میرنیوز

رسانه‌های غربی سعی در هدایت فکری جوانان ما دارند

رسانه‌های غربی سعی در هدایت فکری جوانان ما دارند 2022-09-30T15:49:38+03:30

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید حسن عاملی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس به تبیین نقش آمریکا در ایجاد این جنگ و تداوم آن پرداخت و اظهار کرد: در هفته دفاع مقدس هستیم به شهدا هشت سال جنگ تحمیلی درود می‌فرستیم و در برابر آنها خضوع می‌کنیم. هشت سال جنگ تحمیلی را از جهات مختلف می‌توان نگاه کرد اصلی ترین جهت این است که جنگ بعد از مسافرت رامسفلد وزیر دفاع وقت آمریکا به بغداد و حمله صدام به کویت نیز با چراغ سبز آمریکا شروع شد.

وی با بیان اینکه ما ۸ سال جنگ را از چشم آمریکا می‌دانیم، خاطرنشان کرد: وزیر دفاع وقت آمریکا به عراق آمد و از حسن البکر خواست به ایران حمله کند ولی وی قبول نکرد او را کنار گذاشتند و صدام را آوردند.

امام‌جمعه اردبیل با اشاره به اینکه صدام گفت چهار ایران کوچک بهتر از ایرانی است که چهار برابر عراق است، افزود: صدام را برای جنگ با ایران درست انتخاب کرده بودند او نفرت فوق‌العاده به ایران، ایرانی‌ها و عجم‌ها داشت جنگ تحمیلی جنگ نیابتی بود و صدام به نیابت از آمریکا، اسرائیل و ارتجاع با ما درگیر بود.

عاملی با تاکید بر اینکه با وقوع انقلاب اسلامی ایران عزیز از دهن گرگ افتاد، گفت: با وقوع انقلاب اسلامی آمریکا برکات، امکانات، ظرفیت‌ها، ثروت‌ها و فرصت‌های عظیمی را از دست داد این خسارت آنها را در برابر ایران به جنون حقیقی مبتلا کرد.

وی تصریح کرد: تجربه آنها از جنایاتی که در سایر نقاط دنیا داشتند نشان می‌داد که به راحتی می‌توانند با تحمیل جنگ، فروپاشی نظام اسلامی و تسلط دوباره بر ایران را فراهم کنند.

خطیب جمعه اردبیل ادامه داد: میژهای فرانسوی، میگ های روسی، موشک‌های ساخت غرب، موشک‌های اگزوسه در آسمان ایران ویراژ می‌دادند و هر روز صدها نفر جان خود را از دست می‌داد.

عاملی با بیان اینکه صدام با شعار قوم گرایی وارد جنگ شد، تصریح کرد: جنگ ایران و عراق با شعارهای ناسیونالیستی صدام شعله‌ور شد شعار او العروبه العروبه بود تا عرب‌های جنوب ایران را تحریک کند او اسم خود را سردار قادسیه گذاشت و گفت همچنان که ایرانی‌های ساسانی در جنگ قادسیه شکست خوردند این بار نیز من ایرانی‌ها را شکست خواهم داد.

وی گفت: وقتی صدام در اولین حمله مقداری از خاک کشورمان را گرفت در جمع خبرنگاران خارجی حاضر شد و با تکبر گفت مصاحبه بعدی را چند روز دیگر در تهران انجام خواهیم داد او آنچنان دل گرم به وعده‌های آمریکا و اروپا بود که قرارداد ۱۹۷۵ الجزایر را در برابر دوربین‌های تلویزیونی پاره کرد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: در اول جنگ صدام به پیروزی‌هایی دست یافت اما اوضاع رفته رفته تغییر کرد و تمام هزینه آنها بر باد شد در اینجا بود که آمریکا و اروپا تصمیم خطرناکی گرفتند و صدام را به بمب‌های شیمیایی مسلح کردند خودشان در ظاهر شعار مبارزه با سلاح کشتار جمعی می‌دهند.

