میرنیوز

هجوم تبلیغاتی دشمنان به ایران/ مردم همبستگی ملی و دینی خود را حفظ کنند

هجوم تبلیغاتی دشمنان به ایران/ مردم همبستگی ملی و دینی خود را حفظ کنند 2022-09-23T16:09:28+03:30

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه در مصلای الغدیر خرم آباد ضمن سفارش همگان به تقوای الهی اظهار داشت: حضرت امام رضا (ع) در حدیثی فرمودند «حق مؤمن بر مؤمن این است که اولاً قلبا او را دوست داشته باشد، با مال خود به او کمک کند، در برابر کسی که به او ستم می‌کند او را یاری کند، اگر به مسلمانان غنیمتی رسید و برادر مومنش غایب بود سهم او را حفظ کند، هرگاه درگذشت در تشییع جنازه او شرکت کند، به او ظلم نکند و او را فریب ندهد، به او خیانت نکند، از او غیبت نکند و او را دروغگو نشمارد».

وی تصریح کرد: اگر این حقوق رعایت شود جامعه به جهت روانی و اجتماعی جامعه سالمی خواهد بود و از آسیب‌های اجتماعی به دور خواهد بود.

خطیب جمعه خرم آباد با اشاره به آغاز سال تحصیلی و تبریک آن به معلمان، دانش آموزان، دانشجویان و طلاب گفت: ان شاالله با تلاش اساتید و معلمان پیشرفت لازم را در عرصه‌های علمی و فرهنگی پیدا کنیم.

از مردم شریف عراق که از عموم زائرین و زائران ایران اسلامی در ایام اربعین به خوبی پذیرایی کردند تشکر می‌کنیم

حجت الاسلام شاهرخی با بیان اینکه از مردم شریف عراق که از عموم زائرین و زائرین ایران اسلامی در ایام اربعین حسینی به خوبی پذیرایی کردند تشکر می‌کنیم؛ افزود: از صاحبان همه مواکب در داخل استان‌ها و در مرز مهران و در شهرهای کربلا و نجف هم تشکر می‌کنیم.

وی یادآور شد: در ایام اربعین از حدود ۱۵ موکب در نجف و کربلا دیدن کردیم که نکاتی وجود دارد و بعداً به طور مفصل پیرامون آن گفتگو می‌کنیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از پیشکسوتان ایثار و جهاد و شهادت گفت: از لشکر ۸۴ و سپاه حضرت ابوالفضل (ع) و فرماندهی انتظامی و بسیج و عشایر و اقشار مختلفی که در جنگ تحمیلی افتخار آفرینی کردند تشکر می‌کنیم و تقدیر و تکریم می‌کنیم از پدران و مادران و همسران شهدا و جانبازان که جراحت و صدمه‌های جسمی و روحی آن دوران را همچنان با جسم و جان خود همراه دارند اما محکم و استوار پای این بیعت ایستاده اند.

رئیس جمهور مواضع شفاف ملت ایران را مقتدرانه اعلام کردند

حجت الاسلام شاهرخی با اشاره به سفر رئیس جمهور به نیویورک و شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل اظهار داشت: رئیس جمهور مواضع شفاف ملت ایران را مقتدرانه و به دور از انفعال به جهانیان اعلام کردند و با بلند کردن تصویر شهید سلیمانی نشان دادند که شهید حاج قاسم سلیمانی از سردار سلیمانی نامش سرافراز تر و تأثیرگذار تر است.

وی همچنین به روز یکشنبه ۲۸ صفر رحلت رسول گرامی اسلام و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و روز سه شنبه شهادت امام رضا (ع) اشاره کرد و گفت: این مصیبت‌های بزرگ و پر اندوه را به عموم شما نمازگزاران و محضر حضرت صاحب الامر (عج) و مقام معظم رهبری تسلیت می گویم.

امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه جهان امروز بیش از هر زمان دیگری به آموزه‌های نبی اکرم اسلام و آموزه‌های پیشوایان معصوم نیاز دارد، افزود: ‬در مقابل اسلامی که پیامبر مکرم اسلام معرفی کرد، اسلام قبیله‌ای و اموی و اسلامی که خوارج تبلیغ می‌کردند شکل گرفت؛ اسلامی که برخواسته از کتاب و سنت رسول گرامی اسلام است در طول تاریخ در مقابل چنین قرائت و روایتی بوده است و ما به عنوان شیعیان و مسلمانان باید آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی و آموزه‌های مصطفوی و علوی را بر سر دست بگیریم و اینها را در جهان تبلیغ کنیم.

جریان متعهد و جبهه انقلاب بلافاصله در خصوص فوت «مهسا امینی» اظهار تأسف و تأثر کردند و خواستار رسیدگی به این حادثه شدند

حجت الاسلام شاهرخی با اشاره به اینکه طی روزهای گذشته فرماندهی انتظامی شهر تهران جمعی را به واسطه عدم رعایت پوشش مناسب تذکر لسانی می‌دهد و در نهایت بعد از آنکه تذکر لسانی مؤثر واقع نمی‌شود جمعی را به مقر پلیس امنیت اخلاقی جهت ارشاد و توجیه منتقل می‌کند؛ گفت: در این انتقال یکی از دختران این سرزمین از دنیا می‌رود که سبب تأسف و ناراحتی همه هموطنان گردید و درگذشت این دختر ایران اسلامی که در سن جوانی بودند برای هر شنونده‌ای سبب تأثر می‌شود که به بازماندگان و خانواده امینی تسلیت می گویم.

وی با بیان اینکه در مقابل این حادثه دو جریان شکل گرفت؛ جریانی که متعهد و در جبهه انقلاب تعریف می‌شود که بلافاصله اظهار تأسف و تأثر کردند و خواستار رسیدگی به این حادثه شدند و از مسئولان انتظامی و قضائی درخواست داشتند به این موضوع به فوریت رسیدگی شود، اظهار داشت: همین جریان متعهد و انقلابی بودند که هزاران شهید برای امنیت دختران و بانوان کشور تقدیم کردند، این جریان بود که در همه عرصه‌ها حضور میدانی داشت و از حیثیت بانوان ایرانی دفاع کرد، شهید حاج قاسم و مدافعین حرم بودند که نقشه شوم داعشی ها را در خصوص بانوان کُرد منتفی کردند و امروز هم در برابر این حادثه و رویداد تلخ خواستار رسیدگی شدند.

خطیب جمعه خرم آباد یادآور شد: واکنش مسئولین در نظام اسلامی هم این چنین بود که جسد متوفی و تمام مدارک پزشکی گذشته و حال او را به پزشکی قانونی سپردند و دوربین‌ها را مورد بازبینی قرار دادند تا حقیقت روشن شود.

هجوم رسانه‌ای معاندان و انتشار هزاران مطلب و تحلیل نادرست و دروغ

حجت الاسلام شاهرخی با اشاره به اینکه جریان دوم جریان معاندین و ضد انقلاب و افراد جاهل بود که در این فاصله هجوم رسانه‌ای معاندان شروع شد و هزاران مطلب و تحلیل نادرست و دروغ براساس پندارهای موهوم منتشر کردند و به نظام جمهوری اسلامی حمله کردند، گفت: منافقین و گروه‌های خارج نشین که با نظام اسلامی زاویه داشتند و کسانی که جنگ هشت ساله را بر ما تحمیل کردند و ۲۰۰ هزار شهید از مرد و زن را از ما گرفتند، به دنبال این ماجرا شروع به هجوم به ایران اسلامی کردند.

وی افزود: جمعی که بدترین سابقه را در فتنه ۸۸ داشتند با ضد انقلاب و معاندین هم نوا شدند و برخی از ورزشکاران مشهور و غیرمشهور و هنرمندان را در جهت دروغ پراکنی به کمک گرفتند؛ یک هجوم رسانه‌ای و پس از آن اغتشاش و آشوب و بعد خودزنی و کشته سازی شکل گرفت.

