میرنیوز

در دومین اجلاس مجمع طلاب و فضلای فرزند شاهد چه گذشت؟

 در دومین اجلاس مجمع طلاب و فضلای فرزند شاهد چه گذشت؟ 2022-12-09T09:05:05+03:30

به گزارش خبرگزاری تسینم از قم، ‌سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در دومین اجلاس مجمع طلاب و فضلای فرزند شاهد که در پژوهشکده علامه طباطبایی (ره) قم برگزار شد، اظهار داشت: ‌پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران بحث‌هایی مطرح شده که این انقلاب صادر شود یا صادر نشود که یک روز حضرت امام خمینی (ره) فرمودند که این انقلاب صادر شد.

وی افزود: قانون اساسی قانونی است که مردم به آن رأی نزدیک به 100 درصد دادند و وفاداری به قانون اساسی به عنوان قانون مادر اصل مهمی است. دشمنان همراه شیطان این نظام اسلامی را تحمل نخواهند کرد و دشمنی‌های پایان‌ناپذیری با این انقلاب همراه است. نمی‌گویم که این قانون کامل اجرا شده است اما به همین مقدار هم که به آن عمل می‌شود دشمنی‌های بسیاری در پی دارد. دشمنان، ایران اسلامی را با قدرت سخت آزمودند و به نتیجه نرسیدند و برای همین از روش‌های دیگری استفاده می‌کنند.

معاون رئیس جمهور افزود: تجربه تاریخی در ایران و کشورهای مسلمان نشان می‌دهد که اقدام دشمنان در «دگردیسی فرهنگی» در جامعه تأثیرگذار است. اینکه مردم به اصل و عمل خودشان شک کنند و با تغییر باورها دچار عقب‌گرد شوند و به دوره جاهلیت بازگردند. این‌ها آزمایش‌های سختی است که در جامعه اتفاق افتاده است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به نقش روحانیت در اثرگذاری بر رفتار و باورهای مردم جامعه، خاطرنشان کرد: روحانیت در علم، اجتهاد، اخلاق و تربیت و تهذیب اثرگذار است. جامعه روحانیت در مظلومیت است، قبل از انقلاب روحانیت پرچمدار مقابله با فساد و تباهی حکومت وقت بود و امروز باید در موضع پاسخگویی به مردم باشد که کار مشکل‌تر و سخت‌تری است.

قاضی‌زاده هاشمی خطاب به فرزندان شاهد طلاب و روحانی گفت: شما فرزندان شهید هستید و پدران شما با درک صحیح از آن زمان، لباس جهاد به تن کردند و با رژیم سفاکی که به دنبال غیراسلامی کردن کشور بود جنگیدند تا به شهادت رسیدند و یا برای دفاع از این سرزمین و مکتب به عنوان رزمنده و مدافعان حرم به شهادت رسیدند. شما علاوه بر اینکه لباس علم، دانش و اجتهاد را به تن دارید در میدان مبارزه امر به معروف و نهی از منکر حضور دارید. در حالی که می‌توانستید مثل سایر مردم تنها به درس و تحصیل بپردازید اما بر خود واجب می‌دانید که بین مردم حضور داشته باشید و این مسئولیت شما را دو صد چندان می‌کند.

معاون رئیس جمهور با اشاره به کتاب و نوشته‌های منتشر شده از فرزندان طلاب و روحانیت شهید، گفت: این مطالب گویای این است که افراد عالمی در این جمع حضور دارند و خدای رحمان این قابلیت را به شما داده است. شما بر اساس نیاز امروز جامعه لباس پدر شهید خود را به تن کردید همان طور که شهید مطهری گفتند که باید یزید زمان را شناخت و حسین‌وار زندگی کرد و بزرگ‌ترین امر تبیینی شما به عنوان اسلام‌شناس این است که علم و دین را به جامعه حزب الهی عرضه کنید.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به موضوع حجاب در جامعه و شرایط کنونی کشور گفت: برخی از افراد هستند که دلشان برای اسلام و نظام می‌تپد، اما نحوه عمل صحیح را نمی‌دانند و این وظیفه شما است که مردم را راهنمایی کنید و دولت و مجلس نیز نیاز به راهنمایی دارند. باید هوشمندانه به این موضوع نگاه کرد لذا بهترین گروه برای این کار شما به عنوان صاحبان علم اجتهاد هستید که در بستر جهاد هم میدان‌دار هستید و این مسئولیت سنگینی را برای شما ایجاد می‌کند.