عضو مجلس خبرگان با اشاره به اینکه دشمنان با شروع جنگ تحمیلی اشتباه بزرگی کردند، اظهار کرد: آنها ما را رشد دادند به طوری که در اول جنگ گلوله‌های ژ ۳ و کلاشینکف را از بازارهای سیاه جهانی می‌خریدیم باز از ما دریغ می‌کردند و حالا شاهد پرواز موشک‌های نقطه زن، پهپادهای قاره پیما، هواپیماهای جنگی صاعقه و آذرخش، زیردریایی‌های پیشرفته و کشتی‌های جنگی بومی هستیم ما الان هم کنار همان سفره نشسته ایم.

عاملی در بخش دیگری از خطبه‌ها عکس العمل چند روز اخیر از طرف دولت‌ها، نهادها و اشخاص در برابر حادثه خانم امینی را یک تابلوی بزرگ سر راه ملت بزرگ دانست.

وی گفت: حجم هجوم به نظام اسلامی فوق العاده و کاملاً بی نظیر و بی سابقه بود رئیس سازمان ملل، مجمع عمومی سازمان ملل، شورای حقوق بشر سازمان ملل، کاخ سفید، خود بایدن، سخنگوی کاخ سفید، دولت‌های اروپایی، اسرائیل، کانادا، انگلیس و ده‌ها نهادهای بین المللی وابسته به غرب و… ثانیاً ماهیت آنها ماهیت دلسوزی برای بشریت و حقوق بشر و لزوم توجه به حقوق انسان‌ها نیست.

امام جمعه اردبیل با تاکید بر اینکه هشت سال دفاع مقدس ثابت کرد که ملت ما را با دخالت نظامی نمی‌توان مهار و اسیر کرد، ابراز کرد: دشمنان فهمیدند که غرور ملی و دینی در ایرانی‌ها فوق العاده است و لذا تصمیم گرفتند از داخل ایران ضربه خود را بزنند تصمیم گرفتند انسجام ملی ما را به هم بزنند و از داخل کشور سربازگیری کنند و در داخل کشور دفترچه آماده به خدمت پخش بکنند آنها برای ورود به داخل ایران و تسخیر افکار دو راه خطرناک را طراحی کردند.

عاملی گفت: اول تحریم اقتصادی است تحریم نفت، گاز، پتروشیمی، بانک‌ها حتی بانک مرکزی، تحریم دارویی، صنعتی، کشاورزی، کشتیرانی، بیمه و سلاح و…؛ اوباما گفت برای ایران تحریمی درست کردیم که در تاریخ بی نظیر است پمپئو گفت ملت ایران را آن قدر گرسنه نگه می‌داریم تا در برابر ما رکوع کنند تحریم آنقدر شدید بود که نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل گفت ایران را چنان خفه می‌کنیم که دو دستی هر چه سلاح دارد مثل لیبی به ما تحویل بدهد.

وی ادامه داد: این تحریم کاملاً غیرقانونی بود چون ما گناهی مرتکب نشده بودیم جز این که می‌خواستیم خودمان برای سرنوشت خودمان تصمیم بگیریم و دوم جنگ روحی و روانی یا جنگ نرم بود نزدیک به ۲۰۰ کانال و هزاران سایت با بودجه سرسام آور وارد معرکه شدند.

امام جمعه اردبیل ادامه داد: سال هاست این کانال‌ها و سایت‌ها بذر نفرت را در قالب دروغ، تسویل و مکر اللیل و النهار داخل خانه‌ها می‌فرستند.

وی افزود: این بزرگان نه تنها نگاه نکردند که دشمن کجا را می‌زند بلکه خودشان هم همان جا را زدند که اسرائیل، آمریکا و منافقین تروریست می‌زدند.

خطیب جمعه اردبیل با تشریح درجه بندی انسان‌ها توسط اروپایی‌ها تصریح کرد: من به اروپایی‌ها می گویم که چقدر خوب شد که شما به این مساله داخلی ما تعرض کردید چون کل انسان‌های آزاده دنیا را به غضب در آوردید چون دنیا همه از معیارهای دوگانه شما و از درجه بندی شما بین انسان‌ها اطلاع دارند اعتراض شما و محکوم کردن شما برای ما خیلی خوب شد.