آشوبگران به دنبال مشخص شدن نتیجه پرونده مهسا امینی نیستند بلکه اقدامات ضد اخلاقی و ضد انسانی آنان حاکی از مخالفت با اسلام و حاکمیت اسلامی است

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: در اینجا چند نکته است، یک اینکه مجموعه اتفاقاتی که در این چند روز به وقوع پیوست مشخص شد آشوبگران به دنبال این نیستند نتیجه پرونده شخصی که از دنیا رفته مشخص شود بلکه حمله به اماکن مذهبی و اهانت‌هایی که به صورت گفتاری و عملی نسبت به مقدسات صورت گرفت و حمله به بانوان چادری و مجروح کردن پلیس و ده‌ها اقدام ضد انسانی و ضد اخلاقی حکایت از مخالفت اینان با اسلام و حاکمیت اسلامی دارد.

حجت الاسلام شاهرخی با بیان اینکه سران سه قوه و دستگاه‌های نظارتی با جدیت به دنبال این هستند نتیجه پرونده روشن شود، تصریح کرد: جمهوری اسلامی در مقابل فتنه گران ۸۸ نشان داد هیچگاه تسلیم درخواست‌های غیرقانونی نمی‌شود و در این مورد هم اجازه سو استفاده به هیچکس نخواهد داد.

امر به‌معروف و نهی از منکر از این کشور اسلامی تعطیل بردار نیست

وی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی مبنای حاکمیتش قرآن و اهل بیت است و پلیس براساس قوانین و آئین نامه‌ها امر به معروف و نهی از منکر کرده است، افزود: امر به‌معروف و نهی از منکر از این کشور اسلامی تعطیل بردار نیست، در هر حال امت خدا پای اجرای احکام اسلامی ایستاده است.

خطیب جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه حاکمیت قرآن و اسلام و امر به معروف و نهی از منکر در ایران اسلامی حرف اول را می‌زند و تعطیل بردار نیست، گفت: حزب الله و جریان جبهه انقلاب باید هوشیار باشند؛ ما در این رویداد تلخ شاهد هماهنگی رسانه‌های صهیونیست، منافقین و استکبار بودیم و این هجوم تبلیغاتی در سایه هماهنگی این دشمنان به وجود آمد.

حجت الاسلام شاهرخی یادآور شد: حزب الله و جریان جبهه انقلاب و امت باید همبستگی ملی و دینی خود را حفظ کنند و در فضای رسانه همدل و هماهنگ بر علیه جبهه رسانه دشمن اقدام کنند.

پلیس در این رویداد مورد ظلم واقع شد

وی با بیان اینکه آنانی که خود روزی در رأس قوه‌ای از قوای سه گانه بودند و سابقه حمایت از فتنه و فتنه گران را دارند چگونه به خود اجازه می‌دهند قبل از اعلام نتیجه قضائی و امنیتی سخنانی را بنویسند که به فضای التهاب و آشوب کمک کند؟ تصریح کرد: چرا اینان در زمانی که همراه سیاسی خودشان با اسلحه بانویی را به قتل رساند سکوت کردند، چرا وقتی دو پلیس در مقابله با اراذل به شهادت رسیدند سکوت کردند؟ البته این نوع سکوت و التهاب آفرینی در سابقه سیاسی این افراد وجود دارد.

امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه فرماندهی انتظامی به عنوان خدمتگذار در این مملکت در این رویداد مورد ظلم واقع شد و پلیس از سوی دشمنان آسیب دید، افزود: در همین ایام دو نفر از فرماندهی انتظامی در مقابله با ضد انقلاب شهید شدند اما نشنیدیم و در رسانه‌ها ندیدیم مسئولان در مورد آنها بگویند و دلجویی کنند.