قاضی‌زاده هاشمی با اشاره به شهید «آرمان علی‌وردی» طلبه جوانی که در اتفاقات اخیر به شهادت رسید، گفت: ما شهدای زیادی از کوچک و بزرگ داریم. شهدایی مثل شهید آرمان علی‌وردی که تبدیل به رهبر و رهنما در جامعه شدند و امام خمینی (ره) در مورد شهید فهمیده فرمودند که این شهید الگو است. آرمان علی‌وردی نماد، الگو و چراغ راهنما است. این شهید فرقان است یعنی کسی که حق و باطل را از هم جدا می‌کند. در جهت تقویت دین خدا باید کمک کرد که جامعه را از سرگردانی برون آورد. برخی افراد پُر از شبهه هستند و باید از ابزار فضای واقعی مثل صدا و سیما به درستی استفاده شود و حرف صحیح را به گوش برخی از مردم جامعه برسانیم.

معاون رئیس جمهور با اشاره به برخی اقدامات رسانه‌ای دشمن در سال‌های اخیر گفت: اینکه این اقدامات زیر پوست جامعه نفوذ کند باورکردنی نبود و باید به طور جدی وارد این عرصه شویم. ما مسئول هستیم و هر کسی در این زمینه وظیفه‌ای را به عهده دارد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به حمایت از مجمع طلاب و فضلاء فرزند شاهد، گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران از این مجموعه حمایت می‌کند اما فعالیت‌های تشکل‌های شاهد و ایثارگر باید نتیجه بدهد و این حمایت سال به سال تمدید می‌شود لذا برنامه‌های تشکل‌های شاهد و ایثارگر باید مسائل جامعه ایثارگری را حل کند.

ضرورت تلاش مجاهدانه برای انسجام فرزندان شاهد و ایثارگر

حجت‌الاسلام والمسلمین یوسفعلی شکری نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در این اجلاسیه گفت: هر تشکلی اگر هدف متعالی نداشته باشد و با نگاه آخرت‌نگری به مسائل نگاه نکند و سطحی‌نگر باشد و در تمامی مراحل خدا را نبیند از هم می‌پاشد و تنها امتی می‌ماند که منسجم و هدفمند و در راستای اهداف الهی باشد که هم‌افزایی و هم‌اندیشی می‌کند که دچار اختلاف نمی‌شود.

وی ادامه داد: باید تمام تلاش خود را برای انسجام بیشتر فرزندان شاهد و ایثارگر بکار گیریم که این انسجام خروجی به روز و کارآمد داشته باشد و بنیاد شهید و امور ایثارگران از این اقدامات حمایت می‌کند. این حمایت در شکل‌گیری، فعالیت و تقویت تشکل‌های فعال و مجاهد شاهد و ایثارگر خواهد بود.

نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه هر گروهی در روند تکاملی جامعه نقش‌آفرینی می‌کند، ادامه داد: گروهی در جهت مثبت و راه خدا فعالیت می‌کنند ولی گروهی نیز در جهت شیطان و طاغوت‌های جهانی حرکت می‌کنند و باید مجاهدانه و تلاشگرانه در مقابل آنها ایستاد و همه افراد در این جهت وظیفه دارند.

حجت‌الاسلام والمسلمین شکری افزود: اگر استعدادها و پتانسیل‌های فضلا و علمای شاهد و ایثارگر با منطق مقابل جریان‌های انحرافی ایستادگی کند جریانی مقابل جسارت این افراد راه‌اندازی می‌شود و در همه ابعاد سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و علمی باید مجاهدانه ماند و فعالیت کرد.

وی با بیان اینکه مجاهدت یک ضرورت اجتماعی است، خاطرنشان کرد: باید با تلاش مضاعف و به‌کارگیری استعدادها در مجمع طلاب و فضلای فرزند شاهد خروجی مناسبی ایجاد کرد و بنیاد شهید و امور ایثارگران از اقدامات تشکل‌های شاهد و ایثارگر در این جهت حمایت خواهد کرد.

