردم. ما خودمان علمدار و مطالبه‌گر مقابله با فساد هستیم.

چرا برخی افراد در اتفاقات اخیر کشور را محارب اعلام می‌کنند؟

معاون رئیس جمهور در پاسخ به اینکه چرا برخی افراد در اتفاقات اخیر کشور را محارب اعلام می‌کنند، به شهید «حمید پورنوروز» و نحوه شهادت این شهید اشاره کرد و گفت: با کوکتل مولوتوف در خانه این شهید را آتش زدند و در مقابل زن و دخترش با 180 ضربه چاقو و سنگ این شهید را به شهادت رساندند و در خیابان با موتور از روی پیکر این شهید رد شدند، مشروب خوردند و روی پیکر شهید ریختند، این محاربه است. به خاطر اعتراض نباید به اموال و ناموس مردم آسیب وارد شود، مراکزی که سلاح نظامی دارند مراکز حساسی هستند. سال 72 در مشهد در یکی از کلانتری‌ها سلاح به دست اراذل و اوباش افتاد که بسیاری از مردم کشته شدند.

قاضی‌زاده هاشمی با انتقاد از عدم رعایت ادب در این نشست دانشجویی خاطرنشان کرد: نسبت به برخی حرف‌ها تذکر اخلاقی دادم. به آقایان هم خواهم گفت اگر به من توهین کردند شما بگذرید و این حق شخصی بنده است اما حمله به جان و ناموس مردم پاسخ دارد. دولت آقای رئیسی گشت ارشاد مسئولان گذاشته است و دستگاه به دستگاه بازرسی می‌شوند و به بنیاد شهید و امور ایثارگران هم آمدند و ایرادات گزارش شده است. دولت سختگیرترین سختی‌ها را برای مسئولان خود دارد تا اگر مسئولی کارش را درست انجام نداد به جای اینکه چهار سال بماند خود آن فرد می‌گوید که محل خدمت او تغییر کند.

بزرگترین خط قرمز رئیس جمهور معیشت مردم است

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مورد آزادی بیان در دانشگاه‌ها و افرادی که مدعی هستند که آزادی در جامعه نیست، گفت: در خاطرات شهید چمران آمده است که 16 آذر تا 2 ساعت مجروحان در خون می‌غلطیدند و از ترس ساواک به بیمارستان منتقل نشدند. این سه شهید دانشجو مجروح بودند و به خاطر اینکه به بیمارستان انتقال داده نشدند به شهادت رسیدند. این افراد این دیکتاتوری را می‌خواهند که انتهای آن دیکتاتوری رضاخانی است.

قاضی‌زاده هاشمی خاطرنشان کرد: ما از مشکلات اقتصادی کشور دفاع نمی‌کنیم و به عنوان کسی که در جریان مذاکرات دولت هستم اذعان می‌کنم که بزرگترین خط قرمز رئیس جمهور معیشت مردم است. در فصل بودجه هستیم و رئیس جمهور در این زمینه به سبد معیشت مردم توجه دارند. ما در کشور تورم مزمن 100 ساله داریم. مشکلات زیادی داریم که اصلاح آن با برنامه و مدبرانه و تدریجی امکان‌پذیر است.

بازی‌های جام جهانی فوتبال قطر عزت دولت ایران را نشان داد

وی در مورد سؤال دانشجویی که گفت تمام کشورهای منطقه با ما دشمن هستند، گفت: بازی‌های جام جهانی فوتبال قطر نشان داد عزت دولت ایران در منطقه چگونه است. قدرت‌های بزرگ و حتی آمریکا با قطر در مورد ایران تماس گرفتند. امروز ایران واقعیت قدرتمند در منطقه است و هیچ اتفاقی در منطقه به جز به خواست ایران اتفاق نخواهد افتاد. در حالی که در رژیم سابق و روز 26 دی ماه سال 57 آمریکا تشخیص داد که شاه از ایران برود.