ضرورت برخورد قضائی با کسانی که التهاب آفرینی کردند

حجت الاسلام شاهرخی با اشاره به اینکه امت حزب الله از دستگاه قضائی می‌خواهد با تمام کسانی که قبل از نتیجه پزشکی قانونی و داوری دستگاه قضائی، مطالبی گفتند که واقعیت نداشته است و سبب التهاب آفرینی شده، مماشات نکند و در مورد آنها اعمال قانون کنند؛ اظهار داشت: التهاب آفرینی و پیش داوری در این مباحث از سوی هر کسی و هر مقامی ولو نمایندگان فعلی یا کسانی که در آینده داوطلب می‌شوند باید مورد توجه نهادها قرار بگیرد و باید ملاکی برای بررسی صلاحیت آنان باشد.

وی با بیان اینکه مسؤلین کلان کشوری از موضع انفعال خارج شوند، تصریح کرد: این اجتماع امروز در مصلای خرم آباد و در بقیه مصلاها می‌توانست در روزهای گذشته هم تشکیل شود و بساط معاندین و دشمنان آگاه و برخی افراد جاهل را برچینند، نباید بگذاریم برخی از شهرها به این حد از التهاب برسد که افرادی به ساحت قرآن و مقدسات وارد شوند و به اموال عمومی آسیب بزنند، امت حزب الله این انفعال را نمی‌پذیرد و از این راه و روش گلایه مند است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه امت حزب الله و عموم مردم و میلیون‌ها نفر شرکت کننده در راهپیمایی اربعین این است که محکم و استوار پای نظام اسلامی ایستاده اند، افراد بدانند امر به معروف و نهی از منکر تعطیل بردار نیست و حاکمیت قرآن و احکام اسلامی حرف اول را می‌زند، افزود: آن روزی که حاج قاسم نقشه‌های شوم داعشی ها را در کردستان عراق را منتفی کرد و با آنان مقابله می‌کرد، صاحبان کانال‌ها و رسانه‌ها مشغول خوش گذرانی بودند؛ ماهواره‌ها و کانال‌های خود را در اختیار داعش گذاشته بودند.

حجت الاسلام شاهرخی با بیان اینکه امام راحل فرمود ما مأمور به دفاع از اسلام هستیم، تکلیف دفاع از اسلام در این مقطع هم بر عهده ماست، تصریح کرد: مسؤلین کشوری بدانند اگر در این امور عقب نشینی کنند و بخواهند کاربرد احکام اسلام در جامعه را کمرنگ کنند نه ملت این روش را می‌پذیرد و نه دشمن به این اقدام راضی خواهد شد، اگر شما یک قدم عقب نشینی کنید دشمن چند قدم به سوی ما هجوم خواهد آورد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

آنتن تلویزیون از فردا نونوار می‌شود

 آنتن تلویزیون از فردا نونوار می‌شود
2022-09-27T14:16:23+03:30
سریال‌های جدید تلویزیون همزمان با روزهای ابتدایی فصل پاییز و پایان ماه‌های عزاداری روی آنتن خواهند رفت.

اعمال سفارش شده روز آخر ماه صفر مصادف با شهادت امام رضا (ع)

اعمال سفارش شده روز آخر ماه صفر مصادف با شهادت امام رضا (ع)
2022-09-27T13:43:01+03:30
روز آخر ماه صفر روز شهادت امام رضا (ع) در سال ۲۰۳ هجری قمری است، امام رضا (ع) هنگام شهادت ۵۴ سال عمر داشتند، برای این روز اعمالی ذکر شده است.

«یاامام رضا(ع) مدد» با نوای سید مجید بنی فاطمه/بشنوید

«یاامام رضا(ع) مدد» با نوای سید مجید بنی فاطمه/بشنوید
2022-09-27T13:43:00+03:30
قطعه «یا امام رضا مدد» به مناسبت سالروز شهادت امام رضا (ع) با نوای حاج سید مجید بنی فاطمه منتشر شد.

توان ایران، نیاز سوریه و مطالبه ظرف زمانی طولانی‌تر از یک "هفته فرهنگی"

 توان ایران، نیاز سوریه و مطالبه ظرف زمانی طولانی‌تر از یک "هفته فرهنگی"
2022-09-27T13:49:47+03:30
هفته فرهنگی ایران در سوریه فردا آغاز می‌شود، کشوری که ظرفیتی بالا و اراده‌ای جدی در پذیرش صادرات فرهنگ و صنایع فرهنگی از مبدأ ایران دارد و برگزاری یک هفته ف...