نماینده ولی‌فقیه در قم، امام‌جمعه و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) نیز در این مراسم گفت: شما فرزندان معظم شهدا سزاوارترین درس‌آموزان مکتب فاطمی هستید. مکتبی که مس وجود انسان را به طلا مبدل می‌سازد. باید از سخنان حضرت صدیقه طاهره (س) بخصوص خطبه فدکیه استفاده کنیم و از شهادت آن بزرگوار پیام بگیریم.

آیت‌الله سیدمحمد سعیدی افزود: نقطه اشتراک همه شما عزیزان در عنوان شهادت است، که از پرافتخارترین موقعیت‌هایی است که خداوند نصیب هر کسی نمی‌کند. شما یادگاران شهدای عظیم‌الشأن بوده و خود نیز در این راه آماده شهادت هستید.

وی در بخشی از سخنانش به تلاش دشمنان برای ایجاد آشوب در کشور اشاره کرد و افزود: دشمنان با تمام توان آتش‌افروزی کردند تا نظام را درگیر و متوقف سازند، اما دیدیم که نظام اسلامی با قوت به راه خود ادامه داده و دامن این آتش‌افروزی‌ها امروز کشورهای خودشان را در برگرفته است.

وی تأکید کرد: انقلاب اسلامی چهل سال است به اذن الهی، رهبری حکیمانه و عنایات امام عصر (عج) و خون‌های پاک شهدا ایستاده و با قوت در حرکت است و همه توطئه‌های دشمنان به حول و قوه الهی، تدبیر رهبری معظم انقلاب و برخورد صحیح نیروهای نظامی و انتظامی خنثی شد.

رئیس هیئت مدیره مجمع طلاب و فضلای شاهد نیز در این مراسم گفت: مجمع طلاب و فضلای فرزندان شاهد ظرفیت بسیار مناسب و عظیمی است، اعضای این مجمع از مجتهدین، فقها و مدرسین برجسته حوزه و اعضایی است که دارای رتبه یک کنکور سراسری بدون سهمیه شاهد و شخصیت‌های برجسته علمی هستند و می‌توانند در سطح ملی و بین‌المللی تأثیرگذار باشند.

حجت‌الاسلام و المسلمین لونی افزود: مجمع طلاب و فضلای شاهد مجمعی است که به همت فرزندان طلبه و روحانی شهدا راه‌اندازی شد و امروز به قوت فعالیت کرده و در زمینه‌های درس، بحث، رشد علمی، رساله علمی، تحصیلی، تدریس، تحقیق، آموزش و فرهنگی می‌تواند نقش‌آفرین باشد.

گفتنی است، اعضای هیئت مدیره مجمع طلاب و فضلای فرزند شاهد از اساتید دروس خارج و سطوح عالی هستند. هیئت امناء مجمع شخصیت‌های علمی و ملی به ریاست آیت‌الله محمدی عراقی هستند و رسالت کلی مجمع توسعه علمی، معنوی، بصیرتی و مهارتی اعضای مجمع، تعالی خانواده شاهد و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جوامع اسلامی اعلام شده است.

در این نشست که حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی عراقی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در استان قم، آیت‌الله سعیدی نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه قم و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) و حجت‌الاسلام حسن هنرمند مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم حضور داشتند از 15 تن از اساتید، مولفان دارای آثار برگزیده و شایسته تقدیر و فعالان اجتماعی تجلیل شد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

نماز گزاران گیلانی اهانت به قرآن کریم را محکوم کردند

نماز گزاران گیلانی اهانت به قرآن کریم را محکوم کردند
2023-01-27T16:21:28+03:30
رشت- نمازگزاران گیلانی بعد از اقامه نماز جمعه با سر دادن شعار، اهانت و اقدامات اخیر برخی کشورهای اروپایی در هتک حرمت به قرآن کریم را محکوم کردند.

اهانت به قرآن کریم نشانه ناتوانی غرب است

اهانت به قرآن کریم نشانه ناتوانی غرب است
2023-01-27T15:41:28+03:30
خرمشهر- امام جمعه موقت خرمشهر با محکومیت اهانت در برخی از کشورهای غربی به قرآن گفت: این اقدامات نشانه ضعف و ناتوانی در برابر دین مبین اسلام است‌.