عاملی اظهار کرد: اینجانب کم و بیش در کانال‌های کشورهای مختلف عربی حضور دارم در کل این کشورها اتحادیه اروپا را به خاطر موضع گیری اخیر مسخره کردند و همه آها به معیار دوگانه آنها اعتراض کردند و چقدر عالی است که در کشورهای عربی اسم قاره اروپا را گذاشته اند "قاره تعارض و تناقض"! در ایران یک دختر کشته شده در فلسطین ۷۴ سال است که نسل کشی وحشتناک مثل صبرا و شکیلا صورت می‌گیرد چرا حرف نمی زنید.

وی گفت: سکوت شما اسرائیل را جری کرده و قطعاً شما شریک تمام جنایات اسرائیل هستید نفرت در دل هر آزاد مرد در دنیا علیه شما موج می‌زند دنیا باید خون گریه کند که اسرئیل اجازه نزدیک شدن آمبولانس به مجروحین فلسطینی را نمی‌دهد تا خون برود و بمیرد جنازه شهدا فلسطینی را دفن نمی‌کند بلکه آنها را در سه سردخانه بزرگ تلاویو نگاه می‌دارد تا روح حماسی را در جوانان فلسطین از بین ببرد در حال حاضر ۳۶۱ جنازه شهدا فلسطینی را تحویل نمی‌دهد خانواده آنها به شما اروپایی‌ها متوسل شدند تا شما جنازه‌ها را بگیرید تا داغ مادران کم شود ولی حرف شما این شد که اسرائیل از هر طریق می‌تواند از خود دفاع بکند.

امام جمعه اردبیل در پایان عنوان کرد: از عجایب امور این است که دیروز در حمله پلیس اسرائیل به خانه یکی از فلسطینی‌ها قلب طفل ۷ ساله ایستاد و شهید شد آمریکا از ترس اینکه ایران مقایسه کند یا در دنیا بی آبرو شود فوراً اعلام کرد ما خیلی محزون و ناراحتیم و موضوع باید تحقیق شود چرا در حادثه ایران عین این را نگفتید بلکه دعوت به شورش و تخریب و حتی شکستن چراغ‌های راهنمایی کردید.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

درخواست رضا رویگری از شایعه‌سازان: مردم را ناراحت نکنید

 درخواست رضا رویگری از شایعه‌سازان: مردم را ناراحت نکنید
2022-12-09T12:31:52+03:30
بازیگر سینما و تلویزیون از سلامتی خودش خبر داد و خطاب به شایعه‌سازان، گفت: واقعاً نمی‌دانم این شایعات هرچند وقت یک‌بار از کجا می‌آید؟ من زنده‌ام اما با این ...

پرتره‌ای از یک نقاش که به تازگی درگذشته است/ پوستر و لوگو «هنرمند واحد ۵»

 پرتره‌ای از یک نقاش که به تازگی درگذشته است/ پوستر و لوگو «هنرمند واحد ۵»
2022-12-09T12:05:01+03:30
لوگو و پوستر فیلم مستند «هنرمند واحد ۵» رونمایی و منتشر شد.

تیزر و پوستر مستند "آقا نعمت" رونمایی شد/ رکورد خیره‌کننده کوهنورد ایرانی در گینس ثبت می‌شود؟

 تیزر و پوستر مستند "آقا نعمت" رونمایی شد/ رکورد خیره‌کننده کوهنورد ایرانی در گینس ثبت می‌شود؟
2022-12-09T12:05:00+03:30
مستند «آقا نعمت» به کارگردانی علی تک روستا داستانی از یک کوه نورد ایرانی است که با شرایطی متفاوت قصد دارد قله دماوند را فتح کند.

«پاورقی»؛ پای نقد «برای زین‌أب» نشست

 «پاورقی»؛ پای نقد «برای زین‌أب» نشست
2022-12-09T11:11:45+03:30
نقد و بررسی کتاب «برای زین‌أب» پرداختی به زندگی شهید « محمد بلباسی» نوشته « سمیه اسلامی » و «فاطمه قنبری» در حوزه هن...