چرا سهم بیشتری از تولیدات به سمت تلفیق فرهنگ دینی و ملی نمی‌رود؟

 چرا سهم بیشتری از تولیدات به سمت تلفیق فرهنگ دینی و ملی نمی‌رود؟
2022-09-27T12:16:31+03:30
یکی از نکاتی که در میانِ سریال‌های دینی و مذهبی به عنوان آسیب دیده می‌شود، عدم توجه به تداومِ ساخت سریال در این حوزه است که نمونه بارزِ آن داستان کودکی پیام...

«سلام تهران» با دکور جدید به شبکه پنج بازگشت + عکس

 «سلام تهران» با دکور جدید به شبکه پنج بازگشت + عکس
2022-09-27T12:16:30+03:30
فصل جدید برنامه صبحگاهی «سلام تهران» از چهارشنبه ۶ مهر همزمان با آغاز ماه ربیع الاول با رنگ و بوی جدید از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

۴ مستند طنز دفاع مقدس از شبکه نسیم پخش می‌شود

 ۴ مستند طنز دفاع مقدس از شبکه نسیم پخش می‌شود
2022-09-27T11:23:04+03:30
همزمان با هفته دفاع مقدس، ۴ مستند طنز محصول گروه مستند بنیاد فرهنگی روایت فتح روی آنتن می‌رود.

چرا به واحد «شنود» در دفاع مقدس حقوق نمی‌دادند؟

 چرا به واحد «شنود» در دفاع مقدس حقوق نمی‌دادند؟
2022-09-27T11:09:51+03:30
روایت علی اسحاقی، مسئول واحد جنگ الکترونیک سپاه، از تشکیل واحد شنود در جنگ تحمیلی به نقل از کتاب تاریخ شفاهی دفاع مقدس جنگ الکترونیک را بخوانید.

تقدیر کانون‌های مساجد از خدمات و فداکاری‌های پلیس

تقدیر کانون‌های مساجد از خدمات و فداکاری‌های پلیس
2022-09-27T10:22:58+03:30
حجت‌الاسلام خداداده از حضور جمعی از ائمه جماعات و مدیران کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در برخی مراکز پلیس استان تهران به منظور عرض خداقوت به کادر همیشه در صحنه...

نظام سلطه در مقابله مردم دیندار ایران محکوم به شکست است

نظام سلطه در مقابله مردم دیندار ایران محکوم به شکست است
2022-09-27T10:22:58+03:30
حجت‌الاسلام‌ سیدمهدی خاموشی، نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی اغتشاشات اخیر و توهین به مقدسات را محکوم کرد.

بازخوانی دفاع جانانه ارتش در برابر رژیم بعث عراق / ۹۱۱ نوبت پرواز تنها در ۵ روز

 بازخوانی دفاع جانانه ارتش در برابر رژیم بعث عراق / ۹۱۱ نوبت پرواز تنها در ۵ روز
2022-09-27T10:03:08+03:30
ارتش در همان یک سال نخست جنگ نشان داد که به مردم، ایران و انقلاب اسلامی وفادار است. او به سرعت خود را بازسازی کرد و به وظیفه دفاعی از کشور مشغول شد.

گفت‌وگوی تسنیم با حجت‌الاسلام مومنی: حضرت زینب (س) بهترین الگو برای زنان است + فیلم

 گفت‌وگوی تسنیم با حجت‌الاسلام مومنی: حضرت زینب (س) بهترین الگو برای زنان است + فیلم
2022-09-27T09:36:32+03:30
حجت‌الاسلام مومنی کارشناس مسائل دینی، حضرت زینب(س) را بهترین الگو برای زنان کشورمان عنوان کرد و گفت: اسلام به زنان شأن و شخصیت داد.