انقلاب اسلامی الگوی نهضت های آزادیخواه جهان است

انقلاب اسلامی الگوی نهضت های آزادیخواه جهان است
2023-01-27T15:41:28+03:30
کرمانشاه- امام جمعه موقت سرپل ذهاب با اشاره به تحقق وعده الهی در پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: انقلاب اسلامی الگوی نهضت های آزادیخواه جهان است.

افزایش جمعیت مسلمان در اروپا دلیل هتک به قرآن است

افزایش جمعیت مسلمان در اروپا دلیل هتک به قرآن است
2023-01-27T15:41:28+03:30
آبادان- امام جمعه آبادان گفت: اروپایی‌ها محاسبه کردند در سال‌های آینده بیشتر جمعیت آنها به اسلام روی می‌آورد به همین علت به مقدسات دین مبین اسلام توهین می‌کنند.

توهین کنندگان به قرآن در مقابل اسلام عاجز و ناتوان هستند

توهین کنندگان به قرآن در مقابل اسلام عاجز و ناتوان هستند
2023-01-27T15:28:09+03:30
ارومیه - نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه گفت: توهین کنندگان به قرآن در مقابل اسلام و کتاب خداوند عاجز و ناتوان هستند و این اقدامات باطل...

سپاه هراسی هدف دشمن در جنگ روانی است/ گسترش اسلام در اروپا و آمریکا

سپاه هراسی هدف دشمن در جنگ روانی است/ گسترش اسلام در اروپا و آمریکا
2023-01-27T15:28:09+03:30
رشت- فرمانده دوران دفاع مقدس، سپاه‌هراسی را هدف دشمن در جنگ روانی دانست که توسط آمریکا کلید خورد، گفت: بر اساس اصل ۳۹ منشور سازمان ملل کسی نمی‌تواند نیروی مس...

بصیرت مردم موجب شکست دشمن شد

بصیرت  مردم موجب شکست دشمن شد
2023-01-27T15:28:08+03:30
کرمان _ امام جمعه موقت کرمان گفت: در اغتشاشات اخیر بصیرت و هوشیاری مردم موجب شکست دشمن شد.

تبیین دستاوردهای انقلاب رسالت برنامه‌های دهه فجر باشد

تبیین دستاوردهای انقلاب رسالت برنامه‌های دهه فجر باشد
2023-01-27T15:28:08+03:30
شاهرود-امام جمعه بسطام با بیان اینکه امروز جوان ایرانی باید بداند که انقلاب اسلامی از کجا آغاز و به چه نقطه تاثیر گذاری در دنیا رسیده است، گفت: تبیین دستاورد...

تبیین دستاوردهای انقلاب راه مبارزه با حیله دشمنان است

تبیین دستاوردهای انقلاب راه مبارزه با حیله دشمنان است
2023-01-27T15:28:08+03:30
آستارا- امام جمعه آستارا با اشاره به اینکه تبیین دستاوردهای انقلاب راه مبارزه با حیله دشمنان است، گفت: انتقال خاطرات و تبیین دستاوردهای دهه مبارک فجر به نسل ...

واکنش رئیس صداوسیما به شایعات جابه‌جایی‌اش و دستمزد میلیاردی در تلویزیون

 واکنش رئیس صداوسیما به شایعات جابه‌جایی‌اش و دستمزد میلیاردی در تلویزیون
2023-01-27T15:35:03+03:30
رئیس صداوسیما به پرسش‌هایی درباره یک شایعه مجازی، دستمزد میلیاردی و زمان پخش یک سریال تلویزیونی پاسخ داد.

آتش زدن قرآن کریم نشان از اسلام هراسی کشورهای غربی دارد

آتش زدن قرآن کریم نشان از اسلام هراسی کشورهای غربی دارد
2023-01-27T15:14:49+03:30
کرمانشاه- امام جمعه اسلام آبادغرب با اشاره به ابعاد مختلف اهانت به مقدسات دینی مسلمانان، گفت: آتش زدن قرآن کریم نشان از اسلام هراسی کشورهای غربی دارد.