مستندهای بخش ملی "سینما حقیقت" را بشناسید

 مستندهای بخش ملی "سینما حقیقت" را بشناسید
2022-12-09T10:25:08+03:30
مستندهای کوتاه، نیمه بلند و بلند بخش ملی شانزدهمین جشنواره سینما حقیقت معرفی شدند.

کدام مستندها به بخش آوینی "سینما حقیقت" رسید؟

 کدام مستندها به بخش آوینی "سینما حقیقت" رسید؟
2022-12-09T10:25:07+03:30
۱۲ مستند به بخش شهید آوینی شانزدهین جشنواره سینما حقیقت راه یافتند.

جعفری‌جوزانی؛ کارگردانی مهم با نوستالژیِ «در چشم باد»

 جعفری‌جوزانی؛ کارگردانی مهم با نوستالژیِ «در چشم باد»
2022-12-09T10:25:07+03:30
سریال «در چشم باد» اثری تاریخی بود که این روزها دوباره از تلویزیون پخش می‌شود؛ مسعود جعفری‌جوزانی کارگردانِ‌آن، به نسبت به دیگر فیلمسازان کم‌کار ا...

نشست رئیس بنیاد شهید با دانشجویان دانشگاه آزاد ‌قم با چاشنی "بی‌اخلاقی و توهین"/ قاضی‌زاده از حقش گذشت!

 نشست رئیس بنیاد شهید با دانشجویان دانشگاه آزاد ‌قم با چاشنی "بی‌اخلاقی و توهین"/ قاضی‌زاده از حقش گذشت!
2022-12-09T09:05:05+03:30
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی قم حضور یافت و به سؤالات دانشجویان پا...

در دومین اجلاس مجمع طلاب و فضلای فرزند شاهد چه گذشت؟

 در دومین اجلاس مجمع طلاب و فضلای فرزند شاهد چه گذشت؟
2022-12-09T09:05:05+03:30
دومین اجلاس مجمع طلاب و فضلای فرزند شاهد با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، امام جمعه قم و جمعی از مسئولان در ‌‌پژوهشکده علامه طباطبایی (ره) قم برگزا...

تحول در سینما با چک لیست پر کردن ممکن نیست/ به نظریه‌پردازی علمی نیاز داریم

 تحول در سینما با چک لیست پر کردن ممکن نیست/ به نظریه‌پردازی علمی نیاز داریم
2022-12-09T09:05:04+03:30
ما برای تحول در سینما با اصلاح مبادی علوم انسانی که مطالبه رهبر انقلاب است، بیشتر چک لیست پر کرده‌ایم تا کار راهبردی مانند نظریه‌پردازی در سینما. جایزه پژوه...

وزیر ارشاد: گروهی گزاره‌های غلط می‌دهند تا سیاست‌گذاران خطای محاسباتی کنند

 وزیر ارشاد: گروهی گزاره‌های غلط می‌دهند تا سیاست‌گذاران خطای محاسباتی کنند
2022-12-09T09:05:03+03:30
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بسیاری تلاش می‌کنند با ارائه گزاره‌های غلط درباره واقعیت‌های جامعه، تصمیم‌گیران و سیاست‌گذاران را دچار خطای محاسباتی کنند.

نگاهی به برنامه‌ای در شبکه نسیم/ با «میشه که بشه» سرکار برید

 نگاهی به برنامه‌ای در شبکه نسیم/ با «میشه که بشه» سرکار برید
2022-12-09T08:38:25+03:30
تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی «میشه که بشه» می‌گوید: با دیدن مشکلات مختلف بر سر راه شغل پیدا کردن، تصمیم گرفتیم برنامه‌ای متفاوت ساخته و تجربه کردن ...

پیوند ملت‌های مسلمان در «خون شریک»

 پیوند ملت‌های مسلمان در «خون شریک»
2022-12-09T08:38:25+03:30
چاپ دوم کتاب «خون شریک»، نوشته مریم علی‌بخشی منتشر شد؛ کتابی که تلاش دارد از زاویه جدیدی به پیوندها میان ملت‌های مسلمان بپردازد.