همه‌چیز در "جان و تَن" دست میهمان است / خسروی: نگذارید دفاع‌مقدس فراموش شود

 همه‌چیز در "جان و تَن" دست میهمان است / خسروی: نگذارید دفاع‌مقدس فراموش شود
2022-09-27T09:09:44+03:30
محمدجعفر خسروی درباره اجرا و ساختِ برنامه «جان و تَن» گفت: خاطرات دفاع‌مقدس نیاز به روایتِ درست دارند و ما در این برنامه بدون هیچ مبالغه‌ای همین ک...

گفت‌وگوی تسنیم با حجت‌الاسلام مومنی: حضرت زینب (س) بهترین الگو برای زنان است

 گفت‌وگوی تسنیم با حجت‌الاسلام مومنی: حضرت زینب (س) بهترین الگو برای زنان است
2022-09-27T08:56:40+03:30
حجت‌الاسلام مومنی کارشناس مسائل دینی، حضرت زینب(س) را بهترین الگو برای زنان کشورمان عنوان کرد و گفت: اسلام به زنان شأن و شخصیت داد.

همه‌چیز در "جان و تَن" دست میهمان است / خسروی: نگذارید دفاع‌مقدس فراموش شود!

 همه‌چیز در "جان و تَن" دست میهمان است / خسروی: نگذارید دفاع‌مقدس فراموش شود!
2022-09-27T08:56:39+03:30
محمدجعفر خسروی درباره اجرا و ساختِ برنامه «جان و تَن» گفت: خاطرات دفاع‌مقدس نیاز به روایتِ درست دارند و ما در این برنامه بدون هیچ مبالغه‌ای همین ک...

ماجرای جایزه شهدا به "مهدی فقیه" چه بود؟

 ماجرای جایزه شهدا به "مهدی فقیه" چه بود؟
2022-09-27T08:29:54+03:30
بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون بازی در فیلم «هور در آتش» را جایزه شهدا می‌داند و می‌گوید: این بازی به دلیل حضور در جبهه و صدقه‌سر شهداست که خودشا...

مستندی از شهید "سعید شبان"، امشب در تلویزیون

 مستندی از شهید "سعید شبان"، امشب در تلویزیون
2022-09-27T08:16:25+03:30
مستند "فرزند چهارم" روایتی از زندگی و فعالیت شهید سعید شبان، اولین شهید مدافع حرم ارومیه است که از تلویزیون پخش می‌شود.

بانوان نویسنده به "دستخط" می‌آیند

 بانوان نویسنده به "دستخط" می‌آیند
2022-09-27T08:16:25+03:30
برنامه دستخط ویژه هفته دفاع مقدس روی آنتن شبکه پنج می‌رود تا بانوان نویسنده درباره روایت‌های زنانه تاریخ شفاهی جنگ تحمیلی سخن بگویند.

کرامات از ضریح امام رضا (ع) بیشتر از ضریح امام حسین (ع) ظاهر می‌شود

 کرامات از ضریح امام رضا (ع) بیشتر از ضریح امام حسین (ع) ظاهر می‌شود
2022-09-27T08:16:25+03:30
آیت الله بهجت(ره) می‌فرمود: امام رضا (ع) در هر سفر بلکه در همه جا و همیشه حوائج را برآورده می‌کند، بلکه امامزاده‌های آن‌ها سفره‌های رحمت‌اند و چه‌بسا نسخه د...

اغتشاشات اخیر دعوا بر سر ولایت الله و طاغوت است

اغتشاشات اخیر دعوا بر سر ولایت الله و طاغوت است
2022-09-26T15:48:44+03:30
معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور و با بیان این که اگر دشمن کاری نمی‌کند چون نمی‌تواند؛ نه این که نمی‌خواهد و دیگر بیشتر از ا...

میثم مطیعی در حرم مطهر رضوی مرثیه خوانی می‌کند

میثم مطیعی در حرم مطهر رضوی مرثیه خوانی می‌کند
2022-09-26T15:48:43+03:30
میثم مطیعی همزمان با ایام شهادت امام رضا (ع) در حرم مطهر رضوی به مرثیه خوانی می‌پردازد.