ایران دست آمریکا را از منطقه قطع کرده است

ایران دست آمریکا را از منطقه قطع کرده است
2023-01-27T15:14:48+03:30
خرم‌آباد- امام جمعه موقت خرم‌آباد گفت: جمهوری اسلامی دست آمریکا را از منطقه قطع کرده است و این عامل عصبانیت آمریکا از ملت ایران است.

انتقاد امام جمعه باقرشهر از ساخت و سازهای غیرمجاز در این شهر

انتقاد امام جمعه باقرشهر از ساخت و سازهای غیرمجاز در این شهر
2023-01-27T15:14:48+03:30
ری- امام جمعه باقرشهر با انتقاد از ساخت و سازهای غیرمجاز در این شهر گفت: ساخت و سازهای غیر مجاز طی چندماه اخیر، موجب اعتراض بسیار زیاد شهروندان شده است.

تبیین نکردن دستاوردهای انقلاب اجحاف در حق نظام اسلامی است

تبیین نکردن دستاوردهای انقلاب اجحاف در حق نظام اسلامی است
2023-01-27T15:14:48+03:30
بوشهر- امام جمعه گناوه گفت: تبیین نکردن دستاوردهای انقلاب اسلامی اجحاف در حق نظام اسلامی است و همه باید در این زمینه روشنگری کنند.

کتاب "ولادیمیر پوتین کیست" منتشر شد

 کتاب "ولادیمیر پوتین کیست" منتشر شد
2023-01-27T15:21:46+03:30
«ولادیمیر پوتین کیست» نوشته ناتالیا گیورکیان، ناتالیا تیماکووا و آندری کالسنیکوف از سوی انتشارات ققنوس منتشر شد.

اجتماع مردم مازندران در محکومیت اهانت به مقدسات

اجتماع مردم مازندران در محکومیت اهانت به مقدسات
2023-01-27T15:01:29+03:30
ساری- مردم ولایتمدار مازندران با اجتماع پرشور، اهانت به مقدسات اسلامی و قرآن کریم را محکوم کردند.

اهانت به قرآن نشانگر اوج درماندگی دشمنان اسلام است

اهانت به قرآن نشانگر اوج درماندگی دشمنان اسلام است
2023-01-27T15:01:29+03:30
زنجان-امام جمعه زنجان با تاکید بر اینکه اهانت به قرآن نشانگر اوج درماندگی دشمنان اسلام است، گفت: توهین به قرآن تنها متوجه مسلمانان نیست بلکه اهانت همه کتاب ه...

آزادی‌خواهان جهان در کنار مسلمانان با توهین به مقدسات مقابله کنند

آزادی‌خواهان جهان در کنار مسلمانان با توهین به مقدسات مقابله کنند
2023-01-27T15:01:28+03:30
بوشهر- امام جمعه سعدآباد گفت: همه آزادی‌خواهان جهان باید در کنار مسلمانان با سیاست پلید توهین به مقدسات و نفرت‌پراکنی مقابله کنند.

لایحه «کالای ته‌لنجی» به نفع مردم ساحل‌نشین تصویب شود

لایحه «کالای ته‌لنجی» به نفع مردم ساحل‌نشین تصویب شود
2023-01-27T15:01:28+03:30
بوشهر- امام جمعه دیر گفت: از نمایندگان مجلس به ویژه نمایندگان استان بوشهر می خواهیم که لایحه کالای ته لنجی به گونه ای تصویب شود که به نفع مردم منطقه و استان ...

مردم همیشه پای دفاع از نظام و انقلاب ایستاده‌اند

مردم همیشه پای دفاع از نظام و انقلاب ایستاده‌اند
2023-01-27T14:48:08+03:30
اردستان-امام جمعه اردستان گفت: با وجود توطئه دشمنان برای تضعیف نظام، مردم همیشه پای نظام و انقلاب ایستاده اند.

شهرستان دشتی در سفر رئیس جمهور به استان ویژه‌تر دیده شود

شهرستان دشتی در سفر رئیس جمهور به استان ویژه‌تر دیده شود
2023-01-27T14:48:08+03:30
بوشهر- امام جمعه دشتی گفت: انتظار داریم در سفر دوم، شهرستان دشتی مورد عنایت ویژه رئیس جمهور محترم قرار بگیرد.