رویکرد نوین دولت مردمی در تدوین احکام برنامه هفتم توسعه

 رویکرد نوین دولت مردمی در تدوین احکام برنامه هفتم توسعه
2022-12-09T08:25:03+03:30
محمدمهدی اسماعیلی با بیان اینکه برنامه هفتم توسعه در بخش فرهنگ می بایست با رویکردی نوین تدوین شود، گفت: دولت مردمی رویکرد جدیدی نسبت به تدوین برنامه هفتم تو...

زاکانی: ما مسئولان با کار مضاعف از حضور حماسی مردم تشکر کنیم

 زاکانی: ما مسئولان با کار مضاعف از حضور حماسی مردم تشکر کنیم
2022-12-09T08:25:03+03:30
شهردار تهران گفت: دشمنان ما ناکام شدند، اما این کافی نیست بلکه باید ریشۀ مشکلات را در کشور خشک کرد. مردم با دشمن همراهی نکردند؛ این مسئله بار مسئولیتمان را ...

قاضی‌زاده: قلب‌های خانوادۀ شهدای امنیت باید به مردم انقلابی خود قرص باشد

 قاضی‌زاده: قلب‌های خانوادۀ شهدای امنیت باید به مردم انقلابی خود قرص باشد
2022-12-08T23:18:24+03:30
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در جمع خانواده شهدای امنیت گفت: قلب‌ خانوادۀ شهدای امنیت به مردم انقلابی خود قرص باشد.

حداد عادل: رسانه‌های نیابتی و اغتشاشگران با دست خود آبروی خودشان را بردند

 حداد عادل: رسانه‌های نیابتی و اغتشاشگران با دست خود آبروی خودشان را بردند
2022-12-08T23:18:24+03:30
حداد عادل آنها در مراسم پاسداشت شهدای مدافع امنیت گفت: رسانه‌های نیابتی در قضایای اخیر اذعان داشتند که با دروغ‌پراکنی به دنبال بر هم زدن امنیت هستند. ا...

آمارهای معنادار فروش سینما و غفلت از یک موضوع مهم

 آمارهای معنادار فروش سینما و غفلت از یک موضوع مهم
2022-12-08T15:58:20+03:30
در شرایطی که نفس‌ها در فروش فیلم‌های سینمایی به شماره افتاده و به روایت آمارها ضریب اشغال صندلی‌های سینمایی ۲.۵ درصد برآورد شده است، غفلت از یک موضوع مهم بی...

سرگذشت خواننده هزار سرود از زبان خودش / بابک بیات چگونه شاگرد اسفندیار قره‌باغی شد

 سرگذشت خواننده هزار سرود از زبان خودش / بابک بیات چگونه شاگرد اسفندیار قره‌باغی شد
2022-12-08T15:58:19+03:30
اسفندیار قره‌باغی خواننده‌ای بود که علاوه بر سرودهای ماندگاری که در موسیقی ایران به جا گذاشت، شاگردان بسیاری را هم برای هنر ایران تربیت کرد.

۳۸ زن "جیمز توباک" را به سوء رفتار جنسی متهم کردند

 ۳۸ زن "جیمز توباک" را به سوء رفتار جنسی متهم کردند
2022-12-08T14:51:49+03:30
دوشنبه گذشته بیش از ۳۸ هنرپیشه زن در هالیوود از "جیمز توباک" کارگردان مشهور به دلیل آزار جنسی شکایت کردند.

پیام تسلیت وزیر ارشاد در پی درگذشت اسفندیار قره‌باغی

 پیام تسلیت وزیر ارشاد در پی درگذشت اسفندیار قره‌باغی
2022-12-08T13:58:19+03:30
وزیر فرهنگ در پیامی درگذشت اسفندیار قره‌باغی هنرمند پیشکسوت کشورمان و صاحب اثر معروف "آمریکا آمریکا ننگ به نیرنگ تو" را تسلیت گفت.