معاون رئیس جمهور با اشاره به حضور در جمع دانشجویان دانشگاه فرهنگیان زاهدان گفت: دو سوم دانشجویان این دانشگاه اهل سنت بودند و برخی سؤالاتی را مطرح کردند و ذهن و فکر این دانشجویان را با اخبار و مطالب نادرست پر کرده بودند و من به سؤالات آنها پاسخ دادم. سردار سلامی هم در پاسخ به آمریکا و اسرائیل گفته بود که ما با همین دهه هشتادی‌ها با شما مقابله خواهیم کرد. دانشجویان ما به مدد انقلاب شجاع هستند و قدرت اظهارنظر پیدا کرده‌اند و باید بستر این گفتگو‌ها فراهم و فضا برای هر قشری امن شود.

پیشرفت اروپا ربطی به مسئله حجاب و عدم حجاب ندارد

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به حضور رئیس جمهور در سنندج و تهدید مغازه‌داری که از ایشان پذیرایی کرد، گفت: این فضا چه نوع آزادی است که برخی دنبال آن هستند؟ باید فضای گفت‌وگو ایجاد شود و بزرگترین دستاورد رشد و تحمل دموکراسی است زیرا در همه جا حتی در یک خانواده و بین دو برادر هم اختلاف نظر وجود دارد.

معاون رئیس جمهور در پاسخ به دانشجویی در مورد پیشرفت کشورهای اروپایی گفت: آن دوره که اروپا قرون وسطی را طی می‌کرد، کشور ما در عرصه‌های علمی به پیشرفت‌هایی دست یافته بود. پیشرفت اروپا ربطی به مسئله حجاب و عدم حجاب ندارد. آنچه باعث پیشرفت اروپا شد به خاطر مسلط شدن به علم و نظم در این کشور بود. مسیر علمی امروز کشور ما هم با پرچمداری مقام معظم رهبری است و ما قدرت اول منطقه در علم هسته‌ای، موشکی و نانو هستیم و ادامه این مسیر به دوش شما دانشجویان و اساتید است تا با این رشد علمی اروپا هم به ما نخواهد رسید.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

نماز گزاران گیلانی اهانت به قرآن کریم را محکوم کردند

نماز گزاران گیلانی اهانت به قرآن کریم را محکوم کردند
2023-01-27T16:21:28+03:30
رشت- نمازگزاران گیلانی بعد از اقامه نماز جمعه با سر دادن شعار، اهانت و اقدامات اخیر برخی کشورهای اروپایی در هتک حرمت به قرآن کریم را محکوم کردند.

اهانت به قرآن کریم نشانه ناتوانی غرب است

اهانت به قرآن کریم نشانه ناتوانی غرب است
2023-01-27T15:41:28+03:30
خرمشهر- امام جمعه موقت خرمشهر با محکومیت اهانت در برخی از کشورهای غربی به قرآن گفت: این اقدامات نشانه ضعف و ناتوانی در برابر دین مبین اسلام است‌.

انقلاب اسلامی الگوی نهضت های آزادیخواه جهان است

انقلاب اسلامی الگوی نهضت های آزادیخواه جهان است
2023-01-27T15:41:28+03:30
کرمانشاه- امام جمعه موقت سرپل ذهاب با اشاره به تحقق وعده الهی در پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: انقلاب اسلامی الگوی نهضت های آزادیخواه جهان است.

افزایش جمعیت مسلمان در اروپا دلیل هتک به قرآن است

افزایش جمعیت مسلمان در اروپا دلیل هتک به قرآن است
2023-01-27T15:41:28+03:30
آبادان- امام جمعه آبادان گفت: اروپایی‌ها محاسبه کردند در سال‌های آینده بیشتر جمعیت آنها به اسلام روی می‌آورد به همین علت به مقدسات دین مبین اسلام توهین می‌کنند.