«آواتار» با اکران مجددش هنوز می‌فروشد

 «آواتار» با اکران مجددش هنوز می‌فروشد
2022-09-26T15:15:26+03:30
در جدول فروش هفته گذشته سینماهای آمریکا، فیلم «نگران نباش عزیزم» پرفروش‌ترین فیلم هفته شد و اکران مجدد «آواتار» نیز به فروش میلیاردی آن ...

گیتی خامنه با «لالایی» به شبکه نسیم می‌آید

 گیتی خامنه با «لالایی» به شبکه نسیم می‌آید
2022-09-26T15:15:26+03:30
برنامه «لالایی» با روایت فرهنگ و روابط خانواده و بازنمایی لالایی در اقوام ایرانی از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

نگاهی به چند آهنگ دوران دفاع مقدس / از کاروان شهید تا دایه دایه

 نگاهی به چند آهنگ دوران دفاع مقدس / از کاروان شهید تا دایه دایه
2022-09-26T14:48:49+03:30
برخی از آهنگ‌های دوران دفاع مقدس، دنیایی از خاطره و یادگاری در دل خود دارند؛ آهنگ‌هایی که تلاش کرده‌اند تا گوشه‌ای از رشادت‌های رزمندان کشورمان را با زبان م...

چرا پلان‌های سینما در خاطرات دفاع مقدس کات نمی‌خورد؟

 چرا پلان‌های سینما در خاطرات دفاع مقدس کات نمی‌خورد؟
2022-09-26T14:48:49+03:30
حجم آثار شاخص در حوزه خاطره‌نویسی دفاع مقدس حکایت از غفلتی دارد که سینما به این گنج عظیم نشان داده است؛ در واقع آب در کوزه است و ما تشنه‌لبان می‌‌گردیم.

شماره دوازدهم فصلنامه علمی ترویجی «مطالعات علوم قرآن» منتشر شد

شماره دوازدهم فصلنامه علمی ترویجی «مطالعات علوم قرآن» منتشر شد
2022-09-26T14:02:25+03:30
دوازدهمین شماره فصلنامه علمی ترویجی مطالعات علوم قرآن به همت اداره نشریات و پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شد.

امین تارخ در قطعه هنرمندان آرام گرفت/ امیر آقایی از مردم خواست برای آتیلا پسیانی دعا کنند + تصویر

 امین تارخ در قطعه هنرمندان آرام گرفت/ امیر آقایی از مردم خواست برای آتیلا پسیانی دعا کنند + تصویر
2022-09-26T13:55:41+03:30
پیکر امین تارخ بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون پیش‌ازظهر امروز به‌روی دستان هنرمندان و مردم علاقه‌مند به هنر بدرقه ودر قطعه هنرمندان به خاک سپرده شد.

نذر متفاوت یک شاعر/ قبول خاطر خون خدا شدن شرط است

 نذر متفاوت یک شاعر/ قبول خاطر خون خدا شدن شرط است
2022-09-26T13:42:07+03:30
شاعر «چهارده ترکیب‌بند آیینی» می‌گوید تأیید اهل بیت(ع) منجر به توفیق شاعر می‌شود؛ چنانکه گفته‌اند: «قبول خاطر خون خدا شدن شرط است/ نه هر که م...

امین تارخ در قطعه هنرمندان آرام گرفت/ امیر آقایی از مردم خواست برای آتیلا پسیانی دعا کنند

 امین تارخ در قطعه هنرمندان آرام گرفت/ امیر آقایی از مردم خواست برای آتیلا پسیانی دعا کنند
2022-09-26T13:28:51+03:30
پیکر امین تارخ بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون پیش‌ازظهر امروز به‌روی دستان هنرمندان و مردم علاقه‌مند به هنر بدرقه ودر قطعه هنرمندان به خاک سپرده شد.

مدیرعامل جدید بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای منصوب شد

 مدیرعامل جدید بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای منصوب شد
2022-09-26T12:48:48+03:30
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی محمد امین حاجی هاشمی را به عنوان مدیرعامل جدید بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای منصوب کرد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)