دیکتاتوری رسانه‌ای عامل عدم اعلام آثار جشنواره حقیقت/ جام‌جهانی روزهای جشنواره را کمتر کرد

 دیکتاتوری رسانه‌ای عامل عدم اعلام آثار جشنواره حقیقت/ جام‌جهانی روزهای جشنواره را کمتر کرد
2022-12-08T13:05:03+03:30
حمیدی‌مقدم دبیر جشنواره سینما حقیقت درباره جزئیات ۵ روز فعالیت مستندسازان ایران در پردیس سینمایی ملت و همچنین ماجرای فیلم‌های انصرافی و جایزه ویژه‌ای به پیش...

چراغ جشنواره "سینما حقیقت" رسماً روشن شد / رشد ۱۷ درصدی آثار در بخش شهید آوینی

 چراغ جشنواره "سینما حقیقت" رسماً روشن شد / رشد ۱۷ درصدی آثار در بخش شهید آوینی
2022-12-08T12:11:47+03:30
با آغاز نشست خبری شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران، رسماً چراغ جشنواره "سینما حقیقت" در تهران روشن شد.

چراغ جشنواره "سینما حقیقت" روشن شد / رشد ۱۷ درصدی آثار در بخش شهید آوینی

 چراغ جشنواره "سینما حقیقت" روشن شد / رشد ۱۷ درصدی آثار در بخش شهید آوینی
2022-12-08T11:18:34+03:30
با آغاز نشست خبری شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران، رسماً چراغ جشنواره "سینما حقیقت" در تهران روشن شد.

چراغ جشنواره "سینما حقیقت" روشن شد / رشد ۱۷ درصدی اثار در بخش شهید آوینی

 چراغ جشنواره "سینما حقیقت" روشن شد / رشد ۱۷ درصدی اثار در بخش شهید آوینی
2022-12-08T11:05:07+03:30
با آغاز نشست خبری شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران، رسماً چراغ جشنواره "سینما حقیقت" در تهران روشن شد.

۱۰۰ قاعده سینمایی که تمام سینماگران باید بدانند

 ۱۰۰ قاعده سینمایی که تمام سینماگران باید بدانند
2022-12-08T10:38:27+03:30
کتاب صد صحنه – صد قاعده روایت سینمایی ( ۱۰۰ قاعده سینمایی که تمام سینماگران باید بدانند) در ۲۶۴ صفحه منتشر شده است. این کتاب نوشته جنیفر ون سی جل و ترجمه مس...

خواننده "آمریکا آمریکا ننگ به نیرنگ تو" فردا در تبریز تشییع می‌شود

 خواننده "آمریکا آمریکا ننگ به نیرنگ تو" فردا در تبریز تشییع می‌شود
2022-12-08T10:38:26+03:30
مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر خواننده "آمریکا آمریکا ننگ به نیرنگ تو" فردا در تبریز برگزار می‌شود.

آیا «آی تیکت» می‌تواند مخاطبین را به سینما برگرداند؟

 آیا «آی تیکت» می‌تواند مخاطبین را به سینما برگرداند؟
2022-12-08T10:38:26+03:30
سامانه جدیدی که توسط یکی از مؤسسات وابسته به سازمان سینمایی در حال کار است، سامانه‌ای را طراحی کرده که به‌نظر می‌رسد تنها مزیتش همکاری با نرم‌افزارهای پرکار...

برگزاری دومین نمایشگاه کتاب و دستاوردهای پژوهشی مراکز فرهنگ‌پژوهی کشور

 برگزاری دومین نمایشگاه کتاب و دستاوردهای پژوهشی مراکز فرهنگ‌پژوهی کشور
2022-12-08T10:24:58+03:30
آخرین دستاوردهای پژوهشی پژوهشگاه‌ها و مراکز پژوهشی حوزه فرهنگ و هنر و نیز تازه‌های کتاب پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات با تخفیف ۳۰ تا ۷۰ درصد ویژه استادان و...

استفتاء از آیت‌الله خامنه‌ای؛ حکم شرعی گرفتن پرنده زینتی که صاحبش مشخص نیست

 استفتاء از آیت‌الله خامنه‌ای؛ حکم شرعی گرفتن پرنده زینتی که صاحبش مشخص نیست
2022-12-08T10:24:57+03:30
رهبر معظم انقلاب به استفتاء درباره «پیدا کردن پرنده زینتی» پاسخ گفتند.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)