توهین کنندگان به قرآن در مقابل اسلام عاجز و ناتوان هستند

توهین کنندگان به قرآن در مقابل اسلام عاجز و ناتوان هستند
2023-01-27T15:28:09+03:30
ارومیه - نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه گفت: توهین کنندگان به قرآن در مقابل اسلام و کتاب خداوند عاجز و ناتوان هستند و این اقدامات باطل...

سپاه هراسی هدف دشمن در جنگ روانی است/ گسترش اسلام در اروپا و آمریکا

سپاه هراسی هدف دشمن در جنگ روانی است/ گسترش اسلام در اروپا و آمریکا
2023-01-27T15:28:09+03:30
رشت- فرمانده دوران دفاع مقدس، سپاه‌هراسی را هدف دشمن در جنگ روانی دانست که توسط آمریکا کلید خورد، گفت: بر اساس اصل ۳۹ منشور سازمان ملل کسی نمی‌تواند نیروی مس...

بصیرت مردم موجب شکست دشمن شد

بصیرت  مردم موجب شکست دشمن شد
2023-01-27T15:28:08+03:30
کرمان _ امام جمعه موقت کرمان گفت: در اغتشاشات اخیر بصیرت و هوشیاری مردم موجب شکست دشمن شد.

تبیین دستاوردهای انقلاب رسالت برنامه‌های دهه فجر باشد

تبیین دستاوردهای انقلاب رسالت برنامه‌های دهه فجر باشد
2023-01-27T15:28:08+03:30
شاهرود-امام جمعه بسطام با بیان اینکه امروز جوان ایرانی باید بداند که انقلاب اسلامی از کجا آغاز و به چه نقطه تاثیر گذاری در دنیا رسیده است، گفت: تبیین دستاورد...

تبیین دستاوردهای انقلاب راه مبارزه با حیله دشمنان است

تبیین دستاوردهای انقلاب راه مبارزه با حیله دشمنان است
2023-01-27T15:28:08+03:30
آستارا- امام جمعه آستارا با اشاره به اینکه تبیین دستاوردهای انقلاب راه مبارزه با حیله دشمنان است، گفت: انتقال خاطرات و تبیین دستاوردهای دهه مبارک فجر به نسل ...

واکنش رئیس صداوسیما به شایعات جابه‌جایی‌اش و دستمزد میلیاردی در تلویزیون

 واکنش رئیس صداوسیما به شایعات جابه‌جایی‌اش و دستمزد میلیاردی در تلویزیون
2023-01-27T15:35:03+03:30
رئیس صداوسیما به پرسش‌هایی درباره یک شایعه مجازی، دستمزد میلیاردی و زمان پخش یک سریال تلویزیونی پاسخ داد.

آتش زدن قرآن کریم نشان از اسلام هراسی کشورهای غربی دارد

آتش زدن قرآن کریم نشان از اسلام هراسی کشورهای غربی دارد
2023-01-27T15:14:49+03:30
کرمانشاه- امام جمعه اسلام آبادغرب با اشاره به ابعاد مختلف اهانت به مقدسات دینی مسلمانان، گفت: آتش زدن قرآن کریم نشان از اسلام هراسی کشورهای غربی دارد.

ایران دست آمریکا را از منطقه قطع کرده است

ایران دست آمریکا را از منطقه قطع کرده است
2023-01-27T15:14:48+03:30
خرم‌آباد- امام جمعه موقت خرم‌آباد گفت: جمهوری اسلامی دست آمریکا را از منطقه قطع کرده است و این عامل عصبانیت آمریکا از ملت ایران است.

انتقاد امام جمعه باقرشهر از ساخت و سازهای غیرمجاز در این شهر

انتقاد امام جمعه باقرشهر از ساخت و سازهای غیرمجاز در این شهر
2023-01-27T15:14:48+03:30
ری- امام جمعه باقرشهر با انتقاد از ساخت و سازهای غیرمجاز در این شهر گفت: ساخت و سازهای غیر مجاز طی چندماه اخیر، موجب اعتراض بسیار زیاد شهروندان شده است.