دشمن میخواهد میزان حساسیت به مقدسات را کاهش دهد/ توقع موضع گیری از همه مراجع، علما و جامعه قرآنی

دشمن میخواهد میزان حساسیت به مقدسات را کاهش دهد/ توقع موضع گیری از همه مراجع، علما و جامعه قرآنی
2023-01-27T14:48:08+03:30
حجت الاسلام حریزاوی گفت:دلیل اینکه دشمنان اسلام و حقیقت اینگونه جسارت می‌کنند این است که می‌خواهند، میزان حساسیت مسلمانان و نسل جدید آن‌ها را نسبت به مقدسات...

کشورهای غربی از نفوذ اسلام ناب در بین مردم واهمه دارند

کشورهای غربی از نفوذ اسلام ناب در بین مردم واهمه دارند
2023-01-27T14:34:47+03:30
کرمانشاه- امام جمعه کرمانشاه با اشاره به هتک حرمت به ساحت قرآن کریم، گفت: کشورهای غربی از نفوذ اسلام ناب در بین مردم واهمه دارند.

مسئولان برای حل مشکلات مردم تلاش مضاعف داشته باشند

مسئولان برای حل مشکلات مردم تلاش مضاعف داشته باشند
2023-01-27T14:34:47+03:30
بوشهر- امام جمعه اهرم گفت: مسئولان برای حل مشکلات مردم تلاش جدی داشته باشند به گونه‌ای که مردم دلسوزیِ مسئول را ببینند.

باید در مقابل رویکرد کتمان و تحریف دشمن، تبیین کرد

باید در مقابل رویکرد کتمان و تحریف دشمن، تبیین کرد
2023-01-27T14:21:27+03:30
اصفهان- امام جمعه موقت اصفهان گفت: دشمنان ایران اسلامی با دو رویکرد اساسی کتمان و تحریف به دنبال ضربه زدن هستند که باید مقابل آنها جهاد تبیین را دنبال کرد.

آتش زدن قرآن کریم اقدامی وحشیانه است

آتش زدن قرآن کریم اقدامی وحشیانه است
2023-01-27T14:21:27+03:30
بوشهر- امام جمعه اهل سنت سیراف گفت: حادثه به آتش کشیدن قرآن کریم اقدامی بسیار خرابکارانه، وحشیانه و غیر قابل قبول است.

فاصله روستاها تا آبادانی/ مسئولان دنبال مشکل گشایی باشند

فاصله روستاها تا آبادانی/ مسئولان دنبال مشکل گشایی باشند
2023-01-27T14:21:27+03:30
میامی- امام جمعه میامی با بیان اینکه بعد از ۴۳ سال از انقلاب اسلامی هنوز روستاهایی هستند که آباد نشده‌اند، گفت: باید از مسئولان پرسید که در این چهار دهه در ق...

سپاه پاسداران همواره با تروریست ها مقابله کرده است

سپاه پاسداران همواره با تروریست ها مقابله کرده است
2023-01-27T14:08:09+03:30
رامسر- معاون پارلمانی رئیس جمهور با محکوم کردن اقدام پارلمان اروپا گفت: سپاه پاسداران همواره با منافقان و تروریست ها مقابله کرده است.

محبوبیت اسلام برای دشمن خوشایند نیست/اسلام ستیزی اساس کار استکبار

محبوبیت اسلام برای دشمن خوشایند نیست/اسلام ستیزی اساس کار استکبار
2023-01-27T14:08:09+03:30
سمنان- نماینده ولی فقیه در استان سمنان بابیان اینکه دشمن از گسترش اسلام خواهی مردم در اقصی نقاط جهان واهمه دارد، گفت: اسلام ستیزی در اهداف برنامه‌های دشمن قر...

بیانیه گام دوم در کتاب‌های درسی گنجانده شود

بیانیه گام دوم در کتاب‌های درسی گنجانده شود
2023-01-27T14:08:09+03:30
آرادان- امام جمعه آرادان خواستار گنجانده شدن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در کتاب‌های درسی شد و گفت: نوجوانان و جوانان ما باید درباره این سند راهبردی اطلاع د...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)