تبیین نکردن دستاوردهای انقلاب اجحاف در حق نظام اسلامی است

تبیین نکردن دستاوردهای انقلاب اجحاف در حق نظام اسلامی است
2023-01-27T15:14:48+03:30
بوشهر- امام جمعه گناوه گفت: تبیین نکردن دستاوردهای انقلاب اسلامی اجحاف در حق نظام اسلامی است و همه باید در این زمینه روشنگری کنند.

کتاب "ولادیمیر پوتین کیست" منتشر شد

 کتاب "ولادیمیر پوتین کیست" منتشر شد
2023-01-27T15:21:46+03:30
«ولادیمیر پوتین کیست» نوشته ناتالیا گیورکیان، ناتالیا تیماکووا و آندری کالسنیکوف از سوی انتشارات ققنوس منتشر شد.

اجتماع مردم مازندران در محکومیت اهانت به مقدسات

اجتماع مردم مازندران در محکومیت اهانت به مقدسات
2023-01-27T15:01:29+03:30
ساری- مردم ولایتمدار مازندران با اجتماع پرشور، اهانت به مقدسات اسلامی و قرآن کریم را محکوم کردند.

اهانت به قرآن نشانگر اوج درماندگی دشمنان اسلام است

اهانت به قرآن نشانگر اوج درماندگی دشمنان اسلام است
2023-01-27T15:01:29+03:30
زنجان-امام جمعه زنجان با تاکید بر اینکه اهانت به قرآن نشانگر اوج درماندگی دشمنان اسلام است، گفت: توهین به قرآن تنها متوجه مسلمانان نیست بلکه اهانت همه کتاب ه...

آزادی‌خواهان جهان در کنار مسلمانان با توهین به مقدسات مقابله کنند

آزادی‌خواهان جهان در کنار مسلمانان با توهین به مقدسات مقابله کنند
2023-01-27T15:01:28+03:30
بوشهر- امام جمعه سعدآباد گفت: همه آزادی‌خواهان جهان باید در کنار مسلمانان با سیاست پلید توهین به مقدسات و نفرت‌پراکنی مقابله کنند.

لایحه «کالای ته‌لنجی» به نفع مردم ساحل‌نشین تصویب شود

لایحه «کالای ته‌لنجی» به نفع مردم ساحل‌نشین تصویب شود
2023-01-27T15:01:28+03:30
بوشهر- امام جمعه دیر گفت: از نمایندگان مجلس به ویژه نمایندگان استان بوشهر می خواهیم که لایحه کالای ته لنجی به گونه ای تصویب شود که به نفع مردم منطقه و استان ...

مردم همیشه پای دفاع از نظام و انقلاب ایستاده‌اند

مردم همیشه پای دفاع از نظام و انقلاب ایستاده‌اند
2023-01-27T14:48:08+03:30
اردستان-امام جمعه اردستان گفت: با وجود توطئه دشمنان برای تضعیف نظام، مردم همیشه پای نظام و انقلاب ایستاده اند.

شهرستان دشتی در سفر رئیس جمهور به استان ویژه‌تر دیده شود

شهرستان دشتی در سفر رئیس جمهور به استان ویژه‌تر دیده شود
2023-01-27T14:48:08+03:30
بوشهر- امام جمعه دشتی گفت: انتظار داریم در سفر دوم، شهرستان دشتی مورد عنایت ویژه رئیس جمهور محترم قرار بگیرد.

دشمن میخواهد میزان حساسیت به مقدسات را کاهش دهد/ توقع موضع گیری از همه مراجع، علما و جامعه قرآنی

دشمن میخواهد میزان حساسیت به مقدسات را کاهش دهد/ توقع موضع گیری از همه مراجع، علما و جامعه قرآنی
2023-01-27T14:48:08+03:30
حجت الاسلام حریزاوی گفت:دلیل اینکه دشمنان اسلام و حقیقت اینگونه جسارت می‌کنند این است که می‌خواهند، میزان حساسیت مسلمانان و نسل جدید آن‌ها را نسبت به مقدسات...

کشورهای غربی از نفوذ اسلام ناب در بین مردم واهمه دارند

کشورهای غربی از نفوذ اسلام ناب در بین مردم واهمه دارند
2023-01-27T14:34:47+03:30
کرمانشاه- امام جمعه کرمانشاه با اشاره به هتک حرمت به ساحت قرآن کریم، گفت: کشورهای غربی از نفوذ اسلام ناب در بین مردم واهمه دارند.

مسئولان برای حل مشکلات مردم تلاش مضاعف داشته باشند

مسئولان برای حل مشکلات مردم تلاش مضاعف داشته باشند
2023-01-27T14:34:47+03:30
بوشهر- امام جمعه اهرم گفت: مسئولان برای حل مشکلات مردم تلاش جدی داشته باشند به گونه‌ای که مردم دلسوزیِ مسئول را ببینند.

باید در مقابل رویکرد کتمان و تحریف دشمن، تبیین کرد

باید در مقابل رویکرد کتمان و تحریف دشمن، تبیین کرد
2023-01-27T14:21:27+03:30
اصفهان- امام جمعه موقت اصفهان گفت: دشمنان ایران اسلامی با دو رویکرد اساسی کتمان و تحریف به دنبال ضربه زدن هستند که باید مقابل آنها جهاد تبیین را دنبال کرد.

آتش زدن قرآن کریم اقدامی وحشیانه است

آتش زدن قرآن کریم اقدامی وحشیانه است
2023-01-27T14:21:27+03:30
بوشهر- امام جمعه اهل سنت سیراف گفت: حادثه به آتش کشیدن قرآن کریم اقدامی بسیار خرابکارانه، وحشیانه و غیر قابل قبول است.

فاصله روستاها تا آبادانی/ مسئولان دنبال مشکل گشایی باشند

فاصله روستاها تا آبادانی/ مسئولان دنبال مشکل گشایی باشند
2023-01-27T14:21:27+03:30
میامی- امام جمعه میامی با بیان اینکه بعد از ۴۳ سال از انقلاب اسلامی هنوز روستاهایی هستند که آباد نشده‌اند، گفت: باید از مسئولان پرسید که در این چهار دهه در ق...

سپاه پاسداران همواره با تروریست ها مقابله کرده است

سپاه پاسداران همواره با تروریست ها مقابله کرده است
2023-01-27T14:08:09+03:30
رامسر- معاون پارلمانی رئیس جمهور با محکوم کردن اقدام پارلمان اروپا گفت: سپاه پاسداران همواره با منافقان و تروریست ها مقابله کرده است.

محبوبیت اسلام برای دشمن خوشایند نیست/اسلام ستیزی اساس کار استکبار

محبوبیت اسلام برای دشمن خوشایند نیست/اسلام ستیزی اساس کار استکبار
2023-01-27T14:08:09+03:30
سمنان- نماینده ولی فقیه در استان سمنان بابیان اینکه دشمن از گسترش اسلام خواهی مردم در اقصی نقاط جهان واهمه دارد، گفت: اسلام ستیزی در اهداف برنامه‌های دشمن قر...

بیانیه گام دوم در کتاب‌های درسی گنجانده شود

بیانیه گام دوم در کتاب‌های درسی گنجانده شود
2023-01-27T14:08:09+03:30
آرادان- امام جمعه آرادان خواستار گنجانده شدن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در کتاب‌های درسی شد و گفت: نوجوانان و جوانان ما باید درباره این سند راهبردی اطلاع د...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)